Diamanten dagen voor Leids echtpaar Den Os Mr. W. J. M. Kerckhoff 25 jaar bij V. D. ZESTIG JAAR HUWELIJKSTROUW =4 Vervoersproblemen ADJ. DIRECTEUR JUBILEERT Adviesaanvrage prijsinformatie aan consument Weer ernstig ongeluk op de Voorschoterweg BRIDGETEAM BEHOUDT DE LEIDING Minister Den Uyl bezocht mijnstreek Twee overwinningen voor Jan van Leeuwen INTER WINT I WERELDTITEL1 LETDSCH DAGBLAD DONDERDAG 16 SEPTEMBER 1965 Over paarden kam de heer K. D. den Os (83) urenlang pra ten. De bejaarde Leidenaar ls namelijk in eijn Jonge ja ren koetsier geweest, eerst op een oliewagen, later op een melkwagen. Als er op het te levisiescherm beelden ver schijnen van een concours hippique of van paarden in het wild, ja dan veert hij on middellijk op uit zijn stoel bij het raam. „Dat mag ik nou eenmaal graag zien, meneer", roept de heer Den Os enthou siast uit. De televisie brengt, trouwens heel wat gezelligheid in het huwelijksleven van het echt paar Den Os—v.d. Reiden, dat op 27 september a.s. zestig Jaar ls getrouwd. Vorig jaar heeft het diamanten echtpaar de bruidsdagen zyn eer gisteren ingegaan het toe stel gekregen en het kijkt elke avond met plezier naar het blauwe scherm. Het bruidspaar zegt ook in an der opzicht geen reden tot klagen te hebben. „We hebben allebei een redelijk goede ge zondheid en dat is het voor naamste Dank zij deze goede gezondheid is de bruid (80) in staat om zelf de huis houding te doen. Zij wordt daarbij echter dikwijls gehol pen door haar getrouwde dochter uit Voorburg, die ge regeld naar Leiden komt. Behalve een dochter heeft het echtpaar Den Os twee zoons, die beiden de Sleutelstad trouw zyn gebleven. Het ver dere nakomelingschap bestaat uit acht kleinkinderen en vier achterkleinkinderen. De heer Den Os maakt graag twee keer per dag een wandeling in de buurt. Hy en zijn vrouw wonen al elf jaar in een bo venhuis aan de Lammermarkt van waaruit zy een mooi uit zicht op de veemarkt hebben. „Ook die veemarkt brengt, zo vlak voor onze deur, veel ver tier". De bruidegom raakt nauwelijks uitgepraat als hy het over „vroeger" heeft. Enthousiast kan hy vertellen over de tyd, dat hy als koetsier met de tankwagen, weer of geen weer, naar de omliggende gemeen ten moest om olie af te leve ren. „Wegen als nu had je toen nog niet en vooral met sneeuwval was het heel moei- ïyk om je wagen in het reohte spoor te houden". La ter is de heer Den Os in dienst getreden van de melkhandel van Van der Kloot en nog weer later ging hy met zyn eigen handeltje „zand voor de kattebak en huishoudeiyke artikelen" langs de deur. De bruidegom heeft zich boven dien gedurende een periode van twaalf jaar verdienstelyk gemaakt door in de omgeving van de Hoge Ryndyk het Leidsch Dagblad te bezorgen. In uw artikel van 31 augustus, gflirijft u over de routewijziging van lijn 43, dat dit een stevig steuntje voor iyn 11 betreft. Ik ben het hier helemaal niet mee eens, want wat ge beurt er nu namely k? De chaos op het Rapenburg wordt weer vergroot en het voordeel van het reizende pu bliek is minimaal vergeleken by het nadeel van het publiek van buiten de stad. Byv. UJn 42, ook door de stad gaan de. Voor een snelle verbinding met Noordwyk is het noodzakelijk, om de reizigers-toeristen, die uit de trein komen, ndet te laten wachten op de bussen die uit de stad moeten komen. En het publiek uit Noord wijk dat opstapt tussen het Academisch Zie kenhuis en de Leidse Buurt, loopt de kans dat het biyft staan, omdat de bussen te vol zyn met stadspassa- giers. En is het zakelijk verantwoord een passagier uit Katwyk f 0,15 meer te laten betalen om in het centrum te komen dan een uit Noordwij k? Waarom wordt de capaciteit van de stadsiynen niet vergroot? Waarom de ïynen 45. 