a Ruimtevaarders blijven strak aan het lijntje BARBRA STREISAND Al bij haar leven een mythe Frecl Oster speelde kinderlokker" voor KOMEET IN ZON en gióteren 's ZOMERS NIET SCHIETEN OP VLIELAND Kardinale McDivitt fouten van en White Houtbewerkers zeggen e.a.o.'s op Zorgen over te veel vrijheid Monster-raket voor satelliet van 1.350.000 kg! POLITIE IN GEVECHT MET EIGENAARS VAN WOONWAGENS Munt met beeldenaar van Churchill trekt grote belangstelling Russische raketproeven LEIDSCH DAGBLAD WOENSDAG 13 OKTOBER 1965 DERDE BLAD L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. Volgende week op 't.V. My name is Barbra" is de titel van Barbra Streisands eerste grote televisie-one-woman- show in Amerika. De AVRO heeft als eerste in Europa de rechten aangekocht om deze film te vertonen. Dat gebeurt op 21 oktober via Nederland 1 van 20.35 tot 21.35. Barbra zingt in deze show be kende nummers als „I'm late", Make belie ve", „How does the wine taste", „People", „I've got the blues' en I've got plenty of nothing". (Van onze rtv-medewerkster) Barbra Streisand is 23 jaar en bepaald niet knap. Vijf jaren j staat ze nu op de planken en in I die tijd is haar ster omhoog ge schoten als een komeet. Ze is een wat wonderlijke vrouw, die al bij haar leven een mythe is. Barbra werd in 1942 in Brook- lyn geboren. Haar vader stierf toen ze nog maar net één jaar was. Ze werd onder zeer armelijke omstan digheden groot gebracht door haar moeder, een wat eenzelvige vrouw met puriteinse ideeën. Barbra volg- de de middelbare school zonder veel j animo. Als compensatie voor haar i naargeestige jeugd nam zij haar toe- I vlucht in dagdromen over een to neelcarrière. Zij liet een eindeloze reeks pasfototjes maken, waarop Barbra tezien was als fatale vrouw met steeds wilder wordende make-up en haardracht. Via allerlei nietige baantjes toiletschoonmaakster in Newyorkse theatertjes, garderobejuffrouw en decorhulpje, nachtclubzangeresje en figurante, lukte het haar enige aan dacht te trekken. Ze kreeg in 1962 een hoofdrol in Harold Rome's „I can get it for you wholesale" en daarna volgde een reeks lang speelplaten die alle met goud zijn bekroond. Vorig jaar kreeg Barbra uit Nederland een Edison, dit jaar, nauwelijks een maand geleden, kreeg zij in haar eigen land de Emmy Award, de hoogste onderscheiding voor oor spronkelijk televisieoptreden. En op broadwa.v schittert ze thans als ster in Funny Girl. Ze zegt van zichzelf dat ze niet is veranderd door dat grote en onverwachte succes. „Ik ben dezelf de persoon, alleen de problemen en de bezigheden om mij heen zijn wat veranderd". Haar grootste pro bleem is haar privéleven en haar optreden naar buiten toe gescheiden te houden. Voor overdadige bewonde ring is ze bang: het kan zo gauw i omslaan in haat en afschuw. En wat [het ster-zijn betreft: ze vindt het maar zeer betrekkelijk. „Ik moet nog helemaal bewijzen dat ik een ster van blijvende waarde ben. iedere avond opnieuw als er weer een nieu we groep mensen naar me komt kij ken. De meeste mensen kennen me allen van de t.v., van mijn pla ten, van horen zeggen. Dat moet ik steeds weer waarmaken, acht keren :in de week". Barbra draagt het stempel van oor spronkelijkheid. En dat is voor iede- artiest, zeker op deze leef- een groot compliment. Niemand kan precies omschrijven waarin die oorspronkelijkheid nu schuilt, noch men exact aanwijzen waarom Barbra zoveel succes heeft, terwijl haar repertoire niet gemakkelijk in het gehoor ligt en haar teksten niet uit louter houwen en trouwen be- j staan. Er is ook geen vrouw die met zoveel beroemde vakgenoten vergele ken wordt als Barbra Streisand. Nu eens noemt men haar een twee de Fanny Brice dan ween- met Beatri