Hoe u voor maar 45 cent elke week een heleboel plezier hebt enhoeueen cadeautje krijgt. - HOEK HERENHUIS ËjÖE m Kruidenierszaak LEIDERDORP TE KOOP Makelaarskantoor LOESCHKE Zn. Warmte- capaciteit van een centrale- verwarming: bouwkundige opzichters Firma Wijnnobel Chevallii VERKOOPSTER Kleuter-en babykleding van meccano Gezellig roodgloeiend kolenvuur als bij een kolenhaard: i LEIDEN AANGEBODEN. Huur inclusief woning f28.per week. UITERSTE PRIJS f8.000,Goodwill en inventaris. Informaties TELEFOON 03061113. met 3 zijden tuin en stenen schuur (ligging op zuiden). Mogelijkheid tot bouwen garage aanwezig. Indeling: parterre, grote woonkamer, keuken, gang, voorpor taal en w.c. lste etage: 3 slaapkamers en grote waa - douchekamer 2e etage: grote logeerkamer met zolderberging. Het huis verkeert in zeer goede staat van onderhoud en is voorzien van vele ingebouwde kasten. VRAAGPRIJS f 65.000,k.k. inclusief enige goede stoffering en vloerbedekking. Voor inlichtingen en bezichtiging: Stevinstraat 276 - Scheveningen - Tel. 070865734551057 HOENSON'S dubbelbrander Géén andere oliehaard en zelfs geen enkele gashaard of kolen-convector heeft een capaciteit van maar liefst 20.000 Kcal. per uur zoals de Hoenson dubbelbrander. Nu begrijpt U waarom Hoenson de meest verkochte oliehaard van Nederland is. Bestel hem nog vandaag bij Het Bouwfonds Nederlandse Gemeenten heeft in het Westen des lands grote projecten in voorbereiding, w.o. flatbouw, produktiestromen van complexen eengezins woningen, BG-systeemwoningen etc. Voor deze en toekomstige werken zoeken wij nog enkele ervaren WIJ BIEDEN interessant en afwisselend werk. Indien U zich aangetrokken voelt tot moderne bouw methoden. kunt u bij ons uw hart ophalen! Gunstige salaris-, tarttième- en premiespaarregeling. Voor flinke krachten uitstekende promotiemogelijkheden. Hulp bij huisvesting. VEREIST: diploma opz. BNA of gelijkwaardige opleiding, prak tische ervaring, vermogen goed met mensen te kunnen omgaan; autorijbewüs gewenst. SOLLICITATIES: met recente pasfoto en volledige inlichtingen aan de Centrale Technische Dienst, Huize Hoevelaken te Hoevelaken. 1 Nederlandse Gemeenten de veilige weg naar hel eigen huis G. C. Nieuwenhuizen VEILING HOENSON'S oliehaard biedt U dit enorme voor deel, zonder dat er ruisen de en kostbare electriciteit verslindende ventilatoren aan te pas komen. Geen andere oliehaard en zelfs geen enkele gashaard of kolen-convector biedt U dit enorme voordeel. Nu be grijpt U waarom de Hoen son de meest verkochte olie haard van Nederland is. Bestel hem nog vandaag bij de officiële Hoenson dealer 1 Eikeh hoekkastje, ladenkastje. satijnh. slaap, kamerameublemeni. salon-, eetkamer- en bij- zetmeubelen, schilderijen, klokken en pen dules, televisietoestel (Aristona), film- en projectieapparatuur: camera (Agfa-Movex), lenzen en toebeh., projector (Eumig), pro- jectiescherm. vleugelpiano (Steinbach), gouden en zilveren voorwerpen: couvertt. schepwerk, ringen, broches, armbanden, hor loges. Voorts een personenauto, merk Dodge- Phoenix 1960. enz. «snz. nor 1965 i KIJKDAGEN: maandag en dinsdag 1 N0BELSTRAAT 5 - TELEFOON 070- 11 331) BREESTRAAT 108A LEIDi Dames-modefournituren vraagt ervaren Die om-nooit-te- vergeten-kleertjes koopt u bij Het Kleuterhuis fa. Hoogeveen Haarlemmerstraat 7 Leiden MaRKLIN of constructie bouwdozen ter overname gevraagd. TELEFOON 01710—54733 HOENSON'S oliehaard met de Rocket Wonder Kolen - die U nooit hoeft te vernieuwen - is .de enige oliehaard die U dit enorme voordeel biedt. Geen andere oliehaard en zelfs geen enkele gashaard heeft zo'n gezellig haardvuur. Nu be grijpt U waarom de Hoenson demeest verkochte oliehaard van Nederland is. Bestel hem nog vandaag bij de of ficiële Hoenson dealer in Uw woonplaats Openbare verkoping Notaris S. PASMA. te Noord- wijk, is voornemens op de woensdagen 3 en 10 november a.s. telkens des v.m. 11 uur in Café „Vliethof" aan de Vliet N.Z. 73 te Rijnsburg, resp. bij inzet en afslag publiek te verkopen Het woonhuis met schuur erf aan de Langevaart 32 te Rynsburg, groot 1.77 are. Het pand is vrij te aanvaar den, m.u.v. de verdieping bo ven de opslagruimte, welke verdieping is verhuurd v™*" f 5.