ïiploma-uitreiking mdbouwschool in loeterwoude H.R Boeren nemen plaats van gemeentebelang Nieuwe gezichten in Voorschotense raad Bouwpastoor J. Blonk gaat jubileren Maandblad „Student" in beslag genomen LtlDSL H ÜAUÜLAII Amerikaanse WASSENAAR vliegtuigen boven Noord-Vietnam lagere landbouwschool in ode Hoge Ryndyk heeft ir. ibos, Inspecteur van het ronderwys, hedenmorgen de i uitgereikt aan de geslaag- werd in het handvaardig- ial onder leiding van de heer tmet aan de piano de heer nenwegen een gezongen tie- "agen, die werd bijge- joor ongeveer zestig leerlin- i ouders en talrijke genodig- itoor J. Kragtwyk hield tij- 5 een korte toespraak. leente-ambtenaar gearresteerd «Groningse correspondent) ksrecherche heeft in Die- 35-Jarige gemeente-ambte- weteèrresteerd in verband met jld ten bij de centrale contri- 'weed tag. De man is werkzaam fië: Hi jeling financiën van de ge- centrale contributie- aalden twee bodes contribu- verenigingen en instel de Ajekorten van enkele duizen- fens werden vorig jaar bij geconstateerd, waarna ze ntslagen. Een van de bodes lelf het tekort aan, de an- dit. Een nader on- oor de Rijksrecherche volg- Seente-ambtenaar had in it beheer over de gemeente- aam is de gemeente-secre- ■ns ontvanger, maar in fei- iat de thans gearresteerde, listratie schijnt niet zo per- iverzichtelijk te zijn gevoerd mogelijk en wenselijk zou van de centrale con- inning, een door de gemeen- oreerd incasso-bureau, dat 1 overgrote deel geld beurde ticuliere organisaties, kwam als de gemeentegel- cht. Bij het weer afdragen ontributie van de verenigin- een bepaald commis- voor de gemeente afgehou- gemeente-ambtenaar had al uiciële handelingen onder Voor het eerst in de Voorschoten se geschiedenis nemen zes partijen deel aan de raadsverkiezingen: Ka tholieke Volkspartij; Prot. Christ. Groep; Party van de Arbeid; Volks party voor Vryheid en Democratie; Boerenparty en de ïyst Pervors (P.S.P.). De Voorschotense gemeenteraad krygt veel nieuwe raadsleden. Van de 17 raadsleden keren er waar schijnlijk maar 7 terug. De beide wethouders, G. Schrama (KVP) en Dekker (Prot. Christ.), zullen geen deel meer uitmaken van de nieuwe raad. Van de vier fractie voorzitters komt er één terug, na- meiyk dr. Pels. De heer C. Forta- nier (KVP) staat op een niet ver kiesbare plaats volgens de laatste gehouden verkiezingen voor de Pro vinciale Staten. Van de 5 zitting Ir. W. Alberda hoogleraar Albeda, secretaris Europese in het Christelijk Nationaal rad, is met ingang van 1 as. benoemd tot gewoon "ZAT voor het sociaal-econo- beleid in de faculteit der so Tm tensohappen van de Neder- Jk Eoonomische Hogeschool. VOORSCHOTEN it Gele Kruis nest nieuwe voorzitter It-Gele Kruis, afdeling Voor heeft een nieuwe voorzitter De heer A. J. J. Meyer, die een auto-ongeluk had en herstellende is, had de wens kn gegeven als voorzitter af a. |h plaats werd gekozen mr. H. «vids. Tot secretaris werd ge- de heer N. G. van der Ploeg, •n de bestuursvacature werd de heer M. W. Meyer van "ÜJk, speciaal om de belangen 1 leden bij de komende grens den veilig te stellen. De wnd. drs. J. R. Eysink