helpt Libelle Supp-hose! ose en iedereen U teveel wordt. U het werk nog maar net aankunt, en Uw henen U niet meer en de trap steeds steiler en hoger. willen dragen... Hier leest U hoe. Als U dit nogal eens\ De enige en echte Zeer a la mode Juiste maat is belangrijk- Sterk Unieke 2-richtingmassage Elegant Gezond Gratis voorlichting houdt Uw henen jong Geen enkele andere kous biedt U die ingebouwde weldaad van het verende" lussenweefsel. Het Supp-hose patent is onaantastbaar. (Ned. octrooi nr. 107410) - U hebt keuze uit Libelle Supp-hose met naad.en naadloos. Ze worden gebracht in de nieuwste Haute Mode tinten: Goldskin, Portorico, Caprice en Rcve. - want dan en dan alléén doen Uw Supp-hose nylons hun weldadigste werk. Raadpleeg daarom vooral eerst bij Uw winkelier de speciale matentabel. - Uibelle Supp-hose nylons zijn zeldzaam solide. U kunt ze niet stuktrekken. Ladders laten zich perfect repareren. De prijs is 1 17.90. - Libelle Supp-hose nylons bestaan uit een „verend" lussenweefsel, dat èn horizontaal èn verticaal constant een zachte massage op Uw benen uitoefent. - want ze tonen niet minder chic dan wandelnylons. Er zit namelijk niet één rubbcrvezcltje in. En door hun enorme elasticiteit omsluiten ze Uw been rimpelloos. - De constante massage activeert huid en bloedvaten. De bloedsomloop verbetert daardoor. De pijn en vermoeidheid veroorzakende clruk van binnenuit heft zich op. Uw benen blijven fit en jong. En worden niet moe! Schrijf naar: Libelle Kousenfabriek, Postbus 12, Haarlem, en U krijgt de mooie voorlichtingsfolder. Vrouwen met een druk huishouden 'of een staand beroep, a.s. moeders, vrouwen met spataderen - allen vinden baat (en élégance) bij Supp-hose!

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 16