Kernfysica in de huiskamer rELEAC BEGINT DEZE MAAND IET DRIE NIEUWE CURSUSSEN Africa Addionog niet in Amsterdam en qiöteren anders dan J andere JIJDAG 16 SEPTEMBER 1900 LEIDSCH DAGBLAD Tweede show van ihjen, (Van onze Haagse correspond.) Sappige verhaaltjes, daar heb- en -2 9een behoefte aan bij 'eleac. Het gaat de televisie- annen van deze omroep-zon- 5r-leden uitsluitend om harde i jiten en cijfers, afgewisseld met W formate educatieve filmbeel dje op zich wel aardig kun- zijn, maar slechts dienen ter ustratie van het gesprokene, daar, dat Teleac geen mooie - aatjes maakt en door veel kij- met ,,Oei, wat heb ik een iap" van het scherm wordt ge aaid. Teleac, ofwel de televi- •academie, noemt de mensen «l juist dan pas plaatsnemen pr het toestel of juist op dat iment interesse tonen voor wat i wordt voorgeschoteld daar- geen kijkers, maar cursisten, het is voor de t.v.-mannen in studiootje achter de T.H. in lift heel plezierig, dat het aan- ni cursisten per les groeit, wat ïlijtuurlijk ook wel afhankelijk is het onderwerp, ze maand begint Teleac met drie ve onderwerpen: de melk- louderij, waarvoor een boer uit fgauw, Aad van der Leeuw 14 en model staat; geprogrammeer- instructie (16 lessen) en kern- ca. Deze week is de eerste les voor laatstgenoemde cursus opgeno- „Het is eigenlijk geen les" zegt jrammaleider P. H. J. de Werth, ar een wervingsactietje. Hoewel spirant-cursisten na deze les vlot ten inschrijven, want een week lc uitzending van dit programma 27 september, 's avonds om elf op Nederland 1) begint de echte d Jus al. Overigens hebben we nu oldoende cursisten om mee te be- 1 ™en. Drieduizend mensen hebben proefles (gratis) aangevraagd, zal mij benieuwen hoeveel er I.B, ndelijk 23 gulden overmaken de schriftelijke begeleiding bij b (dertig lessen, want in Nederland )eb i nog steeds veel mensen, die al- umirat ze gratis kunnen krijgen wil- hebben. En het niveau dat we deze cursus vragen, ligt niet be- jjj* 1 laag. HBS-b of daarmee ge hand is, dacht ik, toch wel een num om de stof te kunnen be- V. Voor de geprogrammeerde lictle vragen we een grote inte rn het onderwijs en wat de veehouderij betreft, raden we onwetend stadsmens aan, deze s te volgen", aldus de heer De h. ,e oeilijker rnfysica is de belangrijkste van de nieuwe cursussen. Program- ider De Werth vertelt waarom: ■Émergie-voorziening in de wereld t met de conventionele midde- 1 steeds moeilijker. Steenkool 1 moeilijker bereikbaar en daar- duurder, aardgas is er maar zo'n dertig k veertig jaar de rden weten het zelf niet al t met olie is het hetzelfde, energievoorziening komt in de «nst uit kernsplitsing, maar dat to ingewikkelde zaak. dat de 'ertegenwoordigers er geen kijk 'filkunnen hebben zij raadple- 'S technici wat het gevaar inhoudt, die atoomdeskundigen het land ,J regeren. Deze gedachte ligt ten Islag aan onze cursus kernfy- melkveehouderij, die op 23 sep- 'gber voor het eerst de lucht in moet de veeboeren voorlichten de meest juiste aanpak van hun '5 üsche en economische pro llen. „Er kunnen veehouders mee de ondergang worden gered", zegt De Werth. „Maar we hebben niet pretentie de toch al tot verdwijnen gedoemde boeren te redden en de grote boeren iets te leren, wat ze al lang weten. Gelukkig is er een mid dengroep, die profijt kan trekken van onze cursus". Mode Wat de geprogrammeerde instruc tie betreft, vertelt de programmalei der: „In Amerika is een „mode" ont staan in het onderwijs, naar mijn gevoel een goede mode. Het klassi kaal onderwijs wordt wat indivi dueler als de taken zodanig worden opgesteld, dat snelle leerlingen niet meer hoeven wachten tot de langza me collega iets