RENAULT ROHDA KAMPIOEN ELAM Incidenten in strijd tegen Roda WEER ZWARE NEDERLAAG VOOR SVL Crescendo promoveert naar tweede klasse ;en Hengelcompetitie Kampioenschap CKB PER NIX EN SSS DELEN WINST TRIOMF VAN GEBROEDERS DRENTH ROUWKOOP ZEKER VAN WINST KATWIJKSE LTV OP GOEDE WEG N.V. LEIDï, 5 Akkoord over eerst(> c.a.o. bij Hoogovens Derde plaatsen voor jeugdteams Molema en Van Leur delen bij afscheid Waspikse brandweer - staakte de strijd Vijftig doden door regenval in Hongkong Cricketuitslage LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 13 JUfl] Het heeft niet veel gescheeld of de supporters van Rohda Amsterdam hadden zondagavond het kampioens feest niet kunnen vieren. In de hoofdklasse-ontmoeting tegen het reeds gedegradeerde Roda Westzaan, deden zich de laatste tien minuten zulke onregelmatigheden voor dat de wedstrijd gedurende enige tijd ge staakt werd. Op het moment dat Roda, dankzij onder meer twee straf- worpen, een achterstand van 04 had teruggebracht tot 45, gaf de Amsterdammer Wim de Vries de Roda-speler Pastor een klap. De Westzaner stelde zich teweer en werd door de scheidsrechter, die alleen de tweede klap had gezien uit het veld gestuurd. Hierover maakte Roda- aanvoerder Peter van Hoorn zich zo kwaad, dat hij de paal met de korf uit de grond trok en diaarmee het veld probeerde af te lopen. De scheidsrechter en de supporters van Rohda, die hun kampioensfeest in gevaar zagen komen, verhinderden dit voornemen- Toen de gemoederen wat bedaard waren, werd de wed- Ter wijl Pastor (rechts) en De Vries met elkaar op de vuist wensen te gaansnellen scheids- rechter Arens en een Rohda- speelster toe, om te pogen de he ren op andere gedachten te brengen. strijd alsnog maar zonder Pastor uitgespeeld. In de resterende tyd werd niet meer gedoelpunt. Honkbalcompetitie Barcelona-trofee De hoop dat S.V.L.'s eerste team lering zou hebben getrokken uit de blamage van vorige week, is gister middag in Bloemendaal tegen de ge lijknamige ploeg in rook opgegaan. Ditmaal waren dan wel niet onder linge geschillen oorzaak van de zwa re nederlaag (17-2), maar was toch een terugslag van de vervelende ge beurtenissen van verleden week dui delijk waar te nemen. Over de wedstrijd Bloemendaal- S.VJj. kunnen we dan ook heel kort zijn. De gastheren beschikten over een goede ploeg, zowel in het veld als aan slag. Hun werper stak in goe de vorm en hield de roodwit/ten heel strak. S.V.L. daarentegen had wèèr te kampen met een slechte slagploeg en met slechte wei-pers. Het verre veld ook niet bepaald om te juichen. Drie honkslagen werden slechts ge noteerd voor S.V.L. tegen 15 voor Bloemendaal: een duidelijke ind:ca,tie van het krachtsverschil. Na 6)2 in nings was de strijd gestreden, omdat het puntenverschil het aantal van 10 te boven was gegaan (17-2!) Al met al weer een goede aanleiding voor ve le slapeloze nachten voor menige Leidse honkbalfan. HENGELSPORT. De Visclub P.V.G.W. hield za terdag een wedstrijd in de Kaag. De vangst viel best mee. De uitslag is: 1. C. v.d. Zwan 2175 gram, 2. KL Dorrepaal 1525 gr., 3. v. Bilsen 1270 gr., 4. H. van Houten 1045 gr., 5. J. v. d. Mey 950 gr., 6. W. F. Taffijn 675 gr.,7. P. Poelijoe 575 gr., 8. v. d. Woerd 575 m gram; 9. C. Kapaan 495 gr., 10. Vermeulen 450 gr. Leidse Boys organiseerde een vis wedstrijd in het Oegstgeesterkanaal. De vangst was zeer slecht. 