Geen populaire Edisons Bankiershuis Teixeira zal gaan liquideren Ierland koos vandaag een nieuwe president Mooiste actrice Was kwetsbaarder dan andere instellingen BIOSCOOPBOND rELEURGESTELD WOENSDAG 1 JUNI 1986 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 9 Namen van winnaars voortijdig gepubliceerd Dit jaar zullen er geen Edisons in de categorie populaire muziek worden uitgereikt. Dit is gisteren bekendgemaakt door de insteller van deze onderscheiding, de Commissie Collectieve Grammofoon platen Campagne, op een persconferentie in Amsterdam. De be slissing werd genomen naar aanleiding van de voortijdlige publikatie over de toekenning van de Edisons 1966 door een dagblad, waaruit werd afgeleid dat een of meer juryleden de zwijgplicht met voeten hadden getreden. Bovendien had één der juryleden, Leo Nelissen, van de KRO, eer inter- view weggegeven aan een ander Wad, waarin hij de integriteit van zijn mede-juryleden (Lex Karsemeijer, Skip Voogd, Ton van der Horst en Jan Koopman) in twijfel trok. Met name beweerde de heer Nelissen in dit artikel dat er juryleden zijn die geen weerstand kunnen bieden aan de financiële druk die er op hen wordt uitgeoefend". De heer P. Beishuizen, die vanaf januari directeur van de C.C.G.C. is, en wiens eerste eigen Edison-feest dit zou worden, verklaarde gisteren op de persconferentie, dat de CCGC voort aan nog ernstiger zal trachten door middel van een waterdichte organi satie en met behulp van adviseurs het Grand Gala te vrijwaren van alle voortijdige geruchten en lekken. Devaluatie Het Grand Gala populair gaat dit Jaar waarschijnlijk oktober) overi gens wel door, al worden er dan geen beeldjes uitgereikt. Of de Edisons echter in him huidige vorm volgend jaar zullen terugkomen, is een andere zaak. De C.C.G.C. wil eigenlijk een Franse kleuren voor Moskou De Franse televisie heeft een ex perimenteel kleurentelevisieprogram voor Moskou verzorgd, waarbij zij gebruik maakte van de Russi sch communicatiekunstmaan Moln- ja 1. De uitzending werd geopend met een toespraak van de Franse mi nister voor Wetenschappelijk Onder zoek, Peyrefitte- De Russische minis ter van Verbindingen en de Franse ambassadeur in de Sowjet-Unie be vonden zich in de tv-studio in Mos kou om het programma te zien. Jazz-stichting is boos (Van r.t.v.-medewerkster) De Nederlandse jazz-wereld is boos op de Commissie Collectieve Gram mofoonplaten Campagne. Oorzaak hiervan is het besluit van de. C.C.G.C. dit jaar geen Edison' uit te reiken aan een vertolker in het genre Ne derlandse jazzmuziek. De enkele ja ren geleden opgerichte Stichting Jazz in Nederland voelt zich hierdoor ge griefd en heeft de organisatoren van het Grand Gala du Disque een tele gram gestuurd waarin haar ongenoe gen over dit besluit wordt uitgespro ken. Volgens de Stichting Jazz in Ned. zijn er het afgelopen jaar wel degelijk jazzplaten gemaakt die ver uitste ken boven de platen die de jury in voorgaande jaren heeft bekroond. De stichting overweegt nu zelf een prijs voor de beste jazzvertolker in te stellen. Overigens is men bij de C.C.G.C. nogal verbolgen over het vroegtijdig uitlekken van de namen van de Edi- sonprijswinnaars. nieuwe organisatie en nieuwe grada ties, want de Edisons, aldus de heer Beishuizen, worden thans teveel be dreigd door devaluatie. Het C.C.G.C. onthoudt zich