Kritiek op commissaris TWEEDE KAMER Vervolg van pagina 1 Geen veranderingen te verwachten gasfornuis <frp,9rim$ MET EEN ENKEL WOORD auto-shop kamsteeg ,eidóe Kunstmanen in baan om aarde gesprenkeld HAAGS AGEND LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 17 JUNI De minister heeft gisteravond de Kamer nog uitvoerig moeten uitleggen, hoe de nieuwe driehoofdige leiding over de mobiele eenheid van de Amsterdamse politie zal werken en wie de verant woordelijkheden zal dragen. Na lang heen en weer gepraat bleek tenslote, dat er niet zo erg veel gaat veranderen. De drie comman danten, die elkaar zullen afwisselen, blijven ondergeschikt aan de hoofdcommissaris en aan de burgemeester. De commandanten, door de communist Bakker meteen al betiteld als „de drie musketiers", zullen zelf tot optreden kunnen beslissen. Minister Smal- lenbroek beloofde de nog niet helemaal gerustgestelde Kamer, dat de be voegdheden duidelijk zullen worden omschreven. In de positie van hoofd commissaris Van der Molen is gezien 's ministers uiteenzetting nog geen verandering te verwachten. Maar dat de forse kritiek, die de Kamer gister middag en gisteravond op deze functionaris richtte toch nog gevolgen zal hebben is niet onmogelijk. Dat de hoofdcommissaris niet bij het topoverleg tussen de minister en óe burgemeester was betrokken was volgens minister Smallenbroek niets ongewoons. „Er werden vraag stukken van bestuurlijk niveau be sproken", zei hij. „Als ik ergens over politiezaken ga praten, doe ik dat met de burgemeester. Bovendien kon de hoofdcommissaris vanwege de toestand in de stad niet weg van zijn bureau". Rustiger Minister Samkalden, die tijderis de langdurige kamerdebatten een veel rustiger indruk maakte dan zijn collega Smallenbroek. bestreed de kritiek op de vonnissen, die Am sterdamse ordeverstoorders de laatste tijd zijn opgelegd. „Er is geen behoefte om terug te- komen op de onafhankelijkheid van de rechter", vond hij. Wanneer een agent na een klacht disciplinair wordt gestraft kan dat niet bekend worden gemaakt- De pa cifist Lankhorst had daarom gevraagd om de indruk weg te nemen, dat de klachten in de doofpot gingen. „Publikatie van dergelijke straffen past niet in ons ambtenarenrecht", zei de ipinister, ,En het hoort er ook niet thuis". Hij zei, dat de staat niet verant woordelijk is voor de schade, die in Amsterdam is aangericht en die door mr. Beemink (C.H.U.) op één mil joen gulden was geschat. Aan de woorden van de ministers gisteravond was felle kritiek op het beleid In Amsterdam voorafgegaan. Drs. Schmelzer (K.V.P.) verweet Amsterdam, dat er een heel weife lend zig-zag beleid was gevoerd, dat niet ongevaarlijk was en de onrust in de hand heeft gewerkt. Dat er bij „De Telegraaf" niet was opgetre den door een gebrek aan agenten, wilde er bij hem evenals bij de meeste andere fracteleiders niet in. „Er moet weer een normale tijd aanbreken voor Amsterdam", zo riep hij uit, „Een tijd, dat er geen ex tra politietroepen nodig zijn". Niet vergeten, overmorgen is het Kernfysici in Rusland Een groep Belgische en Neder landse natuurkundigen, onder leiding van Ir. J. J. M. Snepvangers, hoofd van de reactorafdeling van het Re actorcentrum Nederland, heeft een bezoek gebracht aan het instituut voor kernonderzoek nabij Moskou, waar geleerden uit de communisti sche landen samenwerken. De delegatie had eerder bezoeken gebracht aan wetenschappelijke cen tra in Leningrad, Minsk en Mele- kess. Consequenties De heer Lankhorst begreep niet waarom bij de betoging in de Mar- nixstraat (bij het uitbetalen van het vakantiegeld) zonodig de straat moeten worden vrijgemaakt. „Waar om zo'n prioriteit aan het verkeer", vroeg hij. Volgens hem had de politie de