Nederland vrijwel in de zeker finale Wanneer proces in zaak-Heyde? Jan Welmers schonk twee hoogtepunten en gióteren programma WOENSDAG 13 JULI 1960 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 Van rustdag in Knokkc kwam weinig terecht Van Martine Bijl, Margie Ball en Janneke Peper. t speciale verslaggev KNOKKE De uitslag van de gisteren gehouden wedstrijd tussen België en Italië heeft lichte verwondering gewekt. Toen in de „glazen zaal" de cijfers bekend werden gemaakt 358 punten voor België en 305 voor Italië steeg er een verrast ge mompel op. Dat beide ploegen geen in drukwekkende prestaties hadden geleverd, was duidelijk, dat moest men erkennen. Maar men vond toch wel dat beide ploe gen wat al te laag waren gehonoreerd. Een jurylid zei: „De jury is zeer teleur gesteld in de Italiaanse arrangementen. De nummers die gezongen zijn, staan let terlijk zo op de plaat. Met andere woor den, deze ploeg heeft op geen enkele ma nier bijzondere aandacht, aan dit festival besteed. Bovendien werd alleen in de Ita liaanse taal gezongen. Dat is wèl toege staan, maar getuigt niet van originaliteit". De reactie van Lou van Rees op de uit slag: „Ik laat me daar liever niet over uit. Het zou pijnlijk kunnen zijn tegenover de andere ploegen". Aanmerkelijk duide lijker werd Lou, toen hij als razendsnelle rekenaar even later kon meedelen dat Nederland 337 punten tegen Italië (van avond op t.v.) moet scoren, om in de fi nale te komen. Dat lukt wel, dacht Van Rees, hoewel hy bekend staat als een zeer bijgelovig mens. Ploegleider Lou van Rees moest even met de knoet zwaaien. „Dinsdag", sprak hij streng, doch rechtvaardig tot zijn pu puilen, „houden we absoluut een rust dag". Maar wat komt er van een rustdag in Knokke terecht? Zeer weinig. Een week waarin gestreden wordt om de Europa beker? Zeer weinig. Dat hebben Karin, Ronnie, Margie, Janneke en Martine dui delijk ondervonden. Vooral de laatste was daar niet bepaald mee ingenomen. ..Ach, ik heb gewoon een moeilijke bui. Er is ons vandaag een beetje rust beloofd blijft er van over? Helemaal j niets. Direct weer een interview met j Radio Luxemburg en een fotorepor tage voor Bildzeitung. En dan mag my best iedereen zeggen: Een oplaag van drie en een half miljoen, daar moet je bij wezen. Maar dan g ikvoor mij hoeft het niet Martine <181 wandelt in Knokke rond in bijzonder korte rokken, het geen er ongetwijfeld toe zal hebben bijgedragen dat een televisiecriticus opmerkte, dat sommige festivalbezoe kers menen dat het geluid uit de be de deelneemsters komt. Ove rigens behoort Martine niet zo'n somber humeur te hebben. Als enige de Nederlandse ploeg is zij be trekkelijk mild en zelfs af en toe opmerkelijk vriendelijk beoordeeld door de soms wat rauwe Belgische kranten. En dat zegt heel veel. Juwelier vrij !Van onze Utrechtse correspondent) De 29-jarige juwelier die in de tacht van vrijdag op zaterdag een odelijk schot loste op een 24-jarige s maandag op last van de of- van Justitie, mr. F. G. /uestenberg, op vrije oeten gesteld. Ie officier van Justitie achtte 't niet loodzakelijk de juwelier langer preventieve hechtenis te houden, zal wel strafvervolging worden in- esteld Door deze gang van zaken was juwelier in de gelegenheid de egrafenis van zijn moeder, die nidden vorige week was oerleden, bij