Straffere houding in Australische politiek ezorgd over discussie -r LEiDSCH DAGBLAD WUtNSUAü 10 NOVEMBER I960 Roolvink (A.R.) in Kamer: ladat jkvr. Wttewaal van Stoet- jen (CHU) en de heer Bakker PN) hadden gesproken gaf frac- eider Roolvink van de AR van- lag in de Tweede Kamer als mening te kennen, dat buiten anders in zaken als deze grote re- res in acht dienen te nemen. Hij es erop, dat wij vandaag „in 01 jende mate met een Duitsland te ken hebben, dat zyn plaats weer ift ingenomen in de ry der vol- een land dat ook door ons geaccepteerd als democratische in de Europese gemeen- appen en in de NAVO". )e heer Roolvink wees er op, dat lurende de laatste tijd in de dis- isie een element te bespeuren is, zijn fractie reden tot zorg geeft, had de indruk, dat een huwelijk de Kroonprinses met een Duit- wordt aangegrepen om persoon- i beslissingen van leden van het ninklijk Huis aan kritiek te on- werpen of om latente gevoelens afkeer van de constitutionele narchie lucht te verschaffen, at de laatste tijd gebeurt, doet jfel ontstaan over de vraag of die staatkundige verantwoor- jjkheid draagt, deze grondwette- Brand in schuur op „Eikenhorst" korte, felle brand heeft gister- htend gewoed in een schuur van boerderij van de heer J. J. van Issen op „Eikenhorst", een van de ninklijke buitenplaatsen langs de ksstraatweg in Wasenaar. Toen de andweer arriveerde stond het dak de schuur in lichterlaaie. In de mur bevonden zich enkele tiental koeien, die in veiligheid konden irden gebracht. Op de zolder van schuur lag een grote voorraad oi opgeslagen. De brandweer slaag- :r spoedig in het gevaar voor over- in naar de boerderij te bezweren, nablussing duurde vele uren. De ïuur werd vrijwel geheel vernield, schade, enige tienduizenden gul- ns wordt door de verzekering ge it. Naar de oorzaak van de brand rdt een onderzoek ingesteld. Rijnlands lyceum wint zwemkamp Voor de zesde achtereenvolgende lal zijn gisteravond in het Sport - idsenbad in Wassenaar zwemwed- (jden georganiseerd tussen teams de Wassenaarse ulo- en huis- ludscholen. De r.-k. zwemvereni- f belastte zich met de organisatie. de wedstrijden werd deelgeno- n door teams van St. Adelbertcol- e, Rijnlands Lyceum, de r.-k. de ristelijke en de openbare uloscho en de r.-k. huishoudschool. Het ogramma bestond uit een groot Mal estafettes. De deelnemers ren m twee leeftijdsgroepen ver- eld. Er werd tussen de verschil de ploegen een felle strijd ge- Kien de meisjes junioren en senio- lamen bezette het Rijnlands ceum de eerste plaats met in to- ,6 pt. Op de tweede plaats digde de openbare Karei Door- d-ulo met 733 punten en op de ïde plaats de r.-k. Huishoudschool 741,2 punten. Bij de jongens was totaaluitslag: 1. Rijnlands Lyceum Pt; 2. S. Adelbertcollege 647 pt. Karei Doorman-ulo 679,1 pt. Jtet algemene totaal was: 1. Rijn- 0 Ms Lyceum 1269,5 pt.; 2. S. Adel- - irtcollege 1394,6 pt.; 3. Karei Door- lan-ulo 1412,1 pt. Het Rijnlands Lyceum won dus de Isselbeker, nadat reeds vorig jaar &e; school de vorige wisselbeker ifinitief m haar bezit gekregen had. He prijzen werden uitgereikt door dr. W. F. van Gunsteren voor tter van de raad van bestuur van Sportfondsenbad. lijke regel, dat de Koning onschend baar is, wel kent en in acht neemt", aldus de