Overheidsinvloed is altijd groot geweest" Nieuwe wending in proces-Ben Barka „PERSONA" KENNISMAKING Droevig en indringend Renniesll i OENSDAG 19 OKTOBER 1986 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA VI. van iet radiowezen, verliet Hilversum (Van onze rt.v.-medewerkster) Jammer, dat hij weggaat, hij is een rechtvaardig mens", zei een lit gdioman uit Hilversum en daarmee bedoelde hij de heer M. van /een, regeringscommissaris voor het radiowezen, tevens belast met toezicht op de televisie, die maandag Hilversum definitief ver- LD. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. regeringscommissaris voor Vandaag geen voetbal op t.v. De voetbalwedstrijd Liverpool Petrolul Ploestie (Roemenië) die vanavond in Brussel wordt gespeeld, zal niet rechtstreeks op de televisie worden uitgezonden, omdat er door de Belgische t.v. geen veelden van worden gemaakt. Om de bittere pil een beetje te vergulden, zal de N.T.S. trachten met een eigen cameraploeg opnamen te maken. Deze flitsen zou den dan morgenavond in het NT.S.- sportprogramma te zien zijn. Deze beslissingswedstrijd in de eers te ronde voor de Europese bekers voor landskampioenen is van belang, om dat de winnaar hiervan tegen Ajax zal aantreden. De heer Van Veen. 73 jaar, heeft zeer arbeidzaam leven achter de g. Geboren in het kleine Blan- nham, liggend in de kop van noord jerijssel, werd hij in 1911 onder- i Neede. Twee jaar later lalde hij zijn hoofdakte; hij zat jf jaar als reserveofficier in dienst hij haalde de middelbare akte ionomie, statistiek en staatsinrich- k- Na op verschillende H.B.S.'en te jbben gewerkt en ook nog de hoofd- k jgctie van het Groningse Vrije bik te hebben gevoerd werd de heer Veen in 1946 burgemeester van *4schede. Hij bleef die functie be- g( iden tot aan zijn pensionering, 12 10! en later. Een half jaar is hij arna nog burgemeester van Doe- chem geweest, twee maanden atssecretarls van" oorlog, daarna radio en tv, als opvolger van heer Beel. Het is nu langzamerhand tijd, ik mij, dat een ander eens mijn i gaat overnemen", vindt de .Tier Van Veen. een vriendelijke en Y ir rustige figuur. „Ik heb die ^machtige ontwikkeling van de iele televisie van zeer nabij mee- 'M naakt en dat is misschien de re- nn n dat ik over het algemeen ook 7 er aandacht aan de televisie heb teed dan aan de radio". Bevoegdheden an de bezwaren die de Hil- ramse omroep heeft tegen het e: uwe open bestel is, dat de rege ^commissaris verstrekkende be- jdheden krijgt. „De overheidsin- ■ed is altijd vrij groot geweest", al- de heer Van Veen. „De instruc- van de regeringscommissaris b ft altijd bevoegheden gehad van trekkende aard. Alleen: ik heb ïelden gebruik van gemaakt, echter bij het opnieuw be- i deze zaken op deze be- [dheden stuit, verbaast men zich de grote macht. Ik heb c nooit gebruik van ge- is altijd weinig noodzaak «est om in te grijpen. Maar aan 1' aidere kant zou ik willen zeggen: JL. meer er bepaalde organen, in dit il dus omroepen, zijn die over- lsgelden beheren, dan is het na- Hjk haast onvermijdelijk dat er die organen en de toezicht- spanningen ontstaan. Die ben overigens aan de persoonlij - verhouding weinig af- -ayi uk gedaan. Mijn taak, het toe- om it houden op geluid-, beeld- en ibat eldomroep heeft zich over het al- der leen beperkt tot de financiële as- l, v|ten, voor zover dat geld werd ver overheidswege. Er zijn nenteel grote tekorten; bij ge- ie 11 gebleven inkomsten zijn de kos- ontstellend gestegen. Ik vrees niet anders uit de benar- Stuatie geraakt, dan door op- uw het luister- en kijkgeld te hogen. Of dat politiek kan is niet: men zal eerst de me riting van de Kamers moeten ben. Maar op zeer korte termijn til«r toch iets gedaan