Zeven padvinders hele nacht „zoek" Erliards partij bleef de grootste hij de Saarlandse verkiezing .Niets ongunstigs bekend MET EEN ENKEL WOORD 568ste STAATSLOTERIJ Ruim 30 redders vergeefs in touw (Van Haagse correspondent) Geen spoor Onmiddellijk kwam een groot red dingsapparaat inwerking. Enkele po- litie-agenten begaven zich zo ver mo gelijk op de pier, maar van de pad vinders was geen spoor te bekennen. Een sleepboot werd ingeschakeld en ook de reddingboot Koningin Juliana voer uit om eventueel assistentie te kunnen verlenen. Met de rubbervlet van de redding boot werd een tocht langs de stik donkere pier ondernomen, terwijl met lampen werd gezocht naar de jongens. Tevergeefs. Inmiddels was ook de Rotterdamse reddingsbrigade ingeschakeld, die met de patrouille boten langs de kust kruiste met tien Ruim dertig mensen zijn in de nacht van zaterdag op zondag In Hoek van Holland in touw geweest om zeven vermiste pad vinders te vinden. Terwijl deze mensen zich de hele nacht uit sloofden. lagen de padvinders, vijf jongens en twee leiders, rustig te slapen, onbewust van de onrust die ze hadden veroorzaakt. Zaterdagavond rond half elf zagen enkele hengelaars op de pier vijf padvinders en twee leiders naar het einde van de noorderpier lopen. Hoe wel de hengelaars de knapen in het donker goed in de gaten probeerden te houden kwamen deze niet terug. Toen het water hoger en hoger kwam besloten de hengelaars alarm te slaan. Geen spoor echter van de vermisten. In het padvinderskamp kon men niet veel wijzer worden, we gens de duisternis. Mysterie opgelost Pas in de vroege ochtenduren werd het mysterie opgelost. Toen bleek in het padvinderskamp namelijk leder- een aanwezig te zijn. De „schuldi gen" waren gauw gevonden. Inder daad waren vijf jongens en twee lei ders zaterdagavond de pier opgegaan, maar reeds na enige tijd terugge keerd. In het donker moeten zij langs de hengelaars gegaan zijn zon der te worden opgemerkt. Oververmoeid hebben de redders toen hun bedden maar opgezocht en voorzover mogelijk een gat in de dag te slapen. Duizend doden door cholera in INDIA Een cholera-epidemie en een hit tegolf hebben in verscheidenen de len van India ongeveer duizend men senlevens geeist. aldus in Nieuw Del- I hi ontvangen berichten. Ongeveer I 650 mensen stierven aan cholera als I gevolg van een epidemie die sinds 1 april in de staat Assam woedt. In de staat Kerala kwamen sinds juni hon derd mensen door cholera om. De hittegolf, in het noorden van het land. heeft de dood van ongeveer 200 mensen tot gevolg gehad. In een deel van Assam zijn honderden ge zinnen uit hun woningen verdreven door overstromingen na hevige re gens. Raceboot slaat om: twee doden In de Beemsterringvaart, nabij Purmerend, ls zaterdagavond een ra cebootje omgeslagen. De twee in zittende, de 35-jarige T.A. Bakker uit Purmerend en de tienjarige P. van Noord uit Velzen, kwamen hierbij om het leven. De Purmerender was nog maar een paar dagen eigenaar het bootje. CH DAGBLAD MAANDAG 28 JUNI De christen Democratische Unie van kandelier Ludwig Erhard heeft zondag een kleine maar belangrijke overwinning behaald in de laatste krachtmeting voor de algemene ver kiezingen, die dit najaar in de West- duitse bondsrepubliek zullen worden gehouden. De socialisten gingen zeer sterk vooruit van 30 tot 40,7 maar slaagden er niet in de chris tendemocraten (42.7 procent) voor- bU te streven. De christendemocraten hebben het er iets beter afgebracht dan de opinie peilingen aangaven. Kanselier Er- hard heeft door deze uitslag nieuw vertrouwen kunnen krijgen voor de 19-de septembe, wanneer het gehele volk naar de stembus trekt om een nieuwe Budestag te kiezen. Erhard