Grootse van het opening W ereldmuziekconcour s Manifestatie van nationale eenheid Arbiter Dagnal redt 3Ü* Brazilië van een grotere nederlaag Horst Buchholz balletster ZATERDAG 16 JULI 1966 LEIDSCH DAGBLAD GRANDIOOS FEEST IN KERKRADE Mr. C. Egas. de staatssecretaris van cultuur, recreatie en maat schappelijk werk, heeft gisteravond in het bijzijn van autoriteiten en bijna 3000 muziekliefhebebrs uit binnen- en buitenland in Kerk- rade het vijfde wereldmuziekconcours geopend. Deze stijlvolle plechtigheid verrichtte hij in het nieuwe perma nente onderdak van deze mammoetmuziekmanifestatie", de unieke muziek- en sporthal van Kerkrade. De Rodehal. gedoopt met een naam ontleend aan het land van Rode, zoals het gebied van Kerkrade onder invloed van de aloude Abdij Rolduch mag heten. Met de opening van het vijfde wereldmuziekconcours opende de staatssecretaris derhalve tevens de indrukwekkende hal waar in voor de eerste keer in de Beneluxlanden de Zweedse Jawert constructie van voorgespannen kabels van hoogwaardig staal werd toegepast. „Met Kerkrade en Limburg zijn wij als departement trots op deze hal. Wij zien daarin een bevordering van ons beleid en met grote belangstel ling zien wij de combinatie muze en sport tegemoet," zo sprak de heer Egas, die in het vjjf miljoen gulden vergende project het streven zag- ge honoreerd tot een voortgaande demo cratisering van de muziekcultuur, waartoe het wereldmuziekconcours een uitzonderlijke bijdrage levert. Amerikaans koor ernstig gedupeerd Gelukwensen richtte mr. Egas eveneens aan de vier landelijke mu- ziekfederaties onder welker auspiciën het Kerkraadse feest gevierd wordt. Mr. Egas legde nog de nadruk op het grote belang van internationale verbroedering dat ten grondslag ligt aan het een maand durende festijn, waarbij de Staatssecretaris tevens de spreekwoordelijke Kerkraadse en Limburgse gastvrijheid bij de huis vesting der duizenden muzikanten prees. Namens de regering riep de Staatssecretaris tenslotte zowel in het Nederlands als in het Duits en het Engels een welkom toe aan alle gasten op het feest. Talrijke gasten Inleidende woorden waren vooraf gesproken door burgemeester dr. Th. Gijzen van Kerkrade, alsmede door de voorzitter van de stichting wereld muziekconcours, dr. ir. P. Wintgens. Onder de vele gasten bevonden zich o.m. de ambassadeurs van Canada en Rusland, dat door de deelneming van het groot radio- en televisieor kest van Moskou voor de eerste keer op het Kerkraadse feest vertegen woordigd is, verder van Spanje, Zwe den, de consuls van Zwitserland, En geland en Israël, de kanselier van Luxemburg, regeringsvertegenwoor digers van Italië, Tsjechoslowakije, West-Duitsland, Nieuw-Zeeland, Oos tenrijk en Frankrijk, de consul-gene raal van België, alsmede vele an dere binnen- en buitenlandse wereld lijke en geestelijke autoriteiten. De openingsplechtigheid werd op geluisterd door de gezamenlijke Kerkeraadse koren en instrumentale pel" van de Dominiale mijn te Kerk rade. dat het Nederlands en Israë lisch volkslied ten gehore bracht. Deze laatste nationale hymne klonk omdat het Nationaal Jeugdorkest van Israël de trotse bezitter is van de Zilveren Lier, welke als wisselprijs van het wereldmuziekconcours be schikbaar werd gesteld door