Smeets aftredende bestuurslid van Gent-Zonneveld voor het vele werk, dat zy ge- lOiJde vele jaren voor het Wit- heeft verricht. Het le- het Wit-Gele Kruis steeg en$ 1253 tot 1337 leden. De twee J/01 ,Van de bejaardenzorg werden torden in totaal 285 keer be- Het totaal aantal huisbezoe- GF tol toe van 3488 in 1964 tot 4744 B. "f de hogere subsidie van de 'te aan de Stichting Gezond- Voorschoten zyn ook voor lt, "'t-Gele Kruis de financiële Uchter geworden. Het Jw kon worden afgesloten met "t* saldo van f 1.162,04. Burgemeester J. A. Detmers sprak voordat de diploma-uitreiking begon een hartelyk welkomstwoord tot de genodigden en hy wenste de geslaag den (14 kregen het diploma en een werd er afgewezen) een goede toe komst toe in de veehoudery. Ir. Doornbos wenste niet alleen de geslaagden, maar ook de directeur van de school, de heer Van Vliet en de leraren geluk met het bereikte re sultaat. Het bestuur van de lagere landbouwschool in Zoeterwoude Hoge Rijndijk met de directeur en leraren en de geslaagde leer lingen. In het midden achter de tafel burgemeester J. A. Det mers. (Foto LD./Holvast) Hierna reikte hy de diploma's uit aan de volgende geslaagden: C. Berg, Zoeterwoude, S. de Boer. Lei den. P. de Brabander, Den Haag, A. v. d. Geest, Warmond, J. van Haaster, Stompwyk, S. Kemp, Ha- zerswoude, M. van Leeuwen, Stomp wyk, M. van Ruiten, Kaag, S. v. d. Salm, Zoeterwoude, C. Straathof, Zoeterwoude, N. Straathof, Nieuwe Wetering, J. Stokman, Hazerswoude, H. Tersteeg, Oud Ade, W. Kempen, Amerikaanse straalbommenwer- pers van het type-Skyhawk hebben gisteren een verkeersbrug op 15 km ten noorden van de Noordvietname- ze havenstad Haiphong aangevallen. I Tenminste een overspanning werd j vernield, zo is vandaag van Ame rikaanse zyde meegedeeld. Bij de in I jia]V) I totaal achttien vluchten boven Noord-Vietnam ontmoetten de Ame- 1 rikaanse piloten zwaar luchtdoel- 1 vuur. Er zouden geen vliegtuigen verloren zyn gegaan. Voor de tweede maal in vier maanden is de elektrische centrale Oeong Bi uitgeschakeld. De centrale levert 15 procent van alle stroom voor Noord-Vietnam. De aanval werd uitgevoerd door twee vliegtuigen, die waren opgestegen van een vlieg kampschip. De centrale ligt op 22 km ten noordwesten van de haven stad Haiphong. De laagvliegende toestellen met radar-richtapparatuur wierpen 15 ton bommen op de cen trale. De piloten meldden, dat on middellijk daarna in Haiphong alle lichten uitgingen. Oeong Bi levert een derde van de stroom voor de havenstad Haiphong en een kwart van de strooir voor Hanoi. Op 22 december wero de centrale vrywel geheel verwoest by een aanval door vliegtuigen van de marine. Sinds- diens was de centrale kenneiyk her bouwd. De morgen werd besloten met de opvoering van een alleraardigst ca baretprogramma. WARMOND VERGADERING INGELANDEN In zyn openingswoord tydens de vergadering van ingelanden In War mond besprak de voorzitter, de heer P. F. Vergeer het kadeverbeterings plan voor midden-Rijnland. Hierby is ook de Hennieerpolder betrokken. De uitvoering van dit plan zal hoge kosten vergen, hetgeen aanvankeiyk op grote weerstand