msmo Amerika wil schuld wel, maar probleem moet weg boekhouder Katwijk en Keukenhof in Stockholmse city De Gaulle wil positie in NAVO snel regelen Opening van nieuwe Schiphol vertraagd Minister Biesheuvel uit scherpe kritiek op Boerenpartij Margarele Aslor konslrukteurs tekenaar/konsfrukteurs tekenaars GEBRUIKTE AUTO'S VRIJDAG 4 MAART 1966 LEIDSCH DAGBLAD „Holland is hier" grootse manifestatie Vier gewonden Nog vóór zijn reis naar Moskou bij explosie Vanmorgen omstreeks half acht heeft zich in de Bataafse Accufa- briek in Rotterdam door totnutoe onbekende oorzaak een ontploffing voorgedaan. Het gebeurde in een droogoven op de accuplaa taf deling De kracht van de explosie was zó groot, dat de ijzeren deur van de oven werd weggeslagen. Vier ar beiders werden gewond naar het zie kenhuis gebracht. Het ergst was de 60-jarige P. Mout uit Rotterdam er aan toe. Hij ls met ernstig hoofdlet sel opgenomen in het Dijkzigt- ziekenhuis. Verder werden gewond de 34-jarige F. Mato en de 31-jarige A. Baldo beiden Spaanse gastarbei- J over Frankrijks ders, alsmede een Turkse arbeider. N.A.V.O. wordt (Van onze Prijse correspondent) Dat generaal De Gaulle op korte termijn (mogelijk al binnen enkele dagen) de onderhandelingen met zyn met zijn reis naar Moskou ln juni. De generaal wenst, dat de affaire voordien in kannen en kruiken is. De discussies zullen vooral wel tweezijdig worden gevoerd bondgenoten schijnt te willen openen vreest men Mn nDffal stroef en moei- status in de dragen. Met de Ver- verband gebracht enljde staten zullen de kwesties moeten worden geregeld t.a.v. de veertien Amerikaanse bases, de olie leidingen en andere militaire instal laties die generaal De Gaulle onder Frans opperbevel wil stellen. Wan neer de Amerikanen die eis wei geren in te willigen, zal hun al ternatief zyn dat ze hun militaire basis in Frankrijk opruimen. De kans op opruiming wordt nog groter geacht ten aanzien van de Ca nadezen, die bij Metz nog steeds twee eskaders bommenwerpers gelegerd hebben. Het derde object der NA.V.O.-onderhandelingen betreft Stagnatie wegenbouw De laatste berichten over de stag- i Schiphol is bang, dat volgend jaar natie van de gigantische wegenbouw- weliswaar de gebouwen van de nieu- projecten rondom Schiphol beteke- we luchthaven gereed zullen zyn, 1 de Franse troepen die in West-Duits- niet slechts een handicap voor doch dat dan deze honderden mil- land gelegerd zyn. Zoals we onlangs (Van een speciale verslaggever) Zowel koning Gustaaf de 6de Adolf van Zweden als zijn doch ter prinses Christina hebben be langstelling voor de „Neder landse week", die in Stockholm van 4 tot 13 maart wordt ge houden. Koning Gustaaf zal dinsdag een bezoek brengen aan de verschillende stands en de prinses was vanmiddag aanwe zig bij de opening door de Ne derlandse ambassadeur, mr. J. Visser. „Nederland is hier". Onder deze titel die, maar dan in het Zweeds, het centrum van deze nauwelijks een week vorstvrije stad beheerst, orga niseert de A.N.V.V. in samenwer king met de Economische Voor lichtingsdienst en het Nederlarvd- Noord-Europa-Instituut deze grote manifestatie. Groot, omdat in het winkelcentrum „Hotorgs-city", waar van kenners zeggen, dat het het mooiste van Europa is, de etalages %an honderd winkels vol liggen met Nederlandse produkten. Groot ook, omdat er vijftig Nederlandse parti cipanten zijn, die zich stuk voor stuk van hun beste en meest gulle zijde Gisteren, een dag voor de officiële opening, maakten de laatste voor bereidingen, zoals dat bij elke ten toonstelling het geval is, een vrij rommelige indruk. Alleen mevrouw Ria van Viegen-Pieffers, de stads- beiaardier van Hengelo en Doetin- chem, speelde