ce Lillie of Lena Horne. Van al die groten heeft ze iets en niets. Eén ding is zeker: Barbra weet haar publiek zó te boeien dat men haar muziek actief ondergaat, ware deel aan heeft. Sinds twee jaren is Barbra ge trouwd met Elliott Gould. Ze be woont een riant huis in de buiten wijken van New York ea bestrijdt daar op rigoureuze wijze haar jeugd trauma honger en ai-moede. Haar is volgestopt met etenswaren, zelfs naast haar bed staat nog een ijs kast, waarin o.a. haar lievelingshap je ijs in vele variaties aanwezig is. Maar ook zonder alle eetwaar is Barbra gelukkig getrouwd. „Als je niet getrouwd en niet gelukkig bent. word je té veel geabsorbeerd door je werk. Dan geef je jezelf voor de volle honderd, procent en dat is net iets teveel". Schade van aanrijding voor AVRO IV (Van onze r.t.v.-medewerkster) j boze vader, toen hem de juiste toe- A.V.R.O.s Tele vizier-reporter Fred ^ach^werd verteld. De vader, de Oster heeft zondagmiddag, toen hij voor opnamen van een programma over het gevaar voor kinderen mee te gaan met vreemde mensen zelfs Wormerveerse poppen aan het dan sen gebracht. Verbijsterend Zondagmiddag was e ploeg van de A.V.R.O. in het Wilhel- minapark in Wormerveer neergestre ken, op dezelfde plek waar enige we ken geleden een kind slachtoffer werd van een kinderlokker. Fred Os ter had de „baan" op zich genomen te proberen of hy ondanks deze vre selijke waarschuwing nog kinderen mee kon krijgen. Verborgen opgestel de camera's waren constant op het tafereel gericht. Het resultaat, dat u vanavond in het actualiteiten programma tussen 20.20 uur en 21.00 uur kunt zien, was verbijsterend: drie van de 4 meisjes, die door Fred Os ter werden aangesproken, in leeftijd variërende tussen vijf en zeven jaar, gingen direct mee toen het woordje „pop" viel. Een vijfde meisje kreeg argwaan en waarschuwde haar vader. De man stapte onmiddellijk in zyn wagen om de onverlaat in de kraag te grijpen. Door zjjn grote haast, kwam hy on derweg m botsing met een automo bilist, die onwel was geworden ach ter zyn stuur. Hoewel beide bestuur ders er goed afkwamen, was de scha de vrij groot. De politie, die van de A.V.R.O.-opnamen wist, kalmeerde de Sowjet geleerden hebben voorspeld dat de nieuwe komeet Ikeya de zon 21 oktober zal raken, de eerste maal dat dit ooit zal gebeuren zolang men iets weet over de aard van kometen en deze observeert. Het instituut voor theoretische sterrenkunde van de Sowjet-Unie maakte de berekening over de Ik^ya- komeet, die vier weken geleden door Japanse sterrenkundigen ontdekt werd. Samuel Makover, die de leiding heeft van de groep die de voorspel ling deed, zei dat wy volgende week donderdag „in staat zullen zyn ge heel nieuwe waarnemingen te doen". Zelfs als de komeet alleen maar langs de oppervlakte van de zon scheert, zal zijn uiteenspatten en sterrenkundigen zullen natuurkun dige en chemische processen zien die nooit door wie ook waargenomen werden. heer Kramer, bleek het echter on- zjjn met de „grappen" van de A.V.R.O. en wil nu trachten de scha de aan zijn wagen op de A.V.R.O. te verhalen. NEDERLAND 1 AVRO: 6.30 uur Kamerdebatten 7.00 uur Nieuws in het kort. NTS 7.01 uur Klaas Vaak, voor de kleuters 7.05 uur Franse les Dick van Dyke show NTS-journaal Thunderbirds, poppenfilm AVRO's Televizier, actualiteiten AVRO-danstest '66 NTS-journaal Kamerdebatten Sluiting. KRO Nieuws in het kort, NTS Onze man in Parijs C'habichou, eenakter Tekens van de strijd, documentaire Epiloog NTS-journaal Sluiting. 