Onrust in Oostende na kalme Ijzer-bedevaart Lucht- en ruimtefeest Delft en Rotterdam IN KOUDEKERK GEOPEND Hektreiler voor Israël te water en Premier Tsirimokos is vol vertrouwen £5 LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 23 AUGUSTUS 1965 DERDE BLAD Nieuive toren gisteren ingewijd Mi (Van onze Brusselse correspondent) Enige tientallen onschuldige toe risten, die gistermiddag tijdens een van de schaarse ogenblikken-met- zon op de terrasjes voor de café's aan de haven van Oostende zaten, heb ben met een nat pak het gelag moe ten betalen voor een aantal betogen de jonge Vlamingen. Deze laatsten werden, nadat zij het de politie en de rijkswacht enige uren hadden lastig gemaakt, tenslotte achtervolgd door de „waterkanonnen" van de diena ren van de orde. Het gevolg was dat velen flink nat werden, natter in elk geval dan zij reeds waren als gevolg van het nogal afwisselende weer. De betogers, enige honderden in aantal, gaven uiting aan hun mis noegen over het nog steeds in voor lopige hechtenis zitten van twee Vlamingen. Deze hadden enige weken geleden de orde verstoord in een r.-k. kerk in de Belgische kuststreek, omdat daar een deel van de dienst met het. oog op de buitenlandse en Waalse badgasten in het Frans werd gehouden. De betoging van gisteren was door de burgemeester van Oost ende niet toegestaan. Maar de be togers die des ochtends de Ijzerbede vaart hadden bijgewoond, hebben zich niet laten weerhouden, 's Mid dags om een uur of drie probeerden zij rondom de hoofdkerk van Oost ende een optocht te vormen. En toen De Koninklijke Nederlandse Ver eniging voor Luchtvaart, de Techni- sohe Hogeschool in Delft, de Ned. vliegtuigindustrie en de R'damse luchthaven hebben het vierde lus trum van de vliegtuigbouwkundige studievereniging „Leonardo da Vin ei" aangegrepen om van 24 septem ber tot en met 2 oktober Neder land op de hoogte te brengen van de jongste ontwikkelingen en vorde ringen op het gebied van de lucht en ruimtevaart. Hoogtepunten zijn een expositie in de vliegtuighal en de diverse laboratoria van het splin ternieuwe gebouw voor vliegtuigkun- de van de T. H. in Delft en het internationale vliegfeest op 2 okto ber te Rotterdam. De modernste verkeersvliegtuigen worden er getoond. Bekende stunt teams geven hun shows ten beste. Vele supersone straaljagers worden gedemonstreerd voor 50.000 mensen, die op tribunes langs de stratbaan van het vliegveld Rotterdam zitten. Definitief nemen aan het vliegfeest deel: Amerika, Engeland, Frankrijk, Italië, Rusland en Nederland. On derhandeld wordt nog over de mede werking van zweden en West-Duits- land. Voor de expositie in de vliegtuig hal gaan de deuren op 24 septem ber open. De organisatoren bieden de expositie aan, zodat geen entree ervoor behoeft te worden betaald. Binnen- en buitenlandse industrie ën, alsmede het nationaal lucht- en ruimtevaartlaboratorium, de Rijks luchtvaartschool. de Koninklijke Luchtmacht, luchthaven Schiphol en de T. H. van Delft nemen aan de expositie deel. „Leonardo da Vinei" viert het vier de lustrum bovendien met een sym posium over het supersone verkeers vliegtuig op 29 september, met de installatie van Prins Bernhard als erepresident van de vliegtuigbouw kundige van Prins Bernhard als ere president van de vliegtuigbouwkun dige studievereniging op 30 septem ber, en met een „open dag" op de onderafdeling van de vliegtuigbouw- kunde op 1 oktober. hun dat, door het optreden van de rijkswacht die met veel materiaal, Spaanse ruiters, overvalauto's en waterkanonnen plus een boven de stad rondvliegende helikopter was komen opzetten, niet gelukte, pro beerden zij langs de havens te beto