Leidse jeugd actief in jeugd vakantiedorp Nog werk in overvloed Studenten in huifkar naar Rusland LUCAS VAN LEYDEN LUCAS VAN LEYDEN Academische examens Wielrijderstunnel Willi, brug NU J - Grote opruiming BULTHUIS WOENSDAG 13 JULI 1966 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 3 71 Univ. benoemingen Wie op het ogenblik langs de Voor- schoterweg in de buurt van het Leid se zwembad de Vliet rüdt, krijgt de indruk dat de bouwvakkers in de week vóór hun vakantie die maan dag begint eens extra op dreef zijn. In nauwelijks twee dagen is op het terrein tussen het zwembad en het nieuwe jeugddorp (dat morgen avond om half acht officieel wordt geopend) een ander dorp verrezen. De bouwvakkers, die dat op hun gewe ten hebben variëren in leeftijd van ca. tien tot veertien jaar. Evenals in voorgaande jaren heeft het Leidse Volkshuis in de vakantietijd een va- kantiebouwdorp voor de jeugd geor ganiseerd. Onder leiding van de heer M. A. de Kort één van de leiders van het Volkshuis kunnen de jon gens en meisjes zich uitleven in het construeren van alle mogelijke en onmogelijke bouwsels. „We zijn bij zonder blij, dat er dit jaar zo ont zettend veel materiaal ter beschik king is gesteld", aldus de heer De Kort, die (waarschijnlijk werd dat begin deze week veroorzaakt door het slechte weer) nog wel enkele jonge bouwvakkertjes aan werk kan hel pen. Op de foto's zijn de jongelui bezig met het bouwen van hun dorp, le naam nog niet hebben (Foto LD/HolVa Uit Utrecht vertrekt morgen een huifkar ..bespannen" met een landbouwtrekker voor een tocht naar Rusland, die ongeveer vijf geyeken zal duren. ITUSSEDERUSSE" feite wordt hiermee het elfde jjktrum van de Utrechtse studen- shvereniging Unitas ingeluid- Dit in Rjvember te houden lustrum staat in teken van de tot standkoming het cultui'ele akkoord tussen bland en Nederland en krijgt als tptto „Tussederusse". Vijf studen- zullen deze tocht meemaken, die In navolging is van tochten in vo- je eeuwen toen linnenkooplieden |t Vriezenveen, de zogenaamde rus- li, een levendige handel met de assen dreven. De reis is tevens be leid om in Rusland „propaganda" lor het lustrum van Unitas te ma- Ce 24-jarige student, de heer Suas- le Lima de Prado spreekt vloeiend issisch en zal als tolk optreden. Na jt vertrek bij de sociëteit „Sympo- In" in Utrecht brengen de studen- lulr' alvorens de Nederlandse grens passeren 's avonds een bezoek aan 15 Irkelo, terwijl vrijdag een ont- hgst in Vriezenveen plaatsvindt. la Osnabrück en Berlijn hoopt het -jJidentengezelschap Leningrad te 'teiken. Aanvankelijk was men van 1 in paarden voor de huifkar te annen, maar de Russische vete- giaire autoriteiten bleken niet be- 2 ld de paarden in hun 'land toe te v. d. WATER heeft ze. De beste merken JUNGRANS, KIENZLE HAARLEMMERSTRAAT 181 Altijd voordelig, 's Maandags gesloten Atletieknieuws Morgenavond (14 juli) houdt de afdeling Leiden van de K.N.A.U. een wedstrijd voor dames en heren CD klassers op de sintelbaan Leidse Hout. Ruim 200 deelnemers hebben voor deze wedstrijd, die om 7.15 zal aanvangen, ingeschreven. De hoofdklasse-competitie, waar in OA. het Leidse „Holland" uitkomt, gaat nog niet van een leien dakje. Wegens een jeugdlandenwedstrijd werd de competitiedag van 26 juni verschoven naar 21 augustus. Ook deze datum blijkt niet geschikt te zijn, zodat de K.N.A.U. besloten heeft op 