annette Iroco Miljoen dollar voor hongersnood India a Werkgevers confectie betalen 150.000 Schade aan de duinen 85.000,- j 1 ZONDAGAVOND HHHII ZATERDAG 5 FEBRUARI 1966 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Nederland 1 NCRV T.v.-debuut op 11 februari (Van r.t.v.-medewerkster) ANNETTE ROCO is een naam die men binnenkort veel gaat horen. Op 11 februari maakt ze haar televisie debuut in VAR A's Fanclub; op die zelfde dag zal er een grammofoon plaat van haar worden uitgebracht, de NCRV gaat een veertig minuten durend televisie-optreden van haar uitzenden, de VPRO zal haar een half uur laten zingen en Skip Voogd heeft beloofd haar eerste plaatje vaak te zullen draaien op het derde radionet. Dat zijn een heleboel plezierige dingen voor een jonge vrouw die a! vrij lang zingt en eigenlijk tot nu toe nauwelijks opgemerkt is door het grote publiek. Met Annette Roco (moeder van dc 4-jarige Rocco. gehuwd met Hans Mulder, assistent produktieleider bij de film „Het gangstermeisje" van Frans Weisz), is het allemaal anders gegaan dan tegenwoordig gebruike lijk is bij jonge sterren. Zij is niet uit het niets ontdekt, ze is naar een bepaald niveau toegegroeid na jaren lange studie. Op haar elfde jaar be gon ze met pianolessen. Haar reper toire: uitsluitend klassiek. Haar lerares ontdekte dat Annette een gave warme stem had en Annette nam zangles. Ze zwaaide over naar het lichtere genre, ging naar de cabaretschool in Amsterdam, kwam later voor een seizoen terecht bij het jiddische cabaret van Kees Man- ders, maakte een bescheiden tournee door Israël tijdens een vakantiereis en trad in de afgelopen zomer op in het Lido in Amsterdam. Annette schryft zelf teksten, die Enrico Nerk- heim van muziek voorziet, een com binatie die haar thans uitzicht op bekendheid biedt. De Nederlandse regering heeft be- sloten één miljoen dollar (3.6 miljoen gulden) ter beschikking te stellen voor leniging van de hongersnood in Gerard vail den Hag naar Groningen (Van onze Groningse correspondent) Tot hoofd van het gemeentelijk voorlichtingsbureau in Groningen is I per 1 mei benoemd de heer Gerard J. N. van den Berg, tot voor kort redacteur-regisseur bij de NCRV- j televisie. De heer Van den Berg. die 33 jaar is, werkt thans als freelance radioverslaggever, voor NCRV, AVRO en KRO. De nieuwe voorlichter van de gemeente Groningen stelt 1 zich veel voor van zijn samenwer- j king met de heer Pier Tania. die zoals men weet tot hoofd van het bureau culturele zaken van de ge meente Groningen is benoemd. Fan fare populairst Op de lijst van de populairste bioscoopfilms in Nederland aller tijden staat „Fanfare" van Bert Haanstra bovenaan met een totaal aantal bezoekers van 2.440.000. Fan fare wordt nog geregeld in het land vertoond. Op de tweede plaats volgt „Irma la douce" met 2.430.000 bezoekers. „Ciske de rat" komt als derde film 1 met 2.400.000 bezoekers en „West side story" neemt de vierde plaats in met 2.060.000 toeschouwers. De ambassadeur van India in Den Haag is op de hoogte gesteld. Met de regering van India zal over leg worden gepleegd over de juiste wijze van besteding. Enige deskundige internationale missies onderzoeken thans welk soort voedsel, mede in het licht van de reeds ontvangen aan bieding. prioriteit zou moeten krij gen. De gedachten gaan uit naar melkpoeder en baby voedsel. „Als de voortekenen niet bedriegen dan komt er een werkelijk massale internationale hulpactie ter leniging van de hongersnood in India", aldus de staatssecretaris