Gunstige prognoses '66 Centraal Planbureau Hartstochtelijk debat over de persvrijheid Bevredigende groei risico verdere inflatie blijft Al 20.000 cursisten voor „Pecli-onderwe^" Haarlem sluit centrum DONDERDAG 20 JANUARI 1966 LEIDSCH DAGBLAD India's nieuwe premier (Van onze parlementaire redactie) Het Centraal Planbureau acht de economische vooruitzichten voor dit jaar gunstig, mits de loonontwikkeling binnen de perken blijft en de liquiditeitspositie niet verslechtert. Dat blijkt uit het economisch plan voor 1966. dat het bureau heeft uitgebracht. Er is sprake van een zeer bevredigende groei en de positie op de be talingsbalans is aan verbetering onderhevig. De inflatoire druk is iets afgenomen, maar het risico van verdergaande inflatie is nog steeds groot, nu de arbeidsmarkt bij voortduring gespannen blijft. Het Planbureau constateert dat de sterke bestedingsdrang in de Neder landse economie voortduurt. Tegen over de remmende invloed van de nieuwe belastingmaatregelen en de verhoging van de sociale premies, staan nieuwe impulsen bij de woning bouw en de investeringen in over heidsbedrijven <met 7 tot 11%) en in de lagere publiekrechtelijke licha men (met 12%), terwijl de particu lieren investeringen uit hoofde van afleveringen op bestellingen van vliegtuigen en schepen met 4 k 5" zullen toenemen. Voorts zullen ook van het buitenland opnieuw impul sen op de Nederlandse economie uitgaan. Toenemende produktie Daartegenover staat een opnieuw belangrijk toenemend produktic- potentieel. Het Planbureau schat de ^roel van de particuliere bedrijfs investeringen in vaste activa (uitge zonderd woningen) op 9%. De voor- raadvorming neemt weer toe en de uitvoer zal even groot zijn als in de afgelopen twee jaar. Het produkt van bedrijven stijgt met ruim 6%, het bruto nationaal produkt met 5,5% en het reële nationale inkomen weer met 6%. Dit heeft ten gevolge dat de inkomens die niet uit loon wor den verkregen, ook in 1966 een ver dere stijging vertonen (6%). De winstmarges nemen echter af, waar door dat niet-loon-inkomen reëel zal dalen. Bezwaren der wordt verkleind. De mate waarin dit het geval is, hangt samen met de mate waarin de extra loonstijging in de prijzen kan worden doorberekend. In dezelfde mate treedt dan echter extra prijsstijging en aanpassing van de concurrentiepositie op. Lichte verbetering Bljjft het saldo op de handels balans vrijwel gelijk, de geleidelijke verbetering van het dienstensaldo leidt er toe dat het totale saldo op de lopende rekening van de beta lingsbalans een zeer lichte verbete ring vertoont (van 0.3 naar 0.4 mil jard gulden). Aangenomen dat de voorraadvorming inderdaad tot een normaal niveau terugkeert, kan vol gens het Planbureau worden gespro ken van een belangrijke fundamen tele verbetering van het betalings balanssaldo. Gegeven het geraamde overschot zal dus de ontwikkeling van de kapitaalbeweging, die de laatsle schijnlijk. In dit totaal zijn alle maanden van teken is veranderd, elementen, zoals overloop, huurcom- I hetgeen een onzeker element voor '66 pensatie, hogere vakantietoeslag, inhoudt, het monetaire beeld van dit mutaties in zwarte lonen, en derge- Jaar gaan uitmaken. Volgens het lyke. begrepen. Het accres van de rapport zal dat beeld in hoofdzaak particuliere consumptie, geschat op worden bepaald door de binnenland- ruim 8,5% zal gelijkelijk worden ver- j se liquiditeitscreatie ten behoeve van deeld over volume- en prijscompo- de particuliere sector en de toestro- nent, namelijk met resp. 4 en 4,5%. ming van liquiditeiten uit het bul- De prijsstijging a 4.5% wordt ten dele j tenland. Zou de liquiditeitspositie verslech teren als gevolg van een ongunstige ontwikkeling van de kapitaalinvoer, dan is een ongunstige invloed op de investeringen te verwachten, aldus het Centraal