«WATERLOOSMOLEN IN MERENGEBIED D. J. van Ginkel neemt afscheid Restauratie kost ongeveer Inbreker ivcis agent toch te slim af n Een echte Indiaan in I Karl - May - Spelen IJF N Irijf ISTGt LEIDSCH DAGBLAD DONDERDAG 30 SEPTEMBER 1965 Rijnlandse Molenstichting breidt bezit uit De Rijnlandse Molenstichting eeft weer een molen aan haar szit toegevoegd. De Water- osmolen in Rijpwetering. Daardoor heeft deze stichting ïans tien molens in het Rijn- nd. Waterloosmolen is een in 1775 door Joost Tlmmers molenmaker in Oude Wetering gebouwde met riet tedekte, achtkante molen met in gebouwd scheprad. In 1857 ging de molen door brand grotendeels ver loren, maar spoedig vond herbouw in dezelfde vorm plaats. Het was wederom een molenmaker Joost Timmers, die de molen toen her bouwde. molen geniet bekend heid door de vele molentochten op de schaats die langs deze molen voerden, alsmede door het in 1960 verschenen boek „In Holland staat molen", waarin het leven op deze molen uitvoerig is geschetst. t molen is voor de Rijnlandse Mo lenstichting een belangrijke aan winst, omdat hij gelegen is aan een uitloper van de Kagerplassen. De Stichting heeft namelijk in het bij- Bonder ten doel de buiten gebruik gekomen molens in het Merenge bied in goede staat te houden. De nieuwe aanwinst va Rijnlandse Molenstichting: de molen in de Waterloospolder bij Rijpwetering. Thans bezit de Stichting vier molens, welke ln het Merengebied zijn ge legen; de Zwanenburgermolen aan de Leede (Warmond), de Boter - hulsmolen aan de Zyl (Warmond), de Vrouw Vennemolen aan de Ade (Oud Ade) en de Waterloosmolen aan de Koppoel (Rijpwetering». Na restauratie, waarmede vermoede lijk in de loop van de volgende maand reeds zal worden begonnen. kosten circa f 25.000,zal de molen op gezette tijden weer malen hetgeen het fraaie polderlandschap ten zeerste zal verlevendigen. De molen zal namelijk worden ver huurd aan een kleinzoon van de molenaar J. Hoogenboom, die de molen vijftig jaar heeft bewoond. Deze kleinzoon de heer L. Witte- man, is bereid in zijn vrije tijd deze taak op zich te nemen. Het mag nog wel eens gezegd worden, dat de Rijnlandse Molenstichting alleen dan haar taak kan blijven vervullen indien allen, die het wel menen met de molens van deze streek, haar steunen door als be gunstiger (f5,- f 10,- of meer per jaar) toe te treden, dan wel door een eenmalige schenking te ver lenen. Het secretariaat is gevestigd: Rijnlandshuis in Leiden, Bree- straat 59. Toegangskaart 3 oktober De heer A. Thomassen, directeur van de N.V. Mavom hier ter stede, zond ons onderstaand afschrift van een door hem tot B. en W. gericht schry ven Tot mijn grote verbazing en ver ontwaardiging heb ik bij het afhalen van een 3 oktober toegangskaart voor auto's bemerkt dat U een bijzonder onelegante en discriminerende ma nier hebt gevonden om de gemeente kas te versterken. Alleen door het simpele feit dat ik binnen de afsluiting van 3 oktober woon. kan ik nu f 5,betalen of thuisblijven. Omdat ik me niet wens te laten opsluiten, heb ik onder protest be taald aan de politie, die kennelijk ook met Uw maatregel verlegen zat. Vlag op gemeentehuis Gistermiddag wapperde vanaf het gemeentehuis de Benthuizervlag. Zulks ter ere van het burgemeesters gezin, dat gistermorgen werd verblijd' met de geboorte van twee welge schapen zoons. Burgemeester I. J. P. Keijzer heeft nu drie kinderen. Verhoging bijdragen woningwetwoningen Minister Bogaers (Volkshuisves i? en Ruimtelijke Ordening» heeft gemeentebesturen meegedeeld ij van plan is, voor het in Werking komen voor verdubbeling Wn de jaarlijkse bijdrage voor Dgwetwoningen per 1 januari, de turn van gereedkomen als crite- te vervangen door de objec- f vaststaande datum van de mach ting tot gunning. Daarbij