HET DORP IS OPEN Mies Bouwman metselde laatste steen Dertig woonruimten in gebruik genomen 576sfe STAATSLOTERIJ tweede klasse LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 29 NOVEMBER 160 (Van onze Arnhemse correspondent) Vierentwintig lichamelijk gehandicapten waren gistermiddag het middelpunt tijdens de officiële opening van de eerste wooneenheid van „Het Dorp" in Arnhem, precies vier jaar na de grote televisie- marathon, waarbij het Nederlandse volk in totaal f21.500.000 bijeenbracht. De afsluiting van de eerste bouwfase werd symbolisch verricht door Mies Bouwman, die de laatste steen metselde. De gisteren in gebruik genomen wooneenheid bevat dertig woonruim ten, waarvan 27 voor gehandicapten en 3 voor het verzorgend personeel. Zo goed mogelijk aangepast aan de gemiddelde behoeften van lichame lijk gehandicapten. Daarnaast wor den in elke woning afzonderlijke voorzieningen aangebracht, die spe cifiek op de individuele bewoner zijn gericht, zoals mechanismen voor het automatisch openen en sluiten van deuren. De woningen zijn zodanig ontworpen, dat zij op eenvoudige wijze geschikt kunnen worden ge maakt voor 'echtparen. Onder de eerste bewoners bevinden zich twee echtparen. Bandieten doden 11 dorpsbewoners Bandieten hebben bij een aanval op het Mexicaanse dorp Guamuchil, 25 km van Acapulco, elf personen gedood en 22 gewond. Van vele ge wonden is de toestand ernstig. Volgens niet-officiële berichten hebben de bandieten zaterdagavond in een vuurgevecht van twee uur alle zeven politiemannen van Guamuchil gedood. Verder zfjn de bendeleider en drie van zijn mannen om 't leven geko men. Gewonde vrouwen en kinderen zijn naar ziekenhuizen in Acapulco overgebracht. Volgens de politie telde de groep bandieten in totaal 22 man. ADVERTENTIE DEZE WEEK: Wat de Vereniging tot Bestrij ding van de Tuberculose toch echt niet had moeten doen. Als ze in Spekholzerheide de pastoor tegen komen halen ze hun neus op maar dat kan de pastoor niet schelen. Hij is de man, die een berg aan het rollen bracht. HEEFT U RICHARD COX OOIT GEZIEN? Hij was ca det in West-Point, liep op 14 januari 1950 de poort uit en is van dat moment af spoorloos verdwenen! Zijn portret en de merkwaardige gebeurte nissen rondom zijn verdwij ning vormen een der sterk ste verhalen, die ooit door Panorama werden gepubli ceerd. De waarheid - en niets dan de waarheid - over voetbal in Liverpool, de zwartgallige stad, waar alleen voetbal een licht punt is. Het onbezorgde leven der hogere klassen in Rusland werd beëin digd door de revolutie. 49 jaar geleden. Panorama laat zien hoe de Russische Ambassade in Washington de verjaardag van de revolutie vierde: onbezorgd leven der hogere klassen. Het geluid van de geestverruk king: een hoogst gevaarlijke muziekvorm, nu ook in Neder land. De uitermate kwalijke happe ning van Sigma, de rare toe stand van Simon Vinkenoog die zich de evolutie, de waar heid en de dood noemt... en die door Amsterdam met 30.000 gulden per jaar (van de belastingcentjes) wordt ge steund. In beeld en woord! Dit is een uiterst willekeurige greep uit de inhoud van Panora ma van deze week. Een kijkschrift dat geen taboes kent. Wie weten wil wat er in de wereld gebeurt koopt Panorama en verschaft zich daarmee een boeiend, interessant weekend. Losse nummers 55 ct. Maak van van daag af een gewoonte van Pano rama want Zelf besturen Het licht In de bedoeling dat de bewoners zelf hun dorp gaan bestu ren. Een voorlopig dorp spademen t is reeds ruim een jaar geleden inge steld en komt geregeld bijeen. In totaal zal „Het Dorp" huisves ting gaan bieden aan 405 gehandi