Egbert Nijstad: kampioen door toeval Wijziging spelregels? Arnhemse politieagent moet zijn titel op de 10 km (cross) morgen in Apeldoorn verdedigen Beelen kansrijk Okker en Hajer in de halve finale Horn en de brief Nieuwe zege voor Jorrit Jorritsma Roodenburg- Blauw Zwart ZATERDAG 5 MAART 1 LEIDSCH DAGBLAD H. Hoewel ik zowel Nederlands kampioen ben op de tien kilometer baan lis op de tien kilometer cross, krijg ik buikpijn als ik aan die wedstrijd •r»n zondag denk", zegt de Arnhemse politie-agent Egbert Nijstad (23), t|le dan in Apeldoorn zijn veldlooptitel moet verdedigen. „Gewoon, om- /lat ik mentaal niet tegen die afstand opgewassen ben. Als ik op de baan lie rondenteller zie met de bordjes 24, 23, 22 krijg ik het idee of ik Aar Parijs moet lopen. In een cross is dat niet zo erg, omdat je daarin een aparte sfeer K#bt meer publiek, dat dicht op de route staat, afwisselende Dopstukken, meer deelnemers die je minder aan al die kilo meters doet denken. Eigenlijk moet ik zondag die titel verdedigen er vorig seizoen een vergissing gemaakt werd SFEER -Egbert Nijstadde boerenzoon :i\het Drentse Dwingelo glimlacht jJj de herinnering: „Ik had nam e- lenfc ingeschreven voor het vijf kilo- lefeter veldloopkampioenschapToen 511 in frisse kwam, bleek dat ze me vergissing ingedeeld hadden bij tien-lopers en dat wilden ze op eii-tt laatste moment niet rectifice- dan start ik niet", zei ik omdat ik mezelf geen schijn kans gaf op die afstand. „Loop u-aar mee, je bent er nu toch een ,pitaal", zei myn verloofde, die voor int i' wedstrijd helemaal uit Dwinge- met was gekomen. Wel, dat deed ik. Sf. de eerste ronde ging ik er al tus- 18uit. Laat die beginneling maar, chten de anderen blijkbaar. Nou ik tempo houden en ik ging n waarschijnlijk omdat ik me aoaf- 'gens iet/3 van aantrok hoe jöger hoe beter „rollen" zelfs zo, ?ipiivt ik Pietje Beelen, die me weer a'"id ingehaald, in de laatste paar f nderd meter fris van me afschud- en vyftien seconden eerder over ityt finish ging dan hijeen van de rksten, die de 10.000 in 30 rond ''opt, de grote favoriet die nota bene |or eigen publiek liep". Extra druk we«t niet wat het is, maar op baan zie ik Piets hakken nau- kom ik een minuut achter in. Myn beste tijd op die kilometer is 31 minuten en 27 iden. Dat is minsten anderhalve- minuut te langzaam. chet-Daarentegen loop ik de 5000 in It /L34.6! Dan moet die 10.000 normaal saproken binne het half uur kun- 'r0['en. Het lukt me alleen niet. Met '"loditie, uithoudingsvermogen of Jlskracht heeft dat niets te maken, no t had vorig seizoen genoeg kilo- 'leters in de benen, liep per week 120 tot 140 kilometer, maak 1, üiak duurlopen van 25 tot 30 kilo- teter. Waarom kan ik die tien kilo- letertjes dan niet op een baan in ^jshoorlijk tempo afleggen, hè? Als enei vlak voor zo'n wedstrijd sta, loopt let zweet me lang m'n rug, knik- 14tra mijn knieën, ben ik eigenlijk al tf-'lpot voor de wedstrijd begonnen is. ra|ljek hè? Gewoon een mentale kwes- act/I®. Als ik dit seizoen nou maar één onder de 31 minuten kom, is ',;let misschien over. Zondag sta ik .flder extra-druk omdat ik dan als chiH'n van de favorieten start. Dan HÏullen ze me heus niet meer zo mak- r-fmjk laten gaan". Concurrenten PIET BEELEN kanshebber „Toch gebruik ik het veldlopen als training voor de baan. Op de baan kun je nu eenmaal meer bereiken, prestatie meer. Win je een veldloop dan zegt dat eigenlijk niets volgende cross, want die kan door heel ander terrein gaan, onder veel moeilijker omstandig heden. Op de baan spreken de ge maakte tijden, tijden, die je kunt vergelijken met andere nationa le of internationale