OMYL V erruiming bouwbeleid in vijf provincies hamol Kabinet nog niet gereed na het bad Geen akkoord over liet Britse Rijnleger apresol SCHUDEL": CITROEN MET EEN ENKEL WOORD LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 22 JULj. MINISTER BOGAERS BESLIST: (Van onze Haagse correspondent) In de provincies Groningen Friesland, Drente, Zeeland en in het noorden van Limburg zal het bouw beleid een belangrijke verruiming ondergaan. Minister Bogaers (Volks huisvesting) heeft beslist, dat de nieuwbouw van bedrijfsruimten en woningen tot een bedrag van 50.000 gulden vrijwel geheel wordt vrijge geven. In het ministerie in Den Haag bereidt men thans een uitvoe ringsmaatregel voor, die inhoudt dat ln deze provincies maar dan uit sluitend in gemeenten tot 10 000 in woners een lossere vorm van huur- prljsbeheersing wordt ingevoerd. Over de juiste datum van invoering, die waarschijnlijk nog in dit jaar zal vallen, is nog niets bekend. De maatregelen, die de minister voor bovengenoemde provindies neeft genomen en die per circulaire aan de gemeentebesturen wordt bekendge maakt, houden in: Utiliteitswerken (verbouwingen e.d.) waarvan het bouwkostenbedrag de 10.000 gulden niet te boven gaat (was f 5000) behoeven geen rijks goedkeuring meer. B. en W. krijgen de bevoegd- Advertentie i heid voor utiliteitswerken (bedrijfs ruimten, e.d.) waarvan de bouwsom de 50.000 gulden niet te boven gaat (was f 25.000) zelfstandig vergun ningen af te geven. De bouw van ongesubsidieerde woningen,tot 50.000 gulden blijft ge bonden aan een rijksgoedkeuring, maar deze goedkeuring wordt auto matisch gegeven behalve indien het de bouw betreft van een z.g. tweede woning of een weekendhuis. De bouw van gesubsidieerde particuliere huurwoningen zal niet meer aan een contingent gebon den zijn. (Men zal uiteraard wel binnen de begrotingsbedragen moe ten blijven). De minister, die reeds eerder had aangekondigd, dat hij voor bepaalde provincies een verruiming zou over wegen, kondigt in de circulaire te vens aan dat een Algemene Maat regel van Bestuur wordt voorbereid (liberalisatie is in de huurwet for meel reeds mogelijk gemaakt) ten einde in de kleinere gemeente in de genoemde provincies een lossere vorm van huurprijsbeheersing en huurbe- scherming in te voeren. Deze maat regel zal waarschijnlijk nog dit Jaar worden afgekondigd. Voor de grotere gemeenten in deze provincies zal een dergelijke maatregel pas begin vol gend Jaar worden overwogen. fs.es. 14.95 EEN ORQANON PRODUET Mollen? Leraar aangehouden Poststempels vervalst De Zwitserse Kriminalpolizei heeft op de postzegel beurs in het restau rant „lm weissen Wind" in Zürich een 28-jarige Rijswijkse wiskundele raar aangehouden. De Nederlander wordt verdacht van vervalsing van poststempels. Door het zelf afstempelen van Zwitserse en Liechtensteinse postze gels zou de leraar grote vellen ze gels aanzienlijk in waarde hebben doen stijgen. De gestempelde blok ken zegels zou hij aan verzamelaars en handelaars hebben verkocht. Via Interpol zijn inmiddels de Haagse en de Rijswijkse politie bij het onder zoek ingeschakeld. Vliegen? f9.85* f4.05 EEN ORQANON PRQDUKT Piloten redden zich niet schietstoel Straalvliegtuig neergestort Een straalvliegtuig van de Konink lijke Luchtmacht is gistermiddag in de omgeving van Leerdam neerge stort. De twee piloten wisten zich met behulp van hun schietstoel te redden en zijn veilg geland. Zij heb ben direct de basis Soesterberg tele fonisch ingelicht. Het waren de eer ste luitenant F. E. C. Voet en ser geant der eerste klasse J. P. H. Vos, beiden