overi gens van commentaar op het punt van het lek. Drie van de vijf jury leden, te weten Lex Karsemeijer, Ton van der Horst en Skip Voogd (Jam Koopman kon niet ondertekenen, aangezien hij al twaalf dagen in Spanje vertoeft) hebben inmiddels aan de C.C.G.C. hun ontslag aamge boden. In een brief gericht aan C.C.G.C. vallen zij de uitspraken vam mede-jurylid Nelissen aan en ontze nuwen zij voor zover mogelijk zijn beschuldiging. Zij verklaren, dat er noch van morele noch van financiële pressie van de zijde der grammofoon- platenmaatschappij spra ke is geweest. Zü verzoeken de C.C.G.C. dan ook in verband met deze uitlatingen de jus titie in deze zaak te willen mengen. De heer Beishuizen meent echter dat dit niet op de weg ligt van de com missie, maar op dit van de betrokken juryleden. Aanklacht? Wat de heer Nelissen betreft: hij was gisteren ondanks het verzoek van de heer Beishuizen, niet aanwezig op de persconferentie. Wel belde hij aan het eind daarvan de heer Beishuizen op en ontkende belastende dingen te gen de betreffende verslaggever te hebben gezegd. In een later gevoerd telefoongesprek verklaarde de heer Nelissen een justitiële aanklacht te willen indienen tegen de heer Beis huizen. Vandaag zijn 1,7 miljoen Ieren naar de stembus gegaan om hun pre sident te kiezen. Voor het eerst sinds de grondwet van 1937 in werking trad heeft de presidentsverkiezing zich op het politieke vlak afgespeeld, waarbij de 39-jarige oppositiekandi daat Thomas Francis O'Higgins het met ongewone felheid opnam te gen de huidige president Eamon de Valera, de vader van de Ierse onaf hankelijkheid. De 83-jarige De Valera, die de op stand van 1916 leidde, heeft zich kandidaat gesteld voor een tweede ambtstermijn van zeven jaar. Hij heeft zich persoonlijk buiten de ver kiezingscampagne gehouden, deze overlatend aan de 65-jarige premier Sean Lemass. O'Higgens, een van de leiders van de party „Fine Gael", is „op z'n Amerikaans" het gehele land door getrokken met als voornaamste leu ze: „Maak plaats voor de jongeren'. Hij beloofde een actievere politiek, zowel op het binnenlandse als het Toon Hermans doet het kalmer aan Toon Hermans, die maandagavond zijn voorstellingen in Amsterdam heeft afgesloten, zal de eerstkomen de dagen een algeheel medisch on derzoek moeten ondergaan. Inmid dels heeft hij op doktersadvies zijn speelplan drastisch moeten wijzigen. De show in de Rotterdamse Schouw burg is tot een nader te bepalen da tum uitgesteld. Voorts is zyn Ameri kaanse show verschoven naar het volgende jaar. Eind 1966 hoopt Toon Hermans, die een lange rustperiode zal nemen, zyn Nederlandse contrac ten te beëindigen. buitenlandse vlak, en verklaarde de hereniging van Ierland te zullen be spoedigen. By de vorige presidents verkiezing versloeg De Valera de op positiekandidaat na een niet-politieke compagne met 538.000 tegen 417.000 stemmen. Het lijkt onwaarschijnlijk, dat de grote Ierse leider dit Jaar bij de viering van de vijftigste verjaar dag van de Ierse onafhankelijkheids strijd, een nederlaag lijdt. Een geslon ken meerderheid zou evenwel voor de oppositie al een belangrijk succes •Jr Als een enorm lint slin-1 spoorweg zich door Roiterdam- gert het bovengrondse gedeelte Zuid. Op de achtergrond de van de in aanbouw zijnde metro- Maashaven. Het bankiershuis van de firma gebr. Teixeira de