Kodak De nieuwste Kodak Instamatic camera's voor nóg meer. foto-plezier! Algemene Bank Nederland Cassette erin... DAGBLADRECLAME IS NIET TE VERVANGEN voor gemakkelijk fotograferen! ANWB mobiel kantoor Vier flitsfoto'a achter elkaar, zonder verwisselen van lampjes l Zomer of winter, overdag of 's avonds, uw Instamatic is nu altijd automatisch klaar voor de volgende opname. Zonder onhandig' gedoe, zonder tijdverlies: leuke mo menten gaan niet meer verloren! Maak nu uw eigen „re portages", een flitsverhaal van feestjes, leuke gebeurte nissen thuis.buiten.„óveral! Fotograferen is gemakke lijker dan ooit met de nieuwe Kodak Instamatic Camera's met flitsblokje! Kodak LastamaticCantera's reeds vanaf 31.-. Jonge mensen die carrière willen maken kunnen bij de Algemene Bank Nederland direct aan de slag Heb je je diploma gehaald? Fantastisch! Van harte gelukgewenst! Je gaat nu zeker van een welverdiende vakantie genieten? Of je gelijk hebt! En heb je al een baan voor straks? Nee? Dat is jammer. Want zou het niet veel prettiger zijn als je vóór je vakantie al een werkkring had? Ga eens praten bij de Algemene Bank Nederland. Daar kunnen ze jonge mensen met een diploma best gebruiken. Daar kun je na je vakantie direct aan de slag. Op verschillende afdelingen. Interessant, afwisselend werk met goede toekomstmogelijkheden mede door een gerichte opleiding in het bedrijf. Je kunt nu al telefonisch of schriftelijk contact opnemen met het hoofdkantoor van de Algemene Bank Nederland, Vijzelstraat 32, Amsterdam. Telefoon 213344, toestel 363. Natuurlijk zal men je ook bij een kantoor in je eigen woonplaats graag alle gewenste inlichtingen geven. En als je die baan hebt: prettige vakantie. (Nederlandsche Handel-Maatschappij De Twentsche Bank) Vijzelstraat 32, Amsterdam Afdeling Personeelzaken: telefoon 213344, toestel 363 werkt mee aan het slagen van uw vakantie! Uw vakantie nadert - u begint al plannen te makenDaarom komt de ANWB juist nü naar u toe met een rijdend inlichtingenkantoor. Om u te helpen met de voorbereiding van uw vakantie in binnen- of buitenland. Met kaarten en gidsen, met documenten, met de verlenging van uw kampkaart, kortom met alle service, die de ANWB u kan bieden. Komt u eens langs; u bent van harte welkom! Waar en wanneer vindt u het ANWB mobiel kantoor? op de vrijdagen 3 en 17 juni van 10 -4 uur, Beestenmarkt in Leiden.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 16