Minister Vondeling zwijgt GAAT VERLAGING VAN BELASTING PER 1 JANUARI 1967 DOOR Geen tekenen van een ongezonde economie LEZD8CH DAGBLAD Meest omstreden politieke kwestie van nu minder wil. Dat lykt op een redene- ring van iemand, die slecht ge- j schoold is in logica. Ik kan me voor- i stellen, dat je zegt: ik kan niet pre- I cies in een bedrag becijferen om hoeveel het gaat, maar ik noem het onderwerp wel. Ik begrijp niet, dat dit staatkundig onjuist zou zijn. zo als Scholten (C.H.U.) zegt. Want op liet moment dat je een wens indient, noem je het onderwerp wel". De methodiek, die de V.V.D. met j het plan-Joekes heeft toegepast, kan meer genade vinden in de ogen van de minister. „Dat vind ik een rond lopende redenering. Maar als ik hoor, dat men weken heeft zitten zwoegen, dan moet ik wel even lachen. Witte- veen heeft hier lang genoeg geze ten om het met de pink te kun nen aanwijzen". (Van onze parlementaire redacteur) Gaat het tweede deel van de verlaging van de loon- en inkom stenbelasting per 1 januari 1967 door? Het is op dit moment de meest omstreden politieke kwes tie. Niemand beter dan de minis ter van Financiën, dr. A. Vonde ling, kan hierop een antwoord geven, maar hij zwijgt. Het is avond. Het ministerie van Financiën aan de Kneuter dijk. is bijna, uitgestorven. Ergens, ver weg in het gebouw, wordt ge schaakt. Er zitten goede schakers in het departement, wordt ver teld. Ook de ramen van de werk kamer van minister Vondeling op de eerste verdieping zijn verlicht. Zij zijn meestal verlicht, want de minister werkt heel veel ook 's avonds. Dikwijls wordt het half één, één uur, voordat hij het licht weer uitknipt. De dag vult hij meestal met be sprekingen, de avonden zijn door gaans gewijd aan het bestuderen van stukken. Van al deze vraag stukken spant voor menigeen het vraagstuk van de belastingverla ging de kroon. „Ik kan er nog geen verstandig woord over zeggen", luidt het ant woord op de vanzelfsprekende vraag naar het al dan niet doorgaan van deze belastingverlaging. „Het hele punt van de belastingen hangt ten nauwste samen met de begroting voor 1967 en het dekkingsplan voor de uitgaven van 1967. Het is een heel complex van kwesties die bij de dekking een rol spelen. Het laatste wat ik erover gezegd heb was in de cember in de Eerste Kamer, name lijk dat bij de begrotingsvoorberei ding voor 1967 de tweede moot van de belastingverlaging mij loodzwaar op de budgettaire maag ligt". De jongste uitspraak van drs. Schmelzer„Afwijking van de af spraak wordt met unanimiteit van Vlamingen slaags met Waalse studenten Duizenden Vlaamse nationalisten zjjn gisteren in Leuven slaags ge raakt met Waalse studenten. Zij gooiden ruiten in van de stu dentenclub, lieten donderbussen knallen en schreeuwden: „Weg met de Walen". Bij de gevechten tussen beide partijen zijn vier personen ge wond. Behalve ruiten sneuvelden ook neon-reclames. De politie bediende zich van traangas en waterkanonnen nadat zij was bekogeld met flessen, ijzeren staven en stenen. De nationalisten, afkomstig uit vier Vlaamse provincies, waren per auto en trein naar Leuven gekomen om de eis te stellen, dat de tweeta lige r.