Antieke auto's redeu door WASSENAAR Leiderdorpse jeugd op het sportveld BEURS VAN AMSTERDAM LEIDSCH DAGBLAD MAANDAG 38 JUNI Wassenaar heeft zaterdag een in teressant evenement beleefd, dat bU- ronder veel bekijks trok: een kleine 30 historische automobielen van leden van de Pionier Automobielen clob trok in de morgen- en mid daguren door de gemeente voor een ster-rit, die georganiseerd was door de heren Jansen ter gelegenheid van het zestigjarig bestaan van de Wasse naar-se Oranjevereniging „Koning-in Wilhelmlna" en het feit dat het wel dra veertig jaar geleden zal zyn, dat Huize De Paauw als raadhuis in ge bruik genomen werd. De leden van de PAC kwamen in de morgenuren naar Duinrell. waar omsreeks 11 uur de start plaats had van een puzzelrit over een niet al te groot parcours in het noordelijk deel van de gemeente. Deze rit ein digde voor Raadhuis „De Paauw" waar de historische auto's netjes naast elkaar werden opgesteld. De intocht van de auto's werd door Ex celsior muzikaal begeleid. Toen het gezelschap compleet was, werden de auto's .geïnspecteerd' door burgemeester mr. W. J. Geertsema en enkele leden van het college van VOORSCHOTEN Succes brandweer De vrijwillige brandweer van Voorschoten heeft zaterdag deelge nomen aan de gewestelijke brand weerwedstrijden voor Noord en Zuid- Holland in Oostvorne. In de klasse 1. en la werd dit jaar voor het eerst Voorschoten ingedeeld. De Voorscho tense brandweer behaalde het mooie resultaat van een 2de plaats in de afleling gemeentelijke brandweer. De pleog stond onder leiding van brandmeester W. J. Oorschot. Voor schoten verkreeg het hoogste aantal punten van deze afdeling voor het technische gedeelte, er was echter een snellere ploeg, zodat Voorscho ten een tweede plaats kreeg, vol doende echter om in september deel te nemen aan de landelijke wed strijden. VIJFTIGJARIGE BRUILOFT Op 29 juni zal het 50 jaar geleden «Rn, dat de heer J. Rijsdijk en me vrouw P. M. G. Rijswijk- van Hagen elkaar het „ja-woord" gaven. De heer RijsdRk geboren in Stom wijk op 3 november 1887 geniet, evenals zijn vrouw, geboren Voorschotense op 20 fevruari 1890, een goede gezondheid. Hoewel de bruidegom thans pro fiteert van zijn A.O.W. heeft hij zijn gehele leven alles aangepakt. Hij werkte in de tuinderij, op de boerde rij. op de boerderij en als bouvak- ker en thans neemt hij nog steeds kleine klusjes aan, want werken is «ijn lust en zijn leven. Het bruids paar heeft 5 kinderen, 16 kleinkin deren en 2 achter-kleinkinderen. Als ijverig lid van de Barbara-vereni ging is de heer Rijsdijk reeds vele jaren drager bij uitvaarten. Op 29 juni is er voor belangstel lenden en vrienden, en die zijn er heel wat, gelegenheid om op By- dorpstraat 18 het bruidspaar van 3 tot 4 uur de hand te schudden. BURGERLIJKE STAND VAN LEIDEN Willem Frederik. Karei. Wal: i L. Bek f M. Johanna den Hoed en W. Nap. GETROUWD W. K. Taconis en M. A. de Jonge: H. Otgaar en J. P. M. van Gessel. OVERLEDEN' C. van Duijvenbode. 67 Jr. man; D. Moser, 43 Jr. man; W. J. Brouwer. 77 Ir. man; G. Vermeulen. 80 jr. man; F. J. M. Hoogduin. 5 dagen, dochter; P. Versteegen. 