Nieuwe show van Sonne veld brigadier schotten volgt frater venantius op Ina van Faassen is een ontdekking' Brandt Parijsin wereldpremière BOLS Ruimtevaartuigen worden ontsmet Europa I startklaar Aanzien van Erhard zeer gedaald DINSDAG 25 OKTOBER LEIDSCH DAGBLAD INA VAN FAASSEN .55 (Van onze Amsterdamse correspondent) Hij zit op een draaistoeltje op het toneel van het De la Mar- theater in Amsterdam. Vóór wij hem even storen heeft hij uren achtereen zijn teksten gemompeld tegen de vijfhonderd lege stoelen voor hem. Wim Sonneveld repeteert voor zijn nieuwe show. die van 1 november af ..in de provincie" wordt ..ingespeeld" om op 1 januari in het De la Mar-theater zijn officiële première te bele- Twee maanden lang duurt de voor bereiding reeds. Elke dag van elf tot vijf uur in het theater en elke avond van acht tot elf uur thuis. Sonne veld wordt daarbij gesecondeerd door Ina van Faassen. maar op zaterdag en zondag zit hij helemaal alleen op •het toneel. Kan hij zijn teksten niet rustig thuis, desnoods rustig liggend op bed 55 Veel tam-tam in Franse hoofdstad (Van onze Paryse correspondent). De Frans-Amerikaanse film „Brandt Parijs?" die donderdag in het Am- iterdamse Tuschinski-theater in aanwezigheid van de Koningin en Prins voor Nederland ten doop zal worden gehouden, heeft gisteravond met groot tam-tam in Parijs zijn wereldpremière beleefd. De gala-voorstelling werd ingeleid jor een soort reconstructie van de historische gebeurtenissen die zich 21 jaar geleden bij de bevrijding Parijs hebben afgespeeld. Zo maakte 's avonds om acht uur een lange colonne van Franse en zelfs Amerikaanse tanks en gevechtswa gens opnieuw zijn entree in Parijs. Alle monumenten die in 1945 op last Hitier eigenlijk de lucht in had- moeten vliegen waren met schijnwerpers verlicht. Onder de Eif- feltoren werd gedurende de filmver toning, waarvoor de ruim 2000 bezoe kers, ten behoeve van een liefdadig doel, ieder 350 francs ofwel 260 gul den hadden mogen neertellen, ge danst. En na afloop van de gala voorstelling en het volksbal zong Yves Montand, die in de film de rol een tanksoldaat speelt, op de tweede etage van diezelfde Eiffeltoren het vermaarde partizanenlied. Top-vedettes Voor de film, die 8 miljoen dollar heeft gekost en waarvoor de gelijk namige bestseller als tekstboek had gediend, had de Franse producer, die de vermoeienissen van de opnamen Intussen niet heeft mogen overleven, een groot aantal Franse, Amerikaan se en Duitse top-vedettes geënga geerd. Men ziet zo: Orson Welles als de Zweedse consul Nordling, die de bestandsonderhandelingen met de Duitsers voerde. Jean Paul Belmondo is een lid van de verzetsraad die het regeringspaleis Matignon in Parijs „verovert Charles Boyer is een dokter en Gert Fröbe een uitnemende generaal Von Choltitz, die tijdens de laatste jaren van de oorlog het be- k zettingsleger in Parijs onder zijn be- vel had. De Amerikaanse Zwitser Billy Fride speelt Hitier en de Frans man Claude Rich generaal Lecherck. En daarmee is de lijst van de inter nationale topartiesten nog lang niet uitgeput. In de ogen van de filmmakers was het vermoedelijk majesteitsschennis gewees* ook generaal De Gaulle door een acteur te laten spelen en voor rijn historische intocht aan het hoofd van de verzetsraad in Parijs had men dan ook een fragment van een oude journaalfilm gebruikt. Uit die twee slachtige opzet, zo moet men wel er kennen, is een film geresulteerd, die onvermijdelijk o"r twee gedachten moest hinken. Doodgezwegen Onder de politieke ooghoek geke ken, zijn er trouwens wel enkele kri tische opmerkingen te maken. Dat de figuur van Georges Bidault, die in