OMYL OMYL OMYL gemeentewerken legt op pand Breestraat 24 1 Dienst beslag Ben W: geen behoefte aan stadsperiodiek INDIEN LEIDSE RAAD AKKOORD GAAT: B. en W. laten plan Oud-Hortuszicht varen Aankoop vier ton Dividend verlaagd Turf muren om tenten Knal pers in 1 iet ere l>ij overheid Actualiteit handen bij dan Geldboeten voor verkeerszondaars LEIDSCH DAGBLAD DINSDAG 20 JULI TWEEDE BLAD Indien de Leidse raad in zijn zitting van a.s. maandag akkoord gaat met het voorstel van B. en W. om het pand Bree straat 24. tot voor kort in gebruik bij de N.V. Koningsveld, aan te kopen voor f400.000. zal hierin een belangrijk deel van de Dienst van Gemeentewerken worden ondergebracht. Gelijk met deze beslissing vervalt de aanvankelijke opzet van B. en W. om de voormalige speeltuin ..Oud-Hortuszicht" in te richten voor deze dienst. B. en W. stellen n.l. voor om het krediet, dat de raad op 1 juni 1959 (f274.000) beschikbaar stelde voor de stichting H van een tijdelijk gebouw in Oud-Hortuszicht" mede voor deze aankoop aan te wenden. Het thans aan te kopen pand. uit komende aan de Boommarkt, is, vol gens B. en W. van goede constructie, doch verkeert wat het aan de Bree straat gelegen gedeelte betreft het welk onder Monumentenzorg valt in een vry verwaarloosde toestand. Dit gedeelte is voorzien van een c.v.- kolenstookinstallatie. Het gedeelte van het pand aan de Boommarkt is vry nieuw en verkeert in goede staat. De verwarming ge schiedt door middel van een c.v.- oliestookinstallatie. Uit een onderzoek ter plaatse is ge bleken, dat het pand, zij het na een interne verbouwing, aan ruimte en indeling voldoende huisvestingsmoge lijkheden biedt voor de Dienst van Gemeentewerken. De koopsom van het pand bedraagt f 400.000,inclusief de centrale ver warmingsinstallaties. welk bedrag B. en W. aannemelijk achten. De bij komende kosten worden geraamd op f 28.000,terwijl de verbouwings- kosten zijn begroot op f 350.000,De totale kosten zullen derhalve f 778.000 gaan bedragen. De kosten van aankoop en verbou wing kunnen voor een deel gefinan cierd worden met het nog beschik bare krediet van rond f310.000 be staande uit: a. het restant van het krediet van f52.000 voor de bestrij ding van de kosten van voorbereiden- ce werkzaamheden voor de stichting tan een gebouw voor de dienst van gemeentewerken en b. het restant van het krediet van f 274.000 voor de stichting van een tydelyk gebouw voor de dienst van gemeentewerken op een terrein gelegen aan de Witte Singel 59, alhier, zodat nog een kre diet van f 778.000 f310.000 ofwel van f 468.000 nodig is. Uitbouw podium Stadsgehoorzaal De besturen van de Leidse koorver enigingen hebben verzocht om ten behoeve van de uitvoering van mo derne koorwerken in de grote zaal van de Stadsgehoorzaal een tweede uitbouw van het podium aan te schaffen. Bij een ingesteld onderzoek is gebleken, dat de bestaande opper vlakte van het toneel van de grote zaal en die van het opdrukbare po dium, welke respectievelijk 109 m2 en 28m2 bedragen, zich inderdaad niet lenen voor de uitvoering van belang rijke moderne koorwerken, die in de regel een grotere dan normale orkest bezetting vergen, terwijl daaraan ook veelal kinderkoren medewerking ver lenen. Aangezien B. en W. van oordeel zijn, dat de accommodatie van de concertzaal zoveel mogelijk moet wor den aangepast aan de eisen van het moderne culturele leven, hebben zij een plan doen ontwerpen voor de be oogde voorziening. Het blijkt thans n ogelijk een tweede uitbouw te ver vaardigen met een oppervlakte van 48 m2. Deze zal uit zeven verrijdbare gedeelten bestaan. De aanschaffings- kosten van de uitbouw bedragen f 10.700. Uiteraard zal voor het gebruik van tie uitbouw een vergoeding aan de ge meente verschuldigd zijn, in verband v.aarmede de regeling betreffende de tarieven van de zalen van de Stads gehoorzaal moet worden aangevuld. Voor het gebruik van het bestaande opdrukbare podium moet, ingevolge genoemde regeling f20,worden be taald. Gelet op de aanschaffingskos- ten van de tweede uitbouw, alsmede op de omstandigheid, dat deze onge- SS&gg* Zoekt U een gouden armband of collier voor f 70.