Getuigenis kleermaker in twijfel getrokken Jeugdige tekenaar verzon beroving Herziening Streekplan Bollenstreek werd niet goedgekeurd Buitenlanders liepen (te vroeg) in de val Radioluisteraars gul voor moedige Duitse* Nederlanders vallen in heuvels terug.... Het drama-Anastasia LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 3 AUGUSTUS 1963 «Van Weense correspondent) Alle Oostenrijkse bladen hebben het sensationele bericht overgeno men, dat de 67-jarige Weense kleer maker Kleibenzetel voor het ge- itcbtshof in Hamburg een getuige nis heeft afgelegd ten gunste van Anna Anderson, die aJ veertig jaar beweert Anastasia, de dochter van de vermoorde Russische tsaar te zjjn. Na dit eerste bericht hebben de Oostenrijkse bladen niets meer schreven. Dc getuige Kleibenzetel heeft geert telefoon en is ook in We nen niet bereikbaar. Da in 1916 in Russische krijgsge vangenschap geraakte Oostenrijker werkte als kleermaker in Jekateri- nenburg (het huidige Swerdlowsk) bij de Rus Borodin. De getuige weet zicb te herinneren dat hij op 17 juli 1918 naar de villa Ipatiew is gegaan, waar het keizerlijke gezin was geinterneerd. 's Avonds tussen half tien en tien uur heeft hij scho ten gehoord en waarbij een meis- jestem „mamma" zou hebben ge roepen. In het huis van Borodin te ruggekeerd, moest hü in de werk plaats slapen, omdat in zijn kamer tje, naar hy later vernam, de doch ter van de tsaar sliep. Een paar da gen, later zou het meisje in het ge- helm zijn weggehaald. In Wenen hecht men niet te veel waarde aan de getuigenis van kleer maker Kleibenzetel. Men vraagt zich af hoe hij na veertig Jaar nog precies de datum en het juiste uur van de g beurtenissen op 17 juli 1918 kan her inneren en vooral waarom hij niet eerder ruchtbaarheid aan zijn ken nis heeft gegeven. De eerste keer dat hu dit deed was in 1960, hoewel de internationale pers al vele Jaren lang aandacht aan de zaak-Anastasia be steedt. Het gerechtshof in Hamburg twijfelt aan zijn betrouwbaarheid en heeft hem er op gewezen, dat hij tal rijke brieven heeft geschreven die zweudelarij zijn gebleken. Men vraagt zich af of de Weense kleer maker misschien uit eigen belang deze getuigenis heeft afgelegd. Vragen over het grensincident Het Eerste-kamerlid M. van Pelt (PSP) heeft tot de minister van De fensie enige vragen gericht in ver band met het ontploffen van een granaat tussen t Harde en Wezep in de buurt van de spoorlijn Amers foortZwolle. Drie treinen onder vonden donderdag als gevolg van dit Incident vertraging, terwijl op een kampeerterrein lichte schade werd aangericht. De heer Van Pelt vraagt de minister om een omstandig ver slag van de oorzaken en zou gaarne weten, indien van een fout of nala tigheid sprake mocht zijn, welke dis ciplinaire maatregelen tegen de daar voor verantwoordelijke persoon ge troffen zullen worden. Ook vraagt de heer Van Pelt of een soortgelijke gebeurtenis zich reeds een zevental jaren eerder heeft voorgedaan, en zo ja, welke maat regelen de minister denkt te treffen om de kans op herhaling zo klein mogelijk te maken. ABBÉ PIERRE gaat actie in Hilversum voeren (Van onze correspondent) Een kleine, wat verlegen man in eenvoudige priesterkleding, een volle donkere baard, kort haar en beweeg lijke handen die zijn woorden accen tueren: Abbé Pierre, vriend en toe verlaat van de verschoppelingen de maatschappij. Gisteravond sprak hij in huize Royal in Hilversum over het werk van de „communautés d'Emmaus", waar verpauperde sen samen een overwinning bevech ten op het leven, en over de actie die de stichting „Emmausvrienden' zaterdag 25 september in Hilversum gaat voeren. Honderd vrachtauto'* en een veelvoud daarvan aan vrij willigere heeft de stichting nodig om in de „radiostad" oud papier, lom pen en metalen op te halen, kortom al datgene wat als waardeloos in de vuilnisbak gegooid wordt maar