SPORT Tweede Zweed voor Feijenoord KRANTEN BEZORGER Contact arts-patiënt na het bad hamol apresol Scherpe uitval van generaal Nasoetion Omdat de Isomat-Rapid helemaal automatisch is! GEEN WINST VOOR DE ZIJL EN LZC Swift klimt naar tweede plaats WILLYS DAGBOEK VRIJDAG 8 JULI 1966 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 11 Promotie in Amsterdam op proefschrift over Aan de Vrije Universiteit in Am sterdam is vandaag drs. J. Winkler Prins uit Amsterdag tot doctor in de sociale wetenschappen gepromo veerd. Promotor was prof. dr. G. Kuiper Hzn. Zijn proefschrift is getiteld: „Huisarts en patiënt een imperisch sociologisch onderzoek naar het verband tussen maat schappelijk bindingen van pa tiënten en hun beeld over de huis arts". Door middel van, op verschillende plaatsen in ons land gehouden vraaggesprekken met patiënten werd onderzocht, welke betekenis de patiënt toekent aan de persoonlijke elementen in het contact tussen huisarts en patiënt. Ziet men hem vooral als een „monteur voor het lichaam" of hecht men grote bete kenis aan een warm - m enselij k en tegemoetkomend optreden? Een ander onderzocht facet in het beeld over de huisarts betrof de vraag in hoeverre de Nederlandse patiënt van de huisdokter deskun digen verwacht op allerlei gebie den, waarvoor gedurende de me dische opleiding tot geneesheer tot op heden nog nauwelijks in wordt voorzien. Men denke hierbij b.v. aan huwelijksmoeilijkheden, opvoediings- blemen, geloofsmoeilij kheden, vra gen betreffende de geboorteregeling e.d. Hoewel de opzet van het onderzoek niet toeliet om de verkregen resul taten te zien als de gemiddelde me ning van de gehele Nederlandse be volking, bleek meer dan de helft van de ondervraagde personen vooral aan de persoonlijke kwaliteiten van de huisarts grote betekenis toe te kennen. Over het algemeen bleek het beeld over de huisarts ten plattelande niet te verschillen van dat van gro- te-stadbewoners. Stroom marokkaneii Chaotische j toestand in J Utrecht (Van onze Utrechtse correspondent) Het gemeentebestuur van Utrecht heeft de minister van Justitie ver zocht om bij het toelatingsbeleid on der ogen te zien, dat de onbegrens de stroom van vooral Marokkanen de gemeente voor onoplosbare pro- <Qii blemen stelt. Er wordt om maatre- R' gelen op korte termijn gevraagd, daar de toestand in Utrecht chao tisch dreigt te worden. Wethouder A. B. G. van Koningsburggen heeft tij dens de raadsvergadering op 2 mei de raad gewaarschuwd voor de on houdbare situatie. Door de onstuit bare stroom buitenlanders is er geen controle meer mogelijk op verschei dene maatregelen en voorschriften. Vrouw in arrest na dood baby (Van onze Venlose correspondent) De Rijkspolitie heeft in het Noord limburgse plaatsje Velden een 40- jarige weduwe gearresteerd. De vrouw had de stoffelijke resten van Keen pasgeboren kind, een Jongetje, in een oude kleerkast in haar huis ver stopt. De vrouw is afkomstig uit Nieuw-Guinea en sedert een Jaar of Ntwee weduwe. Haar man overleed op 78-jarige leeftijd. De vrouw heeft vier zoons, waarvan de jongste 6 Jaar is. zy is ontzet uit de ouderlijke macht, 'ij De geboorte van het onwettige kind 'li heeft de vrouw zelfs voor haar huis- ilt genoten (een gehuwde zuster woont namelijk bij haar in) verborgen we- ten tehouden. Na de geboorte heeft «i de vrouw het kind in een boodschap- pentas gedaan om het naar ze nrf zegt over te brengen naar een familielid. Tijdens het vervoer zou de baby zijn gestikt. Advertentie In boerengezinnen beklemtoont men relatief vaak de technisohe kwalitei ten van de huisarts, aan