onverstoord Neder landse liedjes op een rijdend carillon, dat ln het winkelcentrum in de open lucht staat opgesteld. Keukeuhof De stand van de Keukenhof, met 30.000 bloemen zeker de belangrijk ste van allemaal, was nog in op bouw. Toch dronken de goedgeklede, knappe inwoners van Stockholm, die na de hevige koude van de laatste drie maanden nog steeds niet kun nen geloven dat het dooit, nu reeds bü het zien van de Hollandse bloe menpracht met volle teugen de len te in. Holland is hier, op vele manier en overal. Door de speciale krant, die in een oplage van 400.000 exem plaren wordt verspreid, door de tele visie, die het hele avondprogramma van maandag 7 maart aan Neder land wijdt, door de daar heb je ze weer Nederlandse meisjes in klederdracht, door de tentoonstel lingen, door de kaas, het bier en de jenever. En verder: door het gratis proeven van Nederlandse levensmid delen, het in 6 restaurants aanbie den van Nederlandse gerechten, de vertoning van toeristische en andere films, het verstrekken van han delsinformatie en het gebruik van een extra poststempel. Ook Katwijk Ook Katwijk aan Zee is op „Hol land ls hier" met indrukwekkende stands vertegenwoordigd. Fraaie gro te foto's geven de Zweden een in druk van de bad- en vissersplaats. Voorts is er een grote verscheiden heid aan documentatie- materiaal. Deze standi zijn verzorgd in samen werking met de V.V.V.'s uit Arnhem en Aalsmeer. By de opening waren vandaag van Katwijkse zyde aanwezig de voor- citter rwa de V.V.V., mr. J. van der Plas, die zoveel stimulerende arbeid verricht om de badplaats in het bui tenland grotere bekendheid te ge ven, en de directeur, de heer Chris Verplancke. De grote stuwende kracht achter deze week is de A.N.V.V.-directeur van Stockholm, de heer G. F. Gö- bel. Tussen een persconferentie voor de Zweedse pers, een excursie en een belangrijke lunch in. zei hij gister middag: „We zyn by na doorge draaid, maar het is het waard als u bedenkt, dat 3.6 procent van de buitenlandse overnachtingen in Nederland van vorig jaar kunnen worden toeschreven aan de Zweden. Df>* is een geweldige styging". Overigens zyn de Nederlanders, die hier de tentoonstelling opbouwen niet alleen doorgedraaid, ze zyn boven dien van de drank af sinds het een van hen overkwam, dat hy 3,50 gul den voor een pilsje moest betalen. Nederland is hier, dat dat zo is zal Stockholm weten. Het weet het trouwens waarschijniyk al. Hollandse tulpen ontbreken niet in Stockholm. De heer G. F. Göbel. directeur van het ANVV in de Zweedse hoofdstad, be kijkt ze met twee meisjes in kle derdracht. het wegverkeer, doch ver daar bo venuit dreigt een bijna catastrofale vertraging voor de opening van de nieuwe, thans snel vorderende, lucht haven langs de oude Ryksweg 4. In dit nieuwe verkeersareaal van Schiphol, met zijn nieuwe enorme stat onsgebouw, verkeerstoren, direc tiegebouw en gebouw voor de rijks luchtvaartdienst, hebben Rijk en ge meenten bijna 400 miljoen gulden geïnvesteerd. Al jarenlang is de aan leg van deze nieuwe moderne lucht haven gebaseerd geweest op vol tooiing n de lente van 1967. Nu gooit plotseling de precaire situatie van het wegenbouwfonds met de daaruit voortvloeiende vertraging in de we genbouwprojecten roet in het eten. joenen guldens renteloos zullen biy- ven, omdat het nieuwe areaal niet in gebruik zal kunnen worden ge nomen. Zonder adequate aanvoerwe- gen is een vliegveld immer even lam als een vliegtuig zonder vleugels. Dit houdt in, dat de exploitatielas ten van de N.V. luchthaven Schip hol torenhoog zullen sty gen. Elke maand vertraging betekent het der ven van inkomsten van alle nieuwe gebouwen, waarin miljoenen zijn ge