„Wouter en Gonnie Ontwikkelingshulp vraagt 15 miljard dollar per jaar „Bij vrij loonbeleid horen vrije prijzen va1 Palen LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 19 OKTOBER 1965 DERDE BLAD L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Nieuwe t.v.-serie begint 18 december Van Goghs vliegen naar Zweden (Van onze Haagse correspondent) De Nederlandse televisiekijker kan dit seizoen zijn hart ophalen aan binnen- en buitenlandse se ries. waarin cowboys, vechtlus tige helden, eenzame jongetjes en verliefde paartjes ronddarte len. De nieuwe serie die de KRO vanaf 18 december eenmaal per maand gaat uitzenden is te rang schikken in het vakje van de fa milieverwikkelingen. De titel „Wouter en Gonnie" houdt geen parodie in op het populaire En- gejse tweetal, dat leergierige kij kers de Engelse taal tracht bij te brengen. „We vonden het ge woon leuk om ons tweetal deze namen te geven", zegt regisseur Nico Hiltrop (37). De geestelijke vader is de pro- duktieve Engelsman Eric Sykes. die hier in Holland bekend is geworden door Stiefbeen en Zoon. Net als in deze serie zal iedere uitzending van Wouter en Gonnie een afgerond ver haal bevatten. Broer en zus De twee hoofdpersonen zijn een broer en een zus, die in hetzelfde huis wonen. Zij is hoogmoedig en heeft krankzinnige ideeën, hij is ner veus. grappig, klein en tracht onder ae plak van zijn grote zuster uit te komen. Vlaming Nand Buyl en de actrice Dini de Neef, spelen de hoofdrollen. Nico Hiltrop had Nand Buyl eni ge jaren geleden in Brussel gezien, als tegenspeler van de nu in Ameri ka woonachtige cabaratière Joekie van der Valk, in de musical „De tante van Charly". Deze kleine donkere Belg, leek hem geknipt voor de rol van Wouter. Eén aflevering is in de Kleine Ko medie in Amserdam opgenomen, 75 in avondtoiletten gehulde figuranten waren daarvoor nodig. Naast dit tweetal treden zo nu en dan Robert Sobels, Rudi Falkenhagen en Heieen van Meurs op. Het plan is om tien van deze Wouter en Gonnie's uit te zenden. Goede graadmeter Toltarieven Oosterscheldebrug gaat f 2,50 voor een auto kosten (Van onze Haagse correspondent) De minister van Binnenlandse Za ken zal spoedig zjjn goedkeuring hechten aan de toltarieven voor de Oosterscheldebrug, die hem dezer da gen ter beoordeling zijn voorgelegd. Er zijn vijf tariefgroepen, variërend van fl,voor voetgangers en voor fietsers tot f 6,— voor een vracht wagen met aanhanger. Autobussen zullen vijftig cent per passagier moeten betalen voor een ritje over de gloednieuwe brug en personenauto's kunnen voor f2,50 de brug over. Voor een personenauto zal een rit van Rotterdam naar Mid den-Zeeland, f 4,50 gaan kosten, nl. een rijksdaalder voor de Oosterschel debrug en nog eens f2,— voor een rit over de Haringvliet. Overigens zullen tractoren 'max. 16 km per uur) alleen 's nachts de brug mogen passeren. Zestig schilderijen en 47 tekenin- A A I gen en a9uare'len van Vincent van y y Gogh, allen afkomstig uit de collec tie Stedelijk Museum in Amsterdam I zullen in het „moderne museum" van Stockholm worden tentoonge steld. Een gedeelte van deze collectie, begeleid door ir. Vincent van Gogh, vertrok vrijdag j.l. met een KLM- vliegtuig naar de Zweedse hoofdstad, de rest is gistermiddag eveneens per KLM overgevlogen onder de hoede van de heer E. R. Meyer van het Rijksmuseum in Amsterdam. Stock holm