dat, mits in grote hoeveelheden, geld in het laatje brengt. Het slijk der aar de, dat Abbé Pierre en zün mede werkers nodig hebben om alcoholis ten, clochards, daklozen en andere verschoppelingen uit het slUk te ha len. „Geen giro-filantropie, maar een persoonlijke inzet", spoorde de abbé aan. Zelf geeft hij het voorbeeld in de tientallen communautés over de gehele wereld. Zijn werk is alom be kend. Met de opbrengst van de ac tie op 25 september hoopt men een communauté in ons eigen land te stichten waar dan de paria's van onze welvaartsstaat opgevangen kun nen worden en vrijwilligers opgeleid voor het sociaal werk dat bü elders gaan doen. Bejaarden waren niet welkom (Van onze Venlose correspondent) Een vrolijke dagtrip voor een auto bus vol met hoog bejaarden uit het Noordlimburgse plaatsje Grubben- vorst is door een verschil van me ning tussen een caféhouder en een reisleider op een min of meer akelige wijze geëindigd. Op het programma stond, dat de ongeveer 50 bejaarde mannen en vrouwen onderweg naar huis nog iets kregen aangeboden. Men besloot derhalve nog even aan te leggen in het plaatsje Belfeld. De reisleider vroeg aan de man, die achter de tapkast stond of het gelegen kwam en op zijn bevestigend antwoord begaven de bejaarden zich uit de bus naar het café. Dit ging enigszins strompelend en nam circa 10 minuten tijd in beslag. Terwijl het zeer bejaarde gezel schap, er waren mensen bij van 85 Jaar oud, naar binnen schuifelde, werd de exploitant van het café zeer toornig, en stak dit geenszins onder stoelen en banken. Er ontstond zelfs een discussie op een zo luide toon, waarbij zeer lelijke woorden werden gebezigd. De bejaarden raakten er door in de war. Zij voelden, dat ze als het ware in de weg zaten. Be droefd gingen ze tenslotte heen. De reisleider vertelde maan dagavond „Ik laat het er niet bij zitten. Men heeft 50 oude mensen zeer diep gekwetst. Het was gewoon onbeschoft, zoals de exploitant op trad. Zoiets heb ik nog nooit mee gemaakt". De vrouw van de exploitant van het betreffende café-restaurant zei: „Ze hadden tevoren moeten waar schuwen, dat men kwam. En trou wens wie komt er nu rond etenstijd een restaurant binnen. Ik zit als Haagse hier tussen boeren, maar re ken erop» dat ik wel kan tellen. Aan bussen heb je alleen maar strop. De chauffeurs brengen de mensen al leen maar daarheen waar ze een rijksdaalder denken te kunnen van gen. Ik geef toe, dat het allemaal erg zielig was voor die bejaarden, maar ja het was geen prettige reislei der". Zeker is evenwel, dat enige tien tallen bejaarde mensen door dit Op de vijfde mei van dit jaar deed een jongeman 's avonds op de politiepost in Den Dolder aangifte van een beroving. Zijn gezicht zat onder de schrammen en zijn polsen waren ontveld. Hij vertelde de politie, dat hij door een paar negers was aangevallen. Zij had den hem verdoofd, aan handen en voeten gebonden en geplunderd vóór zij hem in een donker bos neersmeten. Nare grap „Hert slachtoffer" stond gistermid dag: voor de Utrechtse politierechter op beschuldiging valselijk en bedrie- gelijk aangifte te hebben gedaan var een misdrijf, dat niet was gepleegd. De jongeman, een 20-jarige teen- nisch-tekenaar uit Kockengen, be aamde nu deemoedig dat hij het hele verhaal had verzonnen. Hij was, zo vertelde hij, begin mei een porte feuille kwijtgeraakt, waarin het grootste deel van zijn salaris zat. Doordat hü bang was, dat zün moe der en broers niet zouden geloven, dat Wj het geld had verloren, had hü de spectaculaire beroving ver nen. Hü had met een scheermes zün gezioht en polsen bewerkt, oir politie be misleiden. In Oostelijk Flevoland NIEUWE HUIZEN TE HUUR PER BRIEFKAART... De Rüksdienst voor de IJsselmeer- poldera zal in het voorjaar van 1966 in de dorpen Biddinghuizen, Dron- ten en Swifterbant in Oosteljjk Fle voland enkele tientallen nieuwe, mo