Zondag toneelavond TUSSEN DE APEN „Wie van de drie krijgt nieuw panel Butler wilde in 1940 vrede met Duitsland Omroepen onder vlag van N.R.U. op 3de net programma Jonge woningzoekende voor ƒ6000 opgelicht LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 10 SEPTEMBER 1965 DERDE BLAD L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. AVRO breekt met televisitraditie: Met ingang van het seizoen 1965/1966 breekt de AVRO met I uur, voorafgaande jen van de oudste tradities in de Nederlandse televisie: zij zal haar spel- jramatische produkties niet langer op de donderdagavond op het fcherm brengen, maar bp zondagavond, omdat zij van oordeel is, jat deze uitzendingen op die avond beter tot hun recht komen. Van de stukken, die de A.V.R.O.- Bevisie in de komende maanden tikt uit te zenden, kunnen worden Cnoemd ,.De omweg" van Martin Valser met in de hoofdrol Ko van kjk. „De gedachte" van Leonid An- rejcf met Guus Hermus, „Yerma" an Federico Garcia Lorca, „Dan- ons dood"' van Georg Brüchner, Madame fie van Jean Anouilh n „Man met baard en donkere bril" an Walter van der Kamp. Op vier maandagavonden zullen in pdracht van de A.V.R.O. door Uaamse en Nederlandse auteurs te (brij ven eenakters worden uit- ezonden. Op veler verzoek zullen de drama's n documentaires, die tot dusverre bnderdagmiddag het programma oor de vrouw vulden, in de avond- ren worden uitgezonden, te weten Snsdag via het tweede net. Voor de lefhebbers van opera: op het pro- famma van de A.V.R.O. staan voor fet nieuwe seizoen vier vijf ope n's, waaronder ,.E1 Retablo de Mae- t Pedro" van Manuel de Falla, „Die jut" van Boris Blacher, „Secreta di usanna" van Wolff Ferrari en Blauwbaard" van Bela Bartök. Spionage Kunst Op de maandagavond brengt de A.V.R.O. de kijkers ook dit seizoen enkele theaterreportages, onder meer van het recente optreden van het New York City Ballet en van het ensemble Pilér Lopez. Voorts za-1 op do maandagavond in een rubriek, getiteld „Kunstzaken", aandacht worden gevraagd voor zaken op kunstzinnig gebied. Spionage sen Oost gevtn van een maandelijkse reeks onder de titel „De vijfde colonne" uit te zenden programma's, die zijn ge baseerd op ware gebeurtenissen. Een nieuwe cowboyserie is „Have gun, will travel". Hierin wordt de hoofd rol gespeeld door Richard Boone, die vele kijkers zich zullen herinneren van de door de A.V.R.O. uitgezon den afleveringen van het „Richard Boone Tneatre". Nieuw is ook de reeks, die zal wor den uitgezonden onder de titel I „Thunderbirds", die vooral opvalt De rubriek „Kunstgrepen" met I door zijn vormgeving. In deze pro- Pierre Janssen zal ook in het ko- grarrfma's ziet men geen levende fi- mende seizoen zondagavonds worden i guren of tekeningen, maar mario- uitgezonden, echter op de oude tijd, netten, die fantastische toekomst dat wil zeggen van 20.30 tot 21.00 avonturen beleven. negerinnen Twee doodgeschoten Willy en Willem terug In een greppel bij een begraafplaats fe Chicago zijn gisteren de lichamen mende jévonden van twee doodgeschoten Het fcgerinnen, over wier ogen en mon- jen plakband was bevestigd. De wijk waarin de stoffelijke resten fijn aangetroffen is een louter „blan- fe" wijk. Op de vermoorde vrouwen is geen Sikel identiteitsbewijs gevonden. Hun peftyd wordt geschat op 20 jaar. In oktober 1958 werden bij een bos p anderhalve kilometer van de on- erhavige wijk drie gewurgde scholie- van II, 13 en 14 jaar aangetrof- Het mysterie van deze drievou- ige moord is nog steeds niet opge- *t. Eefje Smit, Eva Margadant, Hans Tetzner en Guus Oster zullen we niet meer als het