Lelijk meisje zong zich binnen jaar naar de top Q AEG In het buitenland gestolen auto's in Nederland verkocht Studenten krijgen een eigen radioprogramma Getuige belandt in cel LEIDSCH DAGBLAD ZATERDAG 25 SEPTEMBER 1965 DERDE BLAD f w L.O. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. (Van onze r.t.v.-medewerkster) Alles wat de zingende sterretjes aan fraaiheid van moeder- natuur hebben meegekregen een letik gezichtje, een gave, blanke uid, een mooi figuurtje mist Rita Pavone. Maar toch heeft dit •ngecompliceerde Italiaanse meisje met haar o-benen, verschoten nvloJrood haar, teveel aan zomersproeten, gebrek aan enige make-up en dc*lhaar te kleine lengte, kans gezien heel snel op de internationale hit lijst te komen met haar geweldige, ondeugende, kwajongensachtige rvetlstem, die een enorm volume heeft. Binnenkort komt Rita naar en jNederland: zij zal op 2 oktober één van de optredende gasten zijn [«Jop het ..Grand gala du disque populair". h°ge Rita Pavone, 18 jaar oud. volgens yjnt'eme vrienden een verwoed duim- 'r °wuigster, bovendien gek op ijslolly's e *°Jen op poppen, werd twee jaar geleden TTjontdekt op een talentenjacht ergens ra 'in de omgeving van Rome. Haar va der had haar aangemeld, omdat ze Jjjthuis altijd zo aardig zong. Niet al- Heen thuis jubelde ze het overigens tjuit, ook op straat: na haar gebrek- e schoolopleiding werd ze, omdat thuis hard geld nodig was bloe- enverkoopstertje en later modinette Turyn, haar geboorteplaats. Miljonaire Haar eerste optreden tijdens die alentenjacht was voor iedereen een verrassing: ze zong qua i ymiterlijk volslagen in het niet tus- iranfen a^e veel grotere en goedge- Klede mededingsters. Maar met 105'*/iaar formidabel stemgeluid en f62,Wiei de stunt een paar stevige boeken op het podium te leggen. 'erop te gaan staan om de indruk \te wekken groter te zijn, zong zij i vtuzich naar de eerste plaats. De be- l hjubelingen waren enorm: er werd haar gevraagd nog eens en nog ten teens te zingen en nog dezelfde kvrapvond was Rita een ster. Binnen ■nkeleen ?aar *ia<* ZV drie milj°en Pla~ ten verkocht. Ze treedt niet al- 1 zicjleen op in eigen land (waar het i kuienthousiasme van de jeugd voor Jjjhaar, dat voor de Beatles haast evenaart), maar ook in Duitsland. lach\Frankrijk en Amerika. Per avond and ^verdient ze 10.000 gulden, ze is in middels miljonaire, bewoont een grote villa met alle comfort in één richt*1071 de voorsteden van Rome, 10 amaar is en blijft niettemin een nuchtere „kwajongen". Huwelijksaanzoeken Ze redeneert als volgt: „Wie iet mooi te 2 zich nog steeds niet op, sjouwt ze als het even kan Min lange broeken en vreemde truien 5 t< chin Radio- en tv-actie .Tv voor alle bejaarden (Van onze Hilversumse correspondent) Ongeveer 9000 lagere scholen van alle gezindten zullen in het gehele land op dinsdagavond 16 november worden opengesteld om op één avond zoveel mogelijk bejaarden, die zich geen televisieontvangtoestel kunnen 9 aanschaffen, in het bezit te stellen van zo'n toestel. Het sein tot deze massale, nationale activiteit zal die avond worden gegeven via radio en televisie. Aan deze operatie wordt in principe medegewerkt door allerlei 1 0 verenigingen op onderwijsgebied van alle gezindten. Het initiatief tot deze actie is genomen door de K.R.O. Via radio en televisie zal op 16 november aan alle luisteraars en kijkers wor den verzocht een zelf vast te stellen bedrag