— per week. Te bezichtigen: dinsdags donderdags van 2 tot 4 l_. Veilingscondities en nadere inlichtingen bij genoemde notaris, Linden plein 8. Noord- wijk, telefoon 01719—3541 Vijfenveertig cent. Da's niet zo veel, vandaag de dag. Beter gezegd: het is weinig! Een kopje koffie in de stad is vaak al duurder. De tram kun je er nog wel mee betalen, maar voor één mooie bloem is het soms al te weinig. En toch, soms kun je er nog heel wat plezier van hebben. Wat dacht u van Eva? Bij abonnement kost dat maar 45 cent per week! En hoor eens, wat u daar allemaal voor geboden krijgt' Reis naar de West in kleuren Koningin en Prins waren in de West. En foto graaf Harry Pot (da's een goeie!) reisde mee om exclusieve fotoreportages te maken voor Eva. U zult er van genieten Er komt een nieuw vervolgverhaal. De schrijfster is Mignon G. Eberhart... Ademloos van spanning zult u haar verhaal 'De enige Getuige' lezen. Eennieuwe,welkomerubriekis'Huis-Thuis'. Eva's interieuradviseur geeft hierin praktische raad voor de woninginrichting, aan de hand van duidelijke foto's en tekeningen. Al uw vra gen worden beantwoord, en... voor moeilijke gevallen komt Eva's adviseur eventueel bij u thuis! 1,#'* De brei-sterren boffen. Voor hen zijn er op gezette tijden schitterende modellen. Knippatronen Heel voordelig verkrijgbaar. Nieuwe, fijne series Nieuwe, interessante series komen er ook, in Eva. Zoals de roman 'Mijn leven met Picasso*. Zoals *Vrouwen en Vreemdelingen', heel actu eel, nu er meer dan 100.000 vreemdelingen in ons land werken. Ook aan tieners en kleintjes is gedacht. De tieners grijpen gretig naar Eva Junior, het tie nermagazine in Eva... en naar de wekelijkse kleurenfoto van een tienerster. De kleintjes kunnen gaan smullen van Barend de Beer. Niet meer op de tv maar nu in Eva. mré m Puzzelaars opgelet! Elke week fijne opgaven en verrassende prijzen (wat dacht u van een jaar lang gratis bloemen?). Voor de zieken is er een speciale rubriek, waar de redactie veel aandacht aan besteedt. Goed idee misschien om een zieke vriendin een abonnement op Eva :adeau te doen? Alma geeft antwoord \ls u moeilijke huwelijks- of gezinsvragen hebt, vchrijfEva-medewerkster Alma zal zich er graag in verdiepen - u kunt vertrouwen op goe de raad. Als u liever afgaat op wat de sterren u vertellen, dan kunnen wij de wekelijkse horos coop aanbevelen. Zeer uitvoerig, daarbij gezel lig geschreven en toch bijzonder serieus. Al zeggen wij het zelf: dit is een van de beste oroscopen. U hèbt er iets aan. We hebben nog lang niet alles opgenoemd. Dat kan ook niet, het is zó veel; Eva is een ijk blad. U zult er elke week uren- en uren lang, telkens weer echt van genieten... Voor maar 45 cent, hoe vindt u dat! Wacht eens. We hebben nog niets verteld over de Eva-cadeautjes. Hier komt het! Cadeaus! Boeiende roman of mooi kinderboek geheel gratis. Evalientje (met bijbetaling van slechts f 2.-) of f 2.- contant als introductiekorting Wie nu weekabonnee wordt kan kiezen uit de twee prachtige boeken. Wie nu kwartaalabon nee wordt kan kiezen uit alle mogelijkheden. Een dikke roman van de beroemde schrijver Dr. A. J. Cronin. Een kinderboek vol fijne verhalen en versjes van Gr. Gilhuis-Smitskampen D. Thomas-Gil huis, met tekeningen van Tiny van Asselt. Of... de enige pop Evalientje, die zo van mooiekleertjeshoudt-verrukkelijkecreatievan Phia Gubbels, die u geregeld ontmoet op de achterpagina van Eva. Voor Evalientje 23 cm hoog) komen er patronen op ware grootte. U kunt ook 2.- introductiekorting krijgen. En dan te bedenken dat dit nog allemaal hoort bij die 45 cent per week! Wie zei daar dat 45 cent niet veel meer waard is? Pak meteen de pen om de bon in te vullen! Opsturen aanEva, Postbus 163. Leiden (Maak hokjes zwart bij wat u wenst) Ik betaal per week, 45 cent aan de bezorger. Na 13 weken betaling zendt u mij geheel gratis O roman 'Twee Zusters' of kinderboek 'Een koffer vol verhaaltjes' Ik betaal per kwartaal voor postabonnement Q door storting op giro 41880 van Eva, Leiden door middel van de stortings/overschrijvingskaart die Eva mij zendt. Als kwartaal-abonnee kies ik het volgende: O Ik betaal voor het le kwartaal slechts f3,85 (f2,- korting) Ik betaal f 5,85 (3,85 voor abonnement, f 2,- voor Evalientje, toezending door Verzendhuis Evalientje te Haarlem) Ik betaal f 5,85, krijg boek 'Twee Zusters' Ik betaal f 5,85, krijg kinderboek 'Een koffer vol verhaaltjes'.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 14