Mandement 1954 herzien alles -:.kan met css^m velpon Jonge vrouw (21) met geweld weggesleurd Sowjet-Unie hindert het culturele contact met de Ver. Staten SCHUDELS CITROEN LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 3 SEPTEMBER 1965 Nog deze maand komt er een herderlijk schrijven Advertentie (Van onze Haagse correspondent) Zeer binnenkort, in elk geval nog deze maand, valt een herderlijk schrijven van het Neder landse episcopaat te verwachten, waarin het bisschoppelijk mandement van 1954 zal worden herzien. In dit mandement werd aan rooms-katholieken, die lid waren van de P.v.d.A., het N.V.V., of die geregeld de socialistische pers of de radio volgden, de toegang tot de sacramenten ontzegd en de kerkelijke be grafenis geweigerd. Mgr. De Vet, bisschop van Breda, legt op het ogenblik de laatste hand aan de tekst van een herderlijk schrijven, dat wat zijn principiële in houd betreft, reeds het fiat van het episcopaat heeft gekregen. De tekst moet nog de bisschoppelijke advi seurs passeren om vervolgens defini tief door de bisschoppen te worden goedgekeurd. Het schrijven, dat de gehele structurele wijziging van het maatschappelijk bestel regelt, zal daarna van de kansels worden voor gelezen en gepubliceerd. Veel belangstelling De indruk bestaat, dat het amen dement van 1954 weliswaar niet for meel zal worden ingetrokken, maar dat het lidmaatschap van socialis tische verenigingen, het bezoek van socialistische vergaderingen en het volgen van de socialistische pers, ra dio en televisie, niet langer zal wor den aangemerkt als een daad, die het ontvangen van de sacramenten in de weg staat. Dat wil niet zeggen, dat het episcopaat een dergelijke handelwijze nu wil aanmoedigen. Verwacht wordt, dat de bisschoppen de gelovigen er op zullen blijven wijzen, dat hun plaats in de rooms- katholieke maatschappelijke en poli tieke organisaties behoort te zijn. In kringen van NVV, VARA en P.v.d.A. wordt met veel belangstel ling naar de bisschoppelijke verkla ring uitgekeken. Een herziening van het mandement van 1954 wordt daar bijzonder verheugend genoemd. Zo lang echter de tekst nog niet be- kend is en men dus nog geen uit sluitsel heeft over de vraag hoe ver de correcties precies gaan, onthoudt men zich nog van definitief oordeel. geleden weer was hersteld. De ker kelijke maatregel kan worden gezien als een afspiegeling van de veran derde verhoudingen, die zich de laatste jaren binnen de rooms-ka- tholieke kerk hebben voltrokken en wel met name wat betreft de po sitie van de kerk tegenover anders denkenden. Het mandement van 1954 heeft reeds bi) zijn verschijning aanleiding gegeven tot heftige kritiek en discussie. Men voelde vooral als een groot bezwaar, dat talloze rooms- katholieken door de bisschoppelijke voorschriften in ernstige gewetens nood werden gebracht. Met name de rooms-katholieken binnen de Partij van de Arbeid hebben na de afkon diging van het mandement aanvan kelijk een bijzonder moeilijke tijd doorgemaakt. Het is tekenend voor de verander de verhoudingen binnen de rooms- katholieke kerk, dat het nieuwe her derlijk schrijven korte tijd nadat de Partij van de Arbeid zijn eerste rooms-katholieke voorzitter heeft gekregen, zal verschijnen. Overigens is de Partij van de Arbeid in het mandement van 1954 nooit bij name genoemd. Wèl het NW en de VARA. Het verbod om het socialisme i welke vorm dan ook te steunen, was de bisschoppen vooral, zo blijkt uit het mandement van '54, ingegeven door de vrees voor ontkerstening on der de arbeidende bevolking en de afbraak van het katholieke maat schappelijke leven. Afspiegel in» De herziening van het mandement werd al geruime tijd tegemoet ge zien, sinds de samenwerking tussen NKV en NW, die in 1954 als gevolg van het verschijnen van