wonend in Soesterberg en deel uitmakend van het squadron 325 Om vijf minuten over half twee waren zij met het toestel, een vlieg tuig van het type Hunter-7, gestart van Soesterberg voor een „instru- mentenvlucht". De oorzaak van het ongeval is vol gens de luchtmachtvoorlichtings dienst gelegen in moeilijkheden met de radio, waardoor het vliegtuig de voorgenomen landing op Soesterberg niet kon maken, maar moest uitwij ken. Toen de inzittenden merkten dat de brandstof nagenoeg verbruikt was, hebben zij een geschikt punt ge zocht. waar zij uit het toestel kon den springen. Het toestel kwam te recht in een weiland ten noorden van de bebouwde kom van Leerdam. Politietekort in grote steden toegenomen Het aantal vacatures by de politie korpsen in de grootste vier steden bedroeg op 27 Juni: in Amsterdam 466 (op 1 januari 451), Rotterdam 145 (136), Den Haag 217 (228) en Utrecht 36 (34). Minister Smaller) - broek van Binnenlandse Zaken, die dit meedeelt in antwoord op schrif telijke vragen van het eerste-kamer- lid Thomassen (PvdA), merkt op dat het aantal vacatures wordt gevormd door het verschil tussen organieke en feitelijke sterkte. Over de werving zegt. de minister: de overkoepelende activiteiten van het ministerie van Binnenlandse Za ken zullen worden geïntensiveerd en uitgebreid. In overleg met- de minis ter van Justitie zal een interdepar tementale commissie van werving en voorlichting politie worden ingesteld om te adviseren over maatregelen op landelijk niveau, welke ertoe kunnen bijdragen, dat het publiek een dui delijk inzicht krijgt in de taak van de politie als orgaan en dat begrip wordt gekweekt voor de taak van de individuele politieambtenaar. Minister Bot: Ontwikkelingshulp geen probleem op korte termijn Op de jaarlijkse conferentie van het Comité voor ontwikkelingshulp die in Washington wordt gehouden heeft minister Bot gepleit voor vol ledige gelijkstelling van ontwikke lingshulp met andere regeringsacti viteiten zoals woningbouw, sociale wetgeving, defensie, onderwijs, volks gezondheid. Minister Bot 'verklaarde dat na vijftien Jaar ontwikkelingshulp, de geïndustrialiseerde staten de ontwik keling van de armere landen nog steeds te zeer met incidentele beslis singen benaderen, en deze ontwikke ling als een probleem op korte ter mijn beschouwen. Bovendien zijn wij nog niet duide lijk ervan doordrongen van de nauwe samenhang van onze ontwikkelings- Begroting 1967 (Van onze parlementaire redactie) Ook deze week komt het kabinet nog niet gereed met het vaststellen van de begroting voor 1967, Welis waar heeft minister-president Cals gezegd dat het kabinet vóór 1 augus tus dus nog eerder dan vorig jaar het overleg hoopt af te ronden, maar tevens is duidelijk, dat nog en kele heel moeilijke beslissingen zul len moeten worden genomen. Het moeilijkste probleem blijft nog steeds het dekkingsplan waarmee het kabinet volgend jaar de uitgaven denkt te financieren. De discussie hierover is tot het laatst bewaard. Vernomen wordt, dat daarnaast wordit gesproken over enkele andere programmapunten die het kabinet op korte termijn zou willen verwezen lijken, zoals invoering van de aange kondigde speculatiewinstbelasting en van een nieuwe onteigeningsregeling Over dit laatste onderwerp zou ver schil van opvatting bestaan tussen de ministers Biesheuvel (Landbouw) en Samkalden (Justitie). Gisteren is het kabinet niet bijeen geweest. Vandaag werd het beraad voortgezet. Advertentie DEEL VAN TROEPEN TERUG Engeland zal naar het zich laat aanzien binnenkort een deel van zijn in West-Duitsland gelegerde