Oufkir zocht Ben Barka's geld en politieke geheimen Jonge artiesten komen aan bod Geen vervolging van „Zo is liet.." Kunstgebitten IN HAAGSE BAR OPNAMEN VOOR AMERIKAANSE T.V. Renniesll Onderzoek nu naar Genève verplaatst Gevangeiiisscliandaal Hamburg: Amerikaan in cel doodgeslagen LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Lou van Rees zoekt kandidaten voor het Songfestival in Knokke Er is hoop voor de toekomst in Nederland schuilt hier en daar nog jong talent. Dat hebben wij gisteren kunnen constateren op een bijeenkomst, belegd door Pho nogram, in de Sing er-Concertzaal in Laren, waar de nieuwe lichting artiesten werd voorgesteld aan radio en televisie-regisseur en producers. Al is het het dan niet alles goud wat er blinkt, er zijn toch wel wat plezierige contacten over en weer geweest. De AVRO (zowel radio als televisie) heeft Rob Hoeke, een jonge zanger en pianist, het piep jonge uit Wildervank afkomstige zangeresje Margaret en Karin Kent, die al diverse keren voor de t.v. is verschenen en ook al enke le kleine grammofoonplaatjes heeft gemaakt, uitgenodigd om op te treden op de A.V.R.O.-jeugd- dag op 11 april a.s. Rob Hoeke krijgt bij de A.V.R.O. bovendien een eigen t.v.-show en op de 12de maart krijgt hij een televi sieoptreden bij de V.P.R.O. Lou van Rees heeft bijzondere belangstelling Nancy Bay, een bijna 22 jaar oud zangeresje: hij biedt haar een enke le maanden durend contract aan voor enkele nachtclubs in Scheve- ningen. Knokke Er is overigens nog meer gekomen uit deze lawaaierige middag. Lou van Rees. al sinds vier keren de organisator van het Knokkefes- tival, heeft van de optredende ar tiesten er twee uitgekozen die ver moedelijk in aanmerking zullen ko men om uitgezonden te worden naar dit festival. Dat zijn dan Janneke Peper, een 15-jarig meisje uit Win schoten, die de laatste tijd nogal eens heeft gezongen bij Werner Muller en diezelfde Margaret. Lou van Rees zei: „Dit jaar is de keus voor Knokke groter dan ooit. Ik heb ongeveer twaalf talenten, waar uit ik kan kiezen. Eén man gaat er dit jaar weer mee: Ronnie Tober. Wie precies de vier meisjes zullen zijn, die meegaan weet ik nog niet. De officier van Justitie in Amster dam zal geen vervolging instellen te gen de V.A.R.A. naar aanleiding van de aanklacht van de heer E. P. van der Zeep uit Soest, die de uitzending van 30 oktober 1965 van „Zo is 't toe vallig ook nog eens een keer" bele digend vond voor het koningshuis. „Een uitvoerig onderzoek is inge steld. Hieruit is niet kunnen blijken, dat in de televisie-uitzending het ge sprokene en vertoonde een beledi ging inhoudt zoals die in de art. 111 en 113 van het Wetboek van Straf recht zijn gesteld", zo heeft de offi cier van Justitie aan de heer Van dei- Zeep bericht. In deze uitzending liet men onder meer de Koningin in de Amsterdamse grachten zwemmen en suggereerde men hoe de Koningin de brief van drs. Nederhorst geschre ven zou hebben. Dentofix houdt ze stevig op hun plaats! Uw gebit raakt niet meer los, wanneer U 's morgens een weinig Dentofix op de plaat strooit. U heeft dan de gehele dag een heerlijk gevoel van zekerheid en welbehagen, want Dentofix doet zijn plicht! Dit moderne, antiseptische poeder, werkt als een beschermend Icussen en houdt bovendien de adem fris. Verkrijgbaar in discrete, neutrale plastic flacons, prijs f. 2,35, bij apo theken en drogisterijen. BRUIDSBOEKET OPTELEVISIE Van de nationale manifestatie Bruidsboeket, die woensdag 9 maart ter ere van het bruidspaar Prinses Beatrix en Claus von Amsberg in het RAI-gebouw plaats heeft in Am sterdam, zendt de NTS van 15.00 tot 17.15 via Nederland 1 een recht streekse reportage uit. De manifes tatie zal worden bijgewoond