de oorlog de voorzitter was van de Franse verzetsraad, gewoon wordt doodgezwegen en uitgevlakt, is na tuurlijk een gevolg geweest van de kwalijke rol die hjj later tijdens het Algerjjnse drama als chef van de O.A.S. heeft gespeeld. Niettemin riekt deze verdoezeling verdacht veel naar de geschiedsvervalsingen waar aan ook de Russen zich tjjdens en na het Stalinistische tijdperk hebben ichuldig gemaakt. De politieke inspiratie van de film is trouwens onbetwistbaar. Opval lend is zo, dat alle huidige Gaullisti sche hoogwaardigheidsbekleders even nadrukkelijk als flatteus worden be licht terwijl communistische- en an dere verzetsleiders, die vandaag niet tot de regeringspartij behoren, niet of nauwelijks aan bod zijn gekomen. Dat de film juist nu, zonder enige verjaardagsaanleiding, wordt gelan ceerd zal dan ook wel in verband mogen worden gebracht met de ka merverkiezingen van volgend jaar. Er schuilt voor de Gaullistische kan didaten zonder twijfel een flink brok verkiezingspropaganda in deze rol prent, die in alle grote bioscopen van Frankrijk zal worden vertoond. Pikant is daarom wel, dat deze film, die de illusie moet verwekken dat Parys uitsluitend door het her boren Franse leger werd bevrijd, voor een ruim deel door de Amerikanen is gefinancierd. ADVERTENTIE i,*» fié A# Ik maakte ê*n ZCêr Oude verCUthtg Ik nam altijd de goedkoopste Zeer Oude Genever omdat ik niet wist dat ik al voor 12,05 per kruik de echte oude historische Bols kon krijgen, zowel in gla9 als in koelboudend steen. Als je één keer die volle, zachte Bols kwaliteit geproefd heb'.,dan weet je voor goed: nieta is Zo Onweerstaanbaar al» 'Eiken dag een glaasje ijf V S instuderen?. Ach, het zal natuurlijk wel gaan, maar per slot van rekening is dit theater van mij en hoef ik geen cent huur te betalen. En al zijn die stoelen leeg, de sfeer is er, voor mij althans". Heerlijke stem Een nieuwe show. Geen show dit keer, want Ina van Faas sen heeft er in het deel voor de pau ze een belangrijk aandeel in. „Ina is werkelijk een ontdekking. Vijftien jaar geleden heb ik haar al willen hebben. Maar zij zat toen vast bij het toneel. Zij staat nu met mij in een aantal schetsjes en ze zingt liedjes met een heerlijke stem". Frater Venantius komt niet terug in het nieuwe programma van Son- nevedd. „Ik geloof niet dat je een succes moet herhalen. Willem Parel Leb ik na zijn hoogtepunt ook niet meer gebracht. Je moet steeds met iets nieuws komen en ik denk dat mijn nieuwe typetje het geweldig zal doen. Dat is brigadier Schol ten, een ideale Amsterdamse smeris, die op een au toped rondrijdt, het publiek schuimp jes uitdeelt en suikerklontjes met LSD. Een heerlijke man die Schol ten". De teksten die zijn geschreven door Michel van dier Plas. Guus Vleugel, Hugo Verhagen, Simon Carmiggelt en Wim Sonneveld zelf nemen ruim drie uur in beslag, maar er zal nog danig in worden geschrapt. „Ik zet ook niet meteen het complete pro gramma op het toneel. Ik groei er naar toe in de komende twee maan den en iedere tekst wordt, daarbij zorgvuldig geprobeerd. Op 1 januari zitten we helemaal rond. Dat hoop ik tenminste". Taylor en Burton stichten eigen filmmaatschappij Elizabeth Taylor en haar echtge noot, Richard Burton, hebben een eigen filmmaatschappij opgericht. De maatschappij, die de naam Taybur Productions Inc. draagt, zal in het begin van de komende herfst begin nen met de opnamen voor haar eer ste film, getiteld „Osmosis" aan de Ivoorkust in Afrika. Partijen door de Carlisten aanvaard Prins Xavier van Bourbon-Parma heeft op een bijeenkomst van regio nale leiders van de Spaanse Carlis ten-beweging zijn aanhangers