Jeugd wil meer protesteren (Van onze Haagse correspondent) De Pacifistische Socialistische Jon- [erenwerkgroep afdeling Den Haag leeft by de Haagse politie een schrif- ;elyk verzoek ingediend om voortaan op elke tweede en elke derde zater dag in de maand nieuwe protestbe- ogingen te mogen houden. De eerste ;egen de Amerikaanse politiek in rietnam gerichte betoging zou zater dag 23 juli moeten geschieden. Senaat wil grotere verkeers veiligheid (Van onze parlementaire redatie) De Eerste Kamer heeft gisteren )ij minister Suurhoff (Verkeer en Waterstaat) aangedrongen op maat regelen om de verkeersveiligheid te vergroten. De heer Geuze (C.H.U noemde het steeds stijgende aantal doden (in 1964 al meer dan 2400) hoogst ernstige zaak. Hij vroeg intensievering van het verkeers- onderwijs en om het verscherpen van medische eisen voor het rijbewijs. Ook vond hij dat er bij ongelukken sneller geholpen moet worden. De socialist Meester kwam ook met een heel verlanglijstje: meer briga des met witte Porsches, meer con trole op de snelwegen, straffere maatregelen tegen verkeersovertre- treders, verbetering van wegen en auto's. Duitse toeristen zag hij als belang rijke verkeersboosdoeners. „Onze oos terburen zijn meesters in het rechts passeren", zei hij. „Als ze op top snelheid naar het westen fahren om daar het strand te bezetten, rijden ze alsof ze aan een rodeo meedoen". Minister Suurhoff zal pas volgen de week op de suggesties ingaan. Orgelconcert in Katwijk Virtuoos in grandioze Liszt Voor een, in verhouding tot de immense ruimte van de Nieuwe Kerk te Katwijk aan Zee. kleine maar aandachtige groep toehoor ders concerteerde gisteravond de organist Jan Welmers. Het hem ter beschikking staande orgel heeft een even schitterend uiterlijk als klankrijk innerlijk. Van dat laatst maakte de organist ruim schoots gebruik, zoals onmiddellijk opviel in het openingsnummer: de Ciaconna in d van Pachelbel, die, behoudens enkele metrisch wat onevenwichtige passages, een in pasteltinten gekleurde uit voering kreeg. Na twee koraalvoorspelen van Böhm: „Allein Gott in der Höh sei Ehr" en „Herr Jesu Christ, dich zu uns wend" (een fijnzinnig miniatuur tje), kwam er een hoogtepunt: de Passacaglia en Fuga in C van J. S. Bach. Dit onvergankelijke meester werk, waarin Bach een staaltje geeft van zijn technische beheersing, werd in zyn overstelpende klankrijkdom boeiend en technisch welhaast gaaf vertolkt. Dat Jan Welmers orgel speelt met enthousiasme klonk duidelijk op in „Grand Jeu", een grappig stemmen- spel van de Franse componist Gen- lain, welk stuk voorafgegaan werd door twee devote zangen van Coupe- rin en gevolgd door een indrukwek kend „Entre Pontificale" van I De twee Reger-koralen: ..Ach bleib mit deiner Gnade" en „Wachet auf, ruft uns die Slimme", met afwisselen de registratie verklankt waren a stilte voor de storm. Want als laatste bood Jam Welmers ons een fraai ge sty leerde en technisch „grotendeels geslaagde vertolking van Liszt's „Pre ludium en Fuga" op de il B.A.C.H., een virtuoos, verrassend, boeiend en grandioos werk. Ad. Int. Kinderklasje Want, zoals gewoonlijk, kan geen enkele Vlaamse journalist een goede eigenschap in Lou van Rees' ploeg ontdekken. De Standaard bijvoor beeld kwalificeert de Nederlandse ploeg als een kinderklasje