het mande ment werd verbroken, enkele Jaren SPD-ers brengen CDU-biljetten aan Sociaal-Democraten in het Wlirt- tembergse stadje Creglingen voeren vandaag een ongewone verkiezings campagne. Zij zullen namelijk ver kiezingsbiljetten opplakken van de Chris ten- Democratenhun grootste rivalen bij de komende algemene verkiezingen. Deze actie betekent geen politieke ommezwaai, maar herstel van „scha de" waarvoor de SPD door de CDU is aange&laagd. Socialistische plak kers hadden eerder hun eigen biljet ten over die van -de CDU aange bracht. SPD-leiders boden later hun verontschuldigingen aan en beloof den de oude toestand te herstellen. De CDU-fuctionarissen zonden daar op een pakket met biljetten naar hun socialistische tegenstanders en ver klaarden zich bereid hun aanklacht in te trekken zodra zij genoegdoening hebben gekregen. Zestien doden bij rel in Egypte Ten minste zestien personen zijn om het leven gekomen by een rel, die gistermiddag is uitgebroken in de Egyptische havenstad Damietta aan de Middellandse Zee. Aanleiding was, het neerschieten door een politieman van een van smokkelen verdachte visser. De politieman had de visser op dracht gegeven zijn boot te verlaten om een inspectie aan boord mogelijk te maken. De man weigerde, waarop de politieman hem neerschoot. Daar na brak een opstand uit onder de 30.000 vissers van de plaats, die 200.000 inwoners telt. De vissers vielen het politiebureau en het huis van de plaatselijke gou verneur aan. De plaatselijke politie werd daarna versterkt met mobiele eenheden van de politie uit Cairo. De staat van beleg werd afgekondigd nadat zestien personen zijn omge komen bij straatgevechten. BESCHULDIGINGEN OVER EN WEER De generale synode van de Geref. Kerken heeft in haar donderdag te Lunteren gehouden vergadering uit voerig gesproken over het rapport van het door het moderamen van de vorige synode gevoerde beleid. Daarbij kwam om. de samenwer king met de N.H. Kerk ter sprake. Ds. A. C. van Nood laakte het, dat terwijl men de Geref. Kerken dik wijls beschuldigt van afwezigheid van oecumenisch besef, m en zelf daarin ook tekort komt. Spreker staafde dit met de opmerking, dat een in verre staat van voorbereiding zijnde oecumenische samenwer king op het laatste moment werd verijdeld omdat de hervormde syno de van oordeel was dat als gevolg van de moeilijkheden, gerezen in het CIOM (contact in overheidszaken militair), het vereiste geestelijke kli maat niet aanwezig was. Opnieuw zware gevechten in Zuid-Vietnam By een aanval van Zuidvietname- se troepen op een steunpunt van de Vietcong naar wordt veronder steld in het oerwoudgebied ruim 500 kilometer noordoostelijk van Saigon zijn gisteren 60 opstandelingen gedood. Een Amerikaanse woordvoerder dat er nog zwaar wordt gevochten, maar dat de verliezen aan regerings zijde gering zijn. Volgens een ver klaring van de Zuidvietnamese rege ring ziln de afgelopen drie maanden meer dan 4000 burgers door de Viet- cong ontvoerd Meer dan driehonderd burgers waren in deze periode ge dood. „De voornaamste kwestie is op het ogenblik, dat de Geneefse overeen komsten van 1954 onmogelijk kun nen worden toegepast als de Verenig de Staten niet eerst hun troepen uit Zuid-Vietnam terugtrekken". Dit heeft premier Tsjoe En-lai woens dagavond gezegd in Peking. Hij noemde de jongste Amerikaanse voorstellen voor vredesonderhande lingen een „belachelijke manoeuvre". „Wie kan geloven dat de Verenig de Staten ernstig vrede wensen aL zij versterkingen naar Vietnam stu ren?". Sheriff van Selma krijgt boete van Familie ging niet akkoord met genomen vrijheid Niemand stak een hand toe (Van Venlose correspondent) Doordat niemand een hand durfde uit te steken om aldus enigermate hulp te verlenen aan een jonge vrouw, die tegen