1. van Rooijen. 2. Hoogkamer, 3. P. Ran selaar, 4. J. Veldhuizen, 5. C. Veld huizen, 6. N. Blom, 7. H. Herreur en H. D. v. Rooijen. Advertentie Op overtuigende wijze heeft Cres cendo de vierkamp tegen Ahoy, Eu reka en Togo gewonnen en is daar mede naar de 2de klasse gepromo veerd. Onze stadgenoten waren de overige taems van deze halve com petitie volledig de baas en wonnen al hun partijen. De eerst ontmoeting tegen Ahoy leverde een 40 zege op. Crescendo was veel sterker en 2 doelpunten var Ton Ouwerkerk alsmede 2 doelpun ten van Cees Cornelissen brachten de genoemde uitslag tot stand. De tweede wedstrijd tegen Togo liep aanvankelijk niet zo vlot. Togo nam vrij spoedig de leiding en pas kort voor het verstrijken van de eer ste speeltijd maakte Ton Ouwerkerk gelij k. Daarna werden de groenwit- ten sterker en 2 doelpunten van Cees Cornelissen waren toen vol doende om het 2de klassesdhap een feit te maken (31). De derde ontmoeting tegen Eureka was de beste, daar op dat moment beide teams reeds zeker van een plaats in de 2de klasse waren en dus vrijuit konden spelen. Ook hierin toonden zich onze stadgenoten de sterksten. Een strafworp door Cees Cornelissen benut, was de openings treffer (01). Na de gelijkmaker werd het in de volgende minuut door Els Lindeman al 21 voor Crescendo. Leni Kok maakte er 31 van en na het tweede Rotterdamse tegenpunt, smaakte invalster Gusta Mulder het genoegen deze ontmoe ting definitief ten gunste van Cres cendo te beslissen (42). De overige wedstrijden van deze halve compe titie hadden de volgende resultaten: EurekaTogo 41AhoyEureka 11; Ahoy Togo 10. Behalve Crescendo promoveert dus ook Ahoy en heeft Eureka zich in de 2de klas se kunnen handhaven. Laatste Vious Orientis won de laatste ont moeting met 54 van PSV. S jar din opende de score, doch PSV had di rect het antwoord klaar. Ook toen mej. T. de Vink de zwartwitten op nieuw de leiding gaf kwam de gelijk maker spoedig (22). Daarna scho ten Wim Meijer en Daan Carree VO naar een 42 ruststand, doch ook deze voorsprong was niet voldoende. De Eindhovenaren kwamen na rust terug en liepen deze achterstand ge heel in. Enkele minuten voor tijd kwam VO opnieuw aan de leiding, nu door Cees Sommeling (54) en daarbij bleef het tenslotte. Landstitel De landstitöl kwam na een bijzon der rumoerig slot in de wedstrijd tussen Roda (Westzaan) en Rohda (Amsterdam) opnieuw bij de geel zwarte Amsterdammers terecht. Mis stappen van Ons Eibernest, dat vrij wel het gehele seizoen de beste kan sen heeft gehad, waren er de oor zaak van dat Rohda tegen alle ver wachtingen in met de titel ging strijken. Hoofdklasse: Westerkwartier—Dee- tos 9—3; RodaRohda 45; HKV t Zuiden 7—4; Archipel DOS 64. Overgangsklasse B: Vic. Orientis PSV 54. BesilissingswedstrydRozenburg Swift 4—3. Promotie Z.W. 2de kl.i Crescendo —Ahoy 4—0; Eureka—Togo 4—1; Uitslagi CrescendoTogo 31AhoyEure ka 11Crescendo Eureka 42 AhoyTogo 10. LKB-cup: 5de ronde: Warmond O. Eiland 19; Zuiderkwartier Crescendo 25Danaïden Fluks 73 KNSDe Algemene 43. Genoeglijkheidswedstrijden: afd. I: Ons Eiland Noorderkwartier 20; Madjoe Zuiderkwartier 02; Da naïdenVic. Orientis 53. Afd. II: Crescendo De Algemene 62; Fiks Danaïden 64; FluksKNS 25. Programma voor deze week (dins dagavond): LKB-cup: Danaïden Ons Eiland: ZuiderkwartierDe Al gemene; KNS Warmond; Vic. OrientisFluks GenoeglijkheidswedstrijdenFinale: Woensdagavond 7.15 uur. Ons Eiland —KNS. De Leidse hengelcompetitie opende dit seizoen met wedstrijden in de Haarlemmertrekvaart. De vangsten waren zeer slecht. De Ruisvoom 3 gew. 5 pnt. aant. 23; De Sportvrienden 3 gew. 5 pnt. aan tal 18; De Brasem 3 gew. 4 pnt aant. 20: De Bliek 3 gew. 4 pnt. aant. 17; Hengelsport 3 gew. 3 p. aant. 19; S. en G. 3 gew. 3 pnt. aant. 12; Zaal berg 3 gew. 2 pnt. aant. 18; DVV gew 3 pnt 2 aant. 14; DVS 3 gew. 2 pnt. aant. 13. De Leede 0 gew. pnt. aant. 0. Op zondag 10 juli zullen de wed strijden worden voortgezet. De strijd om het kampioenschap van de C.K.B is nog geheel open. De eerste wedstrijd tussen Pernix en SSS bracht, na vooral in de eerste speel- helft prima spel, nog geen beslissing: 7—7. De eerste de beste SSS-aanval was het al raak toen werd gescoord nadat de tegenstander op de grond lag! 01. Na tien minuten spelen kreeg Alice Tielemanv. d. Kwaak een kans en de stand was gelijk: 11. Verre schoten van Jur Bersee en Agnes Boter brachten Pernix op 31, waarna via 32 het, via het benutten van een vrije worp, door Gé van Zwieten 42 werd. SSS gaf geen krimp en de ruststand liet slechts één punt verschil. Fred Breedveld scoorde de 5de Leidse )al. Ruststand 54. Even teleurgesteld door het uitval len van Kees de Rooy (enkelblessure) moest Pernix de gelijkmaker incas seren. De vaart raakte wat uit het spel en vele goede schietkansen ble- onbenut. Toos Goslinga echter benutte handig een kansje achter de paal en weer stond Pernix vóór: 65. SSS bleef doorgaan, een kwartier voor tijd werd het 66. Ook een af standtreffer van Ton Tieleman werd tijdig beantwoord. De 71 eindstand de krachtsverhouding in deze wedstrijd goed weer, al moet worden gezegd dat Pernix de kans op de overwinning had kunnen en moeten benutten! Toch zien we de oranje kragen in Wageningen, gezien het vertoonde spel, volstrekt niet kans loos! De strijd blijft geheel open. Competitie De laatste competitiewedstrijd in de eerste klasse A leverde Velocitas nog een 26 overwinning op het hoger geklasseerde Excelsior 2 op. De eindstand: O. Eiland 18 36 VES 2 18 12 DES 18 29 RVS 18 12 Fiks 18 29 Velocitas 18 12 De IJsvog. 18 17 Fluks 18 8 Excelsior 2 18 17 Warmond 18 8 De kampioen van 1 A, Ons Eiland promoveert samen met die van 1B, het Dordtse Snel naar de Hoofd klasse West. Deze ploegen nemen de plaatsen in van VEO en Bolnes. Ook In de tweede klasse A werd de competitie afgesloten. ODS verover de in een avondwedstrijd het beno digde punt, om van promotie zeker te zijn, op Fiks 2: 66. Kampioen Pernix 2 deed het tegen datzelfde Fiks 2 met 413 wel veel beter! ODS boekte tegen TOP toch nog een 43 zege. De eindstand: Pernix 2 16 29 VEO 2 16 15 ODS 16 25 Fiks 2 16 14 TOP 16 20 Pernix 3 16 4 Tempo 16 18 Velocit. 