„THE RED HOT MOMMA' Sophie Tucker overleden Film van De la Parra op de televisie a Nieuwe badplaats aan Noordzeestrand Israëlische minister Eban boekt succes in de Franse hoofdstad C. de Kemp DONDERDAG 10 FEBRUARI 1966 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 L.D. OVER RADIO EN T.V. LD. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. SOPHIE TUCKER, zangeres en actrice, York overleden. Zij legendarische Amerikaanse gisteren in haar woning in New as 78 jaar oud. Aan beide zijden van de Atlantische Oceaan heeft de zware, blonde Sophie Tucker, „The red hot momma", met haar schorre stem die geen microfoon behoefde, roem geoogst als music- hall-zangeres en als toneelspeelster. De komst van de film en de televisie konden haar roem niet verbleken. Enkele maanden geleden nog trad zij op in een New- yorkse nachtclub. Sophie Tucker is ergens in Rusland geboren, toen haar joodse familie op weg was naar een Oostzeehaven om naar Amerika te emigreren. In haar eerste levensjaar is ze reeds in Amerika gekomen. Eén van haar lievelingsnummers was ..Some of these days", wat ook de titel was van haar memoires die zy in 1945 publiceerde. Het liedje was haar standaardnum mer dat ze sedert 1911 in al haar programma's bracht. Sophie Tucker heeft over de gehele wereld gezongen. Er is van haar wel gezegd dat ze het figuur van een passagiersschip had met de boeg van een slagkruiser. Bij haar optreden in nachtclubs placht ze met juwelen overdekt in het licht van de schijnwerpers te treden en met haar volumineuz, maar weinig fraaie stem haar liedjes te brengen. Ze paste haar stijl niet aan haar ge hoor aan. Ze was altijd dezelfde, onverschillig of ze op trad voor een zaal vol rumoerige militairen of voor de society. Ze trad op met vrijwel alle bekende sterren uit de showwereld, zoals Eddie Cantor, Al Jolson, Jimmy Durant en Judy Garland. De liedjesschrijver Irving Ber lin kende ze al toen deze nog zingende kelner was in een Newyorkse volkswijk. Ze heeft de hertog van Windsor de charleston geleerd, toen hij Nog Prins van Wales was. Ze is ook voor radio en televisie opgetreden. Maar daaraan had ze een hekel, omdat ze zich teveel in haar taal moest beperken. Sophie Tucker is driemaal getrouwd en gescheiden geweest. Haar toneelnaam ontleende ze aan haar eerste man, Louis Tuck. Ze heette eigenlijk Sophie Abuza. Advertentie Antisemitisch vandalisme in West-Duitsland Het antisemitische vandalisme in West-Duitsland ls het vorig jaar toe genomen, aldus verklaarde de minis- 'an Justitie Jager gisteren in de ft Sophie Tucker, in 1962 in Londen gefotografeerd, vlak voor een voorstelling die werd bijgewoond door Koningin Eli zabeth en haar echtgenoot. Intensivering van bombardementen De Amerikaanse bombardementen op zowel Noord- als Zuid-Vietnam zijn gisteren geïntensiveerd. Volgens een Amerikaanse woordvoerder in Saigon leverden deze aanvallen be langrijke successen op, zonder dat er één vliegtuig verloren ging. In het noorden werden wegen verwoest en bruggen beschadigd in Zuid-Viet- nam werden ruim 400 gebouwen, toe behorend aan de Vietcong, vernie tigd. In de Zuidvietnamese hoofdstad zun vorige maand zestig gevallen van cholera gemeld, aldus mededelingen van het ministerie van Volksgezond heid. De Amerikaanse vice-president Humphrey zal na zijn bezoek aan Zuid-Vietnam naar Thailand en Australië gaan, zo heeft het Witte Huis bekendgemaakt. Men verwacht dat hij ook naar Maleisië. India en Pakistan zal gaan. Zoals bekend heeft de vice-president tot taak de betrokken landen op de hoogte te stellen van hetgeen op de