11 september de derde competitie dag te houden, waarna eerst op 9 ok tober de eindstrijd om het landskam pioenschap zal kunnen plaatsvinden. Bij besluit van Curatoren der Leid se Universiteit zijn benoemd: drs. N. A. van Arkel. voor het tijdvak van 1 juli 1966 tot 1 juli 1967 tot weten schappelijk medewerker in tijdelijke dienst bij de wiskunde; drs. L. G. Ba- rendregt, voor het tijdvak van 1 juli 1966 tot 1 juli 1967 tot wetenschappe lijk medewerker in tijdelijke dienst bij de wiskunde; drs. S. H. Bloember gen, wetenschappelijk ambtenaar in tijdelijke dienst bij de faculteit der rechtsgeleerdheid, m.i.v. 1 juni 1966 tot wetenschappelijk medwerker in vaste dienst bij de faculteit der rechtsgeleerdheid; ir. J. J. Burger, wetenschappelijk medewerker in tij delijke dienst bij de Werkgroep kos mische straling, voor het tijdvak vaar 1 juli 1966 tot 1 juli 1967 wederom in deze functie; drs. L. D. Couprie, we tenschappelijk ambtenaar in tijde lijke dienst bij de kunstgeschiedenis, voor het tijdvak van 1 augustus 1966 tot. 1 augustus 1967 tot. wetenschap pelijk medewerker bij de kunstge schiedenis; dr. G. J. J. A. Delfgaauw m.i.v. 1 aug. 1966 tot wetenschappe lijk hoofdambtenaar in vaste dienst bij de Bibliotheek; dr. P. Floor, we tenschappelijk ambtenaar le klasse in tijdelijke dienst bij de petrologie, mineralogie en kristallografie, m.i.v. 1 april 1966 tot wetenschappelijk me dewerker le klasse in vaste dienst bij de petrologie, mineralogie en kristal lografie; dr. M. N. van der Heyde, wetenschappelijk hoofdambtenaar A in tijdelijke dienst bij de heelkunde, voor het tijdvak 1 mei 1966 tot 1 mei 1967 tot wetenschappelijk hoofdmede werker; de heer H. Knape, arts, we tenschappelijk hoofdambtenaar in tijdelijke dienst bij de anaesthes'olo- gie. m.i.v. 1 jan. 1966 tot wetenschap pelijk hoofdambtenaar in vaste dienst; drs. W. van Laar, weten schappelijk ambtenaar in vaste dienst bij de theoretische biologie, m.i.v. 1 juli 1966 tot wetenschappe lijk ambtenaar 1ste klasse; drs. K. R. Libbenga, voor het tijdvak van 1 sept. 1966 tot 1 sept. 1967 tot weten schappelijk medewerker bij de bota nie; drs. P. H. W. Meij, wetenschap pelijk ambtenaar in tijdelijke d enst bij de geofysica en hydrogeologie, voor het. tijdvak van 1 maart 1966 tot. 1 maart- 1967 tot wetenschappelijk medewerker; dr. A. J. Moolenaar, wetenschappelijk hoofdambtenaar in tijdelijke dienst bij de inwendige ge neeskunde II, voor het tijdvak van 1 mei 1966 tot 1 mei 1967 wederom in deze functie; drs. C. Offringa, we tenschappelijk ambtenaar 1ste klasse in vaste dienst bij de Faculteit der Letteren, m.;.v. 1 sept. 1965 tot we tenschappelijk hoofdmedewerker: drs. P. Provó Kluit, voor het tijdvak van 1 juli 1966 tot 1 juli 1967 tot weten schappelijk ambtenaar bij de orga nische chemie; drs. B. N. Swanen- burg, wetenschappelijk medewerker in tijdelijke dienst bij de werkgroep kos mische straling, voor hel tijdvak 1 juli 1966 tot 1 juli 1967 wederom in deze functie; drs. A. H. Sijmons, voor het tijdvak van 1 juli 1966 tot 1 juli 1967 tot wetenschappelijk ambtenaar 1ste klasse bij de Bibliotheek; drs. J. G. Vredenbregt. voor het. tijdvak van 1 mei 1966 tot 1 mei 1967 tot weten schappelijk medewerker 1ste klasse bij de culturele antropologie; drs. C. de Vreugd voor het tijdvak van 1 juli 1966 tot 1 juli 1967 tot weten- schrropelijk medewerker bij de wis kunde. Milde straf f250,- boete De Haagse politierechter vond het i een milde straf welke de officier van Justitie eiste tegen een 48-jarige huisvrouw uit Leiden, die terecht stond wegens winkeldiefstallen. Ze had een stevige slag geslagen, al probeerde de vrouw zulks wel te verkleinen. Daardoor werd de officier nog bo zer. want hij vond dat verdachte kennelijk op de diefstallen was uit gegaan. De eis luidde f 250.