2 16 3 Tonego 2 16 16 In Kortenlioef Zoals gebruikelijk heeft de Hilver- sumse zwemvereniging „De Rob ben" ook dit jaar weer het lange- baanseizoen geopend met de tweeki lometer-zwemwedstrijden in Korten- hoef. Moesten de deelnemers vorig jaar met hete soep worden bijge bracht, de watertempetaruur (circa 20 graden) was nu ideaal. Voor deze wedstrijden had zich een record aantal deelnemers en deelneemsters gemeld. De uitslagen luiden: 2 kilometer vrije slag heren: 1. E. Drenth (Merwede) 26.29.5, 2. H. Drent (Merwede) 27.08.3, 3. G. van der Kamp (A.Z. en P C.) 27.31.2. 2 kilometer vrije slag dames: 1. Corrie Mulder (Merwede) 28.48.0, 2. Corrie Jansen (Njord) 29.07.6, 3. Rita Tigelaar (Robben) 30.03.5 2 kilometer schoolslag heren: 1. Van Oest(T IJ) 31.37.0, 2. Brug- gink (D.J.K.) 3236.1, 3. Dieben (ZI- AN) 32.43.4. 2 kilometer schoolslag dames: zen (Naarden) 33.50.1, 2. Tineke van Rheenen (Naarden) 35.31.8, 3. Marian van Strijland (Robben) 35.59.6. (Van één onzer verslaggevers) De Barcelona-trofee krijgt een plaatsje in de prijzenkast van Rouw koop. Hoewel morgenavond (aanvang half acht) pas de finale wordt ge speeld, is het reeds nu zeker dat de fraaie beker in Voorschoten zal blij ven. Want nadat het zaterdagelftal Rouwkoop verleden week als winnaar uit de poule tevoorschijn kwam, plaatste gistermiddag ook het zondagelftal van de organiserende vereniging zich voor de eindstrijd. LDWS, Leidse Boys en het Haagse Ooievaars hebben deze Voorschoten- se finale niet kunnen voorkomen. Met aanvalsleider Jan Stolk in de hoofdrol was Rouwkoop op het door de regen wat glad geworden terrein aan de Juliana van Stolberglaan de beste ploeg en veroverden zij ver diend de eerste plaats. In de eerste wedstrijd tegen De Ooivaars, dat met een jeugdige com binatie uitkwam, moesten de Voor schotenaren weliswaar „warm" draaien (10), maar van die moei zame start werd LDWS de dupe: 60. Ook het verrassend goed voor de dag komende Leidse Boys, dat reeds LDWS (met 10) en De Ooievaars (met 82) had verslagen, kon het in de beslissende ontmoe ting tegen Rouwkoop niet redden. Door doelpunten van Huub Verha gen en Jan Stolk trokken de zwart witte Voorschotenaren verdiend met 21 na een 11 ruststand) aan het langste eind. LDWS versloeg De Ooievaars met 40 en eindigde daardoor als derde. ZEILEN De Buiten-IJ zeilwedstrijden in de RORC-klassen, die dit weekeinde op het IJsselmeer zijn gehouden, hebben de volgende resultaten opge leverd: Klasse 1 en 2: 1. Pierette 3 (Pierrot), 2. Salland (Kloosterboer), 3. Gooilander (Ham ming). Klasse 3: 1. Alladdin (Van der Stadt), 2. G.i- ragnade Schelde (Nelis, België), 3. Klasse 4: 1. Vie tore 2 (-MEVR. Rus Vader) 2. Moby Dick 2 (Grigat) 3. Stenvis (Visser) Door een zege in de beslis singswedstrijd tegen Vic. Orien tis B zijn de A-pupillen van de jonge Rijnsburgse korfbalclub Madjoe kampioen