)s. King in Chicago (ioor steen gewond Marktberichten 7 Feike Asma speelde in Noordwijk-Bimien Extra vuiloplialen in de komende ireek D'**kDAG 6 AUGUSTUS 1966 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 11 tanning in blanke buurt Martin Luther King isreden rond in auto's versierd met 'ren door een steen aan het i getroffen en omsingeld een groep joelende blan- :oen hij in een park in een wegend blanke buurt in ago uit een auto stapte, teen trof hem aan de rech- de tegen het hoofd. Hij niet ernstig gewond. Een ce jongeman werd niet ^ig gewond, toen ook een In de richting van ds. King geworpen. It gebeurde toen ds. King een demonstratie te feren in het Marquette- dat ligt in het zuidwesten ie stad. waar zich de laat- lijd rassenonlusten hebben jedaan. |moet dit doen. ik moet mezelf «Hen om deze haat in de open- leid te brengen" zei ds. King journalist. „Ik heb nog :o'n haat gezien als hier in *go, ook niet in Mississippi en vlaggen van de Zuidelijke confedera tie uit de burgeroorlog en Ku Klux Klan symbolen. Ook werd de kreet ..white power" (macht voor de blan ken» aangeheven. De ongeregeld heden duurden vijf uur. Op het hoogtepunt waren 5000 blanken slaags met 2000 agenten. Een groep van twintig politie-agen- ten, die gebruik maakte van hon den. heeft gisteren in Menlo Park, Californië, een menigte van drie a vierhonderd jonge negers verspreid die hun beledigingen naar het hoofd slingerden en met stenen en flessen gooiden. Dertig andere agenten met honden waren opgeroepen naar het oostelijk deel van Menlo Park, een voorstad van San Francisco, om een einde te maken aan wanordelijk heden die volgden op een gevecht in een café. Twee negers zijn gearres teerd, een aantal politiemannen en negers heeft verwondingen opgelo pen en een groot aantal ramen van winkels en auto's sneuvelden. De moeilijkheden begonnen don derdag voor middernacht. Twee politiemannen werden naar een café in de negerwijk geroepen om daar een einde te maken aan een vecht- I een euiue ie manen aan een v» nden schreeuwende blanken partij. De politie slaagde daarin len het park binnen, toen de stranten zich opstelden voor Eerder was het al tot Martijen gekomen tussen demon- in en blanke jongelui die de van een demonstrant vol met s gooiden. «vechtpartij werd beëindigd door iroussen vol met agenten. Ze dre- le vechtenden uiteen. De blanke |lis vluchtten naar de overzijde iSen vijver, vanwaar ze met vuur- jpen stenen naar de demonstran- ooiden. mars door de stad was bedoeld rijheid van wonen te eisen, ook de negers. Blanke teenagers der een arrestatie te verrichten maar de twee agenten werden door een menigte jonge negers aangevallen toen zij naar hun patrouillewagen terugkeerden. Het handgemeen met de agenten begon, aldus de politie, toen de negers kwalijke taal begon nen te schreeuwen. Daarop riepen de agenten versterkingen op via de radio van hun patrouillevoertuig. BLOFARENDS VEEN5 aug. - iVnjers Sim roze 11-22. rood 9-16. '7-16. Arthur 13-15, Esperence 15- ld leefer 13. G.J. Sim 19. Princess 3atl2-15. Shocking Pink 14-16. Tan ga 15-20, Red Diamond 19. Rozen: ,Anatte en Carol 6-12. Coral Princess Sonora 10-16. Tradition 13-17 hW 22-25, Baccarat 20-28. Zorlna 13- I super SVtr 22-27, Elsbeth 15-21 gjrfurg 9-13. Gerbera 22-31, Lelies 46-72, Cyclamen 1.15-1.95. Ge P'n Chrysanten: Alec Betser 34-35. Hope 23-24. Mlgoll 26-34, Brelt- »rs,6-32. Bessie Rowe 28-29 p. stuk. ..Jirysanten: Bonnie Jean 2.00, 1.90-2.10. Indianapolis 2.35-3.00, 1 "Hoek 82-1.29. Asters 43-94. Phlox l Gladiolen 80-1.40. Colvlllels 32- k astris 54-1.09. Ornlthogalum 24- .