moeten wor- anders lopen de zaken hier m u Q Reclame Iet de programma's heeft de Van Veen nooit directe be- eienis gehad; de regeringscom- loii iaris heeft geen preventieve oon- maar zijn toezicht is repres- itgf „In de hoek van de ongeoor- ie reclamen zijn de meeste klap- gevallen. De grens tussen wat en wat niet mag is soms moei te trekken. Een gloeilampenfa- i uit het zuiden des lands, acht loof Piratenstrijcl 7 nedley niet huldig aan S3 oord op i"ii eg Calvert w Z Britse zakenman majoor Oli- is vrijgesproken van op de leider van een pira- lender, Reg Calvert. Smedley "et Calvert neer toen deze, woe- i over de bezetting van de op verlaten fort ingerichte zender, tenhuis van de majoor bin- dreigde hem te zullen den. ley verklaarde voor de recht- dat hij opdracht gaf het ra tion te bezetten nadat hij ver had dat Calvert van plan was onderneming, met inbegrip van der waarvoor Smedley had ge verkopen. Calvert dreigde jas te zullen gebruiken als het waagde voet op het fort Tijdens een worsteling met aresse van Smedley. die de wilde bellen, vuurde de majoor vert, die dodelijk werd getrof- ik overdreven. Van my mogen ze best Philips zeggen, zeker als de vermelding van deze naam op een gegeven moment nieuwswaarde heeft. Maar hoe dat in de toekomst zal gaan weet ik niet: de reclame mensen die voor hun boodschappen nog feller dan wij op dit bureau ooit gedaan hebben, gaan opletten of de grensen niet overschreden wor den. Verder ben ik slechts een in strument, een tussenpersoon, welis waar een orgaan van de rijksover heid, maar dan toch belast met een bemiddelende functie". Er is de heer Van Veen wel eens verweten dat hij niet altijd naar de t.v. keek of de radio beluisterde. Een dergelijke opmerking werd o.a. gemaakt in de tijd rond het „Beeld religie" van „Zo is het De ge bruikte passages had de heer Van Veen niet gezien en dat vond men eigenlyk een schandaal. Zelf glim lacht de heer Van Veen hier over. „Luisteren naar drie radiozenders en kyken naar twee televisienetten te gelijk lijkt me toch een onmogelij ke zaak. Bijna alles wordt hier gezien en gehoord door daartoe aangestelde fi guren. Dat lijkt me voldoende. De minister van Waterstaat tikt zijn brieven toch ook niet zelf". GINA GAAT OFFICIEEL „SCHEIDEN" De Italiaanse actrice Gina Lollo- brigida en haar Joegoslacische echt genoot dr. Milko Skofitsj, zullen met wederzijds goedvinden vanaf maan dag aanstaande gescheiden gaan le ven, zo hebben advokaten van het echtpaar meegedeeld. Het echtpaar is vijftien jaar geleden getrouwd. Gina en haar man zullen maan dag verschijnen voor de presiden van de rechtbank in Latina, ij Ro me. om hem te vragen de scheiding van tafel en bed met wederzijds goedvinden uit te spreken. Italië kent geen volledige echtscheiding. Na een symbolische poging om hen te verzoenen, zal de president ver klaren dat zij met wederzijds goed vinden gescheiden gaan leven. De filmster en de dokter wonen al jarenlang niet meer bij elkaar. Na hun huwelijk in 1951 gaf Skofic zijn medische carrière op en werd adviseur van zijn vrouw. Hij geeft nu medische boeken en tijdschriften uit. Het echtpaar is al overeengekomen dat hun achtjarige zoon Milko jr. bij zijn moeder zal blijven, mits zijn vader hem mag zien wanneer hij maar wil. Het kind zal elke zomer een maand bij zijn vader logeren. ADVERTENTIE VANAVOND Televisie 8 uur 30 „Weet je veel" HUWELIJK INFORMATIES Kijkt U ook? jllfj Aanklacht tegen AVRO-reporter wegens belediging De besturen van de Anti- Ras sendiscriminatie Klub (A.R.K.) en de African Students Union Netherlands (A. S. U. N.)t afdeling Amsterdam, hebben aan de officier van Jus titie, hoofd van het arrondisse mentsparket in Amsterdam, een brief