ïnvesteerd. Bovendien is de dreiging thans groot, dat ook in de zomer van 1967 nog het oude, veel te kleine, Schiphol zal moeten worden gebruikt voor het zich zo snel uitbreidende luchtverkeer. En dat zal weinig be- vordelijk zijn voor een efficiënte gang van zaken. Kennedy vertelde Luns -Guinea (Van één onzer redacteuren) Nederland mocht Amerika de schuld qeven van een onbevre digende regeling met Soekarno, als het maar zou toestaan dat het probleem-Nieuw-Guinea werd opgelost. Dit is volgens Arthur Schlesinger in zijn pas verschenen tweede deel van „De duizend dagen" minister Luns verteld door president Kennedy. Luns was naar Washington gereisd, ontstemd over de Amerikaanse politiek. Kennedy had besloten, dat de Nederlanders moesten worden overgehaald westelijk Nieuw-Guinea over te dragen aan Soekarno op grond van een behoorlijke formule om. hun gezicht te redden. Schlesinger, persoonlijk vriend en naaste medewerker van de Amerikaanse president, wijdt enkele pagina's van zijn lijvig boekwerk aan deze kwestie. Over het standpunt van Den Haag schrijft hy: „Intussen waren de Ne derlanders, of was althans de minis- van Buitenlandse Zaken mr. Luns, die de persoonlijke belang stelling van een kruisvaarder aan de legde voor westelijk Nieuw- Guinea een belangstelling, die de nuchtere bezorgheid van zijn re gering wellicht te boven ging hardnekkig gekant tegen de Ame rikaanse bemiddelingspogingen. Tij dens een bezoek aan de president Luns zo overweldigd door de on rechtvaardigheid van alles, dat hy slappe wysvlnger heen en weer schudde voor Kennedy's gezicht, een gebaar dat door Kennedy hoffelijk werd genegeerd. Tegenover al der gelijke manifestaties stelde Kennedy de directe vraag: wilt u oorlog voe ren om westelijk Nieuw-Guinea?" Iedereen ontstemd" Schlesinger beschrijft in de passa ge over Nieuw-Guinea een ty pisch staaltje van Kennedy-politiek, niet gericht op een snel en gemak- keiyk behaald succes en niet aarze lend een probleem aan te vatten, waarvan de oplossing vrywel zeker een bondgenoot zou teleurstellen. „Werkelijk iedereen is ontstemd over ónze rol", heeft de president op een bepaald moment gezegd. „De rol van bemiddelaar is niet erg dankbaar en wy vinden het best als iedereen kwaad is, zolang er maar vooruit gang wordt geboekt". Soekarno had op Kennedy geen gunstige indruk gemaakt. Hun twee ontmoetingen waren geen succes ge weest. „De ydeiheid van de Indone sische president was onverhuld", al dus Schlesinger, „En zyn belangstel ling voor een redelijke gedachten- wisseling leek beperkt. Hy maakte de Indruk van een knappe politicus, die de gelegenheid om de ontwikkeling van z\jn land te bevorderen had weg gegooid ten gunste van zyn optreden op het wereldtoneel en het uitleven van zijn persoonlijke grillen". Maar Kennedy beschouwde In donesië als een van de potentieel belangrijke naties in Azië en wilde graag het afdryven van het land naar het communistische blok tegenhouden. Bovendien wilde hij de anti-communistische krachten, spe ciaal het leger, versterken om er ze ker van te zyn dat, als er iets met Soekarno mocht gebeuren, de mach tige communistische party het land niet in handen zou krijgen. Onbeduidende zaak Was dit al voldoende voor een be middelingspoging. hier kwam nog bij dat Kennedy niet geloofde in een serieuze Nederlandse strijd voor het behoud „dit laatste dorre fragment" het Aziatische rijksdeel. Voorts wenste hU over deze eigeniyke on beduidende zaak geen confrontatie tussen de grote mogendheden. Zijn standpunt is niet altijd ook it van het ministerie van Buiten landse Zaken geweest. De „Euro- Franse baby teruggevonden (Van t Paryse correspondent) De baby van acht dagen