Planbureau. Evenals by een grotere loonstijging zal deze invloed zich voornamelijk in 1967 manifesteren. De kans op een nade- neemt de neiging om te investeren i lig effect in 1966 neemt echter toe af. terwijl de consumptie wordt ge- naarmate de afwijkingen groter zou- stimuleerd en de ruimte voor export den uitvallen. Stijgen de lonen duidelijk méér dan is verondersteld, dan zal dat in eerste instantie leiden tot een ver dere verslechtering van de ontwik keling der overige Inkomens. Hier door, zo waarschuwt het Planbureau, NEDERLAND 1 NCRV: 10.10 i 10.35 1 10.40 i 10.45 l Teleac, tv-cursus Nieuws in het kort, NTS Klaas Vaak, voor de kleuters De verrekijker, jeugdjournaal Van gewest tot gewest, regionaal programn Lucy show NTS-journaal Zonder vaste verblijfplaats, tv-spel Concertgebouworkest Attentie, actualiteiten Dr. O. Jager NTS-journaal Sluiting. NEDERLAND 2 VARA. 8.00 uur Nieuws in het kort, NTS 8.01 uur Tim Frazer, tv-film 8.30 uur Achter het nieuws, actualiteiten 8.55 uur Dan O'Brien, advocaat ,tv-fllm 9.45 uur Kinderen of niet?, documentaire 10.05 uur NTS-journaal 10.10 uur Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1: 10.00 uur Divertimento 3 van Mozart 10.45 uur Sonaten voor orgel HILVERSUM 2: en cjióteren Over kunst loonstij g'ng Uitgaande van de geldende ar beidsmarktsituatie. de produktiviteit en de prijsontwikkeling, acht het Planbureau een verhoging van de totale loonsom per werknemer (in- L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Bij Raad van State Pieter Van Vollenlwven heeft baan (Van parlementaire redactie) Mr. Van Vollenhoven, de verloofde van Prinses Margriet, zal van half fe bruari af als jurist tijdelijk werkzaam zjjn bij de Raad van State, één van de belangrijkste adviescolleges van de regering. Het geeft onder meer j adviezen over alle wetsontwerpen en i is daarnaast belast met het advise ren inzake geschillen, die aan de be slissing van de kroon zijn onderwor pen. Omdat vooral het belang en de omvang van deze laatste taak in de afgeloppn jaren sterk zijn uitge groeid zien velen in de raad van state een instelling die vergelijkbaar is met i die van ce Scandinavische ombuds- Onder de zeventien leden, die het college nu teil vindt men namen van bekende politici als: Struycken. Rom- i me. Korthals, In *t Veld en Algera. Volgens de grondwet is de Konin gin voorzitter van de Raad van State. Ook de vermoedelijke troonopvolger, Prinses Beatrix, heeft van rechts wege zitting in de raad. De dage lijkse leiding is echter in handen van de vice-voorzitter. Sinds 1959 is t dat de vroegere premier professor Beel, die in deze functie eigenlijk de belangrijkste adviseur van het ka binet en Kroon is. De ANWB heeft op het ogenblik al twintigduizend aanmeldingen bin nen voor de televisie-cursus „Pech- onderw™', die, vanavond van half zeven tot zeven uur voor het eerst op het scherm komt. Al deze twintigduizend krijgen de schriftelijke begeleiding van de cursus, die gegeven wordt door de hoofdinspecteur-instructeur van de Wegenwacht, de heer C. van Dijk huizen. Voor sommigen van die twintigduizend zal de schriftelijke begeleiding echter niet meer op tijd komen. Vijftienduizend belang stellenden hebben zich namelijk op gegeven vóór de datum van 1 janua ri. die door de ANWB was geadvi seerd en zij hebben de schriftelijke begeleiding al in huis. Na 1 januari BONN BEZORGD OVER DE EEG West-Duitsland heeft gisteren ..met bezorgdheid" gereageerd op de uitslag van de EEG-conferentie in Luxemburg. „De bondsregering is bezorgd", zo zei Von Hase, de voor naamste woordvoerder voor de rege ring op een persconferentie. Hij sprak echter de hoop uit, dat op de tweede conferentie van 28 januari in Luxemburg alsnog overeenstem ming met Frankrijk zal kunnen wor den bereikt. Hij gaf te verstaan, dat Duitsland zal wachten