haar wil en op een ruwe manier over de grond werd ge sleurd, konden drie volwassenen, zij het dan ook niet geheel zonder moei te, hun slachtoffer in een personen auto wringen. Dit alles gebeurde gis teravond tegen het vallen der duis- nis in het Peelplaatsje Asten. Het vrijheidberovende drietal, n.b. de vader, moeder en broer van het slachtoffer in kwestie, een 21-jarige Jonge vrouw uit Volkel, waande zich „in een feodaal tijdperk", zoals de politie 't noemde. Men trok al schel dend en mishandelend van leer tegen een meerderjarig geworden lid van het gezin, dat de vrijheid boven alles had verkozen en haar intrek had ge nomen in de woning van haar ver loofde. De onwillige dochter werd met grof geweld bij haar verloofde wegge sleept en na een fikse vechtpartij in een auto gesleurd, waarmee de ouders gedacht hadden de huns inziens stoute dochter naar de ouderlijke woning in Volkel te kunnen terug brengen. Sleuteltje Reeds kort na de start pakte het ontvoerde meisje de contactsleutel weg en stopte die in haar bloesje. Daar zat de sleutel echter niet veilig genoeg, want er ontstond een wor steling van jewelste. Intussen was de auto tot stilstand gekomen en de ontvoerde zag tijdens het tumult in de auto kans om deze te verlaten. Ze werd echter meteen weer be sprongen door haar naast familiele den. Ook toen stak niemand van de toeschouwers een hand uit. Wel waarschuwde iemand blijkbaar de politie, want het kluwen vechtende •d even later uit elkaar naar de politiepost over gebracht. De jonge vrouw was ech ter zodanig toegetakeld, dat er een arts aan te pas moest komen. Het drietal vader, moeder en de broer werd gearresteerd en ingesloten. Later op de avond werd de moeder voorlopig op vrije voeten gesteld. De mannen bleven echter in arrest. Te gen het drietal zou in de loop van vandaag proces-verbaal worden op gemaakt, terzake van mishandeling, vrijheidsberoving en huisvredebreuk. Beu geworden De verdachten zouden het niet hebben kunnen verkroppen, dat hun dochter c.q. zuster de ouderlijke wo ning had verlaten en haar intrek had genomen bij haar verloofde. Op haar beurt was het meisje de gang van zaken thuis beu geworden. Zij kon niet sparen voor haar uitzet, om dat o.a. haar vader en haar broer haar weekloon in drank zouden heb ben omgezet. Aangezien zij had mee gemaakt, hoe het met de spaarcen ten van een oudere zuster van haar was gegaan, besloot zij de ouderlijke woning te verlaten, zodra zij daartoe de kans schoon zag. Die kans kwam twee dagen geleden. Doch in het ge zin nam men het niet, dat zij zo maar op eigen benen ging staan en men besloot haar met alle geweld te gaan terughalen. Het pakte evenwel heel anders uit. De moeder zit thans geheel alleen thuis. Haar man en zoon zitten in een cel opgesloten. En de dochter bevindt zich met een tij delijk geschonden gelaat bij haar verloofde. Zij stelt zich van haar eigen huwelijk straks heel wat an ders voor dan hetgeen zij tot dus verre van zeer nabij heeft meege maakt. -fa Voor het eerst in de parle mentaire geschiedenis is een vrouwelijke afgevaardigde moe der geworden. Geen wonderdat het echtpaar Van Someren Downer na de geboorte van Bart Jeroen is overstelpt met geschen kenwaarbij zelfs het boek „Bartje" niet ontbrak. Door Wester Sehelde Tegenslag houdt gasbuis dag op (Van onze Haagse correspondent) Het trekken van de aardgasbuis door de Wesierschelde is gisteren niet doorgegaan door technische tegen slag. Omstreeks het middaguur werd I het karwei afgelast. Het vastlopen van een ankerketting, waarop de ponton met treklieren in het mid- jden van de zeearm aan blokken be ton is vastgezet, kon niet tijdig wor den verholpen. Om vier uur gistermiddag had na melijk de gasbuis geballast en wel in zijn sleuf op de bodem moeten liggen, anders zou hij door de zware vloedstroom worden weggerukt. De lange buis is daarom op de kant ge bleven tot vandaag, wanneer men hem opnieuw zou proberen door te trekken. Project-leider, ir. L. W. Lievense, typeerde de tegenslag als „een lekke band aan een gloednieuwe auto". gulden Sheriff Clark van Selma (Alaba ma) heeft een boete gekregen van ruim 5000 gulden omdat hij in het begin van het jaar een tweehonderd tal neger-betogers een geforceerde mars van 6,5 km had laten maken. Kikkerpolder. Verzamelen bij molen aan Maredijk. 