de Week van de Kostelijke Kazen VenJtcuJe koek Edam Oude Edam JONGE GOUDSE Morgen begint in 27.431 winkels van 7 tot en met 14 september) Belegen Goudse Belegen Leidse Onde i Goudse oêeidse, Boeren Goudse Verkade koek, rijke koek, delicate koek, verrukkelijke koek, allerfijnste koek bereid met zuivere honing, kandij, orange snippers, Kretenzer krenten, Griekse rozijnen, Chinese gember en fijnste bloem! Geen wonder dat Verkade koek verrukkelijk is! Als u morgen bij uw kaasleverancier binnen stapt, zult u verbaasd staan over het enorme assortiment kaas waaruit u kieskeurig kunt kiezen. Kom, laat u in deze Week van de Kostelijke (Nederlandse) Kazen eens verleiden. Door zo'n jonge Leidse. Door zo'n pittige oude Edammer, door zo'n rondborstige Boeren Goudse. U zult er geen spijt van hebben. Kaas is lekker, veelzijdig, voedzaam, betaalbaar. Kaas past bij de boterham, bij de warme maaltijd, bij de borrel, in het vuistje. En.verandering van kaas doet eten. Nederlands meest verkochte kaas. Spreekt voor zichzelf. Uw man zal u dankbaar zijn als u 'm voor de afwisseling eens deze kaas meegeeft. Da's een kaas met een uitgesproken smaak. J Je moet 'r van houden, maar als je 'r van houdt..J Bij de borrel in blok jes weer 's wat anders En., .niettegenstaande Wereldberoemd! Heerlijk zacht van smaak. Niet voor niets dè kaas voor buitenlanders. Rijper en voller dan jonge Edam, maar nog altijd die wereldberoemde smaak. Heerlijk pittig. Oranje van kleur. Helaas heel moeilijk te krijgen. Ook zacht en smeuïg, maar weer heel anders dan Edam. Vooral vrouwen zijn er dol op. Niet een kaas voor iedereen. Je moet echt wat meer van kaas weten voordat je daar aan toe bent. Wordt nog op de boerderij gemaakt. Heel apart. Echt iets voor kaaskenners! Alleen deze week! Vraag uw kaasleverander de speciale folder met voor elke dag van de Week van de Kostelijke Kazen een ander kaasrecept. Voetnoot: Na 14 september mag u gerust doorgaan met kieskeurig kaas te kopen! In de afgelopen week werd U door Vierhand reclamedienst onze uitgebreide VENDORAMA JEUGDFOLDER no. 7 thuisl. Mocht U deze niet in Uw brievenbus gevonden hebben, vr« een exemplaar aan bij afdeling Inlichtingen Parterre. LEIDEN ALPHEN

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 16