prestaties. Daar om zegt mijn nationale kampioen schap 10 kilometer baan van vorig jaar weinig. Die titel pake ik in de slechte tijd van 31.10, dat is min stens anderhalve minuut langzamer dan de nationale top. Hoe het dan kan dat ik toch nationaal kampioen werd? Omdat ze toen in Groningen de tien kilometer op zaterdag lieten Iepen. Echte 5000-lopers als bijvoorbeeld Beelen en Opdenoord schreven toen niet in om de volgende dag een goede tijd op de 5000 te kunnen maken. Ik liep die zaterdag wel en won dus zonder concurrentie. De volgende dag startte ik ook op de 5000 ook mijn beste afstand dus en werd vlak achter Opdenoord en voor Beelen toch nog tweede. In feite vind ik dit een betere prestatie dan het van die titel de dag ervoor". Eenzaamheid „Als ik by de eerste vyf eindig t e:)en ik biy. Ik heb zes grote concur- en *nten: Beelen, Van Gerven, Scharn, ucÏUdelaan, Van Ekelen, Opdenoord i, oün misschien ook nog Snepvangers m°ïioewel die zich misschien alleen !r fjwbereid op de 1500 meter voor de HS-'!E«K. in Boedapest. Van Ekelen, „Snep" en Scharn heb k dit seizoen als eens achter me ge kreten, maar van Beelen, Van Ger il Iren en Zijdelaan weet ik niets. Na if vuurlij k kennen we eikaars krach- jen zo'n beetje. Ik weet bijvoorbeeld lbc iat als ik Pietje Beelen laat gaan, t hem nooit meer in zal halen, maar ie als ik naast hem loop in de laatste {stonde, dat ik hem dan hebben kan. Zit Opdenoord echter ook bij ons, dan syn wy kansloos tegen zijn eind- >1 isprint, dus die moet ik voor de laat- 2tite honderd meter kwijt zijn Crossen is een mooi werk. Ik doe enPhet liever dan op de baan lopen. Een ▼eldloop gaat altijd door de bossen. Et hou van lopen in de natuur, mis- achien omdat ik by het bos van 1 Dwingeloo geboren ben. Mijn ouders hebben daar een middelgrote boer- _.derij, waar ze zoals elke zelfstan- HI dige boer tegenwoordig keihard "'moeten werken om het hoofd boven water te houden. Ik ben üever agent ^-'dan boer. Er zijn vele boerenzoons j.die niets meer voor het vak van hun Tader voelen. „Die lange afstanden lopen is een eenzaam werk, ja", denkt de Arn hemse agent-atleet hardop. „Ik heb dat boek van die mijnheer Alan Sil- litoe niet gelezen. Hoe heette dat,zei u? „De eenzaamheid van een lange- afstandsloper". Ja, eenzaam ben je vooral als je een inzinking krijgt. Elke keer moet je je diaar doorheen worstelen, vroeg of laat in de wed strijd. Je weet nooit wanneer die i" komt. Misschien houdt het wel verband met je laatste dagen van voorbereiding. Deze laatste da- voor de nationale kampioen schappen heb ik het niet zo getroffen met mijn dienst. Dindag 14.00 tot 23.00 uur dienst ge daan, woensdag van 23.00 tot 07.00 morgens, donderdag van 18.00 tot .00, vrijdag van 14.00 tot 23.00 uuur zaterdag ook. Erg onregelmatig, niet bevorderlijk voor een toppresta tie, hoewel ik aan onregelmatig le ven gewend ben en er mijn training niet om laat. Ook dat is eenzaam werk: trainen. Uren alleen lopen, nen, niet zo maar wat, maar steeds met' je gedachten bij je sport, je styi, je lichaam. Dat is elke keer een eenzaam gevecht, vooral als je niet veel zin hebt. om dan toch door te gaan. Maar de meeste eenzaamheid ondervind je tijdens een inzinking. Dan staan er wel honderden men sen langs de kant te schreeuwen, dan loop je misschien midden in een grote groep, ben je dus echt niet alleen, maar wel eenzaam in strijd tegen jezelf. Dan kan mand anders iets voor je doen. Een echte lange-afstandsloper weet dat die strijd telkens komt. dat je die steeds moet winnen. Daarom zie je ook zo weinig lopers uit de race stap pen al liggen ze soms op debaan