betogende arbeiders ge woon moeten laten zitten. „Het was een demonstratie en geen rel"- be toogde hij. „De rel was een gevolg van het verkeerd opvangen van de demonstratie". De pacifist drong erop aan, dat burgemeester Van Hall en hoofdcommissaris Van der Mo de consequenties zouden trekken uit hun onjuiste beleid. „Het volk heeft geen houvast aan het beleid in Amsterdam", zei de heer Koekoek (Boeren). Er moet wat worden gedaan. Boetes en ivoor- waardelijke straffen daar geeft men niks om. Dat hebben ze wel over voor een rel". De communist Bakker keerde zich te gen de verklaring, die minister Smal lenbroek had afgelegd. „Het is in Amsterdam een aflopende zaak. Er is geen reden voor donderredes, zo als die van de minister. Hij is ie mand, die een dovend vuur met pe troleum wil blussen Hij hanteert het instrument, dat de oorzaak van de onlusten was". „De jeugd", aldus de heer Bakker, „Is in beweging ge komen tegen een gezag, dat een jon geman om een kleinigheid drie maanden opsluit en dat Lagas drie maanden vrijlaat". Hij ontkende, dat de communis ten het oproer op gang hadden ge bracht „Alleen is het buskruit ont ploft", zei hij. „Dat door het slech te justitie- en politiebeleid was aan gedragen". Zeer fel Zeer fel in zijn kritiek op de Am sterdamse politie was de heer Rool- vink (A.R.i. „Men wist, dat er iets broeide", zei hij. „Men wist dat er een dode was, men kon op zijn vin gers natellen, dat er ernstige din gen zouden gebeuren en men nam geen voorzorgen. Bij De Telefraaf konden de ver nielingen ongehinderd doorgaan. Hier faalde het gezag op de meest duidelijke wijze. Hier had politie moeten zijn. Niet alleen ter bescher ming van het personeel, maar ook ter bescherming van de demon stranten". Ook op de maatregelen, die de re gering aankondigde bestond kritiek. „De dingen blijven precies zoals ze waren", concludeerde mr. Toxopeus (V.V.D.) somber. „Ik had op duide lijkheid gehoopt", zei hij. „Maar die is niet gekomen. De. beslissingen in Amsterdam zullen 'door dezelf de mensen worden genomen. Er zal alleen een organisatorisch verschil zijn" Een grote politiemacht in Amster dam was volgens hem niet de op lossing. „Met alleen maar meer man netjes, met meer slaan komen we er niet. Het vertrouwen moet worden hersteld", zei hij. Drs. Nederhorst vond het centrale commando een typisch noodverband. „Er zfjn verderstrekkende maatrege len nodig". De protestants- christelijke afge vaardigden Jongeling (G.P.V.) Abema (S.GP.) en Beemink (C.H.U.) drongen aan op krachtige maatre gelen om aan de terreur en de orde verstoringen een eind te maken. een PELGRIM BIEDTu MÉÉR Kerkelijk Leven NED. HERV. KERK Beroepen te Vlagtwedde A. J. Ons- tenkt te Bathmen (O); te Scher- penzeel (Pr.) L. Luteijn predikant voor buitengewone werkzaamheden te GEREF. KERKEN (vrijgemaakt) Beroepen te Vlaardlngen (vac. H. J. ter Hartte Valkenswaard; te Ten Post (Gr.) (Tevens als geestelijk ver zorger van de psychiatrische Inrich ting Groot Bronswijk te Wagenbor gen) E. J. Baljet, kand. te Bergen N.H.) Bedankt voor Dedemsvaart J. L. Bel te Zuidbroek; voor Santpoort A. L. Janse de Jonge te Sens et Chatlllon- Collgny (Lolret, Frankrijk). GEREF. GEMEENTEN UNIE VAN BAPTISTEN GEMEENTEN Beroepen te Eindhoven H. J. Stuk- ker te Stadskanaal. OECUMENISCH VORMINGSWERK Het werk van de hervormde zen ding In Dakar (Afrika) begint zich steeds verder ut te breiden, met na me ook op het gebied van oecume nisch vormingswerk. Het blijkt dat van Islamitische zijde in Dakar gro te belangstelling bestaat tot gesprek ken over de Islam en het Evangelie. In verband met deze mogelijkhe den heeft de Hervormde Raad voor de Zending in Oegst-geest besloten om fnet ingang van 15 juli de vor mingsleidster mej. M. Elskamp (36) te benoemen tot vormingsleidster in Dakar. Mej. Elskamp, die gerefor meerd is, zal na een speciaal op Da kar afgestemde opleiding aan de Zendingshogeschool in Oegstgeest naar Afrika vertrekken. Het vormingswerk van de her- vorme zending in Dakar zal zich vooral richten op de volgende aspec ten: 1. Oecumenisch vormingswerk, in dialoog met de Islam en in ge meenschappelijke bestudering van bijbel en koran. 