gen. Daar werden zij tenslotte uit eengedreven zonder dat er verder veel incidenten waren. Enige demon stranten die nogal veel lawaai maak ten, werden gearresteerd, doch later weer vrijgelaten. Voor alle zekerheid heeft de rijkswacht nog de gehele nacht door de stad gepatrouilleerd, doch incidenten hebben zich niet voorgedaan. De IJzer-bedevaart des ochtends in Oostduinkerke heeft ondanks het regenachtige weer een grote opkomst gehad van enige tienduizenden Vla mingen. Zij had een rustig verloop. Verscheidene sprekers hebben het woord gevoerd en de doden van beide wereldoorlogen herdacht, een bede voor de vrede uitgesproken en de na druk gelegd op het Vlaamse verlan gen tot federalisme. Ook Is de nieuwe, 84 meter hoge IJzertoren ingewijd, een architecto nisch niet al te fraai bouwwerk, dat met steun van de Belgische staat is opgericht, ter vervanging van een vorige toren. Die toren is na de twee de wereldoorlog opgeblazen. Waar schijnlijk door aanhangers van de toen bij vele Belgen bestaande me ning, dat een groot aantal Vlamingen zich tijdens de Duitse bezetting niet juist had gedragen. Zoals bekend is het monument na de eerste wereldoorlog opgericht ter herinnering aan de heldhaftige strijd £)e njeuwe IJzertoren. in 1914 van de (vrijwel uitsluitend n i Vlaamse) Belgen die een belangrijk I tha"s ,s00,d e" 9'f ^en ter deel van het verzet tegen de Duitse gelegenheid van de IJzerbede- opmars voor hun rekening na vaart werd ingewijd. Un iek bejaa rdeneen trum De zwarte panter van Ayuthia Tot de allergevaarlijkste roofdieren behoort ongetwijfeld de zwarte pan ter, die voorkomt in sommige stre ken van Zuid-Azië. Het dier is snel, driest en intelligent. Terecht zijn de mensen bevreesd, als de aan wezigheid van een zwarte panter in een streek wordt vastgesteld. Zo'n zwarte panter is zelfs in gevangen schap nog angstaanjagend. Voorzo ver wij weten is geen enkele domp teur er ooit in geslaagd om zo'n donkere rover te dresseren. Zwarte panters leven bij voor keur in beboste berggebieden. In de vlakten komen zij weinig voor. Groot was dan ook de schrik der bewoners van Ayuthia, de ten noorden van Bangkok aan de Menam Ch'ao Phya gelegen - oude hoofdstand van Thai land, toen daar omstreeks 1850 tegen het vallen der duisternis een zwarte panter aan de buitenrand der stad werd waargenomen. Vier- of vijfmaal kwam het dier binnen veer tien dagen terug. Toen verdween het weer. Wie schetst de verbazing der Ayuthianen, toen precies een jaar later de panter zich opnieuw enige dagen tegen de avond vertoonde. En die verbazing steeg ten top. toen ook in de volgende jaren het dier terug keerde. Het was evenwel geruststel lend, dat de panter geen enkele maal een mens aanviel of zelfs maar een dier doodde. Een jaar of tien achtereen bracht de panter zijn jaarlijks bezoek aan Ayuthia. Toen bleef hij voorgoed weg. Natuurlijk waren de mensen nieuwsgierig naar de verklaring van die panter-bezoeken. Die verklaring vernamen zij pas geruime tijd la ter, teweten kort vóór de dood in 1871 van een boeddhistische monnik. Deze monnik vertelde namelijk kort vóór zijn overlijden, dat hij als jon gen in het noorden van Thailand eens een jonge zwarte panter in het bos had gevonden. Hij had het hul peloze diertje mee naar huis genomen en een jaar verzorgd. Toen had hij de panter de vrijheid hergeven. Het dier was echter zo af en toe weer bij hem gekomen. Later ging de monnik naar een klooster in Ayuthia. een heel eind verwijderd van zijh geboortedorp. De panter had hij niet weergezien, tot ongeveer vijf jaar na zijn komst in Ayuthia het dier onverwachts ver scheen nabij het klooster. De monnik had zijn dierlijke