o.l.v. schoolmeester Lou van Rees. Het blad is van mening, dat een derge lijke minderjarige vertoning alle per ken te buiten gaat en dat Van Rees volgend jaar echt wel met een dere formatie tevoorschijn zal moeten komen. Want d i t gaat te ver, zc sluit het blad. Grappig genoeg heeft diezelfde Standaard inmiddels de individuele prestatie van het Nederlandse kwin tet bejubeld Kort geding „Oranjereizen" tegen dagblad De vice-president van de recht bank in Maastricht, mr. J. Loomans, zal op 19 juli uitspraak doen in een kort. geding dat gisteren diende tus sen de directeur van „Oranjereizen" in Valkenburg, de heer P. Galliard en het Limburgs Dagblad in Heerlen. De heer Galliard heeft het blad m beschuldigd zijn goede naam bedrijf schade te hebben berok kend met een publikatie waarin hij een miljoenfantast wordt genoemd. Hij eiste een herroeping van deze be titeling en stopzetting van dergelijke publikaties op straffe van een dwang som van 25.000 gulden. De raadsman van de heer Galliard, mr. J. Kerkhoffs uit Maastricht, meende dat het blad zijn cliënt ten onrechte een miljoenenfantast had genoemd en deelde mee dat naar aanleiding van deze publikatie meer dan 3000 cliënten hun boeking bij „Oranjereizen" hadden geannuleerd. Mr. E. van Breukelen. die namens het Limburgs Dagblad optrad, was ervan overtuigd dat het blad, gezien het financieel verleden van de heer Galliard, terecht de kwalificatie mil joenenfantast had gebruikt. Hij wees op de verscheidene faillissementen van de heer Galliard en de toeristi sche projecten die hij met veel tam tam had aangekondigd, maar die nooit van de grond waren gekomen. In zijn wederwoord somde mr. Kerk hoffs de zakelijke successen van de heer Galliard op en de directeur voegde er zelf aan toe dat hij nu leider was van 21 ondernemingen met meer dan 300 man personeel met een omzet van 8 miljoen gulden per jaar. De heer Galliard, die door zijn stunts op toeristisch gebied in Val kenburg maar ook daarbuiten veel stof heeft doen opwaaien, heeft te vens een kort geding aangespannen tegen het Eindhovens Dagblad, dat de volgende week zal dienen in Den Bosch. De heer Galliard zei tevens, dat hy bij de officier van Justitie in j Maastricht meerdere klachten had 4 i ingediend tegen bedrijven en perso- Nadat Martine nog eens omonwon- j nen <}ie jiem van malafide hande de doeken heeft gedaan dat j iingen op toeristisch gebied hadden beschuldigd. NEDERLAND 1 VARA H 6.30 uur Teleac, tv-cursus f| 7.00 uur Nieuws in he kort, NTS §j 7.01 uur Klaas Vaak. voor de kleuters H 7.05 uur Franse les H 7.20 uur SpanjeArgentinië, voetbal M 8.15 uur NTS-journaal H 8.25 uur SpanjeArgentinië, voetbal 9.15 uur De schavuiten, film H 10.05 uur Boy's Big Band M 10.35 uur Actueel humanisme I 10.45 uur Stichting Socutera H 11.00 uur NTS-journaal h 11.05 uur Tour de France Sluiting. NCRV 8.00 uur Nieuws in hel kort. NTS 8.01 uur De Humboldtschool. film 8.25 uur Battista van Tarente, film 8.45 uur Koningsgambiet, toneelstuk 9.45 uur Een verantwoordelijke maatschappij 10.05 uur NTS-journaal 10.10 uur Songfestival Knokke 10.55 uur Sluiting. 