vechtlustige, populaire panel van A.V.R.O.'s televisiequiz „Wie van de drie" terugzien. De quiz, die een hoge kijkdichtheid en raardering noteerde, zal in het ko en worden voortgezet, panel zal Aanrandingspoging (Van onze Groningse correspondent). Een 24-jarige ongehuwde los- cerkman uit Boelenslaan (Gronin- |en) heeft enkele mislukte pogingen (edaan om de 26-jarige mevrouw LimaWagenaar in haar woning in Augustinisga aan te randen. De man iras al vaker in het huis van de inva lide Alma geweest en stapte op een kende Nederlanders bestaan, maar wie de plaats van de slagvaardige Ecfje Smit, de nuchter oordelende Guus Oster zullen innemen is nog niet bekend. Quizleider Nand Baert GROTERE ROL VOOR NAVO ZEGT RUSK De Amerikaanse minister van Bui tenlandse Zaken, Rusk, heeft bfj de beëdiging van Harlan Cleveland als de nieuwe ambassadeur bij de NAVO de hoop uitgesproken dat deze orga nisatie in de toekomst een grotere rol zal kunnen spelen. Rusk stelde vast dat het de NAVO in haar 16-jarig bestaan gelukt was de vrede te handhaven. Thans is het nodig middelen te vinden om deze vrede produktief te maken, zoals voor de verbetering van de betrekkingen tussen de NAVO-landen en Oost- Europa en voor de vermindering van de bewapening, welke de leden van de alliantie tot nu toe één biljoen gekost heeft. •Betsy' en .Shirley' laten spoor van vernieling achter De orkaan „Bétsy" heeft op het schiereiland Florida drie mensen levens geëist en volgens een voor lopige schatting voor 360 miljoen gulden schade aangericht. De orkaan bevindt zich nu in de Golf van Me xico en stevent met grote snelheid op de kust van Louisiana of Texas af. De voorhoede van 100.000 bewoners van Zuid-Louisiana en oost-Texas pakte de auto's en trailers en reed naar het noorden weg van de mo gelijke dodelijke springvloeden en winden van 224 km/u. Het weerbureau van New Orleans drong er bil de bewoners op aan snel weg te gaan, voordat het stijgende water hun ontsnapping over land on mogelijk maakt. Door de wervelstorm „Shirley", de krachtigste die Japan dit jaar heeft geteisterd, zijn vandaag twaalf per sonen om het leven gekomen en 67 gewond. Dertien personen worden vermist. Een klein Zuidkoreaans sohip is gezonken. Door stromende regen kwamen 8.000 huizen in het water te staan. Meer dan vijftig wer den vernield. De storm trok met een snelheid van 275 km per uur over het westen van het land. een spoor van vernie ling achterlatend. Dertig stakers ontslagen De Nederlandse kleiwarenindustrie Naus NV heeft in haar fabriek in het Duitse grensplaatsje Bracht 30 personeelsleden ontslagen, die enige dagen geleden het werk hebben neergelegd uit protest tegen het ont slag van hun bedrijfsraadvoorzitter. Niet alleen dit ontslag van voor zitter Willy Toonen, maar ook loon- moeiiykheden leidden tot een wilde staking in het bedrijf, waar naast Duitsers ook een aantal gastarbei ders werk vonden. Onder de ontsla gen arbeiders bevinden zich acht Ne derlanders uit Limburgse grensplaat sen. De opengevallen arbeidsplaatsen in het bedrijf zijn opnieuw door een aantal Nederlanders en door 15 Bel gische werknemers ingenomen. De ontslagen arbeiders worden ook in andere kleiwarenindustrieën in de grensstreken geweerd. De stakers ge nieten geen enkele financiële steun van de vakbonden. Wel hebben de vakbondsbestuurders zich ingezet om de moeilijkheden met een gunstig resultaat voor de arbeiders op te los sen. Niet alleen de vakbonden maar ook de politieke partijen in Duits land hebben het met de verkie zing voor de deur voor de arbei ders op genomen. is op het ogenblik druk in onder handeling over een zo gelijkwaardig mogelijke bezetting van de panel- stoelen. Het tweede onderdeel van dit vraag- en antwoordspel „Wacht woord" maakt plaats voor de quiz „Ik pas". De deelnemers aan dit spel moeten de prijzen van gebruiks- en andere voorwerpen raden.