de per soonlijke band tussen de huisarts en zijn patiënt hecht men er minder betekenis. Vrouwen geven vaker dan man nen de voorkeur aan de persoonlijke kwaliteiten van de ideale huisarts. Ook lezen zij vaker dan mannen li teratuur op medisch gebied. Mensen, die kruidenartsen, mag netiseurs e.d. bezoeken, bleken over het algemeen van de huisarts her zelfde beeld te hebben als degenen die dat niet doen. Tenslotte bleek nergens uit het onderzoek dat ziekenfondsleden in de persoonlijke zorg en aandacht van de huisarts tekort komen. Uit niets blijkt dat ziekenfondsleden meer kritiek op de dokter hebben of va ker de voorkeur zouden geven aan persoonlijke kwaliteiten: een warm en tegemoettredend gedrag van de huisarts. Ook zien zjj de huisarts niet vaker dan anderen als iemand die maar weinig betrokken ls by het wel en wee van zijn patiënten. Geheime serie kernproeven in de Sowjet-Unie De Sowjet-Unie heeft gisteren op de ontwapeningsconferentie in Ge- nève een internationale conferentie voorgesteld waar men een conven tie zou moeten opstellen waarbij het gebruik van kernwapens wordt ver boden. De sowjetrusfllsche afgevaar digde oppere voorts een oproep te richten tot de kernmogendheden zich te verplichten niet als eerste tot gebruik van kernwapens te besluiten. Dit zou volgens hem een inleiding tot de genoemde conventie kunnen zijn. De Sowjet-Unie is bereid aan een dergelijke overeenkomst deel te De Amerikaanse afgevaardigde Foster beschuldigde de Sowjet-Unie van het houden van een serie on dergrondse kernproeven zonder dit bekend te maken. Foster deed dit tij dens een uitvoerig debat over onder grondse kernproeven, waarbij de Rus Rotsjtsjln had gesproken van de ene serie Amerikaanse ondergrondse kernproeven na de andere. „De Amerikaanse regering heeft deze proefnemingen nodig om de ontwik keling van haar bewapening te kun nen voortzetten", aldus Foster. De Indonesische generaal Nasoe tion, die voorzitter was van de pas geëindigde zitting van het volkscon gres ,is gisteren tekeergegaan tegen leiders wier daden niet in overeen stemming zjjn met hun woorden. De generaal sprak op een bijeenkomst van honderdduizenden mohammeda nen op het grote Banteng-plein in Djakarta ter viering van de geboor tedag van de profeet Mohammed- Leiders moesten, als Mohammed, hun ondergeschikten raadplegen en niet alleen maar bevelen uitdelen en besluiten uitvaardigen. De menig te reageerde enthousiast op zijn woorden. „Lang leve Nasoetion", zo daverde het over het plein. Wanneer president Soekarno er niet in slaagt de bedoeling te begrij pen van een „ampera'-kabinet dat verlichting moet brengen in het lijden van het volk, is het beter dat hij aftreedt, zo verklaarde de voor- Mohammed Hatta woensdag. Een dergelijk kabinet is volgens hem een absolute noodzak voor het overwin nen van de huidige economische spaar plezierigmet met gratis waardezegels van 15 en 25 ct. vraag vooral om de DUET-spaarkaart Na de tweede ronde van het IBM- toernooi (meestergroep) luide de stand: 1. Scholl 3 pnt; 2. Enevoldsen 2% pnt; 3/4. Dueckstein en Ghitescu 2 punten. DUIVENSPORT Leidse Postduiven Club Wed vlucht vanaf Corbeil. Eerste duif 12.27.47. Uitslag: 1, 10. Van Dijk/Van der Hoagt; 2. Bink/Van der IJssel; 3. 