Chaplins geldprijs voor Nederlandse studenten Teveel reclame in de ether blijf jong, blijf fit: fiets! irs N.V.V. nog niet eens met huurverhoging LEIDSCH DAGBLAD VRIJDAG 25 JUN 11965 DERDE BLAD L.D. OVER RADIO EN T.V. L.D. OVER RADIO EN T.V. l.D. OVER RADIO EN T.V. „De televisie is mijn vijand" (Van onze A'damse corresponddent) Charlie Chaplin zal het geld bedrag dat aan de hem gisteren door Prins Bernhard uitgereikte Erasmusprijs is verbonden, be stemmen voor Nederlandse stu denten, die zelf niet in staat zijn hun studie te bekostigen. Hij zei dit gistermiddag tijdens een kennismaking met de pers in het Amstelhotel in Amsterdam. Kenne lijk tot verrassing van de directeur van de stichting „Praemium Eras- nianium", de heer G. Sluizer die in terrumpeerde, dat hierover nog na der zou worden gesproken. Eer meer waard De grootte van de Erasmusprijs is 100.000 gulden, maar Chaplin moet dat bedrag delen met medeprijswin naar Ingmar Bergman. Aan de prijs is echter de voorwaarde verbonden, dat het geld gedeeltelijk, in overleg met het stichtingsbestuur moet wor den besteed voor culturele, sociale of sociaal-wetenschappelijke projec ten, die de ontwikkeling van de Euro pese geest en cultuur dienen. Het be stuur moet zich keiinelyk nog bera den of Nederlandse studenten onder deze projecten vallen. „In ieder geval zal ik het geld in Nederland laten", aldus Chaplin. „De eer is voor my veel meer waard dan het geld. Ik ben zeer gelukkig met de onderschei ding. De toespraak die uw prins tot mij hield heeft mij diep bewogen". Charles Spencer Chaplin, 76 jaar, die in zijn lange leven aan de tot standkoming van niet minder dan 80 films heeft bijgedragen, waarvan hij vele zelf heeft gecreëerd, over dreef niet in zijn dank voor het ver lenen van de Erasmusprijs. Het was hem duidelijk aan te zien dat hij, wiens laatste film „A king in New York" in 1957 verscheen en wegens gebrek aan belangstelling meteen weer verdween, zeer gelukkig was te ervaren, dat hij nog niet is vergeten. Sophia Loren Trots vertelde hij dat hij over een half jaar weer een nieuwe film zal uitbrengen. „De plannen zijn al hele maal uitgewerkt, het script heb ik klaar. Het wordt een komedie met een romantisch tintje". De hoofdrol in de nieuwe Chaplin-film wordt ge speeld door Sophia Loren, die had toegezegd de plechtigheid in Amster dam te zullen bijwonen, maar zich niet kon vrijmaken. „De rol is haar op het lijf geschreven. Sophia is een ras-artieste". Week Engeland door goed opstel Mevrouw A.M. ter Meulen-Vonk uit Rijswijk heeft de tweede prijs gewonnen in 'n door de BBC jaar lijks uitgeschreven wedstrijd. De op dracht aan deelnemers onder luister aars naar de Europese dienst van deze Britse radio-omroep luidde: als u naar Engeland zou gaan en als alles voor u zou worden betaald, wat zou u dan willen zien en waarom? De tweede prys bestaat uit een verblijf van een week voor twee personen in Engeland. Het echtpaar Ter Meulen gaat morgen per vlieg tuig naar Londen en is de gast van de is.B.C. en de "British Travel asso- De eerste prijs, tien dagen naar Engeland, is gewonnen door een in woner van Boedapest. Satirisch programma van IKOR ld: ideeën of het schrijven van film scripts Vele scripts komen nooit af. „Ik werk zoals Simenon zijn boeken schrijft. Als ik begin weet ik nog niet hoe het verhaal zich zal ont wikkelen". Genadeloos Bij zijn aankomst in ons land zei Chaplin, dat hij niets moest hebben van de televisie. Desgevraagd voegde hij ei gistermiddag op aan toe: „Neem het voorbeeld van een zange res. die een prachtige stem heeft waarmee ze talloze mensen gelukkig kan maken. Maar hoe vaak gebeurt het niet, dat zo'n zangeres op het t.v -sclierm