gestuurd waarin zij schrijven zich beledigd te voelen door een uit lating van de reporter van de AVRO. de heer P. van Houtert. in een interview in het weekblad „Vrij Nederland" van 24 september. Dit interview was de heer Van Houtert afgenomen naar aanleiding van diens tv reportage over Zuid- Afrika. De gewraakte passage, die in de brief aan de officier wordt aan gehaald, luid als volgt:„Maar waar om heeft hij dan de man niet van repliek gediend die het zo heerlijk vond dat de „Bantoes niet onder de blanken verkeerden omdat, ze zo stinken?" „Ja kijk", zegt AVRO's spe ciale verslaggever, „dat is een heel merkwaardig geval. Ik heb zelf er varen dat die mensen een geur heb ben die voor blanken niet zo prettig is". De besturen van bovengemelde verenigingingen en hun leden, onder wie enkele Bantoes, voelen zich door deze woorden beledigd en verzoe ken de officier van justitie tegen de heer Van Houtert een vervolging te willen instellen „wegens belediging van een in Nederland gevestigde be volkingsgroep. de Afrikanen en oor spronkelijk uit Afrika afkomst-i- gen". De officier van justitie, hoofd van het arrondissementsparket, heeft de ze klacht ter verkrijging van nadere inlichtingen doorgezonden naar de groep van de Amsterdamse centra le recherche, die zich o.m. bezig houdt met de behandeling van pers delicten. Ds. Van Rij directeur Convent van Kerken Met- ingang van 1 november is tot directeur van het Convent van Ker ken benoemd ds. C. van Rij, gere formeerd predikant te Zaandam. Ds. Van Rij, volgt in deze functie dr. J. Ozinga op. die voorzitter van de NCRV is geworden. 6.30 uur Teleac 7.00 uur Nieuws In het kort 7.01 uur PI po de Clown, voor de kleuters 7.05 uur MJjn vrienden In de wereld, film 7.15 uur Openbaar kunstbezit 7.30 uur Mona, film 7.55 uur Stichting Socutera 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Politieke uitzending 8.30 uur Inburgeren, documentaire 9.00 uur U spreekt met uw moordenaar, fihn 10.40 uur NTS-journaal 10.45 uur Sluiting NEDERLAND 2 VPRO 8.00 uur Nieuws in het kort, NTS 8.01 uur De avonturen van Tom Sawyer, film 8.30 uur Concert voor jonge mensen 9.20 uur Randfiguren: Paul Fort 9.50 uur De toekomst van het christendom 10.05 uur NTS-journaal 10.10 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1 8.15 uur Concertgebouworkest eft gioteren Nieuw licht op rollen van acteurs (Van onze Par ij se correspondent) Vlak voor het vonnis, dat morgen zou vallen, hebben zich gisteren weer twee nieuwe opzienbarende feiten in het proces tegen de ontvoerders van de Marokkaanse oppositieleider Ben Barka voorgedaan. Het Franse opi nieweekblad „L'Observateur" publi ceerde een verhaal van een tot Fransman genaturaliseerde Algerijn, dat een nieuw licht op de rollen van de verschillende acteurs in het Ben Barka-drama bedoelde te werpen. Volgens het artikel zou de Algerijn se Fransman Challal al vorig jaar door te Marokkanen zijn benaderd met het verzoek zyn bemiddeling te willen verlenen bij ontvoering van Ben Barka, waarvan het doel echter was, de Marokaanse oppositieleider weer met zijn koning te verzoenen. Challal had voor die opzet verscheidene Franse relaties bij de politie en ook de gaullistische advo caat Le Marchand in de arm geno men. Door middel van zyn vriend en protégé, de gangster Georges Fi- gon, had Le Marchand, die politiek- politionele operatie willen controle ren. Figon zou hem echter verra den hebben, waardoor Le Marchand niet kon voorkomen dat Ben Barka door twee onderwereldfiguren werd vermoord. Ook generaal Oufkir zou zich uitzonderlijk verbolgen hebben getoond toen hij bij zyn over komst naar Frankrijk hy Ben Barka niet in levende lijve kon terugnemen naar zijn vaderland en zijn