10 uur v.m. Stationsplein: Excursie Kon. Ned. Natuurhistorische Ver. langs Wijde A. 9.55 uur voorm. ZONDAG Bevrijdingskerk. Jeugd- en evange- lisatledienst. Spr. ds. Hoekstra over „Is God zo?". 7 uur nam. Dr, Van Voorthuyzenschool (aula): Pinkstergemeente. 3 uur n.m. Hoge woerd 175. Wachttorenstudie van Jehovah's getuigen. 4 en 6.30 uur MAANDAG. Vertrek Station I Rest. Van der Heijden. Modesho TENTOONSTELLINGEN. De Hortus Botanicus: I toonstelling hedendaagse we I beeldhouwkunst Geopend dag' tember) DegermuociL uitzondering (zondag 1-4 Rijksmus* lags 13-17 Rijksmuseum tot 9 Hogew •an Jeh< Zitting Bouwfonds Ned. Gemeenten. Veemarktterrein en zulveltentoonstelh W. de Zwijgerlaan 105: Bahal - ge- spreksavond. 8 uur nam. DONDERDAG Bevrijdingskerk (bovenzaal). Ned. Ohr. vrouwenbond Z.W. Spr. mevr. Sowjet-Rusland heeft gisteren la ten weten geen prys te stellen op een bezoek van de Amerikaanse musi cal „Hello Dolly". Tegeiykertyd beklaagde de Amerikaanse ambas sade in Moskou zich erover dat een door de Sowjet-Unie trekkende Ame rikaanse tentoonstelling het doelwit van een lastercampagne in de Rus sische pers is. Het in de musical optredende ge zelschap zou 9 oktober in Moskou aankomen om drie weken in de Rus sische hoofdstad op te treden, waar na een bezoek van twee weken aan Leningrad zou volgen. Deze toemee door Rusland vormd een onderdeel van het Amerikaans-Russische pro gramma voor culturele uitwisseling. Op de Amerikaanse ambassade ver klaarde men dat de Russen geen re den voor het afgelasten hadden op gegeven. Een woordvoerder van de Ameri kaanse ambassade zei, dat de be schuldigingen in de Russische pers tegen de gidsen en de organisatoren van een in de Sowjet-Unie verblij vende Amerikaanse tentoonstelling over architectuur, de opzet hebben deze expositie de voet dwars te zet ten. Een blad in Minsk had name lijk geschreven, dat de gidsen nage noeg niets van architectuur wisten en anti-Russische propaganda had den gemaakt. Vorige week beschul- DUBBEL BESTOOKTE N V. DE CONDOR - DISTILLEERDERIJ - LEIDEN MET EEN ENKEL WOORD BINNENLAND KNAC-sos-dlenst Vanaf heden wordt de KNAC-hulpverleningsdienst buitenland uitgebreid door de instel ling van een 24-uurs s.os.-dlenst. KNAC-leden, die in het buitenland stranden kunnen op de snelst moge lijke wijze worden geholpen. Een te lefonische melding brengt, ook In het weekeind, het apparaat ln beweging, dat zorgt voor onder meer repatriëring van de auto. financiële steun en tech nische bijstand. Feest om 200ste Friendship Met de verkoop van drie F 27 Friendships aan Australische luchtvaartmaatschap pijen heeft de Folcker fabriek vandaag de mijlpaal van 200 verkochte Friend ships gepasseerd. Het totaal staat hier mede op 201 toestellen. Samen met de Amerikaanse licentiehouder Fairchild, die 139 bestellingen heeft geboekt, zijn thans 340 F 27 vliegtuigen verkocht Ter vierling van dit heugelijke feit heeft de directie van Fokker het ge hele omstreeks 5000 man sterke per soneel van de bedrijven ln Schiphol. T^~—11— "T Ypenburg een kleine at- Boer nam de henen Op i beveiligde overweg tussen uit] Beverwijk botste gisteren een aanhanger tegen trlsche lokomoüief. De aanhanger werd hierbij fors besohadled en ook de lo- komotlef kwam er met zonder 6chade af. De bestuurder van de tractor bleef niet lang op de plaats van het onheil, maaf maakte dat hij wegkwam. HIJ verdween op topsnelheid met zijn trac- brokstuk waarachter de aanhanger bungelden. De machlnls maakte toen zelf de spoorbaan maa: "IJ was zo verstandig om wa jkken van de aanhanger mee ti iwfjs.... n, als overtuigend bew Geen invoerrechten Naar de voor lichtingsdienst van de Europese ge meenschappen meldt ztfn kleine zen dingen en reisbagage binnen de Euro- vrijgesteld ER G.