Koningin Juliana. Militairen van het garnizoen hesen tenslotte de vlaggen der deel nemende naties! Concertgebouw orkest Voor een welluidende ouverture zorgde aansluitend het Concertge bouworkest te Amsterdam dat onder leiding van Bernard Haitink de gala cyclus opende met de Derde Symfo nie van Sdhubert, het piano-concert van Chopin met de uit Buenos Aires geboortige Martha Argerich, winna res van het Chopinconcours 1965 te Warschau als soliste, en tenslotte de j Vijfde Symfonie van Beethoven. Vandaag bezoekt Prins Bernhard als beschermheer van het gigantische Romy Schneider getrouwd De filmactrice Romy Schneider is gisteren in het huwelijk getreden met de Westduitse regisseur en acteur Harry Mayen-Haubenstock. De beslo ten plechtigheid had plaats in het gemeentehuis van Saint Jean - Cap Ferrat. De plechtigheid duurde een kwartier. Het huwelijk werd voltrokken door de burgemeester in aanwezigheid van een klein aantal personen, onder wie haar vader, de acteur Wolf Albach- Retty. De in Wenen geboren actrice werkt thans in Nice aan de film „Het leven van Eddy Chapman". Haar 33-jarige echtgenoot is ook aan de film ver bonden. Franse prijs voor korte fibns Vier korte Nederlandse films zijn ingezonden om mee te dingen naar de Franse prijs „Prime a la qualité 1966", een door het Franse ministerie voor Cultuur ingestelde waarderings- prijs. De Nederlandse korte films zijn .Amsterdam" van Herman van der Horst. „Papa boem" van Paul Rondel. „Faqade" van Jan Wiertsema en „Een zondag op het eiland van de Grande Jatte" van Frans Weisz. klanken van het korps „De Bergka- feest voor de eerste keer het kunst (Van c correspondent) Tientallen Amerikaanse jongeren hebben gisteren van ons land en met name van Rotterdam geeïi beste in druk gekregen. Het waren de leden van het „Musical Youth Internati- nal", die in Rotterdam op het Stad huisplein een concert zouden geven. Maar het liep anders uit. Het mu ziekgezelschap is door een samen loop van ongelukkige omstandighe den, ernstig gedupeerd. Door een ge brekkige organisatie wist men in Botterdam niet dat het gezelschap, van in totaal 95 personen (40 man orkest, 45 man koor) een zeer serieus koor is, dat gewijde muziek, volkslie deren en spirituals ten beste geeft, en niet „tienermuziek". Koor en orkest horen ook meer in een zaal thuis dan in de open lucht. Gisteravond waren er moeilijkheden met de bagage en instrumentarium. Twee gitaren waren zoek. Door be paalde omstandigheden was boven dien gisteravond de ene helft van het koor en orkest in Amsterdam en de andere helft in Rotterdam. In ieder geval, toen een deel van het koor en orkest om half acht op het Stadhuis plein arriveerden was daar vrijwel niemand. Slechts enkele provo's en wat politie liep daar rond. Van een officiële ontvangst ten stadhuizewas geen sprake, hoewel dat wel in de lijn der verwachtingen lag. De Ame rikaanse jongelui zijn toen maar een beetje gaan rondwandelen. Gebleken is bovendien, dat het koor, dat uit Engeland kwam en door de KLM werd vervoerd, gisteravond nog in Mechelen moest optreden, maar door de KLM niet naar Brussel kon wor den gebracht, reden waarom men hen maar met de bus naar België heeft gereden. Vierde treffer afgekeurd kaleiöos'QQQp i AZC heeft titel voor het grijpen