Ameri- kaans-Zuidvietnamese conferentie in Honoloeloe is besproken en de steun van deze landen te krijgen. De woordvoerder van het Witte Huis, Moyers, zei voorts dat uit de brief van de Noordvietnamese presi dent Ho Tsji-minh aan president Radjakrisnan van India geen wijzi gingen in het communistische stand punt waren gebleken. Ook Canada blijkt een brief van Ho Tsji-minh te hebben ontvangen, waarin er op wordt aangedrongen dat Canada zijn verplichtingen nakomt onder de Ge- neefse overeenkomsten inzake Viet nam. De brief is gedateerd 24 januari en gericht aan premier Pearson. (Advertentie) Reuter is een persbureau dat ons altijd weer verrast. Zo heeft dit bureau op een meubelbeurs in Keulen een bed ontdekt dat de slapende automatisch wekt. Dit bed. is uitgerust met een kleine elektrische motor die op het ge loenste tijdstip aanslaat en tril lingen veroorzaakt. Verder doet Reuter er het zwijgen toe, althans in de krant waarin ik dit uitge slapen nieuios las. Zo'n bed klinkt verleidelijk, maar als ik er goed over nadenk, weet ik eigenlijk niet waarom het verleidelijk klinkt. Ik geloof dat het alleen het woord „bed" is dat zijn aantrekkingskrachten op mij uitoefent, want een elektrische motor heeft voor mij niets verlei delijks, hoe klein hij ook uitge vallen mag zijn. Ik vind het zeker geen ding om in je bed te hebben of zelfs maar in de buurt ervan. In bed wil ik niets met elektrici teit te maken hebben. Een mooi leesboek, goed; een speelgoedbeer akkoord, een warme kruik graag, maar een elektrisch motortje, dat gaat me te ver. En zeker geen elektrisch motor tje dat op het gewenste tijdstip aanslaat. Als ik eenmaal in bed lig vind ik ieder tijdstip onge wenst de tijd hoort dan een zachte substantie te zijn, egaal van kleur, en geheel en al zonder stippen. Wekkers, handen die je wakker schudden, stemmen die je wakker brullen, motoren die aan slaan, ik kan ze allemaal missen als kiespijn. Het woord aanslaanbevalt me trouwens ook niet. Ik schrik nog altijd als in de keuken de ijs kast „aanslaat" en dat gebeurt dan nog een eind uit mijn buurt en voor een doel dat ik waarderen kan. Maar de gevolgen zouden niet te overzien zijn als er in mijn bed een motor aan zou slaan. Ik durf er niet eens aan te denken, zelfs niet op dit ogenblik, terwijl ik nu toch veilig aan mijn tafel zit, met voor alle zekerheid mijn bureaulamp (een bron van elek triciteit) een flink eind wegge schoven. De Amerikaanse schrij ver James Thurber had een tante die dacht dat de elektriciteit uit de lampen kwam lekken; ik heb wat dat betreft iets van Thurbers tante weg. Je bent natuurlijk wel meteen goed wakker als zo'n elektrische motor aanslaat. Ik vind dat nadeel, maar ik kan me voorstel len dat er mensen zijn die het voordeel achten. Maar ik begrijp niet goed waarom die motor dan trillingen gaat veroorzaken. Is dat niet een beetje teveel van het goede? En zou je door die trillin gen juist niet weer in slaap ge sust worden? Hoe het ook zij. Ik hou me maar bij m'n vertrouwde, geheel op handkracht voortbewogen, bedstee waarin ik me altijd zo mooi en langdurig weet te versla pen. REM CO CAM PERT Ofschoon hij niet over cijfers be schikte durfde hy zeggen dat het aantal gevallen van brandstichting, bedreigingen en ontwijding van joodse synagogen en begraafplaatsen door politieke extremisten in 1965 was toegenomen. Hy zei dit in antwoord op de vraag van een socialistisch par lementslid of de regering voldoende krachtig tegen politieke extremisten kan optreden. minister wees erop, dat op grond van de huidige wetten antise mitische daden minimaal