«Liemonen 21-44. Dahlia's 63-1.40. ls 54-1.00. Snijgroen 30-53. Mont- W60-81. Statice 41-56. Goudsbloe- i «3-43. Lathyrus 37-41. Zinnia 30- "Snteveiling: kropsla 4-29, snij dt» 100-180. idem stek 30-60, dubb. ikL onen 55-85, pronkbonen 95. n.insenbonen 105. andijvie 38-42, j 7 00, bloemkool 20-84, rabarber ?wfr100, tomaten 2.00-2.40 per bakje orek kg. ündf TER AAR 30IBERGEN olegi ;JN BRAND dagmiddag moest de brandweer Jien voor een brand op de boer in van de heer S. van Smooren- aan de Langeraarseweg in Ter Men ontdekte, dat twee hooi- n in brand stonden, waarschyn- Joordat kind (eren) met vuur :n gespeeld. brand nam al direct ernstige Pm aan. Het dak van de stal be- *:e branden en enkele aan en de stal gebouwde schuurtjes, —Ji vee was ondergebracht, vat- i ftreneens vlam. Met grote moeite i^nen de kalveren en de varkens TX> schuurtjes redden, die reeds iet brandwonden zaten. Zes kal- TZ en een zeug moesten worden wraakt. Men was reeds bezig de ^ferij en het woonhuis te on trui - toen de brandweer kwam en Ie grote en de kleine spuit snel in de vlammen wierp, zodat ""re uitbreiding kon worden voor- n. De schuurtjes zijn verloren het dak van de stal kon wor- Jblust en men zal verscheidene nodig hebben -n het vuur van Xribergen, die vrijwel geheel ge- waren, te doven, rig jaar brandde ook en hooiberg gendcm van de heer Van Smoo- iijrg. achter een onbewoonde Inlerij, eveneens door kinderspel. I WADDINXVEEN li A. BRON ^verongelukt jXVan onze correspondent) 2; het kruispunt Rembrandtlaan- van Mierislaan in de Zeister jschap Huis ter Heide, is gister- -1 kort na zes uur een militaire itauto gekanteld, BH dit ongeluk 21-jarige dienstplichtige soldaat Bron uit Waddinxveen om het gekomen. heer Bron was gelegerd in het aard Sacre-kamp van de Ko- Ajke Luchtmacht in Huis ter Bij het ongeval met de .atauto werden vijf andere sol- ik min of meer ernstig gewond militaire ziekenhuizen in jjht en Huis ter Heide overge- ït. Naar wordt aangenomen is «stuurder van de auto in de 0 de macht over het stuur van igen kwijtgeraakt. Spanning op arbeidsmarkt minder groot Er doet zich op de arbeidsmarkt een overigens nog zeer geringe af zwakking voor van de krapte, zo wordt opgemerkt in het verslag over juli van het ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid. Een aanwijzing is hier het deel van de aanvragen tot toestemming tot ontslag, die zijn ingediend door werknemers en werkgevers. In de periode medio juni/medio juli van dit jaar werd van alle ontslagaan vragen 51 procent (v. J. 61 pet) inge diend door werknemers en 49 procent (v. j. 39 procent) door werkgevers. In juni deed zich een voor de tijd van het jaar sterke stijging voor van de werkloosheid, die in verband werd gebracht met de eerdere beëindiging van het schooljaar. Uit het aantal inschrijvingen van werkloos gewor den mannen In de loop van juni is gebleken dat de toeneming van de werkloosheid in die maand mede in Spaarzaamheid in West-Afrika Sparen is iets, dat men vrijwel overal op aarde betracht. Alleen, het geschiedt niet overal op dezelfde wij ze. Een der merkwaardigste vormen van sparen, is aan de kust van West- Afrika te vinden. Daar werkten de negers veel aan boord van de Euro pese schepen. Zodra zij een voldoende groot bedrag hadden verdiend, koch ten zij een vrouw. Daarna gingen zij weer aan de slag tot zij genoeg geld hadden om een tweede vrouw, een derde vrouw en soms zelfs een vier de vrouw te