vriend herkend en was met de panter buiten de stad een paar keer samen geweest. Hij had deze vriendschap met de panter nief durven erkennen, omdat hij vreesde van tovenarij te zullen wor den beschuldigd. Maar nu hij ging sterven, wilde hij het verhaal toch nog vertellen. WÜ weten, dat er tussen mensen en dieren merkwaardige betrekkingen kunnen bestaan, maar nooit is een ander geval ter ore gekomen vriendschap tussen een mens en zwarte panter. Ir. K. F. Mackenzie, hoofdingenieur- directeur van de Volkshuisvesting en Bouwnijverheid in Zuid-Holland, heeft zaterdag in Koudekerk het nieuwe bejaardencomplex officieel geopend. Met de bouw van deze woningen (gebouwd in de woningwetsector) is begonnen in begin augustus 1964. Het plan is ontworpen door het architec tenbureau M. Kuijper in Schevenin- gen. De woningen zijn gebouwd door het aannemersbedrijf fa. Van der Velden en de Jong uit Leiderdorp, uitvoerder J. Dijkhoorn. De centrale verwarmingsinstallatie as tijdig geplaatst, de ramen waren tijdelijk met plastic dicht gemaakt en daarom kon gedurende de winter worden doorgewerkt, waardoor de bouw één jaar duurde. De bouwkos ten, incl. alle voorzieningen en de grondkosten bedragen f 415.000. En kele bedrijven gaven geld voor de in richting van de recreatiezaal. In de 'oningen zijn aanwezig: centrale ver warming in het gehele huis, toilet iet doucheruimte, moderne ruime keuken met geiser, centraal antenne systeem voor radio-televisie, dubbele glazen ramen. Andere voorzieningen zijn: twee logeerkamers, waar even tuele bezoekers van de bewoners kun- slapen, en een recreatiezaal. aannemer heeft een vlag ge schonken en een versiering, aange bracht naast de hoofdingang met rode stenen op een gele achtergrond, oorstellende de levensboom, de uil an de wijsheid en een vis voor het Christusteken. Het is ontworpen door de Haagse kunstschilder J. Goeting. Om 11 uur, toen de recreatiezaal tot üe laatste plaats was gevuld met ge nodigden, onderwie het gemeentebe stuur met beide wethouders Van Vegten en Smit, opende burgemees ter Q. Waverijn deze feestelijke bij eenkomst met een kort welkomst woord tot de aanwezigen. Dank Speciaal richtte hg het woord tot ir. Mackenzie, met wie hij jaar geleden contact heeft gezocht en die het mede mogelijk heeft gemaakt dat dit prachtige complex tot stand is ge- Ook bracht hij dank aan alle an dere medewerkers. Hierna sprak ir. Mackenzie. Deze prees vooral de persoonlijke inzet van de burgemeester, de activiteit van de woningbouwvereniging en de voor treffelijke samenwerking met archi tect en gemeentebestuur. Hij had vernomen dat er plannen zijn voor de bouw van een nieuw be jaardenverzorgingstehuis ter vervan ging van het reeds bestaande. Hij wees op de samenwerking van diaco nie en gemeente, om te komen tot een streekvoorziening en het oude tehuis te gebruiken als verplegings- tehuis, zoals elders wordt gedaan. Vreugde Vervolgens sprak de heer Koole, af gevaardigde van de Nationale Wo ningraad. Deze zei dat hij op het ge bied van de woningbouw veel had meegemaakt maar wat h\j in Koude kerk heeft gezien stemde hem tot grote vreugde. Namens de Postduivenvereniging „Ons Genoegen" sprak de heer L. de Wit, die namens deze vereniging een bank voor in het plantsoen aanbood. Namens de aannemers sprak de heer De Jong, Hij dankte het ge meentebestuur en architect Kuijper voor de prettige samenwerking. Naast de vlaggemast die deze firma reeds had geschonken overhandigde hij burgemeester Waverijn eefl envelop met inhoud voor de bejaarden. Pastoor Van der Ven van de r.