met drie maanden gevangenisstraf plus boe ten bestraft worden. Hij voegde hier toe dat de regering de moge lijkheid zal bestuderen om de straf fen te Brand, stagneert treinverkeer Bij Giessendam is vanochtend een twee uur durende stagnatie in het treinverkeer ontstaan tengevolge van brand in de motorwagen van een dieseltrein. Twee treinen vielen uit tussen Dordrecht en Gorkum en om gekeerd. Ongeveer 400 forensen, die in Giessendam en Sliedrecht op hun trein stonden te wachten, werden met bussen vervoerd. De Spoorwegen za gen geen kans de brand met eigen middelen te blussen. De brandweer van Giessendam moest er nog aan te pas komen. NEKKRAMP IN NIJMEGEN In de Prins Hendrikkazerne (Luchtmacht) van het garnizoen Nij megen is een geval van nekkramp ge constateerd by een dienstplichtig sol daat uit Bloemendaal. Hij is in het militair hospitaal in Arnhem opge nomen. Zijn toestand is goed. Voor zorgsmaatregelen zijn genomen om te voorkomen, dat de ziekte zich kan uitbreiden. De troep doet lichte dienst en heeft tabletten gekregen. Dit is het vierde geval van nek kramp dat zich deze winter in de kazernes in Nijmegen heeft voorge- „Jongens, jongens, wat een meid (Van onze Zwolse correspondent) We hebben er een fijne ochtend an gehad en alle jongens die hier werken vonden het prachtig. Nou ja, dat is toch eigenlijk niet zo gek: een mooie vrouw en een heel filmspek takel met jeeps waar wij de hele dag zo'n beetje mee optrekken. Trou wens ik speel zelf in die film ook nog een rolletje. Dat viel niet r ik ben benieuwd hoe ik er straks op de televisie uitzie." hoe zij onder meer een personen auto bestuurt, die op een boeren wagen staat. Aan de film, waarvoor onder meer ook opnamen zijn ge maakt op het circuit van Zandvoort, in de heide en op de autosnelweg bij Utrecht. Verder werkten mee Joop Admiraal, Henk van Ulsen, Philip Mechanicus. Lex Schoorel, Yoka Be- retti en Julian Coco. Dit is de lepel van het moderneJoliehestei Jolie voor hedendaagse mensen met gevoel voor echte schoonheid. In juwelierspleet en edelstaal verkrijgbaar bij de juwelier. NEDERLAND 1 VPRO 6.30 uur Teleac. tv-cursus 7.00 uur Nieuws in het kort, NTS 7.01 uur Klaas Vaak. voor de kleuter 7.05 uur De verrekijker, jeugdjournaal 7.15 uur Van gewest tot gewest, regionaal programma 7.35 uur Lucy show 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Mensen kyken 8.50 uur Jongens, jongens, wat een meid. speelfilm 9.25 uur De droom van Amerika, toneelstuk 10.25 uur Verkenning en herkenning 10.40 uur NTS-journaal 10.45 *uur Sluiting 8.01 uur het kort, NTS Ronnie Tober-show Zuid-Amerika nu, document Hazel, tv-film Onze man in Parys NTS-journaal Sluiting j I UIT HET RADIOPROGRAMMA: I 1 HILVERSUM I HILVERSUM II en cjióteren „Achter het nieuws" en „Attentie" Als u verstandig bent geweest, hebt u gisteravond op Neder land 2 naar de voortreffelijke film ,.A hatfull of rain" geke ken. In dat geval hebt u mis schien ook naar ..Achter het nieuws" gekeken, dat een hon gerstakende scholier uit Rheden interviewde, daarna de aan dacht vestigde op de manier waarop de Belgische badplaats Knokke zichzelf rendabel maakte in de winter en ten slotte prof. Schlesinger teen van de Kennedy-biografen) in een interview de kans gaf iets meer over zichzelf en over Ken nedy te vertellen. „Attentie" liet horen wat de fractieleiders van de vier andere grote partijen denken van de 20-jarige P.v.d.A. De antwoorden waren kort en krachtig, maar niemand kwam tot een opzien barende uitspraak. Nico van Vliet boog zich in „Plus minus" over onze statis tische meningen en gevoelens. Behoort