i ronden achter". Overwinning .Opgeven is iets minderwaardigd. Toeschouwers applaudisseren vaak als iemand alleen nog zijn achterge- ra akte ronden uitloopt. Dat is terecht. Ik ken genoeg jongens die moeite hebben een 5000 in 18 minuten te lopen. Die jongens trainen soms veel intensiever dan ik. Dat is gewoon kwestie van aanleg. Toch komen steeds aan de start, niet om een Indoortennis in Zuidlaren ge te behalen, maar om eens een keer 17.59 te lopen. Lukt dat, dan heeft zo'n jongen in al zijn eenzaam heid hoewel hij misschien als laat ste finishte een mooiere overwinning behaald dan de eerstaankomende die onder zijn beste tijd bleef. Ik ben op die baan liever vijfde met een goeie tijd, dan eerste met een slechte. Daarom ben ik ook geen „plak ker", iemand die alsmaar achter an deren blijft lopen, zich rondenlang laat trekken, Ik schuw het kopwerk niet, hoewel die taktiek soms niet goed is." „Ik loop, omdat ik lopen fijn vind, omdat die sport me inhoud geeft, natuurlijk heel leuk, stimuleren, maar en dat hoop ik duidelijk ge noeg gezegd te hebben betekenen lang niet alles, soms zelfs heel weinig. Ik heb twee titels op de tien kilo meter maar voel me daarmee echt niet de beste loper op die afstand. Wie weet waar ik zondag in Apel doorn blijf. Door myn successen is in Dwin- geloo een atletiekvereniging gekomen met 60 leden, ook uit omliggende dorpen als Beilen, Diever, Wester- Giethoorn. Ze ko- ïn een supporters- bus uit Dwingeloo naar de titelstryd. Ik heb iets vernomen over grote spandoeken met mijn naam er op. Begrijpt u mijn buikpön nou een beetje De scheldsrechterscommlssie van de FIFA zal op de 11 juni te houden bestuursvergadering van de bond een aantal wijzigingen van de spel regels voorstellen. Een van de be langrijkste daarvan is, dat doel- verdedigers in de toekomst na vier passen gelopen te hebben de bal moeten afspelen. Met deze maat regel hoopt men, het ergeriyke tyd- rekken van doelverdedigers tydens belangrijke wedstryden (de Bul gaar Naidenov was daar o.a. een meester in tydens de in Florence gespeelde beslissingswedstrijd tegen België om een plaats in de eind ronden van het toernooi om het wereldkampioenschap) tegen te gaan. Een ander ingrüpend voorstel zal zijn, om toe te staan dat elke ploeg gedurende een wedstrijd twee spe- (Van onze correspondent) De Zwitserse secretaris van de FIFA de heer Kaeser, heeft de Ne derlandse scheidsrechter Leo Horn laten weten, dat hy zyn open brief Sir Stanley Rous heeft doorge geven aan de scheidsrechterscom- missie, die de verkiezing voor het we reldkampioenschap heeft geregeld. Als zyn psrsoonlyke mening geeft Kaeser te kennen dat hy Horn's brief niet in het belang van „u zelf, de scheidsrechters en van de voet balsport vindt". Hom zal de heer Kaeser bericht terugsturen, dat zyn persooniyke mening hem verbaast, aangezien hy daarom niet heeft ge vraagd. Ook de KNVB heeft gereageerd op Horn's brief aan Sir Stanley Rous, •in hij de Engelse voorzitter van de FIFA beticht hem tegengewerkt te hebben by de verkiezingen van scheidsrechters voor het wereldkam pioenschap. De KNVB distancieert zich van de brief en heeft Horn mee- eld dat het de KNVB is geweest die de heer Horn kandidaat heeft ild en dat protesten via de KNVB hadden moeten worden ken baar gemaakt. „Stoere Jongens, flin ke knapen", is het standpunt van de heer Horn. Hockeyploeg tegen Kenva en Pakistan J (Van onze correspondent) Kenya en Pakistan, twee van de deelnemende landen aan het landen- toernooi hockey ,dat van 14 tot en met 23 mei in'de Duitse stad Ham burg wordt gehouden, zullen voor dit toernooi in Nederland interlands