tot in den treure heeft verteld. Het gevolg daarvan is natuurlijk, dat een snelle leerling eerder de school kan hebben door lopen, dan een langzame. "De gepro grammeerde instructie komt voor het eerst op 26 september op de beeld buis. De cursussen worden uiteraard ge schreven door deskundigen. Maar voor ze door de „beeldbuismeester" werden uitgesproken, gaan ze bij de televisiemannen door de schrijfma chine en bij een van de instellingen voor schriftelijk onderwijs door de educatieve mangel. Op die manier zijn de teksten zowel wetenschappe lijk, onderwijstechnisch als taalkun dig verantwoord. Verder worden er voor de cursussen bezoeken gebracht aan allerlei instellingen en instan ties, die iets zinnigs over de stof kun nen vertellen. Voor de cursus kernfysica is men onder meer op bezoek geweest bij de kernreactors in Petten, Dode waard, Delft en Wageningen. Ook heeft de rtgisseur van dat programma, D. Vetter met commentator S. H. Ellens een bezoek gebracht aan de nucleaire tentoonstelling in Bazel. En dat is al lemaal nodig om een stel „Teleacce- rige plaatsjes en praatjes" te bren gen na de show van Willeke Alberti, die wel meer succes heeft, maar toch met minder interesse wordt bekeken. (Van onze Amsterdamse correspondent) Mede op aandringen van burgemeester mr. G. van Hall zijn voorstellingen van de film ..Africa Addio" (die thans in Leiden draait) van de Italiaanse filmer Jacopetti. in Amsterdam voor lopig afgelast. Vertoningen van de film hebben in verschillende steden in het buitenland rellen ontketend. In Den Haag. waar de film zijn Nederlandse première beleefde, werd zelfs een tegen de film gerichte actiegroep Africa Addio in het leven geroepen. De film zou racistische tendenzen hebben. dat deze bepalingen ook op het ver tonen van films in ons land betrek king hebben. Het acht het onbe grijpelijk, dat de instantie, die de films keurt en tot taak heeft films te weren, die een kwade invloed zou de kunnen uitoefenen op het Neder landse volk, „Africa Addio" heeft kunnen laten passeren. Volgens de Nederlandse Studenten Raad wordt in deze film de indruk gewekt, alsof de Afrikaanse inwoners na het ver krijgen van hun vrijheid slechts hebben geplunderd en verwoest. „Men kan er nauwelijks aan twijfelen, dat deze film de bedoeling heeft de zwarte bevolking van de Afrikaanse landen in het nadeel te stellen bij de blan ken. Voor diegenen, die van het vraagstuk van kolonisatie en dekolo nisatie niets afweten en dat is een zeer groot deel van het Ne derlandse volk slaagt de film in zijn opzet." Het bestuur van de N 3.R. acht deze voorlichting onjuist, beledigend en onnodig kwetsend voor de Afrikaanse bevolking. Na telefonisch door burgemeester Van Hall benaderd te zijn, heeft de directie van het FLORA-theater bij het Rembrandtsplein, waar „Africa Addio" deze maand zou gaan draaien, besloten de film voorlopig niet op het programma te zetten. Burgemeester Van Hall was op zijn beurt benaderd door de African Stu dent Union in the Netherlands, die in een brief aankondigde, dat voor de bioscoop gepost zou worden- By het besluit van de directie van het Flora-theater, die ook als distributeur van de film voor Ne derland optreedt, om „Africa Addio" voorlopig niet te vertonen, heeft ook het feit een rol gespeeld dat de ze week de spektakelfilm „De Bijbel" in het Floratheater in première gaat, een film die waarschijnlijk weken lang op het programma zal blijven staan. Aanvankelijk zou „Africa Addio" in Amsterdam in het bij het Leidse- plein gelegen Calypso-theater wor den vertoond. Toen bleek dat de vertoningen in Berlijn tot rellen aan leiding gaven, zag de directie van