de man in zijn vrije weekeinde huishoudelijk werk te verrichten? Nee, 63ja, 29%. Zijn ondernemers mensen die anderen hard voor zich laten werken? Ja, 52%; nee 15%. Zijn de verdiensten van Soe- karno voor Indonesië voldoende of onvoldoende0 Voldoende, 25%: onvoldoende 61%. Wat zou u een buitenlandse gast als eerste laten zien? De Deltawerken. Welk typisch Nederlands menu zou u hem aanbieden? Erwtensoep vooraf, boerenkool met worst en een puddinkje toe. Amusement Tenslotte mag niet verzuimd worden te melden, dat twee vriendelijke programma's voor de ontspanning zorgden. De volksliedjes uit De Waag ken merkten zich door goede smaak en (wat de Amerikaanse gast Don Paulin betreft) naïve hu mor, het programma van Conny van den Bos verried de goede kwaliteit van haar stem, maar viel wat zoetelijker uit dan die stem in feite is. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinniiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiniiiiiiiiiiiniiiniiiiiniiiiiiiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiHiii PIANO PER CENTIMETER Muzikale flatbewoner of concertpia nist. Wij streven naar maatwerk in onze adviezen. Daarom nemen wij de tijd ons in Uw problemen te ver diepen. En daarom hanteren wij naast de stemvork ook de duimstok. Uw woonruimte, budget of extreme eisen prikkelen ons tot het vinden van een passende oplossing. Neem bij Bender de tijd om dit zelf te ervaren. SHIREEN STROOKER Dat zegt de 39-jarige K. Jonker, verkoper en chef van de gespecia liseerde autodump Sindorf in 't Harde. Die film waar hij over praat is de ongeveer een half uur durende rolprent „Jongens, jongens, wat een meid" die vanavond op Nederland 1 zal worden uitgezonden De film, naar een scenario van Pim de ia Parra is geproduceerd door Scorpio films. De regisseur Pim de la Parra en produktieleider Wim Verstappen kwamen eigenlijk alleen maar bij autodump Sindorf kijken naar een jeep. De hele film draait namelijk om een jeep die Shireen Strooker op allerlei onhandige ma- probeert kwijt te raken. Toen de beide filmers het decor by de autodump in t Harde zagen, meen den zij dat hier heel goed enkele fragmenten voor de film zouden kunnen worden opgenomen. Dat is ongeveer midden okto- >r van het vorig jaar al ge beurd. De heer Jonker vertelt daar nog enthousiast over hoe Shireen Strooker in een jeep zit die later in takelwagen blijkt te hangen en Suggestie Zwitserse expert Sticht een nieuwe badplaats aan het Noordzeestrand tussen Scheve- ningen en de Wassenaarse Slag. Dit suggereerde gistermiddag dr. Paul Risch, directeur van het For- schungsinstitut fur Fremdenverkehr van de Universiteit van Bern, op een persconferentie in Den Haag. Deze badplaats zou in de visie van dr. Risch gericht moeten zyn op toeris ten, die voor een méérdaags vakan tieverblijf naar het strand komen. Naar zijn oordeel dient de nieuwe badplaats gescheiden te zyn en te blijven van het huidige Schevenin- gen. Of de nieuwe badplaats econo misch verantwoord is, liet dr. Risch in het midden, maar als expert op het gebied van het toerisme leek het hem een goed idee. Dr. Risch bracht vorig jaar op verzoek van de V.V.V. van Den Haag een rapport uit over Den Haag en Scheveningen als congresstad. Hij benadrukte zijn bevinding, dat in Den Haag en Scheveningen al le voorwaarden aanwezig zyn voor een succesvol congresgebouw als de hotelaccommodatie op peil wordt ge bracht. Hy zei oprecht te geloven in Den Haag ais congresstrad, niet al leen door de outillage het congresgebouw is in aanbouw maar ook door de gunstige ligging. Dr. Risch vond voorts, dat een onjuist beeld van Den Haag wordt gevormd door het niet voldoende „verkopen" van Den Haag als een unicum door de combinatie grote stad-badplaats. In een casino als toeristische at tractie voor buitenlanders zei dr. Risch niet te geloven. Een t \an meer belang zyn voo 3.10 Stereo: DONDERDAG 10 F sum 1, 402 m KRO: 17.50 Sportrubr. 