komt en zij alleen al door haar uiterlijk de mensen juist diep ongelukkig maakt. De t.v. is genade loos. Zij onderstreept de zwakke pun ten van de artiest, dat is unfair. De televisie is mijn vijand". -ie Tijdens een galadiner in het Amsterdamse Amstelhotel is aan Charlie Chaplin de „Zilve ren Roos" van de Nederlandse Bioscoopbond uitgereikt. De kans is groot dat zijn zoon Sidney de tegenspeler van Sophia Loren zal zijn. „Ik geloof dat ik de acteurskwaliteiten van Sidney zeer objectief kan beoordelen. Hij heeft beslist talenten als komisch acteur". Chaplin vertelde nog dagelijks te werken. Iedere ochtend om tien uur begint hij en tot twee uur 's middags werkt hij aan het uitwerken van V ARA v iert feest met spel van Tsjechow Ook de V.A.R.A. (de andere juli- laris is de K.R.O.» viert in het na jaar haar 40-jarig bestaan. Rond 1 november zullen ter ere van dit feit nog enige bijzondere radio- en t.v. programma's geproduceerd worden. Wat het toneel betreft, wordt op 16 oktober een t.v.-spel naar de novel le „Het duel" van Anton Tsjechow uitgezonden, waarvoor de V.A.R.A. extra faciliteiten en geld beschik baar heeft gesteld. Het stuk een bewerking van de Engelsman Leo Lehman krijgt een sterbezetting met in de hoofdrol Hans Croiset en in andere belangrijke rollen Ko van Dijk, Cor van Rijn, Bernard Droog, Marja Habraken en Lies de Wind. NEDERLAND I KRO: 7.30 uur 9.30 1 10.00 1 10.35 i Nieuws in het kort Barend de Beer De Flintstones De Gave, filmimpressie Journaal en weeroverzicht Brandpunt, actualiteiten Voor de achtste maal: Duel Villa Sidonia, comedie-thriller Het maanschot, documentaire Toeristische tips in samenwerking niet de ANW (NTS) Journaal (NTS) Tour de France (NTS). 1 NEDERLAND II AVRO: 7.00 uur Roeien 8.00 uur Nieuws in het kort (NTS) 8.01 uur De Congo, zoals ik haar kende, documentaire 8.50 uur AVRO-TV presenteert: George Shearing H Quintet 9.20 uur De Verdedigers, film. j g LIT HET RADIOPROGRAMMA: i I HILVERSUM I: HILVERSUM II: 9.00 uur 't Is allemaal show, film- 10.40 uur Stichting Nieuwe Muziek. Deze lieflachende jonge dame is de 18-jarige Aliza Sa- deh, die dit jaar tot Israels schoonste meisje" is uitgeroepen. Zij kwam gistermiddag op Schiphol aan om in Amsterdam enige andere schoonheidskonin ginnen uit verschillende landen te ontmoeten, met wie zij maan dag naar Miami Beach gaat voor de ..Miss Universeverkiezin gen. Aliza moest hiervoor spe ciaal verlof vragen bij het Israë lische leger. Ze is namelijk sol date en vervult haar militaire plichten bij de Egyptische grens. Festivalprijs voor jodenvraagstuk Een internationale jury heeft op het televisie-festival in West-Berlijn de „Gouden plaquette" toegekend aan de Duitse inzending „Mensch unter menschen", waarin de situatie van de joden in het hedendaagse Duitsland wordt beschreven. De zelfkritiek waal-mee de auteurs Erich Bottlinger en Wolf Littmann dit moeilijke probleem onder het motto „Vrijheid en gerechtigheid" van het festival hebben behandeld, vond grote waardering. De Britse inzending „Gevangene van het geweten" ontving een zilve ren plaquette, evenals de Iraanse produktie „Het gezicht der 75". Schade 10 miljoen Fabriek brandt uit: 500 man zonder werk (Van onze Venlose correspondent) Een fel uitslaande brand heeft gisteravond nagenoeg de hele trico tage-fabriek Rossita N.V. in Sittard in as gelegd. In de grote hoeveelhe den nylongarens vond het vuur zo gretig voedsel, dat toen de met groot materiaal uitgerukte Sittardse brand weer bij de brand aankwam aan het redden van de fabriek niet meer viel te denken. De brandschade be draagt circa 10 miljoen gulden. De bijna 500 personeelsleden zullen voorlopig niet aan het werk kunnen. (Van onze Utrechtse correspondent) Het N.V.V. heeft thans meer dan 530.000 leden. Na een daling van het ledental gedurende 1964 met 900 is een nieuwe groei begonnen. Dit is voor een belangrijk deel een gevolg van de aanwas bij de algemene bond van ambtenaren, in grootte de tweede bond van het NVV. De ABVA steeg de eerste 3 maanden van dit jaar van 83.000 naar 89.000 leden. Dit deelde N.V.V.