is de 54ste plaats in Europa en Amerika waar deze collectie, welke alle periodes van Van Goghs ont wikkeling als schilder omvat, sinds 1945 wordt tentoongesteld. Omzetbelasting Vrijstelling gevraagd auto's gehandicapten Het Christelijk Nationaal Vakber- bond heeft de tweede-kamerfracties van de protestants-christelijke par tijen gevraagd, te proberen voor ge handicapten die beslist een auto no dig hebben om zich te verplaatsen, vrijstelling te krijgen van de verho ging van de omzetbelasting op auto's. NEDERLAND 1 KRO: PROF. DR. J. TINBERGEN Londen gaan zien, want „je moet het. niet precies hetzelfde willen doen. Ik geloof dat het dan bij voor baat al is mislukt". In Engeland be leeft de serie zijn achtste seizoen en blykt zij een groot succes te zijn. En hoe zal het Nederlandse publiek reageren? „Ach je weet het nooit. De ochtend na de uitzending luister ik altijd naar de reacties van de porti:r, de koffiejuffrouw, de men sen in de tram. Dat vind ik een goede graadmeter, voor het wel of niet slagen van een programma", zegt de lange blonde Nico Hiltrop. ir De Vlaming Nand Buyl en Dini de Neef die de hoofdrollen spelen in de nieuwe tv-serie Wouter en Gonnie. In één van de afleveringen, waarvan hier een momentopnamezijn zij ver wikkeld in ernstige moeilijkhe den rond een klein vogeltje. Wil men daadwerkelijk hulp bie den aan de ontwikkelingslanden, dan zullen de „rijke landen" jaarlijks on geveer 15 miljard dollar beschik baar moeten stellen. Dit is de me ning van prof. dr. J. Tinbergen, hoogleraar aan de Economische Ho geschool in Rotterdam. Hij zei dit gisteren in Utrecht, waar hij een inleiding hield op een studiedag van het Katholiek Vrou wendispuut. Op het ogenblik be- Gaullistische boycot wordt doorgetrokken C.M.B.-VOORZITTER H. DE MOOIJ De bondsvoorzitter van de Chris telijke Middenstandsbond, de heer H. de Mooij, uit Rgnsburg heeft grote bezwaren tegen het voornemen van minister Den Uyl om het prijs beleid krachtig voort te zetten en i er nauwkeurig op toe te zien, dat de De Franse gaullistische afgevaar- prijsgedragsregels worden nageleefd, digden hebben gisteren aan het begin De heer de Mooij sprak tijdens een van de oktoberzitting van het Euro- regionale bijeenkomst van zijn bond pese parlement in Straatsburg de j in Hilversum, officiële lijn van de Franse regering doorgetrokken en een boycot aange- sekondied op alle punten, waarop het j hufdlge loonbeleid Epropese parlement werkt aan ver-1 dere ontwikkeling van de Europese (Advertentie) Kent u al onze kinder-voet- 7 integratie. Een woordvoerder van de Gaullis tische fractie deelde gistermiddag mede, dat niet zal worden meege werkt aan „nieuwe verplichtingen", zolang de EEG-crisis niet is opgelost. Deze verklaring kwam bij verras sing tijdens de behandeling van een parlementair verslag met aanbeve lingen voor EEG-steun aan arbeiders van Siciliaanse zwavelmijnen. Het parlement was toen juist zijn eerste zitting sedert het uitbreken van de EEG-crisis in een wat onwezenlijke sfeer begonnen. Terwijl in de wandel gangen afgevaardigden en Europese ambtenaren nog al druk alle aspecten van de crisis en mogelijkheden voor een oplossing bespraken, stond de Nederlandse socialist Vredeling voor de ondankbare taak in een matig be zette zaal een verslag over de sociale problemen in de Siciliaanse zwavel mijnen te moeten indienen, een