NEDERLAND 4.45 uur 5.35 uur 7.30 uur 8.15 uur 9.15 uur 10.15 uur 10.55 uur 11.00 uur NEDERLAND 2 8.00 uur 9.10 uur ItaliëRusland, voetbal De Beatles, tekenfilm Kinderprogramma Sluiting Nieuws in het kort NTS Klaas Vaak, voor de kleuters Weekend, zomers programma MexicoEngeland, voetbal NTS-journaal MexicoEngeland, voetbal Caroussel van Carrell Royal tournament NTS-journaal Sluiting. KRO Nieuws in het kort, NTS Bekentenis, éénakter Zomercarroussel 1966 Hong Kong, film NTS-journaal Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA Hilversum 1 8.05 i Hilversum 2 10.55 i 11.40 1 (Van waterpolo medewerker» Opgravingen in Deventer (Van onze correspondent) Een groep archeologen van de Rijks dienst voor Oudheidkundig Bodem onderzoek zal in september een aan tal opgravingen verrichten op de Stromarkt in Deventer. Deze opgra vingen staan onder leiding van de directeur van het R.O.B., de heer W. A. van Es. Daar het waarschijnlijk is dat de Stromarkt interessante ge schiedkundige geheimen bergt, wordt een onderzoek van de bodem zeer gewaardeerd. Reeds diverse malen heeft de Rijksdienst in Deventer opgravingen verricht. In 1953 werd op de Stro markt een middeleeuwse funderings muur van de oude Bisschopshof ge vonden. In 1958 onderzocht prof. Van Giffen uit Groningen terreinen aan de Poldstraat. Daar werden vond sten gedaan, die wezen op bewoning sinds de 8ste eeuw. In 1951 werden op het terrein van de Muntentoren, waar met de herbouw van dit histo risch complex werd begonnen, vond sten gedaan, die op een vroeg-mid- deleeuwse bewoning wezen In de zelfde tijd werd het terrein aan de Nieuwe Markt met zorg afgegraven. In deze bouwput voor het gymnasium en middelbare meisjesschool werden de fundamenten gevonden van het oude bisschoppelijke paleis. Aan de hand van de vondsten konden bouw en structuur van het oude paleis worden gereconstrueerd. Bij de op gravingen bij de Stromarkt zal de Rijksdienst nauw samenwerken met stadsarchivaris dr. A. C. F. Koch. I BraziëHongarije 13 (11). i Bene 01, Testao 11, rust. Farkas 12, Meszoly (strafschop) 13. Scheidsrechter Dagnal (Engeland). Toeschouwers25.000. „Avante Brasil". Het spandoek hing triest in het verlaten Goodison Park van Liverpool. Geen Braziliaan se supporter had er zich over bekom merd. Het mocht wat: „Vooruit Bra zilië". Het scheen in de troosteloze regen een ontluisterd symbool van Brazilië's grootheid Brazilië werd niet moeizaam verslagen, Brazilië werd veelal overspeeld en slechts een zwak moment van Kenneth Dagnall was het te danken dat de neder laag tegen Hongarije tot 31 beperkt bleef Een glaszuiver doelpunt van Janos Farkas. een kwartier voor het einde gescoord, keurde de Britse toparbiter af wegens buitenspel. Een onbegrijpelijke waarnemingsfout, want de Vasas-voorwaarts had zeker een meter „over" op het moment waarop hfij zijn schot loste. Stil, bijna zwijgzaam hebben de vijfduizend Zuidamerikaanse suppor ters, die er de dure reis van Rio de Janeiro naar Engeland graag voor de derde maal achtereen wereld kampioen zou worden, de wedstrijd gevolgd. Hun aanmoedigingen zou den overigens volkomen zinloos zijn geweest, want het „neutrale" Woodi- sonpark was in de ban van de Ma- gyaren. De geestdrift van het Hon gaarse legioen sloeg over op de