Tarief s ver hoging ontmoet oppositie een interpellatie over eleid rondom huwelijk Verkeersmaatregelen in gemeente Warmond Kandidaten emeenteraad binnenkort toch gesprek Minder koolvis in de noord Franse houding in N.A.V.O. betreurd ieuw orgel in Josephkerk HARTEN TWEE-HARTEN DRIE VOOR ALPHENSE NUTSLEDEN Uitstekend spel van „Litteris Sacrum" AMSTERDAM 0Aö 18 MAART 1986 LETOSCH DAGBLAD (Van onze parlementaire redacteur) interpellatie van de communist Bakker over het beleid «dom het huwelijk van Prinses Beatrix, gaat niet door. De necde Kamer heeft vanmiddag zijn gisteren ingediende verzoek jewezen beetle Kamer wees verzoek communist Bakker af met 95 tegen 7 stemmen. Vóór het verzoek bleken be- 1 leden ten Van Thiel wees er in zijn ant- 'aan de heer Bakker op, dat er inten in de parlementaire OEGSTGEES7 elerencum hebben de leden afdeling Oegstgeest van de Tan de Arbeid de kandidaten e aanstaande gemeen teraads- ügen ongewijzigd als volgt Md: 1. mevrouw O. J. Sam- fMeiJers, 2. J. W. de Graaf, Lagas, 4. J. Boesjes. 5. P. G. Boer. 6. mevrouw B. Prins- 1. H. Wolthaus, 8. D. Vlet- G. W. van Driesten, 10. Sj. iraans. VOORSCHOTEL f. C. A. de Ridder ler de reformatie f f FOI" historie voorkomen. Zo stelde de communist Wijnkoop in de zitting 1931-1932 een aantal beleidsvragen bij de behandeling van een aanvullende begroting. Verder vond mr. Van Thiel het verkeerd om te concluderen dat het parlement nu verstoken zal blij ven van informaties. „Het heeft niets te maken met uitstel tot st. juttemis", vond hij. „Men moet de voorzitter niet in de schoenen schuiven dat hij de discussie over bepaalde onderwer pen onmogelijk probeert, te maken". Discussie in Noordwijkse raad ^•e de communisten, ook de pacifisten te zijn, terwijl ook de ttKoekoek (Boerenpartij) vóór stemde. Het andere lid van de jenfractie, de heer Voogd, stemde tegen. overgrote meerderheid van de Lg Kamer bleek het eens te zijn jamervoorzitter Van Thiel, die het begin van de middagver- ring op wees, dat over het beleid het huwelijk binnenkort tóch giofcen zal kunnen worden als de 1 niiende begroting voor de kosten buwelijl' in de Tweede Kamer behandeld. De Tweede Kamer gLnmiddag om drie uur al in de I idering van de commissie van 1 ciën deze aanvullende begroting behandelen. beer Bakker was het hier hele niet mee eens. Hij concludeerde over de vragen die hij aan de heeft gesteld blijkbaar helemaal 'gediscussieerd mag worden. „Er dagelijks redevoeringen door ter Cals gehouden", zei hij. „De B sie in de pers en de radio is in gang gekomen, maar in het par it it mag er blijkbaar niet over ge worden". Hij vond ook dat manier het debat tot „St.- nis" wordt uitgesteld. Premier tot 6 april afwezig wegens een aan de West en volgens de Bakker was het daarom niet Ifchynlljk dat binnen een maand restie besproken zou kunnen De heer Bakker was verder ming dat de vragen die hij 1 onderwerp wil stellen heie niets te maken hebben met de van het huwelijk, of zoals hij Ijride. geen verband houden met ritten van de Westerkerk. Hij oordeel dat algemene be- igen niet aan de orde behoor- tomen bij de behandeling van lende begrotingen. „Als dat it gebeuren is het eind weg", De vragen die men dan gaat slaan als een tang op een Bovendien bestaat