1( Metropole orkest. 18.40 Voor i tigers. 18.58 Nws over de wed rathon. 19.00 Nws en weerp.. - Gew. muziek 1! burgers el 46). thuis, gev. piano: mod. 19.45 Op Lichte gra: Buitenveen. af, praatje. 19.50 Nws. 22.4 23.15 Weerwoord: Nederlands gas naar Frankrijk (Van onze Parijse correspondent) De Franse regering heeft gisteren officieel besloten vanaf 1967 elk jaar vijfmiljard kubieke meter aardgas uit Slochteren in Groningen in te voe ren. Die Nederlandse invoer zal dan eeruzelfde hoeveelheid bedragen als nu door de Franse gasbronnen van Lacq in de Pyreneëen worden gele verd. Gedurende de 20 jaren, die door het contract met Nederland worden gedekt, zal Frankrijk voor een bedrag van 6 miljard franken gas uit Gro ningen betrekken. De minister van Industrie heeft als commentaar op deze mededelingen gisteren nog ver klaard, dat dankzij deze Nederlandse leveranties ook. noord- en oost- Frankrijk nu een gemoderniseerde gasvoorziening zullen kunnen krijgen. Bij marechaussee Onderzoek naar inzameling gelden De commandant van het wapen der Koninklijke Marechaussee, brigade generaal H. J. Amelink, laat een on derzoek instellen naar de wijze waarop in het depot van de Konink lijke Marechaussee in Apeldoorn gel den zijn ingezameld voor het huwe lijksgeschenk. De generaal heeft gis teren tot dit onderzoek besloten. Het zal op zeer korte termijn gevoerd worden. Het wordt ingesteld, aldus een woordvoerder van Defensie, om dat twijfel is gerezen over het punt of de ondercommandanten in het depot in Apeldoorn de inzameling hebben laten houden volgens de richtlijnen die er over gegeven waren en waarin met nadruk op de vrijwil ligheid werd gewezen. (Van onze Parijse correspondent) Bij zijn bezoek aan Moskou, in ju ni, zal president De Gaulle ook van gedachten wisselen over de situatie in het Midden-Oosten. Daaraan be staat voor Israël geen twijfel na het bezoek, dat de nieuwe minister van Buitenlandse Zaken, Abba Eban, zo juist aan Parys heeft gebracht. Eban heeft een gewillig oor gevonden voor zyn voorstellen tot stabilisering van de toestand in dit deel van de we reld. Parys heeft zich niet alleen be reid verklaard de zaak met de Rus sische staatsleiders op te nemen, maar heeft ook toegezegd haar te bepleiten. De Israëlische minister heeft zyn suggesties uiteengezet in een inter view voor de Parijse televisie. Bij die gelegenheid legde hij er de na druk op, dat zijn regering niets lie ver zou zien dan een oplossing van het Israëlisch-Arabische conflict in de geest van de recente overeenkomst tussen India en Pakistan en met gebruikmaking van dezelfde proce dure, dat wil dus zeggen: door be middeling van derden. Eban heeft intussen zijn reis. die hem ook naar de Verenigde Staten, Canada en Engeland brengt, ver volgd. Voor zijn vertrek uit Jeruza lem werd als hoofddoel een her nieuwd contact met leidende Wester se staatslieden opgeheven. Uit de eer ste fase van zijn reis is al duide lijk geworden, dat het Eban er om te doen is zijn gesprekspartners te winnen voor drie zaken, die in Jeruzalem als hoekstenen voor een vrede ln het Midden-Oosten worden beschouwd het Westen, voor handhaving van de bestaande toestand; herstel van het bewapeningseven- wicht, dat naar Israëlische opvatting voornamelijk