5, 6. W. v .d. Nieuwendijk; 4. F. Sloos; 7. P. Langhout; 8. L. v. d. Nieuwendijk; 9. J. van Alphen sr. moeilijkheden, speciaal die welke „wij in onze maag voelen". De zitting van het volkscongres heeft de Indonesische regering on geveer 290.000 gulden gekost. De bij eenkomst ,die 15 dagen heeft ge duurd en waaraan enkele honder den afgevaardigden deelnamen, werd woensdag in aanwezigheid van pres. Soekarno gesloten. Duizend personen zijn dakloos ge worden en veertig winkels verwoest door een brand, die in Manggarat, bij Djakarta, heeft gewoed. Ook honderden tonnen rijst zijn verloren gegaan Waarom kan iedereen nu perfect fotograferen U stelt de afstand in en verder doet de camera a-l-l-e-s. Er kan niets mislukken - U kunt zó afdrukken. Zodoende kunt U alle aandacht besteden aan het onderwerp. Dat maakt fotograferen fijner... dat maakt Uw foto's mooier en interessanter. AGFA-GEVAERT John Surtees, de 32-jarige oud- wereldkampioen der coureurs die twee weken geleden met Ferrari heeft gebroken, zal voor de rest van het seizoen voor de Engels-Italiaanse Cooper-Maserati renstal uitkomen. Zondag j.l. reed Surtees in de Franse Grand Prix op het circuit van Reims al voor Cooper-Maserati. Een Italiaanse equipe heeft giste ren op het concours hippique in Aken een estafette-springconcours gewonnen. Een internationale equipe, die bestond uit de Nederlanders An- toon Ebben, de Roemeen Pinicio en de Braziliaan Nelson Pessoa, werd tweede. In een ander internationaal nummer, een jachtspringconcours, werd Ebben met Kairouan en de Argentijn Hugo Arrambide die Chim- bote bereed ex aequo tweede. WATERPOLOCOMPETITIE (Van onze waterpolomedewerker) LZC heeft gisteravond in de eer ste klasse B van de waterpolocompe titie van de KNZB opnieuw met een nederlaag genoegen moeten nemen. De Leidenaarg gingen in de uitwed strijd tegen het vooral In eigen wa ter sterke Nereu® in Zaandijk kans loos ten onder: 41 (10, 10, 1_1, 10). Jan Sikma opende in de eerste periode voor Nereus de score (10) en toen daarna LZC-doelman Nico van Sittert door scheidsrechter Van der Velde naar de kant werd ver wezen, duurde het niet lang voordat Hans Stam de tweede Zaanse tref fer liet aantekenen De gevaarlijke Ton Stam maakte in het begin van de derde speeltijd aan alle onzeker heid een einde. Uit een numerieke meerderheid verkleinde Roland Koe- doder kort voor de laatste wisse ling de Leidse achterstand tot 31 maar in de slotfase bepaalde Ton Stam de Zaanse zege op 4—1. Ook De Zijl bracht het gis teravond in de tweede klasse A niet tot een overwinning. De Leide- naars konden in De Vliet het sterke Alkmaarse DAW niet van de zege en het kampioenschap afhouden: 3—6 (0—1, 0—0, 1—3, 2—2). Zonder Hans van der Moolen en doelman Ton Plezier Loek van Kampen verdedigde het Leidse doel is De Zijl er niet in geslaagd tegen DAW voor een verrassing te zorgen. De Alkmaarders namen door Bob van Bekkum de leiding (0—1), r toen daarna scheidsrechter Buis dezelfde speler en zijn ploeg- makker Nachtegaal uit het water stuurde, kwam de Leidse gelijk- maker tot stand: 42. Na dat doel punt van Wim Bergman sloeg DAW echter hard toe. Hans en Bob (2) van Bekkum beslisten in de derde periode de strijd (14). In het laatste gedeelte zorgden Bergman (2) en Bob van Bekkum (2) voor de eindstand. In de tweede klasse B heeft De Gouwe de Alphense Zwemclub een handje geholpen door in Waddinx- veen het Amsterdamse De Dolfijn en puntenverdeling af te dwingen (22) waardoor de Alphenaren weer alleen de ranglijst aanvoeren- De tussenstanden waren: 11, 11, 0—0, 0—0. Eef Overdam en Piet de Graaf namen de Veense doelpunten voor hun rekening Toernooi Het uitgestelde waterpolotoernooi van AZC ter gelegenheid van 't 40- jarig bestaan heeft onverwacht een zege opgeleverd voor de organiseren de Alphense vereniging. De Alphe naren, die door een doelpunt van Gerard de Leeuw in de eerste wed strijd met 10 over het