capten. Bfj de selectie geldt het principe, zo vertelde dr. Klapwijk, zorgen dat men daar komt waar men het gelukkigst wordt. Hy doelde hier op het feit dat ondanks hun handi cap vele mensen niet in „Het Dorp- thuishoren, daar zy bijvoorbeeld hun zelfstandigheid kwfjt zouden raken door de voor hen te grote verzor ging. Voorts moet de aard van de handicap dusdanig zfjn dat de be woner in staat moet zfjn tot het leg gen en onderhouden van sociale con tacten. Naar het zich laat aanzien zal het gehele dorp in de zomer van 1969 voor exploitatie gereed zfjn, mits geen stagnerende Invloeden van bui tenaf optreden. Tien mil joen tekort Het tekort van tien miljoen zou een spaak in het wiel kannen ste ken, maar directeur mr. W. P. Bij- teveld toonde zich hierover optimis tisch. De exploltatlepriis voor de be woners bedraagt f 39,50 per dag. Hiervan komt ongeveer f 29 ten laste van de algemene bijstandswet, zodat i de gemiddelde bijdrage van de be- woners ongeveer een tientje Is. Deze hied die het Nederlandse volk tydens relatief lage prijs is mede mogelijk de AVRO-tv-marathon aan de dag geworden door de grote offervaardig- heeft gelegd. Agent wilde zoon tot een flinke kerel maken (Van onze correspondent in Venlo) In het Westduit.se plaatsje Oven- stadt heeft een 17-jarige bankbe diende in het plaatselijke kerkge bouw ingebroken uitsluitend met het oogmerk om in de gevangenis te recht te komen en aldus enige tijd van het vaderlijke gezag bevrijd te zijn. De jongeman meldde zich uit eigener beweging bij de Justitie en vertelde daar dat hij thuis als het ware in een hel leefde. Hij kreeg geen zakgeld en moest elke avond om zeven uur thuis zijn. Hij mocht nooit uitgaan en zelfs geen vrienden hebben. De vader van de Jongeman, een politieagent, werd gehoord en deze voerde tot zijn verdediging aan dat hij zijn zoon zeer streng had wil len opvoeden om er aldus een flinke kerel voor de maatschappij van te maken. HIJ stelde voorts in 't voor uitzicht zijn zoon na deze daad te zullen doodslaan als hij hem te pak ken kreeg. Dat bleek voldoende te zijn om de zoon, mede in zijn eigen belang, en ook voor de vader-politle- man, in een inrichting onder te brengen. Mies Bouwman metselt de laatste steen van de eerste bouw- eenheid van „Het Dorp". „Herhalers" komen terug uit Florence (Van onze Haagse correspondent) Een deel van het detachement Flo rence van de Kon. Landmacht komt morgen weer thuis. Het zijn de „her halers", die zich vrijwillig voor het waterzuiveringsproject in Italië had den aangemeld. Hun herhalings periode loopt vrijdag af. Voor de overige 130 leden van het detachement ziet het er niet naar uit. dat zij met Sint-Nicolaas thuis zullen zijn. Hoe lang hun aanwezig heid in het overstroomde gebied ge wenst blijft is nog niet te zeggen, maar de defensieleiding heeft be richt gekregen dat er zeker nog twee weken werk voor hen is. Met dezelfde F-27 van de Kon. Luchtmacht, die woensdag de afzwaaiers gaat opha len wordt dan ook een flinke lading Sinterklaaspakketten naar Italië vervoerd. Niet alleen de families van de militairen hebben hier voor ge zorgd, ook van het eigen onderdeel, de 101ste genie gevechtsgroep, is er voor ieder een surprise. ADVERTENTIE 29 november 1966 Prijzen van: f. 10.zijn gevallen f. 50.zijn gevallen f. 100.zijn gevallen f. 200.zijn gevallen f. 400.zijn gevallen f. 1000.zijn gevallen een prijs van f. 2000.- een prijs van f. 2000.- een prijs van f. 2000.- een prijs van f. 2000.- een prijs van f. 2000.- een prijs van f. 5000.