door de koninklijke familie, de koninklijke buitenlandse gasten, leden van de regering en autoriteiten van de pro vincies en van de gemeente Amster dam. Vertegenwoordigers uit alle provincies, uit Suriname en de Ne derlandse Antillen zullen in hun karakteristieke kleding de bijeen komst luister bijzetten. De organi satie van de manifestatie berust bij het Oranje-comité van Amsterdam. De spelregie berust bij de heer M. M. Kruine. Het commentaar wordt ge geven door Willem Duys. Camera regie heeft Bob Rooyen. Bij de Eurovisielanden, die de repor tage v. h. huwelijk geheel of gedeel telijk en al of niet rechtstreeks over nemen, heeft zich Frankrijk gevoegd. Op de aanbieding van deze NTS-re- portage hebben nu elf landen gere ageerd: Engeland. Noorwegen, Zwe den, Finland. .België, Luxemburg, West-Duitsland, Zwitserland, Oos tenrijk, Italië en Frankrijk. Margaret en Janneke staan hoog ge noteerd. Vooral Margaret vind ik bijzonder goed passen in de sfeer van Knokke. Ze is uitermate goed bruik baar en heeft een groot, hoewel nog niet ontwikkeld talent. Karin Kent vind ik persoonlijk ook heel goed. maar voor Knokke is ze toch te modern te veel tiener, te veel beat- aanhangster. Margaret is veel veel- zijdiger. Als dat meisje een orkest achter zich heeft dan is er van alles van te maken. Ik heb echter noch met de meisjes noch met Ronnie To ber al een vast contract gemaakt. Ik wil de zaken nog even goed be kijken". Twee jaar lang (Van onze Haagse correspondent) De 37-jarige Hollywood-producer Mike Andrew, die shows met Perry Como, Nat King Cole en Slan Ken ton maakte, is met idealistische plannen naar Nederland gekomen. Hij wil de, volgens zijn mening vaak betere Nederlandse artiesten een kans geven bij het Amerikaanse publiek en de sfeer van het „Good old Euro pe" ook buiten het seizoen in Ameri ka introduceren. Mike Andrew is twee jaar geleden in Duitsland en Zwitserland gestart met deze shows, die een geweldig succes zjjn geworden. Hij heeft nu voor een half jaar Den Haag en Scheveningen als zijn domicilie ge kozen, om vanaf morgenavond tot eind mei elke week in een bar aan het Buitenhof een radio- en tv-show te maken. In deze shows zal ook aandacht worden besteed aan ons maatschap pelijke leven. Mike Andrew wil mi nisters, kamerleden, diplomaten en andere hoge functionarissen voor de 10.10 i 10.35 i 10.40 t 11.10 i NEDERLAND Nieuws in het kort NTS Klaas Vaak, voor de kleuters Journaal voor gehoorgestoorden Engelse les NTS-journaal Huwelijksvoorwaarden, tv-spel Tellem, documentaire De methode Wanninger. politiofilrr Attentie, actualiteiten NTS-journaal Teleac, tv-cursus Sluiting VARA Nieuws in het kort NTS Tim Frazer, tv-film Achter het nieuws, actualiteiten Z-cars tv-film Een oase in de woestijn, documenta Dichterbij, kerkelijk programma NTS-journaal Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA HILVERSUM 1 HILVERSUM halen, die over voor Amerika interessante zaken' zouden kunnen spreken. Hjj vertelde in onderhandeling te zijn met Willem van Otterloo en an dere persoonlijkheden op het gebied van de klassieke muziek, om even eens in zijn show op te treden. Hij zou graag de smaak van het publiek willen ontwikkelen door onze populaire en klassieke artiesten in Amerika te brengen, waar de showwereld wordt beheerst door techniek en een uitgekiende recla mecampagne. Aan zijn Haagse show werken twee Nederlanders mee: het zange resje Ellen de Bruijn en pianist Cees Bos. die de artiesten zal begeleiden. Ellen zal samen met Mike Andrew de interviews in het Nederlands en het Engels voeren. De Nederlandse omroepwereld heeft in de verte al enige belangstel ling voor dit experiment getoond. Mike Andrew wil de Amerikanen het