tien duizenden op de tribunes. De regen werd vergeten, de neerslaande fa- briekswalm werd niet meer geroken, slechts de verrichtingen van de elf dappere Hongaren hadden hun aan dacht. Jacob Maris- jeugdprijzen Het bestuur van de Jacob-Maris- stichting heeft besloten voor 1966 drie Jacob-Maris jeugd prijzen, elk groot f 750 alsmede drie materiaalprijzen, elk groot f 400 uit te loven voor wer- hadden, omdat hun land toch I ken op het gebied van de schilder kunst, de beeldhouwkunst en de gra fische kunst. AZC is gisteravond in de tweede klasse B van de waterpolocompetitie j van de KNZB op de drempel van het kampioenschap gestapt. De Alphena- ren versloegen in Amsterdam con current De Dolfijn na veel spanning j met 2-3 en hebben uit de nog reste- j rende wedstrijd tegen De Gouwe slechts één punt nodig om de vlag te kunnen hijsen. In het Jan van Gaalenbad is AZC- doelman Borgen de grote man ge worden. De Alphense „Canadees" stopte in de slotfase een hard inge schoten strafworp va.n Dolfijn-mid- voor Meester en stelde daardoor de AZC-zege veilig. De Dolfijn nam in het eerste ge deelte door Hank Bovenschen de lei ding, maar nog voor de wisseling zorgde Wim Verhagen voor de gelijk maker: 1-1. Toen daarna scheids rechter Van dei* Tooren de AZC-ers Van der Bijl en De Hey met de Am sterdammer Meester uit het water stuurde, veroverde de sterke hoofd stedelijke ploeg opnieuw een voor sprong. Van Amerongen maakte nadat het rustsignaal een treffer van De Leeuw had voorkomen in de tweede speeltijd van de numerieke meerderheid gebruik (2-1). De Leeuw werkte uit 'n strafworp even later echter de Alphense achterstand weg (2-2) en Verhagen scoorde daarna het bijzonder kostbare derde doelpunt van AZC. De stand aan de kop in 2B is: 1. AZC 9-16; 2 De Dolfijn 10-15; 3. De Gouwe 9-14. NEDERLAND VARA 10.00 uur Eucharistieviering 11.00 uur Sluiting 7.00 uur Kerkelijk programma 7.06 uu Huckleberry hound 7.30 uu Metro Rotterdam, film 7.50 uur Anno 3003, poppenfiim 8.00 uu NTS-journaal 8.05 uu Sport in beeld 8.30 uu Wereldmuziekconcours in Kerkrade 8.55 uur De laatste vijf minuten, detectivespel 10.40 uur NTS-journaal 10.45 uu Sluiting. NEDERLAND NTS 7.30 uu De bosbrigadiers. film 7.55 nu Bijen, film 8.00 uur NTS-journaal 8.05 uur De Zweedse gouvernante, tv-film 8.30 uur Festival, filmrubriek 9.45 uu Latin Touch 10.10 uu Sport in beeld 10.25 uur NTS-journaal 10.30 uur Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA Hilversum 1 8.05 uur Hilversum 2 10.45 uur en cjióteren „Liltle Rock" Het programma op Nederland I werd na de voetbalwedstrijd gisteren afgerond met een plezierige aflevering van „Dzj es- zien" en de Zweedse bijdrage in de amusante serie „Zo maar een dag in vredestijd". De man die het harnas van de conventies uittrekt, zich weer kind voelt en zich ook als zodanig gedraagt, en daardoor iets als van een be vrijding ondervindt, sprak giste ren wel aan. Ook de tekenfilm met als basis de kindertekening deed het in dit verband heel goed. Belangwekkend in „Attentie" was de terugblik op Little Rock, waar al weer 9 jaar geleden (de tijd gaat snel, gebruik haar wel) de rassenrelletje6 uitbraken rond de toelating van negerkinderen op een school. „Achter het nieuws" had het dichter bjj huis gezocht (afge