-k. parochie van Hazerswoude-Rijndijk sprak mede namens de beide aanwe zigen predikanten. Hij hoopte dat de deuren altijd gastvrij open zullen staan voor pastoor of predikant. Mevrouw Schellingerhout, die na mens de bejaarden een woord van dank richtte tot de burgemeester, liet dit vergezeld gaan van een envelop met inhoud, die hij zelf mag gebrui ken voor één of ander doel. Mevrouw Waverijn kreeg bloemen. Burgemeester Waverijn sloot deze feestelijke bijeenkomst door iedere spreker te bedanken, en nodigde ir. Mackenzie uit voor het hijsen van de \lag, waarin verwerkt is de adelaar uit het wapen van Oud-Poelgeest. Hierna nam men een kijkje bij de bejaarden. Op donderdag 26 augustus, 's mid dags half vier, zal de tewaterlating geschieden van de Israëlische hek treiler „Yonah" op de scheepswerf „De Dageraad". Het hypermoderne vaartuig Ls gebouwd voor rekening van de Yonah Fishing Company in Haifa, de doopplechtigheid wordt verricht door mevrouw Haring uit Israël. De hoofdafmetingen bedragen resp. 49 x 8.50 x 6.62 meter, de voortstuwing geschiedt door een 1200 pk Deutz- motor. Voorts zijn er aan boord twee Kromhout motoren als hulpagregaat van elk 340 pk met 185 kilowatt ge neratoren. De hekgalg op het aohterdek is uit gerust zowel voor de treil- als voor de purseseinevisserlj. Er wordt voor namelijk tonijn gevangen in de Rode Zee, waarbij de standplaats Eilath is aan de Golf van Kaaba. De volledige vangst wordt ingevro ren in twee vriestunnels en een pla ten, vriezer. Het grote visruim heeft steeds een temperatuur van -25gra- den. Aan boord is accomodatie voor 24 man. Kapitein wordt de heer G. Wolff. Gezien de grote hitte in de Rode Zee krijgen alle verblijven air conditioning. De snelheid bedraagt 13 mijl, de inhoud is 570 bruto-ton. Ook is er een installatie aan boord om van zout - zoet water te maken, alsmede een eigen laad- en los inrich ting. NEDERLAND I NTS 7.00 uur Nieuws in het kort 7.01 uur Barend de Beer, voor de kleuters 7.06 uur De kermis, film 7.25 uur Rij maar aan. autoraces met vehikels 7.35 uur Huckleberry hound, tekenfilm 8.00 uur NTS-journaal 8.20 uur Jongen op een dolfijn, speelfilm 10.05 uur De eerste wereldoorlog, documentaire 10.30 uur NTS-journaal 10.35 uur Sluiting NEDERLAND 2 NCRV 8.00 uur NTS-journaal 8.01 uur Nul een, politiefilm 8.25 uur Les Compagnons de la Claire Fontaine 8.40 uur De heren duelleren, tv-komedie 9.00 uur The Marvelettes, zang 9.25 uur Stockholm, voorbeeld en waarschuwing 10.00 uur The Eestern Australian Timbrellists 10.10 uur Sluiting UIT HET RADIOPROGRAMMA Hilversum 1 8 ,,De pioniers" 1 Het is geen opwindend week- i§ einde geweest voor wie het uit- I sluitend van het tv-scherm j§ moest hebben. 1 En dat terwijl vooral zaterdag H Cooper en Conrad in de capsule §j_ van hun Gemini-5 spannende uren doormaakten. Doorgaan of 1 landen0 Steeds werd de beslis- M sing uitgesteld. Het eerste net 1 besloot de uitzendingen zelfs met H de beste wensen voor het voort- li razende tweetal. 1 Een heel sympatiek „gebaar" H en meer afgestemd op functie H en mogelijkheden van de televi- sie dan het gesprek dat Niek Heizeberg had met de corres- pondent in New York. Minuten- M lang zat hij minzaam knikkend aan te horen wat er aan de andere kant van de Atlantische Oceaan werd verteld. Toege geven, het zat hem niet mee, want als er iets meer was ge zegd dan dat men in Amerika het gebeuren via de televisie volgde, had men het starre beeld nog wel voor lief genomen. Hoewel het op zichzelf geen briljant werkstuk was, interes sant vergelijkingsmateriaal le verde „De pioniers", zondag avond via Nederland II, toch wel op. In 1919 was de eerste vlucht over de Atlantische Oce- aan minstens zo hachelijk als nu H de tocht van Conrad en Cooper H en zeker