Yeel gematigder toon van Roemeense leider Russische ex-leiders gingen naar stembus Nog geen spoor van rovers Gimondi niet in de Tour Ds. F. van Nieuwpoort (41 jaar) overleden Zwaar Amerikaans oerwoudgevecht met Noordvietnamezen cM'c LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 13 f Bankoverval Utrecht De daders van de brutale bank overval in Utrecht, waarbij vrijdag 120 000 gulden buit werd gemaakt, bleven spoorloos. De Utrechtse po litie heeft ook gisteren met drie rechercheurs en een brigadier aller lei tips van burgers nagegaan, maar geen enkele gaf nieuwe aanknopings punten. Vast staat nu alleen, dat de gestolen auto, die in Zeist met draai ende motor werd teruggevonden, niet heft enige spoor is, dat de bankover vallers hebben achtergelaten. De in de Amrobank voor de balie gevon den aansteker, waarvan de politie eerst dacht, dat deze van een bank bediende was, blijkt toch van een van de daders te zijn. Het is een smalle rode aansteker van Franse makelij. De Utrechtse politie ver- I trouwt erop, in goede samenwer king met de burgerij de zaak toch nog te kunnen oplossen, hoewel de aanwijzingen daartoe niet hoopge vend zijn. Voor het eerst in ruim een jaar tijd is oud-premier Nikita Chroesjt- sjow gisteren in het openbaar ver schenen om zijn stem uit te brengen voor de parlementaire verkiezingen. Chroestsjow (72), zag er wat mager der uit dan in de tijd, dat hij aan de macht was. Een menigte van on geveer honderd Russen, die buiten het stembureau stond, wuifde naar de vroegere leider, die op een vraag zei, dat hij leest, wandelt en kranten doorkijkt. Ook Molotow, de vroegere premier en minister van Buitenlandse Za ken, werd tezamen met zijn echtge note in het openbaar gezien toen hij in het stembureau vlak bij het Kremlin zijn stem uitbracht. Molo tow, die op internationale confe- Felice Gimondi (tourwinnaar van vorig jaar) en Vittorio Adorni (win naar van de Ronde van Italië 1965) zullen niet aan de Ronde van Frank rijk van dit jaar, die op 21 juni in Nancy van start gaat, deelnemen. Een medisch onderzoek, waarvan de resultaten vandaag in Parma aan de leiding van de extrasportieve wieier - groepering Salvarani werden bekend gemaakt, wees uit dat beide Italiaan se vedetten zowel lichamelijk als geestelijk niet voor de volle honderd procent fit zyn, waarna werd beslo ten de inschrijving van Salvarani in te trekken. Eerder had de winnaar van de Ronde van Italië van dit jaar, Gianni Motta, al laten weten dat hij niet als kopman van Molteni zou vertrekken. Zijn motief: „Ik kan in zo'n korte tijd niet twee ten vai rijden." Bij de verkiezingen voor het zgn. parlement in de Sow jet- Unie werd gisteren in een stem bureau in Moskou deze foto van ex-premier Chroesjtsjow ge maakt. Achter hem zijn klein dochter Elena. renties bekend werd als „meneer Njet", lachte toen hij kort met twee Amerikaanse journalisten sprak. Op ae vraag hoe zijn gezondheod was antwoordde de nu 76-jarige Molo tow: „Niet slecht, dank u". Hij ver telde dat hij vooral schrijft. Ook maarschalk Worosjilow (85) stemde in hetzelfde stembureau als Molotow, evenals Michail Soeslow, het lid van het Politburo dat in 1964 op het partijcongres de akte van beschul diging tegen Chroestsjow voorlas- Schot na twee eeuwen De 38- jarige Italiaanse