te brenger, naar de dichts- bijzynde, nog nader aan te duiden lagere school. Deze scholen zullen op die avond bezet worden door leiders, leidsters en eventueel oudere leden van diverse jeugsorganisaties, zoals verkenners en padvinders, vrfoé Advertentie WATERDICHTE BADKAMERKACHEL f43.50 Boksen op de televisie De eerste van de serie van drie bokswedstrijden, die in de komende maanden op de televisie zullen wor den uitgezonden, heeft dinsdag 5 oktober plaats in de Haagse dieren tuin. In dit programma, dat 50 minuten duurt, zullen drie of vier a-klasse- wedstrijden worden uitgezonden. In de ring komen o.a. de Nederlandse kampioen in het wel tergewicht, Jac ques Roossien, en de titelhouder in het bantamgewicht, Gerrie te Paske. Verder boksen Jan de Rooy, Wim Gerlach, Mapu Gans, Piet van de Kerkhof en Ferry Guitjens. rond. lacht uitbundig om de honder den huwelijksaanzoeken die ze krijgt zegt daarover: „Vroeger wilde nie mand met me trouwen, nu ineens iedereen. Wat kan geld toch een hoop betekenen voor sommige mensen". Ze voelt zich volgens haar zeggen altijd opgelaten in grote hotels, want daar staat het volgens Rita zo gek als je de gang huppelt, trapleuningen neemt in plaats van de trap en altijd r weer biefstuk „a la mama" wilt hebben, omdat dat het enige is je gek op bent. ons land is Rita nog niet zo be kend, of het moet zijn wegens het kostelijke liedje „Viva la pappa col pomodoro" en haar optreden in een Combo-uitzending van de AVRO. Maar wellicht wordt dit anders als radio en televisie haar stem in alle huiskamers klinkt tijdens haar iptreden op het „Grand Gala". WIM KAN: Op oudejaar geen conference „Om misverstanden vroegtijdig te voorkomen"deelt Wim Kan mee, dat hij dit jaar tot zijn grote spijt, niet in de gelegenheid zal zijn een oudejaarsavond confe rence voor de radio te verzorgen. „Niet omdat er niet voldoende stof zou zijn (er is zoveel dat ik gemakkelijk twee uur zou kunnen vullen), maar omdat ons A.B.C.- cabaret nog dit hele speelseizoen avond aan avond op tournee is met het programma „Wat een land, wat een land". Op oude jaarsavond 1966 hoop ik echter „ijs en loeder dienende" weer van de partij te zijn. „Van welke par tij. dat hangt van de volgende troonrede af", aldus Wim Kan. Voor slechte kaas 10 miljoen gulden (Van onze Haagse correspondent). Twee k drie procent van de fa- briekskaas, die in Nederland wordt afgeleverd, is van minderwaardige kwaliteit. Per jaar kost die kaas aan bedrijfsleven en voedselvoorzienings in- en verkoopbureau meer dan f 10 miljoen (weggegooide) guldens. Dit vermeldt het blad „melk" van de coöperatieve melkcentrale „CMC", dat. in tegenstelling tot wat enige tijd geleden ter geruststelling werd be weerd, de deskundigenuitspraak aan haalt. dat er helemaal niet met spoed aan verbetering van de kaaskwaliteit wordt gewerkt. RITA PAVONE miljonaire De zestigduizend Nederlandse studenten krygen met ingang van volgende maand een eigen radio programma. Op maandag 4 oktober gaat in het avondprogramma van de AVRO de eerste uitzending van „Almanak" de lucht in, een kritisch- informatief programma met reporta ges, beschouwingen en nieuwtjes uit de universitaire wereld. Deze nieuwe rubriek die eens per veertien dagen zal worden uitgezonden, wordt sa mengesteld door het vorig jaar op gerichte Algemeen Studenten Pers bureau. Aanvankelijk opgezet als een se cretariaat van de Nederlandse Stu dentenraad is dit