met maatre gelen welke genomen zullen worden indien Frankrijk de compromissen van de hand wijst, welke nu door West-Duitsland, Italië en de Bene lux bekeken worden. De in de oppositie zijnde sociaal democraten hebben verklaard dat Frankrijk zijn eisen „in de vorm van een ultimatum" heeft ingediend. ,.Het geeft aanleiding tot de vrees dat het ergste de EEG te wachten staat. De EEG-crisis is dieper en breder dan velen willen toegeven", aldus de persdienst van de SPD. COX IN AMSTERDAM (Van onze rtv-medewerkster) Gerard Cox, de cabaretier uit de Delftse Prinsenkelder die zichzelf chansonnier noemt, zal in de maand februari gaan optreden in het Pa- lonitheater op de Leidsekade in Amsterdam. De première is 2 fe bruari. Fellini enthousiast over „Dans van reiger" (Van onze Haagse correspondent) Federico Fellini, de Italaanse film regisseur heeft zich zeer enthousiast getoond over de vyfde speelfilm van Fons Rademakers, „De dans van de reiger". De Nederlandse regisseur was onlangs in Rome voor geluidafwer king van zijn nieuwe film. De Ita liaan heeft toen ,,De dans van de rei ger" gezien en zijn waardering uitge sproken voor de Burleske, waarin Gunnel Lindblom, Jean Desailly, Van Doude en Mien Duymaer van Twist rollen vervullen. „De dans van de reiger" gaat kort voor Pa.sen in het Amrterdamse Ca lypso in Nederlandse première Waar schijnlijk zal de film voor het festival van Cannes worden ingezonden. Fons Rademakers' vierde speelfilm „Als twee druppels water" beleeft over twee weken zijn Londense pre mière. Wat later gaat deze film naar West-Duitsland. Piratenzender losgeslagen „Radio Caroline", de Britse pira tenzender die opereert vanaf een schip voor de Engelse kust, verkeert in moeilijkheden. Het drijvende ra diostation is in een storm van zijn ankers geslagen en liep vanochtend vroeg bij Walton-on bhe-naze aan de grond. De 17 mensen aan boord, 5 disc-jockeys en 12 bemanningsleden zijn in veiligheid. Het station, dat voor de oostkust yan Engelland ligt, zendt speciaal popmuziek uit en is zeer geliefd bij de jeugd in zuidoost-Engeland. Een week geleden sloeg .Radio- Londen", een andere drijvende pira tenzender, los van zijn ankers voor de kust van Essex. Zelfs nu het schip tegen de kust ligt, kan er niets tegen de piraten zender worden ondernomen, zo lang men niet uitzendt. De televisiecursus, die een produkt is van samenwerking tussen de ANWB, de stichting Teleac en PBNA, zal gedurende twaalf weken elke donderdagavond op het scherm komen. Hij wordt zaterdagochtend herhaald. De ANWB verwacht dat, nadat de eerste lessen op het scherm zijn geweest, de belangstelling voor de cursus nog zal toenemen. Een opname van mevr. Indira Gandhi, die gisteren door de Congres-partij tot premier van India iverd gekozen. Zij is 48 jaar, weduwe en heelt twee zoons, die in Engeland studeren, f Haar zienswijze is socialistisch, nog iets meer links dan van 4 haar vader, aldus deskundigen. Mevr. Gandhi is een dochter 4 van de overleden premier Nehroe. Haar man, Feroze Gandhi, 4 was geen familie van de grote leider van het geweldloos ver- 4 zet tegen Engeland. 4 Sinds haar jeugd is mevr. Gandhi met de politiek in aan- 4 raking geweest. Als jong meisje klom zij dikwijls op een tafel 4 om de aanwezige familie en het personeel „toe te spreken", 4 daarbij haar vader, de premier, imiterend. De regelmaat van 4 haar leven werd verstoord doordat familieleden herhaaldelijk 4 gevangenisstraffen moesten uitzitten in verband met de on- 4 afhankelijkheidscampagne tegen de Engelsen. Ook zelf ging 4 zij een jaar de gevangenis in tijdens de anti-Britse actie van 4 1942. In 1959 werd mevr. Gandhi tot voorzitster van de Congres- 4 partij gekozen. Na een jaar legde zij de functie echter neer 4 in verband met haar zwakke gezondheid. Na de dood van 4 haar vader werd