- boete en voor waardelijk een maand gevangenis straf. De rechter veroordeelde ver dachte comform de eis. Kabinetswijziging in Saigon (Art verten tie) Premier Ngoejen Cao Ky van Zuid-Vietnam heeft een aantal wij zigingen in zijn kabinet aangebracht. Vier nieuwe ministers doen hun in trede. De overige wijzigingen betref fen herverdeling van een aantal por tefeuilles. De premier heeft een twee de vice-premier aangesteld naast ge neraal Hoe Co, de minister van De fensie. De kabinetswijzigingen worden ge zien als een poging de regering te versterken na een recente golf van boeddhistisch verzet. De nieuwe vice- premier is een burger. Henry Ehinant in Rotterdam Aan boord „J. Henry Dunant", j varende van Aalsmeer naar Rotter dam, 12 juli Omstreeks half ncg.*~ vanochtend vertrok de „J. Henry Dunant" I het hospitaalschip van het' Rode I Kruis, waarmee ruim zeventig lang- I durig zieken uit Leiden en omge- I ving een week op vakantie zijn uit Aalsmeer. i De meest-e gasten lagen toen al I weer prinsheerlijk gewassen en ge schoren te genieten van het steeds j veranderende uitzicht. Vandaag reis- I de een fotograaf mee op het schip. Iedere gast krijgt namelijk een foto. I Een hoogtepunt is elke dag weer het j middagmaal. Hoe beter de gasten I zich thuis gaan voelen hoe meer er j wordt gegeten. Als er dan een kok is, J die een eerste klas vakman is en er genoeg eten is voor twee boten, kan I men zich voorstellen dat elk maal een feestmaal wordt. Bij de Van Brienenoordbrug kon men getuige I zijn van een prachtig staaltje van bruggebouw. Een steeds terugkerend evenement is het lottospel, dat de j laatste jaren bijna als een soort tra- I ditie door broeder Van der Kraan in de middaguren wordt geleid. De spanning die broeder Van der Kraan in dit spel weet te brengen is heel groot, en de gasten hebben er veel plezier mee. Dit keer was het lotto spel gebaseerd op de Tour de France. De mooie prijzen, die door helpers en helpsters uit Leiden en omgeving I voor dit spel beschikbaar werden ge- I steld, maken het geheel tot een zeer feestelijk onderdeel van de boottocht. I In Rotterdam gaf de havendienst i een zeer interessante spuitdemon- I stratie. Met vier stralen spoot deze I boot in korte tijd een flinke hoeveel heid water op. Meisjes van het Montfoort-college gaven op de zalen i Israëlische dansen ten beste. Na deze dansen boden de charmante jonge dames geschenken aan, die op dit College met de hand werden ver vaardigd. De dagsluiting betekende 's avonds het einde van een zeer ge slaagde dag. Via glasplaat in keuken gevallen Tijdens het. ophangen van de was j is gistenniddag de 54-jarige mevrouw j J. Hollebeek, wonende aan de Lam mermarkt, uitgegleden. Bij de val viel zij door een glasplaat en kwam in een enkele meters lager gelegen keukent je van een verfhandel terecht. De vrouw liep bij deze val ontvel lingen aan handen en benen op. Weer een inbraak OPRUIMT wil dat zeggen: 14 