7.35 i 10.25 i 10.30 i 11.00 i NEDERLAND 8.25 i 9.05 i 10.00 i 10.10 i 10.15 i 10.40 u HILVERSUM 9.15 u 10.50 u FRED OSTER -» ..kinderlokker'' Ki oon beslist De Kroon heeft de minister van Defensie niet onvankelijk verklaard in zijn "beroep tegen het besluit van B en W. van Vlieland, waarbij aan de staatssecretaris van Defensie een voorwaardelijke vergunning is ver leend tot het hebben van een schiet - terrein voor tanks op de Vliehors (V lieland». B. en W. van Vlieland hadden de vergunning verleend onder de voor waarde dat de inrichting niet in werking zal zijn gedurende het tijdvak van 15 april tot 1 septem ber en zo mogelijk een periode daar aan voorafgaande in verband met het broedseizoen. De minister acht de gestelde voor waarden zodanig bezwarend. dat daardoor de Schietoefeningen in ernstige mate worden belemmerd. Deze schietbanen zyn de enige in Nederland, waarin schutters in tankü met scherpe munitie op doe len kunnen vuren. De bezwaren van de Kroon blyken op wetstechnisch gebied te liggen. Zal de ervaring met de astronauten James McDivitt en Edward White de plannen voor andere Gemini-piloten om zonder de hulp van een ..levensstreng" in de ruimte te zweven, in de war sturen? Twee beoordelingsfouten van McDivitt en White zijn voor ruimtevaart functionarissen aan leiding zich af te vragen of astronauten wel in de ruimte de goede operationele beslissingen kun nen nemen. Gemini ruimtevaartuig is vreerbaar voor het geval de astro naut gered moet worden". In de rugzak bevinden zich acht kleine raketmotoren die met de hand worden bediend. Op de conferentie ov wordt, werd herinnerd Gemini IV: 1. De moeite die McDivitt en White hadden om het luik van het ruimte als het I vaartuig te openen zodat White in de ruimte kon stappen, had hem moeten i waarschuwen dat zij waarschijnlijk nog meer moeite zouden hebben het sluiten waardoor hun levens in gevaar zouden komen. Zij hadden er dus van moeten afzien het luik te openen. 2. White had 10 tot 12 min. aan het eind van 7.5 m. lange levensstreng buiten het ruimtevaartuig moeten blijven. Hij bleef langer buiten en zelfs nadat hem hiertoe van de grond af bevel gegeven was toonde hij nog niet veel zin in het ruimtevaartuig terug te keren. Hij bleef in totaal 21 minuten De drie houtbewerkersbonden heb ben alle C.A.O.'s in de hout- en meubelsector opgezegd. De voor zitter van de katholieke bond van boutbewerkers. meubelmakers, be hangers en aanverwante vakgeno ten St. Anthonius van Padua, de heer J. M. de Groot, heeft aan gekondigd, dat de houtbewerkers- bonden niet kunnen wachten tot de besprekingen in de S.E.R. respec tievelijk Stichting van de Arbeid over een vrijere loonpolitiek zijn beëin digd. Reeds thans dient van een gro tere vrijheid te worden uitgegaan en daarop dienen de C.A.O.-voor- J stellen te worden gebaseerd, zo heeft de heer De Groot als de mening van de werknemersbonden in zijn or gaan Het Bondsblad laten weten. McDivitt en White hadden veel moeite het luik te sluiten en moes ten afzien van een plan om dit voor de tweede maal te openen om de streng en andere overbodige uitrus- I ting weg te werpen. De zegslieden zeiden dat ondanks het grote succes van de ruimtewan- deling van White, de verantwoorde lijke autoriteiten voor bemande ruimtevluchten zich zorgen maken over de mogelijkheid van een niet- aangelijnde astronaut die zover van het ruimtevaartuig afdwaalt dat zijn redding onmogelijk zou worden. De discussie ontstond naar aan leiding van de tekst van een lezing die op de conferentie gehouden zal worden. Hierin wordt een be schrijving gegeven van een rugzak raketmotor waarvan de ontwerper beweert dat deze de astronauten van de Gemini vluchten het volgend jaar in staat zal stellen niet-aange- lijnd zich in de ruimte te bewegen. Voordat de lezing gehouden werd, heeft George M. Low, de vicedirec- teur van het bemande ruimtevaart centrum van Nasa aan journalisten