kopen. Dan hielden zij op met werken en trokken naar een min of meer ver van de kust ver wijderde streek. Daar begonnen zij een boerenbe- drijfje en beschikten dan over drie of vier volwaardige en goedkope ar beidskrachten. Op hun manier had den zij dus door te sparen, door min der uit te geven dan zij verdienden, voldoende bedrijfskapitaal bijeenge bracht om (kleine) ondernemers te kunnen zijn en een verzekerde oude dag te hebben. De toestanden in West Afrika zijn inmiddels veranderd en die merkwaardige vorm van sparen is geheel of bijna verdwenen. Sparen is nuttig. Denkt U maar eens aan die oude Chinese de Chinezen zijn een der spaarzaamste volken ter wereld volksspaarwys- heid, die in zijn eenvoud nog steeds interessant en een beetje leer zaam is Als een heer verstandig is (aldus zeiden de Chinezen eeuwen geleden), zal hy van iedere 72 rijste- korrels, die hij oogst, er zeventig in zijn voorraadschuren opslaan. Eén korrel echter moet hy bewaren in een rode mand en de laatste korrel moet hy bewaren in een gele mand. De korrels in de rode mand moet hy bewaren voor feestehjke gelegenhe den. De korrels in de gele mand moet hy bewaren voor slechte tyden. Dan is er steeds voor hem en zijn gezin een „feesteiyke" en een „sombere" reserve. Als men deze wysheid van 70 1 1 overbrengt op onze sa larissen en andere inkomsten, bete kent dit, dat iemand, die (byvoor- beeld) f. 720.— bruto per maand ver dient, maandeiyks 2 x f. 10— moet besparen. Dat is per jaar f.240,--. Na tien jaar heeft hy dan f.2400.-- plus rente, zeg in totaal f. 3000,— ter beschikking. En dat is ruimschoots voldoende voor een bruiloft of een begrafenis. Die oude Chinese wys heid duizenden jaren oud is dus beslist geen dwaze spaarregel. KERKDIENSTEN Hervormde Gemeente: 10 en 7 uur: ds. J .M. Snyders. verband moet worden gebracht met een grotere afstoting van personeel. Uit de cyfers der geregistreerde ar beidsreserve (mannen 28565, vrou wen 4409) in juli biykt dat waar- schyniyk ook in die maand meer personeel werd ontslagen dan een jaar geleden. De geregistreerde arbeidsreserve van mannen steeg in juli van 24.000 tot 29.000 die van vrouwen van 3.800 tot 4.400. De vraag naar vrouweiyk personeel bleef op het hoge niveau van 47.000 gehandhaafd, en de vraag naar manneiyk personeel daalde van 95.000 tot 92.000. Weduwen met 1 of meer onge. huwde kinderen ontvangen Weduwen die 40 jaar of Weduwen jongerdan 40 pensioen tot het laatste kind ouder zijn ten tijde v.h. jaar en zonder kinderen is gehuwd of overleden. De overlijden van de man kunnen een tijdelijke weduwen behouden recht oo ontvangen pensioen tot uitkering ontvangen pensioen indien zij inmiddels 35 het vijfenzestigste jaar voor 6-19 maanden. imiH jaar of ouder zijn geworden. zen vallen tot 16jaar onder de uitkeringen, li de. of studerende :en tot 27jaar Weduwen zonder kinderen ontvangen thans per jaar f.2892 Weduwen met kinderen ontvangen per jaar.f.4110 Wezen tot 10 jaar ontvangen per jaarf. 906 Wezen van10.16jaar ontvangen per jaarf1362 Wezen van 16.27jaar (mits studerend of invalide ontvangen per jaarf.1764 Naar vast gebruik concerteert Feike Asma mee in de zomerserie van het „Orgelcentrum" in Noordw\jk-Binnen en hy zag daar weer een goed gevul de kerk aan zijn voeten. Asma heeft steeds een zwak behouden voor zyn leermeester Jan Zwart en het groot ste deel van zijn bewonderende luis teraars deelt dit. Zo werd het einde Zwart's Fantasie over het Lutherlied: een eerlyke serieuze, niet slecht ge bouwde indrukwekkende