Mattos in Am sterdam, dat surséance van betaling heeft gevraagd en gekregen, heeft zijn loketten niet heropend en zal gaan liquideren. De recht bank benoemde twee bewindvoerders, n.l. mr. R. Korthals Altes, advocaat in Amsterdam, en de heer H. M. Burghard, oud vice- president-directeur van de Ned. Middenstands Bank, wonende in Bussum. Vrijdagmidadg 14 oktober zal de vergadering van kredïteuren worden gehouden in het Paleis van Justitie in Amsterdam. In de surséance-aanvraag, die gold voor Teixeira de Mattos en haar enige beherende vennoot drs. J. M. Fehmers, werd de recht bank meegedeeld dat de beide aanvragers niet in staat zijn aan al hun opeisbare schulden te voldoen. Zij hebben echter gegronde vooruitzichten om na verloop van tijd hun schuldeisers tevreden te kunnen stellen, met name door een geleidelijke liquidatie van hun bezittingen. De raadsman van Teixeira, mr. H. G. Stibbe, verklaar de dat een liquidatie van het bankiershuis op het ogenblik de enig aangewezen weg lijkt, tenzij zich alsnog gegadigden aandienen die het bedrijf intact willen overnemen. surséance worden aangevraagd. De Dageraad N.V., 'n dochter van Dun- lop, zal waarschijnlijk buiten de sur séance blijven. Dochterondernemingen De surséance is niet tot de com manditaire vennootschap Teixeira beperkt gebleven. De dochteronderne ming Forum-Bank N.V., die in Am sterdam alle bankzaken behartigde, heeft eveneens uitstel van betaling gekregen, evenals de effectenfirma Dunlop en Co N.V. in Amsterdam, ook volledige dochter van Teixeira. Een sursèanceaanvraag voor de Haagse .dochterinstelling N.V. Ban kierskantoor Burlage en Co is nog in bespreking. Voor de Amsterdamse fir ma de weduwe Gerbert Rebel, ook 'n lid van de groep Teixeira, moet nog De Publicity Photographers Guild heeft Sophia Loren uitgeroepen tot „de mooiste actrice ter wereld". De voorzitter van de vereniging, Gary Wagner, publiceerde gelijktij dig vijf raadgevingen van Sophia Loren voor andere vrouwen. Ze luiden als volgt: 1) Elke vrouw, wat haar leeftijd en hoe haar uiterlijk ook mag zijn, heeft een bepaalde karakteristiek Het is haar taak die tot het uiter ste te cultiveren. 2) De verbeelding van een man is het grootste wapen van een vrouw. Draag geen kleren die te onthullend zijn: laat zijn verbeelding je maken tot de vrouw die hij zou willen dat je was. 3). Wees bescheiden in het gebruik van kosmetica en kleding. Buitenis sigheden in kleding kunnen een man ?antrekken, maar je houd hem er niet mee. 4) Aantrekkelijk zijn voor mannen betekent veel meer dan fysiek geze gend zijn. Sommige van de meest be geerde vrouwen zijn heel gewoon. Het verschil zit hem in een aantrek kelijke persoonlijkheid. Als je een man het gevoel geeft dat hij een man is, zal hij je altijd als een vrouw behandelen. 5) Schoonheid is een wat mistige aangelegenheid en hangt volledig af van de maatstaven van de man. Maar een punt waar een vrouw al tijd op kan rekenen is een wisselen de persoonlijkheid. Geef je nooit in één keer helemaal bloot aan een man. Laat hem altijd raden hoe je werkelijk bent. Je kunt een man al tijd overal heen lelden zolang hij maar denkt dat hij jou leidt Tijdens de gisteren in Amsterdam gehouden jaarlijkse ledenvergade ring van de Nederlandsche Bioscoop bond heeft de bondsvoorzitter, de heer J. Miedema, in zijn rede kri tische