er niet de garantie dat de regering op agen zal antwoorden, aldus de ikker. Mr. Van Thiel herinnerde aan de parlementaire regel dat er niet ge ïnterpelleerd wordt over zaken die binnenkort toch in het parlement openbaar aan de orde zullen komen. De fractievoorzitter van de KVP, drs. Schmelzer, bleek het in deze ge heel eens te zijn met mr. Van Thiel. Er ls geen sprake van beknotting van de rechten van het parlement, vond hij. De fractievoorzitter van de PSP, de heer Lamkhorst, zei dat hij het niet oneens was met de lezing die mr. Van Thiel van deze zaak gaf, maar hij kon zich toch ook wel voorstellen dat de vragen die de heer Bakker wilde stellen weinig te maken zouden hebben met de kosten van het huwe lijk. Bij de stemming bleek dat voor de pacifisten dit laatste zwaarder woog, want samen met de commu nisten en de heer Koekoek waren zij de enigen die de interpellatie wel wil den laten doorgaan. Aan de IJmuider markt losten 40 schepen 7090 kisten vis, waarvan 2150 schelvis, 280 wijting, 44C gul en kabel jauw, 730 koolvis, 820 haring, 1360 kleine kisten haring, 1380 schol, 30 tarbot, 260 diversen, 880 stuks st«ve I De Nederlandse regering aeht de Amerikaans-Europese samenwerking, kabeljauw en 50.000 kilo tong. zoals die tot uitdrukking komt in de NAVO, van essentieel belang voor de Voor de woensdagmarkt presenteer- veiligheid van het Westen en liet den zich de KW 39 Wilhelm in a Jo- behoud van de stabiliteit en de vrede hanna met 750 kisten en 725 kleinein de wereld. Zij betreurt de houding van Frankrijk. Dat verklaarde Minister de Jong in Eerste Kamer (Van onze parlementaire redactie) i kerd zijn van een geaccepteerde entree in het leger. Hy zag niet in waarom het dragen van onderschei dingen de geestelijke verzorging zou kunnen hinderen. Desondanks bleek kisten haring, de VL 112 Bets ea Ger da met 1140 kisten en 35 kleine kis ten haring, de KW 121 Brittenburg met 410 kisten en 205 kleine kisten haring, de VL 34 Anita met 1025 kis ten en 500 kleine kisten haring, de KW 171 Jan Maria met 1025 kisten en de SCH 23 Yke met 1100 kisten van IJsland. In de Noord werd opeens veel min der koolvis gevangen. De meeste schepen bevonden zich op 59 NB waar men wat schelvis en haring buit kon maken. De loggers en kotters bij de ST-boeien meldden 's nachts trek ken van soms 125 kilo tong maar heel weinig andere vis. Vooral de schol liet verstek gaan. Overdag liet de tong zich een stuk moeilijker vangen. Een voorstel van B. en W. om de nieuwe verordening op de ver makelijkheidsbelasting vast te stellen, waarin verschillende tarieven werden verhoogd, heeft gisteravond spanning gebracht in de Noordwijkse raadzaal. Er kwam oppositie uit de raad, omdat in de vrijstellingsbepa lingen het reeds jaren oude minimum van f 0,50 toegangsprijs bleek te zijn gehandhaafd. Daardoor zouden wedstrijden en uitvoeringen van verschillende verenigingen bij een verhoging van de toegangs prijs onder de belastingheffing gaan vallen. Men vond, dat dit vrij stellingsplafond op minstens 1gebracht moest worden. In de loop van de discussie kwam min of meer de aap uit de mouw, dat het hier in feite ging om de belangen van de beide plaat selijke voetbalverenigingen ,,Noordwijk" en S.J.C. Deze clubs wer den althans meer dan eens genoemd, al was dit aanvankelijk de bedoeling niet geweest. .1 ft r.