James Bond wint BLUE DIAMONDS TERUG „Nederland dreigt achterop te raken BEDRIIFSAUIO'S 3 l/m 13 februari HOE ZAL HET BRUIDSTOILET ER UIT ZIEN? v,r YR«E>AG FEBRUARI 1966 LEIDSCH DAGBLAD PAGINA 5 L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Ook in Nederlandse bioscopen De James Bondfilm „Gold- finger" heeft vorig jaar het meeste publiek getrokken in de Nederlandse bioscopen. Niet minder dan 1.304.144 bioscoop bezoekers zagen deze film. Het is voor de Nederlandse Bio scoopbond een Bondig jaartje geworden, want op de lijst van de tien populairste films in 1965 komen drie films van held 007 voor. Na Goldfinger prijkt ,.My fair lady" als tweede op de lijst. Deze film trok vorig jaar 930.852 bezoekers en omdat hij nog wel een tijdje in roulatie zal blijven, wordt verwacht dat het aantal bezoekers boven het miljoen zal komen. De tien populairste films waren 1. Goldfinger '007), 2. My fair lady (met o.a. Audrey Hepburn», 3. Dr. No (James Bond». 4. Irma la douce i met o.a. Shirley MacLaine), 5. Veel liefs uit Moskou (Bond», 6. Het is 'n gekke, rare. dolle, dwaze wereld (Spencer Tracy), 7. Zorba de Griek (Anthony Quinn), 8. Help van de Beatles, 9. Gisteren, vandaag en morgen (Sophia Loren en Marcello Mastroianni), en 10. De gele Rolls Royce (met o.a. Shirley MacLaine), Voorkeurfilms De vooraanstaande Nederlandse filmcritici van dag- en weekbladen hebben op verzoek van de bioscoop bond ook een ranglijst opgesteld van hun voorkeurfilms in 1965. Uit het onderstaand Ujstje blijkt dat zy er een andere smaak op nahouden dan het gros van de bioscoopbezoekers, want niet één van de door hen ge kozen films bereikte de populaire „top tien". 1. Prima^ della rivoluzione (Bertolucci), 2. De vrouw in het zand Produktie kerninstallaties (Van onze parlementaire redacteur) Minister Den Uyl vindt, dat de Nederlandse industrie meer moet doen aan de produktie van indus triële installaties, waarin kernener gie wordt gebruikt. De bewindsman noemde gisteren in de tweede Ka mer het Nederlandse aandeel in de ze snel groeiende industrie „zeker niet om te roemen". Volgens drs. Den Uyl dreigt de Nederlandse industrie op dit gebied een achterstand te krijgen vergeleken met de industrie in andere Europese landen. De produktie van met kernenergie werkende fabrieksinstallaties belooft een van de belangrijkste takken van de machine-industrie te worden. Mi nister Den Uyl maakte melding van schattingen volgens welke de inves- Gouden plaat voor Gert en Herinien In hotel Kastanjehof in Lage Vuursche heeft de heer H. J. de Groot, socioloog van het Sociologisch Instituut van de Rijksuniversiteit in Utrecht, gisteravond een gouden grammofoonplaat uitgereikt aan Gert en Hermien Timmerman voor de plaat „In der mondhellen Nacht". De uitreiking was voor deze gelegen heid toevertrouwd aan de man die sinds drie jaar werkt aan een proef schrift over smartlappen. Voor Gert Timmerman betekende dit de vijfde gouden plaat, voor het duo was het de eerste. Rolling Stone? naar Den Boseli Eind volgende maand zal het beat- kwmtet de Rolling Stones optreden in de Bossche veemarkthallen, die aan duizenden plaats bieden. Deze befaamde beatgroep zal een grote buitenlandse tournee maken. Den Bosch staat als eerste niet-Britse stad op het programma van het ge zelschap, dat hoog genoteerd staat op alle hit-parades. teringen in dit soort machines in de periode tot 1990 geraamd werd op be dragen variërend tuisen 125 en 150 miljard gulden. Minister Den Uyl kondigde giste ren aan een poging te zullen doen om meer duidelijkheid te scheppen