- De win naar of winnares mag de artikelen, die gezamenlijk een waarde van en kele honderden guldens vertegen woordigen, mee naar huis nemen. De A.V.R.O. handhaaft eveneens, maar dan ongewijzigd, de program ma's Willy en Willeke en Willem Duys' „Voor de vuist weg". Ook Dick van Dvke, Danny Kaye, Corry Brok ken, het „aparte paar" Johnny en Rijk en het programma „De Schone Heks" komen in het seizoen 1965-66 terug. „Alleen voor u" is de titel van een gevarieerd showprogramma, dat eens in de twee maanden uit Thea ter C'arré in Amsterdam wordt ge presenteerd. Deze show is niet geheel en al een aangelegenheid van Willy Walden er Piet Muyselaar, ook Teddy Schol ten zal er aan meewerken o.a. in de quiz „Klik, klak. klok". Het revue-orkest van Bill Stanford zorgt voor de muzikale omlijsting van het programma. NEDERLAND 7.06 uur 7.35 uur 8.00 uur 8.20 uur 8.45 uur 8.50 uur 10.30 i 10.38 i 10.41 i 10.46 i Nieuws in het kort NTS Voor de kleuters. Klaas Vaak Met en zonder masker, tv-film De I lintstones. tekenfilm NTS-journaal Attentie, actualiteiten Kwis kras door Nederland, quiz Acht plus theater Het mysterie rond Edwin Drood, tv-spel (deel li Ds. J. Langstraat Toeristische tips NTS-journaal Sluiting. NEDERLAND 2 VARA: Nieuws in het kort NTS Claude Francois, tienerprogran Kunstprogramma Het gat, tv-spel Achter het nieuws Sluiting. UIT HET RADIOPROGRAMMA: HILVERSUM 1: HILVERSUM 2: Vandaag herdenkt de heer M. A. Helm. de dag dat hij vijf tig jaar geleden de eerste stap- Inbrekers betrapt Een politieman heeft vanochtend om drie uur een paar inbrekers be trapt die het stationskantoor van Heemstede—Aerdenhout waren bin nengedrongen. De dieven namen de benen en lieten een ware keurcollectie inbrekerswerktuigen achter. Ze wa ren met hun werkzaamheden nog niet zover gevorderd als hun „col lega's" die het afgelopen weekeinde in het Zaandamse stationskantoor actief zijn geweest: de kluis zat nog dicht. pen zetten in de apenkooi van Artis. Sedert die dag heeft hij onafgebroken lief en leed met ..zijn' 'apen gedeeld. Hier heeft hij een tweetal onder handen tij dens één van de periodieke we gingen. VERLOVINGSRINGEN DESIREE - CONSTANT - ANJER klassieke en moderne modellen. Op het graveren kunt wachten zonder prijsverhoging. Levenslange schriftelijke garantie. F. W. PLESSEN BEVRIJDINGSPLEIN 12 LEIDEN Z.-W. - TEL. 26670 eft gioteren Van negen tot zes nnr Mr. Jonkman weer voorzitter senaat Mr. J. A. Jonkman Is opnieuw be noemd tot voorzitter van de Eerste Kamer der Staten-Generaal voor het zittingsjaar, dat op 21 september 1965 begint. De minister van Binnenlandse Zaken, de heer J. Smallenbroek is door de Koningin gemachtigd de tegenwoordige zitting van de Staten- Generaal in een verenigde vergade ring te sluiten op zaterdag 18 sep tember 1965 des namiddags om 15 uur. Zweedse oud-diplomaat De Labour-regering van pre mier Wilson is vandaag begon nen de van Zweedse zijde ge dane beweringen te onderzoeken dat Butler, een der conservatieve ministers tijdens de tweede we reldoorlog, een poging had wil len doen om tot vrede met Hitier te komen, achter de rug van sir Winston Churchill om. Het voorlopige programma, dat van 11 oktober tot en met 31 december via het derde radionet ten gehore zal worden gebracht, zal worden gepresenteerd als een gezamenlijk programma