Ook van in Assen suprematie Honda? Tom Okker in „kwart" van Emerson japans merk voert in her van de vijf soloklassen de ranglijst aan..... DWS verslaat laks Racing Strasbourg Triomf van Billy Boy in serie en finale Sleutelstad berust snel in nederlaag Vaderdag! Toch veertien ploegen in de Tour de France Wimbledontoernooi pOtfDERDAG 16 JUNI 1960 LEIDSCH DAGBLAD Siochiro Honda weet het al zeker. Voor de multimiljonair-fa brieksdirecteur uit Tokio zal de Asser TT niet alleen bewijzen dat de Japanse produkten de hegemonie bezitten in de strijd om de wereldtitel. Belangrijker voor zijn sterk stijgende verkoopscijfers is, dat ook in de Nederlandse wedstrijd, tellend voor het kampioen schap, die zaterdag 25 juni op het circuit van Drenthe wordt ge houden. zijn super-snelle machines de suprematie zullen bezitten. iNiet voorbarig Voor 9'öchiro staat het vast: op- kieuw zullen zijn' renners na de rote prijzen van Spanje, Frankrijk n West-Duitsland voert Honda in ier van de vijf soloklassen de rang- ijst van de competties om de we- eldtitels aan hun posities ver- terken. Het schijnt geen al te voor- arige conclusie. Immers, na het ma- ere Jaar 1965, waarin slechts de 50 c-klasse en de 350 cc-klasse de mer- entitel opleverde, doet Honda een Brieuze gooi naar alle vijf kampi- enechappen. Vooral dank zij mil- onairszoon Mike Hailwood is Honda „oral bij de kwart liters en in de 60 cc-klasse oppermachtig. De klei ne Londenaar zorgde daarvoor door b het nog prille seizoen reeds vijf- naai te triomferen. Honda zal daar kunnen de ruim 100.000 toeschouwers die dank zij de ieruchte „Asser-nacht" en de Grote «rijs der KNMV naar de Drentse ioofdstad trekken zeker van zijn in de lichtere klassen echter moeten trjjden voor de eerste plaats op het re-schavot. In de 350 cc-klasse en lij de kwart liters mag Mike Hail- rood dan als vrijwel „zekere over- rinnaar" starten en bij de halve li- ere mag alleen pech Jim Redman ran de ereplaats kunnen beroven, in de 50 en 125 cc- klasse zal het ge vecht pas zijn beslist als kamprech ter Ger Timmer de zwart-wit ge blokte flnishvlag hanteert. Groot Speciaal bij de lchtste motoren, ondanks hun inhoud van 50 cc goed voor een vermogen van 14 pk en een snelheid van meer van 120 km per uur, is de concurrentie groot. Hans Georg Anscheidt, vroeger met zijn minder snelle Kreidler al een groot meester, heeft met de nieuwe Suzi- ki vele mogelijkheden. Het is dan ook stellg geen toeval dat niet de Honda van Luigi Taveri de rang lijst aanvoert, doch de Westduitser die op de snelle Hockenheimring on genaakbaar bleek. Ook Hugh An derson, getrouwd met een ver pleegster ut Assen, zal in zijn nieu we vaderland tonen waartoe de Su zuki's in staat zijn. Visie Honda, Suzuki en Yamaha heb ben, als Henk Burik, voorzitter van de internationale jury die woensdag in Amsterdam zijn deskundige visie gaf tenminste gelijk krijgt, alle goe de kansen de acht punten voor de titel te veroveren. De 5 cilinder Hon da van de frêle Luigi Taveri, uitge rust met een negen-versnellings bak heeft wellicht de grootste mo gelijkheden. De ervaring van Suzuki- rijder Hugh Anderson en de klasse van Bill Ivy, die in Barcelona voor een Grand Prix-zege voor Yamaha zorgde, staan er borg voor dat de Zwitser niet onbedreigd naar een triomf zal rijden. Een Nederlander, die een naam dragt die in de Nederlandse motorkringen een zeer bekende klank heeft, zal in de race van de 125 cc-klasse zijn T.T.