wegwerker Nichele Finigliulo kreeg zaterdagmiddag een kogelwond in zijn linkerarm toen hij nabü Taranto in zuid-Italië een afvoergreppel voor een autoweg aan het graven was. Er was echter geen sluipschutter. Finigliulo raakte per ongeluk met zijn houweel een dub belloops pistool, dat daar waar schijnlijk reeds twee eeuwen onder de grond1 had gelegen. BURGERLIJKE STAND LEIDEN Hendrik, zn van Y. H. Fu en G. J. van Rooijen; Romllda Francine Christine, dr van F. M. van Mourik en M. J. Hanselaar; Eduard Johannes, zn van N. Kroeze en M. B. A. J. de Helden. OVERLEDEN J, J. C. M. de Kooter, 62 Jaar. echt genote van A. J. Paling: J. van der Hik, 42 jaar. vrouw: In het Diaconessenhuis in Leiden is zaterdag op 41-jarige leef tijd overleden ds. F. van Nieuwpoort. predikant voor de buiten landse, speciaal Afro-Aziatische studenten in Nederland. Vorige week werd ds. Van Nieuwpoor na een hartinfarct in het ziekenhuis opgenomen. Hij werd in 1949 vicaris in Scheveningen. Advertentie de kleintjes van ELISABETH BAS B A S J :j="S_ Ds. Van Nieuwpoort aanvaardde in 1950 te Overschildt <Gr.> de evan geliebediening in de N. H. Kerk. Op verzoek van de Hervormde Raad voor de Zending stelde hij zich beschik baar voor het zendingswerk. In 1957. na een opleiding aan de Zendings school in Oegstgeest. vertrok hij als studentenpredikant naar Soerabaja. Ds. Van Nieuwpoort. die in Oegst geest woonde en ook regelmatig een dienst in één der Leidse hervormde kerken leidde, was verbonden aan de classis Amersfoort. Na zijn terugkeer uit Indonesië was hij werkzaam onder de buitenlandse, speciaal Afro-Aziati sche studenten in Leiden, Delft, Wageningen. Rotterdam en Deventer. De teraardebestelling van het stof felijk overschot vindt donderdagmid dag op de begraafplaats van het Kosigin in Finland Premier Kosigin van de Sowjet-Unie is gis teravond per trein naar Finland ver trokken voor een goodwill-bezoek. Koeznetsow, de eerste vice-minister van Buitenlandse Zaken, vergezelt hem. Een Noordvietnamees regiment, dat zich in oerwoudtunnels in het cen trale hoogland van Zuid-Vietnam heeft verschanst, is vandaag het doelwit geworden van zware Ameri kaanse aanvallen. Het omsingelde regiment werd eerst bestookt door bommenwerpers van het type B52 en vervolgens bliksemsnel aangeval len door Infanterie. dergelijk zwaar kaliber pr"^8^' note van L. Dljkxhoorn. Ooggetuigen te velde verklaarden, dat de Noordvietnamese stellingen op 65 km ten noordwesten van Kon- toem als een vulkaan uitbarstten na de aanval van de bommenwerpers. De Amerikaanse luchtlandings troepen wachtten op 800 meter af stand op het einde van het lucht bombardement om te kunnen aan vallen ln een gebied, dat bestaat uit dicht oerwoud en bamboe. Amerikaanse infanteristen heb ben zaterdag een bataljon Vietcong- strijders bij de grens met Cambodja teruggedreven. De Vietcongstrijders kwamen daarbij terecht in het vuur van een zich achter hen bevindende eenheid van het Zuidvletnamese le ger. De door luchtaanvallen en artil lerie geteisterde opstandelingen na men de wijk in het dichte oerwoud, ender achterlating van 93 doden. De Amerikaanse en Zuidvletnamese verlieziezen werden licht genoemd- De Amerikaanse minister van De- tensie, Mc.Namara, heeft zaterdag verklaard dat het militaire succes in Vietnam