derne arbeiderswoningen gaan ver huren aan vakbekwame landarbei ders. De huizen zullen rechtstreeks worden verhuurd, het zün dus geen dienstwoningen. De huurprüs komt op ongeveer tachtig gulden per maand. Het blad „Samenwerking" van de Nederlandse Christelüke Agrari sche Bedrüfsbond waarin dit wordt meegedeeld, raadt gegadigden aan, zich voor 15 augustus per briefkaart te melden bü de Rüksdienst voor de IJsselmeerpolders in Dronten. De briefkaartschrüvera horen dan voor 1 november, of zü voor een woning in aanmerking komen. In dat geval kunnen zü hun nieuwe huis tussen 1 februari en 1 mei van het volgend jaar betrekken. NOG GEEN BEKENTENIS IN BAMBERG De ondervraging van de 20-jarige Bamberger Reinhard Woitzik, die er wordt verdacht joodse graven te hebben besmeurd, werd gisteren w>r enkele uren onderbroken. Burgemeester Matheeu, die de op sporingsacties naar de geheimzinnige schenner van joodse graven en de kalk er van antisemitische leuzen zo energiek heeft geleid, ontving de po litie en recherche feestelük met pot ten bier. Het blükt nu dat de politie al eer der met de tandtechniker Woitzik te doen heeft gehad. 27 Juni had hü zich met een bandopname-appa raat onder een podium opgesteld, waar Bondskanselier Erhard een büeenkomst van een r.-k. Duitse mannen vereniging zou toespreken. Woitzik interesseerde zich voor de toespraak, zoals hü bü die gelegen heid vertelde. Hij werd door de po litie met zün apparaat tot achter de afzettingen geleid. Zün ondervragers beschreven Woitzik als: „koud' gevoelloos, con tact-arm en infantiel". Het overi gens ononderbroken verhoor wordt af en toe opgehouden door hevige huil buien van de verdachte. Gisteren deed hü zelfs een poging tot zelf moord, die bütüds kon worden ver- ydeld. Woitzik houdt nog steeds vol dat hü niets met de anti-joodse straatschennerü te maken heeft. Toch wüzen alle omstandigheden op zün schuld. In zün boekenkast vond de politie nog een atlas, waarin Duitslands oostelüke grenzen tot aan de Oeral met verf waren doortrok ken. De rol van Woitziks vader is nog niet geheel duidelük. Volgens de zoon zou hü als Oberstandarten- führer van de S.S. tot soldaat zün voorval gevoeld hebben, dat zü in de I gedegradeerd, en van zün functie als uitgaanswereld als het ware teveel leider van een concentratiekamp zün zyn geworden. 'ontheven en naar het front gestuurd. De officier van Justitie kwalificeer de het optreden van de fantasierijke Jongen als een nare gore grap. Om hem duidelijk te maken, dat men de overheid niet ongestraft voor het lap je kan houden, eiste hij een gevan genisstraf van een maand voorwaar delijk met een proeftijd van drie Jaar en een boete van 75 gulden. Een eis waarmee de politierechter zich ten volle kon verenigen. Kroon heeft bezwaren De Kroon heeft goedkeuring ont- Aan de goedkeuring van de onder houden aan de partiële herziening havige wijziging zo zegt de Kroon van het streekplan Bollengebied, dat was vastgesteld door de Provinciale Staten van Zuid-Holland op 27 i vember 1964. Bij de goedkeuring het oorspronkelijke streekplan is destijds van uitgegaan, dat van in de toekomst aan te leggen nieuwe spoorwegverbinding van Den Haag via Leiden en Schiphol naar Amster dam (de z*. Schipholljjn) het tracé ten zuiden van Sassenheim, ongeveer vanaf de kruising met de YY'armon- derweg direct langs Rijksweg 4 lopen. Dit beloop was oerte nog aangegeven op het ontwerp van de herziening, doch tegen dit ontwerp hadden de Ned. Spoorwegen bezwaar. Zij den aan, dat bij nadere bestudering gebleken was, dat het tracé onmid- dellijk naast Rüksweg 4 technisch niet mogelijk was en dat het iets meer zuidoostelijk gelegd moest wor den. Inmiddels hebben deze plannen vastere vorm gekregen. Er is een keu ze gemaakt uit tien denkbare ver bindingen in dier voege, dat beslo ten is tot een verbinding, die van Den Haag tot