A.S.P. thans zelf standig geworden. Het zal zich gaan bezighouden met in- en externe voorlichting over wat er in de stu dentenwereld leeft. Het geeft het maandblad „Student" uit en zal ook rapporten, perscommunique's en der gelijke publiceren. Het zal in de breedste zin des woord de „public re lations" van de studentenwereld ver zorgen. Voor het komende seizoen zal het •n landelijke enquete instellen naar de kwaliteit van de mensamaaltijden, het zal het huisvestingsprobleem van studenten aan de orde stellen en ook proberen fondsen te verzamelen om films te laten vervaardigen over de universiteitssteden. Dit plan bestond vorig jaar ook, doch ging toen niet door omdat het ministerie van on derwijs en wetenschappen geen sub sidie gaf. Dit jaar denkt men om geld te gaan aankloppen bij het be drijfsleven. Men zal ook trachten te komen tot een stichting A.S.P., die het werk fi nancieel kan steunen en ook kan dienen om de Nederlandse studen tenpers in het algemeen op een hoger niveau te brengen. (Van onze R'damse correspondent) Een Amerikaan is deze week by het Rotterdamse Groothandelsge bouw aangehouden, omdat hij in het bezit was van een vermoedelijk in het buitenland gestolen auto. De inzittenden van een andere buiten landse wagen konden ontsnappen. De wagen, met een Zwitsers nummer bord, werd teruggevonden in de Schilderstraat, maar de inzittenden, een kleine man en een blonde vrouw, waren nergens te bekennen. De po litie vermoedt te doen te hebben met een internationale bende auto dieven. De aangehouden man blijkt een 29-jarige Amerikaanse staatsburger te zijn, zonder beroep en wonend in Parijs. Via internationale contacten is de politie aan de weet gekomen, dat de eerste auto in de nacht van 20 op 21 september in Parijs is ge stolen. Op de auto had men een eigengemaakt vals nummerbord aan gebracht. Een kentekenplaat van het model, dat wordt uitgegeven aan in Frankrijk verblijvende Amerikaanse militairen was beplakt met plastic letters. De auto voerde nu een num mer dat officieel was afgegeven aan een andere auto .die reeds lang ge leden uit Frankrijk naar Griekenland was geëxporteerd. De wagen bleek 't eigendom van een Spanjaard, die op het moment van de diefstal voor za ken in Parijs was. Bij deze auto was ook een valse registratiekaart ge- E.E.G.-TARIEF Naar: brief 20 cent briefkaart 15 cent (Van onze Haagse correspondent) De postzegel op een brief gaat in Nederland 20 cent kosten, een brief kaart 15 cent. Niet alleen minister Surhoffs waarschuwing „als de loon kosten stygen moeten de tarieven omhoog", ook een thans uitgevaar digde EEG-richtlijn wijst in die rich ting. Vóór eind 1966 en daarna met hoogstens een jaar uitstel voor de landen, die dit niet voor elkaar kun nen krijgen moet er in Nederland, België. Luxemburg. Frankrijk, Italië en Duitsland voor binnenlands en in ternationaal verkeer één tarief gel den voor brieven tot 20 gram en briefkaarten. Dat komt, omgerekend uit de goudfranken waarin het is uitgedrukt, neer op 21,24 cent op een brief en 13,34 cent op een briefkaart. Er mag worden afgerond met 10 pro cent en dan komt men, het een naar boven het ander naar beneden af rondend. terecht op het tarief voor post naar Duitsland, dat by de PTT wordt beschouwd als „reeds verwe zenlijkt EEG-tarief". Waarmee men dus ook binnenslands zal gaan re kenen. Tenzij, staat er in de EEG- richtlijn, de kosten intussen weer (minstens 