en zijn voornaamste socia listische tegenstander, de Westber- lljnse burgemeester Willy Branst, hebben persoonlijk deelgenomen aan 19-de september, wanneer het gehele grensstaat. Voor de socialisten betekent het resultaat een teleurstelling. Zij vre zen thans, dat zij hun succes van DR. L. DE JONG: 5? TE WEINIG GELEERDEN GESCHIKT VOOR MAAN-REIS Zes mannen zijn uitgekozen als we- tenschapsastronauten voor Ameri kaanse vluchten naar de maan. Het zijn: Dr. F. Curtis Michel, 31, een na- I tuurkundige van de Rice Universiteit van Texas, waar hij onderzoekswerk verricht en doceert. Dr. Owen K. Garriott, 34, een elektrotechnisch in genieur en docent aan de Stanford Universiteit in Californië. Dr. Edward G. Gibson, 28, een natuurkundige verbonden aan de laboratoria in Newport Beach, Californië. Dr. Dua- ne E. Graveline, 34, arts aan het medische bureau van het bemande ruimtevaartcentrum in Houston. Dr. Harrsison H. Schmitt, 29, een geo loog bij de Amerikaanse geologische dienst in Flagstaff, Arizona. Hij ls de enige vrijgezel van het gezelschap. Dr. Joseph P. Kerwin, 33, arts en piloot voor de marine, gestationeerd in Florida. Het bureau voor lucht- en ruimte vaart Nasa ha<l gehoopt op tien a twintig wetenschappelijke astronau ten, maar de vereisten zün zo hoog, dat de meeste geleerden hieraan niet voldeden. Geen van de wetenschap pelijke astronauten zal naar de maan gaan voordat de eerste vlucht naar de man tegen 1970 is uitge voerd. De eigenlijke vlucht wordt verricht door drie man van het Apollopro- ject. Het is de bedoeling dat op latere vluchten mannen van de we tenschap meegaan omdat zij over kennis beschikken die gewone astro nauten niet bezitten. Populariteit van Johnson gestegen De intellectuelen zijn over het al gemeen nog steeds gekant tegen de buitenlandse politiek van president Johnson, maar het merendeel van ae „gewone Amerikanen" keurt de wijze waarop hij de staatszaken behartigt goed, zo blijkt uit de jongste Gallup- opinipeiling, die in de Verenigde Sta ten is gehouden. Zeventig procent van de ondervraagden vond, dat de president het goed doet. Slechts acht tien procent liet zich afkeurend uit over zijn politiek en twaalf procent had geen mening. Met deze cijfers is het Amerikaan se staatshoofd zijn populariteit van januari, toen zijn eerste volledige ambtstermijn inging, zeer dicht ge naderd. In januari sprak 71 procent van de ondervdaagden zich voor hem uit, maar begin mei was het percen tage gedaald tot vierenzestig. Drama op Sicilië Op een afgelegen boerderij in de buurt van de Siciliaanse stad Mar sala zijn negen personen om het le ven gekomen toen zij elkaar trachten te redden uit de giftige dampen in de schacht van een irrigatiepomp. De slachtoffers behoorden tot twee families. Toen de pomp op een gege ven moment weigerde was de 44-ja- rige Erasmo Bua in de diepe put af gedaald. Hij kwam echter niet meer tevoorschijn waarop achteenvolgens zijn schoonvader, schoonmoeder, vrouw en vijf anderen de ladder af daalden. Geen van hen overleefde dit. De tiende man die zich naar be neden begaf. Francesdo de Girola- mo, vertelde dat hij toen hi) onge veer een derde van de weg had af gelegd bijna het bewustzijn had ver loren. Hij slaagde er nog maar net in, zich over de rand van de put te werken Brandweerlieden haalden de negen doden naar boven. (Van onze A'damse correspondent) "In Italië is niets bekend ten on- j gunste van het speciale onderdeel, waarbü de heer Von Amsberg vol- gens eigen opgave van maart tot mei 1945 heeft gediend. Wfi zijn verder I gegaan met ons onderzoek: het is ons gebleken, dat de divisie van de heer Von Amsberg in deze tijd niets te maken heeft gehad met de perio de