compositie, met één gebrek: gemis aan oorspron kelijkheid. Asma vertolkt zoiets op een magistrale wyze. Wat vóór deze Zwart stond: „Evo cation a la Chapelle Sixtine" van Liszt was vreemd. Het Ave Verum van Mozart wordt daar als middendeel be handeld tussen een eerste en een tweede versie van het Misererl van Allegri. Liszt schreef dit, in een tyd die verzot was op parafrases, voor piano. En zo krygen we dan koorwerk voor piano, dat door Asma van de piano nog eens naar orgel overge plant wordt. Niet getrouweiyk. Want, om iets te noemen, de bygefabriekte baspartyen van verbindende opvul- stukken in de Misereri's zitten vol tremolando's, die repeterend in één maat van p.p. en f.f. en terug rollen. Zo dwaas ging het niet. Het Ave Ve rum werd iets rouweiyk mistigs en de meerstemmigheid vernevelde soms in één register. Ja, vreemd Midden in het programma bevon den zich drie stukken (uit Handels tyd) van Avison, Boyce en Walond. louter muziek om te behagen, alles van een voortref felyk gespeelde) charmante oppervlakkigheid. Dit volgde op drie koraalvoorspelen van Bach. In 't derde (Wir glauben all') werd het polyfone ïynenbeeld niet duideiyk, de kleuren liepen dooreen en de verschillen in sterktegraad pas ten niet by het beiydeniskarakter. Dat gebrek aan helderheid ken merkte ook Bach's Praeludium in Es met de tripelfuga. Tot het kleinste nootje dient in de volle notenwaarde in de ruimte te hebben gestaan. By Bach is alles verhouding, in haarfyne precisie uit te meten. Dan eerst komt zyn fantazie vry. Asma heeft heel wat in z'n mars. maar voor groot Bach-werk mist hy ons inziens de geesteiyke discipline. Hy staat daar zelden helemaal zeker tegenover. V. KATWIJK AAN ZEE Evenementen van de Y.Y.V. Maandag 8 augustus: Puzzelrit voor automobielen, motorrywielen, scoo ters en bromfietsen. Inleggeld f.4. per motorrytuig. Inschryfadres: Benzinepompstation „Aral", Secr. Varkevisserstraat 160A te Katwijk a. Zee. Startplaats by het inschrijf- adres. Aanvang inschryving 6.30 uur n.m. Dinsdag 9 augustus: Orgelconcert te geven door Feike Asma uit 's-Gra- venhage in de Nieuwe Kerk aan de Voorstraat. Aanvang 8 uur njn. Woensdag 10 augustus: Schaak- wedstryd „Katwijk"—„Badgasten" in de Oranjezaal van het N.H. Jeugd huis. Voorstraat 72 te Katwijk a. Zee. Aanvang 8 uur njn. Carillonbespe ling door Piet Broerse, beiaardier te Middelburg, Vlissingen en Veere van 89 uur n.m. Donderdag 11 augustus: Strand feesten op het parkeerterrein by „De Zwaan" voor kinderen van 3 jaar en ouder. Aanvang der spelen 9.15 uur v.m. Opgave deelname aan de start plaats voor de aanvang der spelen om 9 uur v.m. Inleggeld f0.25 p. spel. Corso-wandeltocht georganiseerd door VVV. Startplaats: Paviljoen Fock de Best op het strand gelegen tegenover hotel „Riche", Voorstraat- Boulevard. Afstanden: 5 en 10 km. Starttijd tussen 6 en 7 uur n.m. In- schryfgeld deelnemers tot en met 14 Jaar f.0.90 en ouder f.1.—. Inschry ving tydens de start. Bij de finish wordt een fraaie medaille uitgereikt. Orgelconcert te geven door Gerard Akkerhuis uit Wassenaar met mede werking van Maarten Karres te Voor-1 burg, hobo, in de Triumfatorkerk, I Jan Evertsenlaan. Aanvang 8 u. nm Vry dag 12 augustus: Volleybalwed- stryd KVC 1DES Voorburg op het1 parkeerterrein bij restaurant „De Zwaan". Aanvang 7 uur njn. Zaterdag 13 augustus: Elfde Kat- wykse Bloemencorso „Flora's Kleu renpracht aan zee." Vertrektyd Kat wijk aan den Rijn vanaf de Sandt- laan om 2 uur n.m. Aanvang avond corso 8.30 uur njn. vanaf de Park laan. Zeilwedstryd op zee „K.P.