-commissie ls bepaald, dat deze kleine zendingen geen handelskarakter mogen hebben. Zeepost Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De da ta, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tus sen haakjes achter de naam van het vermeld Argentinië: „Waterland" (6/9) .Louis Lumlêre" (8/9): Austra- st.: „Rot- Chill (8/ - (g/9) Nieuw-Zeeland .Oranje I Amerika: „Rotterdam" (5/ (8/9); Z.-Afrika (Rep.) (5/6). ">etref- post- ~.-W.-Afrika: „Aagtekerk" (o/a „Averdljk" (8/9). Inlichtingen betre: Franse ambassadeur Uit officiële Franse bron ls vernomen, dat de be noeming ls te verwachten van Pierre Slraud tot ambassadeur ln Den Haag. De heer Slraud ls thans directeur van noemd in Brussel. Verwacht wordt, dat hij zijn standplaatfi tegen midden ok tober zal opzoeken. BUITENLAND Asiel gevraagd Een hoge Poolse functionaris, de 34-jarlge Andrei Smo- llnskl, heeft de Oostenrijkse autoritei ten om politiek asiel verzocht. Smo- linskl was werkzaam op het bureau van de Poolse ministerraad. HIJ arri veerde in Wenen uit Italië, waar hij met vakantie was geweest. Tibetaanse leiders vri) Het pers bureau „Nieuw China" meldt, dat drie Tibetaanse leiders van de opstand van 1959 tegen de Chinezen door het Chi nese leger zijn vrijgelaten. Het waren functionarissen van de vroegere Tibe taanse regering en maakten deel uit van de „verraderskllek van de Dalai Lama". De drie zijn tijdens hun ge vangenschap „tot andere gedachten ge bracht en willen thans een nieuw le ven beginnen", aldus „Nieuw China". Opnieuw In dienst Ongeveer twee honderd voornamelijk Jonge Indonesi sche marine-officieren, die begin van dit Jaar oneervol werden ontslagen omdat zij uiting hadden gegeven aan onder het leidinggevende marlneperso- ïel heersende grieven, zijn gisteren genomen wordt, dat hij zijn i november zal aanvaarden. Graaf de Crouy-Chanel. de huidige Franse i land, zal worden be- I Amstelveen, Kerkelijk Leven Rljssen. Evang. Luth. Kerk. Beroepen te Nijmegen C. Schröder t digde de Izwestia een van de me dewerkers aan de expositie, Nepa- nitej, ervan agent van de nazis te zijn geweest. Nepanitsj keerde maandag naar New York terug. Een ander Russisch blad schreef, dat een aantal gidsen op de Amerikaanse tentoonstelling „tijdens de revolu tie uit de Sowjet-Unie gesmeten Rus sische emigranten waren". De ar chitectuur-tentoonstelling werd van daag in Moskou verwacht. Ben Goerion nu officieel uit Mapai gezet Een ereraad van de Israëlische sociaal-democratische party, de Ma pai, heeft gisteren besloten de 79- jarige oud-premier David Ben Goe rion uit de party te stoten. Ben Goerion richtte dit jaar een nieu we party op, de Rafi, na een heftig conflict met de huidige (Mapai) pre mier, EsjkoL Ook de vroeger minister van van Huisvesting, Almogi, en het parlementslid Lamdan, werden uit de Mapai gezet omdat ze deel uitmaken van de nieuwe party. De commissie besliste dat het niet mo gelijk is van twee partyen tegeiyk lid te zyn. Ben Goerion voerde tot zyn verde diging aan dat hy en zyn metgezellen de ware Mapai-idealen nastreefden, terwyi de party verwaterd was. De nieuwe party zal deelnemen aan de op 2 november te houden verkiezin gen. Slecht weer bij Zwitserse gletsjer Het plan om gevaarlijke gedeelten van de