2. presentatie van de bijbelse boodschap op moderne wijze onder de Afrikanen en 3. con- ferentes en bijeenkomsten over ver schillende onderwerpen om eikaars wereld (ook die van de Islam) beter te leren knnen. Dit vormingswerk wordt opgezet in nauwe samenwerking met de Frans sprekende gemeente in Dakar. Ds. J. P. Meyer, d'e predikant van deze ge meente, zal voor de helft van zijn tijd bij dit werk worden ingescha keld- In overleg met de Raad voor de Zending zal deze gemeente voor dit vormingswerk ook nog een jonge Afrikaanse onderwijzer (de heer J. Ndensi, 28). thans jeugdleider van de Evangelische Kerk in Kameroen, aantrekken. Om dit alles mogelijk te maken besloot de Raad voor de Zending een aanzienlijke financiële bijdrage te voteren voor de pro testantse gemeente in Dakar. BINNENLAND Nieuwe raadsheer Bij K.b. van 13 juni 1966 is mr. H. E. Ras, thans raadsheer in het Gerechtshof in Arnhem, benoemd tot raadsheer in de Hoge Raad der Nederlanden. Twee doden Een bus met ar beiders is vanmorgen om zeven uur op de Puttenweg in IJsselstein-Ven- ray bij het inhalen in dichte mist tegen een melkfabrieksauto gebotst. Deze frontale botsing kostte twee in zittende arbeiders uit Venray het le ven. Het waren de 41-jarige Jansen uit Venray en Van Soest uit Venray. Twee andere arbeiders zijn ernstig gewond naar het Venrayse zieken huis overgebracht. Prof. Idenburg De minister van Cultuur, Recreatie en Maatschappe lijk Werk, mr. M- Vrolijk, heeft op voordracht van het bestuur van de Stichting Radio Nederland Wereld omroep tot lid en voorzitter van de programmaraad van deze stichting benoemd prof. dr. Ph. J. Idenburg in Den Haag, voorzitter van de Raad voor de Kunst en directeur-generaal van het Centraal Bureau voor de Statistiek. Prof. Idenburg zal zijn functie bij de Wereldomroep op 1 januari 1967 kunnen aanvaarden. Gezondheidscongres Dertig lan den hebben zich reeds aangemeld voor de internationale gezondheids conferentie, welke van 5 tot 9 sep tember op initiatief van de Royal Society of Health in Scheveningen zal worden gehouden. Dit is de eerste internationale conferentie welke de in Londen gevestigde Royal Society organiseert. Dit genootschap, dat in 1867 is opgericht en 34.000 leden telt. beoogt de bevordering van de volksgezondheid in de ruimste zin. Het houdt zich vooral bezig met de preventieve geneeskunde en het so ciale welzijn in het algemeen en dienst als ontmoetingsplaats voor specialisten op velerlei terrein. Ambassadeur in Gamiba Bin nenkort is de benoeming te verwach ten van de heer F. A. Hoefer, am bassadeur in Dakar, tevens tot am bassadeur in Gambia, met stand plaats Dakar. Enorm dok Dinsdag zal Prins Bemhard op de werven van Wilton Feijenoord in Schiedam een dok in gebruik stellen, waar schepen tot 150.000 ton gerepareerd kunnen wor den. Aan dit dok is vier jaar ge werkt- Het heeft meer dan vijftig miljoen gulden gekost. Direct nadat de Prins door een druk op de knop de beide vulopeningen, elk met een diameter van 2.50 meter, heeft ge opend zal met donderend geweld het water het dok binnenlopen. Het eer ste schip kon daarna het dok bin nenvaren. Rangeerdeel uit rails Het treinverkeer tussen Hengelo en Del den is sinds half zeven gistermiddag weer normaal. Gistermiddag liep in Hengelo een rangeerdeel uit