minder comfortabel. M Ook toen al was het meer or- ganisatie dan avontuur, maar desondanks brak een uitlaat af en zaten Alcock en Brown de rest van de tocht in een oorver dovende herrie, moesten ze met een mes tussen hun tanden de vleugels op om het Ijs van de motoren te krabben, kregen ze na een stuurloze val pas dertig meter boven de zespiegel het toestel weer onder controle. De techniek is veranderd, ver beterd. de eenzaamheid van de mensen in de voorste linies van le beschaving is gebleven. Het is ie constante waarmee in ieder ïxperiment rekening moet wor den gehouden. ■Don Pasquale" jl De „Don Pasquale" die gister avond over Nederland I werd uitgezonden deed heel sterk den ken aan de gelijknamige opera van Donizetti. Die is dan pok het uitgangspunt geweest voor deze t.v.-bewerking van Frans Boerlage. Met theater heeft het op deze manier weinig meer te maken, met het oorspronkelijke werk evenmin. Maar het eind resultaat was toch wel zo afge stemd op het medium televisie, dat de herinnering aan een ver antwoord en ernstig opgevat, programmapunt achterbleef. Voor deze uitvoering waren de leden van de inmiddels ter ziele gegane „Nederlandse Opera" in gezet. Ze hebben er hun best op gedaan, de sopraan Wilma Dries- sen, als Norina, kwam daarmee het verst. MAANDAG 23 AUGUSTUS 02 in AVRO: 18.00 Nieuws. 18.15 Acutaliteiten en grmuz. 18.25 Lichte grmuz., 19.45 Overheids voorlichting: Den Haag J'"- Actualiteiten, 23.00 Bonsoir de Paris, 23.5524.00 Nieuws. - NCRV: 18.00 ?r, hoorspel, Heinrioh Sohützfest ne geestelijke miuz.. g, 22.30 Nieuws en ,,or.a* 2130 Berlijn 1965: ft 22.20 Boekbespreking. SOS-berlchten, 22.40 king. 22.55 Radio Kaï listen (opn)klass. muziek. 23.40 Klas sieke grim 23.55-24.00 Nieuws. DINSDAG 24 AUGUSTUS 8.00 Overweging). 8.30 de vrouw. (9.00 Weeroverzicht) 9.35 Waterstanden. 9.40 Voor de Jeugd. 10.00 Sexuool. gev. muz.progr., (10.30 De crisis in Griekenland Arrestaties in West-Irian De Indonesische autoriteiten in West-Irian hebben „verscheidene handlangers van een ondermijnende organisatie" gearresteerd die op 17 augustus, de Indonesische Onafhan kelijkheidsdag, in verschillende West- iriaanse steden ongeregeldheden had moeten uitlokken, aldus heeft „An- tara" gemeld in een bericht uit Me- nado (Celebes). Volgens een „hoogst betrouwbare r egeringsf u nc tionaris' die pas uit West-Irian was terugge keerd. beschikten de autoriteiten over schriftelijke bewijzen dat Ame rikaanse zendelingen in Manokwari de ongeregeldheden op genoemde dag zouden financieren en organiseren. Zij bevonden zich onder de gearres teerden en werden per schip voor nader onderzoek naar Djakarta ge bracht. Het is voor het eerst dat Antara het officiële Indonesische persbureau over ongeregeldheden in West-Irian bericht, waarvan reeds begin vorige week door het dagblad „Sinar Ha- rapan" (straal van hoop) melding werd gemaakt. Weeroverzicht)11.50 Volaan. 12.30 Nws.. 12.40 Actualiteiten, event, grmuz.. 12.50 Lichte muz. en zang, 13.30 Lichte gr.muz. voor de tieners. 14.00 Voor de plattelandsvrouwen. 14.1 Licht muzlekprogr.. 15.10 Gr.muzlek. 15.20 Musiësta. gev. muz.progr.. 16.00 p 16.40 Onderweg: pro- oudere luisteraars. 17.00 de Jeugd. 17.30 Lichte orkestmuz. Voor de zieken. 16.40 Onderweg: en zangsölisten <17.50-18.00 Overheids voorlichting: Cultureel leven op Sint» Jl8LnulebVraa?eeSPrek met de R' Hilversum II. 298 ni AVRO: 7.00 Nws.. 7.10 Ochtendgym., 7.20 grmuz VPRO: 7.50 Dagopening. AVRO: 8.0Ó Nieuws. 8.10 Lichte grmuz., (Om 8.25 De groenteman). 8.45 Morgenwijding. 8.55 Klass. gr.muz.. 9.00 Voor de zie ken, 10.00 Voor de kleuters. 