geluiden laten horen over het uitblijven van een oplossing van het vraagstuk van de vermakelijkheids belasting op bioscoopvoorstellingen. Hij was teleurgesteld dat hij niet op positieve wijze over deze kwestie kon spreken. Er is nog steeds geen be slissing genomen en met het oog op de verdere ontwikkeling van het be drijf achtte de voorzitter het nood zakelijk dat men zeer binnenkort weet waar men aan toe is. Naar aanleiding van de machtiging die het hoofdbestuur de vergadering vroeg tot het beschikbaar stellen van een bedrag van f 500.000 ten behoeve van de produktie van Ne derlandse films, nam de vergadering met algemene stemmen een motie Het voorstel van het hoofdbestuur werd goedgekeurd onder de opschor tende voorwaarden dat niet tot uit voering van het machtigingsbesluit zal worden overgegaan, dan nadat naar het stellige oordeel van dit col lege de zekerheid is gekregen dat binnen redelijke tijd bevredigende regeringsmaatregelen worden geno men tot verlichting van de op het film- en bioscoopbedrijf rustende fis cale lasten. Een van de knelpunten bij Teixeira is de post „deposito's" geweest. Per 30 april 1966 waren bij Teixeira gel den a deposito belegd tot een totaal bedrag van f21,4 miljoen, verdeeld over 28 deposanten. Dit bedrag is in een maand tijds met ruim f 2,3 mil joen verminderd tot f 19,1 miljoen, verdeeld over 27 rekeningen. De groep Teixeira had per eind april garanties gesteld tot een totaal bedrag van f14,5 miljoen, waarvan f 6.6 miljoen wegens hypothecaire geldleningen. Frankrijks stuntman verongelukt Gil de la Mare, die in meer dan 50Franse films acteurs doubleerde voor de stoute stukjes die het sce nario vereiste, is gisteren het slacht offer van zijn levensgevaarlijk be roep geworden. Voor een film, die Christian Jaque thans opneemt moest De la Mare in de plaats treden van de hoofdrolspeler Jean Marais, die verondersteld werd op de auto route Du Nord, vlak bij de vliegha- ven Le Bourget, in een open race auto eerst een trekker te passeren om die daarna tot stoppen te dwingen. Voor die scène moest De la Mare zijn sportwagen kunstmatig laten slippen. Na enkele geslaagde repetities mis lukte gistermiddag de manoeuvre echter bij de opname. De La Mare's open auto sloeg over- de kop, waarbij de stuntman zo ernstig in zijn hals werd verwond dat hij al tijdens het vervoer naar het ziekenhuis overleed. Een actrice en een acteur die zijn mede-passagiers waren, werden voor de buiteling al uit d© auto geslingerd, waardoor ze weliswaar eveneens ern stige verwondingen opliepen, maar (volgens de laatste berichten) niet in levensgevaar verkeren. Bij de gehele groep werken op het ogenblik omstreeks 70 personeels leden. Verklaring Ned. Bank De Ned. Bank heeft het volgende medegedeeld: de firma in kwestie heeft, zij het met geringe marges in het algemeen voldaan aan de liquidi- teits- cn solvabiliteitsnormen die op grond van art. 11 van de wet Toe zicht Kredietwezen zijn vastgesteld. Niettemin is de firma door de bank herhaaldelijk gewezen op de gevaren, die schuilden in haar eenzijdige structuur en het feit dat de passieve financiering voor een groot deel af hankelijk was van een klein aantal grote deposanten, die overigens geen relatie met de firma onderhielden. Hierdoor was de firma belangrijk kwetsbaarder dan andere bankinstel lingen. In de