verteld dat de plannen voor niet- aangelijnde ruimtewandelingen in het Gemini programma afgelast zyn. Nu lijn van zestig meter Low zei dat de rugzak-motor op twee vluchten gebruikt zou worden, maar dat de astronauten deson danks aan een 60 meter lange le vensstreng vastgemaakt zullen blij ven. Een streng van die lengte zou de astronauten in staat stellen de motor te proberen zonder het risi co te lopen dat zij te ver wegdry- Low zei dat deze proeven de weg zouden kunnen effenen voor niet- aangelijnde ruimtewandelingen ty- dens vluchten rond de aarde binnen het kader van het Apollo programma om de mens op de maan te brengen. Hij zei dat het besluit uit veiligheids- j overwegingen genomen was. De lezing van W.C. McMillin over making van Low. McMillin zei dat de rugzak-motor by de lancering op geslagen wordt in een holte aan de voet van de Gemini. De rugzak bevat 'n voorraad met zuurstof en appara ten waarmee de astronaut buiten de capsule in verbinding kan blijven met de astronaut in de capsule. „Mocht er iets met de rugzak misgaan, ter wijl de astronaut zich in de ruim te bevindt dan zou een flikker licht gaan branden op het borstpak en de astronaut in de cabine zal via zyn koptelefoon verder gewaar schuwd wordec door fluittonen. Het Een raketdeskundige van de Nasa, de Amerikaanse dienst voor lucht- en ruimtevaart, heeft bekendgemaakt, dat studies gemaakt worden voor de ontwikkeling van een raket met een satelliet met een gewicht van 1.350.000 kg in een baan om de aarde te brengen. De deskundige, Adelbert O. Fisch- ler, deelde tijdens een Nasa-perscon- ferentie mede, dat de enorme aan- dryfraket aanzienlijk langer en dik ker zal zijn dan de Saturn us V, w mede astronauten naar de maan bracht zullen worden. Twee woonwagens met de bijbe horende auto's zijn gistermiddag in Putte door de Rijkspolitie met ge weld van een v gemeentelijk terrein binnen de bebouwde kom verwij derd en door de brandweer overge bracht naar het woonwagenkamp. De eigenaars van de woonwagens, twee families. waren eergisteren op het gemeentelijk terrein neer gestreken. Ze moesten het terrein voor 4 uur 's middags verlaten, maar dat gebeurde niet. Onder krachtig optreden van de politie zijn ze gis teren verwijderd. Daarbij waren tien man van de rijkspolitie, geas sisteerd door drie politiehonden, in felle gevechten gewikkeld. Een 36- jarige man is daarbij onder hevig verzet gearresteerd. Enkele bijlen zijn door de politie buitgemaakt. Later op de dag ontving de poli tie tips dat de woonwagenbewoners versterking hadden gevraagd in het woonwagenkamp in Breda met het voornemen 's avonds in Putte de boel op stelten te zetten. Het volle dige peloton van de mobiele eenheid van het district Breda van de rijks politie is daarna in Putte byeen- gekomen om de eventuele ordever storing krachtig en onmiddellijk de kop in te drukken, maar er gebeur de niets. De commandant van het district Breda van de rijkspolitie heeft nu meegedeeld dat geen enkele consi deratie meer in acht wordt geno men ten aanzien van woonwagenbe woners, die menen de openbare or de te kunnen verstoren. naar van een gewone burger. Hoewel de nieuwe persen van de Koninklijke Munt op volle toeren draaien konden de banken maan dag nauwelijks aan 10 pet van de vraag voldoen. Uit alle delen van de wereld blyven orders binnenstromen. De Churchill crown ter waarde van vyf schilling (een rijksdaalder) vertoont aan de ene zijde de beel denaar van Koningin Elizabeth en aan de andere de door Oscar Nemon getkeende beeldenaar van Sir Win ston Churchill in diens beroemde oorlogspak. De Midland Bank verklaarde, dat de vraag onverwacht groot was. Bar clays Bank heeft orders voor Chur chill crowns ter