30, 13 en 14 niet over de verbeterde Morsweg laten lopen? Als lijn 14 over de Morsweg gaat, is er een snellere verbinding met Zuid- West. anders grijpt het publiek van dit stadsdeel steeds meer naar de flets. Met dank voor de plaatsing, B. J. Boonstra. Beethovenlaan, Leiden. De vervoersleiding van de N.ZJï. verstrekte op ons verzoek het onder staande commentaar: De schrijver van het ingezonden stuk is niet consequent. Enerzyds gaan zyn bezwaren uit tegen het op voeren van het aantal autobussen dat de chaos op en rond het Kort Rapen burg zal doen toenemen en ander zijds pleit hy voor vergroting van ae capaciteit der stadsdiensten. Zou dit laatste niet tot een vermeerdering van het aantal autobussen in de bin nenstad leiden? Het doortrekken van UJn 43 naar Meerburg betekent voor bewoners van deze woonwijk en te vens voor de bewoners van de Hoge Rijndijk en omgeving een belangryke verbetering in de vervoersvoorziening. Dit is ook het geval geweest toen lyn 42 Noordwyk-Leiden werd doorge trokken naar de Burggravenlaan. voor de bewoners van de wyken rondom de Burggravenlaan. Van nadeel tengevolge van deze UJnvoering voor reizigers afkomstig van of bestemd voor buiten Leiden liggende gemeenten is vrijwel geen sprake. Het inzet/ten van verster- kings-autobussen, wat op drukke ty- den een noodzaak is, waarborgt op de buiten het centrum van Leiden lig gende trajectgedeelten een vry regel matige uitvoering der diensten. Het grote voordeel voor de reizigers is dat zonder overstappen naar en van de binnenstad gereisd kan den. De omstandigheid dat men vanuit Katwyk meer betaalt om de binnen stad te bereiken vindt zyn oorzaak hierin dat de dienst Katwijk-Leiden (neg) ndet is doorgetrokken naar, resp. door het centrum. Als ik de inzender goed heb be grepen, wil hij met een minimum aantal autobussen in het centrum komen. Hy realiseert zich biykbaar niet dat er nog altijd een grote hoe veelheid mensen is die op het open baar vervoer zyn aangewezen om dit centrum te bereiken. In het terug trekken van de autobussen uit het centrum van Leiden, ligt de oplos sing van de verkeers- en vervoers vraagstukken naar mijn mening ze ker niet. Over de suggestie met een aantal ïynen via de Morsweg te gaan ryden behoef ik eigenlijk niets te zeggen. Ieder die enigermate ter plaatse be kend is, zal weten dat de Morsweg met de smalle rijbaan, zyn spoorweg overgang, de daar gevestigde fabriek en niet te vergeten de Rynzichtbrug en de kruising met de Haagweg, al lerminst een verkieseiyke route is voor autobusdiensiten. Handwerken voor liefdadig doel Volgende week dinsdagmiddag om half drie zet de Hervormde vrouwen club ,Dava" Door anderen, voor an deren) haar byeenkomsten voort in het gebouw Gerecht 10. Het doel van de vereniging is op dinsdag om de veertien