heeft de nister tevens een zeker ge- cht willen geven aan verschillen bouwtijd van grote en kleine com- en. Een en ander betekent, dat in het kader van de harmoni ring van de huren in het voorne- in van de minister ligt de nieuwe rhoogde bijdrage ook van toepas- ig te verklaren op: complexen tot en met 25 wonin gen waarvoor machtiging tot gun ning is gegeven op of na 1 oktober 1964; complexen van 26 tot en met 50 woningen waarvoor machtiging gunning is gegeven op of na 1 juli 1964; complexen van meer dan 50 wo ningen waarvoor machtiging tot gunning is gegeven op of na I april 1964. Gemeente Leiden verliest een trouwe gemeente - bode Bereidheid, trouw, menselijkheid, accuratesse. Een greep uit de vele eigenschappen die kennelijk nodig zijn. voor het vervullen van het ambt van gemeentebode op de afdeling openbare werken van het Leidse stadhuis, een functie, waarin de heer D. J. van Ginkel (65) zich vele jaren meer dan verdienstelijk heeft gemaakt. In de kantine van het eLidse stadhuis nam hij vanmiddag afscheid van al die mensen van hoog tot laag waarvoor hij vaak zo'n belangrijke steun was, en dat minstens zo belangrijk waarvoor hij altijd een vriendelijk woord of een grapje over had. Familieberichten Geboren: De Jager-Koffijberg, dr, iloo; Meulen belt-Van Driel van igeningen. zn. Driebergen; An- a-Houwink, zn, Aerdenhout. Getrouwd: L. Woudstra en L. Össink, Enschede. Overleden: C. C. van Weijk. vr., Jr. De Bilt; G. Groser. m, 64 Jr, iricum; E. J. J. van Tongeren- bese, vr., 77 Jr, Hilversum; J. L. m., 72 jr, Den Haag; A. syer. man-, Amstelveen; A van tohoven, m., 79 jr, Ermelo, M. C. o der Woude, vr., 73 jr, Amstel- Hercules was beslist geen kleine jongen Wie de opperste der goden tot vader heeft, neemt een bijzondere plaats in de wereld in. Welnu, Her cules of Heracles had de opperste der Griekse goden, Zeus, tot vader. Zijn moeder heette Alkmene. De geboorte van de jonge Hercules was Hera, de wettige gemalin van Zeus, een doorn in het oog. Toen Hercules nog in de wieg lag. hitste zy een paar slangen op het ventje af. Zonder succes, want Hercules was toen al zo sterk, dat hij de slangen met de blote hand dood de. Later bediende Hera zich van Hercules' neef Eurystheus om te trachten. Hercules te liquideren. Hercules was ondergeschikt aan Eurystheus en deze droeg hem, op instigatie van Hera, een aantal heel gevaarlijke taken op in de hoop, dat Hercules by de uitvoering zou ster ven. Doch Hercules volbracht deze „herculische taken" alle! Welke die taken waren? Wy geven U hier een opsomming: 1. Hercules wurgde met de blote hand een grote leeuw in de buurt van Nemea, omdat het ondier een slachting aanrichtte onder het vee, dat aan Eurystheus toebe hoorde. 2. Hij slaagde erin, de „hydra" van Lerma te doden. Dit afschuwelijke slangachtige monster had negen koppen. Zodira Hercules een van die koppen afsloeg, kwamen er twee nieuwe voor in de plaats. Hercules' helper Iolaus brandde toen de wonden dicht. Eén kop bleef over. Die begroef Hercules onder zware steenbrokken. 3. Hij ging op jacht om een reus achtig wildzwyn in de bergen te vangen. Het gelukte hem. Toen hü met het nog levende dier op de schouders by Eurystheus ver scheen. schrok deze zo, dat hij zich in een donkere hoek ver- ^verstopte. 4. Behalve dat monsterzwyn leefde er in de bergen een heilig hert met een gouden gewei. Hercules, sneller dan het hert. ving het dier. 5. Nabij het meer Styrpphalos dood de hij met zyn pijlen een aantal gevaarlUke roofvogels met kope ren vleugels, klauwen en snavels. 6. Hy wist de gordel van Hippolyta, de vervaarlijke vorstin der Ama zonen. buit te maken en doodde later Hippolyta en tal van haar vrouwelijke dragonders. 