laatst© tijd is de firma over gegaan tot een belangrijke krediet verhoging aan een zwak te achten debiteur. Bovendien moest zij in de loop van de maand mei het hoofd bieden aan grote opvragingen van deposito's. Door een en ander werd de liquiditeit ernstig aangetast. Bankierswereld verrast Voor de Nederlandse bankierswe reld is het bericht over het algemeen als een grote verrassing gekomen. Of schoon de moeilijkheden al vrijdag avond in een zeer kleine kring van ingewijden bekend waren, wordt nog van de zijde van de Ned. Bankiers vereniging verklaard dat de banken over het algemeen zeer verwonderd zijn over het gebeurde. Teixeira de Mattos is lid van de bankiersvereni ging en staat ingeschreven als han delsbank. Het was bij de vereniging bekend dat Teixeira de laatste tijd ook andere richtingen insloeg, als handelaar in onroerend goed en als belanghebbende bij de VAT. Overi gens staat de vereniging geheel bui ten de affaire, want zij is slechts een belangengroepering van de gezamen lijke banken in ons land. Tjaikowsky- concours Moskou In Moskou is het derde interna tionale Tsjaikowsky concours, be gonnen dat jonge musici de kans geeft door de hele wereld erkend te viool, cello voor het eerst Volgens de Sowjet minister voor Culturele Zaken, Jekaterina Foert- sewa, zullen 242 jeugdige musici en zangers aan het concours deelnemen. Dat is viermaal zoveel als het aan tal deelnemers aan het eerste, in 1958 gehouden concours. In totaal zullen 28 landen zyn ver tegenwoordigd. De grootste groep deelnemers 44 komt uit de V.S., daarna komen de Russen met 28. Er zal zowel Westerse muziek wor den gespeeld als muziek van klassie ke Russische componisten. Er wordt geloot om de volgorde te bepalen waarin de deelnemers zullen optreden. Dinsdag begonnen de violisten en cellisten, op 11 juni de pianisten en zangers. Het concours eindigt op 29 juni. NEDERLAND I NTS 6.30 uur Teleac- t.v.-cursus 7.00 uur Nieuws In het kort. NTS 7.01 uur Klaas Vaak, voor de kleuters 7.05 uur Franse les 7.35 uur Beverly Hillbillies, t.v.-film 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Verkiezingsuitslagen 12.00 uur Sluiting NEDERLAND II VARA 8.00 uur Nieuws in het kort, NTS 8.01 uur Cox aangenaam, t.v.-film 8.30 uur Achter het nieuws, actualiteiten 8.55 uur Er groeit een boom in Brooklyn 11.00 uur NTS-journaal 11.05 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA HILVERSUM I 8.05 uur Verkiezingsuitslagen HILVERSUM II 7.30 uur Verkiezingsuitslagen ew cfiót&ren „Le trou": film van gehalte Vorige week zagen we „Inhe rit de wind" van Stanley Kra mer. een ouderwetse clichéfilm uit 1960. Eveneens uit 1960 was de laatste film van de Frans man Becker, „Het gat", die we gisteravond te zien kregen. Becker heeft zelf eens gezegd, dat de waarde van een film af hankelijk is van een strikte logica in de volgorde van het verhaal. In een waarachtige film moet alles overtuigen, het kleinste detail dat niet klopt verstoort de waarde van het ge heel. Aldus Becker, die dit credo in zyn film „Le trou" in ieder geval waar heeft kunnen ma ken: dankzij de gedetailleerd heid waarmee de camera's de ontvluchtingspoging gadesloegen konden we ons spoedig vereen zelvigen met de uitbrekers niet alleen, maar ook met him ar beid. Wij tekenen ervoor, elke week minstens één film van zo'n gehalte op het beeldscherm! Pratende