heer Roolvink. Sprekende over de brief-Nederhorst merkte hij op, deze brief ongelukkig te vinden. De AR-fractievoorzitter zei te mo gen verwachten, dat de heer Von A msberg een positieve factor zal gaan vormen in ons democratisch bestel, in onze zo waardevolle constitutionele monarchie. Hij sprak zich uit voor het ontwerp. In het slot van zijn be toog schetste de heer Roolvink de positie van het Huis van Oranje. „Voor onze fractie, en naar ik hoop en vertrouw voor vele anderen, geldt dat een koningshuis dat sinds verre voorgeslachten één is geweest met ons De fractieleider van de PvdA drs. Nederhorst aan het woord tijdens het debat over de toe- sternmingswet. vanmiddag. Ge heel links de voorzitter van de Tweede Kamermr. Van Thiel. volk in z(jn brede lagen, juist nu in onze tijd in hoge ere dient te worden gehouden". De heer Roolvink besloot zijn toe spraak met de bede, dat Gods zegen ook in de toekomst aan vorstenhuis en vaderland zal worden gegeven. Meisje tegen vrachtauto Een 5-jarig meisje is gisterochtend omstreeks half negen op de Waard- gracht tegen een rijdende vracht auto opgelopen, toen zij met enige andere kinderen met een hond speel de. Het meisje, dat over pijn in de buikstreek klaagde, kreeg vermoede lijk inwending letsel. Zij is door de E.H.D. naar het Acade misch Ziekenhuis overgebracht. Onderzoek op Tuberculose Gisteren is in de gymnastiekzaal van de Pius X-school aan de Stosp- laan in Wassenaar het bevolkings onderzoek op tuberculose begonnen dat tot en met 2 december wordt ge houden. Burgemeester mr. W. J. Geertsema en zijn echtgenote waren de eersten, die voor het foto-appa raat plaats namen, nadat de voorzit ter van het plaatselijk comité, opspo- ring-tbc, mr. F. J. G. Eich. een in leidend woord had gespreken. Hij zei dat de tuberculose nog slechts wei nig mensenlevens eist in ons land: 12 per 1 miljoen inwoners. De heer Eich sprak woorden van dank tot het gemeentebestuur, dat niet alleen een financiële bijdrage gaf voor het onderzoek, maar ook ambtenaren beschikbaar stelde voor de voor bereiding \an het onderzoek en tot de plaatselijke Rode Kruis-afdeling die met enkele helpsters assisteren zal in de onderzoeklokalen. Burge meester Geertsema dankte namens het gemeentebestuur de 'leden van het plaatselijk comité, die zich be schikbaar stellen voor het zo belang rijke werk van dit bevolkingson derzoek. Het onderzoek in de Piux X- school zal tot en met vrijdag duren Volgende week dinsdag tot en en met 2 december in het Dorpscen trum in de Schoolstraat. Alle inge zetenen van Wassenaar, geboren 1950 of later worden persoonlijk voor het onderzoek opgeroepen. Op donder dagmiddag 25 november zullen in de Schoolstraat bejaarden en anderen worden doorgelicht, die niet op eigen gelegenheid naar het onderzoeklo- kaal kunnen komen en voor wie voor vervoer gezorgd wordt als zij zich bijtijds opgeven bij de heer F. Beek t»l 4826. Voetgangstcr (71) ernstig gewond O Op het Rapenburg had gisteroch tend omstreeks kwart over tien een ernstig ongeval plaats. Een 71-jarige voetgangster, die plotseling de oversteekplaats nabij het Nooreinde opliep, werd aangere- dend ooi een motorrijder. De r»ej aarde vrouw kreeg een rechterarm- en een rechter enkel fractuur een hoofdwond en vermoe