-voorzitter drs. Roemers vanmorgen mee op de hoofdbestuurs vergadering in Utrecht. „Het heeft voor mü altüd vastge staan. dat ik geen N.V.V.-voorzitter zou blyven tot mijn pensioengerech tigde leeftyd. Het voorzitterschap vraagt een man met frisse ideeën en nieuwe inspiratie. Geregelde afwis seling aan de top van het N.V.V. acht ik nuttig", zei drs. Roemers. Hy wilde echter niet verhelen, dat zyn voorzitterschap korter wordt dan hij had gedacht. „Maar de func tie begon mij geestelyk zo zwaar te belasten, dat ik het in myn eigen belang en in dat van het N.V.V. vond om een vroegere datum vast te leggen" In de herfst van dit jaar zal drs. Roemers afscheid nemen. Het beraad over de opvolging is vol gens het NW nog niet afgesloten. Meer collectief Dat het huidige kabinet meer be langstelling heeft voor collectieve voorzieningen dan het vorige, vond de heer Roemers verheugend. Als schaduwzijde van het kabinetspro gramma noemde hy de aangekon digde huurverhoging en het stand punt ten opzichte van de gelyke be loning voor mannen en vrouwen, die voorlopig bij 90 procent ophoudt. Over het huurbeleid zal het kabi net Cals nog een stevig woordje met de vakbeweging moeten spreken. „Wy vinden, dat de huurverhoging een te groot beslag legt op de loon ruimte". Drs. Roemers deelde mee, dat een commissie uit de drie vakcentrales de mogelykheden onderzoekt voor meer samenwerking. „Het spreekt dan vanzelf, dat het NW bereid is om ver te gaan". Met vreugde had hy gelezen, dat de bisschop van Bre da opdracht had gekregen delen van het amendement uit 1954 te her zien. „Ik hoop, dat ook het NW bij die herziening is betrokken". Vooronderzoek dood Treslid gesloten (Van onze Utrechtse correspondent) Het gerechtelijk vooronderzoek in de zaak rond de dood van 't 20-jarige Utrechtse Treslid jhr. David L.L. Rutgers is gesloten. Een beslissing of er tegen een of meer personen een vervolging zal worden ingesteld is nog niet genomen. Mr. W.H. Overbeek, officier van ju stitie en hoofd van Utrechtse ar rondissementsparket, verklaarde, dat een dergelyke besluit waarschynlijk nog geruime tyd op zich zal laten wachten. Het gerechtelijk vooronder zoek was ingesteld tegen een onbe kende dader, d.w.z. dat het was ge richt tegen alle personen, die destijds by het ontgroeningsritueel betrokken zyn geweest. Men volgt deze proce dure van de onbekende dader omdat vooralsnog niet by benadering te zeg gen valt, welk aandeel ieder van de betrokkenen in het mogelyk mis- dryf heeft gehad. Advertentie By de IKOR is men van plap het komende winterseizoen een serie televisieuitzendingen te verzorgen, die iet karakter zullen krygen van een satirisch programma. Aard en gerichtheid van het pro gramma zullen verschillen van het bekende satirische VARA-program- "Zo is het toevallig ook nog eens keer". Men stelt zich voor, onder werpen van levensbeschouwelyke aard (huwelyk, dood en leven, enz.) te behandelen en - als de gelegenheid zich voordoet - actuele problemen, nog niets definitiefs beslist, men is al wel zover, dat bin nenkort de eerste proefopnamen kun nen beginnen. Voor het schrijven van teksten zijn voorlopig aangezocht de journa list Ben van Kaam de Rotterdamse advocaat mr. L.G. Eikman en de Amsterdamse advocaat mr. R. Cor- iegoor. Naar een