-de- buut trachten te maken. Het is de 19-jarige Lou van Rijswijk, zoon van de in de vijftT'ger jaren verongelukte Lous van Rijswijk. In de traning zal hij moeten proberen een plaats in het veld van 28 starters te veroveren. Trudy Groenman verslaat Annette van Zijl Trudy Groenman en Elly Krocké, leden woensdag van zich spreken loor ook hun partijen voor de derde onde van 't Queens Club-toernooi te rinnen. Elly Krocké versloeg de 4 Amerikaanse Stefanie de Fina met ■3, 7-5. Trudy Groenman zorgde oor de grootste verrassing van de ag door de Zuidafrikaanse kam- lioene Annette van Zijl - notabene 'itelhoudster op Queens - met 4-6. 5-4. 6-2 te verslaan. Vorige week bij de kampioenschappen van Kent was het Betty Stöve die Annette van Zijl de baas bleef. Het Zuidafrikaan se meisje is als zesde geplaatst voor Wimbledon. Gekwalificeerd De Nederlandse tennisspeelsters Lidy Jansen Venneboer en Astrid Suurbeek hebben zich woensdag ge kwalificeerd voor Wimbledon door beiden in de derde ronde van het da mesenkelspel van het kwalificatie toernooi te winnen. Lidy Jansen Ven neboer versloeg met 7-5, 6-0 de Aus tralische Harris en Astrid Suurbeek won met 6-1, 6-0 van de Britse Hay- lok. Op Wimbledon komt Lidy Jansen Venneboer in de eerste ronde uit te- s Francaise Irene de Lansalut en Astrid Suurbeek ontmoet het Zuidafrikaanse meisje Rossouw. Intertotocompetitie MIKE HAILWOOD ster van Honda Italiaanse profs worden te daar RUSSEN IN GP VAN AMSTERDAM Een bijzonder sterk veld amateur- sprinters zal volgende week don derdag (23 juni) in het Olympisch Stadion van Amsterdam aantreden in het sprintgedeelte van de Grote Prijs van Amsterdam. Directeur Bessem is namenlijk afgestapt van de gewoonte om deze prys door de profsprinters te laten betwisten, enerzijds omdat wij zelf geen kracht van betekenis hebben, maar ook omdat de Italiaanse profs, die in dit wereldje de toon aangeven, exorbitante startgelden vragen. Door de samenwerking tussen Jan Derksen en de Franse baancoach Toto Gerardin zal het Nederlandse wielerpubliek kennis kunnen ma ken met de Rus Omari Phakadze, die het vorig jaar in San Sebas tian bij verrassing, maar zeer over tuigend de regenboogtrui bij de sprinters veroverde. Phakadze, die bijna 200 pond weegt, maar een superatleet is, brengt zijn landgenoot Logunov mee. Voorts zullen in dit programma aan de start komen oud-wereldkampioen Pierre Trentin, zyn landgenoot An- dré Moreion, de Australische kam pioen Johnson en voorts onze land genoten Jan Jansen. Wim Koop man en Charles Ruikers. De andere helft van de Grote Prijs is voor de prof stayers, bij wie Jaap Oudkerk dit jaar moet trachten door de combine te breken die sinds zijn entree bij de beroepsry- ders tegen de sterke Amsterdam mer is opgezet. Oudkerk VAN SCHOOTEN NAAR HAARLEM Naar wij vernemen zal Wal- lie van Schooten, de linksbuiten van IIVS, hedenavond een con tract tekenen met de semiprof- club „Haarlem". MIDI LIBRE De derde etappe van de Midi Libre (Saint Afrique-Carcassonne, 198 km) werd woensdag gewonnen door de Fransman Lemeteyer. De uitslag was: 1. Lemeteyer (Fr.) 5.49.55 (met bon. 5.49.50; 2. Riotte (Fr.) z.t. (met bon. 5.49.53); 3.Theilliere (Fr.) 5.49.58 (met bon. 5.49.57)4. Monteyne (Bel gië) 5.50.00; 5. Rostollan (Fr.) 5.50.05; 10. Jan Janssen (Nd.) 5.55.28. Het algemeen klassement na de derde etappe luidt: 1. Theilliere (Fr.) 16.46.49; 2.Delisle (Fr.) 16.50.38; 3. Lemeteyer (Fr.) 16.51.00; 