de rails, waardoor er enige tijd tussen Hen gelo en Delden geen treinen konden rijden. De passagiers werden met bussen vervoerd. BUITENLAND Ghanezen in vrijheid Vier voormalige ministers van de afgezet te regering van Nkroemah zijn sa men met 14 anderen in vrijheid ge steld. Onder hen is o.a. de gewezen voorzitter van de Algemene Verga dering van de Verenigde Naties Alex Quaison-Sackey. SAS-piloten weer aan het werk De 300 Noorse piloten van de Scan dinavische luchtvaartmaatschappij SAS zijn gisteren weer aan het werk gegaan terwijl hun Deense en Zweedse collega's doorgaan met hun stakingsactie die maandag is begon nen. De Noorse piloten besloten het werk te hervatten nadat het Noorse parlement met algemene stemmen een wetsontwerp had aangenomen waarin werd gelast dat hun nieuwe contracten door bindende bemidde ling van de staat moeten worden ge regeld. Overstroming in India Een 50.000 personen, die door het water van de buiten haar oevers getreden rivier de Brahmapoetra uit hun wo ningen zijn verdreven, hebben zich in veiligheid gesteld in de heuvels in het noorden van Assam. In het zuiden van Assam zijn 10.000 slacht offers van de watersnood in kampen ondergebracht. Vluchteling gedood Oostduitse grenswachten hebben gisteravond uit een wachttoren geschoten op een vluchteling die naar West-Berlijn probeerde te zwemmen. Gevreesd wordt dat de man gedood is. Dode op Cyprus Het hoofd kwartier van de vredesmacht van de Verenigde Naties op Cyprus heeft Premier Tsjoe En-lai van communistisch-China is gisteren aan het hoofd van een partij- en regeringsdelegatie in Boekarest aangekomen voor een officieel bezoek van acht dagen aan Roe menië. Op de foto: de Roemeense pre mier Maurer, links, begroet de Chinese gast. Westerse waarnemers denken niet dat het bezoek van Tsjoe opzienbarende gevolgen zal heb ben. De Chinese bezoeker zal waar schijnlijk de verzekering vragen en krijgen, dat de regering van Boekarest geen partij voor Rus land kiest in een kwestie waar bij China betrokken is. De Roe menen zullen Russen en Chine zen wel tegen elkaar blijven uit spelen om hun eigen nationale belangen te dienen. Tsjoe zag er bij aankomst vermoeid uit. Verlengd De Veiligheidsraad heeft gisteren besloten het mandaat van de strijdmacht der Verenigde Naties op Cyprus tot 26 december van dit jaar te verlengen. Alle leden stemden voor. De raad sprak de hoop uit dat in de komende zes maanden dusdanige vorderingen zullen worden gemaakt op de weg naar een oplos sing van het vraagstuk-Cyprus, dat de VN-strijdmacht het eiland zal kunnen verlaten of dat de omvang ervan aanzienlijk kan worden ver minderd. Advertentie Aanbieding: GEVAREN E DRIEHOEK (wettelijk» afm.) oeversstraat 21 oegstgeest tel: 01710-51940 VRIJDAG Geb. Chr. Soc. Belangen: Afscheid van Cittert van L.C.B 8 uur nam. Koningskerk: Rullclub 7.3010 uur nam. Lakenhal: Holland-Festival En semble Syntagma Muslcum oJ.v. Kees Otten. 8.15 uur nam. Oude Vest 13: Evangelisatie Chrl6- tengem. „Ecclesia". 8 uur nam. ZATERDAG Adventkerk (Doopsgezinde Kerk): 1011 uur voorm., bijbellezing: 1112 uur dhr. R. C. Paulus van Den Haag. Galerie Walenkamp (Nleuwsteeg IJ opening tentoonstelling „10 x 10". 4 ar nam. Garenmarkt: K. en O.-excursle naar Noord-Holland. 8 uur voorm. Station N.S.: Excursie Kon Ned. Na tuurhistorische Ver. naar Lelduln. 9.63 ar voorm. Leiderdorp (Doesbrug)K. en O.- molentocht per rondvaartboot o.l.v. dhr. A. Bleker Caarten. 1.30 uur nam. ZONDAG Aula Du Rieuschool: Volle Evange lie-zending. Spr. dhr. J. v. d. Meer. 10 uur voorm. Dr. Van VoorthuyzenschoolPink stergemeente, Spr. dhr. P A. L. Poete- ray. 3 uur nam. Hogewoerd 175: Wachttorenstudie van Jehovah's getuigen. 