nieuwe school op 'n nieuwe fiets! Geef 'm nu vast (voor de vakantie) Strenge straffen in sniokkelzaak Nederlandse boter (Van onze correspondent in Bonn) Het landgerecht in Kleef heeft gistermiddag uitspraak gedaan in de zaak tegen vyf Duitse verdachten die in anderhalf jaar tyds voor mil joenen marken Nederlandse koelhuisboter naar Duitsland heb ben gesmokkeld. Ulrich Schaufelber- ger werd veroordeeld tot 2 jaar ge vangenisstraf met aftrek en 50.000 mark boete, subsidiair 100 dagen, zijn jongere broer Friedhelm kreeg één jaar met aftrek en 25.000 mark boete, subs. 50 dagen. Het vonnis te gen vader Willi Schaufelberger luid de acht maanden voorwaardelyk of vier jaar proeftyd en 1000 mark boe te, subs. 10 dagen. De chauffeur Franz Reiche kreeg één jaar met aftrek en 6000 mark boete, subs. 30 dagen en de expediteur Walter van Dillen vyf maanden voorwaardelijk of vier jaar proeftyd plus 1000 mark boete of 10 dagen. De gebroeders Schaufelberger zijn bovendien de Duitse staat nog 10,5 miljoen mark ontdoken invoerrech ten verschuldigd, welke zy met 210 dagen gevangenisstraf kunnen af kopen. Franz Reiche werd 7 miljoen mark in rekening gebracht, waar voor hy 140 dagen mag gaan zitten en Van Dillen „slechts" 35.000 mark, goed voor zeven dagen. De twee hoofdverdachten in deze grootste na-oorlogse botersmokkel- zaak in West-Duitsland zyn naar het buitenland gevlucht. Advertentie VERLOVINGSRINGEN DESIREE - CONSTANT klassieke en moderne modellen. Op het graveren kunt U wachten zonder prysverhoging. Levenslange schriftelyke garantie. F. w. PLESSEN BEVRIJDINGSPLEIN 12 LEIDEN Z.-W. - TEL. 2667 Voorzitter N.C.R.V. over omroep nota: (Van onze Hilversumse correspondent) In zijn jaarrede. vanmiddag gehouden in de vergadering van de verenigingsraad van de N.C.R.V. in Utrecht, heeft de voorzitter van deze omroep, mr. A. B. Roosjen, zich in grote lij nen akkoord verklaard met de strekking van de omroepnota van minister Vrolijk. Hij had evenwel enkele bezwaren, o.m. acht hij de 24 minuten reclame per radiozendernet en de 15 mi nuten bij de t.v. te hoog. Onjuist vindt hij ook, dat de pers niet wordt ingeschakeld zoals de pacificatiecommissie had geadviseerd en vooral betreurt hy het, dat in de nota geen voldoende aandacht wordt besteed aan het auteursrecht inzake de publikatie van programma's Doordat anderen voordeel trekken uit de publikatie van de program ma's, zo stelde hij, komen de be staande omroeporganisaties op een wankele basis te staan. Niet gelukkig Hy herinnerde eraan, dat onze buurlanden niet erg gelukkig zijn met hun bestel. België met zijn staatsomroep niet, Frankryk weet dat de staatsomroep wordt beheerst door De Gaulle, Luxemburg is be zorgd dat het zijn „vrye" zender kwijt raakt, doordat een Franse maatschappij de aandelen wil op kopen. Randzenders als Europe I, Monte Carlo en Andora worden door De Gaulle gecontroleerd. Openheid in het bestel heeft mr. Roosjens instemming, maar er moe ten criteria z(jn voor wie in de ether wil komen. „Men moet", zo zei hij, „geen herhaling krijgen van 1930 toen de radioraad bij de verdeling van de zendtijden moest gaan spre ken met zo'n vyftien organisaties. Het ziet er naar uit. dat nu het dub bele aantal gegadigden zich staat te verdringen". Voorts heeft het hem bevreemd, dat mr. Geertsema van de WD, om roeporganisaties buiten dat samen werkende orgaan van NRU en NTS wil laten opereren, dat is chaos in de hand werken. In het begin van zyn jaarrede memoreerde de voor zitter het verschynen van de bro chure „radio en t.v., uitdaging en hulpmiddel". De heer Roosjen meende voorts, dat men de naam „nationale om roep" maar te pas en onpas gebruikt. Hij herinnerde aan