- en f 100.- of f 300.- en f800.-. Juwelier v. d. WATER Haarlemmerstraat 181 heeft ze. Grote keuze ln alle prijzen. ALTIJD VOORDELIG, 's Maandags de gehele dag GESLOTEN veer vijf maal per seizoen in gebruik zal zijn, is het naar het oordeel van B en W. redelijk per keer een huur prijs van f 100 in rekening te brengen. Subsidie gezinszorg B. en W. stellen de raad voor om een krediet van f 67.500 beschikbaar te stellen voor het verlenen van aan vullende voorschotten op de aan de gezinscolonnes toekomende gemeen telijke subsidies over het jaar 1964, t.w. f 18.000 aan de Stichting Inter kerkelijke Gezinszorg, f 41.000 aan de Stichting Kath. Gezinszorg en f 8.500 aan de Commissie voor maatschappe lijk werk der Geref. Kerk. Winkelsluiting c De in Leiden gevestigde winkeliers in dieren, dierenbenodigdheden, voe ders, hengelsportartikelen en aquaria hebben in overgrote meerderheid de wens te kennen gegeven, dat de ver plichte dinsdagmiddagsluiting voor hun winkels wordt omgezet in een verplichte maandagmiddagsluiting. De Kamer van Koophandel heeft er geen bezwaar tegen, dat de Veror dening op de Winkelsluiting 1953 I in dier voege wordt gewijzigd. Ook de Commissaris van Politie adviseert in gunstige zin. Mede gelet op deze ad viezen stellen B. en W. de raad voor om in deze zin een besluit te nemen. Benoeming van docenten Aan het begin van de maandag te houden zitting komen bovendien de volgende benoemingen aan de orde: I. met ingang van 1 september 1965, tot wederopzeggens, doch uiterlijk tot het einde van de cursus 1965—1966, te benoemen aan het Gymnasium: a. mevrouw drs. E. H. van Dijk-de Meyer, tot tydelyk lerares in de klas sieke talen; b. mevr. drs. A. Schat- tenkerk-van Nassau, tot tydelyk le rares in de Engelse taal en letter kunde; c. mej. J. C. Visser 't Hooft, tot tydelyk lerares in de Nederlandse taal en letterkunde; II. drs. W. Ja ger, met ingang van 1 september 1965 te benoemen tot leraar in de Franse taal en letterkunde in volledige be trekking aan het Rembrandtlyceum; UI. de heer J. Schalks, met ingang van 1 september 1965 nader te benoe men tot leraar in volledige betrekking in de wiskunde aan het Rembrandt lyceum; IV. met ingang van 1 sep tember 1965, tot wederopzeggens, doch uiterlijk tot het einde van de cursus 1965-1966, te benoemen aan het Rembrandt-lyceum: a. mr. H. Sijbesma, tot tijdelijk leraar in de staatswetenschappen: b. de heer J. van Steenis, tot tijdelijk leraar in de wiskunde; c. de heer D. P. den Baars, tot tydelyk leraar in de wis- en na tuurkunde: V. met ingang van 1 sep tember 1965, tot wederopzeggens, doch uiterlijk tot 1 januari 1966, te benoe men aan het Rembrandt-lyceum: a. ae heer J. W. van der Spek, tot tijde lijk leraar in de Duitse taal en let- teikunde; b. de heer R. F. A. Randel, tot tijdelijk leraar in de Duitse taal en letterkunde; VI. met ingang van 1 september 1965, tot wederopzeggens, doch uiterlijk tot het einde van de cursus 1965-1966, te benoemen aan de Louise de Coligny-H.B.S.: a. de heer T. Segaar, tot tydelyk leraar in de Nederlandse taal en letterkunde; b. de heer M. Kuiters tot tydelyk leraar Advertentie Vliegen? Leidsche Wol Het bestuur van de Leidsche Wol spinnerij N.V. deelt mede dat de re sultaten over het per 31 maart ge- eindigde boekjaar 1964/1965 een divi dend-uitkering van 15 procent (v. j. 20 procent) mogelijk maken, terwijl geen toevoeging aan de reserve voor diverse doeleinden (v. j. f 575.000, zal plaatsvinden. De jaarlijkse aan deelhoudersvergadering zal, onder voorbehoud van onvoorziene omstan digheden, worden gehouden op 27 augustus. Middenstandsdiploma's De volgende examenkandidaten hebben het middenstandsdiploma be haald: C. Kroon, Oegstgeest; C Mooten, Leiden; R. Pominé, Leiden; G. Aartman, Ter Aar; J. Baas, Nieuwkoop; M. Baas, Nieuwkoop; H. Baelde, Hazerswoude; P. Bakker, Lei den; G. Balkenende. Lisse; N. Be- kooy. Leiden; B. Belt. Leiden; A. v. d. Berg, Rijpwetering; H. v. Bilsen, Lei den; C. Bisschops, Sassenheim; C. Boers. WeteringbrugP. v. Bohemen, Stompwijk; R. Boogert, Leiden; D. v. d. Bos, Leiden; J. v. Bostelen, Kou dekerk a/d Rijn; W. Brands, Leider dorp; B. v. d. Brink, Alphen a/d Rijn; A. de Bruin, Leiden; J. Bulk. Alphen a/d Rijn; H. Busch. Leiden. W. Cambier, Leiden; D. Colijn-Visser, Lisse; W. v. Dam. Warmond: G. v. Delft, Rijnsburg; J. v. Delft, Leiden; F. Dieke, Leiden; B. v. Dorp, Leiden; G. Duivenvoorden, Rijpwetering: H. Duym. Leiden; A. v. Duyn-de Wit, Katwijk aan Zee; G. v. Egmond, Lei den; G. v. Egmond, Rijnsburg; J. v. Egmond, Rijnsburg; J. v. Eisen. Oegstgeest; C. v. d. Geest-Borst, Roe lof arendsveenJ. de Graaf, Aarlan- derveen; A. v. d. Graaf, Alphen a/d Rijn; J. Cranneman, Stompwijk; K. Groen, Leiden; J. Groenewegen, Zoe- termeer; J. Groenewoud. Nieuw-Ven- nep; A. de Haas, Noordwijk. Dat kampeerders vindingrijke mensen zijn, heeft het piassen- schap Loosdrecht en omstreken ervaren. Om een ontsiering van het landschap te voorkomen, werd enige jaren geleden een kampeerverordening opgesteld. Het werd verboden binnen het gebied van het plassenschap bui ten de officiële kampeerterreinen kampeermiddelen te plaatsen, die geheel of ten dele zichtbaar zijn van een voor het publiek toegan kelijke weg. Gebleken is nu dat enkele kam peerders om hun tent of caravan een turfmuur hebben opgericht, waardoor zij naar de letter van of een ander kampeermiddel, wordt het landschap thans ont sierd door turf muren"klaagt het dagelijks bestuur van het plas senschap. Het wil daar een stokje voor gaan steken. In de eerstvol gende vergadering van het plas senschap zal worden beslist over een wijziging van de kampeerver ordening. de verordening handelen, huil werdell gistermiddag omstreeks drie tent of caravan is met zichtbaar. opgeschrikt door een harde knal. „Inplaats van door een caravan j u|t h^d00r de ingestelde on- derzoek bleek al gauw hoe de explosie is ontstaan. Personeel van een van de Leidse laboratoria had namelyk geoxydeerd natrium in het water gegooid, waar- i de Jan van Houtkade i Advertentiel EEN ORGANON PRODUKT door de klap ontstond Er bestaat verder geen enkel g vaar, ook niet voor de vissen, zo ve zekerde de politie ons vanochtend. Aangezien in de loop der jaren gebleken is, dat de actualiteit j Lilden zo beperkt is, dat een con- bij de Leidse pers in betere handen is dan bij de gemeentelijke tinue en verantwoorde uitgave daar- overheid, hebben B. en W. geen behoefte aan de uitgave van een stadsperiodiek als gemeentelijk voorlichtingsorgaan bladen rijkelijk is bedeeld, een vrjj- in de handelswetenschappen; c. de M. A. de Korte tot tydelyk le raar in de handenarbeid; d. mevr. F. Raimond-Bouwman, tot tijdelijk lerares in de Engelse taal en letter kunde; e. mej. F. M. Schweizer, tot tydelyk lerares in de Franse taal en lttterkunde; f. de heer J. H. F. Koot, tot tydelijk leraar in de Franse taal letterkunde; g. de heer F. Smit, tot tydelijk leraar in de aardrijks kunde; h. mej. W. C. Eggink, tot tij delijk lerares in de Franse taal en letterkunde; i. de heer J. W. Veenhof, tot tijdelijk leraar in de Duitse taal letterkunde; j. de heer A. Seven- ster. tot tydelijk leraar in de wiskun de; k. drs. W. Bloemhof f, tot tydelyk leraar in de natuurkunde; 1. mevr. drs. A. M. Jacobs-Schepers, tot tyde lijk lerares in de biologie en m. mevr. Steinbach-Jansen, tot tijdelijk es in het tekenen. aan het bestuur van de Eerste Leidse Schoolvereniging, alhier, medewerking te verlenen voor de ver betering van de verlichting in zijn school voor gewoon lager onderwijs het Noordeinde 1; voor liet radiatoren en het eventueel vervan- van het leidingnet van de cen trale verwarmingsinstallatie van de openbare g.l.o.