4. Thielin (Fr.) 16.52.20; 5. Bracke (Belg.) 16.52.57; 6. De Locht (Belg.) 16.54.21; 15. Jan Janssen (Ned.) 17.11.22. JAZY NEEMT RECORD TERUG Jszij tijdens zijn recordrace. De Franse middenafstandloper Mi chel Jazy heeft woensdag in Rermes met succes een poging gedaan zich weer in het bezit te stellen van het Europese record op de 1500 meter. Jazy ging in 3.36.3 over de eindstreep en bleef daarmee precies 0.1 seconden beneden de 3.36.4 waarmee Oostduit- ser Jürgen May twee jaar geleden in Erfurt het Europees record op zijn naam bracht. Voordien was Jazy re cordhouder geweest met 3.37.8. SPORT van vandaag Koersen Nootdorp (Van onze medewerker) Een niet geheel verwachte, doch overtuigende triomf behaalde Piet Smit in de seriedravery. De eerste serie won J. de Leeuw in 1.25.- vóór een verrassende A Lady H. In de tweede serie weerstond Smit met Bil ly Boy de felle slotaanval van de fa voriet Dave Fez. In de finale werd Dave Fez uitge schakeld, fouteerde Accarello V, en Billy Boy zegevierde na een vinnig gevecht met Cita du Maine W in 1.27.2. Astrid van Peterhof werd der de. H. Maring won twee koersen, met Boy van Forges verraste hij in de Piet Heinprijs (w. f 12.70), gevolgd door Chrystal Heny. Ook in de daar opvolgende koers ging Maring met Earl Magowan als eerste door de fi nish. Na afloop was er nogal wat de ning onder het publiek, dat luide zijn misnoegen uitte over het feit dat DInka uitgeschakeld was om haar slechte draf en de winnaar echt niet veel beter draafde. Een verrassende zege boekte ook Y Y Hanover (J. Verhoeve) in de in ternationale draverij (w. f 10.90). On danks 20 meter extra handicap klop te Y Y Hanover de steeds op kop lig gende Bastogne kort voor de streep in 1.25.4. Ylbode B werd derde voor Anastasia Hanover. Uitslagen Jacob van Heemskerkprijs 1ste afd.) 1. Eddy Six (M. Bouwhuis) 3.07.6, 1.33.8, 2. Dompelaar S. 3. Edel van 's-Gravenhof, toto w. 2.pl. 1,10, 2.—. 1.50, kop. 6,70, cov. 5.70. Willem Barendszpnjs (1ste serie): 1. Accarello V (J. de Leeuw) 2.22.8, I.25.—, 2. A Lady H. 3. City du Malre W. toto w. 2,60, pl. 1,80, 1,70 kop. II.10, cov. 6,70, trio 105.—. Willem Barendszprijs (2de serie): 1. Billy Bolj (P. M. Smit) 2.23.5, 1.26.4, Jacob van Heemskerlqjrijs (2de afd.) 1. Doronlcum (J. J. Bakker) 3.11 1.36.2 Eddy B, 3. Doelke Mac, toto w. 12,80, pl. 4,80, 4,20, 1,80, kop. 19,10, cov. 12.—. Plet Heinprijs: 1. Boy van Foi„ (H. Maring) 3.34, 1.29.9, 2. Chrystal Heny, 3. Doornroosje V, toto w. 12,70 pl. 1,90, 2,10, 1,40, kop. 32,80, cov. 7.70 trio 507,20. Jan van Galenprijs: 1. Earl Mago wan (H. Haring) 3.00.8. 1.31.3, 2. Elma Klnley. 3. Constantlne, toto w. 4,70, pl. 2,40, 2,10, kop. 3.60, cov. 3.40. Scotch (J. Geluk) 2.57. Waterpolocompetitie Diana Volann, 3. Bohemlen, toto w. 1,80, pl. 1.70, 4,70, 2,60, kop 10,30. cov, 9. Michiel Adriaansz de Ruiterprijs: 1. Y Y Hanover (J. Verhoeve) 3.24.9, 1.25.4, 2. Bastogne, 3. Ylbode B, toto w. 10,90, pl. 4.1,90, kop. 21,30, cov. 3,30, trio 177,40. Jan van Speykprijs: 1. Deter d'Aster (J. Wagenaar jr.) 2.51.3, 1.25.7, 2. Ze phyr Magowan, 3. Zoon van Quinta, toto w. 1,20, pl. 1,10, 1,40. kop. 2,20, cov 2. Willem Barendszprijs (finale): 1. Billy Boy (P. M. Smit) 2.24.8, 1.27.2. 