vorst. Nog sensationeler was het bericht, dat gisteren door de Marokkaanse radio werd uitgezonden en volgens hetwelk kolonel Dlimi, de rechter hand van de minister van Binnen landse Zaken, tegen wie door Frank rijk ook een arrestatiebevel was uit gevaardigd, 's morgens vroeg naar Parijs was gevlogen om zich ter be schikking van de Franse justitie te kunnen stellen. Vanochtend had hij zich evenwel noch bij de politie noch bij de justitie in Parijs ge meld, waar hij zich ophoudt, is evenmin bekend. Donderdag zou. bij verstek, mét generaal Oufkir ook kolonel Dlimi worden berecht. De plotselinge komst van Dlimi, die by de ontvoering van Ben Barka hand- langersdiensten zou hebben verricht, vormde gisteren, terwijl de advoca ten hun laatste pleidooien hielden, het onderwerp van gesprek in de gangen van het Paryse gerechtsge bouw. De bedoelingen van Dlimi wa ren voor meer dan een uitlegging vatbaar. In een brief, die hij voor zyn vertrek uit Rabat aan de Ma rokkaanse koning had geschreven, zette Dlimi uiteen, dat hij de eer van zichzelf en van zijn va derland wilde verdedigen, die In het Nieuwe film van Bergman De nieuwste film van Ingmar Bergman, ..Persona", is gister avond in Stockholm in wereldpremière gegaan. Het is zijn 29ste werk. Het publiek keek zonder te applaudiseren naar de film, die als openingsscènes taferelen heeft als een Vietnamese monnik die zich in brand steekt, bloed dat uit een geslacht schaap stroomt en een spijker die in een krampachtig klauwende hand wordt geslagen. Paryse proces voor het oog van d© wereldopinie te grabbel werden ge gooid. Waarom die zorg hem nu, aan de vooravond van de uitspraak, plot seling ondraaglijk was geworden, is een vraag waarop het antwoord nog niet gegeven is. Aangezien door de verklaring van Dlimi de handelingen van de zes overige beschuldigden ook in een nieuw licht kunnen wor den gesteld, is vanochtend de finitief besloten het eerste deel van het proces voort te zetten. Een an dere mogelijkheid is, dat kolonel Dli mi. die directeur is van de Marok kaanse veiligheidsdienst, alleen wordt gehoord by het'tweede deel van het proces, waarbij hy met zyn ohef generaal Oufkir, oorspronkelijk bij verstek berecht had moeten wor den. In afwachting van het ogenblik dat men het naadje van deze nieu we kous tenminste misschien nog eens vernemen zal, zag het er vanochtend naar uit, dat generaal Oufkir op het laatste moment enige ballast overboord heeft willen wer pen in de hoop, dat zo tenminste het tweede proces-Ben Barka uitge steld zou kunnen worden. In de ver wachting wellicht dat op dat voorlo pige uitstel dan mettertijd een de finitief afstel zal mogen volgen. Moeilijke ogenblikken voor Aalberse Vanzelfsprekend stond KRO's „Vanavond in Nieuwspoort" via Nederland I geheel in het teken van de kabinetscrisis. Presenta toren Ad Langebent en Frits van der Poel, voerden vraagge sprekken met de heren Cals, Schmelzer, Aalberse en parle mentair redacteur Nico Cramer. Daarbij beleefde vooral KVP- voorzitter Aalberse uiterst moei lijke ogenblikken. Dat was dui delijk te constateren, zelfs voor hen die de gebeurtenissen rond om het Binnenhof niet zo uit voerig in het oog houden. Een nimmer aflatende Van der Poel wist Aalberse op zeker moment zowaar t© verleiden tot de op merking: „Maar meneer Van der Poel, ik ken haaat niet terug!" Langebent leidde het gesprek met Cals, die af en toe bijna een beetje in de stoel van „Dit i« uw leven" leek te zitten. Zo deelde premier Cals mee dat hij het goed maakte, in elk geval veel beter dan een week geleden. Zyn vrouw bleek over de val van het kabinet zeer teleurge steld te zijn geweest, hoewel hij zelf van mening was dat het wel eens goed is om zo iets mee te