dagen by een te komen om handwerk te verrich ten. De produkten daarvan worden eens per jaar op een bazaar van de hand gedaan. De opbrengst is telkens geheel voor een liefdadig doel. Dames, die hiervoor belangstelling hebben, kunnen zich Cs morgens) opgeven by mevrouw T. Oppelaar, Utrechtse Jaagpad 27 in Leiden. „Club 500" vraagt uw aandacht Neen, beste lezers, geen collecte of iets dergelyks. De „Club 500" wordt gevormd door talloze amateur musici en artiesten, die in hun vrije tyd geheel belangeloos meewerken aan programma's van de Stichting Ontspanning voor Gehandicapten. Deze uitvoeringen worden gebracht dóór, waar ontspanning broodnodig is, uitsluitend ten behoeve van men sen, die niet in de gelegenheid zyn, zélf ontspanning te zoeken. Enkele voorbeelden: in het Rotter dams Zeehospitium in Katwijk aan Zee, in het Ned. Zeého6pitium in Kykduin, in het Ryksasiel in Sche- veningen, daar kent men de artiesten van de Stichting en worden haar programma's gewaardeerd. Tweemaal per week zyn er in den lande uitvoe ringen, tweemaal per week kunnen „ergens" in een inrichting patiënten, verpleegden, bejaarden, zieken, ge detineerden. geestelijk gestoorden, gehandicapten kinderen, en vele anderen genieten van een meestal luchtig programma, dat de „Club 500" presenteert. In Den Haag, de Bilt, Utrecht en vele anderen steden zijn reeds velen aangesloten bij onze Stichting. Dat kost geen cent. Vol vreugde neemt men deel aan de avonden die bete kenen: vreugde voor de medemens. Toch zijn er nog velen (en speciaal doelen wij op: accordeonisten, schets- groepen, zangers en zangeressen, duo's en trio's, vooral in het lichte genrei die van het bestaan der Stichting niets afweten en graag zouden willen meedoen. Iedere ama teur, wat hy ook doet, is steeds bij ons welkom! Leeftyd doet niets ter zake: mensen als Albert de Booy, Clinge Dorenbos, Herbert Joeks werken mee, maar ook The Jets (van Gold Finger), de Haagse Vineta's. de Cromatica's, de Blue Eagles en vele anderen. Hebt u zin om voor de gehandi capte medemens iets te brengen? Een voordracht?, pianospel?, accor- deonmuziek? of wat ook! U bent welkom! Noteert u even de afd. Zuid-Hol land van de Stichting Ontspanning voor Gehandicapten en stuur uw gegevens (liefst met telefoonnummer waar u te bereiken bent) aan: ANDRÉ KORPERSHOEK, Rynzichtstraat 20, Leiden. Tel.: na 18 uur 01710-24778. goedkoopste reizen Door vele by 't reizen betrokken in stellingen is gereageerd op de berich ten dat de geheel verzorgde reizen niet goedkoper mogen zyn dan 85 procent van het IATA-tarief, voor zover het reizen onder de f. 550.— betreffen en niet goedkoper dan 75 procent voor reizen die meer dan dat bedrag kosten. Dat de maatregel het doodvonnis betekent van de aller goedkoopste reizen, zoals de kam peerreizen en die voor voetbalsup porters staat wel vast. Tenzyhiervoor natuurlyk ont heffing van de bepaling wordt ver leend en dat is thans een open vraag. Het bestuur van de „Neder landse vereniging van reis- en passa ge bureaus trekt de volgende conclu sies: voor vluchten met de grote bij de IATA aangesloten luchtvaart maatschappijen. zoals de KLM, ver andert er niets; voor de normale ité-reizen met maatschappijen die niet by de IATA zyn aangesloten zullen er vry wel