delijk een hersenschudding. De E.H.D. bracht haar naar het Aca demisch Ziekenhuis. NETTORESULTAAT KON.SHELLGROEP Het nettoresultaat van de Koninklijke Shell groep over het derde kwartaal van 1965 bedroeg ponden sterling 59,4 miljoen, hetgeen een stijging van 2,9 miljoen, of 5% betekent ten opzichte van het derde kwar taal van 1964. Over de eerste 9 maanden van 1965 bedroeg 't nettoresultaat ponden sterling 167,3 miljoen. Dit is ponden sterling 6,7 miljoen, of 4,1% meer dan in de overeenkom stige periode van 1964. Over het derde kwartaal steeg de opbrengst van verkopen, na aftrek van omzetbelastingen enz., met 8,5% Deze stijging weerspiegelt een toe neming in de verkochte hoeveelheid ruwe olie en olieprodukten van byna 10% en een aanzienlijk grotere omzet van chemische produkten. Per 1 januari E(L Meester directeur Vt f -Leiden De heer Ed. Meester jr. is met in gang van 1 januari 1965 benoemd tot directeur van de Leidse VVV. De heer Meester, die de heer Van Weel- den in deze functie gaat opvolgen is op het ogenblik as^stent-directeur van de provinciale VVV Limburg in Valkenburg. OEGSTGEES7 Aan de Technische Hogeschool in Delft is geslaagd voor het inge nieurs-examen elektronisch inge nieur, de heer J. Mandema uit Oegstgeest. Voor het eerst sinds jaren maakt de regering zich ongerust over de defensie (Van onze correspondent in Sydney) Meer dan vijftig personen werden onlangs in Sydney gearres teerd tijdens een protest-demonstratie tegen de politiek van de Australische regering inzake Vietnam. De menigte van naar schat ting tweehonderd man. merendeels studenten, demonstreerden voor terugroeping van de Australische troepen uit Vietnam. Voor wie enigszins thuis is in de politieke verhoudingen in dit land, was het duidelijk, dat communisten de demonstratie hadden georgani seerd openlijk dan wel verborgen. Er is geen sprake van dat de Aus tralische bevolking is gekant tegen de regeri.ngspolit.iek, die geleid heeft tot zending van Australische solda ten naar zuidoost-Azië. Integendeel, ondanks de betrekkelijk zware ver liezen, die de Australische troepen hebben geleden in de guerrilla-oor log, zijn slechts zwakke stemmen van protest opgegaan. Betekenis De positie van Australië, als enig Westers land in de Aziatische we reld op het zuidelyk halfrond, heeft bijzondere betekenis gekregen sinds Nederlands Nieuw-Guinea in handen van Indonesië is overgegaan. Ook al had de regering lang voordien de lijn van toenadering en vriendschap gevolgd en is zij daarvan sindsdien niet afgeweken, de ontwikkeling in Indonesië (vooral in verband met de z.g. confrontatie politiek van Soekar- no tegenover Maleisië) en de drei ging van een communistische over heersing van Zuid-Vietnam hebben geleid tot een straffere houding in de Australische politiek. Zo verklaarde huidige minister van Buitenlandse Zaken, en oud- journalist Paul Hasluck (60) op 19 oktober jl. in het parlement: „De geallieerden moeten onwrikbaar ble ven in hun besluit om zich vastbe sloten maar beheerst te verzetten tegen communistische pogingen tot militaire verovering van Zuid-Viet nam. Zij moeten doorgaan met hun po gingen die Peking en Hanoi tot nog toe minachtend hebben verwor pen tot het vinden van een 'ge garandeerde, eerlijke en blijvende