dit theater er echter vanaf de rolprent op haar programma te zetten, om dat het „waanzin zou zijn geweest de film uitgerekend bij het Leidse- plein uit te brengen". Inmiddels heeft het bestuur van de Nederlandse Studenten Raad de mi nister van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, mr. Vrolijk, gevraagd alles in het werk te willen stellen om aan de vertoning van „Africa Addio" in Nederland een eind te maken. Persvrijheid en vrijheid van me ningsuiting, aldus het bestuur van de N.S.R., mogen niet worden aange tast. Maar de vrijheid van menings uiting mag niet betekenen, dat men sen of volksgroepen mogen worden gekwetst. Het bestuur wyst er op Vele arrestaties in Djiboeti In Djiboeti, de hoofdstad van Somaliland, zijn sinds de onlusten van woensdag ongeveer 2500 perso nen aangehouden. Er zal een nauw- kl eurig onderzoek worden ingesteld naar hun identiteit. Wie uit het buitenland afkomstig blijkt te zijn zal worden uitgewezen. Er zyn tot dusver al 330 mensen over de grens gezet. Het was gisteren in Djiboeti rustig, maar politie en militairen bleven waakzaam. De toestand is er gespannen geweest sinds het bezoek van president De Gaulle, vorige maand, toen de eerste grote onaf hankelijkheidsbetogingen werden gehouden. Er vielen toen vier doden en 70 gewonden. NEDERLAND 1 KRO 7.00 uur Nieuws in het kort, NTS 7.01 uur Klaas Vaak. voor de kleuter* 7.05 uur Survival 7.30 uur Herbert Joeks ringt Ween* liedjes 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Brandpunt, actualiteiten 8.50 uur Galg en rad, voor de jeugd 9.25 uur Bonanza, romantiek in het Wilde Westen 10.15 uur Xango, film over heidense cultus 10.35 uur ANVV-spot, toeristisch programma 10.40 uur NTS-journaal 10.45 uur Sluiting NEDERLAND 2 AVRO Nieuws in het kort The long hot summer. liefde op zijn Italiaans, film Landing bij Arnhem, documentaire Voor de vuist weg, met Willem Duys Journaal Sluiting 9.15 i 10.20 i 10.25 i UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1: 8.15 uur 10.15 uur HILVERSUM 2: De grote race, seriehoorspel Literama, over boeken en schryvi (Van onze Enschedese correspondent» „Dit wordt een show die met kop en schouders boven de eerste uitsteekt. Hij zit beter in elkaar dan de vorige. We werken dit keer alleen maar met jonge mensen die nog geen televisie ervaring hebben". Gert Timmermans vertelde het gistermiddag in het Koetshuis in Enschede tussen twee proefopnamen in. Voor de tweede keer zullen Gert en Hermien de zangers van het levenslied zoals ze zichzelf het liefst noemen een te levisieshow verzorgen. De AVRO zal het 40 minuten durende optreden van Gert en zyn echtgenote en hun me dewerkers op 1 november 's-avonds van tien voor negen tot half tien uitzenden. „Na deze show komen er nog drie- We willen deze en de volgende uit zendingen een regionaal karakter ge ven. Vandaar ook dat we Enschede gekozen hebben als plaats voor de opnamen". De kapstok van de show OOSTENRIJK NEDERLAND Geen tv-reportage geen radio-verslag wel flitsen Van de aanstaande zondag in We nen te spelen voetbal-interland, Oos tenrijk Nederland, zal de N.T.S. geen televisie-reportage uitzenden, omdat, zoals men in Bussum zegt, „geen aan bieding van de Oostenrijkse-tv is gekomen voor uitzending van de wed strijd via het Eurovisie-net". Wel zal er een samenvatting van deze ont moeting worden uitgezonden in het eerste Sport in Beeld-programma op Nederland 1 (20.05 uur tot 20.30 uur». Ook de radio laat, wat een recht streekse reportage van deze wedstrijd betreft, verstek gaan. De voetballief hebber zal 's middags genoegen moe ten nemen met flitsen van deze in terland, die in het KRO-programma „Marathon" (van 15.00 tot 17.00 uur», door Theo Koomen zal worden gepre senteerd. ADVERTENTIE is een folkloristische bruiloft waarop Gert en Hermien als gasten hun programma van liedjes zullen bren gen. KLM-stewart Carlo van de Vegt heeft de teksten verzorgd voor deze Na de tweede Gert Timmerman show zullen in andere streken van het land met weer andere jonge veel belovende talenten nieuwe program ma's worden opgenomen. En als die shows achter de rug zijn vertrekken Gert. Hermien en manager Ben Es- sink naar Duitsland, waar nog meer televisieshows zullen worden opgeno- .Gert heeft het enorm druk. Hy werkt hard. Welke zanger in ons land zou het presteren op één avond 45 liedjes te zingen? Hij heeft veel Itgenstanders die de liedjes ze noe men ze smartlappen van het echt paar Timmerman niet kunnen waarderen. Het aantal voorstanders is echter veel groter. Dat is onder meer gebleken uit de vele reacties na de eerste show en uit de kijk dichtheid, aldus manager Ben Es- sink, die met produktieleider Sjef de Groot van mening is, dat de in het Koetshuis opgenomen uitzending een nog groter succes zal worden dan de ee'ste. ,.En wat wilt u, mijnheer? De jongens brengen vaart en een spon taniteit in de show die gewoonweg hartverwarmend is. Waarom En schede en niet de van alle gemak ken voorziene televisie-studio's in Hilversum? Gert is een man van het volk. Als het kan moet je de op namen tussen de mensen maken die hij kent, in zijn eigen sfeer. Dan voelt hy zich op zijn gemak", aldus de manager, die Gert roemt als de meest gevraagde artiest in ons land. ADVERTENTIE VERLOVINGSRINGEN DESIREE - CONSTANT - ANJER klassieke en moderne modellen Op het graveren kunt wachten zonder prijsverhoging Levenslange schriftelijke garantie. F. W. FLESSEN BEVRIJDINGSPLEIN 12 LEIDEN Z.-W. - TEL. 2667» Feuilleton De driedelige Russische televi siefeuilleton „Wij trekken vuur" zou men een gebeurtenis van belang kunnen noemen. De iet wat ongemakkelijke titel, be doeld in de zin van: „wij trek ken het vijandelijk vuur aan als afleidingsmanoeuvre, om de an deren de kans te geven te ont snappen" dekt een lading die voor de veramerikaniseerde Ne derlandse kijkers geheel nieuwe facetten oplevert. Van de aan vang af is het duidelijk dat er sprake is van vakmanschap, en dat kosten noch moeite zijn ge spaard. Het doet verder sympa thiek aan. dat de Duitsers ook gewoon Duits spreken en geen Russisch met een Duits accent, zoals te doen gebruikelijk is in zoveel westerse series en films. De Duitse officieren zijn overi gens vrij normaal, en er lopen vrij veel Russische collabora teurs in deze t.v.-film rond, om nog maar te zwijgen van de voorzichtige meelopers. Niet daarom echter is deze televisie- feuilleton een gebeurtenis van belang, maar om de „anders ge aardheid" ervan. We dolen anderhalf uur rond in een an dere wereld, die een beetje men selijker is dan we gewend zijn, een beetje naïever ook", een beetje trager, een beetje een voudiger of beter gezegd: een beetje volkser dan we van de Amerikanen en de Engelsen met hun humor en hun doelmatig heid gewend zijn. Ook deze Rus sische televisiefilm heeft zijn eigen cliché's, die door de Rus landkenners gemakkelijk achter haald kunnen worden, maar omdat het de cliché's zijn uit een andere denkwereld erken nen wij ze niet en daardoor be staan ze ook niet voor ons. WiJ moeten heel gelukkig zyn met dit VARA-initiatief (we hebben al eens eerder Russische pro- dukties op het scherm gehad, o.a. een Tsjechow-eenakter, maar die greep toch niet zo typisch Russisch om zich heen als een feuilleton), omdat het de variatie biedt waar we als kijkers zo hard om zitten te springen. Het cabaretprogramma „Ate- E lier" viel wat tegen. De liedjes die de talentvolle Harry Geelen E had geschreven «zijn kinder- operette „bah september!" 