65 Jr. w.v. A. Moraal. Officiële publikaties INLEVERING HANDWAPENEN De Burgemeester van Lelden brengt het volgende ter openbare kennis. Op 1 Juli a.s. treedit In werking Ingevolge het Koninklijk Besluit, dat ter uitvoering van deze wet ls vast gesteld. Is het vanaf 1 Juli verboden de volgende handwapenen voorhanden te hebben, in te voeren, te vervaar digen of af te leveren: stiletto's, val- messen, boksbeugels, ploertendoders, handwapenen, bestemd voor het ver spreiden van vergiftige, verstikkende of weerloosmakende stoffen, niet zfjn- A1 deze wapenen dienen te worden i geleverd bij de plaatselijke politie v Lelden ls als plaats van Inlevering aangewezen het Politie bureau, afdeling Bijzondere Wetten, Zonneveldstraat 10. Aan degenen, die hun wapens inle veren binnen het tydvak van 1 tot en met 14 Juli a.s. zal door het ministerie van Justitie een vergoeding worden uitgekeerd, waarvoor bepaalde tarieven zijn vastgesteld. Op verzoek van be langhebbende keert het ministerie een hogere vergoeding uit ln gevallen, waarin de billijkheid dit vereist. Nadere inlichtingen over deze regeling zullen desgewenst worden verstrekt bij de in- n van de lnleveringspllcht. LEIDEN, 24 Juni 1965. De Burgemeester van Leiden, VAN DER WILLIGEN. B. eu W. De heren Visser, voor zitter van de PAC en Martini, voor zitter van de Evenementencommis sie. zorgden voor een deskundige toe lichting bij deze rondgang langs de auto's. Er had zich intussen bij het raadhuis een bijzonder groot aantal belangstellenden verzameld. In de raadzaal werden de leden van de PAC en bestuursleden van de Oranjevereniging hierna door burge meester en wethouders ontvangen. Ook mevrouw Geertsema was hier bij aanwezig. De burgemeester hield hij zyn belangstelling de club getuigde. De PAC heeft in de afgelopen jaren vaak van zich doen spreken. Toch bestaan de PAC nog maar 9 jaar. De grote belangstelling die overal waar de oude auto's ver schijnen getoond wordt wijst er op, dat wij Nederlanders, die nuchter heten te zyn toch nog wel gevoel hebben voor de romantiek en het avontuurüjke, dat in het ryden met oude auto's schuilt. Dank zy het op treden van de PAC hebben wy in deze moderne, haastige, snelle tijd weer belangstelling gekregen voor de voortbrengselen van een verleden, waarin men geen haast kende en waarin snelheid eerder als een ge vaar werd beschouwd. Het vertrek van de historische auto's van het raadhuis voor een ge zamenlijke tocht door het zuidelyk deel van de gemeente naar Kasteel Oud Wassenaar, leverde een in teres- nant schouwspel op. De burgemees ter en zyn echtgenote maakten de rit in een van de oude auto's mee. In Kasteel Oud Wassenaar zaten zy aan de lunch met de PAC-leden. Oost-Duitsland A.A.-0VERLEG UITGESTELD zegt verdrag op De Oostduitse overheid heeft be kendgemaakt, dat de Westduitse bin nenschippers voortaan een vergun ning nodig hebben om door de Oostduitse binnenwateren te varen. Zo'n vergunning kost 200 Mark en zal een jaar geldig zdjn. Bovendien is voor elke reis 20. Mark verschul digd. Het bestaande binnenscheep- vaartverdrag met West-Duitsland is door de Oostduitsers opgezegd. Ver wacht wordt, dat ook de spoorweg tarieven voor Westduitse goederen zullen worden verhoogd. Felle kritiek van Peking op de Sowjet-Unie China heeft zaterdag, op de twin tigste verjaardag van de Verenigde Naties, de Sowjet-Unie ervan be schuldigd samen te werken met Ame rika om de volkerenorganisatie te ge bruiken voor verzet tegen de .revo lutionaire krachten". Het Chinese party-orgaan „Het - Volksdagblad" schreef, dat als gevolg daarvan de Verenigde Naties „nog onbe trouwbaarder" waren geworden. „De C hroes j tsj o w - revision istenhebben met opzet de waarheid trachten te verdoezelen en illusies over de VN verspreid. De reden dat zy zo dol