Haarlemse DWR zegevierden en daarna met het Schiedamse SZC geen moeite hadden (8—1), versloegen in de fi nale het gerenommeerde Rotterdam na veel spanning (43). Bij de rust hadden de Maasstedelingen nog met 12 de leiding. De Leeuw (3) en Verhagen scoorden de AZC-doelpun- ten. De uitslagen waren: AZC —DWR 1—0; Rotterdam—SZC 3—1, AZCSZC 81RotterdamDWR 5—2; DWR—SZC 5—0; AZC—Rot terdam 43. Moeder Janssen: Ik had het verwacht (Van onze correspondent) De telefoon van huize Janssen in Nootdorp heeft gisteren na half vier bijna niet meer gezwegen. Iedereen wil de familie van Hol lands nieuwste gele-trui-drager fe liciteren en burgemeester Schol- vinck kreeg herhaaldelijk de inge- sprektoon te horen. Toch blijft de moeder van Jan Janssen er vry nuchter onder: „Ja, ik had wel ver wacht, dat hij die gele trui zou pakken. Jan fietste zo constant, vooral de laatste dagen en maan dagavond had hij al aan de tele foon gezegd, dat hy het zou pro beren". Of hjj nu de Tour gaat winnen? „Ach aan winnen durven we niet te denken, meneer, maar Jan heeft wel gezegd, dat het morgen de be slissende dag gaat worden. Als ik 'm na vrydag nog heb, vertelde hy, kan ik de Tour winnen, want voor de tijdrit is hy niet bang. „Niettemin verwacht men ook in de Pinses Beatrixstraat, dat Pou- lidor en Anquetil nog wel terug zullen komen. Maar winst of niet Jan zal in ieder geval by de eerste vyf eindigen, daarvan is men in Nootdorp zeker. Uitkering NSF Het bestuur van de Nederlandse Sport-Federatie heeft voor de eerste keer in 1966 gelden uit de Sporttoto beschikbaar gesteld voor een aantal sportaccommodaties, tot een totaal bedrag van f. 502.500. Van dit bedrag van ruim een half miljoen is f. 162.500 bestemd voor accommodaties van 29 sportverenigingen in den lande, a fonds perdu te verstrekken. Het resterende bedrag ad f. 340.000 is toegekend ten behoeve van de bouw van drie sporthallen, voor verbete ring van een sportzaal en voor de bouw van een vijftal vliegtuighangars f. 215.000, hiervan is a fonds perdu uitgekeerd, terwijl de overige gelden (f. 125.000) als renteloos voorschot beschikbaar zijn gesteld. AVONDZESDAAGSE Egon Steuer, een Tsjechisch bouw kundig ingenieur, wordt met ingang van september of oktober trainer- coach van de Nederlandse basketball- bond. Momenteel is Egon Steuer nog trainer van de Tsjechische eredivisie club Slovan Bratislava. Het bestuur van de Koninklijke Nederlandse Hockey Bond heeft tot directeur van het bondsapparaat be noemd de heer P. J. Duinker in Rijs- wyk Z.-H. van vandaag 2 De 23-jarige voetballer Ove Kindvall gaat naar Feijenoord. De Zweed heeft eindelijk een aanbod gekregen dat hij aanvaardbaar vindt. Sinds vorig jaar heeft de slanke Kindvall heel wat voor stellen gekregen van buitenlandse clubs, vooral Zwitserse. Maar Ove weet wat hij waard is en heeft te kennen gegeven dat hij niet van plan was voor minder dan 250.000 kronen (ongeveer 357.500 gulden) naar het buitenland te gaan. Dat geeft wel een indruk van het bedrag dat de Rotterdamse club voor hem betaald moet hebben. Iets wat er wel op duidt dat Ove Kindvall een succes zal worden ls dat hy met Harry Bild zal sa men spelen. Diet twee kennen elkaar al jaren. In 1963 speelden ze in Norrköping, de ploeg, die toen kam pioen van Zweden werd. Toen was Bild rechtsbinnen en Kindvall mid- voor. Harry Bild, die in Zweden vakan tie houdt, vertelde daar over Felje- noords belangstelling voor een mid- voor ter vervanging van Piet Krui- ver. HU zei dat zyn club een hele boel wilde betalen voor een doelpun tenmaker. Toen de naam van Kind vall