opge roepen tot politieke actie en het op stellen van een programma, dat de Carlisten moet inspireren. De verga dering, die ook werd bijgewoond door de zoon van de troonpretendent, prins Carel Hugo, de echtgenoot van prin ses Irene, keurde de verklaring van prins Xavier goed. Hij zei dat de Carlistische beweging zou moeten verdwijnen als de monarchie in Spanje zou zijn hersteld en dat de „verscheidenheid van meningen" dan in het parlement moet worden ver tegenwoordigd. Deze uitspraak wordt beschouwd als een aanvaarding door de Carlistische leiders van het stel sel van politieke partijen, hetgeen, volgens waarnemers, een verande ring van de houding van de Carlis ten zou betekenen. Veel te blij Waarom hij van de one-man-show is afgestapt? „Ik ben veel te blij dat ik Ina van Faassen heb kunnen krij gen en het publiek kan laten zien hoe geweldig ze is. Bovendien heb je als artiest een competitie nodig. Maar het tweede deel van het pro gramma doe ik alleen. Vergeet niet dat als je alles alleen doet de fysieke inspanning enorm groot Is. Over de inhoud van zijn program ma wil hij liever nog zwijgen. „Ik ge loof dat Let een bijzonder goed pro gramma is. Ik heb er althans alles aan gedaan om zo sterk mogelijk naar voren te komen. Dat ben ik te genover het publiek wel verplicht. Jarenlang was ik een onbekend ar tiest. Althans voor het grote publiek. Sinds kort heb ik de massa kunnen bereiken. Dat komt waarschijnlijk omdat je als artiest tijd nodig hebt om te groeien, maar aan de andere kant heb ik de indruk dat mijn per soonlijkheid meer bij deze tijd past. In de ogen van velen ben ik nogal wat sarcastisch en cynisch en een aantal jaren geleden deed dat Let niet. Nu sohijnt het beter aan te komen". Hij laat duidelijk uitkomen dat zijn nieuwe programma tot stand komt onder de druk van het feit dat hij tot februari 1969 ls volgeboekt. „Als je weet dat er zo'n massa men sen op je zit te wachten dan moet je je wel tot het uiterste geven". Miljoen gulden Het optreden in het televisiepro gramma „Mies-en-Scène" vrijdag avond j.l. heeft hij met plezier ge daan. Vooral omdat hij daar nog eens zijn mening kon zeggen over de opleiding in de kleinkunst. „Ik wil het nog wel eens duidelijk stellen: Toon Hermans, Wim Kan en ik betalen per jaar ruim een miljoen gulden aan vermakelijkheidsbelas ting, maar de kleinkunstacademie, de opleidingsschool waar onze opvolgers vandaan moeten komen, krijgt maar een ton subsidie. Ik vind het' heel erg dat er wel miljoenen worden ge pompt naar bijvoorbeeld de opera en het ballet, maar dat de kleinkunst academie waar voortreffelijk wordt gedoceerd, zo wordt verwaarloosd, j Men werkt in een oude school die al - 1 lang tegen de grond had gemoeten en met een budget dat belachelijk laag is. Zo'n instituut verdient een subsidie van drie a vier ton en die j spelen Toon, Wim en ik op onze slof fen bjj elkaar". In de t.v.-uitzending hield Sonne veld een pleidooi om de toneelschool en de academie voor kleinkunst sa men te voegen. „Ja Natuurlijk. Dat verschil tussen de grote en de klei ne K vind je nergens op de wereld behalve in dit kleine Nederland. Een artiest moet veelzijdig zijn. Hij moet niet alleen leren acteren, maar ook leren bewegen. De toneelgezelschap pen nemen de laatste tijd steeds meer spektakelstukken op het reper toire. Wel. dan is het noodzakelijk dat Je reeds bij de opleiding zorgt dat de mensen zich behoorlijk leren bewegen. Er is geen verschil tussen de grote K en de lichte muze. Ze lo pen in elkaar over. En een logische gevolgtrekking is dat je dat dan ook in de opleiding doet". NEDERLAND VARA 7.00 uu - Nieuws In het kort NTS 