zij voor het eerst lid van het kabinet, als minister van Voorlichting. De pas overleden premier Sjastri 4 had haar aanvankelijk als opvolger van haar vader voorge- 4 steld, maar mevr. Gandhi weigerde de functie en steunde 4 daarentegen de kandidatuur van Sjastri zelf. Nu is zij dan 4 toch premier van India geworden. J Over haar levenshouding zei zij eens: „Mijn moeder heeft 4 mij geleerd met beide voeten op de grond te staan, terwijl 4 mijn vader me altijd voorhield naar de sterren te reiken". J Fel protest van Spaanse studenten De onderwerpen over kunst waren voor de liefhebbers dit maal aantrekkelijk. Een repor tage over de „doelstellingen" van 't tijdschrift Barbarber, he dendaagse muziek van Louis An- driessen door hemzelf ten geho re gebracht, en aandacht voor André Volten. in het kader van E een publieke verantwoording 1 door wethouder Wilson van fj Haagse kunstaankopen. De bui- li tenstaanders bleven echter bui- 1 tenstaanders, wat op zichzelf E niet zo n ramp hoeft te zijn eens p per vier weken, maar wat aan H de andere kant toch de gedach- s te oproept dat „Galerij" weer 1 beter kan worden opgesplitst in drie kortere, verschillende ru- jf brieken. zoals dat in het vorige seizoen het geval was. Bij som- s mige onderdelen vroeg je je bo ll vendien af, of het bij een andere H aanpak niet beter was geweest. 1 Het is natuurlijk mooi als een wethouder zijn kunstbeleid wil komen verdedigen, maar het E omstreden beeld van Moore („de 1 holle kies") had een verdediging E harder van node, vooral in een §j kunstrubriek Waarom dit ene p beeld niet eens bij de (actuele) lurven gepakt, en er een hartige H beschouwing aan gewijd, bijv. H met de hulp van André Volten, E die zijn beelden als een arbeider p in elkaar last, en wiens metalen p gevaarten de waardering genie- 1 ten van de metaalarbeiders met E wie hij moet samenwerken (wij E zagen daar een voorbeeld van, p bij het verzinken van zijn beel- p den», omdat zij hem hebben le- iiiillilllltilllllllilllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllinililiillilinilllii ren kennen als een medearbei- p der. Zo'n man kent de taal van de buitenstaanders, hij had mis- m schien iets zinnigs kunnen zeg- p gen over Moore's omstreden P beeld. Ellende Frits van der Poel wandelde weer langs de ellende van alle iag. die veel mensen te verduren hebben, door het woningtekort, ambtenarij, onbegrijpelijke wet ten etc. Een nuttige rubriek, die de aandacht nog eens kan ves tigen op onvoorstelbaar onrecht, bijvoorbeeld dat van de ouders die ruim f 100 schoolgeld per week moeten betalen voor hun kind, omdat het zowel lichame lijk als geestelijk gehandicapt is. Was het kind alleen debiel geweest, of alleen lichamelijk gehandicapt, dan was 't school geld dankzij subsidies slechts een fractie geweest van wat men nu moet betalen. Blijkbaar een soort extra straf Fil m naar Böll Op Nederland II maakte voor al een Engels filmpje over marktkooplieden indruk. .Extra" was gewijd aan de filmacademie, de hoofdfilm „Das Brot der frühen Jahre" maar een ver haal van Heinrich Böll) was dit keer geen publiekfilm, maar an- derszijds ook geen erg geslaagde „kunstfilm", al was hij ongetwij feld belangwekkender dan het gros van de films die we de laatste tijd te zien hebben ge kregen. (Van onze Spaanse correspondent) Duizenden studenten van de economische faculteit in Madrid heb ben gisteren het verbod tot vergaderen in de universiteitsgebouwen genegeerd en een bijeenkomst belegd. Tijdens die vergadering heb ben zij in felle bewoordingen geprotesteerd tegen de wet op de pers vrijheid, die op het ogenblik in het Spaanse parlement wordt be handeld. Het is de eerste keer dat de studenten zich hebben gemengd in een actueeel. politiek probleem. Tot dusver hebben zij zich voor namelijk beperkt tot hun eigen