waarde van 64 mil joen gulden ontvangen en verwacht te nog meer te krygen. De ene vraag is ten dele toe te schrijven aan de toenemende belangstelling voor het verzamelen van munten. Sommige bankiers vragen zich af of het geen goed idee zou zyn de munt gewoon in omloop te brengen. Het grootste Blitse muntstuk van thans, de halve crown, is nog niet eens goed voor de aankoop van tien sigaretten. Nog nooit sinds de 17de eeuw is de beeldenaar van een burger op een Engelse munt verscheen. kamerdebatten Heel uurtje kamerdebatten, half uurtje journaal voor televi siekijkers plus een half uurtje journaal voor gehoorgestoorden, half uurtje Engelse les. half uurtje volksvertegenwoordiging, klein half uurtje psychologische les, een kwartiertje natuurge neeskunde en een half uurtje Teleac-cursus, pfff! Dat wil niet zeggen dat boven genoemde nefenstof van belang of belangwekkendheid ontbloot was. De nieuwe V.P.R.O.-ru- briek „Politiek bekeken" somde heel wat wetenswaardigs op (bijv. dat de P.v.d.A. bij invoe ring van het districtenstelsel 90 van de 150 zetels zou hebben gekregen), maar het begin vooral deed vermoeden dat de samenstellers er vanuit gingen dat de kijkers nog nooit iets over de werking van de Staten- Generaal hadden gehoord omdat de V.P.R.O. nu pas met een programma erover was begon- Wat bezielt u? Daarna „Wat bezielt U?" van drs. R. Greiner wiens naam voor het leven verbonden zal blyven met het geslaagdste amusementspro gramma dat de V.PJt.O. ooit lanceerde: psychokinese. „Wat bezielt U?" moet als een gees telijke plaatsvervanger worden gezien van het lichamelijke „Ziek zijn, beter worden" van arts Van Swol. Een levenslustig begin (als tune „I'am down" van de Beatles, een gooi- en smijtscène als inleiding van het ernstige deel), daarna een nut tig onderwerp: de psychologische test en de reacties daarop van vier mensen die er aan onder worpen waren. Deze reacties werden weer beantwoord door een derde psycholoog (regisseur drs. van Moerkerken was de eerste, drs. Greiner de tweede, drs. Franken de derde, het is wel een wetenschap waarin je doctorandus blijft!). Natuurgenezers Belangwekkend was ook „Extra", waarin Leo Kool aan dacht besteedde aan de natuur geneeswijze. Een kruidendokter in witte jas. een pastoor in ambtskledij en een magnetiseur met hoornen bril. alle drie van nu af aan „be kend van radio en televisie", legden hun natuurgeneeswijze Het was goed dat de V.P.R.O. zonder commentaar, weer eens aandacht besteedde aan de na tuurgenezers, bij wie naar schatting 60.000 tot 80.000 men sen per week op bezoek gaan. Overigens vond de V.P.R.O. ook nog tyd voor ontspanning. 20 minuten sprankelende mu ziek van Frans de Kok, Joy Marshall en Rob Madna, werd gevolgd door het cabaretachtige programma „Kwartetten". De vorm waarin dit programma was gegoten bleek zeer bruikbaar: Sylvia de Leur (onweerstaan baar als moppenvertelster), Si- mone Rooskens (verrassend voor de dag komend als fijngeslepen cabaretière zonder maniertjes), Leen Jongewaard en Bep Ro- wold (die alle teksten voor zijn rekening had genomen op de vrouwelijke politie-agenten van Ernst van Altena na) zaten te kwartetten, de opgegooide kaart vermeldde het volgende num mer. en deze „bood ook de kans behalve de liedjes, sketches en kleine grapjes soepel te verwer ken. VOOR WOENSDAG 13 OKTOBER Hilversum I, 402 m. NCRV: 18.00 Gram. 18.05 Kamer koor: 18.30 Het Spektrum: Nieuws uit de Prot. Chr. organisaties. 18.50 Lichte gram. 19.00 Nieuws en weerpraatje. 19.10 Radiokrant. 19.30 Op de man af. 19.35 Muziek van het Leger 19.50 Wereldpanorama. 20.00 t omroepkoor. 21 30 of meded. 22.15 Avondoverd. 