dagen KORTINGEN van 20 tot 50%. op het UNIEKE L. v. L. assortiment verzilvei'de voorwerpen. NU koopt U de exclusieve geschenken nóg voordeliger. NU zyn de verfijnde L. v. L. creaties in ieders bereik. Ervaar zelf, dat een opruiming bij LUCAS VAN LEYDEN een belevenis is. in 't smalste pand van Leiden Nieuwe Rijn 4 Telefoon 42350 In een huis aan de Oegstgeester Rijngeesterstraatweg is dezer dagen ingebroken, wanneer dit precies is ge beurd kan niet worden vastgesteld daar de bewoners afwezig zijn. Er wordt niets vermist, voor zover men dat heeft kunnen nagaan. Het is j heel goed mogelijk dat deze uitbraak j in verband staat met die. die eer- I gisteren is gebeurd. De politie heeft I de zaak in onderzoek. Loonregeling Sociale Werkplaats Verleden week las ik dat er weer een sociale werkplaats geopend is; op zichzelf een heel mooie instelling, want het is van groot belang dat een gehandicapte werk heeft. Maar wat ook van zeer groot be lang is, is het loon. In de Eerste en Tweede Kamer spreken ze veel over minder bedeelden. Deze dagen kreeg ik een bondskrantje in handen van het C.N.V., „De Schakel" van februari '66. Daar staat ook al zo iets moois in, alleen theorie. Daar werd o.a. verklaard, dat het loon is ver hoogd van f. 104.50 p. w. tot f. 114. per week bruto. Dat kan men volgens mij niet schrijven, want elk geval ligt anders. Als men geen invaliditeits- rente krijgt, ligt de zaak helemaal hopeloos. Als men in een Sociale Werkplaats werkt, is het loon vanaf f. 2.25 per uur bruto, dat is f. 101.25 j bruto en geen f. 114.p. w. Netto hield ik over f87.69, ik ben gehuwd en heb 3 kinderen. Van de Bijstandswet is geen cent los te krijgen. Elk kwar taal kan men van de werkmeester punten krijgen, b.v. als hij 15 punten geeft, is het loon f. 2.52 per uur, enz. Als men aan het begin van het kwar taal geplaatst wordt, heeft men pech. Men moet schuld maken en komt er niet meer boven op. Want uiteinde lijk ligt het loon altijd 5% onder het vrije bedrijf, minimum inkomsten f120.Voor hen die werken in een j Sociale Werkplaats bestaat geen wel vaart. Daar komt nog bij dat zij vaak extra uitgaven hebben o.a. voor een pedicure (f.4.50 per behandeling). Het wordt tijd dat aan deze cate gorie extra aandacht wordt besteed, want het begrip „welvaartsstaat" is beslist op hen niet van toepassing! Hoogachtend, E. J. KERKHOVEN, Dorpsstraat 251, Hazerswoude. Aan de Leidse Universiteit zijn ge slaagd voor het kand. ex. Ned. recht de heren: J. J. H. M. Aerden (Roo sendaal), F. J. F. M. De Neree tot Babberich (Babberich), J. van den Ban (Rotterdam». kand. ex. nat. studier. de heer J. M. J. Mauer (Den Haag), kand. ex. Ned. recht mej. M. F. de Boer (Deventer) de heer J. M. Bosnak (Rotterdam», kand. ex. fis caal recht de heer E. H. Broekhui zen (Den Haag.» kand. ex. Not. stu dier. mej. M. R. van Haersma Bu- ma (Den Haag», kand. ex. Ned. recht mej. M. Buijs (Rotterdam) de heer A. P. Ti. Bjjlsma (Den Haag), de heer C. E. Cathalina (Noordwij- kerhout». kand. ex. notariële studier. de heer B Th. Derogee (Den Haag), kand. ex. Ned. recht de heren B. Din- gemans (Gorinchem». J. T. Dirkse (Enschede» A. J. T. Dörenberg. Voor burg). Mej. M. Droste (Overveen) de heer Th. van Duyne (Leiden), mej. J. A. M. Duijsters (Den Haag», mej. J. G. Eggink (Den Haag), kand. ex. fiscaal recht de heer R. Eikerbout (Wassenaar), kand. ex. Ned. recht de heren R. J. M. Emmelkamp (Uit hoorn), J. C. Essen (Leiden), mej. M. Failé (Beverwijk), de heren: E. P. von Bracken Fock (Apeldoorn), M. M. van der Gaag (Leiden), G. J. J. Goetheer (Voorburg). F. de Haas (Goes), mej. A. P. R. Heiwig (Den Haag), de heer R. Hissink (Haar lem), kand. ex. not. studier. mej. L. Y. J. Kang-You (Paramaribo), kand. ex. Ned. recht mej. C. F. H. M. Hogenhuis (Venlo), de heren M. I. 