-k. bondsgebouw in Voor- was gisteravond een zeer ge- aanwezig. Chris- van de Voorschotense Kerken «n oecumenische samen- Wens welke bijeenkomst dr. de Ridder uit Utrecht, predi- -1 algemene dienst der Neder- Hervormde Kerk, een inlei- ield over het onderwerp „De gheid van de Reformatie". :ende reformatorische theo- f'd een strikt zakelijk betoog, de inleiding volgde een groot Tra€en, welke door dr. De werden beantwoord, werd een leerzame avond, die "igewoond door alle pastoors •Dees van Voorschoten-Dorp :r door een tweehonderd be enden, veelal leden van de bijbelgroepen in Voor- tun •J «ken 13' I WASSENAAR •■Josephkerk aan de Park- Wassenaar-noord is verrijkt 'raai klassiek orgel. Dit or- Kondag voor de Hoogmis om voor 9 worden ingewijd Tij- 08 ooogmis zal de Krönungs- ran Mozart worden gezongen. Jp5 om 3 uur zal er in de H^nheld zfjn nader kennis F80 met het nieuwe orgel. Er orgelconcert met toe geven worden door Ma- ndam en Rien Calis jr. door mejuffrouw Lies koorzang door „Stella ®der leiding van Ad de wen Calis sr. De toegang Mncert is vry. De V.V. Noordwijk bleek jaarlijks een flink bedrag aan belasting in het gemeenteblaadje te brengen. Als echter S.J.C.. gezien zijn financiële positie, eveneens tot verhoging van toegangsprijs zou overgaan, viel deze club bij de voorgestelde bepa lingen, ook onder de belastingshef fing. De heer Faase (K.V.P.) opende het ac-bat door er op te wijzen, dat deze verordening een verhoging van de belastingdruk betekende. Reeds di rect deed hij het voorstel de mini mum-toegangsprijs van f 0,50 op f 1,- te brengen. Dit stuitte op verzet van het col lege. Loco-burgemeester Vogelaar (prot.chr.) verklaarde dat er meer geld uit de gemeentelijke belastingen moet komen. Alleen dan is er kans op een hogere rijksbijdrage zei hij aan het adres van de heer Duin dam (P.S.P.), die de heffing maar lapmiddel had genoemd ten kos te der gemeenschap. De PSP-woord- voerder protesteerde tegen een verla ging van de rijksbelastingen welke ia de gemeentelijke belastingen weer wordt teruggehaald. De wethouder van financiën, de heer Sedelaar (K.V.P.) wees er op, dat het college de bisoscoopexploi- tanten zoveel mogelijk tegemoet ge komen was. Bij geringere opbrengst van de vermakelijkheidsbelasting, zou de pacht voor het gebruiken van het sportpark verhoogd moeten wor den. Dit werd nog eens onderstreept door de wethouder van sportzaken, de heer P. den Otter (P.v.d.A.), die verhoging van de pacht het paard achter de wagen noemde en daar mede was de jeugd niet gediend. De heer Faase kreeg bijval van 'zün fractiegenoten Alkemade en Van Leeuwen. De heer De Geus (prot. chr.) attendeerde er op, dat het voor stel van de heer Faase nagenoeg be lastingverlaging betekende. Bij ver hoging van de pacht wordt een va riabele last omgezet in een vaste klant. Dr. J. van Nes. die het college ver weet, dat er na 1947 ..nog geen blik sem voor de sport gebeurd was". Echtpaar v. d. Lelie 50 jaar getrouwd De heer M. van der Lelie (72) en mevrouw W .van der LelieIJzer man (74), Van der Werfstraat 11 in Leiden, zijn 29 maart vijftig jaar getrouwd. De heer Van der Lelie heeft 11 jaar bij de