1 UIT HET RADIOPROGRAMMA Hilversum 1 11.00 uur Meropole-show Hilversum 2 8.00 uur Muzikale vakantiereis 10.40 uur Willy Stech en zijn orkest den ;y een afschuwelijke hekel heeft ,dat opgeschroefde sfeertje" in het Casino, vertrouwt ons een ietwat ge matigde Janneke Peper in een nauwelijks waarneembaar Gronings accent toe dat zij Knokke erg leuk vindt, maar dat zij zich met haar vijftien jaren wel jong voelt. Het lange meisje uit Winschoten vindt het wel prettig om nu en dan eens over te steken naar de kam peerwagen van haar ouders op een naburige kamperlj. Janneke is van plan zich voortaan minder in het buitenland, waar zij haar opleiding heeft gehad, o.m. van Werner Mül- ler, te vertonen. Nederland is zo slecht nog niet, gelooft ze.. Gelukkig De Voorschotense Margie Ball die door festivalgangers en de journalis ten een boeiend meisje wordt gevon den, heeft eveneens weinig plezier van haar vrije dag. Maar haar grote, zwarte ogen staan er niet minder fraai door. „Ik ben de laatste dagen ontzettend gelukkig", zegt ze onstui mig. En de haar omringende verslag gevers kijken elkaar peinzend aan. Leraar Nederlands. Joosten, van het Bonaventura-lyceum in Leiden, collega en vriend van de eveneens Haagse ontdekker van Margie, de heer B. J. Meyer, houdt haar dikwijls gezelschap. Tot besluit de brede glimlach van Karin Kent. toen zy uit een telegram Binnenlands luchtnet nog niet van de grond Een binnenlands luohtvaartnet wacht nog op een regeling van de landingsrechten op de vliegvelden, die zullen worden aangedaan als mede op de medeAverking van het bedrijfsleven aan het project. Dat i heeft de minister van Verkeer en Waterstaat, de heer Suurhoff, gis termiddag in de Tweede Kamer ver klaard in antwoord op mondelinge vragen van mejuffrouw Sohilthuis (PvdA). De minister noemde de exploitatie van een binnenlands luchtnet voor alsnog weinig aantrekkelijk, doch vond een exploitatietekort binnen zekere grenzen aanvaardbaar. Op den duur moet een dergelijk net zichzelf echter kunnen bedruipen meende hij. De heer Suurhoff vond het luchtnet vooral van belang als dienst aan doorgaande reizigers. Hy zei, dat de militaire vliegvelden Eindhoven en Twente slechts op werkdagen ingeschakeld kunnen worden, omdat het nodige personeel in de weekeinden niet beschikbaar is. dat Tom Manders haar j Van militaire zijde zijn twee Friend- graag voor zijn Duitse show, die no- ships beschikbaar gesteld, terwijl de vember in München wordt opgeno- bases zullen zorgen voor de luchtbe- men, zal contracteren. veiliging in de betrokken gebieden. Rechtersdokters en ambtenaren lieten oud-SS-arts zijn gang maar gaan Aardbeving in Turkije: 14 doden In de Oostturkse provincie Moes heeft een aardbeving 14 mensenle vens geëist en 15 gewonden. In een 50-tal dorpen zijn vele honderden huizen verwoest. De aardbeving deed zich voor in de nacht van maandag op dinsdag. Twee aardschokken hebben gis teren in de Bulgaarse stad Veliko Turnovo lichte schade veroorzaakt. Er vielen schoorstenen om en er scheurden muren. De stad ligt 200 km ten oosten van Sofia. (Van onze correspondent in Bonn) Al vijf jaar wordt in Kiel op een sensationeel proces tegen de inmiddels gepensioneerde openbare aanklager Bruno Bourwieg gewacht. Bourwieg wordt ervan beschludgid vele jaren precies te hebben geweten dat de onder de naam dokter Sawade werkzame gerechtspsychater niemand anders was dan dr. Wer ner Heyde, de man die door de Duitse jusitie werd gezocht we gens moord op zeker honderdduizend zwakzinnige