2. Clta du Malre W, 3. Astrid van Peterhog, toto w. 6,20, pl. 1,90, 2,70, 5,40, kop. 6,20, cov. 5,70. Totalisator-omzet f 133.292,50. Kampioenscompetitie zaterdagvoetbal Gisteren werden twee wedstrijden gespeeld voor de kampioenscompetie van het zaterdagvoetbal. De uitslagen waren: SHOIJsselmeervogels 3-2, WHCVoorwaarts 1-1. De stand is nu: Voorwaarts en WHC drie punten uit twee wedstrijden, SHO twee en IJsselmeervogels nul punten. In Zoeterwoude De voor vanavond vastgestelde wedstrijd tussen Leiden United en Rijnland FC (de jeugdelftallen uit Leiden en de Veenstreek) zal niert op het RCL-terrein in Leiderdorp wor den gespeeld, maar in Zoeterwoude op het veld van Meerburg. De wed strijd begint om 19.00 uur. Interscholaire Op de velden van DOCOS in de Kikkerpolder worden zaterdag as. inter scholaire softbalwedstrijden ge speeld. Aanvang 13.30 uur. Cricketprogramma Eerste klasse A: ACC—VOC (18/6), BloemendaalHCC (18/6), ACC— Quick Hg.; Bloemendaal—HBSHCC —Hermes DVS; VOC—Rood en Wit. Eerste klasse B: VRA—HCC II (18/6); Sparta—ACC II (18/6); Ex celsior—HCC II; De KrekelsSCHC Rood en Wit II—VRA. 2de klasse BI; HDVS H—Ajax L. 3de klasse C; Ajax H—RW VI. 4de klasse AACC V—Ajax IV. 4de klasse C: Ajax III—Breda H (terrein LMHC). Advertentie Nog maar 3 dagen, dan is het al Maak uw keuze uit de vele modellen en kleuren. Prijzen v.a.5.95 tot 12.50 VOOR DC HANDEU B. O. LEEFSMA NV, KERKSTR. 85, AMSTERDAM. TEL. 832127 Onbegrijpelijk laks voetballend heeft de Franse bekerhouder Racing Strasbourg in de eerste helft van de in het Olympisch Stadion in Amster dam gespeelde intertotowedstrjjd te gen DWS de kans op een draaglijk resultaat verspeeld. In die eerste drie kwartier namelijk kon DWS door Geurtsen (tweemaal), Rensenbrink en Lenz een op dat moment dik ver diende 40 voorsprong nemen. Bij de Racing, die overigens met vier invallers was verschenen, waren maar een paar spelers bereid tot enig initiatief: linksbuiten Farias en aan valsleider Piat. Na de hervatting pak ten de Fransen de zaken steviger aan en kwam de DWS-defensie her haaldelijk in moeilijkheden. Maar verder dan een zuiver buitenspel- doelpunt van Heine bracht Stras bourg het toch niet. Tijdens deze ontmoeting, die door 8.000 toeschou wers werd bijgewoond, deed zich een Het eerste doelpunt van DWS in de maak. Geurtsen zal doel man Danoyen omspelen en sco ren. Incidentje voor. Het eerste doelpunt viel al na vier minuten, toen bij een uittrap van Jongbloed de bal over alle spelers heen bij Geurtsen be landde, die toen nog moeite had om de doelman te omspelen. De Fransen protesteerden heftig, waarbij Gress zich nogal onvriendelijk uitliet tegen over scheidsrechter Leo Horn. Deze verwees de Fransman naar de kleed kamer, maar na enig tegengesputter liet hy Gress toch in het veld blijven. De stand in groep 2 luidt nu: DWS 3 3 0 0 6 10—4 Atalanta 3 2 0 1 4 6—2 Grenchen 2 0 0 2 0 39 Strasbourg 2 0 0 2 0 26 graag geziene gast op alle banen :n Europa, omdat hij telkens weer de strijd met de coalitie tot het ui terste voert. Hij heeft zich thans verzekerd van de steun van de ge routineerde gangmaker Bertus de Graaf, die Oudkerk twee jaar ge leden naar de wereldtitel bij de amateurs reed, maar hem daarna losliet. De Sleutelstad heeft gisteravond in de eerste klasse A van de waterpolo competitie van de KNZB de zesde nederlaag in successie moeten incas- een seren. De Leidenaars, juist terugge keerd van een succesvolle trip door Zwitserland, konden het in De Vliet tegen het Amsterdamse DJK nüet bolwerken en gingen met 1-5 (0-1, 0-1, 0-1, 1-2) kansloos ten onder. Alleen in de eerste speeltijd heeft De Sleutelstad de snellere en slag vaardige