Nederlandse ma riniers gediend (onder meer in In donesië). Daarna trad hij in dienst bij Van der Voorts Bouwbedrijf in Leiden als hulp bij het heiwerk. In verband met zijn gezondheidstoe stand moest de heer Van der Lelie op 59-jarige leeftijd wat rustiger gaan leven. Het echtpaar Van der Lelie heeft drie kinderen gehad, van wie er nog een in leven is. Er zijn drie kleinkinderen. Al meer dan vijftig jaar leest het echtpaar Van der Lelie het Leidsch Dagblad. De heer D. J. C. Heijl uit Oegst geest is aan de Groningse Universi teit geslaagd voor het doctoraal examen geneeskunde. voelde voor belde voorstellen even veel, maar kwam na de toelichting van de heer De Geus tot de con clusie, dat een verhoogde pacht toch wel een last kan worden als het met de vereniging in financieel op zicht een beetje scheef ging. Wethou der Vogelaar wees het verwijt scherp van de hand. Het voorstel Faase kreeg by stem ming de heren Faase, Schelvis Duin dam, De Haas, Abels en Van Leeu wen achter zich. De heer Van Riems dijk (gem.bel.) kwam daarna met een tussenvoorstel om het minimum op f 0,75 te brengen. Dit. voorstel werd door het college overgenomen en door de raad met de stem van de heer Duindam tegen, aangenomen. Wethouder Den Otter gaf een toe lichting op de tarieven voor de le vering van aardgas. De geadviseerde tarieven voor de levering van aard gas. De geadviseerde tarieven waren door het college zodanig gewijzigd, dat ook de kleine verbruikers nog iets zouden profiteren. Naar zijn mening zou de levering van aardgas om streeks 1 januari a.s. kunnen begin nen. Met de ombouw van de gastoe- stellen zou ongeveer acht weken ge moeid zijn. Na een onderzoek van de geloofs brieven door de heren Duindam, Schelvis en De Witt, werd dr. J. A. S Grevelink toegelaten tot lid van de gemeenteraad als opvolger van wijlen de heer P. Ph. Schenkeveld. De raad ging akkoord met de voorzieningen aan Langevelderslag. De heer Van Riemsdijk (gem.bel.) vond het principieel onjuist van de rijksoverheid toe te staan, dat de wethouderssalarissen worden ver hoogd, terwijl in het bedrijfsleven veel c.a.o.'s nog niet eens zijn gete kend. Daarna ging de raad in comi té-generaal. minister van Defensie de heer P. S. de Jong. vanmiddag in de Eerste Kamer bij de behandeling van de defensie-begroting. Minister De Jong zei, dat de mul tilaterale politieke samenwerking en de defensie-inspanning van de NAVO landen zijn gediend met een zo groot mogelijke integratie. De Franse hou ding raakt de hele gemeenschap, zo zei de minister en dient dan ook door alle partners samen onder ogen te worden gezien. Er is reeds intensief overleg gaande over eventueel te nemen maatregelen. Het wachten is echter nog op concretisering van de Franse voornemens. Dienst tijdverkorting De minister deelde mee dat een verkorting van de diensttijd tot min der dan 18 maanden, voorlopig niet mogelijk is. Hij zei dat de „Karei Doorman" nog zes jaar een taak binnen de NAVO heeft te vervullen. De geconstateerde scheurtjes in de stoomhouders vond de minister een „lelijke tegenvaller", maar hij zag geen kans het vliegkampschip reeds nu uit de vaart te nemen. Over de bezetting van de vacature, ontstaan door het overlijden van de staatssecretaris voor de luchtvaart, kolonel