troepen terugtrekken, aangezien een voor En geland bevredigende financiële rege ling met West-Duitsland in deze kwestie niet te verwachten Is, Dit heeft de Britse minister van Financiën, Callaghan, gisteren na besprekingen met zijn Westduitse ambtgenoot Dahlgrün bekend ge maakt. De tegenwoordige Brits-Duitse fi nanciële regeling loopt in maart 1967 af. Op grond hiervan moet West Duitsland door de aankoop van mi litair materieel en goederen in Enge land ter waarde van minstens 600 miljoen mark tegemoetkomen in de kosten van de legering der Britse troepen in West-Duitsland. Engeland wil nu het voor West-Duitsland vastgestelde bedrag tot een miljard per jaar de volle kosten van de legering uitbreiden. Kunstmatig Het pond sterling moest gisteren nog steeds tegen de stroom optornen en kunstmatig op de been worden ge houden, omdat de inflatiemaatrege len nog veel ruimte voor twijfel bly- ken open te laten. De aarzeling van vice-premier Brown om aan te blijven was even min vertrouwen wekkend. Indien de meest prominente figuur naast Wil son zijn ambt zou hebben neergelegd zou dit onnoemelijke schade hebben berokkend aan het prestige van de regering. Maar Browns gewetenscri sis maakte duidelijk dat de maatre gelen die hij tenslotte bereid was te slikken, te weinig nadruk hebben ge legd op de positieve kant, nJ. een stimulering van de produktie. In feite kwam het neer op Browns eigen fiasco wat betreft zijn loon- en in komenspolitiek, welke juist beoogde ouderwetse deflatie overbodig te maken. Brown verloor omdat zyn op vrijwillige medewerking berustende plannen de snel opkomende inflatie springvloed niet tijdig hebben kun- politiek en alle andere gebieden van sociaal-economische activiteit. Soms bestaat de neiging het ontwikkelings probleem als een Testactiviteit te be schouwen, waaraan slechts aandacht moet worden besteed nadat binnen landse sociale en economische pro blemen zijn opgelost, zo voegde hij hier aan toe. Het vraagstuk van stagnerende welvaart dient echter met plannen op lange termijn, een gecoördineerd ontwikkelingsbeleid en op een „structurele niet-rest basis" te wor den aangepakt, aldus minister Bot. nen keren. Er zat voor hem daarom niets anders op dan de mislukking van zijn politiek ronduit te aanvaar den en daarmee zijn medeverant woordelijkheid voor Wilsons chirurgi sche ingreep. Afgescheiden van zijn politiek kan Browns warme en temperamentvolle persoonlijkheid zeker op dit ogen blik niet worden gemist, want hij vormt een welkom tegenwicht tegen de koele technocraat Wilson. Een beeld van de Amerikaan se ruimtevaarders Young (links) en Collinskort na hun terug keer op aarde aan boord van de "Guadalcanal Deze moet thans optornen tegen fel verzet in partij en vakbeweging, tegen de loonstop en de vergaande deflatie, met kans op omvangrijke werkloosheid. De atmosfeer is gespannen. Sta kingen en chaos dreigen. Maar des ondanks schijnt de meerderheid van de vakbonden bereid te zijn om Wil son te steunen. Niet alleen is de teleurstelling on der de arbeiders groot, maar vooral ook onder de geschoolde middengroe pen. de bedrijfsleider, technici en wetenschappelijke werkers, die, door Wilsons met veel fanfare aangekon digde „technologische revolutie" een gouden toekomst was beloofd. Verkwikt de huid na bad, douche en zonnebad. Hydro-actief. flacon f 5.50y F amilieberichten (Overgenomen uit andere bladen) Getrouwd: Ir. H. Kuiken en I. D. van Aken, Amsterdam. Overleden: C. van den Abeele, 83 jr., Amsterdam. A. Scholten 83 jr., Bergen N. H. H. Blom, 73 jr.. Den Haag. Dr. M. R. J. Brinkgreve, 