zaak die op dit ogenblik de Europeanen uiteraard maar weinig interesseren kan. De belangstelling flikkerde ech ter op. toen de gaullistische groep verklaarde niet aan de stemmingen over plannen van gemeenschappelijke steun aan Sicilië te kunnen deelne men en dat zij deze gedragslijn zal blijven volgen bij alle onderwerpen waaruit nieuwe integratieverplich tingen zouden kunnen voortvloeien. service: Hier wordt met speciale meet-apparatuur de kin dervoet getest. Ons vak kundig opgeleid perso neel ziet direct welke schoen uw kind nodig heeft. Zorg dat die kwetsbare kindeiVoeten gezond blij ven nu en later! kindervoet-service DONKERSTEEG 21 Handtekeningenactie tegen huwelijk Prinses COMITÉ: „VEEL WEERKLANK (Van onze Haagse correspondent) De Leidse hoogleraar prof. dr. D. Wiersma heeft namens het comité verzoekschrift Staten-Generaal op een persconferentie in Den Haag ver klaard. dat het resultaat van de ac tie tegen de parlementaire goedkeu ring van het huwelijk van Prinses Beatrix en Claus von Amsberg gro ter is dan werd verwacht. Uit alle lagen van de bevolking komen reac ties binnen. Op de girorekening van de penningmeesteresse was tot za terdag een bedrag van ongeveer f 10.000 overgeschreven. Hoeveel handtekening de actie tot nu toe heeft opgeleverd kon nog niet wor den meegedeeld. De binnengekomen lijsten zijn nog niet geteld en veel lijsten moeten nog worden terugge zonden naar het comité. Gebleken is dat een aantal perso nen wel met de actie sympathiseert, maar het niet aandurft een handte kening te plaatsen, uit angst dat de lijsten terecht kunnen komen bij de EVD en dat men in het verdere le- ven dan nadeel zal ondervinden, zo LEIDEN deelde prof Wiersma mee. Het co mité deelt deze angst niet. „Wat wij doen heeft helemaal niets met de H5HH I binnenlandse veiligheid te maken". De heer De Mooü bestreed de op merking, dat de formele regels van de praktijk strakker zou zijn dan die op het gebied van de prijzen. Dit moge voor vele industriële bedrijfstakken het geval zijn, zeker niet voor vele mid- denstandsbedrijven, die met consu mentenprijzen te maken hebben, waarvoor nu eenmaal grote belang stelling bestaat. Samenhang De C.M.B.-voorzitter wees op de onverbrekelijke samenhang tussen lo nen en prijzen. Door deze samenhang konden de ondernemersorganisaties hun medewerking geven aan 't prijs- stabilisatiebeleid van de regering. Nu deze samenhang evenwel verbroken wordt en het loonbeleid wordt vrij gelaten vindt daarmede ook het prijsbeleid zijn natuurlijk einde. Dit temeer, daar de vrees bestaat dat niet langer de produktiviteit, maar de spanning op de arbeidsmarkt de kracht zal zijn, die de lonen om hoog zal stoten. Als het kabinet in haar programma voor 1966 niet alleen alles nalaat om die spanning op de arbeidsmarkt af te zwakken, maar zelfs door haar plannen die spanning nog belangrijk ver groot, is het onrechtvaardig de volle lasten eenzijdig af te wentelen op de ruggen van de ondernemers. De middenstandsorganistaties zul len geen verdere steun van het prijs beleid kunnen geven, indien de rege ring voornemens is loonbeleid te gaan voeren door middel van een verscherpt prijsbeleid. In de hui dige situatie behoort meer oog te zijn voor de aanzienlijk verscherpte con currentie in vele bedrijfstakken. Het zou beter zijn meer vertrouwen te stellen in deze meer natuurlij