Borghouts, zei minister De Jong dat hij nog altijd bij voorkeur alle regeringspartijen in de Defensie- top vertegenwoordigd zou willen zien. Aangezien de Party van de Arbeid by de kabinetsformatie niet bereid is gebleken verantwoordeiykheid te dragen voor de Defensie-organisatie, is dat echter niet goed mogeiyk. Een minister kan zün inzichten moeiiyk aanpassen aan die van een staats secretaris, aldus de heer De Jong. Geestelijke verzorgers De minister meende dat geestehjke verzorgers, die een uniform dragen, het voordeel hebben dat zü verze- van nabeurs de cyfers over 1965 wor den bekendgemaakt, waren fractio- neel lager op f. 117,80. AKU en Hoog ovens gaven weinig verandering te zien op resp. 35614 en 440 als advies- koers. Uit al deze koersen biykt, dat de dalende tendentie in de beide voorgaande beursdagen vandaag merendeels een halt werd toegeroe pen, hetgeen de beurs een bevredi gend teken vond. Mogelyk putte men op het Damrak vanmiddag wat moed uit het feit dat Wall Street gisteren tegen het slot een flink herstel te zien gaf, waar door de eerder op die dag geleden koersverliezen uiteindelijk binnen nauwe grenzen bleven. Koopjesjagers er I waagden zich in Wall Street in het anders over zouden denken. Tot j laatste beurshalfuur met kooporders zolang biyft het dragen van unifor- in de markt. De Nederlandse hoofd- men verplicht, zo deelde hy mee. De fondsen ondergingen er weinig ver- minister zei de suggestie van de andering. KLM gaf 13/4 dollar prijs. ,.'t Is een bijzonder stuk. en dat is het Veel Alphense Nutsle den zullen dit gisteravond hebben gedacht, toen zij keken naar het stuk van Paul Rodenko. dat werd opgevoerd door de leden van het Leid se Litteris Sacrum. anti-revolutionaire senator Algra, om de vrystelling voor theologische stu denten in te trekken, nader in over weging te zullen nemen. Minister De Jong sprak met klem tegen, dat de kwestie rond de onder gang van het vrachtschip de „Van Imhoff" in 1943 in de yskast zou zyn gegaan. Hy zei, dat in 1956 een jus titieel onderzoek is ingesteld dat geen strafbare feiten aan het licht heeft gebracht. De minister had de indruk dat een „vry indrukwekkende red dingsactie" is gevoerd. De staatssecretaris voor de marine, de heer Van Es, deelde mee dat het gesprek met de Verenigde Staten over de bouw van atoomonderzeeërs nog geheel open ligt. Hy zei, dat de bouw van een dergeiyke onderzeeër, die de Karei Doorman moet vervangen, zes jaar zal vergen. De staatssecretaris vond de reparaties die aan het vlieg kampschip moeten gebeuren, nog ge heel verantwoord. De staatssecretaris voor de land macht, de heer Peünenburg, kondigde aan, dat hogere normen zullen wor den aangelegd voor de huisvesting van dienstplichtigen. REIIRSOVF.R7irnT STEMMING VIEL MEE AMSTERDAM. 