-race" door de K.W.V. „Skuytevaert". Aan vang 4 uur n.m. Carillonbespeling door Hessel H. de Harder van 2—9 uur n.m. Groot vuurwerk aan de Zuid-Boulevard. Aanvang 10 uur njm. Scooterbaan, Hoorneslaan, dage- ïyks tot en met 13 augustus. Iedere dag tennis en midget-golf tot 22.30 uur. Einde Zuid-Boulevard. Foto-tentoonstelling „Oud-Katwyk" Voorstraat 44, van 35 en 7.3010 uur n.m. Na een onderbreking in verband met de vakantieperiode rijdt de komende week de kraakpers-vuilnisauto weer door Leiden Voor het ophalen van grof huisvuil. De route van de extra-vuil ophaaldienst is: Maandag 8 augustus: Houtmark, terwoudsewegKanaalweg (van Langegracht beide zyden, Koolstraat, Koolgracht, Emmastraat, Oostdwars- gracht, Baatstraat, Lange Zand straat. Volmolengracht, Korte Mare. Nieuwe Mare. Oude Singel (van Houtmarkt tot Nieuwe Mare, Oude Vest <van Havenplein tot Marebrug) en Meermanshof. Hendrikstraat, Noorderstraat. Huygstraat, Vredehof, Ryneveststeeg. 3de Binnenvestgracht, Vestwal, Meermanhof. Dinsdag 9 augustus: Franchimont- laan. Melchior Treublaan, Kam. On- nesplein. De Sitterlaan (van Fran- chimontlaan tot Kam. Onnesplein), Stieltjesstraat. V. d. Hoevenstraat, V. d. Waalsstraat, Buys Ballotstraat, Hugo de Vriesstraat (van v. 't Hoff- straat tot Lammenschansweg), Kap- teynstraat (van v. 't Hoffstraat tot v. d. Waalstraat). V. d. Waalsplein, Lammenschansweg (van V. d. Waals plein tot Rotonde). Lammerschans- weg (vanaf de Veilingkade tot Zoe- C.a.o. houten emballage-industrie niet goedgekeurd Het College van Ryksbemiddelaars heeft de bij de C.A.O. voor de houten emballage-industrie betrokken par tyen laten weten, dat de op 1 maart voor deze C-A.O. ingediende wyzi- gingsvoorstellen op grond van de al gemene aanwyzing van minister Veldkamp van 9 juni niet kan wor den goedgekeurd, omdat de styging van de loonkosten het in de aanwy zing genoemde niveau overschrydt. Werkgevers en werknemers waren overeengekomen, de oude lonen met 8 cent per uur te verhogen (een be drag dat in feite al „zwart" werd be taald) en daarna met 5.75 procent, inclusief de huurcompensatie 1966. Partyen hadden op verzoek van het College verklaard, dat de 8 cent in haal achterstand buiten de feitelyke loonkostenstyging valt. aangezien die 8 cent al lang wordt betaald. ONGELUK MET MOTORVLET De 30-jarige tuinder S. Mechelse is gisteren tydens vervoer van kisten groente bekneld geraakt tussen de Rynzichtbrug en de roef van zijn motorvlet. Toen de heer Mechelse zyn vaartuig, dat onder de spoorbrug was vastgeraakt, los duwde, schoot dit vooruit, omdat de motor nog draaide. Met zeer ernstig hoofdletsel is hij in een ziekenhuis opgenomen. SPORTDAG OP „OVERBOS" De door de Warmondse jeugdraad georganiseerde sportdag die morgen wordt gehouden op het sportveld „Overbos" belooft een groot succes te worden. Met ruim 250 Inschrijvingen verdeeld over 8 groepen, zullen on geveer 1000 nummers worden afge werkt. Door de grote medewerking van vele Warmondse verenigingen en particulieren is het mogeiyk gewor den een groot aantal pryzen be schikbaar te stellen. De Warmondse harmonie zal by de opening voor de muzikale omiysting zorg dragen. Het begin van de wedstryden is bepaald op 's middags 12.30 uur. Ge zien het grote programma dat moet worden afgewerkt wordt een ieder verzocht tydig aanwezig te zyn. Na afloop van de wedstryden zullen de hoofdpryzen worden uitgereikt door burgemeester drs. F. K. Langemeyer. Lammenschansplein. Carbutreweg. Spoorwegovergang tot Lammebrug), Zoe terwoudseweg. Veilingkade. To- matenstraat. Kersenstraat. Appel straat, Meloenstraat, Dulvenstraat. Donderdag 11 augustus: Lammer markt, Marktsteeg. Lange Scheistraat Fokkestr aatje, Fokkeplein. Nieuwe Beestenmarkt. Oude Singel (van Mare tot Beestenmarkt». Oude Vest (van Mare tot Turfmarkt), Turf markt. Prinsessekade. Schagensteeg. Beestenmarkt. St. Aagtenstraat, 2de Binnenvestgracht, Steenstraat. 