oud, die woensdag in Lens uit een Algerijns mijnwerkersgezin werd weggehaald, ls in de afgelopen nacht in goede conditie teruggevonden. De baby werd, na een klopjacht door heel noord-Frankrijk, waartoe onmiddel lijk na de verdwyning bevel was ge geven, door een politiecommissaris ontdekt ln de woning van een dok tersassistente. zy is het ook geweest, die bij dc Algerijnse moeder binnen een week verscheidene kraamvisites had afgelegd om haar vertrouwen te kunnen winnen, alvorens dat ver trouwen met de roof van de baby zo schromelijk te beschamen. De kld- napster is met de noorderzon verdwe nen, maar aangezien haar naam en antecedenten bekend zijn, zal het wel niet heel lang meer duren voor ook zij door de politie is teruggevonden. Psychologen vermoeden, dat het mo tief van haar daad ln teleurgestelde gevoelens moet worden gezocht. peanen" op het ministerie zagen weinig in het bevredigen van Soe- karno's imperialistische ambities ten koste van een N.A.V.O.-bond- genoot (de Indonesische eis was ju ridisch gezien verre van overtuigend, schrijft Schlesinger elders) en gedu rende het grootste deel van 1961 heeft de dreiging bestaan, dat het departement Amerika naast de Ne derlanders en tegenover de Indone siërs zou plaatsen in de V.N. Wat het uiteindelijk bereikte ak koord betreft, stemt Schlesinger in Wervelstormen in Mississippi: 55 doden Wervelstormen ln de Amerikaanse staat Mississippi hebben reeds 55 personen het leven gekost. Het win kelcentrum „Candlestick" in de bui- tenwyken van Jackson ls met de grond geiyk gemaakt. Dat kostte twaalf personen het leven. De zie kenhuizen ln de geteisterde districten liggen vol gewonden. Velen hunner moesten genoegen nemen met een bed, dat op een der gangen geplaatst werd. De nationale garde moet zich gereed houden om zo nodig dienst te doen in de getroffen gebieden. Een der wervelstormen heeft een elektrisch onderstation in zuidwest- Jackson vernield. Daardoor is een groot deel van de hoofdstad van Mis sissippi in duisternis gehuld. Het ver keer ls een chaos. Een zwaar getroffen district is Rankin. De berichten uit dat dis trict zijn nog vaag, maar de wegen worden berydbaar gemaakt om de hulpdiensten toegang te verlenen. Padvinders hebben hier en daar het werk van de verkeerspolitie overge nomen om de politiemannen vrij te maken voor het reddingswerk. met de critici, die er een bescha mende legalisatie van de Indonesi sche expansie in zagen, maar atten deert erop dat een oorlog om weste lijk Nieuw-Guinea nog minder aan- trekkeiyk zou zyn geweest. Kosten van verwerving De verlovingstijd van het Engelse meisje Jill Anderson is niet bi; goedkoop geweest. Om de brieven haar verloofde, een Noorse zeer te kunnen lezen betaalde zy weke lijks ongeveer 2 pond (twee tientjes) aan een vertaalbureau. Aangezien de verloving vyf jaar duurde kunmen de vertaalkosten to taal op ongeveer 500 pond (zo'n 5000 gulden) worden gesteld. Het paar trad gisteren in het hu- welyk. Schadevergoeding voor bevolking van Palomares De Verenigde Staten hebben scha devergoeding verstrekt aan de bewo ners van het Spaanse Palomares ln verband met nadelen die zy onder vonden als gevolg van het ongeluk met twee Amerikaanse vliegtuigen, waarby atoomwapens in deze streek terecht kwamen. Indien nodig zal de Amerikaanse regering nog meer uit keringen verrichten. Dit werd giste ren door een woordvoerder van he State Department op een persconfe rentie medegedeeld. De verkoop var landbouwprodukten en vis uit Palo mares zou moeilijkheden ondervin den omdat de afnemers vrezen da' deze artikelen radio-actief zijn be smet. Het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken verklaarde