Verhulst 4 kern h< DAGBLADRECLAME' IS NIET TE VERVA1 Kom Hemelvaartsdag naar onze gezellige meubelshow Kijk... Uw „Higgins" sportcolbert van Verhulst! Iglo vissticks - ze zijn er dol op- bij u thuis ook al? JONGEMAN „Als 't effe kan!" En bij Verhulst kan alles! Daar hebben ze een uitgebreide sortering sportcolberts in vele dessins en kleuren. Neem eens zo'n moderne „Higgins" ruit. Typisch Engels. Evenals die dubbele knoopsluiting, de schuingeplaatste zakken en de zijsplitten. British Line, Sir! Ja, bij Verhulst weten ze wat mode is. Draag dat sportcolbert bij een pantalon in de moderne „cigarette line". Slank en kaarsrecht. En met een uitstekende „zit" dank zij de perfecte snit. Wip eens binnen bij Verhulst. Geheel vrijblijvend. Verhulst is de zaak waar de klant nog koning is. Uniek voordeel voor de „Verhulst" klant: 20.- contant op Uw hand. Profiteer van het royale Verhulst gebaar. Als U 250.- bij Verhulst hebt besteed, is Uw klantenkaart vol. Daarvoor betaalt Verhulst U 20.-terug in klinkende munt! En Uw kaart kan gauw vol zijn, want bij Verhulst vindt U voor Uw garderobe ook alle andere bijpassende herenmode-artikelen. 'n Lichtgewicht van Verhulst f |'s Representatieve mannen dragen tof tegenwoordig in de zomer lichtgewicht kostuums, 'n Terlenka met wol bijvoorbeeld. Dus altijd correct gekleec'Jn Bij de lichtgewichten van 1966 ligthetmn, zwaartepunt op beige. Maar bij Verhul? si hebben ze ook andere kleuren. I8^ HEREN- EN JONGENSKLEDING Den Haag: Grote Markt 19 Leiden: Breestraat t/o Stadhuis U kunt bij ons vrij rondkijken. In onze showrooms (2400 m2) vindt n een kollektie huiskamers, bankstellen, slaapkamers, wand- en bergmeubelen (en nog veel meer) met bijpassende vloerbedekking en gordijnen. Klassiek en modern, voor royaal- en kleinbehuisden. Voor elke beurs, maar altijd voordelig.* Want n koopt bij Kemhout direkt van de fabriek! Wij zijn open van 10-17 uur. KEKNHOUTS MEUBELINDUSTRIE Saturnusstraat 1Binckhorst, Den Haag. Telefoon 070 -8519 05. Bij verkeersplein Voorburg, richting Binckhorst. Enkele minitten van station Voorburg N.S. eindpunt tramlijn 36. Dagelijks geopend; ook zaterdags van 9 -17.30 uur. Als u van buiten Deit Haag komtwordt uw niet koopt) Volop parkeerruimte Betaling mogm 10 stuks voor f 1,55 6 stuks voorf 1.- N.V.NEDERLANDSCHE ELECTROLASCH MAATSCHAPPIJ LEIOEN van 15—17 jaar, die het prettig zou vinden in een technisch bedrijf werkzaam te zijn, bieden wij plaats op één onzer tekenkamers. Inlichtingen kunnen worden gevraagd bij de afdeling Per soneelszaken „Geef eens iels anders" Vis? Ja, maar dan op de nieuwe manier. Dus als Iglo vissticks. Knapperig. Goudbruin. Ouderwets gezond. Maar zonder graten. Zonder vislucht in de keuken. Steeds meer liefhebbers zijn er voor Iglo vissticks.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 18