- de prijs van f. 25000. eindigende op eindigende op eindigende op eindigende op eindigende op eindigende op op nummers op nummers op nummers op nummers op nummers op nummers - is gevallen op het op het nummer op het nummer op het nummer op het nummer op het nummer op het nummer is gevallen is gevallen is gevallen gevallen Let wel: op dit nummer zijn twee prijzen gevallen, 440* 454 473 334 1616 003867 041832 057037 062644 017545 095951 067275 MET EEN ENKEL WOORD BINNENLAND Ontslagen bfj Anker Om tot ver laging van de kosten te komen heeft de directie van N.V. Anker Moto ren Maatschappij in Rotterdam be sloten om ondanks een in 1967 te verwachten verhoogde produktie zo n veertig personeelsleden, die door rationalisatie vrijkomen, in januari 1967 te doen afvloeien. Er is overeenstemming bereikt met j de drie vakorganisaties ten aanzien j van een regeling, die de gevolgen j van de afvloeiing voor de be- trekkenen zal verlichten. Stadsgewest Tilburg Het j Stadsgewest Tilburg is een feit ge worden gisteravond door de installa tie van de gewestelijke raad door de commissaris der Koningin in Noord- Brabant, dr. C. N. M. Kortmann. Een plechtigheid, die ln het raad- huls van Tilburg plaatshad. Tot de vUftien samenwerkende ge meenten behoren behalve Tilburg, Oisterwfjk, Goirle, Berkel-Enschot, Moergestel, Dongen, Gilze en Rfjen. Haaren. Loon op Zand. Alphen en Riel. Dlessen, Hoge en Lage Meeren, Oost-, West- en Mlddelbeers, Hilva- renbeek en Udenhout. De raad bestaat uit zevenenvijftig leden, waarvan een tiental het da gelijks bestuur vormt. De burge meester van Tilburg, mr. C. J. G. Becht, werd tot voorzitter van dit bestuur gekozen. Zelfbediening De Rijkspolitie in Wehl heeft een 32-jarige slager ge arresteerd, die bekend heeft in de af gelopen weken vier koeien uit wei landen in de omgeving van Doetinchem en Wehl te hebben ge stolen. De slager slachtte de dieren en verkocht het vlees normaal over de toonbank. ZU 1st ra's benoeming Gisteren is het Koninklijk Besluit gepubliceerd, waarby de benoeming per 1 mei 1967 van prof. dr. J. Zijlstra tot presi dent van de Nederlandsche Bank N.V. wordt ingetrokken. Biykens het besluit deed prof. Zijl stra het verzoek daartoe, „teneinde zuivere verhoudingen in verband met zijn benoeming tot minister-pre sident, minister van Algemene Za ken en tot minister van Financiën te bevorderen. Taxichauffeur mishandeld Zon dagnacht is een Rotterdamse taxi chauffeur mishandeld door twee klanten, die hy van Katendrecht naar Dordrecht had moeten bren gen. Toen de chauffeur wilde afreke nen vielen zy hem aan. Een van hen trachtte zfjn portefeuille uit zyn bin nenzak te halen. De chauffeur zag tijdens de worsteling, waarby de an. öere man trachtte zijn mond open te scheuren, kans zyn claxon in wer king te stellen. Hierop namen de ro vers de vlucht. Al twee weken dood Tijdens het afgelopen weekeinde ls de 77-jarige heer J. Vermeulen uit Utrecht dood in zyn bed aangetroffen. Het bleek, dat de man al op 9 of 10 november is overleden. De man is een natuur lijke dood gestorven. Een zoon die al twee weken niets van zyn vader had gehoord. ontdekte het stoffeiyk overschot nadat hy door een keu kenraam het huis was binnengeko men. BUITENLAND Parkeerverbod ln Rome Met ingang van gisteren geld ln het centrum van Rome een parkeerver bod. Op deze wyze hoopt men de in de decembermaand gebruikeiyke ver keerschaos te voorkomen. Veertig agenten van buiten de stad en enige honderden gewone agenten zijn aan de verkeerspolitie toegevoegd om met ver ee rade krachten bekeuringen te gaan uitschryven. Links en rechts gaan de parkeerders op de bon, en niemand krijgt deze keer de kans zich er uit te praten. Mirage verongelukt Het nieuwste