landgenoten in de gaskamers. justitie werd gezocht als moordenaar in Hitiers euthanasie-programma- Ook de president van de verzeke ringsraad. die inmiddels was opge klommen tot president van de recht bank voor sociale delicten in Slees- wijk, werd op de hoogte gesteld. Deze dr. Buresch kreeg namelijk een brief van de Münchener professor Creutz- feldt, waarin te lezen stond: „Heyde was een van de leiders en propagan disten van het doden van zwak zinnigen". Met- drie collega's kwam dr. Buresch alléén maar tot het be sluit Sawade alias Heyde voorlopig niet meer als deskundige te laten optreden. De nu zelf aangeklaagde openbare aanklager Bourwieg zou bij die gelegenheid tegen Buresch ge zegd hebben dat hy „niets verder behoefde te ondernemen". Bourwieg verklaart nu dat hij eerst van de ware identiteit, van Sawade hoorde toen hij met pensioen was gegaan. Heyde dook een jaar onder, maar nam zijn oude rol van expert toen toch weer op. Dat ging nog weer vijf jaar goed. tot de psychiater-moorde- Inaar werd opgeroepen om op 4 no- vember 1959 zijn officiële getuig- j schrift op het gezondheidsbureau te 1 laten zien. Heyde rook onraad en vluchtte naar Wurtzburg. Door een Zieke vrouw Kroongetuige in dit wellicht nooit komende proces zal de internist, professor dr. Glatzel zijn, die al in 1950 de werkelijke naam van Sawa de kende. Heyde was indertijd met zijn zieke vrouw bij dr. Glatzel op diens spreekuur verschenen. Toen de internist had vastgesteld dat Heyde's vrouw louter aan nerveuze depressies leed, bekende Heyde dat hij de schuld van deze depressies was. Hij vertelde dr. Glatzel dat hij als S.S.-standart- führer uit Amerikaanse krijgsgevan genschap was ontvlucht en zich aan het proces voor de geallieerde recht bank in Neurenberg had onttrokken. De internist zorgde via de president van de verzekeringsraad van Slees- wijk-Holstein dat Sawade als neuro- logisch-psychiatrisch expert werd aangesteld. In de daarop volgende jaren gaf Sawade alias Heyde rond 7.000 verklaringen af voor de recht bank en sociale instellingen. Hij ver diende daar ongeveer 300.000 mark gedreven besloot de opgejaagde moor denaar tot overgave- Op 13 februari 1964 benam hij zich het leven in zyn cel in de gevangenis van Butzbach. „Uit achting voor mijzelf en uit pro test". Met de dood van Heyde was dit eubhanasie-proces, dait de belang rijkste in zijn soort zou worden, tot mislukking gedoemd. Een parlementaire onderzoekcom missie in Kiel stelde vast: „Zeker achttien rechters, ambtenaren en art sen wisten dat Sawade dezelfde was als dr. Heyde. Het grootste deel van al degenen die op de hoogte waren zo ging de commissie in haar oor deel voort heeft door dit gedrag getoond dat het hun aan het nood zakelijke staatsbewustzijn heeft ont broken. Alleen in het geval van Bourwieg en van Buresch werd een justitieel onderzoek geopend- Maar Buresch begon na zyn pensionering aan een ernstige ziekte te lijden en kan vol gens de artsen niet meer worden ge hoord. men met Heyde wegens euthanasie aangeklaagd. De Bondsrepubliek heeft zijn uitlevering gevraagd. Maar niemand weet of en wanneer Bohne ooit uitgeleverd zal worden. Waar schijnlijk gebeurt dit nooit. Ongelijk Tri 1953 hoorde ch'. Glatzel Bourwieg heeft in deze omstandig heid niet helemaal ongelijk, als hy vindt dat het