22.30 Nws cretarls Licht VARA: 18.00 Nws. 18.15 Act. 18.20 Ultz, van het G.P.V. Gebruik nü de tijd voor politieke vernieuwing. Spre ker: dr. A. J. Verbrugh. algemeen se- ïet G.P.V. 18.30 Dansork. 19.00 V. d. kind 19.10 sextet. 19 30 Artistieke staalkaart. 20.00 Nws. 20.05 Tramme lant ln Loeren a d Hor: amus.progr. 21.00 Soc. comm. 21.15 Lichte orkest- muz. en zangsollste. 21.45 Het Is lente geworden - Wc.akt op Proletaren, do cumentaire over honderd Jaar socialis me en kuituur. 22.15 Ik loop door het land, licht progr. 22.30 Nws 22.40 Act. Over de 4e HJn van 18 - 20 uur „90 Minuten nach Mltternacht" (Kaempfert). Orkest Bert Kaempfert. Ohlcago (Fisher). Frank Sinatra. Bra zil (Barroso), id. Isle of Carpi (Crosz). Id. You and the night and the music (Schwartz), Orkest Nelson Riddle. You leave me breathless (Freed), Id S'pos- ln' (Dennlker). id. The Lady Is a tramp (Rodgers), Frank Sinatra. Dan cing ln the dark (Schwartz). Id. Cheek to cheek (Berlin), id. Am I blue? (Akst), Orkest Nelson Riddle. Have got any castles, baby? (Whiting). id. Darn that dream Laura (Raksln), Frank Sinatra. Some thing's gotta give (Mercer), id. The re's a small hotel (Rodgers), Id. How my heart sings (Zlndars). Bill Evans. Fever (Daven- In de Sowjet-Unie zijn proeven m nieuwe soorten draagraketten voor ruimtevoertuigen gehouden, die vol gens plan zyn verlopen. De bouwmo- dellen van de op een na laatste trap pen van de raketten zjjn neergeko men in het tevoren bepaalde gebied van de Stille Oceaan dat vandaag weer vrij is voor het verkeer, dat in juli j.l. een waarschuwing voor deze proeven kreeg. VOOR DONDERDAG 14 OKTOBER 8.10 Conciliejournaal. 8.15 Lichte gram. (8.30 Nws). 8.45 V. d. tuinbouw. 12.30 Nws. 12.40 Deze week, praatje. 13.15 Klass. muz. 13.45 V. d. vrouw. NCRV: 14.15 Lichte gram. 14.30 Zangrecital. 15.00 Uit de bijbel, lezing. 15.30 Gewijde muziek. 16.00 Klass. muz. 17.00 Five 3'clock, cabaret. 17.10 Licht ork, 17.30 AVRO: 7.00 Nws. 7 10 Ochtendgym. 720 Lichte gram VPRO: 7.50 Dag opening. AVRO: 8.00 Nws. 8.10 Lichte gram. (8225 De groenteman). 8.45 Mor genwijding. 8.55 Klassiek pianospel. voor n 6ramUZ .9 40 T°P'«i^S 1 kleuters. Nws.). 12.00 Promenade-ork.populair- 10.00 Voor de 3.1 (^Arbeidsvitaminen. 11.00 klass'.Pjj tuinbouw. 12.30 Dansork en zangsolls- ten. 13.00 Nws. 13.10 Radiojournaal en beursberichten. 13 30 Lichte orkmuz. en zangsoliste 13.55 Huish. zaken, praatje voor de vrouw. 14.10 Vijftien jaar Nederlands Centrum voor Varen den te Antwerpen: feestelijk muzlek- progr. (herh.). 15.20 I. Omroepkamer- koor: klassieke liederen: II. Hoorn en plano: mod. en klass. muz. 16 00 Nws. 16.02 Logboek 1565. 1630 Semi-klass. kamermuz. 17.00 V. d. Jeugd. Hilversum III. (FM) NRU/VARA: 9 00 Nws. 9.02 Vlotte Start: licht ge var. muz.progr 10 00 Nws. 10.02 Opgeruimd Uchte gram en tips v. d. vrouw 11 00 Nieuws 11 02 Volksliedjes en -dansen 11.30 Metro- pole-ork.: amus.muz 12 00 Nws 12.02 Top Talent tijd: tophits. 12.30 Act. t '-v..- i zangsollsten. weg: Uchte f Nws. 15.02 Operette- klanken. 16.00 Nws 16.02' Cabaretlied je X,.. cordeonspel17.25 Acl. 17.30-18.00 Dansork. en zangsollsten. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I: VARA: 14.30-15.05 V. d vrouw. TELEAC: 15 15-15 45 Kennis van textiel. NTS: 18.30 Kamerdebatten. 19.00 Nws ln het kort. 19 01 Voor de kleuters. 19.05 De verrekijker. Inter nationaal JeugdJourn. 19.15 Van ge- Tkeoc &ewest: r*g. Journ. VARA: 19.35 De Lucy Show. TV-fllm. NTS: 20.00 Journ VARA: 20.20 Achter het nieuws, act 20 45 He* duel: TV-spel. 22.10 Stemrecht maar geen geld op zak reportage van de strijd van de negers ln Amerika. NTS: 22.45 Journaal 22 50 Kamerdebatten nd II: NTS: 20.00 Journaal. 22.15 Journaal.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5