ke krachten dan in een overspannen overheidscontrole, aldus de heer De Mooij. Fanfani geopereerd Amintore Fanfani, voorzitter van de Algemene Vergadering van de VN en minister van Buitenlandse Zaken van Italië, is gisteren in New York aan zijn rechterbeen geopereerd. Er hebben zich geen complicaties voor gedaan. Fanfani had bij een val een pees gescheurd. Het is niet be kend hoe lang hij nog in het zieken huis moet blijven. draagt het totaal van de financiële hulp aan de ontwikkelingslanden on geveer acht miljard dollar. Twee procent Prof. Tinbergen pleitte voor een economische planning op wereld schaal. Hij noemde het een soort levensverzekering dat men gaat den ken in wereldtermen. Het kan niet anders: het is één wereld of geen, zo zei hij. De vijftien miljard dol lar die naar zijn oordeel nodig zijn, vormen ongeveer anderhalf a twee procent van het totale inkomen van de rijkere landen, een percentage dat volgens hem moet zijn te ver wezenlijken. Naast geld is er inspanning, voor beeld en begrip nodig om de ontwik kelingsgebieden te steunen. Prof. Tinbergen constateerde overigens dat de kloof tussen het rijke en ar me deel van de wereld nog elk jaar groter wordt. Globaal gesproken be schikken de mensen in de ontwikke lingslanden over een gemiddeld in komen, dat ongeveer een tiende deel is van het gemiddelde in de rest van de wereld, aldus prof. Tinbergen. ONGEWOON TELEVISIESTUK VAN BECKETT Samuel Beckett heeft een televi siestuk van één kwartier geschre ven. Er komt slechts één persoon in voor, die geen woord zegt. De B.B.C. zal het werkje volgend jaar uitvoe ren, wanneer men een acteur kan vinden voor de rol die zeer hoge ei sen stelt wegens de subtiliteit en de intensiteit ervan. De titel is „Eh Joe". Beckett heeft het stuk uit Parijs naar de B.B.C, gestuurd zonder dat hem daarom was gevraagd. Het is een studie van een man die op het punt staat geestelijk te bezwijken. Het enige geluid is de stem van een vrouw, die niet in het beeld komt. De B.B.C. heeft verklaard dat het nieuwe stuk het ongewoonste zal zijn dat ooit op de t.v. te zien is ge weest jaar 7.5 kinderboeken verkocht Ne^erzanger Paul Belangstelling dient gestimuleerd Robeson gewond Op een onbebouwd terrein in New York heeft men zaterdag de beroemde Amerikaanse neger zanger Paul Robeson gewond aangetroffen. Robeson kon zich niet herinneren wat er met hem gebeurd was. De thans 67-jarige zanger, die lang in Rusland heeft gewoond, werd daar beschouwd als een van de woordvoerders van de Amerikaanse negers. Volgens de politie is Robeson in een kliniek behandeld wegens snij- wonden in het voorhoofd en bij het rechteroor en verwondingen aan het linker enkel en rechter heup. Robeson werd half bewusteloos aangetroffen en was later te suf om zich te herinneren wat hem over komen was. Hij miste niets, zijn vrouw Easie had eerder de politie gewaarschuwd, zij zei dat hij lijdt aan een evenwichtskwaal. Paul Robeson kon. na behandeld te zijn, weer naar huis gaan. Robeson is niet alleen een beroemd baszanger, maar ook acteur en ta lenkenner van formaat. Als voor vechter van zijn ras raakte hij ver wikkeld in de politieke activiteit van de linkervleugel in de V.S. hij kwam in conflict met de commissie van onamerikaanse activiteit in de perio- de-Mccarthy. Zijn paspoort werd in 1950 ingetrokken. Toen hij dan ook twee jaar later