van Buitenlandse Zaken, mr. M. van der Stoel, gister avond op Schiphol bij zijn vertrek naar Genève, waar hij zich gaat oriënteren over de ontwapeningscon ferentie. Het besluit voor het geven van een miljoen dollar werd reeds vorige week genomen. Ministerraad op televisie Opzienbarend nieuws uit Queens land, Australië. Voor niets terug schrikkende geleerden zijn daar be zig een vierkante ananas te ontwik kelen. Ze hebben nu al een vrucht laten groeien die naar het vierkan te neigt en ze denken nog een jaar of vijf nodig te hebben om- dit sap pige ooft geheel te ontronden. Waarom al die moeite, zult u vragen. Een vierkante ananas schijnt voordelen te hebben, aldus het persbureau waaraan ik mijn wijsheid ontleen: de kosten van het schillen verminderen, de verpak king in vierkante blikken is een voudiger bij het opslaan van de blikken verliest men minder ruim te. En de consument laat het na tuurlijk koud of hij een ronde dan wel een vierkante ananas nuttigt. Dat laatste mag in twijfel getrok ken worden. Jaren geleden name lijk waren weer andere geleerden van mening dat het economischer was om de banaan van zijn krom heid te ontdoen. Na vele proeven slaagde men daarin. De banaan was zo vecht als een lineaal. En men wreef zich reeds in de handen bij de gedachte aan de hoge win sten die nu ongetwijfeld behaald zouden worden. Maar men had buiten de waard van het publiek gerekend', want het publiek accepteerde de rechte ba naan niet. Hoewel de eenvoudige eter van bananen zich al sinds jaar en dag de vraag stelt: Waarom waarom zijn de bananen krom?" bleek men toch liever in het du is-1 ter van dit. mysterie te blijven i rondtasten dan het juiste antwoord j te weten op de vraag recht zijn. Zo zijn de lemaal zonder geheimzinnigheid kunnen ze niet leven. Bovendien: de vormgeving ran de banaan is uitstekend. Het ding biedt ons en de apen al sinds zijn ontstaan dezelfde aanblik en men verandert nu eenmaal niet onge straft zaken die gedurende een lange loopbaan bewezen hebben zo te moeten zijn en niet anders. Voor hetzelfde geld zou iemand het in zijn hoofd kunnen halen om eieren vierkant te maken (arme kip) en te voorzien van een plastic schaal (met handige afsnijtop-opening), maar ik denk niet. dat het eierver- bruik er door zou stijgen. Of neem één grote doperwt op je bord in- plaats van die tientallen onhandel bare kleine knikkertjes die altijd van de vork rollen? Veel gemakke lijk ongetwijfeld, maar mij zou zo'n erwt niet smaken. Van onze Haagse correspondent). De VPRO heeft als eerste omroep toestemming gekregen om opnamen te maken van een kabinetsvergade ring onder voorzitterschap van mi nister-president Cals, voor het derde programma in de serie „Politiek be keken". Regisseur Rob Ris heeft gisteren voor dit programma, dat wordt ge presenteerd door dr. Nico Cramer, op namen gemaakt, die op 18 februari via Nederland 2 zullen worden uit gezonden. De uitzendingen van de kamerde batten via de televisie hebben bü vele kijkers een beter begrip gewekt voor de werkwijze in de beide Kamers der Staten-Generaal. Men kan nu dus ook kennis nemen van de werkwijze tijdens de geheime vergadering en van de ministerraad. Voor vakbondsiverk (Van ispondent) De werkgevers in de confectie-in- dustrie hebben zich in principe be reid verklaard jaarlijks een bedrag van f 150.000 op tafel te leggen voor het werk, dat de vakbonden verrich ten „ten algemene nutte". Dat is bet belangrijkste resultaat van de c.a.o.