klompjes- en molentjesidee van Holland laten vergeten, door in zijn shows buitenopnamen van Scheve ningen en Den Haag te lassen. CARRÉ DONDERDAG gaat in theater Carré in Amsterdam het doek op vo<^r „Tien jaar Toon" de jubileumshow van Toon Her mans, die de afgelopen weken een aantal malen in theaters in het zuiden van het land is uit geprobeerd. Toen Toon vorige week maan dag in de Tilburgse schouwburg zijn programma ten doop hield, liep de om acht uur begonnen voorstelling uit tot kwart voor een 's nachts. Sindsdien is er veel geschrapt in de tekst, en van donderdag af zal het pro gramma steeds om kwart over elf zijn afgelopen. De nieuwe one-man-show was aanvankelijk opgezet als een show van reprises van nummers uit de programma's van de af gelopen tien jaar. In de praktijk is er een voor 80 procent nieuw programma uitgegroeid met o.a. 12 nieuwe liedjes. Tijdens de persconferentie over deze show gisteren in Hil ton, was er een mijnheer van een Amerikaanse elektronische fabriek, die Hermans een gou den microfoon aanbood (zie fo to). „Het ding ziet er wel mooi uit, maar het gaat er natuurlijk om dat ie goed werkt", kreeg hij in het dankwoordje te horen. In een extra uitzending van AVRO's Teilevizier morgenavond om ca. 22.30 uur via Nederland 1) zullen drs. M. Nederhorst, fractievoorzitter de P.v.d.A. en mi*. E. H. Toxopeus van de VVD debatteren over actuele politieke onderwerpen. Deze discus sie, enkele weken voor de verkiezin gen, wordt geleid door drs. F. A. Hoogendijk. De regie is in handen van Roelof Kiers. Barbra Streisand naar Nederland? I Er is sprake van dat de Ameri kaanse zangeres Barbra Streisand in het najaar naar Nederland komt. Op de 30ste maart begint zij aan een half jaar durend optreden in Londen. Ze gaat daar de hoofdrol spelen in .Funny girl". Barbra, be naderd door Lou van Rees, wil graag I naar Nederland komen, maar geeft I er de voorkeur aan om hier een reeds losse concerten te geven, bo ven het houden van een vaste show. Brandend maagzuur? helpen direkt! „Don Carlos" en „De dood van Belle" Gisteren kon de keus vallen op Schiller s „Don Carlos" en „De dood van Belle" (naar een roman van Simenon). De AVRO bracht een Duitse in de Bavaria-studio's vervaar digde „Don Carlos" op II. nadat zaterdag het Nieuw Rotterdams Toneel de première van dit vrij heidsdrama gaf. voor toneellief hebbers een unieke kans om te vergelijken. Het is trouwens toch een prachtige toneelweek, want behalve dit bekende en bijna verplichte werk van Schiller staat ook één van de belangrijk ste stukken van Berthold Brecht geprogrammeerd: „Het leven van Galilei' (ook in een Duitse opvoering, donderdag bij de VARA op Nederland I). Ons bloed kroop naar Simenon op I. Wij zagen slechts enkele flitsen van „Don Carlos", waar uit bleek dat de Duitsers veel van de zwaarte van het drama wegvaagden door ingetogen en genuanceerd spel. Het toeval wilde dat wij op II overschakel den (tijdens het filmpje over Koalaberen en liervogels op I) op het moment dat Don Carlos zijn vader. Philips II, vroeg of hij inplaats van Alva naar de Nederlanden mocht gaan omdat volgens de woorden van Don Carlos „De Nederlanders mij liefhebben", een zin die op de één of andere manier indruk op ons maakte. Met ..Rosen für den Staats- anwalt" «maandag 8 februari) behoort het gisteravond ver toonde „De dood van Belle" tot de beste twee maandagavond films die het begin van dit sei zoen bracht, de eerste film om dat zü belangwekkend was (Duitsland-problemen». de twee de omdat deze een stuk artistiek verantwoorde spanning gaf. Aan „De dood van Belle" (in de Nederlandse bioscopen uitge bracht onder de titel „Onder verdenking van zedenmisdrijf") werkten dan ook een