7.01 uu Pipo de Clown, voor de jeugd 7.05 uu Journaal voor gehoorgestoorden 7.35 uu Lucy show 8.00 uu NTS-journaal 8.20 uu Achter het nieuws 8.45 uu Z.cars, film 9.35 uui Onder anderen 10.00 uur Vrjj entree, amusementsprogramma 10.25 uur De wereld van vandaag 10.35 uur NTS-journaal 11.00 uur Teleac, tv-cursus 11.30 uur Sluiting. NEDERLAND 2 NTS 10.00 i 10.10 i 10.40 i 10.45 i Nieuws in het kort Don Quichotte, film Première, filmprogrami De bezetting, 2 Pauze r Kerkelijk programma NTS-journaal - Sluiting. ew cfióteren Wim Sonneveld heeft het habijt hij helaas nog angstvallig verbor- van frater Venantius verwisseld gen houdt, voor een brigadiersuniform, dat I Laboratorium kost 5,5 miljoen Op het laboratorium voor straal- voortstuwing in Pasadena (Califor- nië), zal een afdeling worden inge richt, die tot taak zal hebben, te voorkomen, dat Mars en Venus wor den besmet met microben van de aarde door ruimtevaartuigen van het- type Voyager. Daartoe zullen gedeelten van de ruimteschepen, die in de jaren zeven tig naar deze planeten worden ge zonden, door middel van hitte en aethyleenoxide worden gesteriliseerd in een enorme „reinigingskamer". Met het testen van de methoden zial midden 1967 worden begonnen. ADVERTENTIE Uw drang tof roken kan definitief verdwijnen in 6 tot 22 dagen... zelfs indien u al meer dan 30 jaar rookt verstokte rokers waaronder talrijke artsen» hebben het roken de finitief opgegeven dank zij een nieuwe methode, die geleidelijk de behoefte aan nicotine en bijgevolg de drang tot roken doet verdwijnen. In 92,8% van de gevallen worden deze resultaten bereikt in 6 tot 22 dagen. Rokers, die belang stellen in deze nieuwe methode kunnen zich recht streeks wenden tot het Anti-Tabak Propaganda Centrum (afd. 213K) Brugstraat 44, Postbus 1. Roosendaal. Zij behoeven slechts een envelop met hun i Het is geheel gratis. Op 19 november Sint in Amsterdam De feestelijke intocht van Sinter klaas in Amsterdam, dit Jaar al op 19 november, zal naast tal van tra ditionele gebeurtenissen, zoals het officiële welkom door de burgemees ter op de Dam, dit jaar ook een groot kinderfeest omvatten. Dit feest wordt gegeven in het oude RAI- gebouw, nu sporthal-zuid. De aan komst van de goede Sint is aan de Prins Hendrikkade by de Sint Nico- laaskerk en de route gaat ditmaal via de Dam, het Rembrandtsplein, de Utrechtsestraait, het Westeinde en de Ferdinand Bolstraat naar de sport hal. De stoet schijnt groter en mooier te worden dan ooit zo schrijft het initiatief comité Amsterdam. De nieuwe afdeling zal vfjfen- eenhalf miljoen gulden kosten. Onbemande Voyagers zullen voorbij Mars en Venus vliegen, In een baan om de planeten heen draaden en er capsules op doen landen om na te gaan, of daar enige vorm van leven bestaat. De Australische minister van be- vaarrading Norman Denham Henty heeft verklaard dat op de Woomera gisteren met j statische afvuring van de Eldo-raket Europa-I heeft plaatsgehad. Alles ls nu gereed voor een lancering van de Europese meertrapsraket op 9 no vember. De Europa-I bestaat uit de Britse Blue Streak-raket als eerste trap met een Franse tweede en Westduitse derde trap. In de neuskegel bevindt zich een in Italië gebouwde gesimu leerde aardsatelliet. Atlas-Centaur De Nasa was voornemens om v daag een Atlas-Centaur raket te lan ceren in een proef om volledig de stuwraket te proberen voor onbeman de vluchten naar de planeten. Voor de Tibetanen Met f 800 kunnen we een Tibe- taan voor de rest van zijn leven een menswaardig bestaan ver schaffen. Op zichzelf een mede deling die tot overpeinzen noodt, want met f 800.kun je een Nederlander nauwelijks twee