4 en 0.30 uur nam. Openbare lezing: 2.30 en 6.15 Oude Rijn 5: Baptlstengem. Gem. voor oorspronkelijk christendom. Spr. evangelist dhr. N. v. d. Brugge. 7.30 uur nam. Steenschuur 6: Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste dagen. Spr. dhr. Diender. 10.30 uur MAANDAG Lakenhal: Voorbezichtiging tentoon stelling Gabrlël Metzu. 8 uur nam. DINSPAG Hogewoerd 175: Dienstvergaderlng van Jehovah's getuigen. 7.35 uur r Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. 78 uur nam. WOENSDAG Kaasmarkt 1Jaarvergadering Geref. Schoolvereniging. 8 uur nam. Stadhuis (trouwkamer)Spreekuur sociale raadsvrouw. 40 uur nam. Pieterskerk: Avondgebed. 7.30 uur nam. DONDERDAG Advertentie ^•"ONAAI> beleg K belegin Interunïe d ^TlONML BELEG tM >tR^N N.V. Internationale Beleggings Unie „Interunie", Postbus 617, Den Haag bekend gemaakt dat een Finse sol daat dood is aangetroffen op zijn post in oost-Nicosia. De soldaat had een schotwond. Er wordt een onder zoek ingesteld, maar voorlopig wordt aangenomen dat zijn dood het gevolg van een ongeluk is. Seoel" geëindigd Zeven Aziati sche landen, alsmede Australië en Nieuw-Zeeland zijn op hun conferen tie van drie dagen in Seoel over eengekomen geregeld in een regio nale raad bijeen te komen. De vol gende maal zal dat in 1967 in Bang kok geschieden. Thailand zal wor den gevraagd een voorlopig secre tariaat op to zetten. Overvangbaar stuk De „Natio nale trust van Engeland", het ver heven genootschap dat de historische monumenten en kunstschatten van het land beschermt, heeft 1200 gul den betaald voor het openbare toilet op het Victoria-pleln in Belfast (Noord-Ierland)De Trust is van mening dat het urinoir een „prach tig voorbeeld is van Victoriaans giet ijzer" en zoekt nog naar een passen de plaats. Mevr. Jeanne Cooper Fos ter, secretaresse van het comité voor Noord-Ierland, zei: „Het gaat hier werkelijk om een onvervangbaar his torisch stuk. Eigenlijk zouden we een bijpassend damestoilet moeten heb ben". Voor militaire verbindingen De Amerikaanse luchtmacht heeft gisteren door middel van een Titan- III-C-raket acht satellieten gelan ceerd, t.w. zeven militaire verbin dingssatellieten van 45 kg elk en een kunstmaan waarmee men een ma nier wil beproeven om ruimtevoer tuigen te stabiliseren door mid del van de zwaartekracht van de aarde- Zes uur na de lancering maakte de luchtmacht bekend, dat de derde trap van de raket er in was geslaagd de kunstmanen in equatoriale banen op 33.600 km boven de aarde te „sprenkelen". De van aarde af gesein de signalen worden door de kunst manen goed weerkaatst. Vijf Amerikaanse grondstations over de gehele wereld houden zich klaar, om testverkeer te gaan seinen als de satellieten eenmaal in hun goede banen zijn. De zeven satellieten, die alle grondstations met elkaar kunnen verbinden met een onderlinge af stand van 16.660 km, zijn gebouwd om boodschappen tussen Washing ton en Vietnam te kunnen uitwisse len. Kabels in de grond en onder de Staking bij Air France De vliegtuigbemanningen van de Fran se staats-luchtvaartmaatschapplj Air France zijn vannacht een staking van 48 uur begonnen ter ondersteu ning van hun eis tot loonsverhoging met vijf procent. zeespiegel zijn te kwetsbaar voor sa botage en natuurlijke storing. De signalen via de kunstmaan kunnen vrijwel niet door vijandelijke seinen worden beinvloed. Als uit de eerste reeks satellieten blijkt dat een dergelijk systeem praktisch uitvoerbaar is, zullen er nog ongeveer acht satellieten naar boven worden gebracht aan boord van een andere Titan-m. Dit zal dan in augustus gebeuren. Zonodig zal er het volgend voorjaar een der de groep worden gelanceerd. De acht satellieten die gisteren zijn gelanceerd, zijn een technisch experiment. Zeeman gestikt (Van