problematiek. wetsontwerp getracht de pers- censuur, d.e tot nu toe in Spanje heerste, op te heffen, maar tegelij kertijd een serie beperkende bepa lingen in te lassen, waardoor de persvrijheid zodanig aan banden wordt gelegd, dat van nieuwe cen suur kan worden gesproken. Het zou de Spaanse journalisten bijv. verboden blijven kritiek uit te oefe nen op het handelingen van het staatshoofd en de regering. Na een dag van feilt- oppositie, waarin voor al de in hei parlement zitting heb bende hoofdredacteuren zich roer den, is de bewuste paragraaf dus danig veranderd dat de Spaanse pers respect zal moeten tonen voor de waarheid, moraal en staatsveiligheid, voor de principes van de nationale beweging de enig toegestane po litieke partij en in hun kritiek op de regering zullen zij de per sonen die de nationale politiek be drijven moeten respecteren. Het is ongetwijfeld een belangrijke wet. maar de Spaanse journalisten zijn in het geheel niet tevreden met het wetsartikel. Zij zijn van mening dat de huidige wetten de mensen al vol doende beschermen tegen onverant woordelijke kritiek. „Democratisch" De debatten over de nieuwe wet op de persvrijheid gaan intussen voort. Sinds het einde van de bur geroorlog, thans 27 jaar geleden, is er nog nooit zo hartstochtelijk in deze volksvertegenwoordiging gedebat teerd. Soms lijkt het of een werke lijk democratisch parlement bijeen is. Van onze Haarlemse correspondent) De gemeenteraad van Haarlem heeft zich gisteren tijdens een ruim 5 uur durende nauwelijks onderbro ken vergadering gunstig uitgespro ken voor de door het college van B en W. voorgestelde plannen om nog dit jaar het doorgaande verkeer uit Haarlems binnenstad te weren, door een viertal belangrijke verkeersstop pen in te stellen. Van deze beper kende maatregelen zullen het open baar vervoer, alsmede fietsers en bromfietsers worden uitgezonderd. Aan het openbaar vervoer worden alle mogelijke faciliteiten verleend. Hierdoor is Haarlem de eerste stad in ons land die voorrechten aan het i'Iitig verleent. Overwo gen zal nog worden in hoeverre taxi's ook van deze voorrechten ge bruik mogen maken. Tevens besloot de Haarlemse gemeenteraad het his torische marktplein van de stad te reorganiseren en van het doorgaan de verkeer vrij te maken. In de toekomst zal de weekmarkt van Haarlem bovendien weer op dit plein worden gehouden. De werkzaamhe den die voor het invoeren van deze verkeersaangelegenheden genomen moeten worden, zullen bijna 2 mil joen gulden gaan kosten. cipe met de eerste zeven artikelen van het wetsontwerp akkoord had verklaard, de perscensuur officieel tot het verleden. Nu kritiek op de regering n-ct meer expressief ver boden is, kunnen de Spaanse jour nalisten thans, héél voorzichtig, hun mening geven over het doen en la ten van do ministers en van gene raal Franco. Een der Spaanse hoofd redacteuren heeft echter al gezegd: „In de niet zo heel verre toekomst zal het nodig zijn de wet nog meer te liberaliseren". De studenten in Madrid denken kennelijk nu al aan de toekomst en hebben fel tegen de nieuwe wet geprotesteerd. Hongerstaking c c De 26-jarige Spaanse student José Zalbide, die zit opgesloten in de ge vangenis von San Sebastian, is van daag de veertiende dag van zijn hongerstaking ingegaan. Hij wordt in leven gehouden met injecties Zalbide is lid van de Baskische or ganisatie ETA, die probeert het Bas kenland van Spanje af te scheiden. Hij werd gearresteerd na een ernstig auto-ongeluk waarbij men, in de i resten van zijn auto een pistool j vond. Samen met enige andere Eta- leden werd hij vorig jaar tot zes jaar gevangenisstraf veroordeeld j wegens illegale propaganda. Maar he' nader onderzoek naar het wapen in zijn auto duidde er op. dat hij ook zou hebben deelge nomen aan een gewapende overval op een bankloper in een