is niet aan leeftijd gebonden ADVERTENTIE Donkere tinten kleden slank. Dat weet \J. Deze marine wollen japon doet echter nóg meer voor U. De snit van het model is zó elegant, zó gedistingeerd, ook wat betreft de garnering van sierstiksels, dat U het gelukkig makende gevoel krijgt, voor het eerst van uw leven een échte couture- creatie te bezitten. Het is een juweeltje van crêpe ondé. Prijs ƒ89.-. Maten 40 t/m 46. Alle getoonde modellen zijn te verkrijgen bij C A op de japon-afdeling Deze japon in diep-paars brengt in een keer uw garderobe op modieus peil. Het is een tint die U waarschijnlijk beter staat dan U denkt. Het model en de stof - 'n soepele wollen crêpe - zijn subliem. Het regent complimentjes.let maar op.Prijs 49,75 Maten 38 t/m 48. CHARME Als U veertig, vijftig, zestig, zeventig bent en U wilt er charmant uitzien, betekent dit dan dat de mode U niets nieuws meer te bieden beeft?Natuurlijk wel, zegt Parijs.Natuuriijk wel, zegt C&A. Met de feestdagen in het vooruitzicht verdient dit zuiver wollen tricot deux-pièces meer dan gewone aandacht. Op het diepe zwart glinsteren feestelijk met de hand geborduurde kralenmo- tiefjes. Onbegrijpelijk hoe zo iets mogelijk is, maar toch is de prijs van dit rijke model maar f 129,—. Maten 38 t/m 46. De combinatie camel met wit, waarbij het modi euze accent op de smalle contrastbies rond de hals valt even herhaald aan de mouwen is zeer bij de tijdl De slank makende coupe, van deze wollen flannel japon, komt uw figuur hon derd procent ten goede. Prijs 59,75. Maten 36 t/m 44. Uw leeftijd mag nu gerust met een 4 beginnen, of een 5 of een 6 of met een 7 en uw maat gerust met een 4. Ook dan is er mode voor U. Mode voor volwassen vrouwen die meer nog dan een tiener prijs stellen op goed gekleed gaan en een tot in de puntjes verzorgd uiterlijk. Mode, die haar bovendien slanker doet lijken dan de centimeter aangeeft! Er is het af gelopen seizoen veel gepraat over DE „vergeten groep". Zelfs beroemde Parijse couturiers hebben begrepen dat een groot deel van hun klanten be hoefte had aan eigen stijl, echte chic en een slanker makende coupe. Deze nieuwe Parijse tendens vindt U bij C& A. Japonnen, geraffineerd simpel van lijn. maar zó duidelijk nieuw en modern qua snit en kleur, dat geen enkele \rouw met het idee hoeft rond te lopen dat zij er in de mode „niet meer bij hoort". Beeldig violet, diep paars, warm camel, marine en robijnrood zijn de mode- tinten die C A dit seizoen presenteert voor de „volwassen" maten en juist ook voor de vohvassen vrouw, waarvan de leeftijd met een 4, een 5, een 6 of een 7 begint. Zelfs de glinster- en glittermode, de fonkelende feestrage is voor haar op unieke wijze gerealiseerd in beeld schone deux-pièces. Charme, zegt C A terecht, is niet aan leeftijd gebonden. En dat geldt ook voor U! „Zilverdraden tussen het goud". Zelfs al heeft men U dat al eens toegezongen, ook al bént U op die leeftijd, dan nóg heeft de wintermode ook voor U de nieuwste nieuwtjes bij de hand. Deze schitterende jersey-foam deux-pièces heeft een glin sterend lurex Jasje. Het Is ook nog een uitblinker in prijs1 f 25,Maten 38-48. Wie zegt dat U niet meer de leeftijd hebt voor rood? Onzin! Rood staat U fantas tisch, vooral die prachtige warme, robijn rode tint van dit zuiver scheerwollen wevenit deux-pièces. U zult er beslist zeer opgewekt de winter in trotseren. Prijs 59,75. Maten 40 t/m 48. tAieuw van lijn Jiieuw fan t/euï tweemaal nieuw en tien Jaaï Jcngeï

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 4