recht ongelijk verdeeld wordt. Van de 18 personen die de commissie uit Kiel zo flink de man tel uitveegde, is alleen hij als offi ciële zondaar overgebleven. Maar ook in het geval-Bourwieg kent het Duit se recht jegens deze nazi-helper nog vele uitwegen. De rechtbank die zich met de zaak van de oud-aanklager bezigheid, heeft nu besloten dat zij eerst een in Argentinië wonende dr. ■st dat Heyde door de Duitse gigantische speurtocht in het nauw Bohne wil verhoren. Bohne E.G.K.S- lening voor DAF- fabriek in Limburg De ministerraad van de EGKS heeft gisteren in Luxemburg instem ming betuigd met een lening van 35 miljoen gulden van de hoge Autori teit ten behoeve van de DAF-vesti- ging in midden-Limburg. De Hoge Autoriteit verkreeg ook de instemming van de ministers voor soortgelijke investeringsleningen in Duitsland (5.4 miljoen gulden» en Frankrijk (54 miljoen), waarmee nieuwe werkgelegenheid zal worden geschapen voor arbeiders uit de ko len- en staalsector- Voor de leningen geldt, dat zij hoogstens 30 procent van de totale investeringen mogen uitmaken. De looptijd varieert van 10 tot 13 jaar. De aflossing moet met het derde jaar ingaan. De rente zal de eerste vyf jaar 4.5 procent bedragen en voor de volgende jaren 6.5 procent. De vestiging van de DAF-fabriek in Limburg zal 6.000 nieuwe arbeids plaatsen scheppen, goeddeels ten be hoeve van arbeiders uit de Limburg se mijnen. Goede dressuur Kijk, dat was nu een staaltje van goede dressuur! De nieuws lezeres van het journaal las de uitslagen op van de gisteren gespeelde voetbalwedstrijden om de wereldbeker, meldde de over winningen van West-Duitsland en Rusland, maar gelukkig wei gerde zij de uitslag van de wedstrijd Brazilië—Bulgarije al te verraden, omdat we er nog een bandopname na het N.T.S.- journaal van te zien zouden krij gen. Wie de uitslag toch al voor half een 's nachts wilde horen, kon terecht bij het tweede jour naal op de andere zender. Geen grote gebeurtenis, zult u zeg gen. maar het is een kleine dienst aan de kijkers bewezen, en zo'n ..programmabegeleiding" missen we nog te vaak by onze televisie. De kwaliteit van „Triada" school vooral in de liedjes en in de drie uitvoerenden: Liesbeth List, Martine Bijl en Thérèse Steinmetz. Vergelijking met het Knokke-festival leerde dat zo'n „gefilmd chanson" een verzorg der indruk maakt dan zo'n op treden met microfoon op een podium. Maar dat is dan ook het enige verschil: in het eerste ge val een luxe doos als verpak king, in het andere geval ge woon een touwtje eromheen. Renault test Ondanks het veelvuldige voet bal gisteravond hebben wy toch ook de „road-test" van de Re- nault-10 nog nauwkeurig ge volgd. Deze maakte een erg be trouwbare indruk: wat goed was aan de wagen was goed, wat niet zo best was niet zo best: nóch het een, nóch het andere werd verdoezeld. Van de oude draaidooos (het pseudo niem van Simon van Collem» hebben wij maar heel weinig gezien. Alleen John Barrymore even in actie als Don Juan an na 1926, en onwillekeurig dach ten wij aan de bekende uitdruk king: „Het beste was toen nog niet goed genoeg". In de rubriek „extra" werd na de draaidoos aandacht besteed aan de voorbereidingen die München treft voor de Olym- sche Spelen in 1972. Knokke festival Het festival in Knokke zeilde elegant tussen de voetbalwed