Baskische stad, waarbij vele miljoenen peseta's werden geroofd. De student had bo vendien vuor militaire dienst moe ten opkomen, hetgeen hij geweigerd had.' Zijn aandeel in de roofoverval is echter nog steeds niet bewezen. Ondanks de verwondingen, die Zal bide heeft opgelopen, werd hij over gebracht naar de gevangenis in San Sebastian en daar bij de gewone ge vangenen opgesloten. Nadat hij vruchteloos had verzocht als politie ke gevangene te worden behandeld, is hij in hongerstaking gegaan. Hij heeft er zich bitter over beklaagd dat hem in de gevangenis de com munie is geweigerd en dat het hem verboden was de mis by te wonen. Als de meest« Basken is Zalbide praktizerend katholiek. Zijn honger staking heeft veel sympathie in krin gen van de Baskische separatisten. Grote groepen hebben al tegen zijn veroordeling geprotesteerd, waarbij de politie ruim dertig personen heeft gearresteerd. DONDERDAG 20 JANUARI Hilversum 1, 40» m. NCRV: 18.10 Nederhindse lichte muz. 18.40 Licht progr. v. d. twintigers. 19.00 Nws. en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Jeugdkoor met begeleiding van strljkensemble: geestelijke liederen. af. praatje. 19.50 Lichte thuis, gevar w nuziek. 22.1 Avondoverdenking. 22 30 Nieuws. 22.4( Boekbespreking. 22 45 Kerkorgelcon- v. d. P.S.P. Oud zijn zonder 18.30 Lichte orkestmuz. en 20.00 Nieuws." 20.05 Land VRIJDAG 21 JANUARI Hilversum 1, 402 m. NCRV; 7 00 Nws. en herh. SOS-ber. 7 10 Dagopening. 7.20 Klas. (Om 7.30 Nws 7.45 Radiokri :adiokrant. 8 00 Nieuws. 8.10 Geestelijke 8.32 Lichte i 12.27 Meded. tuinbouw. 12.30 Nws 12 40 Act., repor- llchte gr.muz. 13.30 zangsolisten. 13.50 huisvrouw 18 00 16.30 Duizend- amusement smuz. 18.0 Amalfi, hoorspel. 22 40 Act. 23.05 Nieuwe (7. ochtendgymn. en Van de voorpagina!" praatje y-nnuz. 9 00 Te irmatlef pro- 8.00 Nws. 8.10 Lichte IJSVOGELS IN ZWARTE WOUD De kou in Europa gaat langza merhand Siberisch worden. In Bel gië zijn in 24 uur drie personen doodgevroren. De baai van Oslo dreigt dicht te vriezen, wat ernstige gevolgen kan hebben voor de bevoorrading van de stad. De Noorse ijsbreker „Hercu les" heeft opdracht gekregen onmid dellijk Gibraltar te verlaten om de Baai van Oslo bevaarbaar te gaan hcuden. In Stockholm daalde het kwik gisteren tot 25 graden celsius onder het vriespunt. Te Malung in midden-Zweden vroor het op het middaguur 38 graden. Nog steeds valt er sneeuw in mid den-Europa. De Donau is toegevro- ren. De Loire in Frankrijk ligt even eens geheel dicht. Bjj St.-Malo be gint de zee te bevriezen. Alleen in het zuiden van het land is de tem peratuur iets gestegen. In het Zwarte Woud vroor het gisteren 20 tot 22 graden. Er zyn «•aar ijsvogels verschenen en dit duidt er volgens boerenoverlevering op dat het nog strenger zal gaan winteren. Deze vogels komen alleen in zeer strenge winters naar het zui den. VPRO: VARA: 10.00 Schoolradio. i orkestwerken. 11.00 Nieuws, r de vrouw. 11.40 Koorzang de landbouw. heidsvoorllchtlng 12 40 Orgelspel: AVRO: 13 00 Nws. 13.10 Journaal. 13 30 Dameskoorzang met pianobegeleiding. 13.50 Kerkorgelconcert: klas muziek. 14.15 Bil de tijd en bij de thee: gevar. progr 1535 Lichte orkestmuziek en zangsollste. VPRO: 1600 Nieuws. Aan sluitend: van de andere kant. erva ringen van een wijkzuster. 16.15 Gou den eeuw van Frankrijk (III). muzi kaal klankbeeld. 1645 Nieuws voor nleuwsglerl Jeugd. 17.3 Operette-melodieen. 11.00 Nws. 11,02 Gevar. platenprogr. 12.00 Nws. 12.02 Lichte ork.muz. en zangsollst. 12.30 Amusementsmuz. NRU/KRO: 13 00 Nws. 13.02 Gevar. muz.progr (14 00 en 15.00 Nieuws NRU/AVRO: 1G 00 Nieuws. 16^02^ Licht gevar. platenpro- platenprogr. 17.00 Nws. 17.02-18 00 Gevar. vuist weg. "55 Sport Europe- schaatskamploenschappen 1966 venter. Nederland II NTS: operette. NTS: 22.15-

Leidsch Dagblad | 1966 | | pagina 5