Cadeau WIE WAT WAAR 1966 Een leuk geschenk voor Jan, voor Karei, voor Henk, Voor iedere man nu een nieuw Gillette-apparaat, want een nieuwe Gillette scheert altijd plezieriger Castella Castex helpt hier moeiteloos! cadejit ALLES f 2.75 LEIDJCH DAGBLAD H.V. voor George, voor Kees, voor Peter, voor Arnold, voor neef, voor Herbert, voor Gijs, voor Oom Frits, voor Eduard, voor Siem, voor Harry, voor Gerard, voor Theodoor, voor Wim, voor hoe-heet-hij-ook-weer, Het biologische inweekmiddel dat moeiteloos vuil oplost Deze mooie warme St. Nicolaas-cadeaux zijn inderdaad bijna allerbeste kameelhaar herenpantoffel.in bruin en donkergrijs, extra dikke warme teddyvoering warmvoet ons eigen merk, héél mooi, héél goed! Er zijn nog veel meer pracht-cadeaux! Voor heren er een prima kameelhaar pantoffel in bruin en grijs. 27 2.50 28/35 2.95 36/40 3.50 41/47 3.95 feiten die U wilt weten dingen waar het op aan komt gebeurtenissen om te onthouden politiek van gisteren en nu wetenschap om bij te blijven vindt U in het nieuwe 288 pagina's dikke jaarboek BESTEL NU METEEN De prijs bedraagt, afgehaald aan ons bureau. Witte Singel 1, Leiden Franco-huis na vooruitbetaling (girorekening S70S5) 13.10 angebrug te/. 20487-34678 voor Auke, voor Frans, voor eh... Dinges, voor Douwe, voor Boudewijn, voor Tieke, voor Joep... ook al hebben ze er al drie) Hierboven ziet u! Slim Twist in een handige reisverpakking met een tube Gillette scheërcréme. De ideale scheercréme speciaal ontworpen door Gillette. Het geschenk voor de echte man. In fraaie geschenkverpakking f 4.- Slim Twist in handige reisver pakking met de unieke Silver Gillette dispenser met 2 stain less mesjes. Een welkom ge schenk voor elke marrf f 2.50 Adjustable. Negen scheer- apparaten in één. Negen star*- den. Speciaal ontworpen voor elk type baard. In fraaie ge schenkverpakking f 6.50 Koop nu een pak Castella Castex en u krijgt het tweede pak zomaar gratis. Ja, nu u heel voordeli; kennismaken met; Castella Castex. Speciaal toege voegde enzymen rekenen snel af met vlekken van cacao, bloedvlekken, vlekken van jus enz. En let ook op de heerlijke geur. Ervaring in deze functie strekt tot aanbeval (j.1^ doch is niet noodzakelijk, aangezien gereki a 0 kan worden op de vakbekwame assistentie! inspecteurs. In verband met incasso-opdrachten zal borgstelling worden geregeld. de garantie van een ruim inkomeif durende de inwerkperiode; een vast salaris; gunstige provisieregeling; een onkostentoelage; volledige sociale voorzieningeiw premievrij pensioen. Eigenhandig geschreven sollicitatiebrievd LfJJ richten aan bet bureau van dit blad ondef| 24515.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 12