maanden een menswaardig be staan bezorgen. De NTS heeft via Nederland I zijn best gedaan om in een voor dat doel altijd bruikbaar schakelprogramma de mensen te enthousiasmeren voor de Tibetanen, die ons in het kader van de algemene vluchte- lingenactie waren toegewezen, of die wij ons hadden toege- eigend. Een moeilijke taak, want Tibetanen spreken ons minder aan dan Hongaren, Oostduitsers of Vietnamezen, omdat wij min der met hen te maken hebben gehad. Tot nu toe althans, want de indruk bestaat dat deze bliksemactie via de televisie en via huis-aan-huis-collectes het probleem toch wel leven heeft kunnen Inblazen. Met de cir custent van Boltini in de ach tertuin van Paleis Soestdijk was een mooie antithese tot stand gebracht die al meteen tot de verbeelding sprak. Bovendien was Mies Bouwman gast vrouwe in deze circustent. Mies vervul de haar taak kennelijk met veel plezier, wat niet gezegd kan worden van Niek Heizenberg. die in een Amsterdamse kroeg de stamgasten een kruisverhoor afnam over hun kennis om trent het Tibetaanse probleem, en over hun bereidheid een duit in het zakje te doen als zij daar toch maar hun goeie geld zaten te verdrinken, terwijl in Tibet vele daklozen in bittere ellende hun leven probeerden te rekken. „Op het ogenblik interesseert het me niet zoveel", bekende een blondharige juf frouw en dat maakte Heizen berg wat korzelig. Het was een zeer gezamenlijk programma, waarin bijv. mr. Hilterman, dr. L. de Jong en Henk Neuman schouder aan schouder optraden, waarin Wil lem Duys samenspeelde met Mies Bouwman, en waarin ar tiesten uit alle televisienesten hun beste stemmetje of beentje voorzetten. Opzienbarende din gen gebeurden er niet (de hoop dat Fred Kaps in zijn speciaal aangepaste act een Lama uit zijn hoge hoed zou toveren ging niet in vervulling!) De Duitse en Belgische kijker® die ook moch ten meekijken zullen er niet perplex van hebben gezeten, maar het was wel een hartver warmende aangelegenheid. De hitte van „Open het dorp" werd echter geen enkel moment be reikt. maar daartoe leende deze opzet zich ook niet. VOOR DINSDAG 25 OKTOBER Hilversum 1, 402 m KRO: 18.00 Country and Western Express (gr.). 18.20 Uitzending van de Anti Revolutionaire Party. Spreker: mr. W. de Kwaadsetenlet. secretaris van de Anti Revolutionaire Partij. 18.30 Musicerende diletantenkoorzang met pianobegeleiding. 18.50 Van klanten en en wanten weten. 19.00 Nws. 19.10 Act, 19.30 Conciliepostbus (herh.). 19.35 Geestelijke liederen 19.45 Zoe kend geloven: nieuwe catechismls voor volwassenen. 20.00 Stereo: Klass. gram. muz. 20.15 Stereo: Omroeporkest en zangsolist: opera-muz. 21.15 21.30 Kamermuz. 22.00 Kust: ders. 23.15 Contekst: lnformatlef-kri- tisch progr. 23.45 Stereo Lichte gram. muz. 23.55-24.00 Nws. proken brief uit Licht orkest met zangsollste. 18.65 Vo< de kinderen. 19.00 Gesprok Parijs. 19.05 Ontmoeting overtuigingen: reeks geaacnvenwis- selingen over moderne geloofsvragen. Nog geen opvolger voor minister Westrick (Van onze correspondent in Bonn) Hoezeer het aanzien van Bonds kanselier Erhard gedaald is, blijkt wel uit het feit dat vijf weken na het aftreden van diens rechterhand en vertrouwde, minister Westrick, nog steeds geen opvolger is gevonden. Minister Westrick leidde het „Bun- deskanzleramt", dat is het bureau van de kanselier. Tevens was hij in deze functie de naaste raadgever van de kanselier. Westrick trad af, omdat hij uit de rijen der CDU verantwoordelijk was gesteld voor de debacle, waarop kan selier Erhard met zijn ministers zou aansturen. Na deze beschuldiging van de zijde der CDU, had kanselier Er hard zijn vertrouweling niet