Amsterdammers goed partij weten te geven. Hans Hilkhuyzen De Tour de France zal dit jaar toch starten met veertien ploegen van tien man. Nadat het merk Salvarini zich terugtrok wat met zich mee bracht dat Gimondi, noch Adorni in de Tour de France zullen starten heeft men in allerijl de Italiaanse groepering „San son" toegelaten. In een communiqué, dat verdacht veel wegheeft van een aanprijzing wordt erop gewezen dat „Sanson" renners onder contract heeft als Zilioli (tweede in de Giro van dit jaar)Balmanion (tweemaal winnaar van de Giro) en Bariviera (winnaar van de laat ste etappe van de Giro '66). Dinsdag beginnen in Nancy dus veertien merkenploegen aan de Ronde van Frankrijk 1966. Vijf daarvan zijn Frans, drie Belgisch, drie Italiaans, twee Spaans en één is Nederlands. kreeg zelfs enkele fraaie kansen, maar de lange Voorschotenaar slaag de er niet in de goede DJK-doelman Joop Walter te passeren. Toen Hans Wagendrijver uit een ogenschijnlijk ongevaarlijke aanval voor DJK de score opende (0-1) lieten de Leide- aaars echter plotseling het hoofd hangen alsof zij reeds in de (zesde) nederlaag berustten Charles Ritton voerde in het twee de gedeelte de Amsterdamse voor sprong tot 0-2 op door een strafworp (zware overtreding van Bekkering) te benutten en in de derde en vierde speeltijd moest Sleutelstad-doelman Wim van Rooyen nog driemaal de bal uit het net halen: 0-5 (doelpun ten van Wagendrijver, Ritton en Bruggink). Pas enkele seconden voor het eindsignaal van scheidsrechter Van Oostrom slaagde Wim van Zyl erin uit een vrije worp van Jan Bre- develd de Leidse eer te redden. De stand in IA luidt: DJK 7-10 Zwemlust 5-4 't Gooi 5-9 GZC 6-4 Polar Bears 7- 9 Neptun. Za 6-4 SVH 6-8 Sleutelsitad 6-0 De sportcommissie van de KNZB heeft opnieuw enkele wijzigingen in het programma aangebracht. Zowel LZCHetY als De ZijlSedna wordt nu morgenavond in De Vliet gespeeld, De wedstrijden beginnen om resp. 19.30 en 20.15 uur. Roy Emerson, de Australische hou der van de Wimbledontitel en als eerste geplaatst voor het toernooi, dat hier maandag a.s. begint, krijgt een gemakkelijke eerste ronde, maar daarna wordt het voor „Emmo" on- middelijk al heel moeilijk. De Canadees Henri Fauquier is zijn tegenstander, die niet al te veel weerstand zal bieden. Dan echter zal Wilhelm Bungert hem met Prui sisch geweld komen bestoken. Bun gert heeft op Wimbledon al twee maal de halve finales gehaald in 1964 werd hij in de halve eindstryd door Emerson geklopt. Bungerts eer ste ronde, tegen de Fransman Ber nard Mon-trenaud, lijkt ook niet al te lastig te worden. In Emersons „kwart" voor de lo ting", die woensdag werd verricht, is ook de als nummer 8 geplaatste Ame rikaan Clark Graebner opgenomen. Of de wisselvallige en nog al eens te temperamentvolle echtgenoot van Carol Caldwell het zo ver zal bren gen, dat hij Emerson ontmoet-, valt te betwijfelen. In de eerste ronde speelt hij tegen de vroegere finalist Martin Mulligan en in de vierde ron de zou hij het moeten opnemen tegen Tom Okker, die tot de gevaarlijkste ongeplaatste spelers wordt gerekend. Ook Santana (als nr 4 geplaatst) en Newcombe (nr 7) behoren tot de groep van Emerson. Newcombe komt in de eerste ronde tegenover de ster ke 19 jaar oude Ray Ruffels (Austr.) te staan. Tony Roche, geplaatst als tweede krijgt het in de eerste ronden min der lastig dan Emerson. Zijn tegen stander in de kwartfinales kan ech ter Cliff Drysdale worden en dat is geen gemakkelijk te omzeilen klip. Drysdale bereikte verleden jaar met zijn dubbelhandige backhand de hal ve finales. Ook Fred Stolle en Denis Ralston behoren tot Roche's moge lijke rivalen. De kans dat twee spelers elkaar voor het tweede achtereenvolgende jaar in de eerste ronde tegenover el kaar treffen is waarschijnlijk zoiets van 1 op een miljoen. Dit zeldzame toeval overkwam in de loting Pie- trangeli (It.) en Ryan (Z.