van de Nederlandsche Radio-Unie. De AVRO en KRO deden gis teravond wat de voetbalwedstrijd Feijenoord—Real Madrid betreft, mooi en attent werk. Sportvarië- teiten toonde ons ook de hoog tepunten uit zeven wedstrijden die de Canadese ijshockeyclubs Detroit en Toronto tegen elkaar speelden om de Stanleycup. Het was aardig om dit professionele ijshockey nu eens te kunnen ver gelijken met het amateurhockey dat in onze contreien nog altijd opgang maakt en waarvan wij altijd de reportages zien. „Brandpunt" besteedde na tuurlijk aandacht aan de uit spraak over het mandement, terwijl commentator Henk Neu- man, een amusante bijdrage leverde met een staalkaart van humor in de politiek, waarbij Kennedy. Churchill, Goldwater, De Gaulle, Johnson, Roosevelt, Truman en Stevenson model stonden. Het zou mooi zijn als Neuman de lichte, „literaire" toon van zijn radiocommentaren ook op de televisie kon over- H brengen. i Uitstekend Duits stuk I Het donderdagavondspel was II van Duitse makelij en toonde de H verwarring in de top van de reerd wordt dat het regieme ge vallen is. Een uitstekend stuk, in zijn vakbekwaamheid een uit schieter boven het routine-ge middelde uit. „kijk op kunst" De laatste aflevering van „Kijk op kunst" (de beste min of meer actuele kunstrubriek die we hadden, jammer dat hij ver dwijnt) bracht een eerste tele visieinterview met filmregisseur Bunuel, die zei de huidige maat schappij te verfoeien maar die desondanks toegaf altijd vrolijk en in een goed humeur te zijn. Belangwekkend waren ook de interviews met handperser Noud van den Eerenbeemt en met de talentvolle, veelzijdige Braban der Frans Zwartjes. Tenslotte gaf op Nederland n Dionne Warwick van haar onmisken bare talenten blijk nadat al eer der de volkszanger Donovan (te gen een min of meer non-figu ratieve achtergrond, waarschijn lijk ter ere van inleidster en kunsthandelaarsdochter Monica Hoogstraate die zich er met uitstekend Engels goed door heen sloeg) voor een aangenaam half uurtje had gezorgd. Dit heeft het bestuur N.R.U. besloten. Aan de aankondi ging zal worden toegevoegd, welke omroepvereniging de voorbereiding vjor het desbetreffende programma onderdeel verzorgde. ACRO, KRO, NCRV en VARA hebben zich bereid verklaard, deze voorbereiding voor d? komende drie maanden op zich te nemen. Zoals bekend, wordt voor 1966 met het oog op de personele en financiële consequenties nader over leg met minister Vrolijk (Cultuur Recreatie en Maatschappelijk Werk) noodzakelijk geacht. de besluiten nog niet tot stand zijn ge- Elk De vreemde geschiedenis werd op nieuw opgerakeld door de voormalige Zweedse diplomaat Björn Prytz. Het ziet er naar uit dat dit grote politieke deining in Engeland teweeg zal brengen. De 62-jarige Butler, die op het ogenblik kanselier is van Trinity College in Cambridge, stond in 1957 en in 1963 op de nominatie om resp. Eden cn Macmillan op te volgen als partijleider. Enkele autoriteiten van de Tories zeggen dat Butler nimmer de top heeft bereikt omdat Churchill, Eden, Macmillan en hun vertrou welingen van het incident op de hoogte waren gesteld door Prytz. De voormalige Zweedse diplomaat deed gisteren het verhaal in een ra dio-uitzending uit Stockholm. Vol gens Prytz bevond Butler zich onder een aantai Britse ministers, die er over dachten en spraken vrede met Hitier te sluiten na de val van Frankrijk op 17 juni 1940. De Zweed, die in de oorlog gezant was voor zijn land in Londen, citeerde Butler als in de weg staan. Hij is de eerste en de ergste onder de onverzettelijken en hij moet daarom van zijn post verdwijnen". Prytz