-k. universiteit van Leuven een geheel Vlaamse universiteit zal worden. Studenten hadden op het balkon van de club de Belgische vlag uigehangen en droegen een Davidsster met de woorden „geen rassenstrijd". alle partners alleen in overweging genomen bij onvoorziene catastro- :aie ontwikkelingen. Van het laat ste lijkt me geen sprake te zijn". Mits De minister zegt: „Dat je wat bij de kabinetsformatie is afgesproken moet nakomen ligt voor de hand en is ook de bedoeling. Maar er is een mits". De bewindsman haalt de re geringsverklaring te voorschijn en toont de volgende uitspraak van de minister-president: „Het is wellicht goed erop te wijzen, dat het kabinet uiteraard ten aanzien van de door mij opgesomde programmapunten zijn beleid telkens opnieuw zal moe ten toetsen aan de zich wijzigende verhoudingen en aan nieuw verkre gen inzichten." „Dit is een logisch en redelijk standpunt", zegt minister Vonde ling. Van de onzekerheid over de belas tingen naar de zekerheid over de economie. Dr. Vondeling is herhaal delijk bestreden om zijn uitspraak, dat onze economie gezond is. De kri tiek is mede afkomstig van het be drijfsleven. „Daar wordt wel gezegd: je moet niet zozeer naar de macro- economische gegevens kijken, maar naar de praktijk". De minister is bereid dit te doen. En hij zegt: uit het aantel open staande aanvragen om arbeids krachten medio februari blijkt niet, dat er een aarzeling is bij het be drijfsleven. Het aantal aanvragen is een tikkeltje gezakt, maar dat is met de moeite waard. Wat betreft de orderpositie van de bedrijven is er. zo te zien, geen vuil tje aan de lucht. Er is slechts heel weinig wijziging vergeleken met het vorig jaar. De minister met mevrouw Vondeling op de achtergrond. ingesteld. Daaruit valt af te leiden, dat het niet anders ligt dan het nu al een hele tijd ligt: „geen bijzon dere moeilijkheden". Tenslotte noemt minister Vonde ling de spaarcijfers over januari en febrauri goed. Op deze punten zou het moeten blijken, zegt de minister, als onze economie niet gezond was. Maar het blijkt niet. Wel baart de geldontwaar ding minister Vondeling ernstig zorg, maar zolang de balans met hot bui tenland in evenwicht is, ziet hij niet, dat er grote moeilijkheden dreigen. Bezuinigen Dat minister Vondeling een zuine- ge minister is. wordt door velen van zijn critici bestreden. Wanneer wij echter over zijn dagindeling spreken, vertelt hij, dat vanaf december alle begrotingen stuk voor stuk zijn door genomen, te beginnen met artikel 1. Dit is gedaan mede in het licht van het verlangen van de Kamers, dat de regering ook op de kleintjes let. Kritiek was er ook op de oproep van de minister aan het publiek, in een tv-uitzending, om bezuinigings tips voor te stellen. De vele tips, die zijn ingezonden zijn geïnventariseerd. De lijst telt 62 onderwerpen dikwijls in een groot aantal onderdelen verdeeld waarin echte bezuinigingen zijn voorgesteld. „Dit wil niet zeggen, dat het allemaal treffers zijn". Verder zijn 36 gevallen gemeld, waar men verspilling meende te zien. Tenslotte is er een dertigtal voor stellen om te komen tot dekking van uitgaven. In het