prototype van de Franse Mirage 111-v, een vliegtuig, dat verticaal kan opstygen en landen, is gisteren bij een proefvlucht verongelukt. De pi loot kon zich met zyn schietstoel in eiligheid brengen. Dit is het derde ongeluk met een dergelyk toestel. By de eerste twee kwam de piloot wel om het leven. Koud maar droog Hoewel de temperaturen gisteren tot onder het vriespunt daalden was er geen Italiaan die zich er over beklaagde: gisteren viel er ni. voor het eerst sinds de overstromingen van deze maand geen regen. In het geteister de Florence gingen de middel bare scholen voor het eerst sinds 4 november weer open. De lagere scho len openen pas weer op 5 decem ber. Ook de Florentynse effecten beurs was weer open. Ook metro ln Rusland Het ver keer via ondergrondse spoorweg biykt in Sowjet-Rusland bijzonder populair te zyn. Op het ogenblik be schikken Moskou, Leningrad. Kiew, Tbilisi en Bakoe over een eigen metro. Dit aantal zal spoedig worden uitgebreid. In Charkow is men dezer dagen begonnen met de aanleg van een ondergrondse spoorwegver binding, die dertig stations krijgt. Boumedienne by Nasser De Al- gerynse president Boemedienne is in Cairo aangekomen voor een staatsbezoek van acht dagen en be sprekingen met president Nasser. Op het vliegveld werd de gast door een grote menigte toegejuicht. Zwitserse minister treedt af De Zwitserse minister van Defensie, Chaudet treedt per 1 januari af. De 62-jarige minister heeft twaalf jaar lang de portefeuille van defensie be heerd. Op Chaudet werd in 1964 ern stige kritiek geoefend, toen het par lement een regeringsverzoek ver wierp tot aanvullende gelden ter be taling van de aankoop van 100 Fran se Mirage-straaltoestellen. Het par lement besloot toen de order tot 57 te beperken. Chaudet is twee maal (voor één jaar) tot pre sident van Zwitserland gekozen. Weer taxichauffeur vermoord In West-Berlyn is gisteravond weer een taxichauffeur vermoord. De man werd met ingeslagen schedel in zyn auto aangetroffen. Later op de avond reden honderden taxi-chauf feurs in colonne door de stad ter her denking van hun collega en uit pro test tegen een golf van aanslagen. De politie heeft 3.000 mark uitgeloofd voor aanwyzlgtngen die leiden tot aanhouding van de dader (s). Tegen uitlaatgassen Met in gang van juni volgend jaar zullen uitlaatgassen van motorvoertuigen in West-Duitsland geen voor de gezond heid schadelyke bestanddelen meer mogen bevatten. De grens is gesteld op een gehalte van 4,5 procent kool- ADVERTENTIE monoxyde. Voertuigen die diesel-olie gebruiken zullen periodiek een ver plichte keuring ondergaan. Joodse leider naar Duitsland Dr. Joachim Prinz, de voorzitter van het bestuur van het Joodse Wereldcon gres, zal op 5 december naar West- Duitsland gaan om met regeringslei ders te spreken over „de opkomst van het neo-nazisme" ln dat land. Dr. Prinz hoopt een onderhoud te krij gen met Kiesinger, die de coali tie van christen-democraten en so ciaal-democraten gaat leiden. Starfighter neergestort De Westduitse „Luftwaffe" heeft giste ren haar 65-ste Starfighter verloren. Het toestel, dat behoorde tot het in Buchel gestationeerde eskader jachtbommenwerpers, stortte neer tydens de landing by slecht weer. De vlieger werd levensgevaariyk ge wond. In beginsel akkoord By de zondag in deze stad geëindigde besprekin gen tussen Perzië en het consortium van Westelyke olie-maatschappyen, dat ih het zuiden van het land gele gen olievelden exploiteert, ln beginsel overeenstemming bereikt over ver groting van de produktie. Iran had er by de groep van acht oliemaatschap- pyen op aangedrongen om de olie- produktie van