16 maart. De stemming voor de internatio nale waarden is vanmiddag beslist niet tegengevallen. Vergeleken met het laagste niveau van gisteravond kan zelfs van een vriendeiyke stem ming worden gesproken. De koersen bewogen zich bij de opening rond het voorgaande slotnlveau. Kon. Olie stak goed van wal op ca. f. 145 (f. 144,30). Later zakte de koers tot f. 144,80. Het publiek nam ln deze hoek de stukken uit de markt. Verder toonde Zwitserland enige belangstelling voor Kon. Olie, Phi lips en Unilever. Unilever bleef op f. 105,40 onveranderd. Philips, waar- Dit was een technische reactie op de vaste stemming van vrydag en maandag voor dit fonds. In de scheepvaartsector viel weinig te beleven. Aandelen Kon. Boot wa ren by na 2 punten lager op 104)4%. De Stoomvaart My. Nederland heeft de kostenstyging over het afgelopen boekjaar kunnen opvangen. Dit biykt uit het verschenen jaarverslag. Ook in de leidende cultures ging zeer wei nig om met geringe koersveranderin gen. De noteringen in de Staatsfond- senhoek schommelden rond de slot- pryzen van gisteren. De 6%% obliga ties Hoogovens biyven op de 99%%> goed in de markt liggen. Ook in de lokale afdelingen waren de orders veelal op de vingers van een hand te tellen. Ver. Touw werd op 360 (361) geadviseerd, A pel doorn- sche netten eveneens op 360 (345), Albert Heyn kreeg een niet onbelang- ryk lagere advieskoers. Dit op het di- videndvoorstel van 16 (14)% in con tanten waarvan naar keuze 10% in aandelen. De beurs verwacht in dit verband t.z.t. een druk op de koers van de aandelen Albert Heyn door aanbod stockdividenden. Slavenburg's Bank geeft aandeelhouders over 1965 1% extra dividend ter ere van het 40 Jarig bestaan. Verder wordt voorge steld een dividend van 10%, waarvan 2% in agioaandelen (onv.). Kon. Zout gaf een licht koersherstel te zien na de forse daling van gisteren. WISSELKOERSEN Amsterdam, 16 maart Londen 10.1 1)4-10.1 1%. New York 3.61%-3.61%, Montreal 3.35H-3.36ft, Parijs 73.78-73.83. Brussel 7.26%- 7.26%, Frankfort 90.10)4-90.15%, Stockkholm 70.18-70.23, Zürich 83.27Va-83.32%. Milaan 57.86%- 57.91 Kopenhagen 52.42)4-52.47%. Oslo 50.54)4-50.59)4Wenen 13.99- 14.00. Lissabon 12.60*' -12.62%. Woensdag, 16 maart 1966 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad g 1.0 Hoewel er slechts vier spelers wa ren, waren er op zyn minst tien leden van Litteris nodig om het ge heel zo vlot te doen verlopen. Het was namelyk vaak nodig, dat het to neel werd veranderd, en deze chan gementen werden vlot onder leiding van inspeciënt Bram Hasselbach uit gevoerd. Deze inspeciënt had by dit byzondere toneelspel wel een zeer byzondere rol, die eigeniyk niet makkelyk is te omschrijven; maar ons eerste compliment is wel voor hem. PSYCHOLOGISCH Het spel is een psychologische be handeling van een huwelijk, dat dreigt mis te gaan. De manier, waarop Rodenko dit in zijn „Har ten twee-harten drie" heeft aange- gepakt is zeer geestig en doorweven van een fijnzinnige humor. De vertolkers van de verschillende rollen hebben het publiek heel veel te genieten gegeven. De hoofdrollen waren voor Bob Hageman, als Huib Martens en voor Anneke Zwartjes, als Ellen, zyn vrouw. Het spel van deze beide tone listen was uitstekend; de scene in het ziekenhuis was buitengewoon geestig, evenals de oplossing voor het niet verschynen van de „minnaar" in het gedeelte na de pauze. De voorzitter de heer Van Wageningen was de tolk van het publiek, toen hy aan het einde van de voorstel ling hulde bracht aan de leden, spe lers zowel als niet-spelers, van Lit teris Sacrum. Borden worden al geplaatst In verband met de vrijheid van het verkeer en de veiligheid op de voor voertuigen voor: de oostzyde weg was het