onze Vlssingse correspondent- Twee Italianen aan boord van de Liberiaanse vrachtboot „Gauchlto" zijn gisteren in zeer ernstige adem nood geraakt. Een van hen is over leden. De „Gauchito" lag voor de rede van Vlissingen, toen de mannen ver stikkingsverschijnselen begonnen te vertonen. Onmiddellijk waarschuw men de Vlissingse recherche, die uit België een hefschroefvliegtuig wist los te praten. Een van de mannen, dtt 35-jarige eerste stuurman A Pao- li werd naar een ziekenhuis in Oost ende gevlogen. Voordat de wentel wiek op het schip terug was, overleed de 32-jarige A. Golatin. De Rijksjxjlitie te water stelt een onderzoek in naar de oorzaak van de verstikking. Het schip zal zijn reis naar Antwerpen voortzetten tij dens dit onderzoek. 5de Binnenvestgracht: Excurs Ned. Natuurhistorische Ver. na: slus-tuln. 7.15 uur nam. PieterskerkHolland-Festival kunstkoor zingt Bach's „Hohe Lido: „De gele tijger van Ba: 18 Jaar. Dagelijks 2.30, 7 en J zondag 2.30, 4.45. 7 en 9.15 uu: Rex: „Klndar. de onkwetsbi Jaar. Dagelijks 2.30. 7 en 9.15 Zondag 2.30, 4.45, 7 en 9.16 t Camera: „De man die vert moest". 14 Jaar. Dagelijks 2.30 9.30 uur Zondag 2. 4.30. 7 en 6. Luxor: „Derek Flint", 14 Jaa; lijks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zondi 4.45. 7 en 9.15 uur. Trianon: „What's new pussy a Jaar. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uu dag 2.15 4.30 7 en 9.15 uur Wassenaar Astra: donde: uur, vrijdag 8 uur, zaterdag 7 uur. zondag 7 en 9.15 uur, „I 18 jaar. J Zondagmiddag 2.30 uur, „Ondt tenvlag". TENTOONSTELLINGEN De Lakenhal: Dag. 10-6 uur 1-5 uur Galerie Walenkamp (Nleuwsti Tentoonstelling van schildert) Jacob Rits. (Dinsdag t/m. vrt uur voorm.—6 uur nam. (t Juni). Lakenhal: Expositie MIJ de Letterkunde 200-Jarlg bestaan: 105 u: zond 15 u (Tot 20 Legermuseum PesthulslaaE uitzondering van zaterdag van (zondag 1-6 uur) Rijksmuseum voor Volkei (Steenstraat 1): Dag. 10-17 u: dags 13-17 uur Rijksmuseum voor Volkei Tentoonstelling „De mens van leven en bedrijf van de prehle mens in het verre en nabije Werkd. 10-17 uur; zond. 13- (tot 1 oktober). Rijksmuseum van Oudheden UJks 10-5 uur: rond 1-5 uur Rijksmuseum voor de geeti der natuurwetenschappen: Di uu zond 1-4 uur. Avond- en nachtdienst der apt Geopend voor spoedeisende f apotheek Reljst, Steenstraat 20136. Op zaterdag 18 Juni i« den voor spoedeisende j 's morgens van 8 tot 12 uur dien geopendapotheek Herd! Blanken. Hogewoerd 171, tel. 3! Apotheek R. van Breest Smil te Leiderdorp en Apotheek Vo ten zijn de gehele week geope De Oegstgeestse Apotheek ls dag 19 Juni gesloten van 8 VRIJDAG 17 JUNI Kon. Schouwburg, 20.15 uur pagnle Roger Planchon, Taruli Kurzaal. 20.15 uur, Berlijn» harmonisch Orkest. ZATERDAG 18 JUNI Kon Schouwburg. 20.15 uu: seldorfer Schausplelhaus. Kurzaal, 20.15 uur, Heldelberf ZONDAG 19 JUNI Kon Schouwburg, 20.15 uui seldorfer Schausplelhaus. Kurzaal, 11.30 uur, Sonata mera. DINSDAG 21 JUNI KurZaal, 20.15 uur. Kon. Ht WOENSDAG 22 JUNI Diligentla, 20.15 uur. Beat Trio. WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 oorl Vlissingen Eelde De Bilt Twente Eindhoven Z.-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Kopenhager Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfurt MUnchen Zurich Qenéve Locarno Wenen Innsbruck Belgrado Barcelona Madrid Mallorca Lissabon licht bew onbewolkl half bew. hal. bew. licht bew licht bew half bew. mist r-'st onbewolkt Hebt bew onbewolkt onbewolkt zwaar bew geh bew. half bew. licht bew onweer onbewolkl licht bew half bew. onbewolkt onbewolkt onbewolkt onbewolk half bew licht bew onbewolk onbewolkt licht bew onbewolkt licht bew licht bew onbewolkt onbewolkt

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 2