gletsjer by Saas Fee op te blazen heeft men gisteren nog niet kunnen uitvoeren. Het slechte weer en ysverschuiringen vormden een beletsel om berggidsen met' hef- schroefvliegtuigen op de gletsjer te zetten, waar zy staven dynamiet zouden plaatsen. Wie, hoewel gewaarschuwd voor de grote gevaren, zich toch gemeld had om het opruim ingswerk voort te zetten, moest gisteren voor zyn le ven rennen, toen grote brokken steen en Ijs omlaag tuimelden. Men heeft met luis ter apparaten de plaats van de ramp afgezocht in de hoop nog een teken van leven te horen van hen, die onder de meters dikke laag Ijs en rotsen begraven liggen. Er werd echter geen enkel geluid veronmen. Later slaagde men erin drie slachtoffers op te graven, zodat het aantal geborgen doden nu negen be draagt, acht mannen en een Ita liaanse kantine-juffrouw, zy is ver- moedeiyk het enige vrouweiyke slachtoffer by de ramp, die vermoe delijk aan 90 personen het leven heeft gekoot. i zaterdag 1 Te 10 uur vm —5 uur; film 3.30 u tember). Kilköi gror d Werkd'T0°6~ dageD 1-5 uur Rij fcsm useum diks 10-5 uur: z RUksJ naL zond 20 september) Oudheden: Dage BIOSCOPEN Jr. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 Veel Mefs uit Moskou, dag 2.15, "4^30, 7 Rex Operatie Hongkong, 18 Ji (di. en wo. Gevaarlijke liefde, 18 Ir.) Dagelijks 2.30, 7.15 en 9.15 uur, zond* 2.30, 4.45. 7.15 en 9.15 uur. 2.30, 7 Camera Met 2 14 Jr. Dagelijks 2.__, zondag 220, 4.45, 7 en 9.15 Studio Lieve, lieve Johm, 18 Ji Dagelijks 2.30, 7 -- 2.30. 4.45, 7 9.15 bote ir. zondag Luxor De laatste rit naar Sant Oruz, 14 Jr. (wo. Alleen de zon wa getuige, 18 Jr.). Dagelijks 2.30, 7 ei 9.15 uur, zondag 2.30, 4.45, 7 en 9.1 LI (lo Noodlanding ln de frontlink 14 Ir. Dagelijks 2.30, 7 en 9.15 uui hot, 18 Jr.. vrijdag 8 uur, zaterdag en 9.15 uur, zondag 7 en 9.15 uui Verborgen goud, 14 Jr., zondag 2.30 t Avond- en nachtdienst der apotheke; Geopend voor spoedeisende «wallen' .>otheek Herding1- ge woerd 171, tel. De.dienst van apotheek R. v. Breea apotheek Herdingh en Blanken, Ho- gewoerd 171, tel. 20502. De.dienst van apotheek R. v. B Smailenburg in Leiderdorp wordt e eens waargenomen door apotheek Her dingh en Blanken. De Oegstgeestse Apotheek ls geopend Apotheek Voorschoten ls op zonda< 5 september gesloten van 's morgens I Apotheek Voorschoten is op zondaf -"ptember gesloten v tot 's avonds 22 1 Behalve apotheek Herdingh en Blan ken is ln Lelden op zaterdag 4 septem ber, 's morgens van 8 uur lot 12 uur uitsluitend voor spoedeisende gevallen, ook geopend: apotheek Reljst, Steen- straat 35, tel. 20136. De apotheken ln Leiderdorp, Oegst- rest en Voorschoten zijn op zaterdar september ook 's morgens geopena, gehooi .leclafist op dokterstelefoon 22222. specialist (of diens waarnemers), bel HAAGSE AGENDA VRIJDAG 3 SEPTEMBER Kon. Schouwburg, 20.15 uur, Haag- sche Comedie, Er is een moord ge pleegd. ZATERDAG 4 SEPTEMBER Kon. Schouwburg, 20.15 uur, Haag. sche Comedie, Cactrusbloem. Kurhaus Paviljoen, 20.15 uur. Studio, De wijze kater. ZONDAG 5 SEPTEMBER Kon. Schouwburg, 14.00 en 20.15 uur. Haagsche Comedie. Caotusbloem Kurhaus Paviljoen, 20.15 uur. Studio. De wijze kater. DINSDAG 7 SEPTEMBER orkest2^*' uur' ^oncer*'Kebouw- WOENSDAG 8 SEPTEMBER Frank Kooman. 14.30 uur, Poppen theater voor de Jeugd. DAGELIJKS Theater in de Steeg. 20.15 uur. Marl* Cécile Moerdijk. Dlligentla. 20.15 uur. Nieuwe Kom*, die, La double lnconstance, WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) E, gï o Amsterdam Den Helder Ypenburg Vllsslngen Zuld-Llmb, Helsinki Stockholm regenbul regen r bew 15 10 18 Grenoble Nice Berlijn Madrid Lissabon licht bew licht bew regen r bew 24 12 r bew. 25 15 geh. bew. 25 17 98 onbewolkt 26 14 0

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 2