op de onder controle van Washing ton staande Verenigde Naties zyn is dat zy de organisatie als centrum wensen voor politieke transacties met de Verenigde Staten en als werktuig voor het banen van de weg voor Russisch-Amerikaanse samenwerking om de wereld te kunnen overheersen, aldus „Het Volksdagblad". De conferentie van Afro-Aziati- sche landen in Algiers ls niet door gegaan: de vaste commissie besloot zaterdag, dat de byeenkomst van de ministers van Buitenlandse Zaken op 28 oktober zal worden gehouden en de topconferentie van staatshiof- den op 5 november dav. Drie belangrijke leiders van de uitgestelde conferentie premier Tsjoe en Lad van Rood-China, pre sident Soekarna van Indonesië en president Nasser van Egypte heb ben gisteren in Cairo geconfereerd. Het was een kleine topconferente. Er is geen communiqué uitgege ven, maar vernomen werd, dat de gesprekken vooral gingen over de mislukking van de conferentie en over algemene Afrikaans-Aziatische Morgen wordt er weer geconfe reerd tussen de drie presidenten in het byzUn van hun ministers van Buitenlandse Zaken die dan uit Al giers zullen zijn gearriveerd. Soe- karno arriveerde zaterdagavond in Cairo met een gevolg van 80 perso- Volgens het Libanese blad. "Ai Ha- yat" hebben welingelichte zegslieden in New York verklaard, dat expresi- dent Ben Bella dood is. Hij zou, naar de correspondent van het blad in New York van betrouwbare Ame rikaanse zegslieden zou hebben ver nomen, verleden week zaterdag, en kele minuten na het begin van de staatsgreep waardoor hjj werd omver geworpen, in zyn slaapkamer ln de villa Jolly zyn vermoord. Volgens het blad heeft niemand in de buurt van de woning van de president ge zien dat hy deze verliet en ook nie mand heeft verklaard, hem na de staatsgreep nog levend te hebben ge zien. De kinderen van de Engelendael- school aan de Ericalaan, hoofd de heer Den Haan, hebben vrijdag voor de derde maal hun schoolsportdag gehad. Daar men geen toestemming had gekregen de sportdag ln het ge meentelijk sportterrein te houden, werden de wedstrijden door het ge- zamenlyke personeel der school, ge assisteerd door ongeveer vijfentwintig vaders en moeders op het terrein van Samson georganiseerd. Door de prima samenwerking en begunstigd door het mooie weer is het een fyne dag voor de kinderen geworden. Persooniyk reikte pastoor Kouwenhoven 's avonds de „Ridder van Kouwenhovenbeker" uit aan Ri- ni van Es, die, daar hy z'n prestaties van beide vorige Jaren prolongeerde, nu de gelukkige bezitter van deze wisselbeker is geworden. Ook de me dailles voor de eerste prijswinnaars werden door de pastoor uitgereikt. De pryswinnaars waren: le klas: 1. René Meyer; 2. Jan Schoondergang; 3. Peter Vermeulen: meisjes: 1. Berna Smit; 2. Conny Tummers; 3. Elly Hop 2e klas: 1. Rob van Polanen; 2. Peter Smit; 3. Ruud Slierings; meisjes: 1. Grace van Batenburg; 2. Anneke De- vilee; 3. Ella v. d. Berg; 3e klas: 1. Halbe Aniba: 2. Peter Romyn; 3. Al- bert Hoogeveen: meisjes: 1. Cathy Blansjaar; 2. Mieke Gordyn; 3. Git- ty Kok. 4e klas: 1. Rini van Es; 2. Peter Paulides; 3. Hans Booms; meis jes; 1. Liesbeth Pijpers; 2. Marian Zwetsloot; 3. Anneke Wijfje. 