de genationaliseerde velden met 17,5 procent te vergroten om op deze wijze meer middelen be schikbaar te krijgen voor ontwikke lingsprojecten. Demonstratie in München De politie in München is gisteravond slaags geraakt met enkele honder den demonstranten tegen de oorlog in Vietnam buiten 't gebouw van 't Amerikaanse consulaat ln de Zuid- duitse stad. De politie leverde een vuistgevecht met de jonge betogers. De spandoeken die de demonstranten meevoerden werden verscheurd en de betogers werden met geweld uit de omgeving van het gebouw geweerd nadat zy hadden geweigerd gehoor te geven aan een sommatie. Te koud voor parades De Chi nese leider Mao Tse-toeng zal tot het volgend voorjaar geen parades van de Rode Garde meer afnemen wegens het koude weer, zo is officieel in Pe king bekendgemaakt. De laatste pa rades van dit jaar werden vrydag en zaterdag gehouden by een tempe ratuur van zeven graden onder nul, aldus het persbureau Nieuw-China. Sinds 18 augustus heeft Mao meer dan elf miljoen „jonge revolu tionairen" geïnspecteerd. Regen in Griekenland In het noordwesten van Peloponesus in Griekenland zyn vele dorpen onder water komen te staan na zware re genval. Er is veel schade aangericht en de verbindingen zyn verbroken. Tot nu toe ts geen melding gemaakt van doden of gewonden. Troepen en hulpploegen zyn ingezet om de men sen in de geïsoleerde dorpen te red den. Blauwe Flits De „Blauwe Flits", een Amerikaanse goederentrein, pleegt een traject af te leggen dat by na 4.000 kilomet er lang is. Elke avond vertrekt er uit St. Louis (Il linois) een „Blauwe Flits" met be stemming Los Angeles. De trein die doorgaans uit 80 a 90 wagons bestaat, doet over die geweldige afstand meer dan 50 volle uren, hetgeen op een ge middelde snelheid van ongeveer 79 kilometer per uur neerkomt. On derweg rydt hy dwars door zes sta ten: Missouri, Arkansas, Texas, Nieuw-Mexico, Arizona en Califor nia Ch. de Bourbonhof: Elektronlcaclub „De detektor", 7.30 9.30 uur nam. Den Burcht (Jacobazaal) lmclub 16 „Fra Dlabok Hogewoerd 175: Dienst' Jehovah's getuigen, 7.25 Konlngskerk (byzaal): NCVB afd_ Lelden-Noord. Spr. dhr. Spijker over: ..Individueel technisch onderwijs", 8 Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. Stadsgehoorzaal eert Residentie Orkest mm.v. wea. Madrigaal koor. 8 uur nam. Universiteit: Lezing vanwege Rijks- kleine zaal): K. Salmon, 8 Hotel Central: Ledenvergadering Ve. tot IJsbestri)ding. 4.30 uur nam. Schouwburg: K. en O. Toneelgroep „Theater" speelt „Saint Joan", 8 uur Stadhuis (trouwkamer): Spreekuur 4 6 raadsvn Zendlngshuds receptie mr, S wyck, 3.30 5 uur nam. DONDERDAG Hogewoerd 175: Dlenstvergadering v. Jehovah's getuigen, 7.25 uur. Jeugdhuis (Breestraat 19): Gemeen te onder 't Kruis. Spr. evangelisten C. v. d. Schans en C. van Eljk, 8 u. nam. Schouwburg: K. en O. Toneelgroep „Theater" speelt „Saint Joan", 8 uur Van legatie naar ambassade Amerika. Hongarije en Bulgarije hebben over en weer hun legaties tot ambassades verheven, zo wordt van gezaghebbende zyde in Wash ington vernomen. Met uitzondering van Oost-Duitsland heeft Amerika nu ambassades in alle Oosteuropese landen. W. de Zwijgerlaan 10! ADVERTENTIE PypoinuuuC-^ B smetteloos zuiver A.R.