zei, dat hij But ler (onder-minister van Buitenland se Zaken onder lord Halifax) in ju- ni-1940 ontmoette. Van zijn bespre king met Butler zond Prytz terstond een verslag naar Stockholm. Dat zou- een der factoren zijn geweest die Zweden ertoe bracht zijn neutrali teit enigszins te laten verwateren en de Duitsers doorvoerrechten toe te staan. Het telegram van Prytz is herhaaldelijk genoemd, maar het werd nimmer gepubliceerd. Dit ge schiedde, aldus de Zweedse autori teiten. op officieel Brits verzoek. In de radio-uitzending citeerde Prytz uit zijn 25 jaar oude telegram. Heftige aanval In de „Evening Standard" heeft de zoon van Sir Winston. Randolph Churchill, een heftige aanval op Butler gedaan. Hij bracht in herin nering, aat Butler ook aan het mi nisterie van Buitenlandse Zaken was verbonden toen Chamberlain met Hitler in München sprak. Sir Win ston werd daardoor achterdochtig met betrekking tot Butler en heeft na de val van Frankrijk zowel But ler als lord Halifax uit het Foreign Officie verwijderd. „Het gemis aan vastbeslotenheid van de heer Butler tegenover de vijand werd bekend onder goed in gelicht' leden van de Conservatieve partij Het is zonder twijfel een van idenen waarom de heer Éutler volgt: „Een man als Churchill mag nooit leider van de partij is gewor- onderhandelingen (met Hitier) niet den", aldus Randolph Churchill. uur nieuws Het gezamenlijk programma, dat van 11 oktober af van negen uur 's morgens tot zes uur 's avonds wordt uitgezonden, moet als een overbrugging worden gezien voor de periode waarin de in de omroepno- ta genoemde organen en uitvoerings- Familieberichten (ontleend aan andere bladen) Geboren: Goudsmit-Sueters, zn„ Haarlem: FokkensAdelaar, zn., Amstelveen: SchalmVan Haagen, dr. Utrecht: Domela Nieuwenhuis- -Ny eng aardMolenaar, zn., Gronin gen; Vandehoek—Advokaat, dr., Lei den. Gehuwd: D. G. Storm en Else van Duyne. Den Haag: R. Somers en G. C. de Bruyne, Amsterdam. Overleden: A. W. C. Simons, man, 64 jr.. Voorburg; A. S. Kwee Swan Tir—Sanjoto, 4j jr.; jhr. M. C. J. F. van den Berch van Heemstede, 76 jr., Den Haag; F. G. Grates, man. 61 jr.. Wassenaar; J. W. de Koningh Blaauw. 89 jr., Den Haag: L. Bolhuis Meilland, 85 jr., Den Haag; C. F. Havelaar—Stok. 76 jr., Den Haag; C. R. Auerback—Cohen, 63 jr.. Den Haag; W. K. Roos, m., 82 jr., Hattem; C. Reus—Schuitemaker, 93 jr., Doorn A. E. SimonAppel, 79 jr., Hilversum E. A. Schilderman, vr., 51 jr., Arnhem A. van der Gaag, m., 61 jr., Schiedam E. F. G. H. PagensteckerChabot, vr., 78 jr., Brussel; Maria van Groe ningen, vr., Bilihoven; A. A. van der Eijk, m.; Berkel; Conelie F. Havelaar Stok, vr., 76 jr., Den Haag; L. L. Fransen, m., 81 jr., Arnhem. komen. In verband met de beperkte financiële middelen, die voor deze drie maanden voor het derde net uit de luistergelden ter beschikking konden worden gesteld, zal het pro gramma zoals gemeld van eenvoudige aard zijn. Het draagt een ontspannend karakter. Het derde radioprogramma zal worden uitgezonden vanuit het stu diocomplex in de in .aanbouw zijnde discotheek van de N.R.U Dit, com plex worde thans met grote prioriteit gereed gemaakt. Er zullen op elk heel uur korte nieuwbulletins van twee miiiuten te beluisteren zijn, die door de radio nieuwsdienst worden verzorgd. SEPTEMBER KRO: 17.30 Coda: lichte gram. v. tieners en twens. 19.00 Nws. 19.10 Act. 19.30 Vliegende schijven: gram. voor d militairen. 20.20 Porgy and Bess, ope 'iMjBH] 21.00 Voordrachi klas liederen. 21.50 Pianorecital derne muz. 22.20 Act. of gram. 22.25 Boekbespr. 22.30 Nws. 22.40 Epiloog. 