tegen de partisanen. Integendeel, deze divisie is in die periode als re serve in het gebied van Modena achter de hand gehouden. Deskun digen hebben ons verzekerd, dat toen dit Wehrmachtsonderdeel als ge volg van het geallieerde offensief in april 1945 naar de omgeving van Milaan werd teruggeslagen, er spra ke was van een normale oorlogvoe ring". Met dit resultaat van zijn twee daags onderzoek is dr. L. de Jong. directeur van het Instituut voor oor logsdocumentatie zaterdagmiddag uit Italië in Amsterdam teruggekeerd. Dr. De Jong was, zoals hij zei. vrij dagavond om 10 voor 12 door de mi nister-president gemachtigd vol- dige openheid van zaken te geven betreffende dit onderzoek, dat hij samen met het lid van zijn weten schappelijke staf, de heer A.J. van der Leeuw, (links op foto) had inge steld. De minister-president had het van belang geoordeeld, dat er op kor- te termijn een onderzoek zou plaats I hebben dat zich uitstrekte over de periode -dat Claus von Amsberg bij de Duitse Wehrmacht in Italië had gediend. Dit te meer, omdat tegen het einde van de oorlog dingen wa ren gebeurd, die op een lyn staan met wat wy in ons land associëren met de begrippen Ptitten en Woeste Hoeve. Met nadruk heeft dr. De Jong vastgesteld, dat hij bij zijn naspo ringen is uitgegaan van de voor von Amsberg meest ongunstige uitgangs stelling. Het rapport, dat dr. de Jong ge durende het weekeinde heeft ver vaardigd, is vandaag aan premier Cals overhandigd. Het staat, zo zegt men. los van het antecedenten-on derzoek. de gemeenteraadsverkiezingen in het najaar van 1964 niet kunnen her halen. Toen versloegen zij de chris ten-democraten voor de eerste maal met een klein verschil. Maar in vergelijking met de laatste verkiezingen in Saarland, nu vijf jaar geleden, zyn de socialisten de partij met de grootste stemmenwinst. Zowel de christendemocraten als de socialisten hebben hun aandeel in de stemmen ten koste van de kleinere pet tijen vergroot. Die kleinere partyen zijn de (libe rale) vrije democraten, coalitiepart ners van de christendemocraten in Bonn en het parlement van Saarland de (rechtse) Saarlandse volkspartij en de (uiterst linkse) Duitse demo cratische unie, welker kandidaten grotendeels gerecruteerd zijn uit die van de verboden communistische partij. De christendemocraten kregen 23 van de 50 zetels (in het oude parle ment hadden zij 19 zetels). De so cialisten zagen hun zeteltal stijgen var» 16 tot 21. De vrije democraten verloren er drie en hebben er thans nog vier. Hierdoor is de voortzetting van de christingdemocratische- vrjje democratische coalitie ver zekerd. De Saarlandse volkspartij heeft thans 2 tegen vroeger zes ze tels. De DDU kreeg te weinig stem men voor een vertegenwoordiger. Rode raketten niet klaar voor rlog? een oo BINNENLAND Verenigde Arabische Republiek beloof- schip was oorspronkelijk op r de Sowjet-Unie doch wijzigde ln Apeldoorn een gedeelte van reünie bijgewoond, die enige hon derden oud-Engelandvaarders hebben gehouden Brandschade f250.000 Een land- bouwschuur aan de Uweg ln de Haar lemmermeer met de daarin staande kapitale landbouwmachines ls gister middag door brand verwoest De schade wordt geschat op 250.000 gulden. De brand ls vermoedelijk ontstaan door woonhuis kon ternauwernood worden gespaard. Visrokers vingen dief Schevening- se visrokers. die het beu waren keer op keer te worden bestolen, zijn vrijdag nacht naast de deur van de koelcel op wacht gaan zitten en hebben prompt een pallngdlef ln de kraag gegrepen. Het bleek een 22-Jarige varensgezel, die de „Coöperatieve directeur ln ernstige mate de bekwaamheid en de geschiktheid tot het uitoefenen van zijn functie. De oorspronkelijk op Jnie