Spalt doorbreek FRIESCHE VLAG GOUDBAND Vrijdagprifzen zijn speciale prifzi mini VROOM&DREESMANN die pijn-barriere met S)])€lït Fa. C .D. LIGTVOET, Kraaierstr. 10, Leiden Fa. IAN DE NIE <S ZN., Kort Rapenburg 10, Leiden Fa. A. DE WIT, Oude Vest 111, Leiden Fa. ZWART, Hooigracht 18, Leiden de meest gebruikte koffiemelk in Nederland Kies uit deze vier horloges De horloges, waaruit u kunt kiezen zijn precisie-uurwerken, vervaar digd door de wereldvermaarde meesters van de Zwitserse uurwerk industrie. Dit zijn ze: - Herenhorloge, 14-karaats goud, (zie afbeelding), vergelijkbare winkelwaarde f210.-. uw prijs f 110.-. Hetzèlfde horloge, mèt datum, vergelijkbare winkelwaarde f 220.-. uw prijs f 120.-. - Dameshorloge, 14-karaats goud, (zie afbeelding), vergelijkbare winkelwaarde f 160.-, uw prijs f 80.-. - Hetzèlfde horloge met fraai geslepen saffierglas, vergelijkbare winkelwaarde f 175.-, uw prijs f 90.-. Kwaliteitsgegevens. Gemonteerd in 14-karaats gouden kast 17-steens Voorzien van INCABLOC Onbreekbare veer 1 jaar schriftelijke garantie. Daarna volledige, vakkundige service verzekerd. Vraag spaarkaart aan uw koffiemclkleverancier. Deze kaart ligt al op u te wachten. U kunt er de waardepunten, die u op de etiketten van de „Goudband" koffiemelk vindt, opplakken Op de 1/4 literfles vindt u een halve punt, op de 1/2 literfles één punt en op de 1/1 literfles anderhalve punt. Reeds voor 60 hele waarde punten kunt u profiteren van deze unieke aanbieding. De collecties zijn thans compleet, doe daarom nu reeds Uw Sint Nicolaas inkopen. Steeds weer nieuwe textielsoorten stellen voortdurend èndere eisen aan Uw wasma chine. Daarom heeft de ZANKER INTIMAT een apart ingebouwde centrifuge! Alleen zo kunt U al Uw wasgoed precies volgens voor schrift wassen èn drogen! Wij vertellen U graag meer over deze ideale combinatie met de meeste mogelijkheden! f 1138.- (incl. Resopal-afdekplaat) "Friesche Vlag" stelt alle ge- bruiksters van "Goudband" koffiemelk in de gelegenheid 14-karaats gouden Zwitserse horloges aan te schaffen voor prijzen, die vèr beneden de vergelijkbare winkelwaarde liggen! Een voorbeeld?.. Een 17-steens gouden herenhor loge, merk PROSPERA, voor f 110.-, (vergelijkbare winkel waarde f 210.-), plus "Goud band" waardepunten! bij apothekers en drogisten 1.05 1.90 werkt binnen 10 minuten Bontkraag Bont, bont en nog eens bont is „mode" Prachtig langharig Tos- caner Lam in bobbed- of shawlkraag model. In zwart of bruin. Damesduster van gewatteerd nylon In ruimvallend model, met 3/4 mouw. 2 verschil lende dessins. Inde ma ten ML. en EL 1e etage Dametpullover Fully fashiened gebreide damaspullover van een prachtigekoesterwarme kwaliteit Angorette. U kunt keuze maken uit de kleuren: beige, rose bleu, koren en olijf. Herenkamerjas in wollen ruit. Dit royale en goedpassende model voor U in 3 gloedvolle kleurencombinaties. Malen S.M.L.EL Ie etage 1e etage Schellekoord- ornament van matglanzend koper. Strak en eenvoudig van uitvoering. Geschikt voor elk schellekoord^el of niet geborduurd. Wandelwagenzak uitgevoerd in wind-en waterdicht, afwasbaar plastic. Heerlijk warm voor de kleuters om uit wandelen te gaan. In uni en leuke dessins. 6.' Bedbank Wit gelakt, (hoogst modern I) Leuk voor ee komst voor kleinbehuis- den. Maat 80x190 cm Met 1 "zo'n wat- kan daar-veel- in-lade. Damesregenmantel Trench-coat model,fijne kwaliteit poplinverwerk op foamback. Zijden changeanlvoering. Ma ten 34-46. Kleuren:- 29/ Damesschaats- combinatle Wit kalfslederenlaarsje op stevige roestvrije kunstschaats gemon teerd. Maten 36-38 245° Maten 39-44 Sportshop 0/% Breestraat73 «Vi Vulpenset Patronenvulpen met bij passende ballpoint. Bei de met metalen dop. In fraai model. Diverse kleuren. In oersolide metalen klapdoos. van aluminium buis licht gewicht enroestvrij. Met veiligheidsplateau, anti- slipdoppen en emmer- haak. zwart-gelakte plateau en treden Streden 35*" 3e etage U hebt pijn. U bent geïrriteerd... óók door anderen! Wat moet u doen? Doorbreek die pijn-barrière! Wrik u los uit die treiterige pijn! Gebruik Spalt: dè pijn. stiller bij uitnemendheid. tegen hoofdpijn, kiespijn, griep, periodiek* pijnen.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 26