in het toekomstige kernenergiebeleid. Hij gaf de kamerleden Oele «Pv.d.A» en Blaisse (K.V.P.) die hem in de begrotingscommissie voor Economi sche Zaken hierover kritische vra gen hadden gesteld, toe dat het tyd wordt ordening te brengen in vele projecten, die zijn ingediend. De ac tiviteiten moeten worden gestroom lijnd, er moet worden beslist wat het eerst moet gebeuren en wie daaraan moeten meedoen. Als voorbeeld van projecten, waarover nu snelle be slissingen moeten worden genomen, noemde de minister de bouw van de scheepsreactor en van „snelle" reac- De minister beaamde, dat de structuur van het Nederlandse kern energiebeleid bijzonder ingewikkeld is. „De structuur mag er wezen", zei hij lichtelijk ironisch. Hij verwees daarbij naar de op grond van kern energiewet ingestelde vier adviesra den en het veertig man tellende cu ratorium van het reactor Centrum Nederland. Toch zijn er in feite maar twee centra, aldus de be windsman: het R.C.N. en het cen trum van de samenwerkende elek triciteitsmaatschappijen. Dat de kern energie nog niet in uitvoering is hangt volgens de minister dan ook samen met het ingewikkelde karak ter van het beleidsapparaat. 'de Japanse film die thans in Leiden draait), 2. Le bonheur (Varda», 4. Vongelo secondo Matteo (Het evan gelie volgens Mattheus, van Passo- lini», 5. Deserto rosso (Antonioni), 6. The Knack (Lesten, 7. Les Cara- biniers (Godard), 8. La via a l'envers (Jessua), 9. Le Mépris (van Godard) en 10. Une femme mariée, ook van Godard. Als de beste regisseur van het jaar kozen de filmcritici Bernardo Ber tolucci. tweede werd Richard Lester en derde Jean Luc Godard. Ook de bioscoopexploitanten kozen hun films van 1965. Hun top tien ziet er als volgt uit: 1. Irma la douce. 2. Goldfinger. 3. Gisteren, vandaag en morgen, 4. Het is 'n gekke, rare, dolle dwaze wereld, 5. My fair ladv, 6. De man van Rio, 7. Zorba de Griek, 8. Het evangelie volgens Mat theus, 9. The Hill, 10. Fantómas. De populairste filmsterren in ons land vorig jaar waren Sean Connery en Audrey Hepburn. Wat Sean Con nery. alias 007 alias James Bond betreft, komt dit overeen met En geland en de Verenigde Staten. Het volledige lystje: 1. Sean Con nery. 2. Audrey Hepburn. 3. Shirley MacLaine, 4 Sophia Loren. 5. Rex Harrison. 6. Anthony Quinn en 7 de Beatles. van licht bestel lot zwaar transport. bedrijfsautomobielen [chassis aanhangwagens! opleggers|autobussen] touringcars|bestelwagens|microbussen| combinatiewagens|ziekenauto's en auto's voor brandweer, reinigings- en andere bijzondere doeleindenl accessoires onderdelen I gereedschappen! garage-uitrustingen geopend van 10-17 uur en van 19-22 uur. Zaterdag en zondag van 10-17 uur. v.-medewerkster) Ruud en Riem de Wolf. oftewel de Blue Diamonds, zijn gisteren na een tournee van zeven weken te ruggekomen uit Indonesië. Hun rondreis die aanvankelijk drie weken zou duren is wegens groot enthousiasme van zowel jong als oud uitgelopen tot zeven weken. In deze tjjd hebben zij vrijwel geheel Indo nesië doorkruist (begeleid door drum mer Dick Messchaert en besgitarist Chris van dei- Plaets'. Opvallend is dat zij de meeste afstanden hebben afgelegd per trein, bus of boot. Ver moedelijk omdat de Indonesische re gering bezuinigt op het ter beschik king stellen van vliegtuigen voor niet militaire doeleinden. De Blue Diamonds hebben on danks hun druk programma iets kunnen zien van de Indonesische televisie o.a. de vertoning van twee Nederlandse films: Fanfare en De Overval. -jir De Blue Diamonds op de vliegtuigtrap. Als souvenir had den zij