5e klas: 1. Hans Pley; 2. Adrie Blansjaar: 3. Henk Rodenburg: meisjes: 1. Karin Kaag-concours met volkszangtrio's Een geheel gevulde jury-tafel, met o.a. John Cordell, voorzitter Hanny van der Meer, Ruud Dulkenraad, Cees van Zytveld en Victor Consel- man, bleek de juiste bezetting om de eveneens goed gevulde tonelen jon ge artisten te beoordelen. Op deze tweede selectie-zondag van het 3e Kaag-Concours was een geheel gevuld Meerrust in Warmond, getuige van een slecht tot redelyk goed programma. En dat „redelijk" heeft de gehele middag goed ge maakt. De laatste maanden biykt, dat steeds minder beat-bands deel nemen aan talen ten-jachten. Op deze zondagmiddag traden twee goede volkszang-trio's op: Har rison Trio uit Utrecht en The Port land Singers uit De Bilt. Liedjes van het Kinton Trio klonken prettig en waren een echte oase tussen al het zwakke talent. Het Kaag Concours brengst nog twee volledig bezette selectie middagen en op 18 juli een grootse finale, die wellicht in de tuin zal worden gehouden. Braakman: 2. Maryke Slierings: 3 Anneke v. d. Berg. 6e klas: 1. Piet v Goozen; 2. Pieter Eerden; 3 Paul Lanzing; meisjes: 1. Carla Mom; 2. Els van Grieken; 3. Rlna Turk. Herv. school In de plaats van schoolreisjes, die ieder jaar toch ook voor de ouders kosten met zich meebrengen, hebben de kinderen van de herv. school, Kas tanjelaan, hoofd de heer Van As, vrijdag een schoolsportfeest gehad, dat gehouden werd op het Velocitas terrein. Als opening van de feestdag werd een alleraardigste gekostumeerde op tocht gehouden, voorafgegaan door een ponywagen, bestuurd door een „pony-koetsier". Alle kinderen waren verkleed, verpleegsters, politieagent, Ook de bewoners van het bejaar dencentrum „De Dillenburg" waar de stoet langs ging hebben er van kun nen genieten. Met enthousiasme Reb ben alle kinderen aan de verschillen de wedstrijden deelgenomen: kl. 1 t/m 3 een serie spelletjes: kl. 4 t/m 6 vaardigheidseisen. In groepjes van 10, werd 's middags een groot spel gespeeld. Hartverwarmend was het voor de toeschouwers te zien hoe zorgvol de oudsten de allerjongsten langs de 27 posten loodsten. Ten slotte werd een gekostumeerd voet bal wedstryd gehouden. Geassisteerd door vele moeders, kan het personeel der school op deze dag met vreugde terugzien. Ieder kind ontving ten slotte voor zyn of haar prestatie een boek en een herinnerings-vaantje. MARKTBERICHTEN LEIDEN. 28 Juni. Leldse Coöp Groente- en Fruitveiling. Andijvie 35 48. peulen 70 180, snijbonen 40 42. rabarber 20—28. spinazie 30 65, komkommers 11—55, tomaten A 0 75, kroten 15—28. ROTTERDAM, 28 juni totaal 1637, vette (ct per kg) 430-465. 400- varkens (ld.) 147-148 dend; varkens stijver, behalve RIJNSBURG, 26 Juni Engelse Irissen 60-70, Duizendschoon 25-28, Anthemus 20. Segetum 50-60 per bos. Am. Anjers: Sim roze wit, rood, ge middeld 8-10. Colvillel 260-400, Nymph 12, Gerbera's 24-28 Er waren slechts enkele mo menten tijdens het televisie-in terview, dat een lach kon door breken op het gezicht van Claus von Amsberg, ivie de druk van het ogenblik duidelijk was aan te zien. LEIDERDORP BEURSOVERZICHT Internationals in herstel AMSTERDAM, 28 juni. Het Damrak heeft zich vanmiddag un zyn goede zyde laten zien voor het merendeel van de internationale waarden. De handel in de hoofd- fondsen was echter kalm, behalve Philips in welke hoek menig stuk van eigenaar verwisselde. Het hoofdzakelijk het publiek dat met kooporders in de markt was. Daarnaast vonden nog wat dekkings aankopen plaats waardoor Philips en Unilever, evenals Aku, een vry vaste stemming te zien gaven. Even zakte de Philipskoers na een opening op 120,70 in tot 120,20, doch later steeg de prijs als gevolg van aanhoudende vraag tot 121,30. De stukken