is gestuit. De voorzitter hoopte, dat thans een en ir rustig zal verlopen. De reke ning over 1965 wat de gewone dienst betrof, sloot met een voordelig saldo van f 4831,94. De begroting voor 1966 vertoonde een ongunstiger beeld. Voor het eerst komen hier namelijk nieuwe posten in voor zoals: aflossing van de polderschuld voor de verbete ring van de kade en afsluiting van een gedeelte van de Ringsloot. Te- zal het gebouw van het gemaal en de woning van de machinist op het elektriciteitsnet worden aange sloten. Al deze kosten maakten het noodzakelijk de polderlasten te ver hogen tot f 48 per ha voor het deel Groot Henmeer en f 36 voor de overi ge delen. Tydens de rondvraag bracht de heer J. Warmerdam de onlangs bij bag- gerwerkzaamheden beschadigde hou ten duiker bij het gemaal ter sprake. De voorzitter wees er nog op, dat de duiker van de Simonspolder naar de Henmeer is verrot. Deze zal bin nenkort vervangen moeten worden door een plastic. De kwestie van de heer P. W. van Rijn inzake de afwa tering van zyn land ontlokte een lang durige discussie. Om dit te onderzoe ken werd een speciale commissie in gesteld. Tydens de bestuursverkiezing wer den de heren Vergeer, Schepers her kozen. Kandidatenlijsten voor verkiezingen De volgende kandidatenlijsten zijn in Warmond ingediend voor de raadsverkiezingen KVP: mr. V. C. Groenendyk, A. A. Willemsen, G. J. v. d. Kroft, A. C. van Schie. Th. Weyers, A. C. van Moorsel, Th. de Winter, W. L. Ver geer, M. v. d;. ZalmLangenzaal, E. M. Slingerland, P. C. Schakenbos, W. C. Welsing, J. Does—Schrama. Prot. Chr. Groep.: W. K. Heyi, Jac. v. d. Voet,: G. Tulp, Joh. Breedyk, G. Olden. H. Dekker. W. Betram. PvdA: H. Scheltens. G. Vellekoop, P. J. van Huis, G. J. ter Beek. F. Hoogkamer, J. v. d. Struis-v. d. Hout. VVD: A. A. Schepers, dr. J. Ven- ker, P. Houweling, H. W. Nyman. hebbende raadsleden voor de Prot. Christ. Groep keert slechts één raadslid terug. Van d© 3 zittingheb bende WD leden ook maar één, al leen de PvdA-fractie biyft ongewy- '?d. De volgende ïysten werden inge diend: KVP: 1. drs. A. F. van der Laan; 2. mr. T. C. Esselaar; 3. ir. J. C. M. Franken: 4. H. L C Schuurman; Fortanier; 6 L. L. Marcelis; 7. J. C. Hendriks: 8. C. P. M. Ver- burgh: 9. mej. G. Andriessen; 10. C G. Alkemade: 11 J. W Pieter- sen; 12. W. G. H. Kral; 13. mr. H. G. J. Davids; 14. drs. C. J. M. Meers hoek. PvdA: 1. dr. P. S. Pels. 2. mevr. drs. A. Stoker. 3. H. J. van Eerde. 4. B. Hoogwerff Kroon, 5. C. Baar- veld, 6. H. van Wyk, 7. A. van der Kamp, 8. C. J. Koole, 9. A. N. van Leeuwen, 10. mevr. J. Baarda-Ger- tenaar, 11. J. Delcourt, 12. C. van der Werf, 13. J. A. Steg, 14. mevr. G. de Groot-Giliam. 15. P. Burger- jon, 16. G. Nasveld. 17. H. J. M. Harms, 18. C. Steenlage. Prot. Christ. Groep: 1. mr. S. Kloosterman, 2. W. J. Iestra, 3. L. A. Uyterlinde, 4. ir. M. de Klerk Wolters, 5. ir. G. Tjalma, 6. J. Nell, 7. mevr. J. C. van Oostrom-Van Ko nijnenburg, 8. M. Dirksen, 9. ir. J. A. Vermaat, 10. C. Mechelse, 11. drs. 5. Offringa, 12. G. P. Schellevis, 13. drs. A. W. W. van den Bos, 14. J. W. Barmentloo, 15. ir. L. Padmos. 