ook geen conse quenties zyn, aangezien deze op enkele uitzonderingen na, toch reeds aan de straks van kracht wordende beperkende maatregel voldeden. In de overige gevallen, waarby men ge noodzaakt zal zyn de prys tot het minimumtarief op te trekken, zullen de reisbureaus duurdere logeergele- genheid of meer excursies aan de reis toevoegen. IN NOVEMBER GOEDKOPE K0ELHUISB0TER Als de Europese commissie in Brus sel het goed vindt, zal in de komende maanden in ons land weer koelhuis- boter tegen verminderde prys wor den verkocht. Het bestuur van het „Produktschap voor Zuivel" besloot gisteren de procedure in te leiden die, naar men hoopt, via een verzoek van de Nederlandse regering tot het fiat ui Brussel zal leiden. Als het Produktschap zyn zin krijgt, zal het voedselvoorzienings- en verkoopbureau 9000 ton boter de handel verkopen tegen een prys, die 15 pet. beneden de inleve- ringsprys ligt. De inleveringsprijs is f 4,70 per kg. De goedkope boter zou 1 november af gedurende drie maanden beschikbaar gesteld moeten worden. E.M.S. EN VAN WIJK EN HERINGA De heer R. ZwoLa.ian (Exploitatie Maatschappy Schevenlngen) deelt in verband met een bericht in het Fi nanciële Dagblad van gisteren inzake transacties in het aandelen bezit van de N.V. Nederlandse Grondbriefbank het volgende mede: 1. Een perceel grond met opstal, toebehorend aan de N.V. Van Wyk en Heringa te Leiden werd tegen de taxatieprys verkocht aan de N.V. Ne- derlandsche Grondbri efbank tegen aandelen in deze N.V., dit ter bespa ring van registratierecht. Deze aan delen zyn tegen een koers van 400 procent verkocht. Het actief omvat na deze verkoop twee terreinen met opstallen aan de Vliet en het Leven- daal te Leiden. Eerstgenoemd terrein zal spoedig leeg komen, waarna plan nen worden gemaakt voor nieuw bouw. Het andere perceel is nog ge durende maximaal zeven jaar ver huurd. 2. De afwikkeling van de verkoop van de bedryven is thans beëindigd, het bankkrediet ad. f 10 min. is dezer uagen geheel afgelost. De intrinsieke waarde van het aandeel Van Wyk en Heringa kan op basis van het huidige actief gesteld worden op tenminste 170 procent. 3. Op korte termyn zal de Jaar- lykse algemene vergadering van aan deelhouders van de laatstgenoemde N.V. worden byeengeroepen. De minister van Economische Za ken heeft in een brief aan de com missie consumentenaangelegenheden van de Sociaal-Economische Raad advies gevraagd over de mogelykheid om de consument actuele informatie te geven over prijzen van verschil lende soorten consumptiegoederen "i van dienstverlening. De minister meent dat een voor de consument meer doorzichtige markt van goederen en diensten, het prijs- en mededingingsbeleid van de regering zal ondersteunen. In het algemeen ontbreekt het de consu ment thans vaak aan mogelykheden om de pry zen, die hy moet betalen voor diverse goederen en diensten te vergeiyken. Hierdoor ontstaat dik- wyis ook een zeker onbehagen ten opzichte van producenten en hande laren. Een meer doorzichtige markt, waardoor het de consument mogeUjk ls zo doelmatig mogeiyk zyn keuze te doen. zal daarom ook een goede verstandhouding tussen consument en bedryfsleven kunnen bevorderen. Groot en bijzonder hartelijk was gistermiddag in ,,De Beuken hof" te Oegstgeest