viel, wees Bild erop dat de transactie zijn zaak niet was. Wel voegde hij eraan toe dat iedereen wist van de twee doelpunten die Kindvall tegen Brazilië heeft ge maakt. „De club heeft een voorhoedespe ler nodig die met mij kan aanval len. Kindvall en ik hebben al eens samen gespeeld, maar ik ga hem niet aannemen", zei Bild toen. Maar nu het er toch van gekomen ls, is Bild biy dat hij zyn vroegere collega te rug ziet. Ove Kindvall is op 16 mei 1943 ge boren, en heeft acht keer in het na tionale elftal gespeeld. Hij begon op de voorgrond te tre den in de herfst van 1962, toen hij in het Europese bekertournooi tegen Partizanl uit Tirana en tegen Ben- fica speelde. Toen Harry Bild aan Ziirich werd verkocht verving Kindvall hem als j rechtsbinnen. In zijn eerste drie sei zoenen maakte hU in de eerste di visie, in 22 wedstrijden, 14, 19 en 17 doelpunnten. Dit jaar staat hij, na negen wedstrijden boven aan de topscores lijst met acht doelpunten. Ove Kindvall is tenger gebouwd. 1.75 lang, en weegt 133 pond. Hij wil nog een pond of zes aankomen, wat niet tot de onmogelijkheden be hoort bij de zware training die hij tegemoet gaat. Kindvall is niet bijzonder snel als hij 100 meter moet lopen, maar start zeer snel. Hij heeft er slag van pre cies daar te zijn waar de bal komt. Hij weet de stand van zaken bij het doel in een oogopslag op te nemen, misschien omdat hy een paar jaar geleden doelman by handbal was. zyn doelpunten-techniek heeft hy verbeterd met behulp van Gunnar Nordahl, de vroegere doelpunten- virtuoos in het Italiaanse voetbal die Norrköping traint. Kindvall is sinds Pinksteren ge trouwd, het paar zal hun pas inge richte huis moeten verwisselen voor een flat in Rotterdam. (Van onze wielermedewerker) De „revolutie" van Swift in de in ternationale Avondzesdaagse is mis lukt. De Leidenaars deden gister avond in Leidschendam tijdens de vierde etappe tevergeefs een greep naar de macht. De sterke Joop Zoetemelk, de snel le Cock van der Hulst en de actieve Ton van der Valk gingen wel keer- op-keer in de slag met de „B"-ryder Jac. Beun Piet Bregman had na een val de strijd moeten staken maar onder aanvoering van Gaby Minneboo, Leen Poortvliet en Jan Burik sloeg Delta alle aanvallen op haar eerste positie in het ploegen- klassement gedecideerd af. Na 30 kilometer Bregman (Bent huizen), Duiker (Beverwyk) en Krijgsman (Den Haag) hadden door een val de strijd moeten staken forceerde Joop Zoetemelk de beslis sende slag. De Rypweteringer kreeg spoedig gezelschap van Kroon, Saintz Poortvliet en Van der Valk en dat vyftal renners bouwde een ruime voorsprong op. De In Leiden stude rende Jac. Beun zette met Rudi Lle- brechts, Cock van der Hulst, Gaby Minneboo en Barnard Gaillette een achtervolging in en twaalf ronden voor het einde kwam de aansluiting vooraan tot stand. Vanaf dat ogen blik heeft Swift tevergeefs getracht om de overwinning veilig te stellen. De nog frisse Gaby Minneboo „Ik kon immers niet al te veel kop doen. want m'n makkers zaten achterin boekte in de sprint zyn tiende zege van dit seizoen. Achter Liebrechts ging Zoetemelk als derde over de streep. De Hagenaar Edward Kroon ein digde in een groepje achtervolgers als achtste en nam daardoor de lei derstrui van Jan Serpentl over. De lange Beverwyker heeft in het alge meen klassement echter slechts één punt achterstand. Cock van der Hulst nog niet kansloos. Uitslag 1. G. Minneboo (Delta), de 80 km In 1 uur. 54 min. en 10 sec.; 2. R. Liebrechts (Coureur); 3. J. Zoete- Richard Kasten ronde verder Voor het internationale tennis toernooi. dat deze