door de Russische wa penleveranties aan Nasser is verbro ken; directe vredesonderhandelingen tussen Israël en de Arabische staten naar het patroon van Tasjkent; Wat Frankrijk betreft constateert men in Parys, dat Eban in zyn mis sie is geslaagd. Of de overige grote mogendheden even toeschietelijk zul len zyn om zich te stellen achter de Israëlische wensen die door de Arabieren worden afgewezen zul len de komende weken leveren. Joke /s%, de Groot A is re zien en verkrijgbssi bi) uw juwelier Juweliersbedrijf: Botermarkt 12 - Leiden Van Rossum du Chattel en Driessen Breestraat 95 - Leiden kroniek van kunst en 23.45 Klass. gram. 23.5524.00 Hilversum 298 ni AVRO: 18.00 Nws. 18.15 Actualitei ten. 18.20 Ultz. van de Boeren Partij. Spr.: De heer E. J. Harmsen. secr. van de Boeren Partij. 18.30 Lichte orkest- Sportpar. 19.30 Van amusementsmuz. 20.00 Nws. 20.05 Stereo: Residentie-orkest en solist: mod. en klass. muz. In de pauze: 20.4521.10 Land der muzen: kunst kroniek. 22.05 Zigeunerork. 22.30 Nws, 22.40 Actualitelte 23.55—2400 Nws. VOOR VRIJDAG 11 FEBRUARI KRO: woord, meditatie. 7.15 Lichte gram. (7.30—7.32 Nws. 7.45 KNAC/ANWB wegenlnf.) 7.55 Overweging. 8.00 Nws. Lichte gram. (8.308.32 Nws). ».*u Voor de hulsvrouw. 9.35 Wat ).40 Schoolradio. 10.05 Verzoekp zangsollst. 12.27 Med. licht progr. (herh.) 13.10 Lichte gram. waterweggebrul- rgenwljd. VARA: .20 Romantische 15.30 Voor de zieken. 16:35 Fluit clavecimbel: klass. muz. 17.00 Voor de padvinders. Hilversum 2, 298 m VARA: 7.00 Nws., ochtendgymnast, en socialist, strijdlied. 7.23 Lichte gram. (7.307.35 Van de voorpagina, praatje). 8.00 Nws. 8.10 Lichte gram. (verv.) 9.00 Te la progr. voor weg- kers. VPRO: 9 40 10.00 Schoolradio. orkestwerken (gr.). 11.00 Nwi.. "1.40 Klass. kamermuz. mente gram. 12.27 Med. land- en tuinbouw. 12.30 Over- heldsvoorl.: Voor de landbouw. 12.40 Elektr. orgelspel. 13.00 Nws. 13.10 Journaal en beursber. 13.30 Stereo: Mezzo-sopraan en piano: mod. liede ren. 14.00 Belaardconc. 14.15 Bij de tijd en bil de thee: gev. progr. 15.35 Lichte orkestmuz. VPRO: 16.00 Nws. Aansl.: Van de andere kant: ervaringen van een reclasserlngs-maatsch. werkster. 16.15 Gouden eeuw van Frankrijk (VI): muz. klankbeeld. 16.45 Nieuws dienst voor nieuwsgierige kinderen. 16.49 Voor de Jeugd. 17.30 Nieuwe gram. 17.50 Actualiteiten. 17.58 Nws over wedstrijd Marathon. Hilversum 3. FM NRU/AVRO: 9.00 Nws. 9.02 Vrolijke gram. 10.00 Nws. 10.02 Operetteklan ken (gr). 11.00 Nws. 11.02 Lichte gram. 12.00 Nws. 12.02 Licht lnstr. kwintet (gr). 11.0 K> Nws. 1: i zangsoliste. 12.25 Lichte i zangsollsten. NRU/NCRV: 13.00 Nws.. Z.-Air retteklanken (gr). Licht p*-* Lichte 14 00 Nws. 14.02 Licht platenprogr. (15.00 Nws 1530 jjfiÉÉf "de tieners. NRUf 16.02 Licht platen- AVRO: 16.00 programma 17.00 Nws. 17.02—18.0- zingende bougie: gev. platenprogr. Nederland 1: NOT/NTS: 10 4512 00 Schooltelevisie. NTS: 19.00 Nws ln het kort. 19.01 Klaas Vaak. VARA: 19.05 Fanclub, magazine 1 NTS Achter het TV-spel. 21.12 Uitslag lit. pri): 20.20 21.15 Enigma: De kunstbewaker, T\f- comedy op film. 22.05 Zo ls het. toeval lig ook nog 1, ge 4 vraagstukken." NTSt comedy op 1 ok nog eens een keer. 22.45 Heden toekomst, gesprek Duitse Internat, vraa^ 23.1523.00 Journaal. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland 2: NTS: 20.00 Nws. ln het kort. NCRV: Dieren kijken, doe. progr. 20.20 Literair kljkschrlft. 20 50 Koningsgambiet (dl. 3): Rebellie uit het noorden. TV-spel op film. 2145 Attentie. 22.05 Dagsluiting. NTS: 22.10 22.15 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5