Warmond de bestaan de spoorlün volgt en vervolgens via Schiphol naar Amsterdam loopt. In beginsel is dit óók de verbinding, welke in het goedgekeurde streekplan opgenomen is. De Kroon constateert, dat niet is aangetoond, dat verwezenlü'king van dit tracé om technische redenen niet mogelük ie. Derhalve is niet voldoen de komen vast te staan, dat er in dit geval sprake is van gewijzigde omstandigheden van zodanige aard, afwü king van het een maal goedgekeurde plan zouden rechtvaardigen. De Veenendaalse politie heeft, naar pas thans bekend is ge worden, in de nacht van vrijdag op zaterdag vergeefs een val op gezet voor drie buitenlanders, die meer dan normale belangstelling voor het postkantoor in Veenen- daal bleken be hebben. Op het moment dat het kat-en- muis spelletje in het voordeed van de politie zou gaan uitvallen, liep één van de buitenlanders pardoes in het donker tegen een agent aan, die zich had verscholen in het struikgewas. In de nabüheid van het postkantoor werden wel enige inbrekerswerktui gen gevonden, maar men kan de buitenlanders (twee Spanjaarden en een Duitser) tot dusver niets ten laste leggen. Het drietal had reeds in de nacht van donderdag op vrijdag een ongewoon grote belangstelling voor het postkantoor getoond, reden waarom tien agenten en recher cheurs zich de volgende nacht In een kring rond het postkantoor hadden opgesteld. Het drietal arriveerde vrijdagnacht ln een auto, die zij parkeerden, waarop zü onder de ogen van de gespannen toekijkende politieman nen enkele malen rond het post kantoor liepen. Kennelijk op weg om inbrekers materialen op te halen Mep één van de Spanjaarden door het struikge was, waar hü tegen een agent liep. Voor de verzamelde politiemacht was het verder een koud kunstje ook de twee andere mannen in te reke- 8p an Jaarden («6 en 29 jaar) had ge voegd, bleek van huis te rijn wegge lopen. Zowel de twee Spanjaarden als de Duitser waren, voor zover bü de Nederlandse Justitie en Interpol bekend, nog nooit met de Justitie in aanraking geweest, maar men acht de mogelükheid niet uitgeeloten, dat zü in de afgelopen weken elders in het land hebben ingebroken. Het onderzoek is nog in volle gang. verder zou ook nog het bezwaar verbonden zün, dat in feite thans reeds een beslissing van veel verder gaande strekking zou worden geno men omtrent het beloop van een aan zienlijk groter deel van de genoemde spoorverbinding. Zulks ontmoet bü de Kroon temeer bezwaar, nu Gede puteerde Staten reeds met het oog op die verbinding een veel meer gron den omvattende herziening van het streekplan in voorbereiding hebben. Bij deze voorgenomen herziening kan de vraag onder het oog worden gezien of het noodzakelijk is, het ter rein van de N.V. Ned. Tudor Accu mulatoren Mij. bij de aanleg van de spoorlijn te betrekken. Op al deze gronden is daarom goedkeuring van deze herziening onthouden. Met de schrik nog op het ge zicht staan inwoners en kam peerders uit de omgeving van Le Lavandou. aan de Franse Rivie ra, in een boot. waarin zij wor den weggevoerd van hun al dan niet tijdelijke woonplaats. Velen van hen raakten al hun bezittin gen kwijt door de hevige bos branden. MAANLANDING PROEFOBJECT VOOR BEZOEK AAN PLANETEN De Amerikaanse raketd eskundige Wernher von Braun heeft na be studering van de nieuwe Marsfoto's verklaard, dat deze meer nieuwe vragen doen rijzen dan ze beant woorden en dat de drang tot ver der onderzoek groter is dan ooit. Tegenover journalisten gaf hü als zün mening te kennen, dat het Ame rikaanse programma voor landingen op de maan de nodige werktuigen en methoden zal leveren en de grond slag zal leggen voor bemande vluch ten langs Mars en Venus en dat als daarbü gebruik wordt gemaakt van kernvoortstuwing een bemande lan ding op Mars mogelyk zal worden alsmede het inrichten van een basis op de planeet, waar een dozün men- anderhalf Jaar zullen kunnen ls- Von Harteovertrof doel t, (Van onze r.tv.