-A.). Margareth Smith heeft het goed getroffen. Zy krijgt alle gelegenheid zich in te spelen alvorens zy in de kwartfinales op de Argentijnse Nor- ma Baylon stut. Gunstig De loting van Wimbledon's heren enkelspel lykt op het eerste gezicht niet ongunstig voor de kansen van Tom Okker om dit keer eens heel ver te komen. Okker ontmoet in de eerste ronde de Engelsman Alan Mills, die verle den jaar in de tweede ronde door Ken Fletcher tamelijk gemakkelijk werd uitgeschakeld. De eventuele volgende tegenstan der zou de Engelsman lies zijn en vervolgens zou öf Sangster, óf Alva rez èf Barnes aan bod komen. Sang ster zal van de Fin Saila zonder moeite kunnen winnen en moet dan in de tweede ronde tegen de winnaar van Alvarez—Barnes, twee tamelijk sterke Zuidamerikanen. Overleeft de Haarlemmer ook deze ronde, dan komt hij in de laatste zestien tegen de sterkste man uit de serie, waarin het viertal Graebner, Mulligan, Davidson en Pilic elkaar in de eerste twee ronden ontmoeten. Daarna komt de serie van Emerson aan bod. Betty Stöve, de Nederlandse speel ster, die de laatste tijd het meest de aandacht op zich vestigde o.a. door overwinningen op Annette van Zijl en Norma Baylon (beiden geplaatst) speelt in de eerste ronde tegen de Zuidafrikaanse Mary Delport, Trudy Groenman tegen de Italiaanse Fra- cesca Gordigiani, Els Spruyt tegen mevrouw Darmon, de vroegere Mexi caanse Rosa Reyes, en Els Krocké, die in de eerste ronde een bye heeft, komt in de tweede ronde uit tegen de Amerikaanse Mary Ann Eisel. Na drie Italiaanse etappe-zeges was het woensdag de beurt aan een Zwitser om ook eens een overwinning te behalen in de Ronde van Zwitser land. Fredy Ruegg won de vierde etappe van Saas Fee naar Lugano (253 km) in 7 uur 12 min. 15 sec. In het kwalificatietoernooi voor Wimbledon hebben dinsdag de Belg Patrick Hombergen en de Amerikaan William Tym in de tweede ronde van het herenenkelspel een van de langste partijen uit de geschiedenis gespeeld. Na vier uur en drie en dertig minu ten op de baan te hebben gestaan viel tenslotte de beslissing ten gun ste van Hombergen. De setstanden waren 4—6, 17—15, 8—10, 8—6, 6—4. Duitser behield Europese titel Karl Mildenberger overtuigde niet KARL MILDENBERGER Met een ruim» puntenzege ver dedigde de Duitser Karl Mildenber ger woensdag in Frankfurt met suc ces zijn titel als Europees kampioen in het zwaargewicht tegen de Zuid- slaviër Ivan Prebeg. Mildenberger, met 87,8 kg precies tien pond zwaar der dan de uitdager, had in elf van de in totaal vijftien ronden meer of minder duidelijk voordeel. De overige vier ronden waren onbeslist. Het was voor de Nederlandse scheidsrechter Bril geen moeilijke beslissing hem tot winnaar uit te roepen. Toch overtuigde Mildenberger, die over enige weken in Frankfurt tegen wereldkampioen Clay zal uitkomen, niet geheel. Er zat weinig kracht achter zijn stoten en hij kon zijn tegenstander geen enkele maal naar het canvas brengen.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 19