7. Toen bleek, dat koning Augias. eigenaar van dertigduizend stuks rundvee, waarvan de stallen enige tientallen jaren niet schoonge maakt waren, geen uitweg meer zag uit de smeerboel, leidde Her cules een rivier door de stallen van Augias om „grote schoon maak" te houden. 8. Op Kreta leefde een vuurspuwen de stier, die veel schade aanricht te. Hercules ving het gevaarlijke dier en bracht het aan Eurystheus. 9. Diomedes, koning van Thracië, bezat een viertal paarden, die vuur uitbraakten en mensen ver slonken. Hercules liet zich niet afschrikken. HIJ temde de rossi nanten en gaf deze dieren het vlees van Diomedes als voeder. 10. Op een eilandje ln het westen woonde een reus. Geryones gehe ten. Deze reus had drie rompen, drie hoofden, zes handen, zes benen en twee vleugels. HU bezat veel vee. Hercules - ging naar het eilandje, doodde Geryones en diens lijfwacht, dreef het. vee bUeen en bracht het over land naar Eurystheus. 11. In de onderwereld leefde een mon- pterlyke hond. Cerberus geheten. Hercules ging naar beneden, ving Cerberus en bracht dit dier op aarde. 12. Ergens ln het westen groeiden ln een boomgaard, die eteendom was van een aantal nvmfen. gouden aooels. Een nooH slatjende draak bewaakte ze. Hercules trok er heen. doodde de d^-aak en bracht drie gouden annels mee terug voor de godin Pallas Athene. Met het woord menselykheid is zfn 43-jarige loopbaan by de ge meente Leiden waarschyniyk het best te kwalificeren en de heer Van Ginkel heeft vanmiddag aan den lyve ondervonden dat het gezegde .wie goed doet, goed ontmoet" voor hem volledig opgaat. Want hy werd daar boven het Leidse stadhuis be- hooriyk in het zonnetje gezet, niet alleen met mooie woorden maar ook met geschenken. Hy werd onder meer toegesproken door ir. H. H. Vos, di recteur van gemeentewerken, die de loopbaan van de heer Van Ginkel uit de doeken deed. Via de plantsoenen dienst is de heer Van Ginkel uiteinde lijk op gemeentewerken aangeland, r zyn liefde voor planten heeft onder die verhuizing niet geleden. De heer Vos overhandigde de schei dende gemeentebode een prachtige klst met gereedschap „om zyn vrye tyd nuttig te besteden". 1c De heer en mevrouw Van Ginkel tijdens de afscheidsbij eenkomst in de kantine van het Leidse stadhuis. (Pot» LX>./Holvaat) LOF Ook wethouder C. J. Piena van openbare werken had veel lof voor de verdiensten van de heer Van Gin kel, ui wie hy de grote bereidheid en trouw bewonderde. Verder voer den nog het woord drs. J. Ph. Bakx administrateur gemeentearchi tect ir. H. H. Vos, de heer J. W. de Wekker (als chef boekhouding afde ling personeelszaken Van Ginkels di recte chef) en de heer J. A. de Jong, de \oorzitter van de personeelsver eniging. Namens de A.B.V.A. sprak de heer J. Wondergem. „Bodegraven" bestaat 45 jaar Onder leiding van voorzitter J. Martens heeft de voetbalvereniging zyn jaarvergadering gehouden in het gezellige clubgebouw aan de Groene Zoom. Het was de 44e leden vergadering ln het bestaan van de thans 45 jaar oude vereniging. „Bo degraven" is financieel gezond, aldus de heer Mariens, ondanks de schuld in de vorm van een lening. Het verslag van de secretaris was weer bUzonder uitvoerig en zo als altijd goed verzorgd. Penningmeester Suringa deed in zyn financieel ver slag een beroep op de leden zoveel mogeiyk de zelfwerkzaamheid te be vorderen en alle financiële mogeiyk- heden, zoals de toto aan te grijpen, opdat de vereniging haar financiële verplichtingen steeds zal kunnen nakomen. Het verslag betreffende het beheer van het clubgebouw werd uitgebracht dooe de heer W. Ooms, die de voorzitter en de heer J. Voor- douw dank bracht voor het geheel belangeloze werk. De aftredende bestuursleden W. Ooms. J. de RUk en A. van Klave- veren werden herkozen, terwyi als terrein- commissarissen gekozen werden de heren J. de