-onderhandelingen, die in Am sterdam zijn gevoerd. Dankzij deze bijdragen zullen de vakbonden in staat zijn gelden vrij te maken voor fondsen, die in de een of andere vorm rechtstreeks aan de leden ten goede zullen komen. „Een oplossing langs een omweg", zo noemde de tweede voorzitter van het N.V.V., de heer A. de Boon, gister avond het voorlopig resultaat van de hervatte c.a.o.-besprekingen. Het geld moet dan door de achterdeur •fe Lill Lindfers en Svante Thuressen hebben met Nygarn- mal Fals" het Zweedse liedjes- festival gewonnen. Zij zullen hun land naar alle waarschijn lijkheid vertegenwoordigen bij het Eurovisie-Songfestival in Luxemburg. En nu moet de ananas er dan aan geloven. Over vijf jaar is hij vierkant, als het aan de geleerden ligt, maar ik geloof niet dat. de mensheid erin zal trappen. Wat dat betreft zie ik de toekomst vol ver trouwen tegemoet. REMCO CAMPERT „Onderzoek naar Motts dood zal no« even duren" Het persbureau Tass heeft pas gis teravond voor het eerst gewag ge maakt van de zelfmoord van de jon ge Amerikaan Newcomb Mott in de Sowjet-Unie. Hij deed dit in de En gelstalige dienst. Er bestaat geen twijfel aan, dat het zelfmoord is geweest, zegt het persbureau. Zoals gemeld maakte Mott op 20 januari een eind aan zijn leven in de trein waarmee hij naar een andere ge vangenis werd overgebracht. Hij was in Moermansk veroordeeld tot 18 maanden gevangenisstraf wegens onwettige grensoverschrijding. Tass zegt nu dat het onderzoek naar de omstandigheden „blijkbaar nog enige tijd zal duren". Totnutoe had alleen Radio-Moskou in de uit zending voor noord-Amerika in de Engelse taal de zelfmoord van Mott vermeld. Het persbureau Novosti stel de alleen de buitenlandse correspon denten op de hoogte. Tass merkte nu bitter op dat se nator Edward Kennedy beweerd heeft dat Mott „per ongeluk" de grens was overgestoken. „Senator Kennedy ging zelfs zover de regering van de Sowjet-Unie voor de dood van Mott aansprakelijk te stellen: zijn eisen aan de regering van de USSR vormen een onomwonden inmen ging in de binnenlandse aangele genheden van een soevereine staat. Dit draagt niet bij tot het bereiken van meer normale betrekkingen tus sen de VS en de Sowjet-Unie", al- d'us het persbureau. Ontsluiting van Noordzeestrand noodzakelijk In het voorlopig verslag van de Eerste Kamer met betrekking tot de begroting van het rijkswegenfonds spreken „vele andere leden" er hun verontrusting over uit, dat in de ko mende jaren en naar het zich laat wordt gestreefd naar een verdere ontsluiting van het Noordzeestrand. Zij noemen dit het belangrijkste recreatiegebied, dat toegangelijk zou kunnen worden gemaakt voor het re creatieve verkeer in de weekeinden en gedurende die vakanties. De door minister Suurhoff gevolgde gedrags lijn achten zij in strijd met de grond- j slagen van een alomvattend ver keersbeleid. Zij vragen of hij alsnog een verdere ontsluiting van het Noordzeestrand op korte termijn wil bevorderen. lussen Katwijk en Den Hung Het herstel van de schade, die de j stormen van deze winter aan de duinenrand in het gebied van het hoogheemraadschap van Rijnland tussen Den Haag en IJmuiden hebben aangericht, gaat ongeveer I 85.000 gulden kosten. Op verschillende plaatsen over een totale lengte van zes kilometer heb- j ben de stormen de voet van de dui nen weggeblazen. Het ergst is de duinenrand toegeta keld tussen Den Haag en Katwijk. Op sommige plaatsen verdween zo veel zand. dat de oude bunkers uit de oorlogstijd naar beneden tui melden. Het herstel van de