16. P. L. Streeder, 17. T. M. C. de Bruin, 18 S. Boonstra, 19. K. Pas- schier, 20. B. L. den Boef. VVD1. dr. M. S. Kamminga, 2. mevr. mr. M. E. Scheffer-Munters, 3. mr. W. B. Westerman, 4. mr. R. W. baron de Vos v. Steenwyk, 5. mr. H. P. Engel, 6. drs. J. Havik, 7. mr. J. van Breda, 8. A. Beydals, 9. N. Oosterbaan, 10. A. J. Stemerding, 11. Ir. H. van den Berkhof, 12. mevr. K. Begeer-Baatrup, 13. H. Reidsma, 14. mevr. G. A. J. Sirks-Leffers, 15. drs. P. D. Burggraaf, 16. R. van Rees Vellinga, 17. drs. A. van Ge- mund, 18. dr. J. A. Bos, 19. C. W. van Heiningen, 20. H. R. Mol. Boerenparty: 1, D. Scheps, 2. A. M. Krol, 3. L. A. J. Meyer. Lyst Pervors (PSP)1. A. M. Per- vors, 2. H. van Steehis, 3. H. Nag- tegaal, 4. J. van Steenis-Smith. De heer Th. van Tongeren uit Warmond behaalde in Utrecht het meesterdiploma schildersbedryf. Botsing tussen vracht en personenwagen Op de Sassenheimse Hoofdstraat naby de Warmonderweg gebeurde gisterochtend omstreeks kwart voor tien een aanrydlng, waarby een personenauto en een vrachtwagen materiële schade opliepen. Een personenauto reed met grote snelheid tegen de voor hem voorge sorteerd staande wagen op. Door de schok zwenkte de eerste rechts waar door een botsing met de vrachtwagen niet meer was te voorkomen. Per soonlijk letsel deed zich hierby niet voor. Voor de gemeenteraadsverkiezingen op 1 juni zyn gisteren in Wassenaar kandidateniysten Ingediend: be de Ïysten van de vier grote partijen en de lyst Oosteling ook een lyst van de Boerenparty. De groep „Gemeentebelang", die gedurende twee zittingsperioden in de Wassenaarse gemeenteraad ver tegenwoordigd was door de heer F. M. van der Stap is van het politieke toneel verdwenen. De heer A. Lodder die de promotor was van de groep Gemeentebelang, treedt nu op als lystaanvoerder voor de Boerenpar ty in Wassenaar. Uit de kandidatenlijsten blykt, dat er in september een vry groot aan tal nieuwe raadsleden zal aantreden. Alleen wat de Party van de Arbeid betreft zyn geen veranderingen te verwachten. De drie thans zittende leden, de heer D. Bloemendaal, me juffrouw A. Hofstra en de heer Chr. Theil staan In deze volgorde op de eerste drie plaatsen van de kandi- dateniyst. Wat de protestants-chris- teiyke lyst betreft (een gezamenhj- ke lyst van A it en C.H.) nemen nu de Christelyk-Historische kandi daten de oneven plaatsen in. Volgens afspraak gebeurt dit bij toerbeurt. Bij de vorige verkiezingen was mr. dr. W. F. van Gunsteren (A.R.) lyst aanvoerder. stond ir. M. Elion (C.H.) op de tweede plaats en mr. S. Leenstra (A.R.) op de derde plaats. Nu is de volgorde: 1. ir. M. Elion, 2. mr. dr. W. F. van Gun steren, 3. mevrouw E. M. A. Slot- Schouten, 4. mr. S. Leenstra. Zou de protestants- christelijke groepering hetzelfde aantal zetels behouden (drie), dan zou dat het afscheid be tekenen van mr. Leenstra. Wat de K.V.P. betreft zullen, zoals bekend, by een geiyk biyvend aan- Luidklok voor Voorsehotens kerk tal zetels drie nieuwe leden toetre den in plaats van resp. mr. R. T. M. van der Lugt, H. L. J. van Dillen en ii. G. A. P. de Kort. Dat zullen zyn j mr. N. W. A. Brink, dr. W. A. M. Burgers