gisteren, dat aan de consumptie van voedingsmiddelen uit Palomares geen gevaren zyn verbonden. na de tweede wereldoorlog, weer een drie of viervoudig opperbevel wordt opgericht, waarin de Duitsers met de drie grote mogendheden (Amerika, Engeland en Frankrijk), geassocieerd zouden kunnen worden. En tenslotte zal dan nog met de N.A.V.O. een regeling voor de twee ln Frankrijk gevestigde militai re hoofdkwartieren getroffen moeten worden. Vermoedelijk zullen beide „Shape" en het commando voor centraal-Europa uit Frankrijk verdwijnen. Daarentegen wordt het niet on waarschijnlijk geacht, dat de diplo matieke en administratieve zetel van de organisatie in Parijs, die een jaar of vijf geleden gebouwd werd, daar voorlopig nog gevestigd zal mogen blijven. Het Franse ministerie van Buitenlandse Zaken weigerde gister avond commentaar op deze ge ruchten te leveren, een weigering die men, zo lijkt ons, wel als een be vestiging interpreteren mag. (Vai Arnhemse correspondent) Tijdens de gisteren ln Arnhem ge houden vergadering van de Gel derse Christeiyke Boeren- en Tuln- dersbond heeft de minister van Landbouw en Visserij, mr. B. W. Biesheuvel scherpe kritiek geuit aan bet adres van de Boerenparty. Het geknoei en de negatieve afbraak- kritiek van partijleider Koekoek en de zijnen is verontrustend en werkt in als vergif op de christeiyke or ganisatie en boeren stand, aldus de minister. In het kort schetste de minister het verloop van het prijsbeleid sinds zyn ministerschap in 1963, waarbij de prijs van de melk dusdanig werd verhoogd, dat het de veehouderij ruim 325 miljoen gulden heeft opge leverd. Het mag in verband met de bijzon dere ongunstige positie van de we- reld-zuivelmarkt, zo vervolgde mi nister Biesheuvel, een wonder ge noemd worden, dat het is gelukt in 1965 5 miljoen gulden boven de richtprijs uit te komen. De bewering de heer Koekoek, dat dit perti nent onjuist is en dat door de mi nister en zijn medewerkers op sluwe wijze met de prysen en de situatie op de wereldmarkt wordt omge sprongen „allemaal van dezelfde partij, dus ook zovele handen op een buik" zag hy weerlegd in het feitenmateriaal, dat hy de aan wezigen verstrekte. Indien we tot een conclusie in zake de prijspolitiek moeten komen is één ding zonneklaar, aldus de be windsman: Als we ons over zouden geven aan de vrijheid en biyheid van Koekoek en de zynen, prediken wil het faillissement van de land bouw. Wanneer een boer op de 23ste maart zyn stem uitbrengt op d* Boe renparty tekent hy daarmee zyn eigen doodvonnis. De vrijheid van boer Koekoek voor de melkafzet betekenen, dat de boer niet de richtprijs van 32 cent, maar de 20 cent van de werelmarkt ontvangt, tcrwyl de prijzen voor gra- gehalveerd zouden worden. Hy achtte het zyn plicht de boeren ernstig te waarschuwen hierop niet in te gaan. Testmatch N. Zeeland-Engeland Het Nieuwzeelandse cricketteam is de tweede testmatch tegen Engeland te Dunedin slecht begonnen. Nadat de gastheren hun e:erste twee wickets hadden verloren voor slechts runs, sleepten zy zich moeizaam voort tot een score 83 voor 5 aan einde van de eerste dag. De Nieuw zeelandse inzinking, die zich reeds dinsdag manifesteerde, toen met score van 48 voor 8 nog juist draw in de eerste ontmoeting kon worden bevochten, duurt dus voort. Slechts een derde wicket-stand van 60 door Mike Shrimpton en Barry Sinclair bracht enige opluchting. Marktberichten LEIDEN, 4 maart Kaasmarl aangevoerd 4 partijen Goudse kaas geen Leidse kaas. Ie kwal. tot f 3.1 Handel kalm. t Veemarkt: elen 90, 45. plnk< kalveren 40, nuchtere kalveren 92, vette schapen 60, vette lamm. 338, gelten 9. Totaal Prijzen:' melkkoeien f 1000-1400 per «tuk. vette