week in Eind hoven wordt gehouden, zyn gisteren zeven party en in het heren enkelspel gespeeld. Alleen de ontmoeting Eysden (Ned.)Rideout (V.S.) moest wegens regen worden uitgesteld. De uitslagen luiden: Hajer (Ned.) versl. W. Arends (Ned.) 62, 76; Kasten (ned.) versl. Khodai (Iran) 64, 2—6, 6—2; Gramatica (Thail.) versl. Goris (Ned.) 57, 60, 61; Anderson (V.S.) versl. Barth (Ned.) 61, 62; Pinto Bravo (Chili) versl. Van Slooten (Ned.) 61, 61; Bau- tista (Thail.) versl. J. Arends (Ned.) 63, 75; Akbarl (Iran) versl. Soe- ters (Ned.) 6—1, 4—6. 7— Dames enkelspel: H. van Loon (Ned.) versl. K. Kerssemaker (Ned.) 6—2. 2—6, 6—3; H. Horn—Van Ryn (Ned.) versl. E. Rinkel (Ned.) 62, 6—1. melk (Swift I>: 4. op 7 sec. C. v. d. Hulst (Swift II); 5. op 13 sec. C. Gaillette (Frankrijk)6. J. Beun (Swift II)8. E. Kroon (Sparta)9. J. Burik (Delta); 10. A. v. d. Valk (Swift I); 11. op 21 sec. J. Serpentl (Kennemerland)19. z.t. P. de Jong (Swift n). Het algemeen klassement: 1. E, Kroon 56 pnt.; 2. J. 8erpenti 55 pnt.j 3. C. v. d. Hulst 51 p.; 4. G. Minne boo 47 pnt.; 5. H. Ottenbros 45 pnt.j 6. J. Burik 39 pnt.; 7. P. Kettenis 38 pnt.; 8. e.a. J. Beun en L. Poort vliet; 15. A. v. d. Valk 25 pnt.; 19. J. Zoetemelk 18 pnt. Ploegenkl assement1. Delta (Spy- kenisse) 161 pnt.; 2. 8wilt I (Leiden) 107 pnt.; 3. Bataaf (Halfweg) 90 pnt.j 10. Swift n (Leiden) 37 pnt. Sprlntklassemernt1. A, v. d. Valk 7 pnt.; 2. e.a. H. Schouten, L. Poort vliet en J. Burik 3 pnt.; 5. e.a. E. Kroon, B. Minnekus en P. de Jong 2 pnt. Drie dagen voor 't begin van het eindtoemooi oni het wereldkam pioenschap voetbal, dat maandag met de ontmoeting Engeland— U ru- guay in het Wembley-stadion begintt is gebleken dat maar liefst S5 pet. van de entreekaarten nog niet is verkocht. Voor alle wedstrijden in de vier poules, de kwartfinales en zelfs voor de openingswedstrijd, zijn nog toegangsbewijzen verkrijgbaar Dit alles is nogal verrassend, om dat toen in maart j.l. de verkoop begon voor een miljoen pond ster ling (10 min. gulden) werd omgezet. Dit bedrag steeg de laatste maanden tot 12 min., maar de kaartverkoop stokte tot groot verdriet van de zwarthandelaren, toen bekend werd dat vele wedstrijden op het televi siescherm te zien zwiden zijn. Zelfs voor de meest verstokte Britse voet- balenthousiast was het vooruitzicht thuis in een behaaglijke omgeving de wedstrijden zien, aangenamer dan op de voorspelde natte tribunes door te brengen. De Britten, grote dierenvrienden als zij zijn, hebben wereldbeker mascotte Willy in hun harten ge sloten. Het nogal potsierlijke, recht opgaande leeuwtje met de Engelse vlag op de borst, wordt op de plaat bezongen en wanneer men wil kan men Willy's bier drinken of Willy's sigaretten roken. Willy is een symbool geworden, maar wanneer men geweten had dat de „Coupe Jules Rimetgesto len zou worden en door een hond, genaamd Pickles teruggevonden, dan had de ontwerper die veel geld heeft verdiend ongetwijfeld een hond, als onderwerp genomen. AUel6 teams zijn gearriveerd. Als laatsten de Russen, met aan het hoofd de beroemde doelman Lev Yashin, de SI-jarige, die zijn derde toernooi om de wereldbeker gaat spelen. Geruchten dat hij niet ge heel fit zou zijn wees hij lachend van de hand. Aan zijn koffer gebon den had hij een werphengel. ,,Ik wil zowel de wereldbeker als de En gelse forel", was zijn antwoord op de vragen of hij daarmee dacht zijn tegenstanders te vangen. (Advertentie) gevraagd. Leeftijd 1550 jaar. Aanmelden: Bureau LEIDSCH DAGBLAD, Witte Singel Leiden.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 11