77 jr., Amersfoort. Dr. J. H. Jelgers- huis S. Wildens, 67 jr., Den Haag. (Advertentie) N.V. DE CONDOR - DISTILLEERDERIJ - LEIDEN BINNENLAND Huwelijksmedaüle Een aantal militairen ontvangt de huwelijksme daille 1966, geslagen ter herinnering aan het huwelijk van Prinses Beatrix met Prins Claus. De medaille is van argentaan, cirkelvormig, met een middellijn van 30 mm. Zy vertoont aan de voorzyde de beeltenis van de naar links gewende hoofden van Prinses Beatrix en Prins Claus en en aan de keerzyde de letters B en C met boven de letters een kroon en met als randschrift: 10 maart 1966. Onderscheiding Tot Grootoffi cier in de Huisorde van Oranje is benoemd dr. W. H. van den Berge, lid van de Raad van State. Dode door bedrijfsongeval In een smederij in Ellecom is een 40- jarige technisch ambtenaar uit Velp ten gevolge van een arbeidsongeval om het leven gekomen. De man hield een ongeveer drie meter lange yze- ren pijp in het smidsvuur om er een bocht uit te verwyderen. De pijp, die aan beide zyden was dichtgela be vatte water en kwam door de ver hitting onder hoge druk te staan. Toen de buis onder de druk open barstte, spoot de stoomstraal hem ln het gezicht. Hy overleed aan de ge volgen. Man met hamer neergeslagen De Haagse politie heeft een 28-jari- ge loswerkman uit Den Haag gister middag aangehouden. De man wordt ervan verdacht gisternacht een 38- jarige fabrieksarbeider uit Sneek met een hamer te hebben neergesla gen. Het slachtoffer is met een scheur in de schedel in het zieken huis Zuidwal opgenomen. Nederlandse omgekomen De 24- jarige Nederlandse lerares Cornelia Hendrika Eckhart, afkomstig uit Hoogeveen. is woensdag in het ge bergte naby Matrei in Oostenryk door een val van honderd meter hoogte om het leven gekomen, zy maakte met elf andere toeristen een tocht door het gebergte. BUITENLAND Bliksem doodt kinderen Drie jongens zyn gedood en een vierde liep ernstige brandwonden op toen de bliksem sloeg in een boom waar onder zy schuilden, aldus het offi ciële Tsjechoslowaakse persagent schap. Reuzentank Gisteren is de grootste opslagtank voor ruwe olie ter wereld klaar gekomen. De stelen tank, die een inhoud van 105.000 ku bieke meter heeft, is gebouwd by de Duitse Shell-raffinadery by Go- dorf. Hy is 16.5 meter hoog. De tank is verbonden met de pypleiding tus sen Rotterdam en de raffinadery. Anders zouden er 1300 spoorwegtank wagons nodig zyn om de reuzentank te vullen. „Huichelachtig" Mongolië heeft het Amerikaanse aanbod, 25.000 dol lar te schenken voor hulp aan de hoofdstad Oelan Bator die getroffen ls door overstromingen, „een huichel achtige manoeuvre en bespotting van de menseiykheid" genoemd, aldus het persbureau Tass. Het aanbod was gedaan aan Mongoolse vertegen woordigers by de VN. Incident President Kaoenda van Zambia heeft een inspectieploeg naar de grens met Portugees Angola ge stuurd naar aanleiding van een be richt dat de Portugezen per abuis een dorp in Zambia hadden gebom bardeerd. Het Portugese ministerie van Defensie heeft inmiddels ont kend, dat er in dat gebied bommen zouden zyn geworpen. Toeristenhausse Het toerisme in Joego-Slavië breekt dit jaar alle re cords Sn dit geldt vooral voor de toe risten die met auto komen. In de eerste vijf maanden van dit jaar zyn 1.301.897 voertuigen met 3.983.717 toeristen het land binnengekomen, tegen 455.889 voertuigen met 1.741.044 toeristen In dezelfde periode van vo rig jaar Bomaanslag in Bogota Gisteren zyn vrywel geiyktydig twee bommen ontploft in het gebouw van het Ame rikaanse consulaat en een politieclub in Bogota (Columbië) dat bescha digd werd. Er zyn geen gewonden, maar door de ontploffing viel de stroom uit. In het gebouw is ook de anglo-Amerikaanse club gevestigd, evenals de kantoren van de persbu reaus Associated Press en Reuter. De bommen ontploften in een garage onder het gebouw. De terroristen zyn ontkomen. Amerika en apartheid Een woordvoerder van het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken heeft opnieuw bevestigd dat de Ver enigde Staten tegen de apartheid in Zuid-Afrika zyn. Deze korte verkla ring legde persattaché Robert J. McCloskey af naar aanleiding van een vraag naar de Amerikaanse me ning over de uitspraak van het In ternationale Gerechtshof over Zuid- west-Afrika. Niet ontploft Op het eiland Moeroeroa in de Stille Oceaan ls gis teren een atoombom gegooid die niet is ontploft. Het wag een proef om de veiligheidsvoorzieningen aan de bom te testen. Het Franse ministerie VRIJDAG. Hortus Botanicus; Opening tentoon stelling Aqua Flora Hortus. 7 uur nam. Oude Vest 13: Evangelisatie Chrl6- tengem. „Ecclesia". 8 uur nam. ZONDAG Aula Du Rleusohool: Volle Evange- llezendlng Spr. dhr J. Maasbach, 10 u. Dr. Van Voorthuyzenschool (aula) Pinkstergemeente. Spr. dhr. J. Eiker bout te Voorburg. Hogewoerd 175: Wachttoernstudle van Jehovah's getulger nam; openbare lezing: Oude Ryn 6: Baptlstengem. Qem. voor oorspronkeiyk christendom. Spr dhr. N. v. d. Brugge. 7.30 uur nam. Steenschuur 6: Kerk van Je^us Christus van de heiligen der laatste dagen. Spr. dhr. Diender 10.30 uur DINSDAG Hogewoerd 176: Dienstvergaderlng v. Jehovah's getuigen. 7.25 uur nam. Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 7-8 uur nam. WOENSDAG DONDERDAG Hogewoerd 175: Dienstvergaderlng v. Jehovah's getuigen. 725 uur nam. W. de Zwygerlaan 105: Bahai-ge- spreksavond. 8 uur nam. BIOSCOPEN TRIANON „Kaarten op tafel" 14 Jr.. dagelijks 220, 7 en 9.15 uur. Zon dag 2.15. 4.30, 7 en 9.15 uur. CAMERA „Incident op Cyprus" 18 Jr., dagelijks 7 en 9.15 u. „Sneeuw witje en de 7 dwergen", a.l. Dagelijks 2.30 uur. zondag 2.30 en 4.45 uur STUDIO „De Jacht op het boter briefje", 18 jr., dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30. 4.45, 7 en 9.15 uur Elke morgen 10.30 uur behalve zon dags: „SJors en SJllnmle". LIDO „Mary Popplns", a.l. dage lijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30. 4.45. 7 en 9.15 uur. LUXOR „Boelng-Boelng", 14 Jr.. dagelijks 230, 7 en 9.15 uur. Zondag 2.30 4.45, 7 en 9.15 uur. REX „De wrede heerseres van Ba byion", 14 jr., dagelijks 230, 7.15 en 9.15 uur. Zondag 2.30. 4.45. 7.15 en ASTRA —Wassenaar „Veel liefs uit Moskou". (Krom Russla with love) do., vr. 8, zat., zon. 7. en 9.15 uur. Zon. 2.30 uur: „De zwarte ridder van Cornwall". 14 .Jr.. TENTOONSTELLINGEN Oegstgeest (Mansarde): Schllderyen tentoonstelling Beatrice Jonk. Woens dag t/m zondag, 5 uur nam.midder nacht (t/m 31 Juli). Galerie Walenkamp (Nleuwsteeg 11): Expositie Martin Rous en Ray Staak- man. Dagelijks 11 uur voorm.6 uur nam.; zondag en maandag gesloten (tot 29 Juli). Lakenhal: Tentoonstelling Gabrtël Metsu Werkdagen 10 uur voorm 5 uur nam.; bovendien donderdag 8 10 uur nam.; zondag 1—5 uur nam (tot 5 september) De Lakenhal: Dag 10-5 uur: eond Legermuseum (Pesthuislaan)Met uitzondering van zaterdag van 10-4 u (zondag 1-5 uur) Molenmuseum: Moien „de Valk"; 's maandags gesloten, dinsdag .woens dag. donderdag, vrijdag en zaterdag van 10 tot 6 uur, zondag van 1-6 uur. RUksmuseum voor Volkenkunde. (Steenstraat I) Dag 10-17 u: 's zon dags 13-17 uur RUksmuseum voor Volkenkunde: Tentoonstelling „De mens van toen" leven en