schade het op nieuw aanbrengen van een afras tering, vernieuwing van het talud, herbeplaDting met helm zal cir ca anderhalve maand in beslag binnenkomen inplaate van door de voordeur. Principieel is onze eis tot bevoordeling van de vakbondsleden gerealiseerd. De heer De Boon was 'n van de sprekers, die gisteravond ln het tehuis in Groningen het woord hebben gevoerd voor een zaal vol leden van de drie werknemersorgani saties. Bij die f 150.000 per jaar. te betalen gedurene minstens drie jaar, maar in principe ook in de volgende jaren, bljjft het niet, ao bleek uit de woorden van de voorzitter van De Eendracht (NVV), de heer Th. de Jong uit Amsterdam. De werkgevers hebben bovendien allerlei andere fi nanciële toezeggingen gedaan, zoals doorbetaling van het loon aan alle vakbondsleden gedurende de tijd dat ze aan vakbondscursussen deelne men en honorering van de vak bondsbestuurders voor hun werk m de paritaire organen, (pensioen fondsen. bedrijfsverenigingen enz....) Alles by elkaar, zo becüferde de heer De Boon. komt dat neer op een bedrag dat dichter bij de f 25.- per lid dan bij de f 10.die de werkgevers aanvankelijk wilden be- S'ederland 1 AVRO VOOR ZATERDAG 5 FEBRUARI Hilversum l, 402 m. KRO: 16.00 Muzikale Tombola 1: gev. muziekprogr. 17.10 Voor de twin tigers. 17.25 Muzikale Tombola 2: gev. muziekprogr. 18.20 Sportperi scoop, met o.a. vljflandenwedstrijd schaat senrijden in Oslo, reportage. 18.30 Muz. Tombola 3: Ritme en rijm. 18.50 Lichtbaken, lezing. 19.00 Nws. 19.10 Aktualiteiten. 19.30 Nieuwe klassieke gram. met commentaar. 20.15 Hoor spelen: 1. Wat u maar wilt. eenacter; 2. Buitenspel, eenacter: 3. Een draad- loze-tele-narcose, eenacter. 21.00 Lon- dense Westmlster Abbey 900 Jaar. In- auguratiedienst van 28 dec. jl. 22.00 Vocaal ensemble (gr). 22.10 Roulette, muz. spelletje. 22.25 Boekbespreking. 22.30 Nws. 22.40 Tussen licht en don ker, overweging. 22.55 Brabants Orkest klass. muz. 23.55—24.00 Nws Hilversum 2, 298 m VARA: 18.00 Nieuws. Aansluitend: Commentaar op het nws. 18.20 Lichte pram, voor de teenagers. 19.20 Boe- 20.00 20.40 Licht instr. (gr). 20.C dansmu 2.40 De Nederlandse 11- nale van het Eurovisie Songfestival 1966. 23.10 Lichte gram. 23.5524.00 en muziek. 8.45 Inleiding op de vroeg dienst. 9.00 Vroegdienst. 9.45 Nws. en KRO: 10.00 Inleiding hoog- Sportmed.). 9.45 toespr. IKOR: 10.00 den AVRO: 12.30 Muz. Ontl De toestand in de wert Caroussel, een progr. opgaat. 14.30 Strijkkwartet: klass. mod. muz. (opn.). 15.25 Tot uw VARA: Nws.. sportmed. strijdlied. 8 18 Weer of geen KB-jAT 7 Kinderdienst. 10.30 Herv. kerkd. Vraag en antwoord. 11.40 Gram. 11.4.' Resonans opgevangen en terugge het hedendaags d. o Nws. 13.07 ng. 13.20 ka; ders: voor militairen 16.30 Sportrevue. Muz. Onthaal: bonte muz show. VARA: 17.30 Voor de Jeugd. 17.50 Nws. en sportuitsl. 18.05 Mara thon: sportjournaal. 18.28 Stereo: Mod. briljante orkestwerken (opn.). 19.00 Bij nader Inzien: discussie over actuele gebeurtenissen. 19.35 Vrij en tree, cabaretprogr. AVRO: 20.00 Nws. 20.05 Stereo: Radio Filh. orkest en so list: klass. en mod. muz. 21.30 Paul Milbourne-mysterie 22.40 detectlve-hoi 22.05 Licht orkestwerkei NRU/AVRO: 9.00 orkestmuz. 