noodzakelijk dat de nodige verkeersmaatregelen werden van het tussen de Meerrustlaan en genomen ivaarvoor de Warmondse raad enkele maanden geleden een de Raadhuisdam gelegen gedeelte van belangrijk krediet beschikbaar had gesteld. Deze maatregelen zijn de Dorpsstraat; de westzyde van het nu formeel vastgesteld en met het plaatsen van de borden is reeds tussen de Lockhorstlaan en het ein- een aanvang gemaakt. Deze maatregtlen zijn noodzakelijk om in de van het trottoir tegenover het verband met het sterk toegenomen verkeer de veiligheid en vlotte stationskoffiehuis gelegen gedeel- doorstroming van het verkeer zoveel mogelijk te bevorderen. De nieuwe maatregelen betreffen: Het tussen de spoorwegover gang en de Beatrixlaan gelegen ge deelte van de Herenweg aan de Heerenweg aan te wyzen als voor rangskruising. aan te wyzen als voorrangssplitsing: het punt van samenkomst van de Padoxlaan en de Sweilandstraat- spoorwegovergang, in dier voege dat het verkeer op de Sweilandstraat- spoorwegovergang voorrang heeft; Gesloten te verklaren voor: voertuigen, ry-en trekdieren en vee, met uitzondering van rywielen en rijwielen met hulpmotor: het tus sen de Burgemeester Schölvinkstraat en de Burgemeester Nederburghlaan gelegen gedeelte van de Dorpsstraat, in zuideiyke richting-; de Kerkdam in beide richtingen; de Kaarsenma- kersdam in beide richtingen, met dien verstande d'at deze geslotenver klaring niet geldt voor een afstand van dertig meter, gerekend vanaf de splitsing van de Kaarsenmakersdam en de Herenweg; het tussen de Dorpsstraat en de Herenweg gelegen gedeelte van de Postdam, in beide richtingen; de Raadhuisdam in wes- telyke richting; voor voertuigen-ry- en trekdieren en vee: het tussen het begin van het trottoir langs de sta tionskoffiehuis en de Lockhorstlaan gelegen gedeelte van de Herenweg in noordelyke richting; het tussen de Padoxlaan en de Lockhorstlaan ge legen gedeelte van de Sweilandstraat in zuideiyke richting; het gedeelte van de Sweilandstraat, gelegen tus sen het stationskoffiehuis en de kastanjeboom staande ir de Swei landstraat. naby het stationskoffie huis in de richting zuid/west-noord oost; vorige slotkoers koers v. neden Ned. '66 6)4 99ft 99% Ned. '65 I 5% 937s 93 Ned '65 5% 84 ft 94% Ned '64 5)4 89% 89ft Ned. 88% 88|| Ned. '58 4% 88 88% Ned. '59 4)4 85% 85)4 Ned. '60-1 4)4 88 Is 87% Ned. •60-n 4)4 85% 85% Ned '59 4)4 86ft 86% Ned. *60 4)4 83 83 Ned. *61 4)4 83ft 83% Ned. '63 4)4 82)4 82)4 Ned '62 4 81 81 Ned '47 3)4 74)4 74H Ned '53 I-II 3)4 82b 81% Ned '48 3)4 73 73% Ned '50 I-Il 3)4 73)4 73)4 Ned. '54 I-II 3)4 74 74% Ned '55 I 3)4 74 74)4 Ned •55 n 3)4 80 80 Ned '37 3 80 ft 80% Ned Gb obi '46-3 8118 81 Ned dol In. '47 3 89% 89% Ned. Inv cert. 3 9611 96ft Indië '37 A 3 88% 88% Ned. wonbl '57 6 95 fi 96% N. wonbl *58-'59 84% 84% Ned wonbl. '60 4)4 86% 86% ACTIEVE AANDELEN te van de Herenweg; het tussen de Dorpsstraat en de Leede gelegen be strate gedeelte van de Postdam; vast te stellen een wachtverbod voor voer tuigen voor: de westzyde van de tussen de Baan en de Raadshuisdam gelegen gedeelte van de Dorpsstraat; de westzyde van het tussen de Lock horstlaan en de Beatrixlaan gelegen gedeelte van de Herenweg; de oost zijde van de Sweilandstraat; de west