de verwachtingen heeft overtroffen, maar dat er meer Ame rikaanse militairen heen gezonden zullen worden als Hanoi op de hui dige schaal voortgaat met infiltreren. McNamara verklaarde, dat reeds 1.000 soldaten aangewezen zijn om de 267.000, die er nu in Vietnam zün te versterken. Daardoor zal het to taal op 285.000 komen. Mc.Namara liet de mogelijkheid van een verdere stijging open. De mededeling, dat het succes de verwachtingen heeft overtroffen ba- Jaar\ echtgenote van J. I seer(je McNamara op rapporten van jaar, ecnvge-1 de inlichtingendienst over de eerste drie maanden van dit jaar. Hij zei dat Noord-Vietnam voortgaat 4500 man per maand te infiltreren. Arrestaties in Hoeé De Zuidvietnamese oproerpolitie, die vrijdag de rebellerende stad Hoeé in het noorden van het land is bin nengedrongen, heeft reeds meer dan 50 tegen de regering gekante per sonen gearresteerd, zo werd zater dagavond vernomen. Tot de gearre- teerden behoren leger- en politie officieren en burgers. De zuiverings actie door de oproerpolitie is vrijwel geruisloos verlopen. Dertien jonge boeddhisten zijn zaterdag in een pagode te Hoi An, 25 kilometer ten zuiden van Da Nang, gearresteerd, aldus is van Zuidviet namese regeringszijde vernomen. In de pagode werden Vietcong documen ten gevonden en wapens. Onder de bescheiden bevonden zich twee brie ven, die door een lid van de Viet cong aan een van de geestelijken waren gericht. Tienduizend r. katholieken trok- Groene Kerkje plaats. Vooraf wordt om drie uur in deze kerk een rouw dienst gehouden. NED. HERV. KERK Bedankt voor Minnertsga L. J. Prins te Hoogkerk. GEREF. KERKEN Beroepen te Wildervank J. Verhave te Hollandscheveld. Bedankt voor Andijk en voor Mar- rum W. J. de Ruiter te Harkema-Op- einde. GEREF. GEMEENTEN Beroepen te Beekbergen L. Rijksen te Rotterdam. Bedankt voor Klaaswaal C. Molenaar te Moerkapelle: voor Oostkapelle A. Hofman te Zeist. GEREF. GEMEENTEN in Nederland Beek uur 10X lekker roken voor 1 Nieuwe liturgie voor Geref. Kerken Alle gereformeerde kerkeraden hebben een voorlopige kanseluit- gave ontvangen van de nieuwe orden voor de eredienst, die door de synode van de Geref. Kerken' zijn aan vaard. In overeenstemming met de liturgische traditie van de meeste christelijke kerken is in deze litur gie achematisch de eenheid van de woorddienst en de viering van het avondmaal hersteld. Ook bevat de uitgave orden voor het morgen- en avondgebed. Verder zijn er nieuwe of gewijzigde formu lieren, onder andere voor de huwe lijksbevestiging in opgenomen. De /tT o Oegstgeest: (Hofbrouckerlaan 3): bedoeling is, dat deze in de praktijk Aandeelhoudersvergadering N. V, Agen- worden getoetst zodat de synode voor j turenhandel R. Klein. 2 uur nam. de definitieve vaststelling met op merkingen vanuit de plaatselijke kerken rekening: kan houden. I van Jehovah's getuigen. 7.25 uur narrf Stadhuis (wachtkamer trouwzaal): Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten, 7-8 uur nam. naar Warmond. 7.07 WOENSDAG Kon. Ned. MIJ voor Tuinbouw en Plantkunde. Excursie naar Heempark Verzamelen watermolen Zweilandlaan 6.55 uur nam. PieterskerkAvondgebed. 7.30 uur nam Schouwburg: Toneeluitvoering „Sem- pre Avanti 8 ""r r\nm Leiderdorp: (Groene Krulsgebouw) en O. Causerie A. Bicker Caarten er windmolens. 