't Hooft (Zwolle). H. P. H I. Visser 't Hooft (Velp>, C. J. M. Jansen (Rotterdam), kand. ex. fiscale stu dier. de heer G. H. Jansen (Til burg). kand. ex. Ned. recht de heer R. J. E. de Jonge (Rotterdam), mej. L. W, A. P. v. d. Kaay (Den Haag), de heren J. M. van Kempen (Bre da). A. J. van Kinderen (Schiedam), mej'. W. A. Koch (Den Haag), mej. M. E. v. d. Koogh (Velsen-noord), de heren P. J. Kuyper Bloemen- daal), K. L. Lelyveld (Dieren), mej. S. M. Leenhouts (Den Haag), kand. ex. fisc. recht de heer T. J. Matthljs- sen (Enschede), kand. ex. Ned. recht mej C. Meester (Den Haag), de he ren J. D. M. Melchers (Aerdenhout». A. Y. v. d. Meulen (Wassenaar), kand. ex. not. studier. de heren J. G. Millenaar (Den Haag), N. J. Moo- nen (Leiden), kand. ex. fic. studier. de heer H. H. v. d. Neut (Utrecht), kand. ex. Ned. recht mej. C. M. P. v. Noort (Leiden), de heer J. W. Nou- huys (Arnhem), mej. J. A. M. L. Ol- gers (Haren), mej. M. C. Onderwa ter (Monster», kand. ex. fic. recht de heer O B. Onnes (Arnhem), kand. ex Ned. recht de heer J. J. C. Ouwerkerk (Wassenaar), kand. ex. not. studier. de heer H. A. P. Over toom (Nootdorp), kand. ex. Ned. recht de heer M. A. Peterhans (Den Haag), mej. M. F. V. Pleysier (Rot terdam). kand. ex. fisc. recht de heer C. van Raad 'Den Haag), kand. ex. Ned. recht de heer A. F. C. M. Redegeld (Den Haag), mej. L. van Rongen (Santpoort), de heren J. H. W. Rullman (Leiderdorp), R. H. H. Rutten (IJmuiden), kand. ex. bot. studier. de heer E. C. J. v. Schaick (Leiderdorp), kand. ex. Ned. recht mej. J. F. J. G. van Schaik (Den Haag), kand. ex. fisc. recht de heer J. M. Schellekans (Nijmegen), kand. ex. Ned. recht de heer C. G. Schol- tens (Leiden», kand. ex. not. studier. de heer W. Smit (Den Haag), kand. ex. Ned. recht mej. E. M. Soer (Rot terdam), de heer G. J. W. Steen- hoff (Utrecht), kand. ex. not. stu dier. de heer R. H. de Vos van Steenwijk Wassenaar kand. ex. Ned. recht de heren A. Stemerdink (St. Michielsgestel), E. P. R. Sutorius (Rotterdam), J. J. H. Suyver (Arn hem). kand. ex. not. studier. mej. M. Thiebout, (Rotterdam), kand. ex.Ned. recht de heer L. J. Tonino (Delft),, kand. ex. fisc. recht de heren W. Th. A. M. Verheggen (Stevensbeek)D. Vcrenl-olt (Glasseternijveem. kand. I ex. Ned recht de heer M. E. H. Vor- feld Oegstgeestkand. ex. not. studier. de heer R. A. Vornis (Lei den). kand. ex. Ned. recht de heer J. C. Waaijers (Den Haag», mej. M. A. G, Welschen (Den Haag), de heer P. J. M. van Wersch (Kerkra- ,de>. kand. ex. not. studier, de heer J. F. N. Winkel (Curaqao», kand. ex. fisc. recht de heer J. Wisse (Voor schoten). kand. ex. Ned. recht de heer C. G. A van Wyk «Haarlem', kand. ex. not. studier. de heer J. M. A. A. M. van Zaal Zoeterwoude kand. ex. Ned. recht de heer A. J. M. Zuijdwijk (Den Haag), doet. ex. II gen. mej. K. E. van Bodegraven (Rotterdam', mej. I. Kooi) 'Rotter dam). mej. M. M. Mooy (Zaandam», de heren: G. J. Bruining (Leiden, R. Jans (Den Haag), Ph. F. Meijer (Katwijk aan Zee'. A. Th. van Oos- terom (Rotterdam). E. D. Wolff (Wassenaar», semi-artsenex. mej. J. j Smeulers (Leiden), de heren: R. F. j Brenkman (Warmond), H. J. C. M. Plasman (Leiden), A. R. van Weis- senburch (Suriname), J. Zandvoort (Leiden», artsex. mej. W. E. Nanning (Leiden), mej. G. S. Rietkerk (Lis- se), de heer R. A, J. Hallot (Meise- België), kand. ex. II geneeskunde de dames J- M. Burggraaf (Den Haag) A. F. Drent (Amsterdam), M. J. T. Hiltermann (Hilversum), C. de Lat- houder 'Den Haag), B. C. Lankamp- van Moolenbroek (Oegstgeest), H. Snijders (Rotterdam), J. H. J. Zwets (Den Haag), en de heren B. J. ear lier (Cap. a. d. IJssel), J. Dijkema (Beekbergen), J. L. Emanuel (Leid- schendam), D. L. de Gier (Den Haag», W. K. Gjosund (Zuid-Afri- ka), H. M. M. M. Groothuis (Voor hout) S. A. Kluchert (Rotterdam), S. G. Lange (Wassenaar), J. Leeu wenburg (Strijden), J. M. J. P. v. d. Linden (Oegstgeest <cum laude», B. C. Mels (Rotterdam), B. P. F. Min- ken (Den Haag), E. M. Noordyk (Den Haag), M. Ouwehand <Doe- tinchem), G. B. Schmidt (Leiden), P. A. Schreuder (Voorburg), D. Se wing (Rotterdam), E. B. J. M. Stie- kema, (Leiden) C. D. P. Thieme (Voorburg), J. Toorman (Den Haag, M. Verhage (Leidschendam). (Advertentie) VERZET BOUCLÉ van 22.50 voor 14,90 SUPER BOUCLÉ van 26.— voor 17,90 SMYRNA-KARPETTEN 140 x180. 170 x 240. 200 x 300. 230x315. NU 83.90 NU 134,90 NU 189,— NU 238,— SMYRNA-KARPETTEN 200 x 300 268,— 230 x 320 328,— 250 x 350 418,— COUPONS TRAPLOPER COUPONS GORDIJNSTOF COUPONS TAPIJT COUPONS JABO-TAPIJT Diverse FAUTEUILS. BANKEN en TAFELS 10% - 30% korting BOTERMARKT 23 BURGERLIJKE STAND LELDEN M. Oudshoorn Marcel Johannes Wilhelmus i Cornells Nlcolaas, Met ingang van gisteren is de wielrijders tunnel bij de Wilhelminabrug voor wielrijders en bromfietsers, die uit de richting Leiderdorp ko men, opengesteld. Met deze openstelling komt het gevaarlijke oversteken van de drukke ver keersweg te vervallen. Nu het in de bedoeling van het Leidse College van B. en W. ligt om de Hoge Rijndijk tussen Wilhelmina- en Utrecht- sebrug als voorrangsweg aan te wijzen over enkele dagen zullen de waarschuwingsborden worden geplaatst is het beslist noodzakelijk, dat uit veiligheidsoverwegingen van deze tunnel gebruik wordt gemaakt. Het wielrijdersverkeer uit de richting stad blijft ook nu over de Wil helminabrug geleid. (Foto LD, Holvast) H. Dool; Assia oertïna, ar van f. F. Rüben en G. gelaar; Teunls Johannens, i_H. M. Priem; Cornelia, dr C. Schone veld; en P. H. Peeters; A'^rtine dr van A. E. van der Voet en S. M. Vallentgoed; Rudolf Johannes Fran- clscus, zn van G. W. Steenvoorden en C. C. RewUk. OVERLEDEN: T. Langezaal, 58 Jaar. man; T. mberg, 96 rag; A Klljn. Jong. 57 Jaar. rr Uit schommel gevallen In de speeltuin aan de Anna van Saksenstraat is gistermiddag de 9- jarige Willy Rijnsburger uit een schommel gevallen. Het meisje, dat schaafwonden aan gezicht en han den opliep en klaagde over hoofdpijn, is door de E.H.D. naar het Diacones- senhuis overgebracht. Aan de Rijksuniversiteit in Utrecht is geslaagd voor het doct.ex. tandheelkunde de heer A. H. Visser in Leiden. Aan de Tech. Hogeschool in Eindhoven is geslaagd voor het prop.ex. in de afdeling scheikundige technologie de heer A. W. F, David in Leiden

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 3