...dit luxe theetrommeltje Leuk voo Moederdag... ZONDAG IS HET MOEDERDAG HEMA MEISJES en VROUWEN Douwe Egberts gevuld met V Pickwick theezakjes samen fl.65 jeugdige medewerker N.V. IND. OND. W. H. BRASKAMP Uit mijn eigen spaarpotje iets leuks voor Moeder..." Om u nog beter in staat te stellen de fijne geur van Pickwick Thee te beschermen, brengt Douwe Egberts dit kleurrijk trommeltje, waarin precies een doosje Pickwick theezakjes past. De afgepaste hoeveelheid van elk theezakje is voldoende voor 4a5 koppen heerlijke thee. Vraag nü uw winkelier naar het gezellige en handige bewaartrommeltje, gevuld met Pickwick theezakjes. Josselyne nylons naadloos en met naad. NU elk 2e paar 1.- reductie. Naadloos v.a. -- l./ü luxe baddoekset snoezige bloemdessins Ir» zachte, moderne pastel tinten. In leuke kadoverpakking 4.0U dubbel nylon nachthemd met luxe kantgarnering. Luchtig en elegant. O.a. in rose/marine. - n -- Maten S. M. L I L./O gewatteerde nylon duster met fraaie, gekleurde kant garnering. In modieuze kleuren. -ft _e Maten S, M. L ly./O luxe damestas vele modetinten I0./9 dameshandschoenen fantasiedessin. Halflang. Elegante garnering. In 6 modetinten toilettasjes in vele maten van 50 c tot 3.25 kruikje eau de cologne leuke verrassing voor Moeder wandspiegel bekleed met o.a. kunst leer. Een kado, waar Moeder heel blij mee zal zijn 7.50 Mylady eau de cologne fraaie flacon in aan trekkelijke kado verpakking dameshorloge elegant, klein model. Inca- bloc, 17 steens. 1 jaar garantie. In kadodoosje 00." naai-etagère afschroefbare poten. In blank of teakkleur. fraaie, luxe uitvoering Ib./D deze heksenketel is één voorbeeld uit onze kollektie koperen sier- artikelen. Zwart g hengsel. 14 cm. D./3 voor alle moeders en grootmoeders Prachtige porseleinen kop Ook een prachtig en schotels v.a. 1.75 Luxe kop en schotels In kadoverpakking A.bU geschenk: 3 kop en schotels - indoo3 4./Ü slagroom-ananastaart kersvers uit eigen - CA banketbakkerij 4.0U diverse taarten 3.-, 4.- en 6.- wandlampje glaskelk met iocn kristal-effect I Z.üU T.V. lampje diabolo-decorglas /.OU easy-life schalen met deksel. Sluiten lucht dicht af. Diverse maten. Ook handig voor ijskast, v.a. /O C luxe fluitketel koperverchroomd met solide koudgreep. Inhoud ca. 2 liter g ?g electr. koffiemolen met veiligheidsdeksel en 1 jr. schriftelijke garantie. In 4 frisse kleuren 10./9 handsteelstofzuiger heerlijk licht en met grote zuigkracht. Houdt spelenderwijs uw huis schoon. 1 jaar schriftelijke garantie 72.50 77 VESTIGINGEN Shulton N.V. Dochteronderneming van de grote Amerikaanse fabrikant van o.a. "Old Spice" en "Desert Flower", zoekt voor spoedige indiensttreding voor de postkamer. Leeftijd 16 17 jaar. Voor een pientere jongen goede toekomstmogelijkheden. Wil je meer weten, bel even Shulton N.V. (01710)- 34641, of kom even langs op Rooseveltstraat 49 te Leiden. Nijverheidsstraat 1 - Rtfswijk (Z.-H.) Telefoon (070) 90 66 20 vraagt voor de produktle van de bekende Indola artikelen voor lichte montagewerkzaamheden. Bij ons geldt: gelijke beloning voor mnl. en vrl. personeel. gunstige gratificatieregeling. een goed werkend Sociaal Voorzienings Fonds en nog andere gunstige arbeidsvoorwaarden, die het aantrekkelijk maken bij ons te werken. Bij voldoende belangstelling zorgen wij voor grati vervoer van Leiden naar Rijswijk (Z.-H.). Onze personeelsfunctionarissen geven u graag alle gewenste inlichtingen op donderdag 5 mei a.s. 's avonds van 20.00 tot 21.30 uur in Restaurant „Bellevue", Steenstraat 59 te Leiden. Op onze ABONNEMENTEN-AFDELING Is plaats voor een ASSISTENT Leeftijd boven 21 jaar. Enige kennis van boekhouding vereist. Schriftelijke sollicitaties vermel dende schoolopleiding, diploma's en huidige functie te richten aan de directie van het §57 LEIDSCH DAGBLAD N.V., Witte Singel 1, Leiden.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 24