aantal groten mee: Simenon (gegeven), Jean Anouilh (dialogen), Nou velle Vague-regisseur Edouard Molinaro en Jean Desailly (hoofdrol). Wat na deze sterke film (prachtige detailleringen en typeringen) vooral zal bijblijven is het verwonderde en „getrof fen" gezicht van Jean Desailly als de leraar die ;.een karikatuur van een moord" 'pleegt. IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIUKII Onthulling in de „Candide" De Parijse rechter van in structie, Zollinger, die de zware taak op zich heeft genomen enig licht in de duisternis rond de affaire-Ben Barka te brengen, schijnt zijn blik van Parijs en Rabat nu vooral op Genève te hebben gericht. De rechter heeft dezer dagen een commissie van onderzoek naar Genève afge vaardigd om na te gaan wat de Marokkaanse minister van Bin nenlandse Zaken generaal Ouf kir (die als de moordenaar van Ben Barka wordt beschouwd) in die stad tussen 31 oktober en 2 november vorig jaar, dus onmid dellijk na de ontvoering, kan hebben uitgevoerd. Oufkir zelf motiveert die reis met een beroep op zijn kinderen, die vlak bij Genève op een kostschool zijn en die hü, liefdevol vader, weer eens wilde op zoeken. Rechter Zollinger heeft echter redenen andere motie ven achter dat uitstapje te zoeken, motieven die bovendien de sleutel zouden kunnen leveren voor heel wat geheimzinnigheden die het dra ma-Ben Barka nog altijd vertoond!. Een van die mysteries betreft nog steeds het feit. dat generaal Oufkir op 30 oktober van Rabat naar Frankrijk was gevlogen om Ben Bar ka eigenhandig en vooral hardhan dig onder handen te nemen. Inder daad kon men zich afvragen waar om de Marokkaanse excellentie, als hij zijn politieke aartsvijand alleen maar uit de weg had willen ruimen, die taak niet liever aan een zijner vele bedreven handlangers heeft overgelaten om zo zelf buiten schot te kunnen blijven. En bovendien had de operatie dan ook wel elders dan op Frans grondgebied kunnen wor den uitgevoerd. Zo werd drie jaar geleden tegenstanders in Frankfort naar de andere wereld geholpen zon der dat die moord heel veel gerucht heeft gespreid. Het is de bekende Franse schrijver David Rousset geweest die in het weekblad „Candide" nu een nieuwe hypothese heeft ontworpen waar door deze zonderlinge gedragingen van Oufkir plotseling veel begrijpe lijker zijn geworden. Rousset herin nert eraan, dat Ben Barka de mo tor was van een Aziatisch-Afrikaan- se-Zuidamerikaanse conferentie, die begin januari, dus enkele maanden na de moord, in Havanna inderdaad nog is gehouden. Deze conferentie was van kapitaal belang omdat ook hier de Chinezen en de Russen el kander, met als inzet de „jonge vol keren", weer fel zouden bekampen. Ben Barka beheerde in Genève niet alleen de kolossale geldsom waar mee de propaganda onder en de militaire strijdmiddelen voor die „jonge volkeren" moesten worden ge financierd, maar hij beschikte ook over de geheime dossiers met per soonlijke gegevens over het meren deel der agenten, die in die verschil lende landen, Marokko inbegrepen, werkzaam zijn. En toegerust met die wetenschap wordt het nu ook duide lijker, dat generaal Oufkir zich per soonlijk heeft willen inspannen om Ben Barka onder handen te nemen". tekening onder een mandaat, dat de generaal-minister in Genève toegang tot de bankkluizen zou kunnen verle nen waarin Ben Barka zijn gehei me dossiers had' opgeborgen. De reis, die Oufku- terstond na zijn bezoek aan Frankrijk naar Genève onder nam doet wel veronderstellen, dat zijn ontmoeting met Ben Barka ook voor hem niet zonder effect is ge bleven. Rechter Zollinger, die in het artikel van Rousset dus reden heeft gevonden zijn onderzoek nu naar Genève te verplaatsen, zal vermoede lijk niet al