verlieten de markt op vrij wel het hoogste punt van de dag. De gemiddelde slotkoers van de laatste tape op vrydag was voor Philips 118,70. Unilever liep op van 132,20 tot 132,50 (131,20). Aku verbeterde circa 3 punten tot 448. Kon. Olie kon moeizaam meekomen op een prijs van 134,20. KLM werd eerder iets lager geadviseerd. Dit omdat het fonds vrydag in Wall Street een dollar lager sloot. De overige Neder landse hoofdfondsen lagen op de Newyorkse beurs gevraagd, waarvan vooral Philips. Aandelen Centrale Suiker waren fractioneel lager. De stukken werden weliswaar in een open hoek verhandeld, doch de om zetten waren minimaal. Wall Street reageerde vrydag praktisch ndet op de rede van presi dent Johnson in de jaarvergadering van d'e V.N. De Newyorkse beurs sloot nauwelyks prijshoudend. De leidende cultures gaven geen veranderingen van enige betekenis te zien. Ook in de Scheepvaartsector waren de activiteiten gering. De stemming hier was licht verdeeld. De Staatsfondsenmarkt schommelde Bejaarden naar de kust Het comité „Organisatie Autotocht voor Bejaarden Leiderdorp" kan te rugzien op een zeer geslaagde reis, die zy zaterdagmiddag voor de negen tiende maal gemaakt heeft. Men ver erok circa kwart voor één met 162 bejaarden, verdeeld over 4 bussen, voor een rit over een afstand van 160 km door de kuststreek. Gereden werd over de boulevards van Katwyk en Noordwijk aan en van Zandvoort. In Bloemendaal werd een koffie-met-gebak-pauze ge houden. Via Haarlem door de Haarlemmermeerpoider en Schiphol, bereikte men Alphen a.d. Ryn, waar de tafels reeds gedekt stonden en voortreffelyk werd gedineerd. Burge meester en mevr. Gallas, ds. Minne- ma en kapelaan v. d. Bosch maakten de tocht mee alsmede dokter Van 't Woud en zuster Prins, maar beide laatsten hebben geen dienst hoeven doen. Burgemeester Gallas was tafelprae- ses en hy bedankte het comité voo; de prima organisatie en het uitstip pelen van de mooie tocht door de Hollandse kuststreek. Deze tocht is mede mogelijk geweest door de goede financiële steun van de bevolking, die daarmee getoond heeft goed te wil len zorgen voor de oudere inwoners. Dat op de menu's stond: „Diner aan geboden door de Leiderdorpse ge meenschap aan haar bejaarden", was mede een overtuigend bewys. De heer H. van Winkel bedankte namens de bejaarden. Hij stelde voor de harmoniekapel Leiderdorp, die zo als elk jaar, weer ter begroeting op het Brugplein aanwezig was, te be danken met een rondedans om hen heen. De leden van de kapel waren wel even verrast, toen dat gebeurde, maar speelden direct een vroiyke hors-mars. Ds. Minnema sprak dankwoorden namens de kerken en het slotwoord werd gesproken door de voorzitter, de heer L. A. Reyerse, die allen die op een of andere manier aan de tocht hadden meegewerkt in zijn dank woord betrok. De heer H. Dekker zorgde vanaf de grens Koudekerk-Leiderdorp met z'n geluidswagen voor een muzikale de vele opa's en dit deed dan ook vele men sen naar buiten komen ter begroe ting. Ook dit onderdeel heeft mee gewerkt aan de grote feesteiykheid van deze dag. Volgend jaar zal een lustrumjaar worden n.l. 20 Jaar en dan hoopt men een gehele dag uit te gaan. Aan de Technische Hogeschool in Delft is voor het kandidaatsexa men natuurkundig ingenieur geslaagd de heer P. Bongers uit Leiderdorp. VOORSCHOTEN Uit het dagboek van Hermandad Om half zes reed zaterdagmorgen een personenauto met grote snel heid uit de richting Den Haag naby het