Ryk. K. Hol en St. Blonk. Ook ditmaal bracht de rondvraag weer vele tongen los. Al- I le vragen werden door de voorzit ter tot tevredenheid beantwoord. Kinderen en bejaarden zijn kwetsbaar Het dynamisch stygende verkeer brengt een styging met zich van het aantal verkeersslachtoffers. In onze grafiek geven wy het jaarlykse aan tal verkeersslachtoffers in Europa lexcl. Communistische landen) bere kend over het jaar 1963. Opmerkelyk is let hoge percentage voor voet gangers onder de doden. Het blykt dat ca. 30ri van deze dodelyke slacht offers mensen zyn van ouder dan 65 jaar. Ook kinderen zyn kwets baar in het verkeer, want in de groep voetgangers nemen zy ruim 30*5- van de slachtoffers in. Minimumprijs voor haring verder omhoog ïn de heden te houden openbare bestuuisvergadering van het pro- duktschap voor vis en visprodukten zal worden beslist over een verder optrekken van de minimumprijs voor verse haring in de afslag. Voor gesteld is deze thans te brengen op f 0,25 per kg. Het visseryschap en het hoofdbedrijfschap detailhan del hebben inmiddels laten weten hiertegen geen bezwaar te maken. Voor d eNederlandse visconserven- industrie zal een regeling worden uitgewerkt, dat deze verhoging van de minimumverkoopprys haar con- curentiemogelykheden op de inter nationale markt niet benadeelt. In de loop van 1964 diende de Stichting van de Nederlandse Visse- rij een voorstel in tot verhoging van de mimmumprys voor verse haring. Dar kon toen niet volledig worden gerealiseerd, waarna de vertegen woordigers van de aanvoerders ge noegen namen met een verhoging in twee etappes. Dit had tot gevolg, dat de minimumprijs in 1964 werd opgetrokken van f 0,22 naar f 0,25 per kg. f Naar het oordeel van de stichting is nu het moment gekomen om tot verdere verhoging over te gaan. De (Van onze Zwolse correspondent». In het nachtelijke Hardenberg deed gisteren een politie-agent op zijn fiets de ronde. Hij spiedde in het rond en op belangrijke punten stelde hij zich persoonlijk op de hoogte of alles wel in orde was Tot zijn grote verbazing ontdekte hij evenwel in het kantoor van de Hederlandsche Heidemaatschap pij een man die in gebukte hou ding voor de brandkast stond. Kordaat trok de agent zijn pistool, sloeg een ruit in. stak zijn schietwapen er door en sommeer de de man bij de brandkast naar het raam te komen. Deze had echter heel andere indeeën en maakte sjch op om het vertrek op zijn mariier en zelfstandig te ver laten. De agent loste daarop een waarschuwingsschot, waarna de inbreker riep dat hij eruit zou ko men. Maar ook dit keer bleken zijn woorden niet met zijn daden overeen te komen. Hij dook in het donker achter een schrijfbureau, zodat de agent hem niet meer kon zien. Deze oordeelde dat de man zou proberen het gebouw aan de achterkant te verlaten. De poli tieman spoedde zich daarheen, en ontmoette inderdaad de inbreker. I Deze stelde de begroeting niet op prijs en nam de benen. Twee keer loste de agent een schot in de lucht, maar toen de man over een afrastering klom, schoot de agent raak. De inbreker werd aan de heup getroffen en viel schreeu wend neer. Toen werd de politieman van ordebewaarder de goede oom agent. Hy trachtte alarm te slaan om de gewonde hulp te verschaf fen. Toen niemand hem hoorde snelde de agent naar een verder op gelegen fabrieksportierloge. Dat was net voldoende voor de gewonde inbreker om zich met een auto uit de voeten te ma ken Gepakt De Utrechtse politie heeft later de aangeschoten inbreker gepakt. Men kwam hem op het spoor via een tas met inbrekerswerktuigen, die de man in het kantoor van de heidemaatschappij had achterge laten bij zijn ietwat haastige vlucht. Gebleken is dat ook een ticeede man bij de inbraak was betrokken. Deze man, die op uit kijk