vrede". Gevaar De groeiende macht van China, zijn politiek van agressie en z(jn po litieke activiteiten vormen het groot ste gevaar voor de vrede, zo luidt het oordeel van de Australische re gering. Hasluck ziet het bewaren van de onafhankelijkheid van nieuwe na ties als een directe noodzaak. „Moord, sabotage en terreur moeten worden tegengegaan en dit is een taak die niet alleen aan de VS dient te worden overgelaten: het is een kwestie die de hele vrije wereld aan gaat. De Australische regering zal daarom voortgaan alles te doen wat zij kan om de VS in Vietnam te steunen." Hasluck ziet de politiek van Australië in zuidoost-Azië als een po ging terug te keren tot de toestand ten tijde van het verdrag van Genè- ve in 1954, als een beginpunt om uit gebreide onderhandelingen te voeren, die kunnen leiden tot een toestand, waarin de naties van zuidoost-Azië redelijk vertrouwen in de toekomst kunnen hebben en met hulp van hun vrienden kunnen voortgaan met hun politieke, maatschappelijke opbouw. Samenwerking Minister Hasluck verklaarde in het parlement, dat -hy toesprak naar aanleiding van de jongste revolte tegen Soekarno, waarbij de commu nisten trashtten het heft in handen te krijgen: „Als indonesië niet spoe dig met zijn economische opbouw be gint waarbij internationale hulp zonder eigen belang ongetwijfeld be schikbaar zal zijn valt er meer onrust te verwachten. Hoewel Australië vastbesloten is Maleisië te steunen tegen de confrontatie van Indonesië, hebben wy getracht de deur open te houden voor (econo mische) samenwerking met ons buurland. Wanneer de confrontatie ophoudt, zijn er vele wegen, waar langs we zouden kunnen samenwer ken, in wederzijds belang. Indone sië kan dan onmiddellijke economi sche hulp van Australië verwachten". De politiek van vriendschap die Australië tegenover Indonesië voert, wordt door die confrontatie-politiek op de proef gesteld. De misluk te staatsgreep van de communisten in Indonesië, en de daaropvolgende versterking van de macht van 't leger hebben de verwachting gewekt, dat de confrontatie tegenover Maleisië zou verslappen, maar die hoop is later de bodem ingeslagen door verklaringen van de Indonesische legerleiding. Tot nog toe heeft Australië een midden- web gevolgd in zijn beleid tegen over Indonesië somtijds wellicht met meer geluk dan wijsheid- en het valt te verwachten dat de regering op die weg zal voortgaan. Onzekerheid Dc politeke onzekerheid in zuid oost Azië (Indonesië, China, India en Pakistan) maakt het voor Austra lië met gemakkelijk in dit deel van de wereld een standvastige koers te varen. Zelfs de beide grondslagen waarop Australië zijn buitenlandse beleid voert, zijn niet altijd even ze ker. Wanneer bijvoorbeeld een eind zou komen aan de confrontatie van Indonesië tegenover Maleisië zou Engeland zich wel eens uit zuid-oost- Azië kunnen terugtrekken. De po litiek van Australië n.l. voortzet ting van Amerikaanse en Britse be langen voor zover de veiligheid van Australië dit eist, het tegengaan van uitbreiding van communitische in vloedsferen. het in toom houden van nationalistische expansie, de vestiging 30500 30500 30500 Wij verzoeken onze abon nees in Leiden, die een keer de krant niet ontvangen, vóór 7 uur n.m. (zaterdags tussen 4 en G uur) no. 30500 te bellen, waarna ons blad alsnog wordt bezorgd. Voor de buitengemeenten wordt voorzover de agent schappen telefonisch bereik baar zijn. elke klacht onmid dellijk doorgegeven. Bel vooral niet onze in de telefoongids vermelde kan toornummers voor Admin. of Red., want deze kunnen U niet helpen. 