15 procent) stygen. Dan kan het allemaal weer hoger worden. officier van Justitie bij de rechtbank in Rotterdam, heeft gis termiddag de onmiddelijke gevan genneming gelast van een 66-jarige vrouw uit Nijmegen wegens het af leggen van een meinedige verklaring in de zaak, die door de verkeerska mer van de Rotterdamse rechtbank werd behandeld. De gevangenneming geschiedde, nadat de vrouw er de rechtbank-president. Mr. Jolles, de getuigenverklaring had afgelegd, die geheel afweek van die. welke zij op 14 maart van dit jaar, kort na een verkeersongeluk, door de politie had laten optekenen. Hoewel1 Een Braziliaanse die laatste verklaring zwart op wit in het dossier lag. verklaarde zij thans, dat zij vlak na het ongeluk in geen enkel opzicht tegenover de politie iets over de toed:acht ervan had laten weten. De vrouw bleef bij haar nieuwe verklaring, ook nadat de president, de officier en de raadsman j In Oldenburg staan terecht de van de verdachte haar op de ernstige malige districtscom consequenties hadden gew ;ka- üng Angst voor neo-nazi's die gisteren in het proces tegen twee nazi- misdadigers in Oldenburg in Ne- dersaksen als getuige optrad, heeft verzocht haar naam niet te noe men omdat zij repressailles van neofascistische groeperingen vreest. Volkskrant laat ondertitel vallen (Van onze Amsterdamsche Correspondent) De Volkskrant verschijnt met in gang van vandaag zonder de onder titel „Katholiek Dagblad voor Neder land". „Dit etiket deed ons nog te veel denken aan een voorbije periode, het sloot ons ook te veel af van de grote groep, die ons wel nastaat, in aan de rand en buiten het katho lieke kamp maar afgesloten werd door dat etiket. We willen niets ver loochenen, alleen de krant weer open maken en nog minder binden aan een bepaalde groep". Aldus de heer J. A. Middelhuis, voorzitter van het N.K.V. en president-commissaris van de N.V. De volkskrant vanmorgen bij de opening van het niewe gebouw van de krant in Amsterdam. „Niet iedereen zal dit direct willen en kun nen begrijpen. Daarom zy in alle duidelijkheid gezegd, dat onze krant uit de aard der zaak een katholieke krant blijft in de zin, zoals ze dat tot nu toe was en dat de schrapping van de ondertitel geen enkele koerswij ziging tot gevolg heeft. Men mag het ook niet zien als een stap in de rich ting van wat wel genoemd wordt ontzuiling en men mag er zeker geen consequenties aan verbinden voor wat betreft de katholieke signatuur van met name de „sociale organisa ties" zo vervolgde hij. De eigenlijke opening van het nieuwe volkskrant gebouw werd verricht door drs. P. C. W M. Bogaers, minister van Volks huisvesting en Ruimtelyke Ontwik keling. voegd en een valse, in Duitsland af gegeven zogenaamde groene kaart. De Amerikaan heeft men voor he ling voorlopig opgesloten. Hij wordt spoedig voor de officier geleid. De auto, die de politie in de Schil derstraat vond, bleek een in Genève gehuurde wagen te zijn. De bestuur der had de wagen daar onder een valse naam hij zei een Ameri kaans officier te zijn gehuurd. In de koffer van deze auto trof de po litie diverse blanco nummerplaten aan en plastic letters en cyfers. Bo vendien lagen in de koffer een boor en wat ander gereedschap, nodig om kentekenplaten aan te brengen. De zelfde man, die in Genève deze wa gen had gehuurd, bleek ook in Rot terdam een huurwagen te hebben. Deze was niet op de overeengekomen datum teruggebracht. De politie