algemeen zijn de ze bijna niet bruikbaar. Mees- tel waren deze punten op het par lement al bestudeerd en verworpen. VVD en CHU De minister komt een beetje ver ontwaardigd los over de opvatting van de C.H.U., die meent geen con crete bezuinigingen te kunnen aan geven, omdat men dan op de stoel van de regering gaat zitten. Bliksemonderzoek L "Dlt f hoo8st merkwaardig. Men kan wel aangeven per motie wat men meer wil, maar niet wat men Een heel belangrijk gegeven is de liquiditeitspositie van het bedrijf sle- i. „Een sterke verkrapping zou kunnen blijken uit het feit, dat het bedrijfsleven meer moeite heeft met de betaling van de loonbelasting de omzetbelasting en de vennoot schapsbelasting. Bijvoorbeeld, dat de betalingstermijn tot het uiterste rekt of zelfs overschrijdt. Wij hebben een bliksemonderzoek je Op veel scholen al les in lezen van spoorboekje Op veel Nederlandse scholen staat het lezen van het spoorboekje reeds op het lesrooster of is het spoor boekje een belangrijk hulpmiddel bij het onderwijs. De Nederlandsche Spoorwegen stellen de laatste jaren de restant-exemplaren (rond 10.000) gratis beschikbaar aan belangstel lende onderwijzers en leraren, die dit meest gelezen pocket-boek gebruiken bij de algemene vorming van hun pupillen Dit verklaarde drs. H. Wissink, chef voorlichting van de Nederland se Spoorwegen, naar aanleiding van de opmerkingen, die Philip6-direc teur ir. Th. P. Tromp (tevens com missaris van de N.S.) op de statis tische dag in Amsterdam heeft ge maakt, De heer Tromp pleitte onder meer voor opneming van het vak statistiek op de lesroosters van de scholen, omdat slechts tien procent van de Nederlandse bevolking de weg kan vinden in iets essentieels als het spoorboekje. Vervolg van pagina 1 Noodlanding van ruimtevaarders Van het centrale controlestation in Houston kregen de ruimtevaarders toen opdracht, zo snel mogelijk een noodlanding te maken. Men mocht niet het risico lopen dat teveel brandstof werd gebruikt om een lan ding te kunnen maken. Het meest geschikte larrcfcngsterrein lag in de Stille Oceaan. Zo zetten de ruimte vaarders hun landingsmanoeuvre in om 3.46 uur vannacht Nederlandse tyd slechts tien uur na de start voor de vlucht, die op drie dagen en drie uur was geprojecteerd. De vlucht eindigde om 4.18 Neder landse tijd. In het landingsgebied waren de weersomstandigheden ideaal. Een reddingsvliegtuig, dat van Okinawa v/as opgestegen, localiseerde de dry vende Gemini op 800 kilometer ten zuidoosten van dit eiland. Men wist toen, ongeveer half vijf hedenoch tend Nederlandse tyd, nog niet hoe de ruimtevaarders het maakten. Tij dens de terugkeer naar de aarde en tijdens en na de landing was er een radio-stilte opgetreden. Even later werd per parachute kikvorsmannen bij de capsule neergelaten, die een luchtkraag om de Gemini bevestig den om het ruimtevaartuig voor zin ken te behoeden. De ruimtevaarders bleken gezond en wel van hun ang stig ruimte-avontuur te zijn terugge keerd. Drie uur na hun landing op zee werden zij opgepikt door de Ameri kaanse torpedoboot jager Leonard F. Mason, die de ruimtevaarders en de aan boord gehesen Gemini naar Okinawa