zien dan even van de reportage over de woelige Negeb-woestyn), Hans de Graaff en zfjn vrien den hadden letterlijk achter de schermen gekeken in Knokke, en de film die daar uit resulteerde bleek de sfeer van zo'n toestand tot op de milligram nauwkeurig weer te geven. Het had als werk titel „De ontmythologisering van het klatergoud" kunnen heten. HIHinHlllllllllIHHillHIIIUIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIlllllllllllllllllllllllllllllllllll De Nederlandse turnster Ange- lien Verkerk, die deel uitmaakt van de turnploeg van het Nederlands Ka tholiek Gymnastiekverbond is giste- ren in Wenen bij de FICEP-kampi- oenschappen vijfde geworden in de persoonlijke vierkamp (brug ongelijk, evenwichtsbalk, paardspringen en vrije oefening). Als eerste eindigde Henny Parzer (Oostenrijk) met 37.466 pnt. Van een keuze uit de ter mededin ging ingezonden werken zal in sep tember in het Haags Gemeente museum een tentoonstelling worden gehouden. Gegadigden voor de prijzen dienen op 1 januari 1966 de leeftijd van 28 jaar nog niet te hebben bereikt en woonachtig te zijn in Den Haag of in de randgemeenten Wassenaar, Voor schoten, Leidschendam, Voorburg, Rijswijk (Z.H.), Wateringen of Mon ster) Horst Buchholz. van Duitse „no- zem"-filmroem opgeklommen naar een internationale ster-carrière, ver bleef korte tyd in zijn vaderland, om in de Duitse televisie-interview-serie „Tussenstation" een wensdroom in vervulling te zien gaan. Als balletster mocht hij onder leiding van de cho reograaf John Cranko en met Mar- cia Haydée. de Braziliaanse prima ballerina van het Stuttgartse Staats theater, als partner de prins in Tschaikowsky's „Zwanenmeer" dan- Particuliere of beroepswensdromen van prominente personen te vervul len en originele, tot nu toe on ontdekte talenten van sterren naar voren te brengen, is de kenmerken de eigenschap van deze Duitse tv— serie, die de komende herfst voor het eerst wordt uitgezonden. De procu- dent was zelf verrast, dat hij voor een zo veelzijdige acteur als Horst Buchholz nog wensen kon vervullen. Buchholz heeft tot nu toe bijna el ke rol gespeeld, die men zich maar kan denken. Men zag hem aan de zijde van Les lie Caron, Maurice Chevalier en Charles Boyer in de verfilming van Bagnol's Fanny", als wildwestheid m „The Magnificent Seven", als schilder in de Ponti-productie naar Moravia's roman „La Noia" en als moordenaar van de Indiasche vrij heidsheld Mahatma Gandhi. Als Marco Polo maakte hij voor Fran sen en Amerikanen in Joegoslavië de middeleeuwse reis naar China en voor Fransen, Italianen en Spanjaar den beleefde hij zonder stand-in uiterst gevaarlijke avonturen a la James Bond in „Onze man in Istan- boel". In de Duitse Bondsrepubliek speel de Horst Buchholz haast niet, om dat het buitenland hem met hogere 6.02 Promenade gages lokt. Maar dit tv-programma, I zijn kostuum belandde hij op de ope- dat hem geen vermogen bracht, ratietafel. Hij heeft zich ondertussen fascineerde hem zo, dat hij ernstig van de ingreep al weer goed her- ziek de laatste scènes speelde. Nog in I steld. Zes weken voor „Koele Jeugd" (Van onze A'damse correspondent) De officier van Justitie bü de Am sterdamse rechtbank, mr. Van Ever- dingen, heeft gisteren wegens op ruiing en belediging van het