kruispunt Haagsche Schouw in Voorschoten eerst een tweetal gebods borden voor aanduiding maximum snelheid omver, daarna een stalen hekje, hierna de verkeerslichtenzuil en kwam tenslotte in het zand naast de weg tot stilstand. Het was onbegrypelyk dat de be stuurder zonder letsel uit zyn auto stapte, die begrijpelyk zwaar werd beschadigd. De automobilist kon geen verklaring voor zyn handelwyze geven en gaf alleen toe, de gehele nacht gefeest te hebben, hetgeen uit zyngedrag op te merken viel. De materiële schade aan de verkeers lichteninstallatie is zeer aanzienlyk. De Rykswaterstaat verrichtte pro visorisch enige reparaties, waardoor de installatie zondag gebruikt kon worden. Zaterdagmiddag ontstond een aanryding tussen een bromfietser en een auto op het kruispunt Papelaan Veruseweg. Een bromfietser uit Rotterdam was ter plaatse onbekend en stak niet over op de oversteek plaats. waardoor hy aan de linker- zyde van de weg ter hoogte van d< Papelaan kwam, alwaar juist eei auto uitdraaide. De auto stopte, de bromfietser niet. De bromfietser kreeg een verstuikte enkel en schaaf wonden. Om half zes zaterdag stak op de splitsing Leidseweg—Voorschoterweg naby de Zilverfabriek een 19-jarige Voorschotense bromfietser waarschijniyk zonder voorrang te verlenen, aan een personenauto. By de frontale botsing, welke hiervan het gevolg was kreeg de jongeman hoofdwonden en werd per ambulan ce naar het Ac .Ziekenhuis in Leiden vervoerd. Zijn toestand was zondag avond redely k. Zondagmiddag raakten op de Veurseweg ter hoogte van het ben zinestation in Voorschoten 2 brom fietsers uit Voorburg met elkaar ward. Beide bromfietsers kwamen te vallen en liepen verwondingen op. WARMOND Zeer geslaagd schoolreisje Evenals vorige jaren hebben de kinderen van de drie hoogste klassen van de School met den Bijbel hun jaarlijks uitstapje gehad. Om kwart voor negen vertrok de bus va: school aan de Laan van Oostergeest. Eerst werd een bezoek gebracht het slot Loevestein, met de boot moesten de kinderen de Merwede over. 's Middags hebben zy zioh maakt in het sprookjesbos de Efte- ling in Kaatsheuvel waar erg werd genoten door de kinderen. Hier daan werd de thuisreis aanvaard. Men keerde omstreeks half tien mi maar voldoen in Warmond terug, WASSENAAR Aan de Technische Hogeschool in Delft zyn de heren J. J. Hillen er A. P. W. M. van der Putten uit Was senaar geslaagd voor respectievelyk elektrotechnisch inge natuurkundig ingenieur. Kerkelijk Leven Boot te Wijngaarden. GEREF. KERKEN Bedankt voor Arnhem (vac. N. Wil- lemse) dr. E. de Vrlea te A'dam-W. GEREF. GEMEENTEN Bodegraven, Rotterdam- utdwSjiTen1 Het verloofde paar op de „pijn bank van de publieke opinie". „U ziet er wat angstig uit, mijnheer Von Amsberg", merkte de Engel se vragensteller tijdens het inter view na de bekendmaking van de verloving op. Maar angstig of niet: de verloofde van Prinses Beatrix kweet zich voortreffelijk van zijn taak om een vaak moei lijk kruisvuur ivaardig en ad rem te beantivoorden. rond het voorgaande slotniveau. Het was in deze hoek zeer stil. Vandaag verlieten claims Vihamy de beurs, met die van de Ver. Be- dryven Bredero werd een aanvang gemaakt. Claims Bredero werden op de theoretische waarde van f. 30 geadviseerd. Stocken Bührmann kregen een iets lagere advieskoers, evenals de aandelen van de Kon. Zout/Ketjen. Machinefabriek Hen- sen kreeg een hogere advieskoers op de goed gevulde orderportefeuille. Ook Grasso lag iets