een aap meegenomen. kunnen krijgen. Integendeel zij hoor- den dat hun platen goed worden i verkocht. Van de politieke spannin gen en onlust hebben zy nauwelijks j iets gemerkt. De plaatsen waar zy doorheen reisden waren erg rustig. Slechts eenmaal hebben zy een po litieke demonstratie meegemaakt in Djakarta, die gericht was tegen de i hoge pryzen. Van regeringszijde was veel I aandacht aan de tournee van de I Blue Diamonds geschonken. Tydens het eerste galaconcert was het com- plete kabinet aanwezig en het slot- 1 concert werd o.a. bijgewoond door minister Soebandrio. Fans waren bij de terugkeer van de zangers op Schiphol niet aanwe- zig. ornaat hun thuiskomst niet be- I kend was geworden. Wel aanwezig waren de Mexicaanse echtgenote van Ruud, Leca Morena en de blonde I Deense verloofde van Riem. BewahinsC Het enthousiasme vrouwelijke jeugd wa de Blue Diamonds e militaire „bewaking" kregen vooral de groot dat doorlopende 50 i sterk. In t i hadden zij i speciale coupé en ook die Berichten als zouden van de Blue Diamonds vlak voor hun komst in Indonesië vele platen verbrand zijn. hebben Ruud en Riem niet bevestigd VERLOVINGSRINGEN DESIREE - CONSTANT - ANJER klassieke en moderne modellen. Op het graveren kunt 0 wachten zonder prysvei hoging Levenslange schriftelijke garantie. F. W. PLESSEN BEVRIJDINGSPLEIN 12 LEIDEN Z.-W. - TEL. 26670 Haagse e De Amerikaanse actrice Barbara Streisand is thans in Parijs om de nieuwe lente- en zomercollecties te bekijken. De koningin van Broadway" bracht een bezoek aan modeko ning Chanel „Hoe zal het bruidstoilet van Prinses Beatrix er uit zien?". Met deze vraag houdt de Nederlandse modewereld zich nu al zeven maanden bezig. De bevestiging van de Rijksvoorlichtingsdienst, dat de veelbesproken japon door het Bossche modehuis „Li- nette" van de 62-jarige me vrouw L. BergéFarwick zal worden gemaakt, heeft over de creatie nauwelijks iets onthuld. De Bossche prive-kleei- maakster van de Koningin is nl. in de Nederlandse mo dekringen nog een onbeken de. Wat het voor deskundi gen niet gemakkelijk maakt om een voorspelling te doen, want van vooraanstaande i Amsterdamse cou- het wel bekend welke stijl en voorliefde zij hebben, maar over de favo riete modellen van mevrouw Bergé tast men nog steeds in het duister. Wel lekte het onlangs uit. dat de Bossche ontwerpster, die sinds het einde van de tweede wereldoorlog de gar derobes van de Koningin en de Prinsessen Beatrix. Mar griet en Christina verzorgt, twee weken geleden een be zoek aan Parijs heeft ge bracht, waar zy volgens be trouwbare modekringen een witte zilverbrokaat-stof voor de bruidsjapon kocht. Mocht het inderdaad juist zijn, dat zij de prinses 10 maart in een zilverwitte creatie hult. dan zet Prinses Beatrix hiermee een traditie voort, want ook Koningin Juliana en Konin gin Wilhelmina droegen op hun huwelijksdag zilverach tige bruidsjaponnen Zilveren roosjes Bij Koningin Juliana was het haar tulen sluier, die met zilveren roosjes in de vorm van het wapen van de Van Llppe Bieoterfeld6 wa» ge borduurd, terwijl Koningin Wilhelmina het op een jurk van zilverbrokaat hield. De meterslange sluier van Ko ningin Juliana vormde de be kroning op haar ivoorkleu rige satijnen bruidsjapon, die door mevrouw Strauss van het Haagse modehuis Kühne en Zn werd ontworpen. Me vrouw Strauss, die de jurk op speciaal verzoek van Ko ningin Wilhelmina met dik flanel voerde, garneerde de ceintuur met oranjebloesem. Bloesem, die voor het huwe lijk van 7 januari 1937 spe ciaal uit Italië werd overge bracht en die ook