spelen. Pakistan speelt op zaterdag 7 mei in Amstelveen tegen Nederland en het Nederlands bondsteam krygt de Pakistani op 5 mei als tegenstan der op een nog nader te bepalen terrein. Kenya speelt zondag 1 mei een interland tegen Nederland, even eens in Amstelveen. Dat vormt een onderdeel van een drie-landen toer nooi dat vanaf 29 april, wordt gehou den met Groot-Brittannië als derde deelnemer. Het Nederlandse heren- hockey-team heeft ook al interlands op het programma staan voor zondag 27 maart (uit tegen België) en voor zaterdag 16 april (uit tegen Wales) Nederland neemt tevens deel aan het landen-toernooi in Hamburg. Iers vervangt, of deze nu gebles seerd zyn of niet. Daarby wordt echter bepaald, dat een speler die het veld verlaten heeft later niet meer als „invaller" terug kan ko men. Verder zal, als de voorstellen worden aangenomen, een doelver- dediger in zyn eigen doelgebied niet meer mogen worden aangevallen. De buitenspelregel zal ongewyzigd biyven. In de loop van de laatste jaren zyn er vele stemmen opge gaan om in deze regel verandering te brengen teneinde aanvallend voetbal te propageren. De schcids- rechterscommissie Is echter van mening, dat niet een wyziging het Van Geef alleen aan de leidiriQ (Van onze schaakmedewerker) Joop Piket was een bedroefd man. De Philidorspeler, in de eerste ronde van het Daniel Noteboom schaak toernooi door razende tydnood van een vol punt beroofd, liet gisteravond in „De Burcht" aan iedereen die dat maar wilde, zien hoe het geluk hem ook in de tweede partij tegen Van Geel in de steek had gelaten. Het gebeurde nu nadat Piket juist een tydehjk dame offer had gelan ceerd, dat hem goede vooruitzichten op een kansryke eindspel bood, toen een overhaaste koningszet alles be dierf. Een schynbaar verloren cen- trumpionnetje van Van Geet kreeg hierdoor de kans als een angel in de witte stelling te dringen en na nog een foutieve manoeuvre van Piket kon meester Van Geet voldaan zyn tweede winstpunt noteren. Dat dit ook aan de tweede LSG-er in de groep, Jakob Kort, zou geluk ken, zag er intussen bepaald niet naar uit. Rotterdammer Leo Kerkhoff be antwoordde de eeuwenoude „herders- matvariant" van het Italiaans, die Kort hem voorschotelde, zo fel, dat de LSG-er al spoedig geen vin' meer kon verroeren. Het eindspel werd door Kerkhoff buitengewoon knap gespeeld en Kort moest na een uiterst fraaie toren offer van de Rotterdammer het hoofd buigen. Stand: 1. drs. D. D. v. Geet (LSG) 2 pnt; 2/3 J. C. Kort (LSG) en L. Kerkhoff (R'dam) 1 pnt; 4. J. J. Pi ket 0 pnt. In groep A versloeg de LSG-er Van der Spek zyn rivaal, Philidor speler Berg zonder veel moeite. De Noordwij ker Turk brak met een plus pion zyn stelling af. Vanmiddag wordt in de Jakobazaal van „De Burcht" de derde (en laat ste) ronde gespeeld. Amateurselectie Voor de oefenwedstrijd tussen de UEFA-jeugd en het voorlopig Neder lands amateurelftal, die woensdag in de vooravond in het KNVB Sport centrum in Zeist wordt gespeeld, is het amateurteam als volgt samenge steld: doel: Visser (DCV); achter: Lagendyk (CW), Herben (Heer), Kamies (Emmen) en Stoter (Blerick) midden: De Wit (ZVV) en Bollen (Ajax)voor: Oldenburg (EDO), Kui per (SVW), Bregman (JOS) en Ol- denburger (Emmen). Reserves: Kui kens (AFC), Bes (Zilvermeeuwen), Lonnee (AFC), Van Ingen (DWV) en Hermans (Minor). aanvallende voetbal zal kunnen stimuleren. Vanneer de voorstellen van de com missie op 11 juni aangenomen wor den, zullen ze van 1 augustus af bindend zyn voor alle aangesloten bonden. Normaal gaan nieuwe regels altyd in op 25 juli, maar men heeft willen voorkomen, dat tijdens de eindronden