22.45 Lichte muz. uit de Balkan. 23.10 Radio Philharm. ork.: klass en mod. muz. 23.55-24.00 Nws. Hilversum U KRO: 18.00 praatje. 18.20 Lichte planomuz. mening, Jazz-rondo. 18.50 Naar 19.00 V. d. Jeugd. 19.30 20.05 Radlo- kamerork.: klass. muz. VOOR ZATERDAG 11 SEPTEMBER Hilversum I. 402 m. KRO: 7.00 Het levende Woord 7.05 Klass. gram. 7.30 Nws. 7.40 Gewijde muz. 7.55 Overweging. 8.00 DJlnn (ge varieerd progr. 8.30-8.40 Nieuws. 9.35 Waterst.). 12.00 Angelus. 12.03 Lichte muz. 12.24 Marktber. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw 12 30 Nws. 12.40 Gram. 12.45 Overheidsvoor lichting: Geven en nemen. De familie Van Buuren praat weer over het ver- afgewis- 1.10 Musicerende dilettanten: Signaaldocumentatie van en over Jonge mensen. 15.50 Licht ens. en licht ork. 16.30 Sportperiscoop. 16.40 Franse chansons. 16.55 Popul. gram. 17.35 A'dams Gemengd koor, soliste en orgel: geestelijke liederen. Hilversum II, 298 m. VARA: 7.00 Nws., ochtendgym. en soc. strijdlied. 7U20 Lichte gram. 7.25 de voorpag. 7.30 Lichte gram. 8.00 Seml-klass. en klass. pianospel. iO: 9.40 Gods humanisme, lezing. gevar. progr. (Om 11.00 Nws.). 12.27 de Wereldkamp: 14.15 Radio Jazzclub. 14.45 De Espe-I rantobeweging in Nederland, toespr, 15.00 Am us jn uz. 15.40 Boekenwijsheid. (herh. van 9 ir str. ens. 17/20 W reldkamploenschappen Wielrennen 1964). 17.00 Licht lnstr. San Sebastian. 17.3 TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I: NTS: 15.30 Wereld kampioenschappen Wielrennen in San Sebastian (Eurovisie). AVRO: 16.55 Popeye. tekenfilm. 17.00-17.35 Voor de kinderen. NTS: 19.00 Nws. in het kort. 19.01 V. d. kleuters. AVRO: 19.06 Jonge artisten. 19.35 Robin Hood. TV- film. NTS: 20.00 Journaal en weerover- zlcht. AVRO: 20/20 Licht orkest en zangsoliste. 20.50 De sleutel. TV-film (deel HI). NTS: 22.10 Last night of »g. Kong, TV-film (arl. 7). KRO: 22.10- 22.15 Epiloog. Bijrijder maakte goede sier in Italië Van onze R'damse correspondent) Nederlandse film in januari in première De nieuwe Nederlandse speelfilm „1032" van de Nederlandse Film productie maatschappij, geregisseerd door Arthur Dreifuss en met in de vrouwelijke hoofdrol de Amerikaan se actrice van Nederlandse afkomst Linda Christian, wordt op 19 jan uari volgend jaar voor de eerste maal in het Lumiére-theater in Rot terdam vertoond. Tegelijk met de Nedeilandse vertoning zal in het bui tenland een Amerikaanse versie wor den verspreid. woningnood, een 19-jarige vloeren- legger op wel heel gemene wijze voor f 6.000 opgelicht. De vloerenlegger had per advertentie woonruimte te huur gevraagd, op welke adverten tie de bijrijder reageerde met de mededeling dat zijn woning te hum- was. Hy zou van zijn werkgever in Doetichem een huis hebben gekre gen. Zijn vrouw woonde daar al, vertelde hij. In werkelijkheid lag zij in het ziekenhuis, waar zij haar vier de kind had gekregen. Voor overna me van inboedel en verbouwings- kosten ontving de bijrijder f 6000. waarvan de vloerenlegger f 4000 had moeten lenen. De man had gezorgd voor een verklaring van volkshuis vesting, waarop handtekeningen wa ren vervalst. Met het geld ging hjj naar Rome, waar hij in hotels lo geerde voor zestig tot zeventig gul den per nacht. Na nog een bezoek aan Palermo en Napels te hebben ge bracht kreeg hij heimwee en keerde hij terug naar Rotterdam. Omdat hij niet naar huis durfde, zwierf hij door de stad. Deze week werd hij in het oostelijk stadsdeel aangehouden. BEZOEKT ONZE EXPOSITIE TE WASSENAAR haagse caravan centrale RIJKSSTRAATWEG 179 TEL Bezichtig

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5