en A. J. Remmerswaal. Lyst- j aanvoerder voor de K.V.P. is dr. J. J. M. Veraart. Van de vijf thans zittende VVD- leden komen er nog twee op ver kiesbare plaatsen op de nieuwe ïyst voor. Wethouder F. M. Schade, me vrouw I. H. Eernstman-Steghgers en mr. G. C. van Dyk zullen in ieder geval niet terugkeren. De eerste twee plaatsen op de lijst worden bezet door resp. mr. A. van Vuure en de heer Sidney J. van den Bergh. Verder ziet het begin van de lyst er als volgt uit: 3. Mevrouw mr. A. J. Ie Coultre- Foest 4 G. L. Elout 5 mevrouw mr. A. Zeydner- Rempt. De heer L. G. Oosterling voert voor de tweede keer de ïyst aan de groep Oosterling aan. Op de tweede plaats staat de heer F. Th. Roeters van Lennep. Tenslotte de ïyst van de Boerenpartij: 1. A. Lodder 2. P. A. C. ten Hengel 3. H. de Vos 4 P. H. Maandag 5. H. G. Wegman 6. W. G. C. Kenens. ZOETERWOUDE Melkauto tegen motorbakfiets Bij de Lammebrug ln Zoeterwoude botste vanmorgen omstreeks acht uur een uit de richting Leiden ko mende melkauto tegen een motor- bakfiets. De bestuurder van de bak fiets klaagde over inwendige pijnen en werd naar een Leids ziekenhuis overgebracht. Het ongeluk is vermoe delijk ontstaan doordat de chauffeur van de melkauto de bocht naar de Vrouwenweg te kort nam. Beide voertuigen werden beschadigd. Inbraak aan de Hoge Rijndijk Ongenode gasten hebben de afge lopen nacht een bezoek gebracht aan de Leidse Houthandel aan de Hoge Ryndijk in Zoeterwoude. Er wordt een schrijfmachine vermist. JPAülWA 15 REURSO VERZICHT Licht verdeelde stemming De Koersverschillen van de meeste internationale waarden hebben van middag weinig veranderingen ver toond vergeleken met het voorgaande slotniveau. Hiertoe was dan ook geen enkele aanleiding. De handel verliep de gehele beursduur zeer traag door gebrek aan interesse van het publiek. Ook de beroepshandei geloofde het voor vanmiddag wel, terwyi de arbi trage met het buitenland moeilijk tot zaken kon komen. vanmiddag een halt toegeroepen. Kon. Olie gaf een licht koersherstel te zien op f 147.90 (147,30) Er von den in deze hoek wat lokale dek kingsaankopen plaats. Philips was goed prijshoudend op f 118,50, even als Unilever op f 99.80. Aku sloot zich hierbij aan op f 355%. Ook Hoogovens en KLM hielden het met de versterkte advieskoersen op resp. 420 en 435 by de koersen van giste- In de openingskoersen kwam voor het merendeel van de internationale waarden later op de middag weinig verandering meer. Alleen Unilever zakte een kleinigheid in. Na de koersafbrokkeling van de twee voorgaande beursdagen gaf Wall Street dinsdag een licht koers herstel te zien. De Nederlandse fondsen waren licht verdeeld met ge ringe afwijkingen. Ook op de overige Europese beurzen was het vandaag zeer stil. De handel in de scheepvaartsector verliep zeer langzaam. De stemming was hier licht verdeeld. Scheepvaart- Unie en Van Nievelt waren wat la ger. Van de leidende cultures werd HVA een fractie hoger geadviseerd. De stemming op de Staatsfondsen- markt was goed prijshoudend met weinig zaken. De Bank voor Neder landse Gemeenten komt met nieuwe spaarbrieven k pari tot een