bracht. Vermoedelijk zullen Armstrong en Scott daar enige da gen blijven voor de eerste ondervra gingen over de gebeurtenissen in de ruimte. Enkele deskundigen zijn reeds per vliegtuig uit Amerika naar Okinawa vertrokken. In het controlestation In Houston wilde men niet voor de pers de band opnamen laten horen van de stem men van de ruimtevaarders tijdens hun moeilijkheden in de ruimte en hun geforceerde terugkeer en nood landing. Buitenstaanders die deze stemmen direct hebben opgevangen verklaarden dat de stemmen hoger en meer opgewonden klonken dan tydens het eerste vlot verlopende deel van de vlucht. De deskundigen wei gerden te bevestigen of ontkennen, dat deze verschijnselen het gevolg waren van een lichte paniek aan boord van de Gemini. Men wilde vóór het doen van nadere mededelingen eerst de ruimtevaarders persoonlijk spreken en de volledige bandopna men van de capsule zelf controleren. MET EEN ENKEL WOORD BINNENLAND Willem Kraancomité Het Wil lem Kraancomité, dat was opgericht ter ere van de initiatiefnemer tot de februaristaking in 1941, Wil lem Kraan, een monument in de naar hem genoemde straat op te richten (hetgeen inmiddels is ge schied), heeft besloten het batig sal do ter beschikking te stellen van het Wiesenthalfonds. Door medewerking o.a. van het Amsterdamse gemeentebestuur heeft men na aftrek van de kosten van het bedrag van ongeveer 10.000 gul den overgehouden van de uit het ge hele land binnengekomen gelden. Fabrieksbrand In de verffabriek voorheen Borneman in Zevenaar is gisteravond brand uitgebroken. De blussingswerkza&mheden van drie brandweerkorpsen werden bemoei lijk door ontploffingen, waarschijn lijk veroorzaakt door exploderende vaten olie en chemicaliën. De enorme brand, die reeds van verre was te zien, trok duizenden toe schouwers. Na drie uur was men de brand meester. De oorzaak van de brand en de schade zijn nog niet bekend. Acht Jaar voor doodslag D© Gro ninger rechtbank heeft vanmorgen een 33-jarige Italiaanse handwerker, afkomstig uit Ruoti, wegens dood slag tot acht jaar gevangenisstraf met aftrek veroordeeld. Hij wordt er van beschuldigd zijn kostbaas, de 71- jarige heer P. van Dijk in diens wo ning aan de Bedumerslraat te Gro ningen op 10 februari van het vo rige jaar te hebben vermoord. De of ficier van Justitie had wegens moord twintig jaar gevangenisstraf geëist. Verdachte heeft steeds ontkend en zijn raadsman eiste vrijspraak sub sidiair ontslag van rechtsvervolging op grond van noodweer. Na ongeval doorgereden De jarige mevr. Doddema uit Wilder- vank is gisteravond door een auto aangereden en op slag gedood. De tot dusver onbekend gebleven chauffeur heeft met zyn ernstig beschadigde wagen de vlucht genomen en deze elders in Wildervank laten staan waarna hij volgens ooggetuigen het veld in gevlucht zou zijn. De auto is door de rijkspolitie in beslag ge nomen. Deze bleek juist deze avond verhandeld te zijn op de wekelijkse automarkt in Bareveld, vlak bij Wildervank. De politie tracht de identiteit van de chauffeur, die naar zij aanneemt onder invloed van alcohol moet zijn geweest, vast te stellen. Het slachtoffer was gehuwd en