open baar gezag gevangenisstraffen van 6 weken, waarvan 2 voorwaardelijk, geëist tegen de vier verdachten in de door een artikel van Godfried Bomans aan het rollen gebrachte zaak van „bulletin nr. 3" van de Marxistisch-Leninistische jongeren groep „De Rode Jeugd". In dit omstreeks 10 juni in een oplage van ongeveer 500 exempla ren verspreide bulletin werd opge- I roepen tot 't ingooien van ruiten, tot het vol kalken van muren, het in brand steken en het opblazen van 7 met adres vermelde Amerikaanse instellingen in Amsterdam, waaron der het conculaat, het Hiltonhotel en een aantal vestingen van banken. Verder werd er van de politie ge zegd dat het deze wel toevertrouwd is mensen „finaal in elkaar te trap pen". De verdachten, een 28-jarige rijksambtenaar uit Den Haag, een 30-jarige laboratoriumbediende uit Haarlem, een 23-jarige expeditie knecht uit Amsterdam en een 23- jarige kantoorbediende uit Amster dam gaven toe aan de samenstelling, vei*vaardiging of verspreiding van het bulletin meegewerkt te hebben. Vol gens hen was het niet opruiiend of beledigend. „Dat trappen van de po litie is overdrachtelijk en dat ruiten ingooien is sarcastisch bedoeld. Wjj hebben niet willen zeggen dat men het moest doen", zei een verdachte. „Wij wilden de openbare mening wakkerschudden inzake de kwestie Vietnam". Uitspraak over 14 dagen. voetbal 1966: reportages 1966. 21.20 Concertgebouworkest en so listen (grv): klas. muz. 22.00 Lichte gram.muz. 22.10 Rltmo y melodie: authentiek Latljns-Amerikaanst KRO: 16.00 Henry Wood Promenade BBC Symphonie 17.55 Trompettercorps Breda. 18.20 Sportperi- tochten dooi 20.25 Reisoogst: zwerf - werelden. 20.45 Stereo. Klas. gram. muz. 21.45 Er was eens variaties op het thema Show. 22.45 Boekbespre king. 22.30 Nws. 22.40 Heeft de kei' solistmoderne r Aclit weken voor bekladden van vissersmonument De Haarlemse politierechter heeft gisteren uitspraak gedaan in de zaak tegen de vier jongemannen uit IJmui- den, die in de nacht van 10 op 11 juli het vissersmonument in IJmuiden met witte verf hebben beklad en daarbij op heterdaad zijn betrapt. Ieder van hen werd na een eis van zes weken gevangenisstraf veroordeeld tot acht weken, waarvan vier voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar en onmiddellijke ge vangenneming. Verder moet ieder van hen een bedrag van f. 222.— ter vergoeding van de aangerichte scha de betalen, hetgeen wel conform de eis van de officier waa. VARA: 8.00 Nws, sportmededelingen, postduiventoer. en gram .plaat. 8 .18 Voor het platteland, toespraak. 8.30 Weer of geen weer, gev. progr. (9.00 Sportme dedelingen en postduivenber.)9.45 Geestelijk leven, toespraak. 10.00 Ver- zoekprogr.: klas. en moderne muz. 11.00 Voordracht. 11.15 Lichte gram.muz voor de tieners. AVRO: 12.00 Licht orkest met solisten. 13.00 Nws. 13.07 De toestand in de wereld, lezing. 13.20 Carrousel, een progr. dat alle kanten uitgaat. 15.05 Hersengym. 15.30 Moet U'ns horen: licht muz.progr. 16.30 Sportrevue. VARA: 17.00 Dansmuz. voor de tieners (gr). 17.30 Voordracht met muzikale illustratie. 17.50 Nws. en sportslagen. 18.05 Sportjournaal. VPRO: 18.30 Chansonprogr. 