-medewerkster De directe radio-uitzending Van Harte" die gisteravond door de VARA werd gehouden, is een groot succes geworden. De geld inzameling was deze keer bestemd voor de juist gisteren 66 jaar ge worden Duitser Ernst Bruno Motzko, een man die in de oorlog bijzondere moed heeft betoond bij het redden, beschermen en ver zorgen van joden. Hij leeft thans in zorgelijke om standigheden in Essen van een invaliditeitsrente van 175 DM per maand. Talrijke beroepen heeft Motzko inmiddels op de Duitse regering gedaan, maar al zijn verzoeken voor een klein pen sioentje of om voor een uitkering ontkenden van plan te zyn geweest bü het postkantoor in te breken. De Duitser (17 Jaar) die zich in Limburg bij de twee Onderhoud Malraux- Tsjoe-En-Lai De Cliinese premier Tsjoe en-Lai heeft de Franse minister van Cul tuur, Malraux. ontvangen, zo heeft het persbureau Nieuw-China gemeld. Zü voerden een vriendschappelyk gesprek. De Franse ambassadeur in Peking, Lucien Paye, was daarbij aanwezig. Minister Malraux vertoeft al bijna twee weken in China voor wat officieel een particulier bezoek wordt genoemd. Hij heeft al eerder met de Chinese minister van Bui tenlandse Zaken, maarschalk Tsjen- ji, gesproken. Malraux is de eerste Franse minister die China bezoekt sinds vorig jaar Peking en Panjs diplomatieke betrekkingen aan knoopten. Veiligheidsgordels in opmars (Van onze A'damse correspondent; Steeds meer automobilisten laten in hun wagens veiligheidsgordels aanbrengen. Voor dit jaar wordt ge rekend op een totale verkoop van 100.000 van dergelyke riemen. Tot juni is de verkoop van de gordels door het R.A.I.-T.N.O.-instituut, in vergelüking met dezelfde periode van Alleen Harry van Piere bij de eerste tien In de vyfde etappe van de Ronde Kloosterman (Ned) 20.13.01 j 5. Rup- West-Duitsland voor amateurs hebben de Duitsers een duideLtyke overwinning behaald op de Zwitsers- Belgisch- Nederlandse coalitie. De rit werd gewonnen door de Duitser Er- win Derlick, die in de spurt zün landgenoten Czarnowski (2) Koslar (3) en Gombert versloeg. Czarnowski nam de groene leiderstrui van zyn landgenoot Ebert over. Van de Nederlanders weerde de Noordhollander Harry van Piere zich het best. Deze coureur uit Uithoorn was in het begin van het seizoen een van de beste amateurs, maar een val in de laatste etappe van de ronde van België, toen hü als eerste in het al gemeen klassement de zege voor het grüpen had, schakelde hem geruime tüd uit. Nu dan komt Van Piere stilaan weer in vorm: in Gelsenkir- chen legde hü beslag op de zevende plaats. De overige Nederlanders vie len in deze etappe over geacciden teerd terrein tegen. Dolman (19), op 4.55, Kloosterman (27) op T.35, Van Middelkoop (29) op 7.39. In het algemeen klassement, is Kloosterman nog vierde. Van Piere rukte op naar de zesde plaats. Uitslag De uitslag van de etappe luidt: 1. Derlick (Did) de 160 km (Linz—Gel- senkirchen) in 4.15.20: 2. Czarnowski (Did); 3. Koslar (Did); 4. Gombert (Did) allen z.t.; 5. Ruppaner (Zwits) op 17 sec; 6. Notaerts (Belg) op 3.58; 7. Harry van Piere (Nederland); 8. Unger (Did); 9. Mücke (Did) allen z.t.; 10. Geleen (Belg) op 4.35; 19. Eef Dolman (Ned) op 4.55; 27. Klooster man (Ned) op 7.35; 29. André van Middelkoop (Nede) op 7.39. Algemeen klassement: 1. Czarnow ski (Did) 20.02.16; 2. Ebert (Did) 20.07.11; 8. Ltithi (Zwits) 20.12.06 4. 