30500 30500 30500 van stabiele en vriendschappelijke gezinde regeringen— zal daarom heel plooibaar moeten zyn. Tenslot- te zou Australië slechts mogen re kenen op eigen nationale kracht. Begroting Defensie wordt voor het vyfde werelddeel een zaak van groot be lang, waarover de regering zich vyf- tien jaar gelden weinig zorgen maak te, doch thans des te meer. In de begroting van 1965-66 was al een uitgave van drie miljard gulden voorzien, maar dit bedrag zal nu met 160 miljoen worden overschreden. De regering heeft namelijk besloten de soldij voor de Australische strijd krachten in Vietnam te verdubbe len en meer troepen op te roepen. Beide laatste maatregelen vooral zul len hun invloed op de economie van het land doen gelden en er wordt van bepaalde zijde daarom aange drongen op meer produktie van de fensie-materiaal in eigen land. De v-loot zal in de komende drie jaar worden uitgebreid met torpedojagers met kernwapenen, onderzeeboten, pa trouille-boten en anti-duikboot-vlieg tuigen. Het leger wordt eveneens uit- gebreid-het beroepsleger tot 24.000 manschappen., het aantal op roepen dienstplichtigen zal worden opgevoerd tot 10.000, terwijl het burgerleven (vrijwilligers, die vrije i-ijd oefenen, maar in tijd van nood in werkelijke dienst komen) eveneens met 10.000 man zal worden uitgebreid. Meisje ernstig gewond Een zesjarig meisje uit Alphen, dat vanochtend om half negen op weg was naar school, werd in de Pieter Doelmanstraat door een bromfietser geraakt en een eind meegesleurd. Met een schedelbasis- fractuur is zy in het Academisch Ziekenhuis in Leiden opgenomen. Het ongeluk gebeurde toen een wielrijdster plotseling voor een oversteekplaats, waar drie kinderen op het trottoir wachtten stopte. De achter haar rydende bromfietser moest toen zo krachtig remmen, dat hy slipte en ten val kwam. Het meisje, dat reeds op de oversteek plaats was gestapt, werd door de slippende brommer gegrepen. De be stuurder van de bromfiets heeft en kele lichte schaafwonden opgelopen. ZOETERWOUDE Bij Meerburg" Verhoging van contributie Tijdens de gisteravond gehouden vergadering van de RKSV Meerburg afdeling gymnastiek, sprak de waar nemend voorzitter, de heer Van der Meer, zijn teleurstelling uit over re zeer matige opkomst. Het aftredende bestuur werd, bij gebrek aan tegen kandidaten, in zijn geheel herkozen. De heer Van der Meer werd bij acclamatie tot voorzitter benoemd. De penningmeester kon van een gunstig resultaat van het afgelopen seizoen gewag maken. Medegedeeld werd voorts, dat mejuffrouw G. v. d. Zwet als vaste leidster is aangetrok ken. De voorgestelde contributiever hoging werd geaccepteerd. De dames Boers en Van den Bos werden als lid van de kascommissie aangewezen. WARMOND P.V. „Warmond" De postduivenvereniging „War mond" hield haar algemene leden vergadering in hotel „De Zon". De voorzitter bracht dank aan hen die dit jaar hun medewerking hadden verleend. De penningmeester