van het toernooi het wereldkampioenschap ineens andere regels zouden gaan gelden. I (Ned.) 63, 63. Tom Okkers verbluffende Australi sche tennissuccessen zyn in de eer ste plaats het gevolg geweest van doorzettingsvermogen en vechtlust. Hy is nog steeds geen speler, die zich een moment van nonchalance kan veroorloven, ook niet tegen spelers die op papier een klasse minder sterk zijn dan hy. Dat is gisteravond duidelijk geble ken by het internationale tennisin- doortoernooi van Zuidlaren, waar Okker zich met grote moeite en na by na twee uur spelen distancieerde Jim Moore (108, 86) om door I te dringen tot de laatste vier. Moore is één van de Australiërs, die net de klasse missen om in eigen land by de eerste tien te komen en Europa rond reizen om de kost te verdienen met het spelen in minder sterk bezette toernooien. Okker was overigen niet de enige Nederlander, die zich in het heren enkel handhaafde, Van Eysden bood indoor specialist Bobby Wilson rede- Ujk tegenstand, maar hy verloor uit- eindelyk met 64, 6—3. Jan Hajer daarentegen won na een zeer zwak begin nog onverwacht in een met vele aces gelardeerde party van de tweede Australische tennistoerist in het toernooi van Zuidlaren, de kei hard serverende Bob Carmichael. Hajer speelde naarmate de party vorderde sterker en vooral zijn power-tennis imponeerde (36, 6—3, 63). Het schema voor de halve fi nales van vandaag luidt: Okker Howe en HajerWilson. By de dames zorgde Els Spruyt voor een goede prestatie door met tweemaal 63 te winnen van de Australische Fay Toyne, die vorig jaar in hetzelfde toernooi de finale bereikte. Het Nederlandse meisje komt in de eindstrijd uit tegen de Engelse Elisabeth Strazkie, die Lidy Jansen Venneboer met 61, 62 de baas bleef. De overige uitslagen luiden: Gemengd dubbel, kwartfinales: Toyne/MooreJoyce Sluyter/Ed Knol <Ned.) 6—4, 6—1 Els Spruyt/ Alan Mills (Ned/GB)Lydie Jansen Venneboer/Piet van Eysden (Ned.) 86, 62. Els Starkie/Bob Howe (GB/Austr.)Judith Salome/Niek Fleury (Ned.) 64, 5—7, 61; Jenny Ridderhof/Bob Carmichael (Ned./ Austr.)Hetty Baas/Ron van Gelder Schaatsen in Noorwegen Jorrit Jorritsma en Frits Bartling twee jeugdige elementen uit de alom in de Europa gevreesde Nederlandse schaatsploeg, leverden by wedstryden in het Noorse stadje Varnes schitte rende verrichtingen. Vooral Jorritsma, winnaar van de wedstryd over 500 en 5.000 meter met eerste plaatsen op beide afstanden maakte indruk. De sprint reed hij in 41.7 sec. de vyf kilometer in 7 min. 46.1 sec. Op deze laatste afstand bleef hy Rudi Liebrechts (tweede) 0 7 sec. voor. Bartling startte in de sprintklasse en reed 500 en 1.500 meter. De kortste afstand leverde hem een derde plaats op in 41.6 sec., maar op de 1.500 me ter werd hy fraai winnaar in 2 min. 11.8 sec. in het totaalklassement leg de hy met geringe voorsprong even eens beslag op de topplaats. Tiveede De uitslagen luiden: 1. Jorritsma 88.310 pnt, 2. Liebrechts 89.450 pnt; 3. Zimmermann 89.780 pnt; 4. Not- tet 90.600 pnt. Sprintklasse: 1. Bartling 85.533; 2. Groenvold 85.567. 3. Aamodt 86.333. De Nederlander Ard Schenk is op de tweede plaats gekomen van de twee daagse internationale schaats- wedstryden in Narvik. Hij behaalde 176.453 punten. De Noor Erik Stian- sen werd eerste met 175.827 punten. Kees Verkerk eindigde met 180.837 punten op de achtste plaats. Uitslagen 1500 meter: 1. Stiansen 2.08.6; 2. Schenk 2.10.3; 8. Verkerk 2.14.6; 5.000 meter: 1. Johnny Nilson 7.40.2; 2. Guttormsen 7.40.8; 3. Ver kerk 7.41.2; 5. Schenk 7.42.2. Zilveren Molen Het zestiende Zilveren molen- toernooi van LFC, dat aan het einde van deze maand begint, staat in het teken van het voetbal uit Leiden en omgeving tegen dat van de eerste amateurelftallen van vier bekende profclubs en de betaalde jeugdploeg van Telstar. De deelnemende verenigingen zyn: Ajax, Feyenooord, Lugdunum, LFC, Quick Boys, RCH, Telstar en Volendam (winnaar 1965). De wed strijden worden op dinsdag- of woensdagavond gespeeld. By het concours hippique om de Prix Pierre-Pau Rubens in Ant werpen luidde de uitslag: 1. Nelsen Pessoa (Brazielië) op Gran Geste, 55 punten. 