koelen f 3.30-4.30 per kg schoon gew.; vare koelen f 600-130 per strik, vette kalveren f 2.30-2.75 per kg lev. gew.; nuchtere kalveren f1.30- 1.55 ld.; vette schapen f 95-120 p. st.; vette lamm. f 90-115 ld. Handel: melkkoeien rustig, vette koelen matig, vare koelen ld.; vette kalveren vlot; nuchtere kalveren rede- UJk; vette schapen en vette lammeren LISSE, 4 maart Gladiolen velling: van gladiolen was niet echter nog veel vraag, s lot wordt verkocht teg prijzen. Gladiolen 14/op ce 7.75 4.60, pres6 7.10 6.30, Artist i 12/14: Actrice 7.75 - press 7.10 6.30, Artist 6.60 5.15, Con cordia 5.85 4.35, Emilia 6.80 5.10. Flo- wersong 7.95 6.05, Happy End 6.95 4.70, Hawaii 5.05 4.25, Hochsommer 5.85 4.30. Jo Wagenaar 6.10 5.30, La Travlata 5.75 4.40. Life Flame 5 55 3.95, Mabel Violet 7.95 6.70, Mansoer 5 75 4.40, Memorial Day 6.80 5.10, Oscar 5.70 4.75, Polygoon 7.35 5.80, Silhouet 6.95 5.10, Sneeuwprlnses 8.50 6.65, Vlnk'a Glory 7.10 6.80. KATWIJK AAN DEN RUN, 3 maart Groenteveiling: waspeen per kist A- Al 8.20-9.80, A2 10.10- 5.40, C2 3- D.3U, aardappelen per kist 1.60-1.90, witlof 1 74 ld. 2 56, uien per kist 1.50-2.60, selderie per bos 34. Aanvoer waspeen 180.000 kg. RIJNSBURG, 3 maart Irissen: Wedgwood 310, Prof. Blauw 580, Nar- clnsen: Carlton 80-85. Callfornlë 75, Insurpasslble 95 Flower Record 60-65, Golden Harvest 85, Fresia's: Golden Yellow 90-100. Re Inland 120, Stock holm 120-125. Marijke 95-100. Tulpen: Bellona 130-140, 130-140, Dubbel ge mengd 130. Lustige Witwe 90-120, Cop land 150, Preludium 90-100, Pluk At traction 245, Electra 120, Guldo Snick 140-150, Pr. Roosevelt 165. Pr Charles 100-120, Parade 180, Majorca 115 allee per bos. Anemonen 8-12, Dlv. Anjers 24-30 per 100. ROELOFARENDSVEEN, 3 maart Fresia's 70-1.40. Irissen 2.00-2.90. Ane monen 58-89, Blauwe druifjes 28-52. 53-83, Fortuna 44- Early Glorie 50-79, Rembrandt 52-63, Pionier 51-e3, Tulpen: Sulpher Cloud **-White Vlrglne Volendam 1.08- 60-1 04 Alberlo 61-84, Win- tergold *3-79. Edith Eddy 46-74, Eerden 61-1.05, Roze Copland 72-1.18, Apeldoorn 90-1.50 Kornlforus Golden Eddy 71-99. Br Pink 97-1.06. Golden Harvest 79-1.01. Dover 1.00-1 07 Paris 90-1.11, White Sail 73-1.09. Alladin 1 10-1.15. Karei Doorman 1.10-1.30, Tuinen ge mengd 83-1 06 dubb. Tulpen 66-98 Dor bos, Am. Anjers 21-40, Orchideeën 115-1.20. S treil tela 1.85-1.90. Rozen: Carol 47 p. »t. voor huidverzorging en make up. dvlAISON HENRY - Breestraat 41 DAMESKAPSALON Voor spoedige indiensttreding gevraagd: i aantrekkelijke afwis- Schrifteiyke sollicitaties met vermelding van leef tijd, opleiding, referenties en verlangd salaris te richten aan Reclame-Adviesbureau .RIJNLAND", Johan de Wittstraat 35, Leiden onder no. 329. r N.V. NEITRACO ADVIES- EN KONSTRUKTIEBUREAU vraagt voor haar nieuwe kantoor te Lelden voor haar afdelingen machinebouw, apparatenbouw en pypleldingen. Aanmelden: 9 maart 1966 tussen 18.00-20.00 uur, de Heer van Ingen-Schenau, Restaurant v. d. Heij den, Breestraat 85, Leiden. FORD combi. 1958. griJf. 250.— MORRIS 1000 1957, zwart f. 600.— RENAULT dauphine, 1958, grijs/blauw f. 800.— NSU prinz 4, 1964, blauw f. 3650. NSU sport, 1963, wit f. 3850.— CITROEN 2cv-azam, 1965, roodf. 4150.— NSU 1000, 1965, blauw f. 5000.— NAVOLGENDE AUTO'S MOETEN NOG BINNEN KOMEN: RENAULT dauphine, 1960, groen f. 1000. DAF 750, 1961, grijs f. 1850.— DKW junior-luxe, 1962, grysf. 2250. BMW 700-luxe, 1963, wit f. 3200.— NSU prinz 4. 1964, wit f. 3500. NSU prinz 4 (met schuifdak) 1963, wit f. 3650.— MORRIS 850, 1965, rood/zwart f.. 4750.— INRUIL - VERZEKERING FINANCIERING STATIONSWEG 36 LEIDEN TEL. 01710—34689

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 13