9.30 Mu: Nws. 9 02 Lichte 10.45 i 11.00 1 11.10 i 11.15 i Onder de loep. postzegel rubriek Achter het stuur, autoprogramma Kinderprogramma Sluiting Nieuws in het kort, NTS Klaas Vaak. voor de kleuters Populair-wetenschappelijk programma Petticoat junction, tv-film Morgen is het zondag NTS-journaal Kwartet Ad van den Hoed Interland: ValkenswaardTienen Nederlands Songfestival 1966 Attentie, actualiteiten Dagsluiting NTS-journaal Europese kampioenschappen kunstrijden Sluiting 1 Nederland 2 VARA 8.00 uur Nieuws in het kort, NTS 8.01 uur Tim Frazer, tv-film 8.30 uur Dan O'Brien, tv-film 9.20 uur Mies en scène, gevarieerd programma 10.05 uur NTS-journaal 10.15 uur Sluiting Uit het radioprogrs Hilversum 1 7.00 uur 8.55 uur 9.00 uur 10.20 uur 10.55 uur 11.00 uur Nederland 2 NTS 8.00 uur 8.30 uur 9.45 uur 10.00 uur 10.15 uur 10.20 uur 11.00 uur Zondag van het wereld-diaconaat Sluiting Woord voor woord, kerkelijk programma De Jetsons, tekenfilm De Bantoekerken, kerkelijk programma NTS-journaal Sport in beeld Kunstgrepen Gouden Kaart, huldiging Johan Kaart De waarheid en niets dan de waarheid, thriller AVRO Danstest '66 NTS-journaal Sluiting Sport hi beeld Engelse les Peters avonturen, tekenfilm Het geheim van de oude molen, tv-film NTS-journaal De Zweedse gouvernante, tv-film Keten van leugens, western Hü is geboren m 1805, filmpje Sport in beeld NTS-journaal Bobsleeën, reportage Sluiting UK het radioprogramma Hilversum 1 9.00 uur 10.45 uur Hilversum 2 6.28 uw De 21-jarige Hannie de Hulster uit Breskens is de eerste vrouw in ons land. die het Gezel Diploma Handzetten heeft be haald. Zij doorliep de vierjarige cursus in drie jaar tijd en deed enige tijd geleden met succes haar examen. Hier staat zij aan de letterkast. eit gióteren Gouden plaat Het zal vanavond gaan tussen „Nog wel bedankt" van Bob Bouber en „Fernando en Filip- po" van Milly Scott. Wij houden het vooralsnog op Bob Bouber, dus als wü het mis hebben weet u meteen dat wij niet het talent beeitten van drs. De Groot, die op zo'n bijzondere wijze de vier de gouden plaat uitreikte aan Gert Timmermans. Drs. de Groot immers, zegt in slaat te zyn in drie minuten te bepalen of een melodie een „top" of een „flop" wordt „Brandpunt" Voor de KRO aan zijn avond programma begon, kwam Han nie Lips melden dat „Bonanza" naar voren was geschoven en dat „Brandpunt" pas om half tien zou beginnen, omdat één van de onderwerpen minder ge schikt was voor jeugdige kijkers. Insiders wisten te vertellen dat de KRO de reportage over „ge zinsplanning" in India (van Ed van Westerloo en Piet Kaart) minder geschikt achtte voor het vroege avonduur, omdat alle methoden van geboortebeper king er uitvoerig in ter sprake kwamen. „Brandpunt", was ove rigens weer heel goed op dreef. Ageeth Scherphuis in „Kijk" Het moest gisteravond overi gens voor een goed deel van Amerika komen. Danny Kaye en Ben Casev op het tweede net, en ..Bonanza" op het eerste net, zorgden voor de verhaaltrant. De KRO had daarnaast op Ne- Jerland I het aardige negerzan geresje Doris Henderson geën gageerd. terwijl op Nederland II Ageeth Scherphuis haar rustige, maar uitstekend gepresenteerde magazine „Kük" te berde bracht. Haar onderwerpen zün niet of nauwelyks actueel, maar hebben enerzyds iets sociaals, anders zij ds iets schouwelijks dat haar goed ligt. Een tentoonstelling van beeldhouwwerk voor blinde kinderen, alweer kinderen die alle cliché-opvattingen over Rembrandt naar voren brachten opdat Jan Emmens ze weer kon ontzenuwen (Rembrandt was niet arm, Rembrandt werd niet verguisd in zyn tüd), een vrou- welyke spoorwegwachter en va- kantiemogeiykheden. dat waren de typische „human interest"- onderwerpen. die haar program ma kenmerkten. Een treffend staaltje van service bood ten slotte de VPRO. die alsnog het laatste kwartier van „Onaan tastbaar" aan het einde van de avond uitzond, nadat de film de avond tevoren met pech langs de weg was komen te staan. 