46.1 sec.; 2. Hart- mann (Spanje) Vortanger, 55 pun ten, 47.1, 3. Anton Ebben (Nederland) Kerouan, 55 punten, 47.7. Volleybalcompetitie Sterke tegenstand van VVS tegen leider HML/CLV (Van onze volleybal medewerker) VVS heeft gisteravond in de mi litaire sporthal het hoofd moe ten buigen voor de trotse leiders en favorieten voor het kam pioenschap in de hoofdklasse west, het Haagse HMLCLV/. De VVS'ers hebben hun sterke tegenstanders echter zeer goed party gegeven. De pupillen van de oud-coach van het nationale volleybalteam, Cees van Zweeden, werden gedwongen tot op de bodem van hun arsenaal te tas ten om met 15—13, 15—12 en 15—13 overeind te biyven. De Kangeroes-reserves behaalden in Wormerveer een, de 5 gespeelde sets ten spyt, gemakkelyke zege op Lycurgus Hygiea. Met twee sets voorsprong <158 en 159) meen den Wiebe Pera cs. het in de derde set kalmpjes aan te kunnen doen. De gastheren echter vochten fel terug en met 157 en 1513, za gen zy reeds een zege in he ver schiet. De veel sterkere aanval van de Kangeroes-reserves, met Kees de Rooy in een hoofdrol, gaf in de vyf- de set geen pardon: 158 en 32, Advertentie JORRIT JORRITSMA overwinning Ada Bakker in de eindstrijd Ada Bakker (Nederland) heeft zich gisteren in Cannes geplaatst voor de finale van het internationale Gallia tennistoernooi door de Zwitserse An ne Marie Studer in de halve finale te verslaan met 4-6 6-4 6-4. De uitslagen van het toernooi om het wereldkampioenschap ys- hockey luiden: groep B: West-Duits- land—Roemenië 41; Zwitserland— Engeland 63; Oostenryk—Hongarye 72; Joego-SlaviëNoorwegen 21, Groep C: ItaliëZuid-Afrika 170. Het voor 29 maart geplande gevecht om het wereldkampioenschap zwaargewicht tussen titelhouder Cas- sius Clay en Ernie Terrell kwam nog meer op losse schroeven te staan door de mededeling, dat ook de zaal in Montreal die dag niet beschikbaar zal zyn. Eerder had men reeds vergeefs getracht, het gevecht in New York en Chicago te organiseren. Zondag a.s. 2.30 uur DE BELANGRIJKE WEDSTRIJD Sportpark Noord. Hoe komt mijn club uit? UVS Vermeer, Balkhoven, Van der Kaay, Koren, Leget, Teske, Kan- tebeen, Désar, Witteman, Van Schoo- ten. Roodenburg Keereweer, B. de Jonge, Ooyendyk, De Klerk, Hensen, Van Weerlee, Van der Broek, Den Os, Heymans, De Vos, E. de Jonge. LFC Den Hoed, D. Sira, H. Sira, P. de Jong, L. de Jong, Van der Hey- den. Rietkerken, Van der Starp, De Wit, Guber, Nieuwenburg. Lugdunum Peters, Crama, Krijgsman, Bavelaar, Teeuven, De Roo, De Kier, Collé, Red el, Van de Linden, .Vermond. ASC Onvlee, Key, W. Spiering, Bekkering, Zwanenburg, Van Aken, Hoope, G. Spiering, Staal, De Goey, Raaphorst. DOCOS G. Dubbeldeman, Van Marwyk, Brasker, Kamphues, Van Zijp, Stuifzand, B. van Dinten, Vrlse- koop. Zwagerman, A. van Dinten, P. Dubbeldeman. Warmunda SchavemakerVan Noort. Van Grieken, Vergeer, Wes- trop, Van Ryn, Volkers, Ritzen, Mul der, Meskers. Tromp. De Engelse scheidsrechter Ken neth Dagnall is aangewezen voor de leiding van de interland Nederland— West-Duitsland, die op 23 maart in Rotterdam zal worden gespeeld.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 7