ver moedt nu, dat beide mannen zich aan meer autodiefstallen hebben schuldig gemaakt. Zelfs denkt men dat de nu aangehouden Amerikaan een schakeltje is van een interna tionale bende. Vast staat, dat diverse op een dergelijke manier gestolen auto's hier in Nederland worden ver handeld. Autobus in zee gestort Nabij de Algerijnse stad Oran is gisteren een autobus op een zeer bochtige kustweg door het plotseling falen van de remmen verongelukt. Het voertuig vloog uit een haarspeld bocht en kwam honderd meter lager op de rotsen terecht, waarna het in zee verdween. Twintig van de inzit tenden kwamen om het leven en der tig liepen merendeels ernstige ver wondingen op. Een baby van twee maanden bleef ongedeerd. De chauf feur werd slechts licht gewond. Algerijnse en Franse vaartuigen namen aan het reddingswerk deel. Bi jen waren j warmgelopenj Een hoofdconducteur van de 1 Nederlandse Spoorwegen kreeg 1 deze week de schrik van zijn leven, toen hij op het traject 1 AmersfoortZwolle de bagage- 1 afdeling binnenstapte en daar werd verwelkomd door het ge zoem van 15.000 bijen. Deze „passagiers" waren ontsnapt uit 1 een kist, die tijdens de rit door 1 het trillen was losgeraakt. Er was geen tijd genoeg om de zoemende zwerm in Zwolle al tot de orde te roepen en daarom werd Groningen gewaarschuwd. De hoofdconducteur was een dapper man. Op de tussenlig gende stations ging hij onver stoorbaar door met het via het balcon lossen van goede ren en fietsen. In Groningen werden conducteur en bijen al opgewacht door een imker, die snel een einde maakte aan de opstand De bijen, zo zei hij, waren door 't schudden „warm gelopen" NEDERLAND 1 KRO: 10.20 i 10.30 i 10.35 I NEDERLAND 2 Huisje, boompje, beestje, voorlichting Kinderprogramma Sluiting Nieuws in het kort NTS Klaas Vaak, voor de kleuters Dwars door Afrika, documentaire Tijgers, documentaire NTS-journaal Brandpunt, actualiteiten Anneke Grönloh show Bonanza, tv-western Concilie journaal NTS-journaal Sluiting. AVRO: Nieuws in het kort NTS De schone heks, tv-film Liedjes op zicht De vyfde colonne, tv-spel Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1: 8.30 u 9.50 u 1 HILVERSUM NEDERLAND 1 NCRV 7.00 7.30 uur 8.00 uur 10.25 i 10.35 10.40 i Kerkelijk programma Flicka. tv-film Agrarisch nieuws NTS-journaal Sport in beeld Vadertje Langbeen, tv-komedie Dr. O. Jager NTS-journaal Sluiting. I NEDERLAND 2 NTS: 6.00 uur Report, voetbalwedstrijd Zweden-Duitsland 7.30 uur Circusvrienden 8.00 uur NTS-journaal 8.05 uur Margie, tv-film 8.30 uur Een vrydag in Wilhelmsburg 10.00 uur Sport in beeld 10.15 uur Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA: 1 HILVERSUM 1: 8.15 uur 9.30 uur HILVERSUM 2: 9.05 9.15 i In gevecht met de Seligs, hoorspe 1 Noordzeefestival. en cjióteren In VARA's ,,S por (commen taar" werd gisteravond na een bezichtiging van het nieuwe sportcentrum in Zeist, terugge blikt op Madrid. Eddy P. G., Hans Kraay en manager Brox gaven om strijd de eer aan Real Madrid, onder het motto dat eigen zwakte kleiner wordt naar mate de sterkte van de tegen stander groeit. De kwestie van de dekking (Fransen moest Pus kas dekken, maar Kraay had na een tijdje gezegd: laat my dat maar doen) had beter uit de verf kunnen komen. Wat niet weg neemt dat er. vooral over Pus kas (hij speelt zo ontspannen alsof hij op straat een partijtje voetbalt, zei Eddy) aardige din gen werden gezegd. De VARA had in Bedphégor (derde deel) en het ballet van Senegal twee aantrekkelijke pro grammapunten. De Senegalese danseressen dansten met onbe dekte boezem. Onlangs moesten in Engeland de danseressen van 'n Afrikaanse dansgroep van de theater-censor op het toneel de borsten bedekken, terwijl zij op de televisie wel in de originele verpakking mochten dansen, want zo ver strekt de bevoegd heid van de theater-censor niet. Mijnbouw en kunst Het belangrijkste onderwerp in „Achter het nieuws" was de twij felachtige situatie in onze mijn bouw. Hoewel er geen reden voor paniek is «zei men), waren de vooruitzichten toch ook niet bleek „Attentie" naar schilde- tyenverzamelaar Heinrich te zyn getrokken, voornamelijk geloof ik om hem nog eens voor de came ra te laten zeggen dat de kunst handel beheerst wordt door de joden en dat dat de reden was dat de mensen zo veel prullaria als echt en waardevol in de maag kregen gesplitst. Welnu, dat lukte. De heer Heinrich zei ook nog. dat hij op de Delftse antiekbeurs geen enkel echt schilderij had gezien, maar hij geloofde wel heilig in zyn eigen vondsten op dat gebied. Helaas kregen we die schilderijen zelf maar nauwelijks te zien, zodat een oordeelvorming moest uit blijven. bovendien was het inter view té onsamenhangend om be vredigend te kunnen worden ge noemd. De NCRV bood verder de nieu we serie „Zero one" (bruikbaar, maar geen hoogvlieger) en liet zien dat de Amerikanen ook slechte televisieprogramma's kunnen maken. De sterrenpa rade ter ere van Eddy Condon draaide uit op een verveeld O.K. Wobblers-gedoe. slecht gefilmd en onbeholpen gepresenteerd. Een mooie culturele daad was de opvoering van het wagenspel „Liefde is meer dan listen". Lang niet alle culturele daden zijn echter zinvol, dat gold ook voor deze. Eeuwenoude wagen spelen moeten wel door Shake speare geschreven of door Eric televisiepubliek aantrekkelijkste zyn. De vrouw, die door de parketwach ters de zaal werd uitgeleid, was de acht jaar jongere zuster van de man, die terecht moest staan. Deze Nij- megenaar, werd blijkens de dagvaar ding van de officier „grove schuld" verweten aan een ernstig verkeers ongeluk op de rijksweg Rotterdam- Dordrecht, waarbij drie personen werden gewond. Zijn zaak werd voor onbepaalde tijd aangehouden. De behandeling van het proces zal pas worden voort gezet, indien het vooronderzoek in de meineedzaak is afgesloten. De ver dachte kon gistermiddag naar huis gaan. Zyn zuster niet. Kowel in Polen, Erich Kassner, en een zekere Fritz Manthei, die in de oorlogsjaren rond 11.000 joden en partisanen vermoord zouden hebben. De Braziliaanse verklaarde, dat de 52-jarige Kassner by de controle van een groep dwangarbeiders twee mannen had doodgeschoten omdat zij een kippetje bij zich hadden. Een van de mannen uit de groep had zich voor Kassner op de knieën geworpen en om genade gesmeekt voor de man die het kip petje bij zich droeg. Hy wilde voor deze man sterven. Daarop, aldus de getuige, schoot Kassner beide mannen dood. toeristische tips, 18.50 Lichtbaken, lezing. 19 00 Nieuws wils: gev. muz. progr. 21.30 Reisoogst zwerftocht door gedroomde en werke lljke werelden. 21.50 Lichte grmuz. 22.20 Actualiteiten of grmuz.. 225! Boekbespr., 22.30 Nws, 22.40 Epiloog, 23.00 Stereo: Nieuwe klass. VARA 18 00 kinderen. 19.30 Stereo: Tai rumba-orkest en zangsolisten, 20.00 Nws. 20.05 De zaak Winston, hoorspel. 