Leo Horn Op Nederland II was Leo Horn de hoofdpersoon in „Sport panorama" van Bob Bremer en Coen Verhoeff. Horn praatte als vanouds weer een stiefkwartier- tle vol, af en toe een schouder klopje uitdelend aan de man die hij even tevoren beentje had gelicht, zodat het een aar dig gesprek werd, want „praten" kan-ie. Nu Horn afscheid heeft genomen van de scheidsrech- tersfluit, moet iedereen de strijd bijl maar begraven. Zijn fouten behoren by zijn persoonlijkheid, waaraan wij zoveel stof tot pra ten en schryven te danken heb ben. Zonder Horn zal het niet leger zyn in de voetbalwereld, maar wel stiller, en dat is een groot verlies. De vervaardigers „sportpanorama" waren n deze opvatting uitgegaan. Het was een uitste kende aflevering, die nog in waarde verhoogd werd toen aan het slot bleek dat men Horn gevolgd was naaar Leipzig waar hy zyn laatste grote wedstrijd floot. Overblijven' Otto Dijk, die onlangs uit stekende kritieken kreeg na de ;oneelopvoering van zijn een akters ,De agent" en „De ac teurs", wijdt zich op het ogen blik geheel aan de toneelschrijf kunst. De legpuzzel met inge bouwde mevrouw SwelheimDe Boer, die er gisteravond onder le titel „Overblijven" zelf bij- Iroeg, bleek niet zijn sterkste Drodukt. Het was nogal schema tisch, net wat die gebruiksto- neelstukjes altijd wel zijn, maar juist van Dijk hadden wij iets overrompelende échts verwacht, en dat kwam er niet uit. „Geen weg terug" Tenslotte een woord van warme bijval voor het tweede deel van de serie „Er is geen weg terug". Niet alle vragen waren even scherp, maar de plaats waar het interview van de Tjechische machthebbers werd afgenomen (op het bor des, terwijl een honderddui zend koppige menigte schreeu- weend en zwaaiend aan hen voorbij trok) was ongetwijfeld uniek. Het lange interview met de theoreticus dr. Nemec was echter een misgreep. Iemand die zijn gedachten zo rookgor- dijnerig gecompliceerd onder woorden brengt, kan niet den ken en is dus geen langdurig in terview waard. Men is nog te- zeer geneigd iets uit te zenden omdat men het heeft, zonder rekening te houden met de kwa liteit van het betreffende on derdeel. VOOR WOENSDAG 1 JUNI Hilversum 1, 402 m VARA: 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.20 Uitz. van de Kath. Volksp.: Kaarten tafel. Een uitz. over politieke zaken, op die de aandacht verdienen. 18.30 Lich te grammuz. 19.00 Voor de kinderei 19.10 Eerste uitsl. e zingen. 19.15 Art! 19.30 Verkiezingsultsl Eerste uitsl. gemeenteraadsverkle- tlstieke Staalkaart, erkiezingsuitsl. en grammuz. (Om 20.00—20.05 en om 22.30—22.40 Nws.) 23.55—24.00 Nws. Nws. en weerpraatje. 19~10 Radiokrant. 19.30 Uitsl. Gemeenteraadsverkiezingen 1966 met commentaar, afgewisseld met lichte gram.muz. 22.30 Nws. en herh. SOS-ber. 22.40 Uitsl. Gemeenteraads verkiezingen 1966 met commentaar en afgewisseld met lichte grammuz. 23.55 Nws. 24.00—01.00 Eventueel verv. uitsl. Gemeenteraadsverk. 