doch wijzigde Kóslgln zijn koers. Ook 'ie mef Sowjet- cht gekreg lading ln Egypte af Snelle berechting Nabij Dumbar- on, west-Sohotland, is het zaterdag- Unie hebben opdracht gekregen hun eerd tijdens een opvoering v ..Oorlogstrommels op C f" „de heroïsche strijd vi bevolking tegen de Belgische Imperialisten" weergeeft. Me vrouw Loemoemba kreeg een ovati< toen zy het theater binnenkwam. Na de voorstelling bedankte zij de spelers op het toneel. Mevr. Loemoemba ls sinds 16 Juni in Peking. Tarwe voor Egypte Een Russisch schip is zondag' bjjr— Australische Zesendertig demonstranten werden ge arresteerd en ln een verhuiswagen overgebracht naar een hiervoor speciaal in zitting gekomen rechtbank, die 28 laste gelegde ordeverstoring ont- den. zullen later nogmaals terecht Arrestaties ln Portugal In Portu- rust. die zich kortgeleden ln het ge bied van Sado ln zuid-Portugal heeft voorgedaan. Postzegels gestolen Dieven die in braken in een postzegelhandel ln het Westend ln Londen hebben daar post zegels die de gehele regeringsperiode ongeveer vijf miljoen overleden Allen begon zijn taxibedrijf Dinsdagavond keert hij terug r Volgens de aanklacht hadden zij vorig Jaar september in West-Java motief doen ontsporen. i op station Op een station Londen zijn twee jongelui ge- gewond door een expres- rails gespron- politiemannen te ontwijken. perron herrie schopten. Hittegolf in Italië De hittegolf die sinds enkele dagen in Italië heerst heeft reeds vier slachtoffers geëist. BIJ voetballend Jon de 300.000 zoek heeft op het beroemde San Marcoplein bakken water geplaatst voor de duiven, die van dorst dreigen om te komen. zijn echtgenote i echtgenote het vorige Jaar aan Polen hebben gebracht. T|to ln Siberië President Tito van Joego-Slavië. die een officieel bezoek de Sowjet-Unie brengt, ls ln de zaterdag in Moskou, dat zijn geslaagd te zijn. President Mlkojan sprak woorden van gelijke strekking De sjah reisde zaterdag door naar Le ningrad. Hij heeft al tweemaal bespre kingen met de Russische autoriteiten Helen Keiler 85 jaar Helen Keiler de blinde en dove schrijfster die het grootste deel van haar leven de gehan dicapten geholpen heeft, vierde giste ren haar 85-ste verjaardag met een groep familieleden en vrienden, die Het Russische militaire blad Rode Ster heeft geklaagd over de raket- sirijdkrachten van de Sowjet-Unie. Vele eenheden zijn niet gereed voor een volgende oorlog, zo schrijft het blad. Het zegt by een inspectie van ra keteenheden is gebleken dat er vele tekortkomingen zijn. De volgende oorlog zal zeer hoge eisen stellen aan moreel en fysiek en hij zal plaats vinden onder uiterst gecompliceerde omstandigheden, aldus het blad. Sommige commandanten behandelen de oefeningen met raketten echter alsof zij alleen maar te maken zul len krijgen met een passieve vijand, zo klaagt Rode Ster. Onderwerpen van kritiek waren: de enorme papierwinkel bij de centra die doelen moeten opsporen, wat efficiente afhandeling van gevechts- m'ssies belemmert, dubbel werk van verschillende bureaus en gebrek aan cocid; natie en verkeerde aanwending van computers. Ook klaagde het blad dat officieren de eenheden die zij trainen te hoog waarderen. Bij con trole met camera's en bandrecorders zou gebleken zijn dat er nog wel het een en ander haperde. Petitie door de brievenbus van Zuidafrikaanse ambassadeur Ter gelegenheid van het feit, dat gisteren tien jaar geleden het hand vest van de vrijheid in Klipfontein werd opgesteld, heeft het Comité Zuid-Afrika zich met een petitie tot de Zuidafrikaanse ambassadeur in Den Haag gewend. De petitie, waarin wordt verzocht om vrijlating van de politieke gevan genen in de Zuidafrikaanse re publiek, vond