8 uur nam. DONDERDAG Hogewoerd 175. Dlenstvergadering MET EEN ENKEL WOORD Baby overleeft val Een baby van anderhalf jaar is gisteren tij dens het spelen aan de achterzijde op de derde etage van een huis aan de Hoofdweg van Amsterdam naar beneden gevallen en heeft de tuime ling overleefd. De val van de baby, een jongetje, werd gebroken door waslijnen en het kind kwam in de tuin van een benedenwoning terecht. Met onbekend letsel is het in het ziekenhuis opgenomen. Accuprijzen omlaag Ingaande 15 juni zullen de bruto-adviesprijzen van accu's van de gangbaarste mer ken sterk worden verlaagd. Deze prijsverlaging heeft betrekking op de accu's voor personenauto's, vrachtwagens, autobussen, motorry- ielen, scooters, landbouwtrekkers, ken gisteren in optocht door Saigon, i landbouwwerktuigen en wegenbouw- Ministers Warschau-pact onverwacht nogmaals bijeen (Van on ^respondent in Moskou De ministers van Buitenlandse Zaken uit de landen van het Warschau-pact zijn na een ver gadering van acht dagen in Moskou tot ieders verrassing in het weekeinde opnieuw voor be sprekingen bijeengekomen. Al gemeen was aangenomen dat het officiële deel van de vergadering de voorbereiding van de top conferentie van het Warschau pact. die volgende maand in Roemenië wordt gehouden al donderdag ten einde was. Men wist, dat de ministers daarna nog een paar dagen in de Sow- jetrussische hoofdstad zouden blijven voor informele gesprek ken. De onverwachte verandering werd begeleid door een andere gebeurtenis. Hoewel de Sowjetrussische pers tot dusver met geen regel melding had gemaakt van de aanwezigheid der ministers, schreven verscheidene bla den gisteren, dat partijleider Brezj-1 bijgelegd zijn. new op 11 juni de Roemeense minis ter van Buitenlandse Zaken Manescu op diens verzoek had ontvangen. Het gesprek (over de inhoud werd met geen woord gerept) had in een vriendschappelijke sfeer plaatsgevon den. Deze gebeurtenissen veranderen niet de opvattingen over de onder werpen, die tijdens de besprekingen Aangenomen wordt dat Manescu Brezjnew o.a. op de hoogte heeft gebracht van de jongste rede van de Roemeense partijleider Ceausescu. Men is in de Russische hoofdstad zeer te spreken over een paar duide lijk veranderde accenten in die rede. Daartoe behoren: de getoonde bereidheid de verde digingsmogelijkheden van Roemenië Moskou het belangrijkst moeten in het kader van het Warschau-pact zijn geweest. Integendeel: de mening, te versterken, zolang „de agressieve dat de ministers hebben gewerkt aan NAVO" bestaat; een nieuw plan voor een Europese I de scherpe aanval op de Vietnam - veiligheidsconferentie, is versterkt. pojjtjek van Washington en de wens, Tegelijkertijd is meegedeeld, dat de dat de Amerikaanse troepen en voor raad van de Comecon, de organisatie J p0Sten in West-Europa verdwijnen; voor de economische samenwerking tussen de Oosteuropere landen, die van 7 tot 11 juni in Moskou bijeen is geweest, zijn werk beëindigd heeft Daarmee zouden de voorbereidingen voor de topconferentie in Boekarest grotendeels achter de rug moeten zijn. De officiële publikatie van het ge sprek tussen Brezjnew en Manescu wordt in politieke kringen in Moskou uitgelegd als een aanwijzing dat de grootste politieke tegenstellingen tussen Roemenië enerzijds en de de aanval