moeder van drie kinderen. Dodelijk ongeval De 49-jarige betonwerker J. F. Visch uit Bergen op Zoom, is gistermiddag tijdens werkzaamheden op een stelling die onder het metro-viaduct aan de Maashaven in Rotterdan stond, door onbekende oorzaak gevallen. Hij maakte een val van ca. zes meter en kwam met zijn hoofd terecht op de uit basaltkeien bestaande talud van de Maashaven, waarna hij in DE N.M.B. GEEFT 5°/o op de termijn spaarrekening. Deze gunstige rente geldt bij bedragen tot f 10.000.- al voor een termijn van 6 maanden. Voor grotere bedragen is de opzegtermijn 12 maanden. Wendt u voor inlichtingen over deze 5%- rekening en NEDERLANDSCHE de overige spaar mogelijkheden, 3/2 en 4'/2%, tot een MIDDENSTANDSBANK van onze 190 vestigingen. De bank waar u zich thuis voelt! HAAGSE AGENDA DAGELIJKS Theater Pepijn. Cabaret Jaap van der Merwe. 20.30 uur. Theater ln de Steeg. Cabaret Albert Mol. 20.15 uur (vanaf 22 maart). DONDERDAG 17 MAART Kon. Schouwburg. Nieuw Rotterdams Toneei. Don Carlos. 20.15 uur. Gemeentemuseum. Edward Wltsen- burg en Jenny Benhamou. 20 15 uur. Kon Conservatorium. Uitvoering leerlingen StaatHiche Hochsohule für Muslk, Keulen. 20.15 uur. VRIJDAG 18 MAAKT Kon. Schouwburg. Haagsche Come- dic. Er is een moord gepleegd. 20.15 u. Kurhaus Paviljoen. Le Bal des Vo- leurs. 14 uur. Mont d'Or. Shaffv Ohantant. 21 uur. in de Steeg. Tom Keiling. 20.15 uur. ZATERDAG 19 MAART Kon. Schouwburg. Haagsche Come- die Lessen ln laster. 20.15 uur. Dlligentla. De Nieuwe Comedie, An tigone. 20.15 uur. Kurhaus Paviljoen. Le Bal des Vo- leurs. 14 en 20 uur. Mont d'Or Shaffv Ohantant. 21 uur. Theater in de Steeg. Tom Kelling. 20.15 uur ZONDAG 20 MAART Kon. Schouwburg. Haagsche Come die Cactusbloem. 14 uur; Droom van een midzomernacht, 20 15 uur. Mont d'Or Shaffv Ohantant. 21 uur P'er Nautlca. Rudy de Heus, piano. 11.30 uur. Theater in de Steeg. Tom Kelling. 20.15 uur. MAANDAG 21 MAART Kon. Schouwburg. Nederlandse Co medie. Mevrouw Warrens Beroep. 20.15 uur. Diligent ia. Smetana Kwartet. 20.1a uur. DINSDAG 22 MAART Kon. Schouwburg. Nieuw Rotterdams Toneei. Arsenicum en oude kant. 20.15 uur. WOENSDAG 23 MAART Kon. Schouwburg. Nederlandse Co medie, Hedda Gabler. 20 15 uur. Dlligentia. Melvyn Martin Libman, piano. 20.15 uur. Kurzaal. Residentle-oricest. 20.15 uur BIOSCOPEN Apollo. Bunny Lake wordt vermist. Asta. Vhe Great Race. A.l. Biiou Het winkeltje aan 't Corso. 14 j. Camera. Drie kamers in Manhattan. 14 Jaar. Capitol. Sergeant 3. 14 Jr. Cltv. H mondo nudo. 18 jr. Corso Mary PooDins. Al. Du Midi Le Mempris 18 Jr. Euro Cinema De laatsten der Cheyen- nes. 14 laar. Flora. Dallas. 14 Jr. Hollywood. De wet van ae kogel. 14 Jr Kriterlon. Alpha-VLlle. 18 Jr. Metropole-Tuschlnskl. Ladv L 14 Jr. Odeon. The sound of music. A.l. Olympia. Fantomas. 14 ir. Passage. Viva Maria. 14 Jr Rembrandt. Love in La<= Vegas. 14 Jr. Rex. Geheim Pariis. 18 Jr. Roxv. Even afrekenen heren. 14 jr. Seinpost Strangers on a train. 18 jr Studio de Luxe. San Ferry Ann en Home of your own. A.l. Thalia. Vernietigingscommando ..Biki ni". 14 Jr. De Uitkijk. De roze panter. A.l. West-End. West Side Story. 