maken. Hij had „ontroerend veel reacties van buiten" ont vangen en die reacties waren voor het merendeel positief. Maar drie anonieme briefschrij vers hadden hem aangeraden zo snel mogelijk het Catshuis te verlaten. Hartverwarmend ook waren de reacties uit verschil lende partijen. Tenslotte ver klaarde hy dat niemand moest denken dat hij bedankt had voor de KVP en dat hij het plan opvat om voorzitter van een nieuwe partij te worden, zoals in sommige dagbladen en brieven is gesuggereerd. Hij stelde nog eens nadruk kelijk dat deze crisis niet is ont staan door moeilijkheden in het persoonlijke vlak, maar dat de KVP kennelijk is vergeten dat zU zich anderhalf jaar geleden achter het regeringsprogramma heeft gesteld. Zeer emotioneel voegde hy daaraan toe: „Er zyn nog zó veel zaken, die gedaan moeten worden". Verder vond Schmelzer het helemaal geen nachtmerrie om een kabinet te formeren, zag een druk babbelende Cramer alles behalve de mogelijkheid om tot „lijmen" over te gaan en kreeg men van Aalberse aan vankelijk de indruk alsof hy er niet zo goed met zijn hoofd bij was. getuige zijn opmerking: "Interne partymoeilijkheden? Ik heb er niets van gehoord". Na herhaald „terugkomen" van Van J der Poel bleek hem toch wel iets van onrust in de „achterban" bekend te zijn. Tot een duide lijke uitspraak daarover was hij echter niet te brengen, ondanks j voortdurend aandringen van de j, interviewer. Wèl werd de KVP- j voorzitter steeds onzekerder, cm- f! rustiger en norser. Documentaires We konden gisteravond óók I genieten van wat buitenlandse politiek, Roemenië was aan de beurt om In een (maandelijks) I „witboek" van regisseur Hans ij Bik onder de loep te worden ge nomen. Het lijkt erop dat we er met deze witboeken een boeiend KRO-programma bij hebben ge kregen. De beelden van het Roemenlë-van-nu waren door cameraman Plm Korver met veel vakmanschap (zakelyk, zonder de artisticiteit uit het oog te verliezen) gefilmd. En voor de Inhoud staat Hans Bik borg, een t.v.-man, die ons al veel goeds bracht. Bovendien wordt het programma door Henk Neuman (specialist op het gebied van de buitenlandse poli tiek, 'n soort dr. L. de Jong van de KRO), gepresenteerd. „In grediënten" dus, die ons doen uitkijken naar een volgend „wit boek". Wèl dient opgemerkt over de uitzending van gisteren, dat het hedendaagse Roemenië stukken overzichtelijker uit de documentaire kwam dan de „ge schiedenis" van het land, deels verteld door een Engels spre kende prinses. ADVERTENTIE programma BroncW maagzuur? Dat het publiek niet klapte hoeft geen teken van afkeuring te zijn. De kijkers kunnen ook geschokt zijn geweest door de film. De titel „Persona" slaat op de hui lende en lachende toneelmaskers die de oude Grieken gebruikten. Het verhaal gaat over een verpleegster (Bib Andersson) die tot taak krygt te zorgen voor een jonge actrice (de jonge Noorse Liv Ullman). De ac trice heeft zich teruggetrokken in volledig zwijgen en in passiviteit na een ineenstorting op het toneel. Volgens de artsen heeft zij vrij willig alle banden doorgesneden met haar carrière, haar echtgenoot en haar invalide zoontje. Geestelijk gevecht Verpleegster en patiënte brengen de zomer samen door in een bunga low bij zee. De twee sterk op elkaar lijkende jonge vrouwen leveren een geestelijk gevecht en later ook een echt gevecht tegen elkaar. De verpleegster ondergaat in aan wezigheid van haar patiënte een soort auto-psychoanalyse, waarbij zij haar zwijgende patiënte ver schillende rollen laat vervullen. De kijker is er echter nooit zeker van of het om werkelijke conflicten gaat of dat het maar dromen zyn van de verpleegster of de actrice. Het is een droevig maar indrin gend spel, dat geen antwoorden geeft op de gestelde vragen over het le ven, over de verantwoordelijkheid van de mens. over eerlijkheid en jonge hartstochten. Het is veelbete kenend dat het enige woord dat de actrice in de film zegt aan het einde, het woord „niets" is. Degenen die „aanstotelijke" scènes verwachten van Bergman, zullen waarschijnlijk teleurgesteld zyn, hoewel de verhouding tussen de twee vrouwen naar het lesbische zweemt. De korte gruwelscènes in het begin houden geen direct verband met het verhaal. Holland Festl- weerpraatje 19.10 Radiokrant. 