bedrag van f 15 min of hoger. De verkoop vangt aan op maandag 2 mei. De beurs is van mening dat genoemd bedrag er wel in zal gaan. In de lokale afdelingen werden aandelen Zwanenberg-Organon ho ger geadviseerd. Dit op de inhoud van het gepubliceerde Jaarverslag met 25% hogere winst. Ook aandelen Billiton tweede rubriek werden hoger gewaardeerd als gevolg van de divi dendverhoging tot 20 (17)%. De divi dendverhoging van de Handel-Maat schappij Buttinger tot 16 (14)% bracht eveneens een iets hogere ad- vieskoers voor de aandelen. Op de incourante markt lag het aandeel ..Enraf-Nonius' iets beter op de markt op het gepubliceerde jaarver slag plus de gunstige perspectieven. Voor Heineken werd een hogere ad- vieskoers opgegeven. BEURS VAN AMSTERDAM Voor kwetsende afbeelding lid Koninklijk Huis correspondent) (Van politie heeft gisteravond op verzoek van een Haagse drukkery de gehele oplage van het maandblad „Student" in beslag genomen. In de editie van 21 april 1966 is namelyk een afbeelding van een lid van het Koninkhjk Huis afgedrukt, die als kwetsend kan worden aangemerkt. Na overleg met de officier van Jus titie wordt nu een nader onderzoek ingesteld en Is de oplage van het blad „Student" in beslag genomen. Het blad „Student" wordt gedrukt op de persen van „Het Vaderland" in Den Haag. Directeur Th. D. Struick en adjunct-directeur H. van Velzen waren vanmiddag niet aanwezig, maar directie-secretaris drs. I. Stans deelde desgevraagd mede, dat de N.V. de Courant Het Vaderland de politie gisteravond inderdaad Leeft gevraagd te zorgen dat de editie niet in circu latie komt. „De uitgever van het blad, het Al gemeen Studenten persbureau in Lei den, had ons verzocht alle nummers van „Student" te bewaren", aldus de heer Stans. „De uitgever vroeg dit omdat het de bedoeling was de ge hele oplage te vernietigen. Om zeker te zyn, dat geen enkel exemplaar aan de papiermolen zou ontsnappen vroe gen wij de politie om hulp en in ge- zamelyk overleg werd besloten, dat de party van vele duizenden tydschrif- ten op het hoofdbureau van politie zou worden opgeslagen". De jubilerende pastoor wil dit ge schenk overdragen aan de nieuwe Bosgeestparochiegemeenschap. De foto toont pastoor Johannes Blonk met' het model van de toren, waarin te zyner tijd de Johannes-klok zal luiden. Bij de Voorschotense Boeren leenbank is een rekening geopend, waarop men bijdragen voor het jubi leumgeschenk kan storten. Whisky-Four wil weer stuntvliegen Het stuntteam Whisky-Four, dat byna een jaar geleden werd opge heven, toen twee vliegers tydens een demonstratievlucht boven de vlieg basis Woensdrecht om het leven wa ren gekomen, zal opnieuw worden gegroepeerd. Binnenkort zal een commissie van luchtmacht-experts beoordelen of de groep weer in het publiek kan optreden. Evenals vroe ger zal het team weer gebruik ma ken van de zeer stabiele, wendbare T-33. Voor de naam „Whisky Four" is Inmiddels authorisatle aange vraagd en verkregen. Het team gaat vliegen onder leiding van kapitein Van Dommelen, die vóór het onge luk ook het commando voerde over dp militaire stuntvliegers. De formatie wordt