Gerbrandy's uit spraak: „Een omroep opgebouwd op vier organisaties elk vertegenwoor digend een historisch aanwysbare geestesstroming in het Nederlandse volkis in zyn totaal een natio nale omroep, in wezen veel meer echt-nationaal dan de door gelijk schakeling elders verkregen schyn- eenheid". Daarom verheugt het mr. Roosjen, dat de nota Vrolijk geen breekijzer is om het Nederlandse omroepbestel te ontwrichten. Kaïnerconi missie De meerderheid van de bijzondere Kamercommissie uit de Tweede Kamer, belast met de schriftelijke voorbereiding van de openbare be handeling van de nota betreffende het omroepbestel van minister Vro lijk (Cultuur) heeft in het algemeen met instemming van de inhoud van die nota kennis genomen. Dit blijkt uit het voorlopig verslag van de com- i niusicalmelodiën „Bouwers van het rijk" Boris Vian stierf 6 jaar gele den op 39-jarige leeftijd, toen hij een film bekeek, die naar een van zijn romans gemaakt was en waarvan hij 't scenario had af gewezen, omdat het zyn levens opvattingen geweld aan deed. Voor deze „prins van Saint Ger main" «zoals hij genoemd werd», voor deze ingenieur, uitvinder, jazz-trompettist, jazz-criticus, chansonnier, filmacteur, roman cier. dichter, liedjesschrijver, ver taler, en toneelschrijver derhalve een consequente dood. een prin cipiële dood ook, die in zeker opzicht tegemoet kwam aan een van zyn eigen uitspraken, dat men pas in de dood „compleet" is. Zyn stuk „De bouwers van het rijk", of de „Schmürz" ver scheen in zyn sterfjaar 1959 en kreeg in de opvoering van „Stu dio" in dezelfde rolbezetting, die wy gisteravond te zien kre gen) een gemengde ontvangst. Vader en moeder speelden het gelukkige echtpaar, en vader liet zichzelf afschilderen als de bewonderenswaardige jongen. Vian schilderde in deze twee mensen echter de grootheids waan van het burgerdom, die de realiteit tot slaafse volgzaam heid en liefde voor het uniform leidt. Boris Vian heeft deze ont wikkelingsgang met grote een voud getekend. Er zyn twee te genpolen: de dochter (die mede leden heeft met de Schmürz om dat zy onder dezelfde domme ti rannie van haar ouders te lyden heeft als hij), en het dienst meisje (dat tenslotte de brui geeft aan het „Befehl ist be- fehl" en de dienst opzegt), net te veel tegenwicht meegevend om zyn boodschap van de boos heid te ondergraven. Kees van Iersel heeft het stuk, dat hy voor het toneel getoonzet en geregisseerd had, voortreffe- lyk op het scherm gebracht, daarby gebruik makend van overlappende beelden. Van de medespelenden ging de grootste bewondering uit naar Ad Noyons, die de Schmürz speelde: een zwygende rol, waar voor veel incasseringsvermogen vereist was. Een rol ook waaruit geen persoonlijke glorie viel te putten en die alleen maar diende ter meerdere glorie van het stuk. Dat Noyons bereid was gevon den deze rol te spelen, stemt tot dankbaarheid. Verder trof het levens echte spel van Liesbeth Strop- pert als de dochter, terwyl ook Frans Vorsman en de anderen, „tegen de toon aan" spelend, de bedoelingen van Vian volledig wisten waar te maken. Moskou en nog wat Een coïncidentie. Toen Rudolf Ncerejew als een van Ruslands veelbelovende balletdansers naar het Westen vluchtte, werd hy in zijn vaderland uitgekreten voor een gedegenereerde balletnozem. Het toeval wüde. dat we gister avond op Nederland één Mos- kouse jongeren in de danszaal konden zien twisten, terwyl te zelfdertijd op Nederland II Noe- rejew volgens Ruslands beste' klassieke tradities een „pas de deux" danste uit Tsjaikowski's Notenkrakersuite. Het programma „Uit" had een kykje genomen in het Moskouse uitgaande leven. Er was wat censuur geweest, maar er viel toch nog heel wat interessants