14 Jr. het water viel. Met ernstig hoofdlet sel werd hij naar het Zuiderzieken huis vervoerd, waar bij aankomst bleek dat hij was overleden. Ziekenhuis Oudenrijn Utrechts burgemeester jhr. mr. C. J. A. de Ranitz heeft gisteren de eerste paal geslagen voor het nieuwe gebouw van het homoeopatisch ziekenhuis in Utrecht. Daarna onthulde hij tege lijkertijd de naam die het in de toe komst zal dragen: „Ziekenhuis Oudenrijn". BUITENLAND Doden in Pendsjaab By on- gereldheden in Djoelloendoer in de noordeiyke Pendsjaab zijn gisteren twee personen om het leven geko men en acht gewond. De slachtoffers vielen, toen de politie het vuur open de op demonstranten. Er is voor twee dagen een uitgaansverbod afgekon digd. In verscheidene plaatsen in de Pendsjaab is in de afgelopen week gevochten naar aanleiding van een voorstel van de regerende Congres- party om de Sikhs, die in de Pend sjaab in de minderheid zyn, een eigen staat te geven met het Poendjabi als voertaal. De nationalistische Hindoes hebben hier grote bezwaren tegen. Rem. Kerk Spr. dhr oecumene DONDERDAG 175: Dienst vergadering s getuigen. 7.25 uur nm der HeijdenModeshow Groot 2.30 en 8 uur nm. Oec. Raad van Kerken den Hollander over „De de catechese". 8 uur nm Leids Jeugdparlement. Stadsgehoorzaal: K. en O. Rotter dams Phllharmonlsch Orkest o.l.v. Da vid Zinman. Solist Stefan Askenase. Smit over het concilie. 8 uur n.m Janvossensteeg 57: Café Ohantant. Gastoptreden Henrl Goemans. Vanaf 8.30 uur n.m. Kliniek Interne Geneeskunde (Rijns- burgerweg): K. en O.-cursus over het hartinfarct. 8 uur nm. Koningskerk: Rullclub. 7.30-10 uur n.m. Museum voor Volkenkunde: Vereni ging voor Pedagogiek over „Welk schooltype is voor mijn kind het meest geschikt?" 8 uur nm. Oude Vest 13: Evangelisatie chris- tengem „Ecclesia" 8 uur n.m. Rest. Van der Heijden: Receptie Volkstuin Roomburg. 4-6 uur n.m. SchouwburgEeuwfeest-opvoering „Hedda Gabler". 8 uur n.m. Stadsgehoorzaal (kleine zaal): Ned. Ver. van Hulsvrouwen. Spr. mevrouw Boone over Zeeland. 2.30 uur nm. Stadsgehoorzaal (foyer)Politiek fo rum m.m v. Gerard Cox en kwartet Thom Kelling. 8 uur n.m. Universiteitsbibliotheek: Mij der Ned Letterkunde. Spr. Ward Ruyslinck. „Kempens Journaal". 8 uur n.m. ZATERDAG Adventkerk: geen dienst. Janvossensteeg 57: Café Chantant. Gastoptreden Henrl Goemans. Vanaf 8 uur n.m. Warmond ("t Trefpunt)Optre den van Popsclub mm.v. The Moen- plepers". 8 uur nm. Zuiderkerk: Donateureconcert Jeugd- kamerorkest. 8 uur nm. ZONDAG Dr. Van Voorthuijzenschool (aula): Pinkstergemeente. Spr dhr. W Seegere van Haarlem. 3 uur n.m. Hogewoerd 175: Wachttorenstudie van Jehovah's getuigen. 4 en 6.30 uur n.m. Openbare lezing: 2.30 en 5.15 uui nm Janvossensteeg 57: Café Chantant Gastoptreden Henrl Goemans. Vanaf 8 uur nm. Oude Rijn 5: Gemeente voor oor spronkelijk christendom Spr. evange lism N v. d. Brugge. 7.30 uur nam Steenschuur 6: Kerk van Jezus Christus van de heiligen der laatste dagen. Spr. dhr. Diender. 10.30 uur Gebouw Ohr. Belangen: Jaarverga dering Leidse Tuiniers- en bloemist?'x- vereniging „Door Eendracht Verbon den". 8 uur n.m. Stadsgehoorzaal (kleine zaal): Le den verg Coöp. Ralffeisenbank Lelden- Oegstgeeet. 