-school aan de Kern- straat een krediet van f 30.000 te ver in te stellen een vaste commis- van advies en bijstand, als be doeld in artikel 62, lid 2. gemeente voor de civiele verdediging, het aan de Dr. van Voorthuy- senstichting, de Cornelius Musius- stichting en de Prot. Chr. Stichting de Nazorg toekomende gemeen telijke subsidie te wijzigen in die zin, dat de vergoeding aan de leerkrach ten, welke betrokken zyn bij de avondverzorging, met ingang van 1 eptember 1965 wordt bepaald op het mnumum bedrag «thans f 38.60) dat per maand en per wekelijks lesuur wordt toegekend aan leraren aan vondscholen voor Lager Nijverheids onderwijs; de dag- en avondcursus voor de opleiding tot laborant, uitgaande van de Stichting ter bevordering van het Leidse opleidingsinstituut voor ana- l'sten, met ingang van 1 september 1965, nodig te oordelen; voor de uitbreiding van de ga rage in het sportpark in de Leidse Hout een krediet van f 8.000 beschik baar te stellen; de Minister van Cultuur, Re creatie en Maatschappelijk Werk te verzoeken de termijn, binnen welke inzake het ontwerp-monumentenlijst eventuele opmerkingen kunnen wor den gemaakt, te verlengen van vier tot acht maanden. Breestraat 24. In dit pand zal indien de raad maandag akkoord gaat, een belangrijk deel van de Dienst van Gemeentewerken worden ondergebracht. (Foto L.D./Holvast) 5 EEN ORGANON PRODUKT LEIDSE PERS IS BEREKEND VOOR HAAR TAAK Tot deze conclusie komen B. en W. van Leiden in hun pre-advies aan de raad. Zoals bekend dienden de raadsleden Van Aken, Woudstra, Van Egmond, Frans, Portheine en Van Welzen (alle raadsfracties) bij de behandeling van de gemeentebe groting 196If een motie in, waarin B. en W. werden verzocht de uitgave van een dergelijk periodiek te over- iv e gen. Alvorens het college dit pre-advies uitbracht is gewacht op de instelling van het Bureau Voorlichting, het geen inmiddels ls geschied. By alle begrip, dat B. en W. heb ben voor de argumenten, welke des tijds pleitten voor de uitgave van een stadsperiodiek, menen zy toch dat onder de huidige verhoudingen de argumenten contra de overhand heb_ ben. Zoals destyds in de Voorlichtings nota is gesteld zou een stads periodiek, om aan zijn doel te be antwoorden, zoveel mogelijk moeten worden afgestemd op de Leidse ac tualiteit. Dit nu is in Leiden, dat met 3 plaatselijke bladen en 2 plaatselijke edities van elders verschijnende wel cnmogelyke opgave, zeker in dien men er van uitgaat, dat een stadsperiodiek geen doublure mag zijn van de plaatselyke pers. Onder ae huidige, goede verhou dingen met de pers in Leiden is het mogelyk dat een des morgens voor 10 uur doorgegeven bericht nog de zelfde avond in alle 5 bladen ver schijnt. Snellere berichtgeving nauwelijks denkbaar Snellere berichtgeving en een gro tere spreiding onder de bevolking is nauwel yks denkbaar. Ook de belichting van de achter gronden van het gemeenteiyk beleid vindt plaats door middel van de be richtgeving aan de pers, terwyi even tuele onjuiste publikaties, zo nodig, op zeer korte termyn kunnen wor den gerectificeerd. Het onthouden van gemeentelyk nieuws aan de pers ter wille van latere publikatie in een eventueel stadsperiodiek zou, aldus B. en W. terecht gezien worden als e9n miskenning van de taak van de pers en zou de bestaande goede ver