had gestaan is eveneens ge arresteerd. redenen, welke toen werden aange voerd, o m. het grote verschil tussen de kostprijs van de haring en de geldend», minimumprijs, zyn niet al leen nog van kracht, doch nog toe genomen dcordat de voortdurende kostenstijging het verschil tussen beide pryzen doet groeien. Daarenboven dringt in dezelfde ging het recente opvoeren in Frankrijk van het pryzenpeil, welke als richtlijn wordt gehanteerd voor liet zo nodig stopzetten van de in voer van verse haring daatr te lan- *OSOS>!PSO&>PSOê>«>£OtO$0§OS><>yoê>t>§Ofi><>5Od>£>§^^ Toen brak voor de heer Van Gin kel een glorieus moment aan: hij ging zyn dankwoord spreken. Daar in toonde hy duideiyk wat een biy- moedig mens hy is: hij haalde oude herinneringen op, maakte grapjes en praatte honderd-uit over al die kleine dingen in het leven, waar hij zoveel plezier in had. Kortom: het werd een uitgebreide conference, waaraan het nagenoeg voltallige personeel van de afdeling byzonder veel plezier ltccft beleefd. Karl May betekent voor vele opeenvolgende generaties een herinnering uit de kinderjaren. Ondanks de tegenwoordig alge meen onder de jeugd verbreide nuchtere instelling worden zijn avontuurlijke vertellingen ook vandaag de dag nog steeds ver slonden. Zelfs vooraanstaande schrijvers hebben hun waardering voor het werk van Karl May tot uitdrukking gebracht, om nog maar te zwygen van de twee grote Alberts van deze eeuw: Schweitzer en Einstein. Het Duitse filmbedrijf heeft veel op met de avontuuriyke wereld van deze sprookjesverteller uit Saksen. De boeken van May beleven herdruk op herdruk en worden nu zelfs in pocket boekformaat op de markt ge bracht. Hun oplagen stellen alle best-sellers ln de schduw. En sedert veertien jaar stromen honderddui zenden van Karl-May-bewonderaars naar Segeberg. waar elk jaar open lucht-voorstellingen worden gehou den van voor toneel bewerkte avon turen van Karl May's helden. Sege berg. dat niet ver van Hamburg ligt, heeft door deze spelen veel bekend heid verworven, terwyl het ln vroe ger tyden een zelfs ln Duitsland on bekend plaatsje was. De voorwaarden voor de realise ring van het stuk leverde de na tuur zelf: vlakby Bad Segeberg be vindt zich een reusachtige kalkberg, waarop keizer Lothar in 1134 een burcht liet neerzetten. Deze werd door de Zweden tydens de dertig ja rige oorlog verwoest. In later tyden won men wat gips uit de berg. het geen het- kleine plaatsje tot betrekke- ïyke welvaart bracht. In 1931 werd dc. berg tot natuurreservaat ver klaard. Door het dal, dat by het winnen van het gips ontstaan was, kon men gemakkelyk een amfithea ter aanleggen. Uit het labyrint van gangen dui ken nu tydens de Karl-May-spelen roodhuiden ln volle oorlogskleuren op. Ze worden uiteraard vertolkt door Duitse toneelspelers. In het dal voor het amfitheater wordt een overval gepleegd op de postkoets. Maar Old Shatterhand en Winnetou komen al gauw ingrijpen. En dan is het met de boosdoeners afgelopen. Want by May behaalt het goede altyd de overwinning. De attractie van dit jaar is echter een rasechte Indiaan. Zijn naam is Sllklrdis Nichols van de stam van de Cherokesen. Hy werd in 1927 ln Den ver geboren. Hy is atleet en danser van formaat. Hij is 1.97 m. lang en kan zonder moeite over een lat van dezelfde hoogte heenspringen. In Duitsland is hy trouwens geen on bekende meer. By alle byeenkom- sten van Indianen, of zy nu in Prei- burg of in Keulen plaatshadden was hy aanwezig. In Bad Kreuznach speelde hy nog als lid van het Amerikaanse garnizoen in de Duitse hockey-club. In het seizoen 1963 '64 stond hy in de musical „Annie get yout gun" naast Heidi Brühl op de planken. In Segeberg is hy de grote attractie. Op zyn aan wijzing zyn nu ook echte Indiaanse oorlogsdansen in de stukken opge- Archeologische lezingen Het Rijksmuseum van Oudheden organiseert dit najaar weer enkele archeologische lezingen. Het pro gramma ziet er als volgt uit: 14 ok tober prof. dr Kazimlerz Mucha- lowski «Warschau) over „La chathé- drale de Paras" (deze lezing wordt, in samenwerking met het Nederlands Instituut voor het Nabye Oosten, ge houden in het Academiegebouw). 