8 uur nm. Ivoorkust let op Guinee Presi dent Boigny van Ivoorkust heeft gis teren in het parlement in Abidjan verklaard dat de regering van Ivoor kust zich met alle mogelyke mid delen zal verzetten tegen even tuele pogingen van Guinese troepen om een doortocht door Ivoorkust te forceren met als uiteindelyk doel de jmverwerping van het militaire bewind in Ghana. Hy sprak in dit verband van een „noodlottig avon tuur", WOENSDAG Camera-theater: K. en O-lik de maand „The great impostor".' Hotel CentralJaarvergadertiif pogé. 8 uur nm. Stadhuis (trouwkamer): Sprw sociale raadsvrouw. 4-6 uur njs. TENTOONSTELLINGEN Galerie Cartouche Langebru| Tentoonstelling tekeningen, etie tho's en beelden Rein Dool en" Geraedts. Degelijks 25 uur, i en vrijdag 79 uur (t/m 31 n Lakenhal: Tentoonstelling van van Oskar Koko6chka. Werkd, II v.m.4 uur n.m.; zond. 14 uu (t/m 18 april). Legermuseum (Pesthuislaan): uitzondering van zaterdag van I (zondag 1-5 uur). Rijksmuseum voor Volkenli (Steenstraat 1): Dag. 10-17 u; dags 13-17 uur. Rijksmuseum van Oudheden! lijks 10-5 uur; zond 1-5 uur. Rijksmuseum voor de geschil der natuurwetenschappen: Dag uu zond 1-4 uur. Wassenaar (Kunstzaal Ht Tentoonstelling Nora de JoDgEÜJ Goma y de Barinaga en Jan Kok Dag. 10-17 uur; bovendien dl! 8-10 uur n.m.; zondags gesloten 31 maart). BIOSCOPEN Trianon: „The sound of music". Dag. 2 en 8 uur; zond. 2, 5 Lido: „Trottoir meisjes". 18 Jr. 2.30, 7 en 9.15 uur; zond. 2.30,' 7 en 9.15 uur. Ln\or „Saboteur ln volle zee". Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uur; 2.30. 4.45. 7 en 9.15 uur. Wot» „Wonderful life". A.l. Vrljdip (24 uur): „Meisjes tussen de' 16". 18 jr. Rev: „De heerser van kamp 5! pore". 18 jr. Zond. 2.30. 4.45," 9.15 uur. Dag. 2.30, 7 en 9.15 Camera: „Topkapi". 14 Jr. Dag. 9.15 uur. 'sMiddags van 2 tot' Huweiyksreportagc. AJ. Studio: „Een ochtend van zes 18 Jr. Dag. 2.30. 7 en 9.15 uur,: 2.30, 4.45, 7 en 9.15 uur. Astra Wassenaar: Vrijdag 7 en 9.15 uur „Hercules tegc zonen van de zon". 14 jr. Zcc middag 2.30 uur „De duurste van het leger". A.l. Zondag 7 e uur „Een nacht van liefde". II! Avond- en nachtdienst der apott Geopend voor spoedeisende gw- apotheek Tot Hulp der Menx- Hooigracht 48. telefoon 21W) zaterdag- zondag-, avond- en" dienst van apotheek R van Smallenburg te Leiderdorp waareenomen door apotheek Toi de- Menschheld De Oegstgeestx theek en Apotheek Voorschot® geopend HU geen gehoor van uw specialist (of diens waarnemen) op dokterstelefoon 22222. WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 our). Amsterdam Den Helder fpenburg VllS6ingen ïelde De Btlt Twente Ëlndhoven i.-Limburg Helsinki Stockholm Dslo Kopenhagen Aberdeen Londen Brussel Luxemburg Parijs Bordeaux Grenoble Nice Berlijn Yankfort MUnchen Zurich Genéve Locarno Wenen innsoruck °;erado Athene Rome Barcelona Madrid Ma 11 or ca Lissabon mist geh bew geh bew geh bew geh bew geh bew geh bew zwaar bew zwaar bew licht g w icht bew geb bew licht -w onbewolkt onbewntki half bew motregen geh bew 6neeuw r-tst onbewolkt onbewolkt licht bew onbewolkt

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 2