te zien. Zulke uitstapjes zou „Uit" vaker moeten maken. In „Achter het nieuws" werd Ver- olme geïnterviewd over de situa tie in de Nederlandse scheeps bouw in vergelyking met de Ja panse, die 40'r van de wereld- produktie voor zyn rekening neemt. De heer Verolme somde een aantal punten op, waardoor de Nederlanders in een ongun stiger positie dan de Japanners verkeren. „Achter het nieuws" had ook nog de goede gedachte gehad 19 dagbladen te vragen naar het aantal en de aard van de reacties op „de" verloving. Het bleek dat het aantal be zwaarden groter was dan het aantal dat geen problemen in de verloving ziet. Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllll IDIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIilllllllliiiiiiiiliini; Festival 1965: Olevelan list: klas. en mod. miu: a. Confrontatie met de Japanse mie, lezing; b. Vocaal ensemble: en mod. liederen). 22.20 De Katholieke kerk en de oecumenische beweging, le zing. 22.30 Nws. en SOS-berichten. Wijd als 8.00 Nws. 18.15 Van de week: nen- en buitenland. 19.00 Voor de Jeugd. 19.30 Lezen en schrijven: literair progr. 20.00 Nws 20.05 Herstel en ver nieuwing. gesprek over de politieke situatie in ons land, 20 Jaar geleden 20.35 Viool en piano: klas. muz. 20.45 Vryz. Kruid en Onkruid, lezing. (VII- slot), VARA: 21.00 Melodieën uit films en musicals. 21.30 Nabeschouwing Tour de France/Tour de l'Avenir. laden. 22.00 Metro pole orkest. 22.30 Nws. 22.40 Mod. kamermuz. 23.10 Lich te gr muz. 23.45 Socialistisch nieuws in Esperanto. 23.55-24.00 Nws. GRAMMOFOONPLATEN PROGRAMMA DRAADOMROEP Hector Berlioz.. „La Damnation de r het verkeer. 12,55 Licht 13.30 Voor de Jeugd. 14.10 Musicerende dilettanten: tokkelorkest. 14.30 Voor France/Tour de 15Avenlr. 15.40 Signaal: Lichte gr .muz. 17.40 Liedjes. 17.50 TT- VARA: 7.00 Nws., ochtendgvmn. en soc. strijdlied. 7.20 Lichte gr-muz. 7.25 Van de voorpag., praatje. 7 30 Lichte gr .muz. (vervolg). 8 00 Nws. 8.10 Lichte gr.muz. 8.20 Wegwijzer: tips voor va- Radio Télévlon Fran<;aise; Lamoureux Orkest Parijs; Dirigent: Igor Marke- KRO: 7.00 Het levende Woord, me ditatie. 7.05 Klas. grmuz. 7.30 Nws. 7.40 Gew muz. 755 Overweging 8.00 DJinn: gevar progr (8.30-8.40 Nws.; 935 Waterstanden; 10.10-10.20 TT-ra ces in Assen; 11-15-11.22 TT-races in Assen). 12.00 Angelus 12.03 Lichte muz. Tussen 12.04-12.45 Onderbreking TT-races In Assen. 12.24 Marktberich ten. 12.27 Meded. t.b.v. land- en tuin bouw. 12.30 Nws. 12.40 TT-races in ■erheldsvoorlichting: Ge- De familie Van Buuren iHl-slot). 9.55 Wooncult VARA: 10.00 Gevar. progr Z O. 135. 13.00 Nws. 13.15 VARA-Var'.a. 13.20 Me lodieën-Express. 13.40 Voor de twin tigers. 14.15 Radio Jazzclub 14.45 Voor nu en later, lezing. 15.00 Nederlandse zangers uit vroeger laren. 15.40 Boe kenwijsheid. 16.00 Nws. 16.02 Amster damse polltlekapel. 16.25 Lichte gr.- .05 Amateursprogr. 17.30 Ac- >W- 4^u.o"££: Nederland 1. NTS: 11.00-11.30 Teleac: Onze voeding. NCRV: 16.00 Onder do loep, phIlateMstlsch allerlei. 16.15 Kom er maar eens voor: muz. progr. van amateurs. 1635 Achter het stuur: autorubriek 17.00-17.30 Voor de kin deren. NTS: 19.09 Journaal 19 01 Ba rend de Beer NCRV: 19 06 Voor de kinderen. 19.25 Lassie, TV-fllm 19.50 Morgen ls het zondag, kerkelijke ru briek. NTS: 20.00 Journaal NCRV 20 20 Ene nachtegaal TV-fiim. 20 55 Attentie 21.10 Oud roest, show 21.50 laat haar kinderen gaan. Journaal. Je Franco punten Internat. Tennistoer nooi Wimbledon. Nederland NTS 20.00 Nws. in het kort VARA: 20.01 De schavuiten. Een vrouw, voor vijf mannen teveel TV- fllm. 20.50 Van alle landen thuis Pro- gramma van volksliedjes. 21.30 Zwart. het nieuws.

Leidsch Dagblad | 1965 | | pagina 5