deelde mee, dat er een batig saldo was, maar dit neemt niet weg dat steun aan de vereniging geboden blijft. Tot lid van de kascommissie voor het komende jaar werden benoemd de heren J. Smeets en J. v. d. Weerd. Hierna werd overgegaan tot de uitreiking van de kampioensprijzen aan de heren J. den Dunne, A. v. d. Drift, J. Venker, P. Vogelenzang, H. de Koekkoek. De tentoonstelling zal dit jaar worden gehouden op 3 en 4 decem ber in hotel „De Zon". De prijzen, die hieraan door de heer v. d. Weerd beschikbaar waren gesteld werden gewonnen door de heren B. ter Beek, J. Kortekaas, H. de Koekkoek en A. Oostdam. BEURSOVERZICHT Nieuwe 6% B.N.G.- lening scherp gesteld Amsterdam, 10 november De beleggingsmarkt is vandaag enigszins verrast geworden door de aankondiging van een nieuwe 6% le ning Bank voor Ned. Gemeenten a pari groot f 100 min. Deze bank komt tevens met f 25 of f 50 min rente- spaarbrieven a pari op een basis van ca. 6%. Zowel de obligatielening als de spaarbrieven BNG liggen zwaar in de markt en zyn scherp gesteld. „De obligatielening zal er wel in gaan doch er behoeft niet om te worden geknokt", aldus de beurs. De leningen BNG en die in de Staats- fondsenhoek lagen vandaag gedrukt. De derde kwartaalcijfers 1965 van I de Kon. Shellgroep hebben niet veel uitgehaald. Ze vielen de beurs zeker niet tegen. Kon. Olie schommelde vanmiddag rond het voorgaande slot- niveau van f 152,20, dooh deze prijs lag f 1,30 boven de laagste prijs van de morgenuren. Het publiek toonde belangstelling voor het olie-aandeel. Philips was iets lager op f 118,70. Op f 119 lagen verkooporders voor Ame rikaanse rekening. Unilever, waarvan vanmiddag nabeurs de derde kwar taalcijfers 1965 worden bekend ge maakt, gaf vrijwel geen koerswijzi ging te zien ten opzichte van het voorgaande slatniveau. Aku was 2% punt lager op 387, Hoogovens werd op 500 onveranderd geadviseerd, KLM hoger ingevolge Wall Street. Van de leidende- cultures onder ging Deli-Mij een technische koers- reactie na de vaste stemming op de voorgaande beursdagen. De scheep vaartmarkt had koersafwijkingen van geen betekenis. Dat het aandeel EMS gisteren in het brandpunt der belangstelling heeft gestaan wordt maar al te dui delijk door de omzet op die dag van nominaal f 425.000 met een koers stijging van 50 punten tot 216. De stukken werden vanmiddag eerder Iets lager geadviseerd. Op donderdag 18 november kan a pari worden ingeschreven op f 10 min 6% winstdelende obligaties 1965 Bre dere Vast Goed. Willem Smit Trans formatoren komt met een 6% con verteerbare obligatie-emissie groot f 8,95 min pari. Aangezien de con versiekoers van 265 dicht in de buurt ligt van de thans geldende aandelen koers acht de beurs genoemde emis sie meer een verkapte aandelenemis- WISSELKOERSEN Amsterdam, 10 november. Londen 10.09%— 10.10y4New York 3.60%3.60% Montreal 3.34H-3.34f i Parijs 73.49—73.54; Brussel 7.25%— 7.26%; Frankfort 90.0490.09; Stock holm 69.58%69.63% Zürich 83.36% —83.41%; Milaan 57.63%—57.68% Kopenhagen 52.23%52.28%-; Oslo 50.41%—50.46%.; Wenen 13 9413.95; Lissabon 12.60%—12.61 V BEURS VAN AMSTERDAM Woensdag, 10 november 1965 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad g 1.000,- vorlge slotkoers koers v. heden 98,V 98% 98% 88 A 88% 87% Ned. '65 II 5% Ned. '65 5% Ned. *64 5% Ned. '64 5 Ned. '58 4% Ned. '59 4% Ned '60-1 4% Ned. '60-11 4% Ned '59 4% Ned '60 4% Ned. '61 4% Ned '63 4% 86 f Ned. '62 4 84% t Ned. '47 3% 78 1 Ned '53 I-II 3% 84% f Ned '48 3% 77% 1 Ned '50 I-Il 3V4 77% 1 Ned. '54 I-II 3% 79% f Ned. '55 13%.. 