de belangstelling .welke zich enige uren con centreerde rond de figuur van mr. W. J. M. Kerckhoff, adjunct- directeur van V en D., die deze dag het feit herdacht, dat hij voor 25 jaar zjjn intrede deed bij dit concern. Zilver en brons Behalve zeer vele zakenrelaties en vrienden, kwamen ook tal van ver tegenwoordigers van organisaties, waarin mr. Kerckhoff zitting heeft, gelukwensen aanbieden. Namens het Leidse gemeentebestuur was wethou der S. Menken aanwezig. Het bestuur de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Rynland was ver tegenwoordigd in de persoon van de voorzitter en secretaris resp. ir. J. J. an Hoek en mr. H. A. C. Bran derhorst. Ook vele leden van deze Kamer toonden belangstelling voor het jubileum van hun medelid. Ir. E. Ruempol, voorzitter van het Departement Leiden van de Ned. Maatschappy voor Ny verheid en Duopassagier gewond Handel van welk departement ook de secretaris, mr. P. de Clercq aan wezig was kwam deze middag, als zovelen, niet met lege handen. Namens de Maatschappy bood hy de jubilaris de zilveren draagmedail- le, de bronzen legpenning en het vererend getuigschrift aan. Aan deze receptie, waarvoor ook de oud-burgemeester, jhr. mr. F. H. van Kinschot, belangstelling toonde, was in de ochtenduren een harte- ïyke huldiging van het personeel voorafgegaan. De directeur, de heer C. A. A. Kerckhoff. schetste de le vensloop van zyn broer en de groei, welke hy van het V en D-< Op de gevaarlijke Voorscho terweg is weer een ongeluk ge beurd. Omstreeks kwart voor vier gistermiddag, enkele uren na het dodelijke ongeval, waarbij twee personenauto's betrokken waren, botsten ter hoogte van het zwembad ,,De Vliet" een perso nenauto en een motorfiets tegen elkaar. De duopassagier van de mo torrijder, een 20-jarige jongeman uit Voorschoten, werd bij dit verkeersongeluk zeer ernstig aan het linkerdijbeen gewond. De juiste toedracht van het onge luk ls nog niet bekend, omdat de automobiliste, een Inwoonster van Delft, en de motorryder, een 23- jarige Voorschotenaar, elkaar tegen spreken. Getuigen van dit ongeluk wordt daarom verzocht zich in ver binding te stellen met het Leidse bureau van politie, afdeling verkeer. De motorryder kwam uit de rich ting van de stad, de automobiliste de andere kant. Naby het zwem bad vlogen zy op elkaar. De duopassagier, die zeer ernstig m zyn linkerdybeen werd gewond, Advertentie BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN GEBOREN: Wouter, z.v. A. Kelder en B. G. Schouten Cctharlna E,, d.v. D. van Duljvenvóorde en C. E Rutjens. Ingrid D.. d.v. H. van de Wetering en E. C. van Steenbergen Deborah M d.v. A. Farld en E. 6. Wagenaar. Wllhelmlna S.. d.v. A. P. van Houten en G. Vlas veld. Adolph L. R., z.v. R. G. Deflze Rul terman i OVERLEDEN: ten. 80 jr. w.v. J. L. S. Vreeburg L. de Haas, 64 Jr.. man. P. S. van B ten, 52 Jr„ man. Het Nederlandse herenteam heeft zich gisteren in de vierde en vyfde ronde van de stryd om het Europees bridgekampioenschap in Oostende weten te handhaven op de eerste plaats. In de vierde ronde wonnen onze landgenoten met opvallend ge mak van Trankryk 107—72 (6—0) en in de vyfde ronde zegevierden zy roet 12579 (eveneens 60) over Polen. Na de vyfde ronde staat Nederland op de eerste plaats met 