op het naar voren komen van met de Verenigde Staten verbonden „reactionaire krachten" in West-Duitsland; Bovendien is in Ceausescu's rede, naar het schijnt, het Roemeense ver langen naar onafhankelijkheid, soe vereiniteit en niet-inmenglng wat naar de achtergrond gedrongen. Wanneer deze Indrukken uit Moskou juist zijn, staat vrijwel niets aan een eensgezind optreden van het War- Sowjet-Unie en andere leden van het j schau-pact in de weg tegenover de Warschau-pact anderzijds nagenoeg NAVO, zoals dat op de topconferentie I in Boekarest tot uiting moet komen. kennelijk om te demonstreren tegen het naar hun oordeel slappe optre den van de regering tegen de boed dhistische agitatie. Van militante r. katholieken is bekend dat ze ver ontrust zijn door de belofte van de regering inzake algemene verkiezin gen, die ZÜ als voorbarig beschou wen. Onder de betogers marcheer den jongeren in zwart uniform van semi-militaire organisaties mee. Er werden fel anti-communistische spandoeken meegevoerd waarop te vens de Amerikaanse en andere bui tenlandse troepen in Zuid-Vietnam bedankt werden voor hun hulp. „Om vrede en onafhankelijkheid te ver krijgen moeten eerst de communisten worden verslagen", „Weg met de com munisten, verraders en huiche laars", „De eenheidsgedachte onder de burgers van alle geloofsovertui gingen is onverwoestbaar", zo luid den enkele teksten. De betoging had een ordelijk verloop. f Advertentie» Nog maar 6 dagen, dan is het weer Maak uw keuze uit de vele modellen en kleuren. Prijzen v.a.5.95 tot 12.50 machines. Tevens zal de netto-toe slag op de prijzen komen te verval len. Een en ander is het resultaat van besprekingen met-de Bovag, die het zijn taak acht de voor sommige artikelen bestaande hoge handels marges tot een redely k peil terug te brengen. Brand uit wraak De politie van Blerick heeft zaterdagavond na een brand in een kleine arbeiderswoning aan de Dellestraat de 44-jarige be woners van het pand als verdacht van brandstichting gearresteerd. De man bekende dat hij, terwijl hij al leen thuis was, het interieur met pe- troleum had overgoten en daarna de neergezet bij een strand te Ketchi kan, Alaska. De bandiieten hadden het vliegtuig geeftarterd onder voor wendsel van een zakenreis. Sjah in Marokko Mohammed Reza Pahlevi. de Sjah van Perzië, is zaterdag, na een officieel staatsie- bezoek van acht dagen aan Joego slavië. naar Marokko vertrokken. President Tito deed hem op het vliegveld van Poela uitgeleide. Herstelwerk Honderden vrijwil ligers hebben zich in Tope ka (Kan sas, VS» gemeld voor deelneming aan de gigantische berginge- oprui- mings- èn herstelwerkzaamheden. Het aantal door de wervelstorm ver oorzaakte doden bedraagt 17; de schade wordt geschat op 1Ó0 mil- jon dollar. Kadar in Oost-Duitsland De Hongaarse communistische leider Kadar is vandaag in Oost-Berlyn aangekomen voor een officieel be zoek van vijf dagen aan Oost-Duits land, op uitnodiging van de Oost- duitse communisten. Van de Hon gaarse delegatie maakt ook premier Kallai deel uit. Moby Dick by Bonn De witte walvis „Moby Dick" is zondag in de Rijn by Bonn gesignaleerd. Het dier hield zich lange tijd op in de omgeving van het parlementsgebouw en het ministerie van Buitenlandse brand had gesticht. Hij verklaarde tegenover de