in be scherming genomen. Na vijf weken van polsen blijkt, dat niemand van de door Erhard aange zochte kandidaten zin heeft, het zin kende regeringsschip op een gepro nonceerde positie te beklimmen. De enige kandidaat, die wel ha*.' toege stemd, moest deze toezegging weer intrekken, toen bekend werd dat hij jarenlang lid van de NSDAP was ge weest. De eerste die kanselier Erhard als opvolger van Westrick had aange zocht, was prof. Halls te in geweest. Deze had er echter de voorkeur aan gegeven de zaak van de EEG te blij ven dienen. Daarop werkte de kan selier een aantal staatssecretarissen af, die allen weigerden. Nu zou hij van plan zijn het met CDU-af ge vaar - digden in de Bondsdag te gaan pro beren. Door de onrustbarende rij van af zeggingen zakt het prestige van de kanselier nog meer. Het ls bijna on voorstelbaar, dat niemand bereid ls een zo invloedrijke positie te bekle den. Wanhopig hebben al vijf bonds- ministers gepoogd, minister Westrick ertoe te brengen op zijn besluit tot aftreden terug te komen. Zij hoopten daarmee de onrustbarende ontwikke ling een halt toe te roepen. Minister Westrick heeft echter laten weten, dat hij bij zijn besluit om heen te gaan zal blijven, zodra een opvolger benoemd ls. Maar de lijst van kandi daten voor de opvolging is langza merhand uitgeput. Overigens denkt Erhard er niet aan zijn post op te geven zo heeft hij gis teren door de regeringswoordvoerder Von Hase laten verklaren. ordrlng-Tour 1966 lichte muz. uit Nederland. 21.00 Licht orkest (opn.). 21.16 De Citadel, hoor. spel. 22.00 Helpers weg: cabaretprogr, 22.30 Nws. 22 40 Act. 22.60 Mod. ka* mermuz. (opn 23.65-24.00 Nws. VOOR WOENSDAG 26 OKTOBER Hilversum 1. 402 m NCRV: 7.00 Nws. en SOS-ber. 7 10 Dagopening. 7.15 Stereo: Klass. gram. muz 730 Nws. 7.32 Amusementsmuz. (gr.). 7.40 Radiokrant. 8.00 Nws. 8.10 Gewyde muz. 8.30 Nws. 8.32 Weena Phllharmonlsch orkest (gr.): klassiek* muz. 9.00 Voor de zieken. 9.35 Waterst. 9.40 Voor de hulsvrouw .10.30 Morgen dienst. 11.00 Lichte grammuz. 12.27 Mededelingen t.b.v. land- en tuin bouw. 12.30 Nws. 12.40 Kerkdienst. 13.00 Variant: act., reportages en muz. :est (opn): hoorspel (dl. 2). 14.25 Stereo: Mod, liederen (er.). 15.25 Pianorecital: klass. muz. 15.50 Bybelvertelllng voor de Jeugd. 17.00 Five o'clock, praatje. 17.15 Jazzmuz. 17.50 Overheidsvoorlichting; Werk en welzijn. Klankbeeld van Clau de Bellonl over de Jubilerende Inspec tie van de havenarbeid, die op 1 no vember 50 Jaar bestaat. reportages. (7.30-7.35 8.10 Lichte". 8.30 Van alle markten thuis.' praatje, 8.35 Lichte grammuz. met reportages. 9.00 Opera- en operettemuz. (gr.). VPRO: 9.40 Schoolradio. VARA: 10.00 Mod, muz. (gr.). 10.45 Voor de kleu ters. 11.00 Nws. 11.02 Voor de huls vrouw. 11.45 Claveclmbelrecltal (opn t Pl gen t.b.v. lan tropole orkei 13.25 Weense sproken portret. 14.05 kamermuz. 15.00 Voor »n tuinbouw. 12.30 Me. 13.00 Nws. 13.10 Act. 13.50 Ge- (16 00 J Voor militair. 17.40 Franse fllm- 16.00 Nws. 16.02 Gev. platenprogram ma voor automobilisten. 17.02 Act. 17.05 Hlllbllly-1 .00 Rhythm and TELEVISIEPROGRAMMA'S ■Ierland I AVRO: 17.00-17.35 de jeugd. NTS: 18.30 Teleac: De onderneming (5). 19.00 i het kort, 19.01 Plpo de Clown. 19.05 Internationaal agrarisch r Stichting Socutera. 20.00 Journaal weeroverzlcht. 20.15 Uitzending van Democr 20.25 Reportage van de voetbalwed- VolkspartlJ voor Vryheld tie 20.25 Reportage van de strijd: Real Madrld-Penarol. 22.15 Mr. Moto. TV-fllm. 23.15-23.20 Journaal. Nederland II NTS: 20.00 Nws. In het kort. AVRO: 20.01 AVRO Kunst Jong talent. 2.10-22.15 Journaal

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5