geworden. Staande v.l.n.r. trainer Ten Donkelaar, Willie Koemans, Magda Tavenier. Nel v. d. Vij ver en Thea van Egmond, knie lend: Rens van Egmond. Gert v. d. Vijver, Frans Schaddelee en Sietse Jagersma. (Foto L.D./Holvast) T enniscompetitie De Katwijkse L.T.V. 1 miste giste ren in de promotiestrijd tegen de La- rense T.C. 1 de steun van Mej. Tiele man en Verhees. Mej. Tieleman werd goed vervangen door mevr. Sauer- bren. Samen met R. Kemeling zorg de zij ervoor dat de Katwijkse L.T.V. 1 met een gelijke stand uit de enkelspelen kwam. Zij versloeg mej. Alsbach, 6-4, 6-4, terwijl R. Keme ling Borgers met 6-2, 6-2 de baas bleef. Mevr. Fetter verloor na har de strijd met 6-4, 3-6, 5-7 van mevr. Klarenbeek en Peter Wils, met het eindexamen koud achter de ug moest v.d. Noörda met 4-6, 6-3, 1-6 de eer laten. Het D.D. en het H.D. waren in 3 sets voor de Larense T.C. 1. Als echter de resterende G.D. door de Katwijkse L.T.V. 1 worden gewonnen, dan kan een 4-4 stand worden bereikt en de sets tellen dan in het voordeel van de Katwijkse formatie. Tegen de Leidsche Hout 1 zou dan de bekroning van het kam pioenschap, promotie naar de Ov. Klasse B, kunnen worden gezet. Een stap omhoog zetten Unicum 1, met een papieren zege 8-0 op de reserves van A.M.V.J., die van pro motie afzagen, en de Munnik 3, 6-2 tegen Heiloo 1. Unicum kan tegen de degradant uit de betrokken de twee de klasse afdeling, de tweede klas se weer bereiken, terwijl de Munnik 3 automatisch de vierde klass eheeft gehaald. De reserves van de Munnik staan er bij de poging om de derde klasse te bereiken goed voor, 4-1 tegen I.C.C. 5. Evenals bij Katwijkse L.T.V. tegen Larense T.C. 1 maakte de re gen verder spelen onmogelijk. A.S. Zaterdag wórden beide ontmoetingen uitgespeeld. De L.L.T.C. reserves kon den hun plaats in de derde klasse met succes verdedigen tegen The Smashing Fellows: 5-3. officieel Renault-dealer Vakkundige specialisten en een moderne outillage zijn uw garantie voor snelle, daadwerkelijke service Haarlemmerweg 2-4, Lelden, tel. 33t4t, afd.verkoop; Handarbeiders en beambten gelijh n E De raad van bestuur van Konink lijke Nederlandsche Hoogovens en Staalfabrieken N.V. en de werk nemersorganisaties in de metaalin dustrie hebben overeenstemming be reikt over de eerste c.a.o. voor Hoog ovens en de daarbij aangesloten be drijven in IJmuiden. De overeen komst zal een looptijd hebben van 1 juli 1966 tot 31 december 1968. Het belangrijkste aspect van het bereikte akkoord vormt de invoering van een nieuw stelsel van arbeids voorwaarden, waarin het onderscheid tussen handarbeiders en beambten geheel zal komen te vervallen. Voor het gehele personeel wordt één be loningssysteem ingevoerd, waarbij wordt uitgegaan van functiegroepen met salarisschalen, gebaseerd op functiejaren. Het gehele perso neel ontvangt in de toekomst een sa laris, dat per maand wordt vastge steld. Ook met betrekking tot de se cundaire arbeidsvoorwaarden wor den de bestaande afzonderlijke rege lingen door een nieuwe regeling ver vangen. Begin 1967 zal voor het gehe le personeel een systeem van maan