zijn weg door de brie venbus. Een woordvoerder van de ambassade had het comité laten we ten, dat noch de ambassadeur, noch een lid van het ambassadepersoneel de petitie op deze dag in ontvangst zou nemen. Wel bleek de ambassa deur, dr. J. J. Fouché, bereid de aan- bierders van de petitie, dr. H. M. Matter, gereformeerd predikant in Rotterdam en de heer Chr. van Draanen eind volgende week voor een gesprek te ontvangen. Voor deze bijeenkomst is nog geen datum vast gesteld. In de petitie wordt er op gewe zen, dat het handvest van de vrij heid getuig van de wil van de ge kleurde bevolking van Zuid-Afrika om in vrede en vriendschap met de blanken samen te leven. Tot de 20 organisaties, die de pe titie hebben ondertekend behoren de Party van de Arbeid, de PSP, het NVV de „Nederlandse onderwyzers- vereniging", de „Nederlandse studen tenraad" en vele jongerenorganisa ties. Koslgln, vorige week i :e-premier Pietro 1 Twee motorrijders verongelukt Twee Jonge motorryders zyn gis teren in Achtkarspel (fr.) veronge lukt. De slachtoffers zyn de 19-Jarige S Dam uit Boelenslaan en de één jaar oudere B. Puitrum uit Hou- tigehage (Fr.) De politie vermoedt, dat het tweetal, dat met grote snel heid reed, elkaar heeft geraakt. S. Dam botste tegen een boom en werd tegen het wegdek geslingerd, zyn motor lag 40 meter verder. De motor van B. Pultrum sloeg meteen om en schoof tientallen meters over het wegdek. Maandag 28 juni 1965 TWEEDE KLASSE Prijzen van: f. 10 zijn gevallen op nummers eindigende op: 9 f. 50 zijn gevallen op nummers eindigende op: 001 f. 100 zijn gevallen op nummers eindigende op: 869* f. 200 zijn gevallen op nummers eindigende op: 388 f. 400 zijn gevallen op nummers eindigende op 882 f. 1000 zijn gevallen op nummers eindigende op- 7310 een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer: 010536 een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer: 063566 een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer: 075755 een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer: 021622 een prijs van f. 2000 is gevallen op het nummer: 053680 een prijs van f. 5000 is gevallen op het nummer: 020367 de prijs van f. 25000 Is gevallen op het nummer: 018341 Let wel: op dit nummer zijn twee prijzen gevallen. ,eidóe cjencla Officiële opening DINSDAG Hoge woerd 175Diens tvergaderlng van Jehovah's getuigen. 7.25 uur nam. Janvo6sensteeg 17: Volle Evangelie Zending. Spr.: J. zyistra. 8 uur nam. Pieterskerk: Holland Festival. Leids Toonkunstkoor zingt Bach's „Hohe Stationsweg Modeshow Stichting Huishoudelijke Gezln6voorllchting. 7.45 uur nam. Oude Singel 2: Leden verg. Ned. Ver. tot bescherming van dieren, afd. Lei- Kaasmarkt 1: Ledenverg. Geref. Schoolvereniging. 8 uur nam. PleterskerkplelnHolland Festival. Universitair Toneel Akkoord speelt „Tyi Uilenspiegel" 8.30 uur nam. Technische School (Haagweg 4): Afscheidsreceptie J. F. de Boer. 8.30 Vietcong schiet met mortieren op vliegveld Een vliegveld en een districtshoofd- kwartier te Nha Trang zyn vanoch tend vroeg door de Vietcong met mortieren beschoten. Zes Vietna mese soldaten werden gewond en een Vietnamese helikopter is vernield. Bovendien zou een C123 transport vliegtuig van de Amerikaanse lucht macht beschadigd zyn. De aanval duurde ongeveer een half uur. In to taal werden 40 mortiergranaten op de beide doelen afgevuurd. Nha Trang ligt ruim 300 km ten noordoosten van Saigon aan de kust van de Zuidchinese zee. Eens was dit een van de populairste badplaatsen van Zuid-Vietnam. Radio-Hanoi meldt, dat het „Zuid- vietnamese bevrijdingsfront" (van de Vietcong) 488 man heeft vrygelaten, die op 9 juni by de aanval op Gian Ray waren gevangen genomen. De