politie, dat hij tot zyn daad was gekomen, omdat zijn vrouw het met hun kostganger hield- De vrouw was die avond met de kost ganger op stap. CHU- naar Muiden Een CHU- delegatie, bestaande uit de voorzitter van de Tweede-Kamerfractie de heer H. K. J. Beernink, en de tweede kamerleden jkvr. Wttewaall van Stoetwegen, en de heren Bos, Van Gelder en Schol ten, heeft zaterdag een bezoek gebracht aan door een ontploffing in de springstoffen fabriek zwaar getroffen vestingstadje Muiden. Het gezelschap werd ont vangen door burgemeester W. Jonge- neel, beide wethouders en de ge meentesecretaris. Explosie in auto Een 28-jarige Amsterdamse ry-instructeur heeft gisterochtend tweedegraads brand wonden opgelopen by een explosie, die zich voordeed, toen hij vlak voor hij de wagen wilde starten een si- garet opstak. De man is in het Weesperplein ziekenhuis opgenomen. Uit het onderzoek bleek dat de ont- luchtingskraan van de gastank, gevuld met lpg-gas, gedeeltelijk openstond waardoor gas in de auto kwam en daar bleef hangen. De auto brandde geheel uit. Amstelveen ongerust Het colle- De Gaulle ontving Bohlen Pre sident De Gaulle van Frankrijk heeft zaterdag de Amerikaanse am bassadeur in Parijs, Charles Bohlen, ontvangen. Na een gesprek van drie kwartier zei Bohlen tot de pers, dat het gesprek ten doel had gehad voor de reis van De Gaulle naar Moskou de verschillende politieke vraagstuk ken in de wereld de revue te laten passeren- Bohlen had om dit gesprek gevaargdi. Dieet De oudste Japanner, Djoebei Nakamoera uit Kamaisji, is 114 jaar geworden. Hij zegt zijn ho ge leeftijd te danken te hebben aan het feit, dat hij vrijwel niiet ander heeft gegeten dan zeewier en rauwe vis. Dief ter dood veroordeeld Vol gens „Troed", het blad van de ar beidersbeweging in de Sowjet-Unie, is een „stiekeme miljonair" in Si berië ter dood veroordeeld. Deze man, Oleg Iwanow, heeft volgens „Troed" 38 kilo goud ter waarde van meer dan 170.000 roebel (188.700 dollar) gestolen gedurende de twee jaar, waarin liy als weger werkte in Siberische goudmijnen. In een pro ces van vijf dagen werd hij tot de kogel veroordeeld. „Geef op je brood" Toen Paul Dinsmoor in Rosemead, Californië uit een bankgebouw kwam, liep een ge van B. en W. van Amstelveen j man op hem toe, die in gangsterbar- heeft de aandacht van de ministers van Binnenlandse Zaken, Defensie en Sociale Zaken en Volksgezond heid gevraagd voor de gevaren ver bonden aan de aanwezigheid van de kruitfabriek in Ouderkerk aan de Amstel voor Amstelveen. Dit ia ge schied in het kader van het beraad van het college over aeze zaak. In het overleg daarover zullen mede worden betrokken de gemeente-be sturen van Muiden en Ouder-Am- stel. BUITENLAND Vliegende rovers Twee bandie ten vlogen vrijdag ln een gechar terd vliegtuig naar Sitka (Alaska), beroofden een bar van 2500 dollar en dwongen de piloot onder bedrei ging met hun revolvers hen te hel pen ontsnappen. Maar de politie ging in een ander vliegtuig achter hen aan en kreeg hen na een jacht van 209 km door de lucht te pak ken, toen de piloot zijn toestel had goens snauwde: „Ik heb een revol ver op je gericht en ik ben niet bang, die te gebruiken. Geef op je brood". Dinsmoor gaf de man de zak van bruin papier, die hy in zijn hand had en de bandiet liep ver heugd