12.27 Mededelingen t b v. land- en 12.30 Nws. 12.40 Variant •portages. berichten ec lichte gram. 13.30 Stereo: Licht instr- kwintet. 13.50 Strijkork. (gr.) 12.30 Nws. en meded. 12.37 Bult. cora- 12.50 Licht orkest met zangsol. 13.30 Voor de kind. 14.00 Opera-aria's (gr). 15.00 Marathon: sportrep. en lichte gram. (16-2516.30 Toto-uitslagen). 16.30 Tijdsein: rubriek voor Kunst en cultuur. CONVENT VAN KERKEN: 17.00 Gerei, kerkdienst. NCRV: 18.00 e gewijde muz. (opn.). 18.10 ïtelijke lied. (gr). 18.20 Geest, muz. (opn.). 18.40 Van. mond tot reeks uitzendingen gewijd aan de joodse bijbeluitleg in verhalen, de Mi- drasjlem. (dl. 2). 19.00 Orgelconcert: NRU VARA: platenprogr. vi ders. 14.32 Gev Tramalan 12.30 Ankara-Madrid: or de buitenl. arbei- telijke lied. L0.00 Nws. 20.07 Reflex. een wekelijkse bespiegeling over leven en samenleven. KRO: 20.15 Wisse was- j sen, licht progr. 20.40 Onnodig zwijg zaam, godsd. gesprek. 21.00 Mod. ka- mermuz. (opn.). 21.30 Verzoekplaten. 22.25 Boekbespreking. 22.30 Nieuws. 22.40 Epiloog. 22.45 Midnlghtclub: licht muziekprogr. 23.5524.00 Nws. irogr. 15.55 Gram: 16.00 tprogr. (gr.). (Om 16.25 lïtfcl.). 1.00 Nws. 17.02 J. Thomas van Amersfoort Onder werp: ..Jezus heeft het voor het zeg gen"; 11 n ds. G Toornvliet, ultz. van de dienst met belangstellenden, ge houden op zondag 30 januari 1966: 3.15 uur Kinderdienst: 4 u ds. J. Thomas. Onderwerp: „Gun aan de ander het MAANDAG 7 FEBRUARI lim 1. 40» in herhaling 9.40 Voor de hulsvr. 10.10 Oude ;ram. 10.20 Rondom het woord: theo- ogische otherleergang. 11.05 Lichte ;ram. 12.22 Voor de boer en tuinder. vondwedstrijd Uit ben Je derdag 27 januari J.l. 17.00 jf15 Voor de Jeu 7.20 Lichte f 8.00 Nws. 8.10 Lichte 8.25 De groenteman, .lorgenwijding. 8.56 Klass. gram. 9.00 Klankjuwelen (gr.). 9.40 Stereo: Kin derkoor. 10.10 Arbeidsvitaminen (gr.). (Om 11.00 Nws.). 12.00 Metropole orkest (opn.): amusementsmuz. '?2.27 Med. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Mod. platteland, praatje. 12.37 Lichte orkestmuziek. 13.00 Nws. 13.10 Jour naal en beursber. 13.30 De ontw. van de opera (10): muz. klankbeeld. 15.15 Progr. voor de vrouw. 16.00 Nws. 16.02 De geschiedenis van een boek. literair klankbeeld. 16.30 Stereo: Pianoduo (opn): klass. muz. 17.00 Voor de pad vinders. 17.05 Jazzmuziek. 17.58 Nws. van de wedstrijd Marathon. Hilversum 3, FM NRU KRO: 9 00 Nws. Licht gev. pla- >rogr. 10.00 Nws. 10.02 Aktuall- —22.15 Journaal. :lten: 10.05 Betty: licht platenprogr. 1.00 Nws. 11.02 Aktualiteiten: 11.05 2.05 Licht gev. platenprogr. 13.00 Nws. 13.02 Aktualiteiten. 13.05 Licht platenprogr. 14.00 Nws. 14.02 Aktualiteiten. 14.05 Licht gev. platen progr. 15.00 Nws. 15.02 Aktualiteiten. 15.05 Vertel dat maar ln praten en platen op een dorpsplein. 16.00 Nws. 16.02 Aktualiteiten. 16.05 Lichte gram. voor de tieners. 17.00 Nws. 17.02 Aktualiteiten. 17.0518.00 Licht pla- baar Kunstbezit. 19.35 Flipper. TV- fllm. 20.00 Journaal en weeroverzlcht 20.20 Uitzending van de ARP. 20.30 Deltawerken 3 periode februari '65 februari 1966. doc. film. 21.05 In naam van het onrecht, speelfilm. (Belde keuringen 18 Jaar) 22.40 Ult- ederland 2 NTS: Nws. fllmserle. NTS: 20.45 Hullabaloo: licht muziekprogr. NCRV: 21.25 Wijzer wor den populair wetensch. progr. 21.50 tie 22.05 Dagsluiting. NTS: 22.10

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5