2 was zaterdagmiddag een verras- sing en voor de Rob de Nijs- show schreef hy vorig jaar zeer E bruikbare teksten) misten de klaarheid, die cabaretteksten behoeven. Wel had regisseur =j Ralph Inbar voor een aardige E vormgeving gezorgd, en van de E optredenden voldeed Adèle Bloe- mendaal aan de verwachtingen en was Hente Lambrechts E een veelbelovende debutante. Neeltje Min j Adèle Bloemendaal hadden we to middags al kunnen zien in een van de drie Interviews E waarmee de rubriek „Vrouwe- ïykheden" werd uitgeluid. Joop van Tyn haalde er uit wat er in zat. Een ongedwongen, los gesprek was ook dat tussen Eva Bendien en Renate Rubinstein. De meeste moeite leverde de dichteres Neeltje Maria Min op, ook bekend als de sfynx van Bergen. Berend Boudewyn was E§ zo onder de Indruk van haar roem of schoonheid, dat hij E haar ln zijn verwarring eerst Maria Neeltje Min noemde. Het E viel niet mee om Neeltje's pant- ser te doorbreken, het lukte B B. dan ook geen enkele keer. E maar hy onderving dat goed =j door een stroom van korte vra- gen op haar af te vuren, zodat we ondanks de korte antwoor- den toch nog wel Iets te weten E kwamen. Byvoorbeeld dat Neel- E tje Maria Min bijzonder op haar hoede is, en liever antwoordt E met een „dat weet ik niet", dan dat zy zich ln het avontuur stort van een niet van tevoren overdacht antwoord. Pas als zy met een soort aforisme kan ant- woorden (want ze is intelligent, en oefent zichzelf in intelligente 1 grapjes door het oplossen van cryptogrammen), geeft zy be- scheid op een vraag. Typerend byvoorbeeld was dit dialoogje: B.B.: „schryft u op 5 december ook gedichten?" En NM.M ..rympjes!" B B „en die gooil u weg?". NM.M.: „die geef ik I weg!". iiiiiiiinHiiiiiinniiimniiiiiiiiii constante kwaliteit ?eneel&peler en TV-acteur Ramses Shaffy 25 STUKS f 1.60 EEN LAURENS PRQDUK^ VOOR VRIJDAG 16 SEPTEMBER Hilversum 1, 402 m NCRV: 18.35- Koperorkest 18.55 Op hec woord af. praatje. 19.00 Nws. en wcerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Lichte grammuz. 20.15 De grote race. hocispel (7). 20.30 Promenade van Prominenten: gev. muz.progr. (opn.). 22.15 Literama. radioperiodiek over boeken en schrijvers. 22.30 Nws. 22 40 I Wijd als de wereld: internationale I oriëntatie ln kerk, zending en oecu mene. 23.00 Lichte grammuz. 23.55- 24.00 Nws. I Hilversum 2. 298 in aVRO: 18.00 Nws 18.15 Deze week. 'praatje. 18.20 Licht pianospel. 18.30 Jazzrondo. 18.50 Crltisch commentaar. 19.00 Voor Jonge mensen. 19.30 Lezen en schrijven, literair progr. 20.00 Nws. 20.05 Lichte orkestmuz. 20.30 Clave- cimbel-recitalklass. muz. 20.45 Ge vecht om God. lezing. VARA: 21.00 De Baarschedelldee, hoorspel. 22.05 Licht Instrumentaal combo. 22.30 Nws. 22.40 Act. 22.55 Lichte grammuz. 23.45 So cialistisch nieuws ln Esperanto. 23 55- 24 00 Nws GRAMMOFOONPLATEN- PROGRAMMA (Over de 4e lijn) van 18-20 uur. Wolfgang Amadeus Mozart. I. „Bastien en Bastienne". Opera buffo ln 1 bedrijf KV 50. Rlta Strelch. sopraan (Bastienne. een herderin); R.chard Holm, tenor (Bastien. haar (geliefde): Toni Blankenhelm. bas (Co- las. 