in het bruidsboeket tezamen met zeldzame orchideeën werd verwerkt. Koningin Wilhelmina droeg op haar huwelijksdag een bruidsboeket, van witte seringen. Wie haar japon van wit zilverbrokaat met een wolk van tule als sluier heeft gemaakt is nooit be kend geworden. Maar kro niekschrijvers wisten op 7 februari 1901 te melden, dat de vorstin er „betoverend" uitzag. bevestigen of één geheel met de sluier te laten vormen. Overige variaties staat de Parijse mode op de empire of princessenlijn nauwelijks toe of het zou een bont- of zwa- nedons-garnering langs de zoom of de manchetten moeten zijn. Vast staat ten slotte. de 6 bruidsmeisjes en de vier bruidskinderen in aanmerking genomen, dat het toilet van de Prinses een sleep van vijf tot zeven meter zal krijgen. en eikebladeren opengewerk te kant. Farah Diba, die in 1959 met de Sjah van Perzië in het huwelijk trad, liet ten slotte by Yves St. Laurent de kostbaarste bruidsjurk ma ken. Het was een 50 kilo zware creatie van witte satijn met witte nerts afgezet en geborduurd met honderden parels en Rijnsteentjes. Moeiiijk Nieuwtje Modelijn Nu 65 ja dit sprookjeshuwelijk staat mevrouw Bergé, die het mo devak op een rooms-katho- liek^ ulo leerde, voor dezelfde moeilijke opgave als de ont werpers van toen. Wanneer de 62-jarige Bossche kleer maakster bij het bruidstoilet van Prinses Beatrix vast houdt aan de nieuwe mode lijn en dat mag men na haar tweedaags bezoek aan Parijs toch zeker wel ver wachten dan zal de Prin- see 10 maart m een zeer hooggesloten „empire-japon" met lange of driekwart mou wen gehuld zijn. Aan mevrouw Bergé in echter de keus om de sleep onder de iets verlaagde taille te laten ontspringen, als een mantel aan de schouders t Door haar bruidsjurk niet bij een beroemde couturier of bij een vooraanstaand mode huis te laten maken, zorgt Prinses Beatrix voor een nieuwtje in de internatio nale modewereld. Zoals gemeld liet Prinses Irene haar bruidsjurk van wit zijden organza en kost baar Brugs kant door de be kende Parijse modekoning Pierre Balmain ontwerpen. Koningin Annemarie van Griekenland koos ook twee jaar geleden een bruidstoilet van satin duchesee bij de Kopenhaagse couturier Hol- ger Blom 'de Max Heymans van DenemarkenPrinses Sophia van Griekenland, die in 1962 met de Spaanse troonpretendent Don Juan in het huwelijk trad. hield het op een japon van de Parijse bruidstoilettenspecialist Jean Desses. De Spaans-Franse modekoning Balenciaga ont wierp voor Koningin Fabiola van België een eenvoudige hooggesloten jurk van een zeer dicht geweven satijn Prinses Diane van Frankrijk, de dochter van de graaf van Parijs, koos een creatie van Dior met een drie meter lan ge sluier. De Londense coutu rier Norman Hartnell maak te voor Prmsee Margaret een bruidsjapon van drie lagen organza en ontwierp voor Prinses Alexandra een mag nolia-kleurige jurk van een in een fijn dessin van eikels Prinses Beatrix was bij di verse van deze vorstelijke huwelijken aanwezig. Het is dus niet onmogelijk, dat zij haar bruidsjapon op een van de hiervoor genoemde crea ties zal laten inspireren. Voor mevrouw Bergé zal dat geen gemakkelijke opgave zijn, maar de eervolle opdracht van Drakesteyn is voor haar ontgetwijfeld de mooiste be kroning op haar carrière. En wellicht zal zij op 10 maart net zoals mevrouw Strauss bij het huwelijk van Konin gin Juliana op 7 januari 1937 in de stoet achter de gouden koets mogen lopen. Bruidsmeisjes De stof voor de japonnen van de bruidsmeisjes ie waar- sohijnlijk geleverd door de Parijse kantspecialist Brivet. De heer