80 f Ned '55 II 3% 83% f Ned '37 3 84 Ned Gb obi '46-3 84% f Ned dol In. '47 3 89% i Ned. Inv cert. 3 97 Indië '37 A 3 89% f Ned. wonbl '57 6 100 1( N. wonbl '58-'59 88% Ned wonbl.'60 4% 89% S ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber 103 102% Ver. HVA-mij 132% 134% A.K.U 389 386 Vb Deli Mij eert 12 110 Hoogovens eert 500 495 Philips gem bez. 118.80 118.80 Unilever cert. 126.30 125.85 Dordtse petr 696 693% Kon P (50 k f20) 152.10 151.75 Holl. Amer. Lijn 125% 125% Java China Pak 192 191% K.L.M 246* 247.60 Kon. Ned St.boot 126% 126% Kon. Paket Mij 197 198% Stoomv Mij Ned. 138 137 Niev Goudr eert. 104% 102% v. Ommeren eert. 224% 222 Kon Rott Lloyd 154% 154 N Scheepv Unie 105% 150% NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Gem. leningen A'dam '47 3% 87% A'dam '48 3% 87% 87% R'dam '52-1 4%.. 88 Bankwezen Bank N.G. '65 6 10% 100% Idem '65 5% 98fè 98% Idem "65 5% 95% 94% Idem '58 5% 93% 93% Idem '64 5% 92 91% idem '58 5 91% 91% idem '64 5 90% 90% d N WB '52 4% 907's 90% BVG Rspbr '52.. 164% 164% BVG Rspbr f500 146% 146% Industr Obligaties Philips Dol. *51 83% 83% VERKLARING DER TEKENS Gedaan en laten 9 Gedaan en bieden Bieden b Premieleningen Alkmaar 58 2%.. 77% 77% A'dam '53 3 115% A'dam '51-1 2%.. 82% 82% A'dam '56-1 2%.. 79% 80 A'dam '56-n 2% 86% 86% A'dam '56-111 2% 86% 86% A'dam '59 2% 83% 83% Breda '54 2% 76% 75% Dordrecht '56 2% 77 77 Eindhoven '54 2% 82% Enschede '54 2% 75% 76 Den Haag I '52 2% 89 87% Idem II 2% 88% 88% R'dam '52-1 2% 91% Idem 11 2% 89% 87% Idem '57 2% 86% 87 Utrecht '52 2% 105% 105% Z.-Holl 1957 2% 89% 88! i Zuld-HolL '59 2% 86% 87% MET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Kredietinstellingen Interlinie t 50,- 192 191 Nefo f50,- 98— 98.— Robeco 221 221 Unitas f50,- 479 478 Ver Bez v 54 f50 117.50 117.50 Europa I 10 pb 488 488 Alg Bank Ned 279% 280 Amre f 20,55.80 56 Cultuurbank Holl Bank U eert. 226 225 Ned Mid.bank 103.50 103.50 R.VB eert 560 b 560 Industrie Ondernemingen Albert HeJjn 658 Berkei's Pat. 230 223 BorsumlJ 62% 60% Calvé Delft eert. 885 890 Van Gelder Pap 118% 119 Kon Ned Grofsm 120 121 De Gruyter pref b 134% Holl Constructie 370 Ing bur v Bmijv 149 x 147 x Internatlo 277 278 v Kempen en Beg 133% 138% Kon Zout Ketjen 820 820 Leids,. Wolsxy 329% 329% MUller en Co NB 335 334% Ned Kabelfabr... 343 343 Philips pref 43.10 43.10 Rott Droogd MU 213 211 E.M.S. 216 216 Ver Mach.fabr141% 141 Ver Touwfabr Vihamy 178 178 Walvisvaart 91% 90 Wernlnk'8 Behmy 173% 174% Wtlton Feyenoord 165% 166 v. Wijk - Heringa 120 b 126 Zaalberg 88 85% Mynbouw en petroleum Blillton 2de r402 402 Kon Petr (f20) 152 151.60 Amer. fondsen Canad Pacific R. 71% 69% Intern Nickel 101% Anaconda 77fg Bethelehem Steel 3E7% Cities Service89 Gen Motors 106% Kennecott 122% Republic Steel 43% Shell OU 65% Union Pacific 42 ün States 8teel... 49% Ex dividend Exclaim t'' e Laten 101% 80% 37A 87 106% 121% 43% 65% 42A 49%

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 13