1ste Binnenvestgracht, Kruisstr., Narm- straat. Fabiaanpoort. Morsstraat. Smidsteeg, Kort Galgewater. Apothe- kersdyk, Vrouwensteeg (van Apothe- kersdyk tot Haarlemmerstraat), Goe- gerritsteeg. Vrouwenkerkhof en Vrouwenkerksteeg, Korte en Lange Agnietenstraat, Dolhuissteeg, Sion- steeg, Klooster. St. Mlchlelstraat, St. Ursulastraat, Ceciliastra&t, Lysbeth- steeg, Hazewindsteeg, Kerkstraat, Stille Ryn. Stille Mare. Lange Mare. Turfmarkt iSpykerboorsteeg. Vrijdag 12 augustus: 5 Meilaan. 5 Meiplein. Bevrydingsplein, Kuiper Rietbergstraat. Gerrit v. d. Veen- straat. Titus Brandsmalaan. Mont- gomerystraat. Joh. Poststraat, Wal raven van Hallstraat. Wiardl Beck- manstraat. Van der Helmlaan. Arent Brunstraat, Lieve de Keystraat, Zocherstraat, Van Banchemhof. De Bazelstraat, Jac. Romanstraat. Jan Keldermanstraat. Vingboonshof, Ja cob van Campenlaan, Voorschotense- weg, Stalpaerthof, Van Gravesande- straat, Berlagestr., Rooveveltstraat. Het was gisteren feest in de villa ,X>e Gelukkige Olifant" in Porto Ercole. De koninklijke fa milie feliciteerde Prinses Irene met haar verjaardag. Behalve Prinses Beatrix bevindt zich nu de gehele koninklijke familie in Italië. Prinses Irene maakte met haar familie een boottocht langs de kust bij Argentario, waarbij ook werd gezwommen. Daarna maak ten zij een autorit in de omgeving van ,J)e Gelukkige Olifant". In de middaguren werden jour nalisten en fotografen ontvangen. Het is al stilzwijgende traditie ge worden dat de pers de vakantie van leden van het Huis van Oran je respecteert, maar eens per jaar worden journalisten op een recep tie ontvangen. Dat gebeurde gis termiddag. Tencijl de zon op de witte muren schitterde, ontving de Koningin haar gasten harte lijk. De gebruinde Irene had een levendig gesprek met haar zus ters. Whitman ten grave gedragen De massa-moordenaar Charles J. Whitman is gisteren begraven onder de palmen van het kerkhof ln West Palm Beach (Florida), zyn moeder wordt maandag ter aarde besteld naast de zoon, die haar en 14 ande ren maandag J.L in Austin dood schoot. De mis werd opgedragen door pastoor Eugene Quinlan, die zich ..Charlie" goed herinnert als hoofd misdienaar ln de kerk van het H. Hart. Donderdag hebben meer dan 500 vrienden en familieleden de 25- Jarlge Charlie en zyn 44-Jarige moe der een laatste groet gebracht. De gryze kist van de vroegere ma rine-scherpschutter was bedekt met een Amerikaanse vlag. die van zyn moeder met rode rozen, een crucifix en een kaart, waarop stond: „In lief devolle herinnering, vader en klnde- Als BRIEF te verzenden. Frankeren met 20 ct. Het LEIDSCH DAGBLAD gaat met U mee - wanneer U deze bon ingevuld aan ons toezendt. Woonplaats: LEIDERDORP BURGERLIJKE STAND Geboren: Paulina C.. dr van Th. A. de Boer en M. C. H. van Wlerlngen; Johanna, dr van W. van den Wijn gaard en P. J. M. van Veen. Ondertrouwd: H. H. Slegtenhorst. 21 der Vecht. 22 Jr. Kwartaal abonnee Maand Week Post wat niet van toepassing is. VAKANTIEADRES Te: Eerste dag van toezending: Laatste dag van toezending: ALLE gegevens invullen.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 11