-jongeren willen Smallenbroek in Kamer (Van onze Arnhemse correspond.) De anti-revolutionaire jongeren organisatie, Arjos, is niet zo erg te spreken over het besluit van 't ver sterkt centraal-comité van de ARP, om de heer Smallenbroek niet op de kandidateniyst voor de Tweede Ka mer te plaatsen. De voorzitter van de Arjos, de heer J. v. d. Ploeg uit Groningen, schrijft in een hoofdar tikel van het officiële orgaan van de Arjos, het blad „Op Wiek", onder- „Laat het middenkader tonen dat het zich niet de wet laat voorschry- ven door „De Telegraaf". De bestu ren van Kamer en Statencentrales zouden alsnog de kiesverenigingen moeten duideiyk maken dat de heer Smallenbroek op de AR-iyst thuis hoort. En als zy dat niet doen, wordt het tyd dat de jongeren duideiyk maken dat zy trots op de ARP wil len bUjven. Hoe kan dat echter als de partij één van haar bekwaamste mensen uit electorale overwegingen laat vallen. Winst voor de ARP? Graag. Maar dan, a.u.b. niet d&nk- zy de politieke dood van één der kopstukken met zoveel verdiensten" aldus het blad. •reksavond, 8 Uur VRIJDAG Konlngskerk: Ruilclub 7.30 Bahal-ge- -10 Oude Vest 13: Evangelisatie Chri6- tengem. „Ecclesia" 8 uur nam. Rapenburg 10: St. Nlcolaas-in- stuif Tienersociëteit ,,'t Ven6ter" me: medewerking van The Colls. 8 uui ZATERDAG Hogewoerd 175: Oude Rijn 5: Gem. voor oorspronk lijk christendom. Spr. evang. N. v. Brugge, 7.30 uur nam. Diender, 10.30 BIOSCOPEN TRIANON „Loot command", 18 J dagelijks 2.30, 7 en 9 Dagelijks 2.30. Dagelijks 2.30. 7 2.30. 4.45 7 t/m 7 december). Galerie Walenkamp (Nleuwsteeg 1 Tentoonstelling Ad Dekkers. Geop vrijdag bovendien Rijnland-flat (Ingang Bachstra Tentoonstelling Fer Hakkaart, Tweehuysen, Babs v. Everdlngen, 1 zaterdag 25 Ben Wolfs. Geop Tentoonstelling van Kyösaï Di 's Zondags 13 Universiteit: Expositie Breda-col tie. Dagelijks 95 uur: zaterdag zondag gesloten (t/m 30 novembt (Steenstraat 1) Dag 10-17 t deT natuurwetenschappen' Dag nu zond 1-4 uur Zwellandlaan 6: Filiaal Blbllotlf Reuvens: Tentoonstelling Stlch Kunstenaarshuisvesting Joop G Geopend maandag, dinsdag, woem en vrijdag 9—12 uur voorm. en I uur nam. (tot 31 december). Avond, en nachtdienst der apothtf Geopend voor spoedeisende len: apotheek Herding Blank* ge woerd 171 tel. 20502. Blanken,! aterdag-, zondag-, avond- nachtdienst van apotheek R. Smallenburg te Leiderdorp wordt vr genomen door apotheek Herdingl Bil geen gehoor van uw b specialist (of diens waarnemers) op dokterstelefoon 22222. Zondag 2.15, 4.30, 7 en 9.15 uur. CAMERA „Het huls der (duizen den gruwelen" 18 J. (vanaf zaterdag Dagelijks 2.30 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uur. REX „Raspoetln", 18 Jaar. Dagelijks 2.30, 4.45, 7 en 9.15 STUDIO „Ik. ei 7 en i 9.15 9.15 Zondag V' 18 J. Zondag Trophonios gaat akkoord met een schikking De redactie van het onafhankelyke studenten-weekblad Trophonios in Utrecht heeft besloten, een door de officier van Justitie mr. F. G. W üsten berg aangeboden schik king over de zaak van de op 13 mei van dit jaar in beslag genomen edi tie van Trophonios, op diens voor waarden te accepteren. De officier heeft zich bereid verklaard, vervol ging wegens belediging van een lid van het Koninkiyk Huis voorwaarde- lyk te schorsen of op te schorten, mits de stichting TYophonios af stand doet van de in beslag genomen oplage. Daarmee zou dan het (even tuele) strafbare feit by een poging biyven. ADVERTENTIE internationale allure... PRISMAV-|toe#»^/£yiHORLOGES HAAGS AGENDÜ DINSDAG 29 NOVEMBER Kon. Schoi wburg, 20.16 uur, Ta groep Centrum: .Angst en ellend* het Derde Rijk" van Bertold Breci WOENSDAG 30 NOVEMBER Dillgentla. 14.00 uur, Toneel? Kon. Schouwburg 20.15 Kurzaal, 20.15 WEERRAPPORTON (Van hedenmorgen 7 nar) Amsterdam hagelt De: Helder ha. d Vpenburg zwaar v.i'slngen licht i Twente Eindhoven Z Limburg Kopenhagei regen Aberdeen licht t Lonaen onbewc Brussel sneeuw Luxemburg zwaar I leigrado refc licht bew licht bew.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 2