strijden door. Het Belgische team bleek na zijn eerste op treden ook danig te zijn afge takeld, maar de Italianen had den ook niet veel in huis, zo dat een zeer kleine nederlaag tegen België niet zal verras sen. Vanavond komt Nederland tegen Italië uit. Normaal ge sproken (als we niet gehandi capt worden door blessures etc.) moeten we dat kunnen winnen en dan zitten we weer in de finale, tegen Engeland. U moet er ook eens acht op slaan dat de tal en-computer Jan Theys bijna niets in het Duits zegt bij zijn internationale schlager- potpourri. Geen wonder dat de Duitsers boos zijn in Knokke... VOOR AVOE.N 8.00 Nws. 18.15 Act. 19.00 Voor de kinderen. 19.10 Muz. kinderen (gr). 19.30 Nabesch. va BerntFrankrijk. 19.40 staalkaart. 20.0 vragen land Fi Boy's Big Band r i weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Is. en moderne geestelijke koorwerken ipn.). 19.50 Wereldpanorama: buiten- schappen Voetbal 1966: reportages nabesch. van de wedstrijden Hongarije- Portugal. Frankrijk-Mexlco. Chill-Ita- ffÜ Spanje-Argentinië. 21.40 Geest. (gr.). 23.000 Modern Cal vinisme. lez. 23.15 Platennws. 23.55- 24.00 Nws. VOOR DONDERDAG 14 JULI Hilversum 1, 402 m AVRO: 7.00 Nws. 7.10 Ochtendgym. 7.20 Lichte gram .muz. 8.00 Nws. 8.10 Lichte gram.muz. (Om De Groenteman). 8.50 Mor- g. 9.00 Klas. werken van Bel- nponlsten (Gr 9.35 Water- itanden. 9.40 Lichte gram.muz. voor oudere luisteraars. 10.00 Voor de kleu ters. 10.10 Arbeldsvitamenen (gr). Stereo: Kli muz. 14.15 Huish. zaken, praatje. 14.30 Viool en piano: klas. muz. 15.00 Voor Voor de Jeugd. Dochter voor Tony Airtis Christine Curtin—Kaufman, de vrouw van de filmster Tony Curtis heeft het leven geschonken aan een dochter van bijna zeven pond, die Allegra wordt genoemd. Het echtpaar, dat drie jaar ge trouwd is, had al een dochter. Tony Curtis heeft nog twee dochters uit zijn huwelijk met filmster Janet Leigh. Operet- zl VPRO: 11.45 Liederen. 12 10 Levi (opn.). 11.00 Voor de zieken het land. gesprek. 12.27 tuinbouw. 12.30 NCRV: 14.15 Stereo: Metropole NRU/VARA: 9.00 Nws. 9.02 Gei muz.programma. afgewisseld met tlpf act. en losse opmerkingen. (Om 10.0 en 11.00 Nws.). 12.00 Nws. 12.02 Act 12.05 Licht orgelspel. 12.30 Gev. gran met zangsolisten. II uz. 16.00 Nws. 16.02 Ziorro: programma voor tieners. 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.05-18.00 Gev. pla- tenprogramma. GRAMMOFOONPLATEN- PROGRAMMA (Over de 4e lijn) van 18-20 uur religion Alex Campbell. Joe rain id. Foggy ■oily id. Down bij ding-Brazil.Paris Gioco di f< Carste, Finkenwalzi Koor. Vor >Copacabana- Kurt Edelhagen. (Carste) Orkest Hans (Quanz) Gunter Standchen iann Koo Komm in die Gondel (Strauss) Orke; Hans Kht - renade Mary Loü (Winther) Gunter Kallmann ide (Toselli) Orkest Hans Carste. y Lou (Winther) Gunter Kallmann Koor. Funiculi-Funlcula (bew. Schrei) Orkest Hans Carste. It might as well be spring Ike Quebec. Freddie Roach. Milt Hinton. A1 Harewood (Rodgers). A light reprieve (Quebec) id Easy c" t for you yesterday (Rushing) Jim- yoq (Loesser) Id. Eurovisie: Reportage Frankrijk ternationaal jeugdjournaal. 19.15 Van gewest. KRO: 19 35 De an Ivanhoe. TV-film. 20.20 Journaal. KRO: 20.20 22.20 Journaal. The long hot l 22.05-22.10 Journaal.n TV-film. NTS:

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5