29 punten, gevolgd door het jonge Finse team (28 punten) en Groot-Brittannië (21 punten). De vierde plaats wordt ge- kreeg eerste medische hulp van een passerende arts. De E.H.D. bracht het slachtoffer naar het Academisch Ziekenhuis. Minister drs. J. M. den Uyl van Economische Zaken heeft gisteren een bezoek gebracht aan zuid-Lim burg. In Heerlen had de minister een onderhoud met de „Mynindustrie- raad," het „Industrieschap oosteiy- ke mynstreek" en de gezameniyke steenkolenmynen. Ook had er een bespreking tussen de minister en zyn deskundigen met de hoofddirec tie van de staatsmynen plaats. De besprekingen waren van strikt ver- Itrouweiyke aard. Ir. E. Ruempol speldt de draag- medaille van de Ned. Maat- schappij voor Nijverheid en Handel op. Rechts mr. P. de Clercq. (Foto L.D./Holvast) heeft meegemaakt. Een ontwikkeling van 300 naar ruim 800 perso neelsleden in een kwart eeuw waaraan hy mede zyn beste krach ten heeft gegeven. Als persoon- ïyk aandenken aan deze jubileum dag bood spreker een album met grammofoonplaten aan. De bedryfsleider, de heer G. M. Gribnau, die namens het personeel gelukwensen en een radio-grammo fooncombinatie aanbood, wees op de prettige samenwerking met mr. Kerckhoff en diens grote interesse voor het bedrijf. GRATIS SPELDJES QT BIJ KLEURENFOTO'S T VAN DIT MERK! UW FOTOHANDEL HEEFT ZEI T van vandaag 2 Koersen op Duindigt (Van onze medewerker) De steeds enthousiaste „oude" Jan van Leeuwen was gisteren op Duin digt de grote triomfator. In de Prys van Namen nam hy aanvankeiyk met Dea Alkestis van E achter Door- j tje Dartel, Deter d'Aster en Donna Fez een zeer bescheiden plaats in. In de eindstryd toonde hy echter zyn oapaciteiten en met een hartverove- rende eindsprint verwees hy verras send In 1.23.8 de grote favoriet Deter d'Aster naar de tweede plaats (w. f23.10). Diogen werd derde vóór Doortje Dartel. In de Prys van Luik stelde Jan van Leeuwen zyn grote aanhang niet te leur. Corinne Hollandia voerde het veld lange tyd aan, maar in de eind strijd was niets tegen het geweld van de klassevolle C Alkestis van E op gewassen, en in een fraaie 1.21.8 km tyd boekte „Jonge" Jan zyn tweede zege vóór Cherie Spencer en Char lotte Six. Buddy de Vries boekte met Yankee Maid een fraai 1.19.8 zege in het 1600 meter parkoers, waarin Axkit Hol landia met een uitstekende tweede plaats zijn prima vorm toonde. Piet Smit, die zondag j.l. met Young Six in Utrecht een voortreffe- lyke prestatie leverde, liet gisteren in de slotkoers zien, dat dit geen uit schieter was. Hy nam spoedig de kop en steeds trachtte Wagenaar Jr met Bruno de leiding te onttronen, doch de aanvaller werd telkens terugge wezen en Young Six behaalde In het 2600 meter parkoers een by zonder fraaie 1.21.9 triomf. Zanto werd der de. Uitslagen Prila van Antwerpen: 1. Danny Kaye (M. L. v. d. Togt) 3 10.3 (1.289); 2. Dwarskop; 3. Diamant Dear. Tot. w. f 12.70, pl. t 6,50. t 5.70, f 4.50, gek. t 12,80, oov f 30,30. Prijs van Namen: 1, Dea Alkeetl v. e. ij. van Leeuwen) 2 47.6 (1.23.88). Tot. 3,10, pl. 2. 1,30, 1,80, gek. 21,10, cov. 8.90. trio 214.80. Prijs voor Leuven; 1. Cecilia Mago- wan (A. H. A. Plagge) 3.05.6 (1.26.7); 2. Cr laan te; 3. Zenith Williams. Tot. w.: 6,70, pl 1,80. 