onmisbare b onmisbare extra caroteen een heerlijke sm 0» -en straks weer rennen, schieten, vallen, rennen... Goed dat Blue Band zoveel geeft: ADVERTEERT IN DIT BLAD Blue Band. Gemaakt van uitgezochte oliën en vetten.Vol onmisbare bouwstoffen. Verrijkt met vitamine en caroteen om weerstand en groeikracht te verzekeren.En zo heerlij van smaak. Huisvrouwen werken mee aan smaakproeven, om de fijnste smaak te vinden. Hun voorkeur geeft de doorslag.Blue Waar krijgt u tegenwoordig nog zoveel voor zo weinig? mmm...en kerngezond! Kijk... zo krijg ik extra ruimte in al mijn kamers! Luchtige zomermode voor u.. Sandalen, sandalets, vrijetijdschoenen: 15: 1475 Op mijn verjaardag kreeg ik een Tornado Wandrek. Ik was meteen enthousiast over de kleuren en de leuke vorm. En handig! Je kunt er van alles op kwijt. Nu hangt er een op allebei de kinderkamers, in mijn slaapkamer gebruik ik 't leuke beauty-rack en in de huiskamer hebben we een énige combinatie met teakhouten planken. En omdat de onderdelen los verkrijgbaar zijn kunnen we zélf combineren en uitbreiden. Een écht Tornado produkt: handig, kleurig en strak van lijn (past overal bij). Tornado Wandrekken. Het afgebeelde wandrek kost f45,50. Er zijn echter aller lei andere combinaties mogelijk. Infor meer bij uw Tornado leverancier naar de kleurige brochure "Wandrekken", waarin vele combinaties zijn afgebeeld. Tornado maakt nog honderden andere handige artikelen voor modern huishouden. v winkelier om de folder "Hartewensen" of schrijf aan Tornado, Tomadohufs, afd. K, Dordrecht. u vindt ze te kust en te keur bij van Haren. Jong, joyeus, licht, luchtig, zorgeloos, zomers! Kom kijken naar deze mode waar u „ja" tegen zegt... Precies van pas voor zo merse dagen! Damesslipper in diverse kleuren met leren zool 31-35 6 36-39 795 40-47 8 95 Uitzonderlijk luchtig voet- comfort! Tuigleren mandi slipper met leren zool Sportiviteit op z'n best! Dames voetbed sandalet in beige of rood leer met leren zool Steeds meer mensen dragen schoenen van van Haren Om zo in weg te lopen! Bij zonder leuke sandalet met gevlochten naturel band. Zeer gemakkelijk hakje. Leren zool Heerlijk elegant en modi eus! Dames bandschoentje in wit, zwart of beige leer, met leren zool Wat gezellig bij de beeld- 75 buis! TV-flatje in diverse v.a. 1 kleuren

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 16