delijkse salarisbetaling worden inge voerd. Aangezien over de loonkostenont wikkeling voor 1966 reeds in decem ber 1965 tussen Hoogovens en de werknemersorganisaties een akkoord was bereikt dat geheel aansloot aan de in de metaalindustrie overeenge komen wijzigingen, houdt de nieuwe c.ao. op dit punt voor 1966 geen ver anderingen in. Volgens de nieuwe c.a.o. zullen in 1967 de arbeidsvoorwaarden verder worden verbeterd. De hiervoor beschikbare ruimte is gesteld op 6 Voor 1968 wordt dit percentage ge steld op 5 %- Daarnaast zal per 1 juli 1968 nog een aanpassing van de genaamde „bijsturingsclausule" W de kosten van levensonderhoud. Uit de ruimte voor 1967 en zullen o.a. worden gefinanciert kosten van nieuwe sociale ven ringen en structurele wi]& gen van bestaande sociale venj ringen envoorts de kosten van* erktijdverkorting pér 1 juli 1967,: ze zal neerkomen op een maxi: wekelijkse werktijd van 43-3/4 In de strijd om het jeugdkam pioenschap waterpolo (tot 19 jaar) van Zuid-Holland heeft de kring Gouwe-Rijnstreek geen rol van be tekenis kunnen spelen. Zowel het jongens- als het meisjes-team moest zaterdagmiddag in Ridderkerk met de derde plaats genoegen nemen. Het gebrek aan een doelverdediger heeft de Gouwe-Rynstreek in het Ridderkerkse zwembad De Dolfijn bij de jongens de das omgedaan. In het veld was de Leidse-Alphense combinatie (aangevuld met een GZC-speler) beslist niet de mindere van Den Haag en Rotterdam, maar beide wedstrijden gingen toch verlo ren. Tegen Den Haag (met o.a. Frans Niehof) ging de Gouwe-Ryn- streek met 64 ten onder (vier doel punten van Zylspeler Kees Pont) en tegen het sterke Rotterdam werd het 7—3 (doelpunten van Peter Boot en Jan Baretty). Dankzij de schotvaar- dige Joop van 't Hooft en Frans van Neuren veroverde Rotterdam via een 5—3 overwinning op Den Haag üe eerste plaats. Ook bij de meisjes was de Gouwe-Rijnstreek niet ge heel opgewassen tegen de wat geroutineerdere teams van Rotter dam (6—4 en Den Haag (5—3). El- lie Dekker en Jeanette Gravesteyn waren in het zevental van de Gouwe' Rijnstreek, dat geheel uit GZC- speelsters bestond, de grote steunpi laren. Den Haag (met o.a. Nicole van Rossum en Marjan van der Horst) legde door Rotterdam met 45 te verslaan op de provinciale titel beslag. (Van één onzer verslaggevers) Cees Molema (Ter Leede) en Ton van Leur (Teylingen) hebben zater dagavond een streep onder hun Sas- senheimse voetballoopbaan gezet. De dubbele afscheidswedstryd, die velen naar het sportpark aan de Menne- weg had gelokt eindigde na veel spanning onbeslist: 11. Pas na een verlenging van 2x1% minuut en verlenging van 2x1% min. en twee series strafschoppen kon de beschik bare prys (een bal) aan oud-Ter Leede-aanvoerder Molema worden uitgereikt. In de overigens matige derby heb ben de vele toeschouwers Molema nog eens kunnen zien zwoegen-als- een paard, terwijl ook Ton van Leur, die trouwen» het enige Teijlingen- doelpunt voor zyn rekening nam, hard werkte om bij zijn roodzwarte supporters een goede indruk achter te laten. Door een doelpunt van invaller Van der Valk nam TerLeede in