1,60, 2,20, kop. 8.80, cov, 5,60, trio 209,80. Prils van Luik: 1. C. Alkestis van E (J. van Leeuwen) 2.51.7 (1.21.8); 2. Cherie Spencer; 3. Charlotte Six. Tot deeld door Frankrijk, Noorwegen en België met elk negentien punten. Er nemen achttien landen deel. In de vierde ronde van het dames kampioenschap verloor Nederland gisteravond met 7887 (06) van Spanje West-Dultsland heeft hier de leiding met 18 punten voor Italië, Noorwegen en Ierland, die elk zeven tien punten hebben. Nederland deelt met Finland de tiende plaats (11 punten). 1,40, pl. 1,10, 1,30, kop. 2.6 Grand Prix 1' de la presse sportive: 1. Yankee Maid (B. de Vries) 2.07.6 (1.19.8); 2. Axklt Hollandia; 3. Anastasla Hanover. Tot. w.: 2, pl. 1,60, 2. kop. 4.70. PrUs van Bergen: 1. Brahmapoetra S (J. Wagenaar |r.i 2.57 4 (1.23 7); 2 Arlon Athcl; 3. Bov van Quick. Tot. w pl. 1,30. 2.30. 1,30, kop. 11,70, 3. Zanto. Tot. w 2.60, pl. 1,50, 1,20. kog. 2,60, cov. 4.60. 3 Patlsha prijs: 1. Happy Time (A. W. van Dijk) 2 04 8: 2 Sambo; 3 Tou- mando. Tot. w.: 3.50, pl. 1,10, 1.10. kop. 2.90. cov. 3.70. 6 Patlsha-prys: 1. Oarnbroueard (F van Deuren) 2.05.4; 2. Tudor Bov; 3. Annie Rose. Tot. w.4. pl. 1,90. 1,90. 9. kop 14,30. oov. 9.90 8 Patlsha-prije. 3e afd.: 1. Beautlfull elrl (G. Bier) 2.07.1; 2 Angelina; Telstar S. Tot. w 3.40. pl 1.30. 6.70, 1,50, kop. 6,10, oov. 51,60. trio 683.60. Total isator-omzet f 160.532. In de tweede wedstryd om het officieuze wereldkampioenschap voor clubs tussen de bekerhouders van Europa en Zuid-Amerika heeft In ternationale uit Milaan woensdag avond ln Buenos Aires met 0—0 gelijkgespeeld tegen de plaatselijke club Independiente en daarmee de titel veroverd. De eerste ontmoeting tussen belde clubs, een week geleden ln Milaan, werd met 3—0 door InternazionaJe gewonnen. By de wedstryd in Buenos Aires, die werd geleid door de Peruaanse scheidsrechter Yamasaki, waren 90.000 toeschouwers aanwezig. De ontmoeting begon met een in cident. Suarez, de Spaanse Inter- speler, werd getroffen door een steen, die van de tribunes werd ge gooid. De Spanjaard werd echter niet geblesseerd. DUIVENSPORT De Reisduif Wedvlucht vanaf Vilvoorde. In concours 112 duiven. Eerste duif 8.88.00. Uitslag: 1—8—10 P. Mooten; 2 K. Passchier; 3 4 6 —7 S Koeter; 5 W. Tolboom; 9 T. van Duur en. Wedvlucht vanaf Moris. In con cours 72 duiven. Aankomst eerste duif 12.47.00. Uitslag; 1 T. van Duu- ren; 234589 P. Mooten; 6. 5. Koster; 7 G. Zwart; 10. K. Pas- achier. De RUnkUevera Wedvlucht vanaf Mons. In concours 338 duiven. Eerste duAf 12.42.37. Uitalag: 1—10 A. G. Holland; 2 W. Hoogervorst, 3. M. Jongeleen; Ar—9 Gebr. Kok; 5. A van Rooyen; 6 D. de Ridder; 7 N. v. d. Linden; 8 J. de Pan. Leidse Postduiven Club Wed vlucht vanaf Mons, In concours 137 duiven. Eerste duif 12.43 35. Uitslag: 1—56 L. v. d. Nieuwendyk; 2 J. van Alphen ar; 3—8 Bink—Van der IJs- sel; 4 F. v. d. Zeeuw; 7 J. Knynen- burg; 910 P. Landesbergen. HENGELSPORT Onder Ons Eindstand vise om- petitie: 1. E. Broekhof 3905 gram: 2. C. v. d. Laan 3805 gr.; 3, L. van Puffelen sr. 3285 gr.; 4. J. de Bruin 3085 gr.: 5. H. Dongelmans 3045 gr.; 6. J. B<x 2465 gr.; 7. H. Ryken 2255 gr.: 8. J Rlekerk 1830 gr 9 W. de Gunst 1730 gr.; 10. B. Schouten 1730 gr.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 11