'n vermeend tovenaar); Kamerork. van Mlinchen; Dirigent: Chrlstoph Stepp. II. „Les Petits Riens". Ballet K. Anh. 10. Ouverture; Largo; Gavotte; Andantino; Allegro; Larghetto; Oavot- 1 ie Joyeuse (Allegro); Adagio; Presto; Gavotte gracleuse; Pantomime; Passé- pled; Gavotte; Andante. Kamerorkest van Stuttgart o.l.v. Karl Münchlnger. II. Fragmenten uit „Don Giovanni" KV 527. Ouverture Schöne Donna Reich' mlr die Hand. meln Leben Traue dem glatten Heuchler nicht Don Ottavio. lch sterbe Du kennst nun den Frevler Auf denn. zum Feste Ja. lhrem Frleden Felns- liebchen. komm ans Fenster Ihr geht nach Jener Selte hln lch weiss eln Mlttel Folget der Helssgelleb- len In welchen Abgrund, o Him- mel/Mlch verriet der Ondankbare Ach. Erbarmen. Claire Watson, so praan (Donna Anna); Irene Salem - ka sopraan (Donna Elvira); Rlta Strelch. sopraan (Zerllne); Ernst Haefllger, tenor (Don Otavlo); Die trich Fischer Dleskau, bariton (Don Giovanni); Walter Berry, bas-bariton (leporello); Symphonle Orkest van Radio Berlijn; Dirigent: Hans Löw- lein. VOOR ZATERDAG 17 SEPTEMBER Hilversum 1. 402 m KRO: 7 00 Nws. 7.10 Het Levende Woord. 7.15 Claveclmbel-recltal (gr.): klass. muz. 7.30 Nws. 7.32 Geestelijke Nwo. 8.10 DJlnn: gev. Nws.; 9 35 Waterst 12 00 Angelus. 12 03 Country and Western music. 1224 Marktber. 12.27 Mededelingen r.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 Overheidsvoorlichting: Geven en nemen. De familie Van Buuren praat weer over het verkeer. 12.50 Lichte grammuz. 13.15 Carlonca: progr. voor de tieners. 14.10 Musicerende dellttan- ten: harmonie-orkest. 14.30 Lichte- en amusementsmuz. (gr.). 15.00 Onnodig zwljgzaan sprekken slciront. 15.20 Stereo: Platenfestlval. 16 00 The Royal Philharmonic Or chestra (opn.): mod. muz. 17.00 Wil Je weg wezen lledjesprogr. 17.15 Kan- Jei koning 1966. praatje. 17.25 Lichte grammuz. Hilversum 2. 298 m. VARA: 7.00 Nws.. ochtendgym en so cialistisch strijdlied. 7.23 Lichte gram. muz. (7.30-7.35 Van de voorpagina). 8.0u Nws en postdulvenber. 8.1Ö Lichte gram.muz. 9 20 Accordeonsextet (opn.). VPRO: 9 40 Mens en maatschappy. le zing VARA: 10.00 ZO. 136: gev. pro gramma. (Om 11.00 Nws.). 12.15 Oost- europese kroniek. 12.27 Mededelingen t b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Actueel sportnws. 13.00 Nws. 13 10 VARA-Varla 13.15 Stereo: Spelenderwijs met de llcnte muze. 13.40 Voor de twintigers. 14.15 Radio Jazzclub. 14.55 Loon naar vei ken. praatje. 15.10 Stereo: Klassie ke en mod. Spaanse mviz. (gr.). 16.00 Nws. 16.02 Stereo: Licht Instrumen taal ensemble. 16.25 Lichte gram muz. 17.00 Medische kroniek. 17.10 Amateur® de microfoon 1® voor 17.80 Radio- weekjournaal. Hilvi i 3. FM i 240 i NRU/AVRO: 9.00 Nws. 9.02 Sollsten- i orkestenparade. 10.00 Nws. 10.02 Lichte gram muz v. d. tieners. NRU/ NCRV: 11.00 Nws. 11.02 Opera 1 rag - (gr 1130 Muz van Het k'-stmuz. (Om 12 00 Nws.). 12.30 Licht gev. muz.progr. (Om 13.00 Nws.). 14.00 Nws. 14.02 Platenahow voor de tieners. 15.00 Nws 15.02 Hoogtepunten uit ope rettes. musicals en film®. 16.00 Nws. 16.02 Lichte grammuz. 17.00 Nws. 17.02-18.00 Sportshow: reportages, ult- - afgewisseld TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NCRV: 16.00 Phlle- tellstlsch allerlei. 16.16 Drie sterren een begrip. TV-fllm. 16 40 Achter he® stuur: autorubriek. 17.00 Voor de kin deren. 17.25-17.45 Kijk op de wereld, een programma van en over nws. NTS: 19.00 Nws. ln het kort. 19.01 Klaas Vaak. NCRV: 19.05 Aap, snor, Swlep amusementsprogr. 19.50 Morgen is het zondag, religieus progr. NTS: 20.00 Journaal. NCRV: 20.20 Een man zet door. 3. Allemaal voor niets?, TV-spel. 21.10 Farce majeure: progr. over ge beurtenissen van de laatste 14 dagen. 21.30 Last night of the Proms: BBC- Symphony Orchestre: populair muz. progr. 22.35 Voorspel op de dag van mu:gen. religieus progr. NT8: 22.40- 22.45 Journaal. Nederland II NTS: 20 00 Nws. lnh et kort VARA: 20.01 De grote verkwister: 4. De groene tafel. TV- film. 20.30 Achter het nws. 20.55 Huil

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5