te hoopvol mogen zijn over de medewerking van de Zwitserse bankdirectie. De Zwitsers zullen hun internationale reputatie van finan ciële betrouwbaarheid en discretie vermoedelijk wel niet op het spel wil len zetten om rechter Zollinger te helpen het mysterie wat doorzichti ger te maken. Wel echter zouden de Fran se boodschappers de Parijse rech ter, wiens pad beslist niet over ro zen gaat, kunnen vertellen of generaal Oufkir begin no vember daadwerkelijk zijn kin deren heeft opgezocht en misschien ook wel of hij in Ben Barka's bank in Genève is gesignaleerd. In dat laatste geval zal de verdenking, die nu al op hem rust, nog wat zwaar der zijn geworden. Doch zelfs met tastbare bewij zen van zijn schuld, die nu nog steeds mankeren, lijkt generaal Oufkir zich nog weinig zorgen te hoeven maken, onder Franse druk nog eens van zijn zetel gewipt te zullen worden. Als Marokko's sterke man heeft hij nu zelfs van de ko ning niets meer te duchten. Het lijkt eerder de jonge vorst te thaais schatplichtig aan generaal Oufkir is geworden. KRO: 18.00 De Zilvervloot: intern volksliederen. 18.20 Uitz. van de P.v.d.A. Bij de tijd een 14-daags radiomagazine, voor de microfoon ge bracht door Theo Eerdmans en Jaap onder redactie opraan en harp: Spaanse liederen. D.30 Van hart tot hart, studiodienst. 21.55 De zingende kerk, zing uit het die 22.15 Zie. ik s over g vorming. 22. Aan marteling bezweken? Het was de generaal-minister, zo legt Rousset uit. minder te doen om de persoon van Ben Barka, dan wel om de geheimen en misschien ook de geldmiddelen die hij onder zijn berusting had. En om hem die ge heimen af te persen zou Oufkir Ben Barka dus hebben onderworpen aan diverse martelingen, die tot het ar senaal van een moderne minis ter van Binnenlandse Zaken en po- litie-chef behoren. Martelingen, die Ben Barka vermoedelijk tenslotte noodlottig zijn geworden. De grote vraag is nu dus of Oufkir in eerste instantie zijn doel heeft be reikt door zich meester te maken van zeker geheimen en van de hand tekening van Ben Barka. Een hand- Lot van Russische Joden onveranderd Sinds de dood van Stalin is er weinig verandering gekomen in het lot van de Sowjetmssische joden, aldus verklaarde de heer J. Halevy, voorzitter van het congres van de Britse afdeling van het Internatio nale Joodse Congres, bij de ope ning, zaterdag jl., van een bijeen komst in Londen. Hij deed een be roep op premier Kosigin om de jo den hun rechten terug te geven. Halevy vroeg geen speciale rech ten voor de Russische joden, maar slechts die culturele en godsdiensti ge rechten, welke aan alle natio naliteiten in de Sowjet-Unie wor den verleend. Hij wees op de anti semitische publikaties in de Sowjet- Unie en noemde o.a. het boek „Het judaïsme ontmaskerd' van een zeke re Kitsjko. „De spotprenten zijn af schuwelijk. Zij doen denken aan „Der Sturmer" van de beruchte Ju lius Streioher. Het is een van de ergste antisemitische boeken, die ik ooit heb gelezen", aldus Halevy. 18.25 Hilversum 2. 298 m AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Licht ork. 18.55 Voor de kinderen. 19.00 Paris vous parle: gesproken brief uit Parijs. 19.05 Gamelan: Indo nesisch progr. 19.35 Sitar. een radio- Ift voor gitaristen. 20.00 Nws. tijdschrift klankbeeld-repprtage I 45 22.15 Licht orkest (gr). dat 1" 23.00 Venster op ziek, muzikale lezing, zj.*. strumentaal trio (opn). 23.5524.00 VOOR WOENSDAG 2 MAART Hilversum 1, 402 m NCRV: 7.00 Nws. en herh. SOS-ber. 7.10 Dagopen. 7.20 Klass. gram. (7.30 Nws). 7.45 Radiokrant. 8.00 Nws. 8.1O Gewijde muz. 8.30 Nws. 8.3 gram. 9.00 Voor t land- Rmm 12.40 Variant: report, en lichte gram. 13.30 Instr. trio. klass. en mod. muz. 14.00 Boeren eft burgers in Buitenveen. hoorspel. 