Brivet vertelde, dat hij 2 maanden geleden mevr. Bergé op bezoek heeft gehad. De ontwerpster bestelde toen enkele tientallen meters kant. waarvan hij vermoedt, dat ze bestemd zijn voor de bruids meisjes. Dit kant in de kleuren groen, turkoois en blauw was alleen bedoeld voor de bovenlijfjes van de japonnen. De rok van de bruidsmeis jes japonnen zou dus uit een ander materiaal bestaan. De heer Brivet is in Parijs een bekende kantleve rancier. Hij levert aan vrij wel alle Parijse couturiers. Vorige week vrijdag heeft mevr. Bergé bij het huis Bri vet tule voor een lange sluier opgehaald. NEDERLAND I KRO 7.00 uur Nieuws 10.05 10.20 y 10.50 i 10.55 i 11.40 i in het kort, NTS Klaas Vaak. voor de kleuters Tellxer, jong tijdschrift Kangoeroes, natuurfilm NTS-journaal Nederlands Songfestival 1966 Brandpunt, actualiteiten Bonanza, tv-western Dorris Henderson, volksliedjes Geloofsbrieven NTS-journaal Europese kampioenschappen ku Sluiting NEDERLAND 2 AVRO 8.00 uur Nieuws in het kort, NTS 8.01 uur Danny Kaye-show 8.50 uur Kijk. tv-magazinr 9.20 uur Dr. Ben Casey, tv-film 10.10 uur NTS-journaal 10.15 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA HILVERSUM I 8.50 uur Com nu met sangh 10.20 uur Het rassenvraagstuk HILVERSUM II 9.00 uur Concertgebouworkest 10.50 uur Prettig weekend en gisteren „Onaantastbaar" De uitzending van de aflevering van „The Untoucha- bless" die de VARA op Neder land II uitzond, kreeg zeven mi nuten voor heteinde, last van een storing, die bleek na enige tijd wachten niet zo snel gere pareerd te kunnen worden. Er werd doorgegaan met „Extra", maar filmster Lili van den Bergh beloofde ons opbeurend dat de VPRO deze aflevering van „Onaantastbaar" binnen kort nog eens in zijn geheel zou uitzenden. .Als er «een zwarten bestonden Het was overigens een gevulde avond. „Achter het nieuws" be- M gon geanimeerd, door ons te E laten meekijken bij een auditie voor een platenmaatschappij. 1 Daarna beleefde het Songfesti- |j val opeens een uitschieter, door- 1 dat Bob Bouber (van ZZ en De I Maskers, en de inspirator van I „Het") over de drie beste liedjes E tot nu toe gezongen bleek ie beschikken, zodat alleen Millv 1 Scott naar menselyke bereke- E ning, hem nog van de overwin- E ning zal kunnen afhouden. „Nog H wel bedankt" heette de winnaar, M maar „Je bent een raadsel" was H even aardig, en „Jouw eerste M concert" mocht er ook zyn. 1 Nadat in „Tel uit je winst" de Brueghel-kenner f. 1000 had op- I gestreken, en de Caruso-kenner 1 die de vorige keer met een riks E naar huis was gestuurd mocht 1 terugkomen (er was weer eens 1 een vraag goed beantwoord maar fout gerekend, misschien moeten de mensen die de vra gen samenstellen dit ook wel uit hun hoofd doen. net als de vragen-beantwoordenaars). en nadat Nina Simone, de eigen zinnige protestzangeres, de stemming in Mickery-Theafpr, overigens de tijd overbruggend, ryp had gemaakt voor het stuk van Speight „Als er geen zwar ten bestonden, moesten ze wor den uitgevonden", kwart dan het klapstuk van de avond. U weet: het stuk werd enige tyd geleden kort voor de uitzending „Voor nader onderzoek" uit de roulatie genomen. Regisseur John van de Rest boos. maar nadat een „raad van wijzen" het toch had goedgekeurd kregen we het nu, na een inleiding waarin Guus Rekers over Speights „baldadige ernst" sprak, toch nog te zien. Het was een belang wekkend en op den duur zelfs boeiend stuk. een soort toneel- cabaret. met de vrijmoedigheid van cabarets en de middelen van het toneel. Speight had het idee. dat ieder mens zichzelf een ..zwarte" schept om zich tegen af te zetten, met veel bravour en vindingrijkheid uitgewerkt, waarbij de penibele scènes in het totaal waren opgenomen om de gemiddelde kijker geen aan stoot te geven. Er werd uitste kend gespeeld, met name dooi de actrice van het jaar Henny Orri, door de jeugdige Huub Broos (een verrassing), door Guido de Moor, Ton van Duin hoven en Joop Admiraal. Het was een geïnspireerde voorstel ling Wat dat betreft een tref fende ervaring voor de televisie kijkers. i muziek in film t leren 21.20 Show-Schouw kbespr. 22.30 Nws. 22.40 Wijd 'ereld: intern oriëntatie 7.35 Lichte grai ite orkestmuz. 8.20 Wegwijs: tips voor trips en .00 Nws. 8.10 Lichte orkestir Nws.). 12.15 Loon naar werken, lezing. 12.27 Mededelingen t b v. land- en tuinbouw. 12.30 Actueel sportnlews. 18 50 Naar kritisch comm. 19 00 Voor de rijpere jeugd 19.30 Lezen en schrijven lite- 15 10 Fragmenten a's (opn.). 16 00 Nw progr 20.00 Nws 20 05 oaas lezing (IV) 2025 Caiisouprt. 20 40 V(jf Jaren: vijf dagen: een ter blik over 5 Jaren 5-daagse werkwr VARA: 21.00 Stereo Concertgeboi vrijdag 4 februari in C gr t. KV 299. Allegro. Rondo. Allegro. Karlhelnz Zöller. fluit: Nicanor Zabaleta. harp. Phll- harmonlseh Orkest van Berlnn o 1 v Ernst Marzendorfer 2 „Cosi fan tutte", of La Scuola degll Amanti (le bedrijf: Opera buffa in 2 bedrijven: Libretto: Lorenzo da Ponte: Plaats en tijd van handeling Napels 1790. Elisabeth Schwarzkopf, sopraan (Flordtllgi); Christa Ludwig, mezzo-sopraan (Dorabella); Alfredo Kraus. tenor (Ferrando) Giuseppe Taddel, bariton (Gugllelmo); Hanny Steffek. sopraan (Despina); Walter "erry. bas (Don Alfonso); Helnrlch "harmonla Ko arl Böhm IF.BRl KI Nederlander beantwoordt vragen van Jonge mensen 17.00 Metropole orkest •(stereo). 17.30 Radioweekjournaal. 17.58 Nws over de wedstrijd Marathon. nertljd: hedendaagse NRU NCRV: 11 0( j te orkestmuz. (gr des Heils gi eventueel aktualitetten platenprogr 12.30 Melodieën-melange Hoogtepunten uit en films. 15.00 Nw voor allen werken ters ln de muztel platenprog (16 00 Nws 17 02—18.00 Sport show 13 00 Nws 13.02 15.30 Licht KRO: 7.00 Woord. 7.15 7.32 Gewijde muziek. 7.55 Overweging. 8.00 Nws. 8.10 DJlnn; fevarleerd progr (8 308.32 Nwi .32 KNAC/ANWB wegeninformatie; 9.35 Waterstanden). 12 00 Angelus. 12.03 Country and Western Express (gr). 12.24 Marktberichten. 12.27 Me dedelingen t.b.v. land- en tuinbouw. 12.40 Religieus nws 12.55 NTS: 10.30 Teleac: les 3). 11.30—12.00 Teleac: Studle- voorl. (herh. les 4] der de loep: phi 16.20 Achter het 16.45—17.30 Voor de kinderen. NTS: 1900 Nws ln het kort. 1901 Klaas Vaak. NCRV: 19 05 Waarom? Daarom': stemmen uil? de ruimte doe. progr. 19.28 Petticoat Junction. TV-film. 19.52 Morgen is het zondag: godsdien stig progr NTS 20.00 Journaal. NCRV 20.20 Licht Instrumentaal wwartet. 20.25 Interland: televisie-spelcompe- tltie Nederland-Belglë (deel 4). NTS: .00 Finale Nederlands Songfestival 1966. NCRV: 22.45 Attentie. 23.00 Dag sluiting. NTS: 23.10 Journaal 23.15 24.00 Intervisie: reportage van de Europese ^Kampioenschappen Kunst- Nederland 1 NTS: 20.00 Nws ln het kort. VARA 20.01 Tim Frazer. thrlllerfeullleton. (slot). 20.30 Dan l. TV-film. 21.20 Mies progr. met mensen, dingen gebeurtenissen van gisteren. rovandaag en morgen. NTS: 2205—22 10 16.05 Franse chansons. 15 30 Visages1 Journaal. rende dilettanten: accordeon sextet O'Brien. 14.30 Voor de kleuters. 14 40 Popu- en scène: eer lalre gram. 15 00 Vijf landen wedstrijd dingen gebeu .„i ..jreportage.

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5