19.00 De universiteit in een veranderende wereld deren, 19.40 De min lezing. AVRO: 20.00 Operamuz. (gr.) 21.20 delen met Jc 21.40 Licht c Jr.. cabaretprogr. Toornvliet. Uitzending belangst 10 juli t belangstel lenden, gehouden VOOR MAANDAG 18 JULI Hilversum 1. 402 m VARA: 7.00 Nws. ochtengym. en eo- ciallstisch strijdlied. 7.23 Lichte gram. muz. 8.00 Nws. 8.10 Lichte gram.muz. 9.00 Operette muz. (gr). 9.35 Waterst. VPRO: 9.40 Metropolitlek gedach ten over de stad. lezing. VARA: 10.00 Voor de vrouw. 11.00 Nws. 11.02 Klas. en moderne kamermuz. (gr). 12.00 Ne derlandse amusementsmuz. 12.27 Me dedelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Licht orgelspel. 12.55 Gram.muz. of mededelingen. 13.00 Nws. 13.10 Act. 13.20 Lichte gram.muz. 13.35 Stereo: Licht intrumentaal sextet en zangso- llst. 14.00 Even tijd voor veiligheid, le zing. 14.15 Grepen uit de muz.geschie- denis .muzikale lezing. 14.50 Licht gev. platenprogr. 16.00 Nws. 16.02 Sociëteit Zestig miniten voor boven de zestig. 17.00 Oude liedjes. 17.15 Stereo: Lclht orkest. 17.40 De vrouw in het Joden dom. klankbeeld. Hilversum 2 .298 m r.45 Radiokrant. 8.00 Nws. 8.10 Gram. 8.13 Lichte gram.mu: 9.00 Verzoek- 23.55-24.00 Nws. 3.15 Klas. gram.: Klas. gram.; Hervormae Kersaieust. Maatschappijreporta- toellchting muz. en sp< 6.30 Tijdsein: 19.30 Gewijde 21.20 Paviljoen: •andum. 22.25 Boekbespreking. 22.30 Nws. 22.40 Epiloog. 22.45 Stereo: Hol land Festival 1966: Rotterdam Phil- harmonisch orkest: klas. muz. 23.20 Bariton en plano: klas. liederen 23.55- Illlv. FM r de zieken 9.40 Vo< diensten: theologische etherleergang. n.muz. 12.00 Tourlng- club: nieuw, info: voor de buitenlander. 12.22 Vo< lingen t.b.v. tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 nentsprogr. StereoPromenade-ork» list: Operamuz. 4.50 RussischeZvofks- ijbeloverdenking. buitenlandse ar riand'o: een draaibare variatie ln woord iuz. 10.40 Instrumentaal kwintet ingsoliste. 11.00 Nws. 11.02 Muz. iek. NRU/VARA12 00 Nws 12.02 gram.muz. 12.30 Ankara-Madrid platenprogrammi beider. 13.00 Nws. 13.07 Beat- Festival. 14.00 Nws. 14.02 Rome ne: platenprogr. voor buitenlandse ar beiders. 14.32 Gev. gram.muz. 15.00 Nws. 15.02 Loco. een programma zon- r motief. 16.00 Nws. 16.02 Gev. pla- ïprogr NRU/AVRO17.00 Nws. 17.02 de platen, opnieuw gepresenteerd. 17.30-18.00 Licht platenprogr. RADIO BLOEMENDAAL 9.30 vx ds D. J. Roos. Onderwerp: „Het gelouterde leven" (Job II), 11 u 15.30 Radiokamerorkest (opn): klas. muz. 16.15 Stereo: Nederlandse liede ren. 17.00 Voor de kleuters. 17.15 Voor de jeugd. 17.30 Vocaal ensemble: volksliedjes. 17.50 Overheidsvoorlich ting: Bosnegercultuur in Suriname. Spreker J. A. Hummelen. Hilversum 3. FM en 240 m NRU/KRO: 9.00 Nws. 9.02 Gev. pla tenprogr. 10.00 Nws. 10.02 Act 10.05 Licht platenprogr. 11.00 Nws. 11.02 Act. Gezellige Hollandse plaatjes. 13.00 Nws. klas. en gev. gramjmiz. 15.00 Nws. 15.02 Act. 15.05 Klik: momentopname van een stukje Nederland. 16.00 Nws. 16.02 Act. 16.05 Wekelijkse tienershow. i ziekenhuis. VISIEPROGRAMMA'S II NTS: 19.00 Nws. 19.01 c. CVK/IKOR'RKK: 19.06 de veertiendaagse informa- Klaas Vaa! Kenmerk tierubriek van de gez. kerken. NTS: 19.35 Flipper. TV-film. 20.00 Journaal weeroverzicht. 20.20 On Moonlight film. 20.05 Hotel Viktorla. Tsjecho-Slowakije. 22.10-22.15 Journaal

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5