2 november drs. W. A. van Es Amers foort) over „De opgravingen van een noord-Nederlandse nederzetting uit de laat-Romeinse tyd: Wijster". 16 november prof. dr. Emil Vogt (Zu rich) over „Ausgrabungen und Funde des Schweizertechen Landesmu- seums" en 7 december dr. Victor El- bern <BerUjn) over „Zwlschen Magie und Glaube". De drie laatstgenoem de lezingen worden gehouden in het museumgebouw. DOOR VROUWEN AAN VROUWEN De Nederlandse Federatie voor VrouweUjke Vrijwillige Hulpverlening «overkoepelend orgaan van de 15 grootste vrouwenorganisaties) geeft, zoals bekend, nu reeds Jaren voor lichting over individuele zelfbescher ming in tyden van oorlog en by voor komende rampen. Normaal wordt deze voorlichting gegeven aan groep jes van 10 a 12 dames in huiskamer of bedrijf door hiertoe opgeleide voor lichters. Donderdagmiddag 7 oktober echter zal aan de hand van een televisie-uit zending een voor het gehele land groot opgezette voorlichtingsactie worden gehouden. Op deze middag zal de Stichting Socutera een televi sieuitzending wijden aan het brand gevaar thuis, waarbij o m het blussen van brandjes met eenvoudige midde len zal worden getoond. Het ligt in de bedoeling, dat deze uitzending in Nederlandse huiskamers zal worden gevolgd door zoveel mogelijk groepjes (huis(vrouwen. By leder groepje zal een voorlichtster aanwezig zyn, die op de uitzending aansluit met verdere nuttige wenken en aanwyzingen voor doeltreffend handelen by onverhoop te rampen of oorlogsgevaar te geven. Do Federatie verwacht dat vele vrouwen zich hierover op de hoogte zullen willen stellen. Voor deelname aan een huiskamergroepje kan men zich opgeven my mevr. v. d. Scheer. Moddermanstraat 81 te Lelden, tel. 22448. EINDEXAMEN CHR. KWEEKSCHOOL Voor het eindexamen derde leer- kring (hoofdakte) zyn aan de Chr. Kweekschool te Leiden geslaagd: P. A Bakker. Leiden; A. Boer, War mond; J. Brussee, Leiden; H. Donker, Leiden; W. H. Gaasterland, RJJswyk; J. C. van Giffen, Leiderdorp; W. van cxer Heden, Rypwetering; J. J. M. Immink, Leiden; R. W. Jansen, Voor schoten; E. A. Kuperus, Lelden; K. J. Lacourt. Leiden; H. Maris, Alphen aan den Ryn; M. Meerburg. Leider dorp; J. M. Meyering, Voorschoten; H. H. J. Mussert. Leiden; A. G. Th. Ouwerkerk. Wassenaar G. J. van der Reyden, Leiderdorp; L. Schouten, Leiden; J. Slootweg. Oegstgeest; W. van Waardhuizen, Leiderdorp; J. R. Wolthaus. Leiden; M. van 't Wout» Noordwyk; D. van 't Zelfde. Lelden; P Berg, Leiden; H. Bos. Noordwyk; M. Boter. Leiden; Th. Hartog, Kat- wyk; R. Brunt, Nw -Vennep; J. Cro- les. Bodegraven; R. J. van Dalen. Leiderdorp; M. M. van Dyk. Voor schoten; S. W. L. van Eg mond. Lei den; G. Jansen, Leiden; P. C. Jozias- se. Voorschoten; G. S. van de Kreeke, Wassenaar; P. F. Lindhout, Noord wyk; J. van der Niet. Noordwyk; L. P. Noordergraaf. Noordwyk; J. M. Spoel. Voorburg; J. M. Tazelaar. Ha- zerswoude; N. A. Turkenburg. Voor schoten. A. J. Visser, Leiden; E. Waal, Noordwyk; H. Bouman, Katwyk; A. Lus keus, Leiden; K. de Groot. Oegst- geest; H. j. Hamelink. 's-Graven- hage; G. E. Kroon, Ter Aar; I. J. van der Land. Voorschoten; M. L. Links. Leiden; W. Noort. Wassenaar; O. J. Th. Scherpenzeel, Katwyk; R. Segaar. Leiden; S. A. Sypestein. Al phen aan den Ryn; W. J. de Vries, Leiden; D. van Zuilen. Katwyk; N. Hendriks, Leiden. Afgewezen: 6.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 13