zyde van de Norremeerstraat; de oostzijde van de Dr. Ammanstraat; de westzyde van de Bernhardstraat; de oostzyde van de Irenestraat; de westzyde van de Margrietstraat; vast te stellen een wachtverbod .voor voertuigen voor langer dan een half uur voor de westzyde van het tussen de Meerrustlaan en de Baan Deze maatregelen zullen in over gelegen gedeelte van de Dorpsstraat. king treden zodra de verkeersborden, I Gedaan en laten onderborden c.q. aanduidingen zul- Gedaan en bieden Amst Rubber 96* 95% Ver. HVA-mij 138 5 136b 356% 355% Deli My cert 104 104.10 x Hoogovens cert 440 443% Philips gem bez. 117.95 117.60 Unilever cert. 105.40 105.25 Dordtse petr 667 666% Kon P (50 A f 20) 144.30 145.10 Holl Amer. LJJn 119% 120%* Java China Pak 190* 188%* 377 373 Koa Ned St.boot 106% 104% Kon. Paket My... 198% 200* Stoomv Mij Ned 129 130)4* Niev Goudr cert. 104 104* v Ommeren cert 197% 196% Kon Rott Lloyd 153 155% N Scheepv Unie 142% 143%* NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov en Gem leningen A'dam '47 3)4 87 86% A'dam '48 3% 83 85% R'dam '52-T 4)4.. 85 Bankwezen Bank N G '65-1 6 95 94% idem '65-H 6 95 94% Idem '65-1 6% 92% 92)4 Idem '65-11 5% 92 Vi 92% tdem '65 6% 90% 90% idem "58 bVi 91% 91% idem '64 5% 88)4 8815 87 87% idem '64-1 6 86% 87 ld N WB "54 4)4 88 88% Id Rentespbr *52 168)4 168 ld ld f 500 *57 146% 146% (ndustr Obligaties Philips DoL *51 81% 81H VERKLARING DER TEKENS I Premlelenlngen Alkmaar '58 2%.. 80% 80%X A'dam '53 3 116 A'dam '51-1 2%.. 82% 82% A'dam *56-1 2%.. 79)4 79ft A'dam '56-11 2% 87 87 A'dam '56-m 2% 87% 87% A'dam '59 2% 78)4 78% Breda '54 2% 73% 74% Dordrecht '56 2)4 73 73% Eindhoven '54 2% 74 b 74b Enschede '54 2% 76% 76 Den Haag I '52 2% 85% Idem D 2% 90 90 R'dam '52-1 2% 86 85% Idem n 2% 87% x 86 ft Idem '57 2% 83% 83% Utrecht '5" 2% 101)4 100X Z.-Holl 1957 2% 89% 89% Zuid-HolL '59 2% 85% 85% NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Kredietinstellingen Interunle t50.- 186 185 88 87.50 Robeco 222 Unltas f 50,- 472 470.50 Ver Bez v 54 f 50 110.50 110 Europa 1 10 pb 480 480 Alg Bank Ned 255 254 Amro f 20.- 47.70 47.50 Cultuurbank 78 78 Holl Bank 0 cert 197 196 Ned Mid bank 93.50 93.50 500 503 Industrie Ondernemingen Albert Heyn 736)j 730 218 218 Borsumy 66 67 CaJvé Delft cert. 801 795 Van Gelder Pap 105 102 'on Ned Grotsm 112 113 De Gruyter pref b 127% Holl Constructie 335 Ing bur v Bnyv 136 136 Internatlo 280 279 v Kempen en Beg 130 129)4 Kon Zout Ketjen 716 723 Leidse WolsTÜ 362 358 MUller en Co NB 313 313 Ned Kabelfabr... 314 312 Philips pref 40.20 41 Rott Droogd My 193% 196 EMS 200 199 Ver MachJabr.... 134)4 132% Ver Touwfabr 361 346 Vihamy 173 171 Walvisvaart 89 88% Wernink's Betjny 169 168 Wilton Feyenoord 151 151 v wyk-Heringa 123 122 Zaalberg 79b 80x Mijnbouw en petroleum Biliton 2de r 389 Kon Petr (f20) 143 145.60 Amer. fondsen Canad Pacific R 60 60 Intern Nickel 97% 98% 83 82% Bethlehem Steel 35ft 35% Cities 8ervice 45% 45% Gen Motors 95% 96)4 Kennecott 126% 127 Republic Steel 43 4211 Shell Oil 58% 58 Union Pacific 43% 39% Un States Steel... 49)4 49% Vast te stellen een stopverbod I len zyn geplaatst of aangebracht. Bieden Ex. dividend ei Exclaim e Laten x

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 15