weg. Dat deed Dinsmoor ook, want in zijn portefeuille bevond zich een bedrag van 1700 dollar. In de zak zat géén geld (of „brood' zoals gangsters geld tegenwoordig noe men), maar niet anders dan een braadworstje Sigaretten uit zee Het Poolse vrachtschip „Huta Batory" is zater dag in Szczecin aan de Oostzee teruggekeerd met een lading van een half miljoen Amerikaanse sigaretten, die bij Tunis uit zee gevist zijn. Ze zaten in waterdichte containers en zijn nog helemaal goed. Volgens het zeerecht behoren op zee geborgen la dingen aan de vinder. Vermoed wordt dat smokkelaars de sigaret ten overboord gezet hebben. W. de Zwijgerlaan 105: P spreksavond. 8 uur nam. g VRIJDAG Koningskerk: Rullclub 7.V Lakenhal: Holland-Festiw semble Syntagma Muslcum) Otten. 8.15 uur nam. Oppenheimstraat 8Opej kleuterschool. 3 uur nam. Oude Vest 13: Evangellsu tengem. „Ecclesia". 8 uur nP ZATERDAG Adventkerk (Doopsgezind 10—11 uur voorm., bljbellezl» uur dhr. R. C. Paulus van L Garenmarkt: K. en O.-exc Noord-Holland. 8 uur nanu Leiderdorp (Doesbrug): t molentocht per rondvaartlL dhr. A. Rlcker Caarten. 1.30F ZONDAG li nam. Openbare lezing: 2.3 uur nam. Oude Rijn 5: Baptlsteng voorm SP1'" dhr' Dle"dêr. BIOSCOPEN Trianon: „What's new pust Jaar, Dagelijks 2.30. 7 en 9.15 dag 2.15. 4.30. 7 en 9.15 uu Lido: Call-girls van Kop 18 Jaar. Dagelijks 2.30, 7 en Zondag 2.30. 4.45. 7 er Luxor: „Derek Flint", 14 1 lljks 2.30, 7 en 9.15 uur. Zo 4.45, 7 en 9.15 uur. Rex: „De veroveraar van 14 Jaar. Dagelijks 2.30. 7 en Zondag 2.30. 4.45. 7 en 9.15 i oo«tu^i0: «Lady L". 14 Jaar 7 en 9 15 uur' ^oncl0g Camera: „De man die moest", 14 jaar. Dagelijks 9.30 uur. Zondag 2, 4.30, 7 ei TENTOONSTELLING De Lakenhal: Dag. 10-5 1-5 uur Galerie Walenkamp (Nieuw Tentoonstelling van schilde Jacob Rits. (Dinsdag t/m uur voorm. 6 uur na~ Juni). lakenhal: Expositie My Letterkunde 200-Jarlg bestaa 105 u: zond 15 u (Tot Legermuseum (Pesthuisla uitzondering van zaterdag v (zondag 1-5 uur) Rijksmuseum voor vou (Steenstraat 1): Dag. 10-17 dags 13-17 uur Rijksmuseum van Oudhed ijks 10-5 uur: zond 1-5 uu Rijksmuseum voor de ge der natuurwetenschappen: uu zond 1-4 uur Avond- en nachtdienst der i Geopend voor spoedeisende apotheek Herdlngh Blank woerd 171, tel. 20502. Op 10. 11, 12 en 13 Junii avonddienst vanaf 22 uur en I dienst van de Oegstgeestse waargenomen door apotheek Blanken. Bh geen gehoor van uw öl specialist (of diens waarnen op dokterstelefoon 22222. j HAAG! AGENE MAANDAG 13 JUN Mont d'Or, 21.00 uur. Ad daal. Odeon Theater. 20.00 uur! duurt het langst. DINSDAG 14 JUNI Odeon Theater. 20.00 uur duurt het langst. WOENSDAG 14 JUlJ WEERRAPPORTE (Van hedenmorgen 7 al Amsterdam Den Helder Ypenburg Vlissmgen Belde De Bilt Twente Eindhoven Z.-Limburg Helsinki Stockholm Oslo Efopenhagei Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Frankfurt Munchen Zürich Genéve Locarno Belgrado Athere Rome Barcelona Madrid Mallorca Lissabon geh bew llChl Dew zwaar bew hal bew regen n-«st mist m st onbewolk half bew. onbewolk; onbewolkt zwaar bew zwaar bew licht bew onbewolkt licht bew gei- bew. half bew zwaar bew onbewolkt onbewolk >n bewolkt licht bew licht bew zwaar bew half bew half bew half bew. onbewolkt licht bew zwaar bew

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 2