te geloven dat zij al in de dertig is... mSf&rZ =- Om het oude erfgoed LEIDSCH DAGBLAD ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1965 Dagelijks vervolgverhaal Oorspronkelijke Vlaamse roman door Jules Vermatte Ik sloeg de ogen op en bemerkte, nn dat lk in een radende auto zat. Kaast mij zat Jazik met de rechter- 5EN arm ter ondersteuning voorzichtig mijn hoofd, dat in een ver at en waarin het klopte en ment vloog de deur weer open agent stormde naar binnen. Drost, staat er nog een wagen in de garage, gauw. De politieauto is weg. Daar heb Je het geduvel, zei Drost, die zijn er samen van door. o'n nikker. 33—85. Terwijl zij zich verbaasd afvroegen, wie de waar schuwingen tegen de Yinx had verspreid, keerden Panda. Jollie- pop en Mo naar Huize Hobbeldonk terug. Daar troffen ze een oude bekende op de stoep aan. ..Joris Goedbloed!" riep Panda. ..Hoe staat het met jou?" ..Tot voor kort ging het mij goed. dank u". antwoordde Joris. ..Maar helaas werd hedenochtend mijn gemoedrust verstoord door angstaanjagende berichten over Yinx. Overal in de stad wordt dit soort biljetten verspreid, waarin tegen deze demoontjes wordt gewaarschuwd. En aangezien Huize Hobbeldonk wordt vermeld als het adres, waar men nadere inlichtingen kan be komen. heb ik mij hierheen gespoed. Zeg mij dus. wat is de be doeling van uw folder?" ..Dat is mijn folder niet!" riep Panda. ..Komaan", sprak Joris streng. ..ge moogt hier niet omheen draaien. Het feit. dat uw adres vermeld is. is toch een duidelijke aanwijzing, dat ge meer van deze zaak afweet. Dus vraag ik u nogmaals: Wat is uw bedoeling? Waarom zaait ge paniek onder de burgerij?" „Dat heb ik niet gedaan!" riep Panda boos. „Ik „Meneer Panda", viel Jolliepop hem in de rede, „laat ons dit gesprek binnen voortzetten. Daar komt een menigte op ons huis

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 23