de Stalinprijs voor de vrede kreeg, kon hij niet naar Moskou om deze in ontvangst te ne men. In 1958 mocht Robeson weer gaan en staan waar hij wilde. Hij bezocht toen diverse landen, waar onder Rusland. In 1963 ging hij naar Oost-Duitsland om daar behandeld te worden voor moeilijkheden bij de stofwisseling. Via Engeland keerde hij daarna naar de V.S. terug. in 1964 in ons land schenen 10.026 boekentitels v 1.026 kinder- en jeugdboeken (her drukken en nieuwe uitgaven), dat is 10%. Dit percentage is aanmerkelijk hoger dan in andere landen, w.o. Oostenrijk, Denemarken, West- en Oost-Duitsland en Zwitserland, maar lager dan in Frankrijk, Engeland en Amerika. De totale boekenomzet be droeg vorig jaar circa 50 miljoen exemplaren, ruim 7,5 miljoen of 15% daarvan waren kinder- en jeugdboe ken. Een en ander verklaarde de directeur van de commissie voor de collectieve propaganda van het Ne derlandse boek (CPNB), de heer F. de Smit, op een persconferentie over de Kinderboekenweek 1965. Sprekende over het kinderboek en het contact tussen kind en boek zei de heer Smit dat de CPNB ervan overtuigd is dat een nieuwe oriënta tie op de ontwikkelingsmogelijkhe den en moeilijkheden van het kin derboek in de toekomst dringend noodzakelijk is. De CPNB meent dat de mogelijkheden van een groeiende belangstelling voor het lezen een uit daging is aan iedere persoon of organisatie die zich betrokken voelt bij het kind, de jeugd en het lezen. Samenwerking en gecoördineerde aanpak, die zullen leiden tot prak tische maatregelen om te komen tot intensivering van het contact tussen kind en boek. zijn noodzakelijk. Bij onderzoekingen is het achter blijven geconstateerd van de stimu lans voor het lezen vanuit het ouder lijk milieu en het schoolmilieu, juist in de leeftijdsperiode die bepalend is voor de belangstelling voor het lezen. Een kwart, van de schoolgaande kin deren heeft niet de beschikking over een school- of klassebibliotheek Bij het beroepsonderwijs is dat zelfs 55%. „Wy zjjn van mening dat alle groeperingen en organisaties die met kind en boek te maken hebben zich - moeten bezinnen op de toekomstige taak tot het stimuleren van de be langstelling voor het lezen van het kind", aldus de CPNB-directeur. Brief aan hoofdbestuur HET ROMMELT IN DE VARA 10.30 i 10.45 i 11.15 i Nieuws in het kort, NTS Klaas Vaak. voor de kleuters Journaal voor gehoorgestoorden Engelse les NTS-journaal Jan en allemar Svalbard, filmreportage Jazz 625 Vanavond in Nieuwspoort NTS-journaal Pauze Teleac, tv-cursus Sluiting. NEDERLAND 2 AVRO: 10.10 i 10.15 i 10.40 i Nieuws in het kort, NTS Luipaard op schoot De schone heks, tv-fllm Sport panorama Arbeidsschaarste en de gehu NTS-journaal Kerkelijk programma UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1: 8.00 uur Trio van Schubert 9.35 uur Edward Witsenburg, harp HILVERSUM 2: 8.05 1 eit cfióteren Belangwekkende interviews Een van de straatinterviews, die werden gehouden voor de nieuwe NTS-serie .Burgerschap en burgerzin" (gisteravond op Nederland I in première ge gaan) leverde het volgende enigszins mistroostige dialoogje op. „Nederlander zijn, hoe vindt U dat?" „Tja, je bent het nu eenmaal, je kan er niets tegen doen." De houding van de jongeman die dit antwoord gaf is mis schien wel tekenend voor een groot gedeelte van onze bevol king als het gaat om begrippen als „Samen