beter op de ver kregen grote opdracht van een Duitse firma. WISSELKOERSEN Amsterdam, 28 juni Londen 10.053/4—10.06 New York 3.60143.60%Montreal 3.32%—3.33; Parijs 73.51%—73.56%; Brussel 7.26— 7.26%: Frankfort 89.99%—90.04% Stockholm 69.62%69.67%; Zürich 83.10%—83.15%; Milaan 57.67%— 57.72%; Kopenhagen 51.97—52.02; Os lo 50.35%—13.97; Lissabon 12.54%— 12.55%. Maandag 28 juni 1965 ACTIEVE OBLIGATIES Staatsleningen ad g 1.000,- 97% 94ft 91%* 91 90& 87% 87% 98% 94% 91% 90 y8 87% 87% 87A 80% Ned. *64 5% Ned. '64 5 Ned. '58 4% Ned. '59 4% Ned. '60-1 4% Ned. '60-11 4% Ned. '59 4y4 Ned. *60 4% Ned. '61 4% Ned. '63 4% Ned. '47 3% Ned. *53 I-II 3% Ned. '48 3% Ned. '50 I-II 3% Ned. '54 I-II 3% Ned. '55 I 3% Ned. '55 II 3% Ned. '55 n 3% Ned. '37 3 Ned. Gb obi '46-3 Ned. dol. in. '47 3 Ned. Inv. cert. 3 Indië '37 A 3 Ned. wonbl. '57 6 N. wonbl. '58-'59 ACTIEVE AANDELEN Amst. Rubber .105 105 Ver. HVA-my. 135y8 135y8 AJC.U. 444* 450 Deli My certIll,-* 111.50' Hoogovens cert 488 490 Philips gem. bez. 118.60§ 122.— Unilever cert. 131.25 132.70 Dordtse petr605% 602% Kon P (50 k f 20) 134.30§ 134.60 Holl. Amer. Lyn 127% 127% Java China Pak. 161 161% K.L.M128.50 126 Kon. Ned. St.boot 121% 121 Kon. Paket My... 193* 196% Stoomv My. Ned. 127% 129 Niev. Goudr cert. 103%§ 103^ v. Ommeren cert. 223 223 Kon. Rott. Lloyd 147% 149% N. Scheepv. Unie 136 135% NIET-ACTIEVE OBLIGATIES Prov. en Gem. leningen Premieleningen Alkmaar '58 2% A'dam '53 3 A'dam '51-1 2%.. A'dam '5Q-I 2%.. A'dam '56-n 2% A'dam '56-m 2% A'dam '59 2% Breda '54 2% Dordrecht '56 2% Eindhoven '54 2% Enschede '54 2% Den Haag I '52 2% Idem II 2% R'dara '52-1 2% Idem II 2% Idem '57 2% Utrecht '52 2% Z.-Holl 1957 2% Zuid-Holl. '59 2% A'dam '47 3% A'dam '48 3% R'dam '52-1 OA Bankwezen Bank N.G. 85 5% 94% 94% Idem '64 5% 94% 94% Idem '58 5 91% 91% Idem '64 5 91% 91% d. N.W.B '52 4% 89% BVG Rspbr '52.. 161% 161% BVG Rspbr. f500 146% 96% Industr. Obligaties Philips Dol. '51 84% 84% VERKLARING DER TEKENS Gedaan en laten Gedaan en bieden Bieden 85% 77% 91% 77% 79% 77% 89% 94% 88% 88% x 85 101% 85 85% 77% 113% 85% 77% 91% 88% 80% 79% 85% NIET-ACTIEVE AANDELEN Bank- en Kredietinstellingen Interunie f50 182 181 Nefo f50,- 97 96.50 Robeco 214 214 Unitas f50,- 448 447 Ver Bez. v. 94 f 50 121 121 Europa I 10 pb... 486 483 Alg. Bank Ned. 258 255% Amro 56.60 55.10 Cultuurbank 17 16% Holl Bank O eert. 227 226 Ned. Mid.bank 104.- 103.— R.V.S. eert600 595 Industrie Ondernemingen Albert Heyn595 595 Berkel's Pat222 226 Borsumy. Wehry 59 59 Calvé Delft eert. 907% K. Pap. v. Gelder 137 K. Ned. Grofsm. 101% De Gruyter pref b 138% Holl. Constructie 105 Ing. bur. v. Bmyv 154 151 Internatio 287% 285 v. Kemp. en Beg. 133 131 Kon. Zout Ketjen 841 835% Leidse Wols.rij 290x 290 Müller en Co. NB 318 319% Ned. Kabelfabr... 330 327 Philips pref44.20 44. Rott. Droogd. Mij 225 229 E.M.S205 205 Ver. Mach.fabr... 147% 147 Ver. Touwfabr. 328 326 Vihamy 180b 172 x Walvisvaart 92 91 Wernink's Bet.my 175 170 Wilton Fyenoord 171 171 v. wyk-Heringa 120b Zaalberg 97 97 Mynbouw en petroleum Biliton 2de r. 406 405% Kon. Petr. (f20) 136 136. Amer. fondsen Canad. Pacific R. 60% 60 Intern. Nickel 89y8 88% Anaconda 61 60% Bethlehem Steel 34% 34% Cities Service 73% 74% General Motors.. 95y4 100% Kennecott 104 94% Republic Steel 39^ 39% Shell Oil 59% 49% Union Pacific 37fjj Un. States Steel 47% 46% Ex. dividend c Exclaim Laten 1

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 8