de eerste helft de leiding (1—0), maar kort na de rust zorgde Van Leur voor de gelijkmaker van Teijlingen. Daarna zyn er wel enkele kansen (voor o.a. Van Dam) geweest, maar doelpunten vielen er niet meer. Ook in de ver lenging werd er niet gescoord. Pas na de twee series strafschoppen wist Ter Leede de zege naar zich toe te trekken. Cees Molema en Ton van Leur werden vóór en na de wedstrijd door bestuur, spelers, trainers en andere voetbalvrienden (met hun echtgeno ten) in het zonnetje gezet en kregen bloemen en geschenken aangeoden. Een onbetekenende brand injj varkensfokkerij in het Brabaj Waspik heeft vervelende gevt^ gehad, want toen vijf brandwea den bezig waren met dé nabM verscheen burgemeester Wellinjj tonele, om de spuitgasten te vtrï len dat zij hun werk niet goed? den en dat het nablussen' water1 knoeien was. De mannen staüi toen onmiddellijk de strM weigerden enkele uren later naai! terrein van de brand te gaan het vuur weer oplaaide, ondank feit, dat de burgemeester gezegd' dat het nablussen onzin was. E> andere brandweerlieden werden enig praten bereid gevonden werk van hun collega's af te mil De vijf „onwilligen" onder beide chauffeurs van het vrijwi brandweerkorps dienden zate nog hun ontslag in, zodat brandje nog wel eens lang zou nen nasmeulen. Hongkong wordt opnieuw door genval bedreigd. Zondag had slechte weer reeds 50 menseuld geëist. Bovendien worden 24 pf1 nen vermist. De materiële sd' bedraagt honderd miljoen guide: Door tropische regenval zijn? teren tal van wegen onbegaacj geworden, waardoor gehele stad» ken van de buitenwereld zijn sloten. AJAX WINT MET ACHT WICKETS Ook Breda heeft geen weers kunnen bieden aan de opmars het Leidse Ajax. De Leidse aanfi gesteund door prima fielden, va: van A. Kantebeen en N. de zijn vermeldenswaard zorgw voor dat de gasten voor 45 ruE paviljoen konden opzoeken. Del se bowler, bestaande uit R. Vek zen 4 voor 14, F. de Jongh 2 v N. de Bree 1 voor 6 en H. de 1 voor 6 was kennelijk te mol waardoor reeds ^óór de lunch kon gaan batten. P. van Ameram en J. J. de passeerden het Breda-totaal of makkelijke wijze, zodat reeds vroege middagurm de basis was voor een injnnigsoverwïmaiii regen werd echter spelbreker, het vijfde punt niet doorgin?, echter Ajax vyfde overwiM waardoor zij voorlopig onb« aan kop gaat. P. van Amerom J. J. de Jongh 25 not out. Toti voor 2. Door deze overwinning Ajax' kansen zeer gunstig en D de weg nog lang is, mag tod met vertrouwen het uiteindelijk sultaat tegemoet gezien word® A.s. zondag Hermes IIAjaï Schiedam. Aanvang 11 uur. lste klasse A: HBSHennes 1 gew. door HBS met 2 runs (HBS HDVS 155)ACC—Bloemendag/I door Bloemendaal met 9 (ACC 60, Bloemendaal 62 vo#,f RW—HCC: gew. door HCC wickets (RW 134, HCC 136 V«r lste klasse B: SCHC—VRA: tl (VRA 175, SCHC 157 voor 9,'tfi De KrekelsSparta: gew. door? j ta met 6 wickets (Krekels 76,? ta 77 voor 4)ExcelsiorAC?' gew. door ACC met 8 wickets sior 72, ACC 76 voor 2). gi 2de klasse BI: AjaxBreda: n door Ajax met 8 wickets (Br® Ajax 69 voor 2). F'

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 12