Nederlander zijn" en „De rechten en plichten van een Nederlands staatsburger. Eenzelfde soort onverschilligheid heeft gisteravond waarschijnlijk in vele huiskamers geheerst d.w.z., men zal met een gezicht van wat kan mij dat allemaal schelen, helemaal niet. of half (koffie drinken, praten met el kaar) gekeken hebben naar ge noemd programma, dat vooraf ging aan de hoofdfilm. Ik weet niet in hoeverre een dergelijk advies vanaf deze plaats uitwerking heeft, maar ik zou toch iedereen aan willen raden om de volgende keer wèl naar .Burgerschap en burger zin" te kijken, want het aardige van de makers is, dat ze er ken nelijk vanuit zijn gegaan, dat weinig mensen stilstaan bij het feit, dat er veel gemeenschappe lijks is in ons leven in dit Ne derland. Er werd eerst om het onderwerp heengecirkeld. Dat cirkelen leidde tenslotte naar het middelpunt van de uitzen- ding, t.w. twee indrukwekkende interviews, één met een man die jaren statenloos is geweest (oud g Spanje-strijder Piet Malipaard) M en een meisje dat eigenlijk haar hele leven gezinsloos doorbracht. 1 Het gezin is de eerste en be- g langrijke groep waartoe we be- g horen. Het niet nader genoemde |f meisje zei dat ze zich door een M gebrek aan bescherming en vei- g ligheid altijd onzeker heeft ge- g voeld en dat de maatschappij eigenlijk niets heeft aan on- g zekere mensen (Ik kreeg overi- g gens het idee dat haar onzeker- g heid tot het verleden behoort, §j want ze bracht haar meningen g op een fikse en heldere wijze). g Het was een goed programma met als kundig presentator Han g Lammere en een knap regisseur g als Joes Odufré. Beklemmend De hoofdfilm was dubbelop §j beklemmend omdat we zowel te M maken kregen met een uiterst j gekwelde blinde schrijver (ge- 1 speeld door Van Johnson) als met het zoeken naar een stel g gevaarlijke misdadigers, waar aanvankelijk zeer weinig van bekend was. Minister-president Cals wekte g in het begin van deze t.v.-avond sj in een indringende toespraak op om geld te geven voor de anti- g honger-actie. Vlak voor hem sprak vice minister-president g Vondeling op eigen houtje zoals H hij zei in de zendtijd van de M PvdA over de begroting. Minis- g ter Vondeling vertelde zijdelings g dat hij naar aanleiding van zijn "g begrotingsvoorstellen nogal wat H scheldbrieven heeft gekregen. M 3.00 Koor, orkest en solisten: de C.H.U. 18.3 .00 Klas. pianotrio. 20.40 Het boek Job: bijbelse uitzending. 21.20 Klas. kerkorgelspel. 21.35 Harp en pla no: klas. muz. 21.55 De zingende Kerk. 22.15 Zie, ik maak alles nieuw, gods dienstig progr. 22.30 Nws. 22.40 Epiloog. 22.45 Licnte gr.muz. 23.55-24 00 Nws. Hilversum 2, 298 m. AVRO: 17.20 Lichte gr .muz. voor de tieners. 18.25 Gevar. mruz.progr. 18.55 Voor de kinderen. 19.00 Paris vous parle: gesproken brief uit Parij.< Gamelan: Indonesisch progr. 19 Orff-Schulwerk op school en gezin: muzikale lezing. 20.00 Nws. 20.05 Een avond in Slttard: gevar muz.progr Radar: radioperiodiek. 21.45 Om- 10.05 §.35 Het 21.15 I (Van r.t.v.