21.25 Stereo: Omroeporkest en solist: semi-klass. en mod. muziek, 22.40 Sport op zaterdag, 22.45 Hoe spreekt 'ie dan?, reportage van de Jaarlijkse expositie Ornltophllla, 23.10 Een mens moet er eens uit: vakantie-indruk ken van een VARA-meuewerker, 23.40 Lichte gr.muz., 23.55-24.00 Nieuws ZONDAG 26 SEPTEMBER Hilversum I. 402 m KRO: 8.00 Nieuws. 8.15 Oude muz. (gr.). 8.25 CONVENT VAN KERKEN: 10 00 Gere formeerde kerkdienst. KRO: 11.15 Ge varieerde klass. gr muziek. 12.10 Boek bespreking. 12.20 Lichte grmuziek. 12.30 Nws., 12.35 Buitenlands commen taar, 12.45 Daar zijn wij gek op: lichte grmuz.. 14.00 Stereo: Radio Kameror kest en Instrumentaal kwintet: mod. Jj Radio Vrouwenkoor: mod. ploeg. het voorbedachte lied, 18.30 Kerk reertlendaagse rubriek NCRV: 19.30 samenleven. derne grmuz.. 22.25 Boekbespr. 22.30 Nws.. 22.40 Epiloog. 22.50 Radlophil- harmonlsch orkest en solist: mod en klass muz 23.30 Klass. werken voor blazersensemble (gr.j. 23.5524 00 postduivenbe- spraak, 10.00 Instrumentaal ensemble: berichten). 13.00 Nieuws. ■*- toestand in de wereld, lezing, 13.20 Carrousel, een progr. dat alle kanten op gaat. 14.50 Het airtje Wilhelmus, klankbeeld. 15.10 De Nederlandse Mo- zartdag 1965: Viool en clavecimbel. 15.55 De wereld van Barend Barger- beer. hoorspel. (VI). 16 30 Sportrevue 8.05 Marathon (2e aflevering»: AVRO: 20.00 Nws, 20.05 Bel Canto cabaretprogr.. 22 30 Nws.. 22.40 23.00 Licht orkest en zangsdi"23.55-24.00 Nieuws. MAANDAG 27 SEPTEMBER 1, 402 m 1 ensemble. 16.45 Klas. gr.n Journaal. Spr.s VARA: 7.00 Nws.. ochtendgymn. en soc strijdlied. 7.20 Lichte grmuz. 7.2ö Van de voorpag. 7.30 Lichte grmuz. (vervolg). 8.00 Nws. 8.10 Lichte gr. muz. (vervolg). 9.00 Muziek voor twee piano's: klas. muz. VPRO: 9.40 Ruimte huisvr. 11.00 NCRV: 7.00 Dagopenü muz. 7.20 Sport van zateru en herh. SOS-berichten, krant. 7.55 Lichte gr .mm muz. 830 Nws. 8.40 Licht tot, ftjoo 7.10 Oude 9.35 Waterstanden. e12.22 Voor boer tuinder, 1237 Meded. t.b.v. land- en tuinb. 12.30 Nws. 12.40 Grmuz.. evt act. 12.50 Licht ork. 13.10 Klas. plano trio. 13.30 Licht ork. 14.05 Schoolra dio. 14.30 Transistor: progr. voor va kantiegangers. automobilisten en thuisblijvers. 15.30 Cello en plano: klas muz. 16.00 Bijbeloverdenking. 16.30 Vo- 10.00 Voor Trammelant in Loeren aan de Hor. gev ar. progr. (herh. van zaterdagavond 17 april 11). 12.00 Licht instr. septet. 12.27 Meded t.b.v. land- en tuinbouw 12.30 Voor het platteland. 12.35 Licht orgelspel. 12.55 Aot. 13.00 Nws. 13.15 Lichte grmuz. 13.25 Voor de midden stand. 13.30 Lichte grmuz. 13.40 Cello en piano: mod. muz. 14.05 Aan de an- grens, hoorspel. 15 00 minuten voor boven progr. voor oudere luiste raars. 16.00 Nws. 16 02 Oude liedles. 16.15 Voor de jeugd. 17.10 Friese streek ui tze nd ing17.30 Licht instr en semble 17.50 Act. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I. NTS: 19.00 Nws. In het tort. 16.01 Klaas Vaak. CVK/IKOR/ RKK 19.06 Kenmerk, de veertiendaag se informatierubriek v, d. kerken NTS- 20.00 Journaal en weeroveraicht 20 20 Politieke Partij: KVP. 2030 Fllinregle (Doft on the whistle), film. 21.00 Een zomer slechts danste zij iümJ^trlde,keurln«en 18 Jr 2230 De kr^odocumentaire (dl. 26). 22.55-23.00 Journaal. NTS: 20.00 Nws. in het kort. KRO: 20 01 Waauw, gedanste hit parade. 2035 Boeng Karno. progr over Soekarno. NTS: 21.05 De verforen 'zoon ballet KRO: 21.40-22.05 Onze man in Keulen.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5