houdingen ernstig verstoren. B. en W. zijn dan ook tot de con clusie gekomen, dat het aantal on derwerpen, dat zich met inachtne ming van het vorenstaande, nog zou lenen voor eventuele publikatie ln een stadsperiodiek, in een gemeente Voor de Leidse kantonrechter Voor de Leidse kantonrechter, mr. W. de Koning, verscheen gisteren een 26-jarige technisch-adviseur uit Den Haag. die met zyn auto in de nacht van de 2de mei een schadelyke rit had gemaakt. In het Kaagdorp vloog hy namelijk uit een scherpe bocht, waardoor een tuinhek volledig werd gesloopt. „Hoewel in verband met de scherpte van die bocht de maximum toegestane snelheid maar 15 kilome- per 40. waarschynlyk door al het bier, dat u vooraf had gedronken." aldus vat te de kantonrechter het proces-ver baal samen. „Ik leed echt niet te hard maar vergiste my in het verloop van die bocht", zo luidde in het kort ver- dachtes verdediging. Hij had inder daad enkele glazen bier gedronken, maar in de loop van de avond. De alcohol kon hier dus absoluut geen rol hebben gespeeld. De officier, mr. R. B. M. Berger kwam tot de conclusie, dat verdach te „hoogst ongelukkig had gereden". Gezien het gevaar, dat de Hagenaar had geschapen eiste hy naast een geldboete van f 60 subs. 12 dagen de onvoorwaardelijke ontzegging van verdachtes rybevoegdheid voor de tyd van zes maanden. In zyn laat ste woord voerde verdachte onder meer nog aan. dat hy by een in trekking van zyn rybevoegdheid ernstig gedupeerd zou zyn. De kantonrechter stelde daarom de intrekking nog voorwaardeiyk en. wel met een proeftyd van 1 jaar. doch verhoogde daarentegen de geldboete tot f 100 subs. 20 dagen. „Geen schuld' Een 33-jarige ingenieur ui mond oogstte by de magistraten wei- hy de zaak af. nig waardering voor het feit. dat hy dwars tegen de getuigen-verklarin- gen en de feiten in de schuld van zichzelf af en op een ander trachtte te schuiven. Hy stond terecht omdat hy met zyn auto op de Herenweg ter plaat se by het inhalen van enkele gepar keerde auto's op het linkerweggedeel te was gekomen en daar met een autobus in botsing kwam. 2yn pleidooi kwam hierop neer: „de geparkeerde auto's stonden niet geheel rechts van de weg dus moest ik wel te veel naar links en als de buschauffeur wat sterker had afge remd zou ik nog tydig genoeg naar rechts hebben kunnen zwenken zo dat er niets aan de hand was ge weest. Vooral zyn uitlating: „hy kon niet tijdig genoeg remmen, omdat hy zo als zovele buschauffeurs veel te hard reed'' wekte het misnoegen van de magistraten op. „Dit feit doet hier niets ter zake. Hiervoor moet u zich maar tot de directie van de NZH wenden", ant woordde de rechter. De officier eiste een boete van f75 subs 15 dagen. „Als die auto's behoorlyk rechts van de weg hadden gestaan zou die bus voldoende ruimte hebben gehad om my te passeren", probeerde ver dachte ook in zyn laatste woord nog de schuld op een ander te schuiven. De geëiste boete vond hy overigens „veel te hoog". Zo niet de kantonrechter. „U ziet blykbaar nog steeds niet in. dat u goed. Hy zou er geen politiewerk van maken, maar dat heeft hy tot een grove overtreding beging en die boete komt u volkomen toe", zo sloot Toch politiewerk „Ik heb hem de schade direct ver- myn verwondering dus wel gedaan". Aldus uitte een 37-jarige automobi liste uit Noordwyk haar misnoegen, dat zy ttgen haar verwachting in toch nog een dagvaarding had thuis gekregen. Uit het onderzoek kwam naar voren, dat zy destyds in de H. Roland Helststraat ter plaatste met haar auto was weggereden en daar- by een passerende wielryden had klemgereden. „U bent daarna ook nog het voetpad op en een plant soen ingereden", onthulde de kan tonrechter nog na een blik het pro- ces-verbaal. „Ik had die wielryder niet zien aankomen en toen hy onverwacht