-medewerkster) In radiostad Hilversum lopen de laatste weken geruchten dat het bü de VARA niet alles koek en ei meer is. „Het rommelt flink", zo vernamen we, „en de mogelykheid is niet uitge sloten dat er hoofden zullen vallen". een brief zijn, die der tig van de veertig vooraanstaande radioprogrammamedewerkers van de VARA hebben gezonden Dorati naar Stockholm De componist-dirigent Antal Do rati heeft een uitnodiging aanvaard de leiding op zich te nemen van het Stockholms Philharmonisch Orkest. I Sinds 1963 dirigeerde Dorati het symphonie orkest van de B.B.C. waarbij hij tot juni 1966 is gecontrac teerd. Het volgend jaar oktober aan vaardt de tot Amerikaan genatura liseerde Hongaar die nu 59 jaar is zijn functie. waarin zijn hun •en kenbaar maken het huidige pro hoofdbestuur grieven en bezw ten opzichte va] grammabeleid. Er wordt om een vooruitstrevender beleid gevraagd met meer durf en visie en met de geest van deze tijd. De VARA moet °ok actueler worden en meer tegemoet komen aan de be hoefte van lichte muziek. De brief verwijt het hoofdbestuur voorts, dat er weinig resultaat merk baar is geworden van suggesties in verscheidene programmavergaderin gen en dat derhalve deze weg wordt bewandeld om nu eens resultaten te zien. Met nadruk wordt ontkend dat de brief wordt ingegeven door naar frisse wind bunkerende jongere VARA-medewerkers. Ook ouderen hebben de brief ondertekend en het betreft hier dus geen programmacon flict tussen twee generaties, aldus de brief. Officieel wist de VARA vanochtend van het bestaan van de brief niets af: „Wanneer er zo'n brief zou zijn, dan blijft deze in ieder geval intern en geven wij onder geen beding com mentaar". roeporkest: amusementsmuz. 22.25 lk Hilversum NCRV: 7.00 Nws. 7.10 Dagopening. 7.20 Seml-klas. 7.45 Radlokrant. 8.00 Nws. 8.10 Gew. muziek. 8.30 Nws. 8.32 Licht muzikaal ProgT; 9.00 Voor de zieken. 9.35 Water- SOS-ber. standen. 9.40 Voor c D.IO KI. Mod. Meded. voor land- en tuinbouw. 1280 Nws. 12.40 Radiosnelbuffet. 13.30 7e Internat, beiaardconcours. 13 40 Licht orkest met zangsoliste. 14 00 Boeren en burgers ln Buitenveen, hoorspel. 14.20 Klas. muz. 15.00 Uitreiking eredocto raten Vrije Universiteit. 16.15 Voor de Jeugd. 17.15 Hoorspel voor de Jeugd. 17.30 Jazzmua. 17.50 Overheidsvoor lichting. Werk en welzijn. Wat kan ik worden0 Vraaggesprek van Claude Bel- loni met drs. K. van 't Zet. hoofd af deling Beroepenstudle en beroepen- voorlichting van het Ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid. Hilversum 2, 298 m. VARA: 7.00 Nws., ochtendgymnen strijdlied. 7.23 Lichte 8.00 Nws. 8.10 Lichte gr.- reportages. 9.00 Van alle mark- Jls, praatje. 9j05 Mod. muz. Jhoolradio. VARA: 10.00 10.45 Voor de kleuters. zangsol 1st. 13.00 (Advertentie) Meded. Lichte ork .muz. Nw6l 13.10 Act. en kalender. 1380 Ltch- Gespiroken portret, "k. en soliste: mod. Jeugd. (16.00 Nws.). zieken. 17.30 Dansork. 10.05 Betty: lichte 11.00 Nws. 11.02 11 05' Toedeloe. 14.02 Van jj draalen: lichte gr muz. NRU/AVRO: 15.00 Lichte grmuz. 16.00 Nws. 16.02 spiegel der folklore: volksliedjes. 16.30 Rhythm and blues: populaire neger- muz. 17.00 Nws. 17.02-18.00 De zin gende bougie gevar. platenprogr voor de automobilisten. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I. VPRO 17 00-1785 Voor de kinderen. NTS: 19 00 Nws. ln het kort. 19.01 Klaas Vaak. 19.05 Franse les (3). NCRV: 19.35 Dzjes zien: Zang soliste met instrumentale begeleiding NTS: 20.00 Journaal. NCRV: 20.20 De Jacoo: liedjesproer. 22.05 Atten tie 22.25 Burger bij de gratie Gods. TV-portret. NTS: 22.45-22.50 Journaal. j TV-feuilleton :euws: act. 20.55 De brave ?lk, speelfilm. NTS: 22.25-

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5