10.10 Lich- s.)12.0 Uitzending teiten 15.30 Lichte gr.r 12.27 1 rllchtlng r-■ iw, 12A0 Licht orkest. 13.00 Nws.. 13.10 Actuali- 13.25 Berusberich- Klass. en mod. ka il.30 Voor de Jeugd, 16.30 "Lichte 6 calling, praatje, 17.05 Lichte gr.muz! voor de tieners. TELEVISIEPROGRAMMA'S Nederland I NTS: 19.00 Nieuws in het kort, 19 01 Barend de Beer. 19.06 Journaal voor gehoorgestoorden, 19.33 Eva's herinne ringen: programma over de emancipa tie van de vrouw. 20.00 Journaal. KRO 20.20 Hazel: Dorothy's obsession. TV- fLlm, 20.45 Het dekor ls een tempel documentaire over twee Jonge mensen! 21.15 Zomercarrouselgev. muziekpro- 22.00 Zuid-Afrika. ken. NTS: 22.30—22.35 Journaal. Nederland II NTS: 20 00 Nieuw„ AVRO: 20.21 Cara Williams trouwd ongetrouwd. het kort. TV-fUm. N^S: De nieuwe Griekse premier Tsiri- I mokos heeft er gisteren zyn ver- trouwen over uitgesproken, dat zijn regering de goedkeuring van het par- lement zal verkrijgen, dat morgen I (in plaats van vandaag zoals aanvan- kelijk was bekendgemaakt) bijeen komt. i Sommige politieke waarnemers de len zijn optimisme niet, maar ande re denker» dat de ernstige ongere geldheden die zich vrijdagavond in Athene hebben voorgedaan een aan tal afgevaardigden ertoe zal bren gen, voor de regering te stemmen als reactie op de dreigende „heer schappij van het gepeupel". Ex-pre mier Papandreoe. die het afgelopen weekeinde door het land trok om de Geholpen door burgemeester Waverijn hijst ir. K. F. Macken zie de vlag voor het bejaarden centrum. waarmee de symbo lische ingebruikneming plaats had. Midden met bril wethouder Smit en achter de heer Macken zie wethouder Van Vegten. (Foto Leidsch Dagblad) steun van de bevolking te verkrijgen zijn eis inzake nieuwe verkie zingen. voorspelde opnieuw dat de nieuwe regering geen tien dagen zal aanblijven. De breuk in zijn Unie van het Centrum-Partij schreef hij toe aan „paleis-intriges". Hij veroor deelde het gewelddadig optreden van vrijdagavond in de hoofdstad, zowel van de politie als van de betogers. Het heeft de aandacht getrokken, dat Papandreoe in zijn openbare redevoeringen van dit weekeinde niet meer als oplossing voor de huidige crisis aangaf, dat hijzelf weer met de vorming van een regering zou worden belast. Die hoop schijnt hij te hebben opgegeven. Nu hamerde hij voortdurend op nieuwe verkie zingen. Tsirimokos, die vroeger al eens een hartkwaal heeft gehad, hield gis teren op advies van zijn dokter rust in een plaatsje buiten Athene. Hij was naar verluidt bezig met het opstellen van een regeringsver klaring. De politie heeft meegedeeld, dat er van de betogers die vrijdagavond aangehouden werden nog 106 in hech tenis worden gehouden. Zij zonden met nog vyf anderen vandaag voor de officier van justitie worden ge leid. AVRO: 21.2 film RKK 22.10^—22.35 Contemplatie Waarom zf<~ vraaggesprek. nog monniken. Twee Willink van Collenprijzen Aan twee kunstschilders is in het gebouw van de Maatschappij Arti et Amicitiae in Amsterdam een Willink van Collen-prijs uitgereikt. Aan George Degenhart (Amsterdam) was de eerste prijs f 1500.- toegekend voor zijn doek „Ongevallenwetje". Gerard Gooiker (Heemskerk) ver wierf de tweede prijs f 500,- voor zijn werk „Apocalyptische ruiters". De jury die Je prijzen had toegekend be stond uit de heren Jan van Tongeren en Hein Stork. Krachtens de bepalingen van het fonds Wilink van Collen wees de jury de winnaar(s) aan na haar beoorde ling van de ditmaal 76 inzendingen der evenzoveto deelnemers aan een daartoe uitgeschreven wedstrijd. De prijsuitreiking geschiedde bij de opening van de tentoonstelling dezer inzendingen, welke tot 29 augustus geopend blijft.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5