gevangenen hadden verklaard niet meer als „huurlingen van de VS" te zullen optreden. Volgens de laatst bekende opgave zyn by de aanslag op het dryvend ïestaurant te Saigon 42 mensen om het leven gekomen en ongeveer 80 gewond. De Vietcong heeft de Amerikaanse ambassadeur in Vietnam, Maxwell D. Taylor, met vier andere Amerikaanse en Zuidvietnamese leiders als het eerste doelwit op een lyst van „te liquideren personen" gezet, aldus Ra dio-Hanoi. De Verenigde Staten hebben in verband met de executie van sergeant Bennett en de bomaanselag op het restaurant in Saigon Noord-Vietnam beschuldigd van „opzettelyke onmen- seiykheid". De Gemenebestconferentie in Lon den heeft gevraagd om een wapen stilstand in Vietnam ter voorberei ding van een vredesconferentie om het land te neutraliseren. Dit verzoek is vervat in een instructie voor de vredesmissie inzake Vietnam van het Gemenebest. De premiers ter conferentie vroe gen ook beëindiging van de Ameri kaanse bombardementen van Noord- Vietnam en een belofte van de rege ring van Noord-Vietnam dat geen militair materiaal of manschappen naar Zuid-Vietnam gezonden zullen worden. Premier Wilson deelde mee dat de missie op reis zal gaan zodra vol doende hoofdsteden bezocht kunnen worden om dit interessant te maken. Hij zei persoonlyk van mening te zyn dat het geen zin heeft naar Saigon te gaan als de missie niet ook Hanoi kan bezoeken. Premier Sjastri van India wil dat de Amerikanen hun bombardementen in Noord-Vietnam voor een langere periode staken dan zy gedaan heb ben. Hy zei voor de televisie, dat de eerste pauze vrijwel ongemerkt voor- by was gegaan en dat deze niet van tevoren was aangekondigd. „Het was maar een korte pauze", aldus Sjastri en ik geloof niet dat die tot de ge wenste resultaten kan leiden". ivah's getuigen. 725 VRIJDAG Den Burcht (grote zaal): Lust run viering „De Oude Vest 13: Evangelisatie Chiij tengem. „Ecclesia". 8 i beeldhouwkunst. Geopend dageiyks v (zondag 1-4 uur). Rijksmuseum voor Volkenfcund (Steenstraat 1): Dag. 10-17 u: dage 13-17 uur Ryksmuseum van Oudheden: Tei toonstelling „Opgravingen ln bybel grord Werkd 10-5 uur; zon- en fee dagen 1-5 uur (t/m 20 september) Ryksmuseum van Oudheden: Dag iyks 10-5 uur: zond 1-5 uur Ryksmuseum voor de geschieden der natuurwetenschappen: Dag. 10 doolde" (18 Jr.). Werkd. 2.30, 7 9.15 uur; zond. 2.30. 4.45. 7 en 9.15 ui Trianon Charles Chaplin „Lin light" (a l.)Werlod. 2.30. 7 en 9.15 ui zond. 2.15, 4.30, 7 en 9.15 uur. Rex „Apachen ln de aanval" Jr.). Werkd. 2.30, 7.15 en 9.15 ut zond. 2.30, 4.45. 7.15 en 9.15 uur. dlo „Lieve, lieve John" r.). Werkd. 2.3 9.15 i 4.45, 7 en 9.16 ixor „Waar liefde schan It" (18 Jr.). Werkd. 2.30, 7 Werkd. 2.30, 7 brui(d) terd. 7 lt; zond. 2.30, 7 Broest Smallenburg wordt waargenomen door de HaT Apotheek. B(i geen gehoor van ow balsarte specialist (of diens waarnemers), I op dokterstelefoon 22222. HAAGS AG E N Di KurzaalPoppentheater Obrazts 20.15 uur. DUlgentla: Shaffy Chantant, 20.15 DINSDAG Kon. Schouwburg: Ned. Dans Thi ter. 20.15 uur. Dlligentla: Shaffy Chantant. 20.15 Kurzaal: Poppentheater Obrazt* 20.15 uur. WOENSDAG Kurzaal: Residentie-Orkest o.l.v C Schurlcht. Houtrustkerk: Aart Smlnk Lelds Toonkunst Orkest. DONDERDAG Kon. Schouwburg: „Don Giovani WEERRAPPORTEN (Van hedenmorgen 7 uur) Amsterdam lewolkt 17 12 onbewolkt onbewolkt onbewolkt Helsinki Stockholm Oslo zwaar 1 Kopenhagei zwaar l Aberdeen regen rbew. 19 li Parijs Grenoble Nice Frankfort München Zurich Genéve Wenen half bew. 19 8 half bew. 21 8 regen 20 16 zwaar bew 28 17 onbewolkt 27 19 r bew 30 16 onbewolkt 33 19 onbewolkt 37 18 licht bew 27 19

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 2