1964, met veertig procent toegeno men. De verkoop van auto's nam in dezelfde periode met 15 procent toe. Het gevolg z&l zün dat tegen de Jaarwisseling in ons land een half miljoen veiligheidsgordels in gebruik zullen rijn. Dit betekent dat dan bij na een vijfde deel van het personen autopark met gemiddeld 2 gordels is uitgerust. Men verwacht een nog grotere toeneming. flin (Did) 20.13.15; 6. Van Piere (Ne- derl.) 20.13.29; 13. Dolman 20.18.37; 17. Van Middelkoop 2053.57. Wielerzesdaagse De Internationale wielerzesdaagse voor amateurs in Twente startte gisteren met een wedstrijd over 75 km in Wierden. Winnaar werd Bert Boom (Markelo) In 1 uur, 58 minu ten en 23 seconden. De Duitser Dledrich Lettner werd in dezelfde tüd tweede. Met een achterstand van 30 secon den op het leidende duo kwamen Jan Hesse (Arnhem) en Henk Nieuw- kamp (Eerbeek) respectievelijk als derde en vierde over de finish. Goede tijd van Snepvangers Op de laatste dag van de internatio nale militaire kampioenschappen, die in het Griekse Saloniki worden ge houden, kwam onze landgenoot Henk Snepvangers tot zijn beste persoon lijke prestatie op de 1500 meter. De marechaussee uit Bergen op Zoom, die in 1962 tüdens de Euro pese kampioenschappen in Belgrado verraste met een finaleplaats in 3 min. 44.8 sec. eindigde in Saloniki op de tweede plaats achter de Belg Eugen Allonsius (3.44.3) in 3 min. 44.7 sec. Voor Henk Snepvangers, die enige tüd bedoelingen heeft gehad om het op de langere afstand te pro beren, betekende deze verrichting dat hü zün oude vorm geheel heeft terug gevonden. Ronde van Canada R.Z.C. is gisteravond naar d< hoofdklasse van de waterpolocompe titie gepromoveerd. In Utrecht wor RZC de beslissingswedstryd met 6-3 van Zwemlust. in aanmerking te komen, zijn (fc gewezen. n De bedoeling van de VARA om door middel van een gel inzameling in de komende tl jaren dit bedrag van 175 DM n> 125 DM per maand te verhogVl Daarvoor had men 12000 gulfc nodig. Presentator Henk 0" Stipriaan kon echter aan hei ei& de van de uitzending al zegfi dat door de luisteraars al een drag van 63580 gulden was toep' zegd: het gestelde doel is dus v& re overtroffen. p De reactie van de heer Mot* in Essen was: ,Jk ben over ge l kig, het was overweldigend, mr ik wil het geld niet alleen hebl Er zijn anderen zoals ik". De VARA zal dan ook in over met de heer Motzko voor een t van het bijeengebrachte geld bestemming trachten te vindt die geheel in overeenstemm met de geest van aotie is, i :te Vechtersbaas ontsnapt Bü een veohpartü in de UtrecR binnenstad zondagavond laat, tr.\ 27-jarige Griek C. Spirakls zod/Ü' toegetakeld, dat hij naar een zte^11 huls moest worden gebracht, fv lang daarna kon de politie ®enu.. Jarige Utrechter, die bij de ve^" partij betrokken was geweest, houden. De jongeman verzette echter hevig. Hü kwam tijdens f worsteling met de politie over ketting te vallen en werd daarbf gewond, dat ook hü naar het ziet81 huis moest. Na een korte behai ling zou hü tegen twee uur 's na door de politie worden afgehs Toen de politie arriveerde was vogel echter gevlogen. Hij had weigerd zich te laten behandelefl"1 had vervolgens snel de benen nomen. Hij is thans spoorloos. >ne Als brief te wnendew Het LEIDSCH DAGBLAD cfoctt met U mee - i ons toezendt Woonplaats: Poet VAKANTIEADRES: P.O. De negende etappe van de Ronde van Canada werd gereden op een gesloten circuit in een voorstadje van Montreal over een afstand van 50 km. De rit werd gewonnen door de Tsjech Dolezal in 1 uur 10 min. 26 sec. De Nederlander Ad van Kemenade won de sprint van het peloton vóór zijn ploegmakker Dies Kosten en eindigde met ruim een halve minuut achterstand op de win naar op de vierde plaats. De Belg Pauwels behield de leiding in het algemene klassement. De uitslag luidt: 1. Dolezal (TsJ.) 1.10.26; 2. Seghers (Belg.) z.t.; 3. Urubizudia (Sp.) z.t.; 4. Ad van Kemenade (N.) 1.11.05; 5. Dies Kos ten (N.) z.t.; 6. ex aequo: het pelo- Laatste dag van toezending: ton met de Nederlanders Piet Bras- penninckx en Eddy Peters in dezelf de tyd als Van Kemenade. Kwartaal abonnee Maand Week doorhalen wat niet van toepassing is. Straat: Tec Eerste dag van toezending: _k° 3em Rou oeti. ALLE gegevens invullen.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 6