1966 met commen taar en afgewisseld met lichte gram. muz. GRAMMOFOONPLATEN- PROGRAMMA (Over de 4de iyn) van 18 tot 20 uur Marie (Berlin) Ork. Erwin Halletz. Heartaches (Hoffmann) id. Love is a many splendored thing (Fain) id. Cry ing in the chapel (Glenn Id. Maria i Bahla (Misrakl) Id. No can n) id. South of t On as low boat to China Jacque. Impatient lover (Davis) ld. II n'y a plus d'amandes (Salvador) Henri Salvador. El mllllonario (Prado) Ork. 1 Chlboust. Amour de Saint «1) Ork. Frank Pourcel. Ce se- rait dommage (Davis) id. Y'avalt dix marins (Causslmon) Les Quatre Bar- bus. Passion flower (Botkin) Ens. Tonl Jacque. Deux escargots s'en vont a l'enterrement (Prevert) Les Frères Jacques. Io (Modugno) Ork. Noël Chl boust. Donne du rhum a ton homme (Moustakl) id. Les blés (Brei) Jacques Brei. Maglcien (Haymann) Or kest Jacques Cahan. Tang ode L'alguil- le (Chabrier) id. Le danseur de Char leston (Moulin) Philippe Clay. Sko- ktaan (Msarugwa) Ork. Hugo Ros- taing. Dynamite (Garson) Orkest Noël Chlboust. Sandy (Jackson) Milt Jackson. Frank Wess, Hank Jones, Kenny Burrell, Percy Heath, Art Tay lor. Ghana (Wilklns) Id. Blues on my mind (Golson) Beny Golson, Lee Morgan. Ray Bryant, Percy Heath, Philly Joe Jones. Stablemates (Golson) id. Calgary (Bryant) id. Alice in won derland (Hilliard) The Dave Brubeck Quartet. When you wish upon a star (Washington) id. VOOR DONDERDAG 2 JUNI Hilversum 1, 402 m AVRO: 7.00 Nws. 7.1C 7.20 Lichte grammu: Dagopening. AVRO: 8.00 Nws. 8.10 Lichte grammuz. (8.30 tot 8.35 De Groenteman). 8.50 Morgenwijding. 9.00 Mod. pianomuz. (gr.). 9.35 Waterstan den 9.40 Lichte grammuz. 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen (gr.). (Om 11.00—11.02 Nws.) 12.00 Dansork. en zangsolisten. 12.27 Med. i piano: mod. i Stereo: Alt-n. 13.55 Stereo: Pianorecital: 14.15 Huish. zaken, praatje. 14.30 Ste reo: Fluit en piano: mod. muz. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.02 On derweg: licht progr. 17.00 Voor de Nws.) 7.55 Overweging. 8.00 Nws. 8.10 Lichte grammuz (8.30—8.32 Nws. en Tnn^etrlP8)- 840 VOOr d® hUl6Vr- 10.00 Operettemuz. 11.00 Voor de zie ken. VPRO: 11.45 Zangrecital. 12.10 Leven op het land. gesprek. 12.27 Med. t.b.v. land- en tuinb. 12.30 Nws. 12.40 Deze week. praatje. 12.45 Act. 13.00 Pro memorie, praatje. 13.05 Klass. gr.- 13.45 Voor de vrouw. NCRV: 14.15 Lichte grammuz. 14.30 Stereo: Accordeonmuz.: mod. muz. 15.00 Be- v°Len door zUn Beest, studlodienst. 15.30 Geest. lied. (herh. v. vrijdag 27 mei Jl.). 16.00 Stereo: Radio kamerork. soliste: klass. muz. 16.50 Lichte 7 35 kin5 n^sVorir^40 7001 Hilversum 3, FM en 240 in NRO/VAHA: 9.00 Nw«. 9.02 Gev. T0^riT0rNwKie2n00°Cs. 12*. 02 Act 12.05 Radio Concertorgel. 12.30 LIcMb grammuz. 13.00 Nws. 1302 Act. 12.05 Radio concertorgel. 12.30 Llch- 8ram-muz- 13.00 Nws. 13.02 Act. 13.05 Gev. muz.progr. (opn.). 14 0O Nws. 14.02 Act. 14.05 Platen en tips voor de vrouw. 15.00 Nws. 15.02 Act. 15.05 Licht lnstr. trio. 15.25 Gev. gram. muz. 16.00 Nws. 16.02 Act. 16.05 Pro gramma voor tieners. 17.00 Nws. 17.02 Act. 17.05—18.00 Gev. platenprogr. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland 1 AVRO: 14.3015.06 Voor de vrouw NTS: 18.30 Teleac: Wy maken muziek (les 6). 19.00 Nws. in het kort. 19.01 Klaas Vaak. 19.05 Internationaal jeugdjournaal. 19 1 Regionaal journaal. AVRO: 19.35 De DJck van Dyke-Show (50ste afl.). NTS: 20.00 Journaal. AVRO: 20.20 Economisch bulletin. 20.40 Lido-Parijs. showprogr. 22.00 Op zoek naar veilig heid. doc. NTS: 22.40—22.45 Journaal. Nederland 2 NTS: 20.00 Nws. in het kort. KRO: 20.01 De Ronnie Tober Show. NTS: 20.40 Zuid-Amerika nu. reP/.KR°: 212b Hazel- tv-film (14e 'n K""en' NTS'

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5