14.20 Les Arbres (De bomen), klankbeeld met muziek. 15.00 Stereo: Radio-ka merorkest (opn.): klass. en mod. muz. 15.50 Bijbelvertelling voor^de Jeugd. De autoriteiten, die een onder- (onder verdenking zoek instellen naar de dood van 4 een Newyorker in een gevange nis in Hamburg, hebben meege deeld. dat ook een tweede ge vangene daar onder geheimzin nige omstandigheden gestorven Het gevangenisschandaal heeft reeds geleid tot ontslag van de gevangenisdirecteur, schor sing van een cipier en de eis, dat de hoogste stedelijke gerechte lijke autoriteit ook ontslagen zal worden. In het middelpunt van het schandaal staat een cel voor eenza me opsluiting zonder venster welke gebruikt werd om gevangenen „te doen afkoelen" De cel met een op pervlakte van zes m2 is sinds de dood van de twee gevangenen ge sloten. Begin deze maand hebben de autoriteiten meegedeeld, dat de in Duitsland geboren Ernst Haase (50) „hoogst waarschijnlijk" doodgesla gen is door een cipier in de centra le gevangenis van Hamburg voor ge vangenen in voorarrest. Haase, een genaturaliseerde Ame rikaan, die het laatst in New York gewoond heeft, is op 30 juni 1964 in de cel, welke ook wel „de klok" genoemd werd, gestorven. Op 1 febr. heeft de senator voor Justitie (mi nister) Kramer meegedeeld, dat een onderzoek uitgewezen heeft dat Haa se, die in voorarrest werd gehouden diefstal, waar schijnlijk gestorven is als gevolg van slagen met een bot voorwerp, ver moedelijk de wapenstokken van de cipiers. Cipier Unke, die bekend heeft dat hy één van degenen was, die Haase geslagen heeft, is geschorst. Hij heeft verklaard zich niet verant woordelijk voor Haase's dood te ach ten. De gevangenisdirecteur werd kort daarop ontslagen omdat hij zijn meerderen niet ingelicht had over de gebeurtenissen voorafgaan de aan de dood van de Amerikaan. De procureur-generaal van Ham burg, Bucholz, heeft meegedeeld dat bij het onderzoek ontdekt is dat een tweede gevangene op 5 decem ber is gestorven, vijf dagen nadat hij een nacht in de beruchte cel had doorgebracht. De naam van deze (Duitse) gevangenen is nog niet be kendgemaakt. Vërdoes, v.h. m'inisterle i Hilversum 2, 298 m VARA: 7.00 Nws. ochtendgymn. strijdlied. 7.23 Lichte gram. 7.3 de voorpag,, praatje. 7.35 Lichte (Om 8.00—8.10 Nws). 9.00 Val markten thuis, praatje vrouw. 9.05 VPRO: Ï0.00 Lichte gram. 10.45 Voor de kleu ters. 11.00 Nws. 11.02 Voor de vrouw. .40 Pianorecital: mod. muziek. 12.00 Stereo: Licht instr. septet. 12.22 Voor het plattel. 12.27 7" J kalender. 13.25 Stereo: 17.00 Voor de zieken. 17.30 Prome- Den Uyl opent Voorjaarsbeurs De aanstaande voorjaarsbeurs in Utrecht begint maandag aanstaande en duurt tot en met woensdag Ifi maart. Elke dag is de beurs geopend van 9 tot 17 uur. Alleen op donderdag 10 en zondag 13 maart is de beurs gesloten. De beurs zal op 7 maart 's morgens om 10 uur officieel wor den geopend door de minister van Economische Zaken, drs. J. M. den Uyl. Nws. 9.02 Lichte Gevarieerde 11.05 platenprogr. Nws. 12 02 Act. gram. 13.00 Nws. 13.02 Act. 13.05' Lichte gram. 14.00 Nws. 14.02 Act 14.05 Gev. gram. NRU/AVRO: 15.00 Nws. 15.02 Lichte gram. 16.00 Nws. ""4" jes. 16.30 Rhytm and 7.00 Nws. 17.02—18.00 gram. voor automobilisten TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland 1 KRO: 17.00—17 45 jeugd. NTS: Teleac: Studie- het Journaal Televizier. 21.00 The Saint: De Schor pioen, TV-film. 21.50 Danstest '66. NTS: 22.2522.30 Journaal. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland 2 NTS: 20.00 Nws In het kort. KRO: 20.01 Onze man in Washington. 20.25 Bioscoopsuccessen van weleer (V)De Citadel, speelfilm

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 7