19.3 45 We- reïdpanorama. 19.55 Stereo: Lichte or- kestmuz. (gr.). 20.15 NRUStereo: concertgebouwork. en solist: klass. en mod. muz. NCRV: 22.30 Nws. 22.40 Jeugd. 22.00 Memoires c Stereo: Instrumentaal ensemble muz 23 55-24 00 Nws GRAMMOFOON PI. ATF.N- Clopln-clopant (Coqueatrlx)ld goualante du pauvre Jean (Mannot), ld. Cancan (Offenbach), ld. Rlflfl vlendra (Becaud), nv). Hazy Osterwald Sextet. Qu'll fait bón vlvrê (Delanoë). Campagnons de la Chanson. Old comrades march (Tel- ke). Acker Bilk's Paramount Jazz Band. Little dutch mill (Freed). Or kest Billy Vaugh. I didn't know what Syles and his xemoto (Sabl- Sa bicas. Dolores Vargas. High so ciety (Lamonler). Orkest Wilbur de Paris. Willow and carp enter Orkest Werner Muller. Paria wals (Arditi). Ri ta Strelch. Sentimental Journey (Green). Orkest Frank Chacksfield. Linda flor (Vogeler). Orkest Kurt Edelhagen. S'posin (Dennlker), Deb- helpen direkt! Art Blakey. Minor Horace Silver. Doug Watklns, Art Bla key. Hankerln" (Mobley), Id Doodlin" (Silver), id. Jorgle's (Byrd). Donald (Byrd). id VOOR DONDERDAG 20 OKTOBER Hilversum 1. 403 m KRO: 7.00 Nws. 7.10 Meditatie. 7.15 Porder: lichte gram.muz. met praatje, met om 7 30-7.32 Nws. 7.55 Overwe ging. 8.00 Nws. 8.10 Klass. grammuz 8 30 Nws. 8.32 Voor de hulsvrouw. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio 10.00 Lichte gram muz. 11.00 Voor de zieken. VPRO: 11.30 Mensen geloven, lezing. 11.45 Streeksgewijs: Informatie uit Zuid-Limburg 12 27 Mededelingen tuinbouw. 12.30 Nws. 14.15 Pianorecital: klass. TROS: 14 45 Klass. taar. 16.15 15 45 Stere 16.00 Man en vrouw schiep Hij hen studlodlenst. 16.30 Blaastrlo: moderne muz. 17.00 Voor de Jeugd. 17 15 Neder- i liedjes. 17.3: Stereo: AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 20 Lichte gram.muz. VPRO: 7.55 Me- Promenade-orkest: amusement 12.27 Mededelingen t.b.v. land bouw. 12.30 Zelfstandig zijn en blljve "zing. 12.40 St al ensemble, soliste. 13.00 Nws. 13.10 beursber. 13.30 Stereo: Nymeegs stu dentenkoor: mod. liederen. 14 00 Bel- aardconcert. 14 15 Huishoudelijke za ken. lezing. 14.30 Fiesta Ghana 15.00 Voor de zieken 16.00 Nws 16.02 Voor dracht. 16.20 Altviool en piano: klass. en mod. muz. 17.00 Voor de Jeugd Hilversum 3. FM eu 14» m NCRV: 9 00 Nws. 9.02 Lichte vokale muziekjes. 10.00 Nws. 10.02 Dansmuz. 10.30 Nieuwe langspeelplaten met kri tisch commentaar. 11.00 Act., reportage* 13.00 Nws. Nws. 15.02 Act 1505 Sport. 16.00 Nws 16.02 Act. 1605 Tienermagazine. 1700 Nws. 17.02 Act 1705-18 00 Verzoekpla- tenprogr. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS 19.00 Nws. In 't kort. 19.01 Plpo de clown. 19.05 Int. nationaal jeugdjournaal. 19.15 Regio naal Journaal. 19.36 Mensen ln de Sport: documentalr-lnformatlef progr. 20.00 Journaal. AVRO: 20.20 Honga rije De opstand, fllmdocumentaire. 21.20 Ongeoorloofd aanvallen van de keeper, comedle. 22.30 Koorzang: muz uit India. NTS 22 45 Journaal 22.50 Pauze. 23.00-23.30 Teleac - Geprogram. nstructl© (4) (herh. van 17 oktober). Nederland II NTS: 20.00 Nws. a het kort. KRO: 20.01 Het Experi- lent, TV-spel. 2020 NTS: 22.05-22.10 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5