naast my kwam te ryden schrok ik zo erg, dat ik vergat te remmen", verklaarde verdachte. De officier eiste een boete van f75 subs 15 dagen. Verdachte kwam nog eens terug op het feit. dat de wielryder zich niet aan zijn woord had gehouden en toch een aanklacht tegen haar had ingediend. De kantonrechter voelde er weinig voor om hier dieper op in te gaan en vonniste uiteindelyk met f50 subs. 10 dagen. Spelende kinderen ten 35-jarige filiaalchef uit Bode graven verleende met zyn auto op het kruispunt KorenbloemlaanFlo ralaan geen voorrang aan een van rechts komende auto en botste er prompt tegenop. „Ik lel te teveel op een paar spe lende kinderen om te voorkomen, dat zij bij een onverwachte ren on der mijn auto zouden komen", ver klaarde verdachte zijn onoplettend heid. De kantonrechter vond deze ver klaring in het proces-verbaal beves tigd, waarna de officier zeer mild slechts f 25 subs. 5 dagen eiste. „Het pleit voor u, dat u rekening hield met de onoplettendheid van spelende kinderen", prees de kan tonrechter de filiaal-chef en vonnis te ,.ier-beneden-het-gebruikelijke- tarief" eveneens met f25 subs. 5 da gen. van illusoir is. In hun overwegingen hebben B. en W. tevens betrokken het feit dat stadsperiodieken als in de motie be doeld. op het ogenblik uitsluitend ver- schynen in gemeenten, waar geen functionaris speciaal is belast met de dagelykse, systematische nieuwsvoor ziening aan de pers. en waar een periodiek dus afgedacht van de openoare vergaderingen van de raad één van de weinige uitingsmoge- ïykheden van het gemeentebestuur Hc*t feit, dat Leiden beschikt over een Bureau Voorlichting, dat zich reeds op velerlei wyze bezig houdt met de voorlichting aan de Leidse bevo'king, heeft B. en W. versterkt in hun opvatting, dat de uitgave van een stadsperiodiek als gemeentelijk voorlichtingsorgaan geen aanbeveling verdient. Instelling commissie voorlichting By de behandeling van de gemeen te-begroting voor het jaar 1965 is door de heren Van Aken. Lyten en Woudstra een voorstel ingediend, waarin B. en W. werden uitgeno digd „de instelling van een commis sie inzake de voorlichting nader uit te werken en daaromtrent pre-advies aan de raad uit te brengen. Mede gezien de geschiedenis van de totstandkoming ran het Bureau Voorlichting hebben B. en W. het volste begrip voor het verlangen van de raad de voorlichting te biyven be geleiden. B en W. zyn van oordeel dat zulks het best kan geschieden door een Commissie. Een dergelyke commissie advies aan de burgemeester zou als klankbord kunnen fungeren voor het algemeen beleid inzake de voor lichting. De burgemeester is dan ook voor nemens om in overleg met de raad een commissie in bovenvermelde zin in te stellen. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN Renatus Theodorus Cornells, zn van T. C. van Noort en C. W. M. Moerkerk; Martimis Petrus, zn van W. Turk en J. Petit; Willeke. dr van W. Boom en J. den Os; Ariena, dr van J Bennlng en A. P. van den Berg: TJeerd. zn van K. D. Roosjen en D. G. Kok: Atto Ge- rardus Johannes, zn van P. Vermeulen en J J. van de Poll; Anne Marle. dr van J. SJardyn en E. Wlllemse; Robet- tus Johannes Nlcolnas Maria, zn van S. Straver en M. C. T. van derAar; Pa- trlcius Erwin. zn van A. P. Smlttenaar en E. van der Heijden: Jurlanus. H M Schmidt; Maria Ja: D. Slingerland W L. den Ouden Johanna Antoi B Bol leboom i nlque. dr van H H. Huizlnga en W. Soebaelo: Wlm. zn van J A. Renes en A J VermeerMarcus Marco zn van P van Kins en W Klinkhamer: Machiel Valentlln. zn van H Italiaan- <1 en L H. Polak: Gerrlt Richard, zn van H. Ohaudron en A. M. T Buskop. GETROUWD en Berg. P M Hendrlckx en E. i den Berghe. OVERLEDEN „JPP®1* 60 Jr. e v A. de MooiJ: F Hulsman; J.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 3