gestationeerd cp Gilze-Ryen. 82 81% 81A 86 87% 84% 86 84 A 85A 82% Woensdag, 20 april 1966 ACTIEVE OBL1GATIFS Staatsleningen ad g L0O0,- Ned. '66 6% Ned. '05 I 5% Ned '65 5% Ned. '64 5% Ned '64 6 Ned '58 4% Ned '59 4% Ned '60-1 4% Ned. '60-11 4% Ned '59 4V4 Ned '60 4% Ned. '61 4% Ned '63 4% Ned '62 4 Ned '47 3% Ned '53 I-n 3% Ned '48 3% Ned '50 I-n 3% Ned. *54 I-n 3% Ned. '55 I 3y« Ned -55 n 3% Ned -37 3 Ned Gb obi '46-3 Ned. dol in. '47 3 Ned. Inv cert 3 Indlë *37 A 3 Ned. wonbl '57 6 N. wonbl '58-'59 Ned wonbl '60 4% ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber 94% 93 Ver. HVA-my 141% 141 AK.0 355', 355% Dell My cert 104 104 Hoogovens cert 420 419 Philips gem bez. 118.30 118.90 Unilever cert. 99.80 99.70 Dordtse petr 691% 697% Kon P (50 f 20) 147.30 147.90 Holl. Amer Lyn 111% 111% Java China Pak 177% 176% K.LM 433 436 Kon Ned St.boot 99% 100 Kon. Paket My 193 190% Stoomv My Ned 125 123% Niev Goudr cert 105% 5 104* v Ommeren cert 202% 202* Kon Rott Lloyd 151 151 N Scheepv Unie 148% 147% NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov en Gem leningen A'dam '47 3% 86 85% A'dam '48 3% 86% R'dam -52-1 4y4.. 83% 84 Bankwezen Bank N O '65-1 6 94% 94% idem *65-0 6 94% 94% Idem '65-1 6% 92% 92% idem '65-6% 92% 92% Idem '65 6% 90 89% Idem "58 6V4 90% 90% 87U 87% idem "58 6 ,amHM 87 87 861'a 86% id NWS -54 4% 87% 87% id Rentesphr "52 168% 168% ld ld f 600 "57 146% 146 Industr Obligaties Philips DoL *51 81 VERKLARING DER TEKENS Gedaan eD laten OedaaD en bieden Bieden b Pr eml eleningen Alkmaar *58 2%.. 74x 72x A'dam '53 3 115% 114 A'dam *51-1 2%.. 82% 82 4 A'dam '56-1 2%.. 73% 75. A'dam '56-U 2% 89% 89 A'dam '56-111 2% 86% 85% A'dam '59 2% 77% 77 Breda *54 2% 74 74. Dordrecht '56 2% 74 72% Eindhoven '54 2% 71% 73% Enschede '54 2% 74% 76b Den Haag I '52 2% 85 Idem O 2% 91% R'dam '52-1 2% 85% 85% Idem D 2% 83% Idem '57 2% 83 8411 Utrecht '5'" 2% 85 Z.-Holl 1957 2% 83% 84% Zuld-HolL '59 2% 85 84} i 110.- NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Kredietinstellingen Interunle f 50,- 178 178 Nefo 150,-86.— 86. Robeco 214 213 ünltas f 60,- 474 467 Ver Bez v 64 f50 110. Europa 1 10 pb 476 Alg Bank Ned 251 Amro f 20,.48 Cultuurbank 86 Holl Bank eert 194 Ned Mid bank 89.50 R VS eert 486 Industrie Ondernemingen Albert Heyn 737 Berkei's Pat 205 Borsumy 70 Calvê Delft eert. 736 Van Geidei Pap 115 .1 Nea Grotsm 110% De Gruytei pref b 129 b Holl Constructie 328 Ing our v B.nyv 153 Internatio 278 v Kempen en Beg 134% Kon Zout Ketjen 675 Leidse Wolsxy 351 MUller en Co NB 310% Ned Kabelfabr... 324 Philips prei 39.70 Rott Droogd My 198 E JU S 202 Ver MachJabr.... 146% Ver Touwfabr 332% Vthamy 165 Walvisvaart 90 Wernink s Betmy 165% Wilton Peyenoord 160 v Wyk- Heringa 128 Zaalberg 81 MUnbouw en petroleum Biliton 2de r419 Kon Petr (f 20) 146 Amer. fondsen Canad Pacific Anaconda Bethlehem Steel Cities 8ervlce Gen Motors Kennecott Republic Steel Shell OU Union Pacific Un States Steel... Ex dividend <j 59% 105% 105% 106% 200% 35% 35% 40% 50% 92 92% 132% 130% 41% 41A 61% 62 43% 43% 47% 47%

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 15