btdrflf van Je prehistorische mens ln het verre en nabUe Oosten" Werkd 10-17 uur: zond 13-17 uur (tot 1 oktober). van Defensie verklaarde dat de test ten doel heeft gehad de veiligheid van operationele atoomwapens te be proeven „tydens de opslag en het vervoer ervan". Belgen uitgewezen Twee Belgi sche commissarissen van politie heb ben bevel gekregen Kongo binnen 48 uur te verlaten, zy worden ervan beschuldigd overplaatsing naar een andere Kafcangaanse stad geweigerd te hebben, zy werkten al enige ja ren in Loeboembasji. Rhodesische begroting De Rho- desische minister van Financiën John Wrathall heeft onder gejuich van het parlement een begro ting zonder ingrypende wyzigingen ingediend. Er komen slechts enkele minder belangrijke wyzigingen in de belastingen. Besnoeiing van de uitga ven heeft het mogeiyk gemaakt dat het land een begrotingstekort van slechts 418.000 pond (4.2 miljoen gul den) heeft, aldus de minister, die o.m. verklaarde, dat de tabaksverkopen veel beter zyn verlopen dan was ver wacht. RUksmuseum van Oudheden iyks 10-6 uur: zond 1-5 uur fUlksmvueum voor de geectu der natuurwetenschappen: D»| •iu zond 1-4 uur Wassenaar: (Kunstzaal Heuff);fc derijen van Tilla Terwlndt en I houw werken van Wim Rijvers lljks 10 u voorm.5 u nam.; 1 dien dinsdag 810 u nam.; u gesloten (t/m 4 augustus). Avond- en nachtdienst der apol Geopend voor spoedeisende ge; Doeza Apotheek, Doezastraat J 21313 en Haven Apotheek. Hati tel. 20085. Op zaterdag 23 Juli ls ln voor spoedeisende gevallen, 'a m van 8 tot 12 uur bovendien gei Centraal Apotheek, Breestraat 20552. De zaterdag-, zondag-, ava nachtdienst van apotheek R. v Smailenburg te Leiderdorp wordt genomen door d" Haven Apotheel De dienst van Apotheek Voortt wordt op zondag 24 Juli gens 8 uur tot 's avonds 22 uur genomen door de Doeza Apotte De Oegstgeestse Apotheek Ls ge op dokterstelefoon 22222. HAAGS AGEND, VRIJDAG 22 JULI Hou trusthal. 20.15 uur: Kou Kapel o.l.v. 1ste luitenant A. W Openluchttheater „Zulderpark" j uur: „Circus Variété Pepino". ZATERDAG 23 JULI j Poppentheaters Guldo van j 1430 uur: „De koningsdochter9 tovermannetje ZONDAG 24 JULI Kurzaal, 11.30 uur: Toos Ondè wijngaard, piano. Poppentheater Frank Kooxnuj uur: „Reintje de Vos op de ma* MANDAG 25 JULI I Kurzaal. 20.15 uur: Het Rew Orkest o.l.v. Zdenek Kosler, mül dolf Flrkusny. plano. Openluchttheater „Zuiderparkj uur: „Haak. Bolletje en de vele# ter". DINSDAG 26 JULI Kurzaal, 20.15 uur: „Eln I traum", Hoofdstadoperette. Openluchttheater „Zulderpark' uur„Alleen op de wereld' WOENSDAG 27 JULI Kurzaal. 20.15 uur: ..Eln 1 traum". Hoofdstadoperette. Openluchttheater „Zulderpark uur: „Het geheim van de ouden DAGELIJKS Dlllgentla. 20.15 uur: „Wie 4 voor Lurelel?" Kurzaal. 20.15 uur: „Dans uit Tunesië", tot 24 Juli. Kurhaus Paviljoen, 20.30 UW! Cabaret met Wlm Kan en CorTJI van 22 Juli t/m 31 augustus, r geen voorstelling. Odeon Theater, 20.00 i duurt het langst. Advertentie WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uw h VhsslngeD Eelde De Bilt Twente Eindhoven L -Limburg Helsinki Stockholm Oslo Bopenhagei Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Beriyn Frankfurt \iunchen éllrlcb (Jenéve uocurno Belgrado Bit reelonu Madrid Mallorca Lissabon gph bew geh bew motregen motregen geh. bew geh bew motregen geh bew licht bew onbewolkt onbewolki onbewolk geh bew geh bew motregen geh bew motregen onbewolkt onbewolk geh. bew licht bev licht bew geh bew zwaar bew onbewo" onbewolkt regenbul ot bewolkt zwaar bew onbewolkt

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 2